Domyślnie ustawiliśmy Twój język na Polski, kliknij żeby zmienić

Razem dla Arka Gołasia!

XI Memoriał Arkadiusza Gołasia

WSPÓLNIE z Anią Sumelką i Arkadiuszem Bednarkiem przyczyńmy się do organizacji memoriału i w ten sposób uczcijmy pamięć znakomitego zawodnika - Arka Gołasia.

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
 
108%Osiągnięto
189 284 PLNZebranych środków
14.10.15 Zakończono
845 kibicówDołączyło
celem projektu było zebranie 175 000 PLN
do dnia 2015-10-14

16 września 2015 roku minie 10 lat odkąd nie ma z nami Arkadiusza Gołasia. Siatkarza, który w niespełna pięć lat rozegrał ponad 140 spotkań w reprezentacji Polski. Był jej potrzebny, był potrzebny całej polskiej siatkówce, która wchodziła właśnie w okres swojego największego rozwoju. Nieżyjący już red. Zdzisław Ambroziak mówił, że to „chłopak o stratosferycznym zasięgu”. Niewielu bowiem zawodników na świecie potrafiło zaatakować piłkę na wysokości grubo przekraczającej 360 cm. A Arek, jeden z najbardziej utalentowanych siatkarzy, potrafił. Wystąpił w igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach świata, a także mistrzostwach Europy – w nich reprezentował biało-czerwone barwy na tydzień przed śmiercią. Wielkie sukcesy Polaków, z medalami największych imprez, przyszły nieco później, już bez Arka. Koledzy o Nim jednak pamiętali – w 2006 roku wicemistrzostwo świata zadedykowali właśnie Jemu, a na podium weszli w koszulkach z numerem 16. Był to numer Arkadiusza Gołasia w reprezentacji Polski.

Reprezentant Polski zginął w Austrii w wypadku samochodowym podczas swojej podróży do Włoch – miał bowiem występować w legendarnym klubie Lube Banca Macerata. Niedługo po śmierci w Ostrołęce odbył się pierwszy Memoriał Arkadiusza Gołasia, wtedy jeszcze w młodzieżowym wydaniu. Począwszy od drugiej edycji w Memoriale uczestniczą czołowe drużyny rodzimej ekstraklasy, choć zdarzali się także goście z innych krajów.

Od 2013 roku rywalizacja odbywa się w Murowanej Goślinie. XI edycja Memoriału Arkadiusza Gołasia, organizowanego przez Anię Sumelkę oraz Arkadiusza Bednarka z Murowanej Gośliny, zaplanowana jest na dni 23-25 października 2015 roku. Już za dwa miesiące, tuż przed startem ligi, kibice będą mogli zobaczyć w akcji m.in. wicemistrza Polski (Lotos Trefl Gdańsk), czwarty zespół ostatniego sezonu Jastrzębski Węgiel, mocno wzmocniona Łuczniczka Bydgoszcz, a także AZS Częstochowa, w której Arek przez cztery lata sięgał po medale w PLS.

Co roku podczas siatkarskich zmagań towarzyszy nam najbliższa rodzina Arka Gołasia i Jego przyjaciele.

Zorganizowanie prestiżowego Memoriału Arkadiusza Gołasia z udziałem czterech zawodowych klubów jest ogromnym wyzwaniem – również finansowym. Stąd pomysł akcji „RAZEM DLA ARKA GOŁASIA”. WSPÓLNIE możemy bowiem przyczynić się do sprawnej organizacji memoriału i w ten sposób uczcić pamięć tego znakomitego zawodnika. To DZIĘKI WAM przeciwko sobie zagrają czołowe zespoły z kraju mistrzów świata! Na dodatek mamy jeszcze jeden CEL – chcemy wymienić ogromną reprezentacyjną koszulkę Arka z numerem 16, która tradycyjnie pojawi się pod dachem hali. I tu kolejna niespodzianka – ów numer STWORZĄ imiona i nazwiska kibiców BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROJEKCIE. A jakby tego było mało – KAŻDY UCZESTNIK może wybrać inne nagrody, które – zapewniamy – są niesamowite. To projekt dla WSZYSTKICH KIBICÓW w Polsce – przynależność klubowa jest zupełnie nieistotna. Niech pamięć o Arku trwa w naszym i następnych pokoleniach!

Dołącz do akcji wybierając jedną z nagród. Możesz jednorazowo wybrać różne nagrody oraz dowolną ich ilość, np. 4 nagrody po 20 zł lub 3 nagrody po 60 zł i 2 nagrody po 150 złZadecyduj, jaka nagroda sprawi Tobie najwięcej radości. 

Sposób realizacji biletów i karnetów dostępny jest na FB Memoriału. Wszystkie zostaną dostarczone przed Memoriałem.

Zwróć uwagę, że niektóre nagrody wymagają odpowiedzi na dodatkowe pytania, np. z którym zawodnikiem chcesz mieć zdjęcie. Informacja o dodatkowych pytaniach pojawi się po dokonaniu wyboru nagród.

Odpowiedzi na pytania udzielasz po dokonanej płatności w panelu użytkownika pod linkiem Twoje nagrody. Panel użytkownika widoczny jest po zalogowaniu w prawnym górnym rogu strony.

Kontakt z Klubem

W przypadku pytań dotyczączych zakupu oraz realizacji nagród prosimy o kontakt mailowy na adres a.bednarek@murowana-goslina.pl

Pytania oraz kontakt z FANS4CLUB.COM

Jeżeli masz pytania zajrzyj do FAQ. Jeżeli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na pytania, napisz do nas lub zadaj pytanie na naszym Facebooku.

O projekcie w sieci

 

Aktualizacja nr 5

06.11.2015

Znajdź siebie na wyjątkowej koszulce Arka!

To był WSPANIAŁY, WYJĄTKOWY MEMORIAŁ ARKA GOŁASIA ! Godnie, w obecności najbliższej rodziny i przyjaciół, WSPÓLNIE uczciliśmy pamięć wybitnego REPREZENTANTA POLSKI, który dziesięć lat temu zginął tragicznie w wypadku samochodowym... czytaj więcej

To był WSPANIAŁY, WYJĄTKOWY MEMORIAŁ ARKA GOŁASIA! Godnie, w obecności najbliższej rodziny i przyjaciół, WSPÓLNIE uczciliśmy pamięć wybitnego REPREZENTANTA POLSKI, który dziesięć lat temu zginął tragicznie w wypadku samochodowym.

Nie zabrakło wielkich emocji sportowych, stworzonych przez cztery czołowe polskie kluby, nie zabrakło też wspaniałej oprawy Memoriału, na którą również i WY mieliście wpływ. Arek Gołaś dumnie zapewne spoglądał z góry na nową koszulkę reprezentacyjną ze swoim nazwiskiem i numerem 16. Tę szesnastkę stworzyły imiona i nazwiska blisko tysiąca osób biorących udział w projekcie „Razem dla Arka Gołasia”.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, jak ważna jest nasza SIATKARSKA WSPÓLNOTA, a pamięć o Arku przetrwa i to kolejne pokolenia!

Znajdź siebie na nowej koszulce Arka!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 4

14.10.2015

Ostatnie godziny akcji - Łuczniczka Bydgoszcz Ambasadorem!

Przed nami ostatnie godziny akcji! Do grona Ambasadorów dołączają królowie letniego polowania - wzmocniona transferami Łuczniczka Bydgoszcz! Już w kolejny weekend zagrają w XI Memoriale Arkadiusza Gołasia a już teraz są z nami w akcj... czytaj więcej

Przed nami ostatnie godziny akcji! Do grona Ambasadorów dołączają królowie letniego polowania - wzmocniona transferami Łuczniczka Bydgoszcz! Już w kolejny weekend zagrają w XI Memoriale Arkadiusza Gołasia a już teraz są z nami w akcji Razem dla Arka Gołasia.

Odliczamy dni do rozpoczęcia XI Memoriału Arkadiusza Gołasia. Wśród zaproszonych drużyn, które wezmą udział w turnieju obok Łuczniczki Bydgoszcz są zespoły AZS Częstochowa, Jastrzębski Węgiel i LOTOS Trefl Gdańsk. W sobotę, 24 października o godzinie 14.00 Bydgoszczanie zmierzą się w półfinale z Jastrzębskim Węglem.

Dołącz do akcji wybierając wyjątkową nagrodę! Dostępne są między innymi koszulki i piłki z autografami zawodników Łuczniczki, a także zdjęcia Jakuba Jarosza z autografem oraz udział w warsztatach dla dzieci, które poprowadzi między innymi Kuba!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 3

09.10.2015

AZS Częstochowa Ambasadorem akcji!

Drużynę AZS Częstochowa już niedługo ujrzymy podczas Memoriału Arka Gołasia. Do Murowanej Gośliny przyjedzie w szczególnej roli – także jako Ambasador projektu „Razem dla Arka Gołasia”! W sportowym życiu Arka częst... czytaj więcej

Drużynę AZS Częstochowa już niedługo ujrzymy podczas Memoriału Arka Gołasia. Do Murowanej Gośliny przyjedzie w szczególnej roli – także jako Ambasador projektu „Razem dla Arka Gołasia”!

W sportowym życiu Arka częstochowski AZS miał bowiem szczególne znacznie. To w Częstochowie „wchodził” w wyczynowy sport, to tutaj osiągał pierwsze seniorskie sukcesy. Każdy z czterech sezonów Arka w AZS kończył się medalem Polskiej Ligi Siatkówki. Częstochowa PAMIĘTA o swoim WSPANIAŁYM ZAWODNIKU! W naszej akcji znajdziesz między innymi limitowaną kolekcję koszulek meczowych AZS Częstochowa z nr 5 i nazwiskiem Gołaś!

Już za kilkanaście dni wszyscy uświetnimy pamięć ARKA GOŁASIA. Bądź z nami, bądź częścią siatkarskiego świata, który w tych szczególnych dniach zjednoczy się w Murowanej Goślinie. Dołącz do akcji wybierając nagrodę – tutaj WSZYSCY GRAMY DLA ARKA!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 2

05.10.2015

Pierwszy cel osiągnięty - zobacz, na jakiej oprawie XI Memoriału nam zależy!

Dzięki wspólnemu wysiłkowi organizatorów Memoriału - Ani Sumelce oraz Arkadiuszowi Bednarkowi z Murowanej Gośliny jesteśmy już pewni, że XI Memoriał Arkadiusza Gołasia się odbędzie . RAZEM Z WAMI chcemy sprawić, by tegoroczny Memoriał z... czytaj więcej

Dzięki wspólnemu wysiłkowi organizatorów Memoriału - Ani Sumelce oraz Arkadiuszowi Bednarkowi z Murowanej Gośliny jesteśmy już pewni, że XI Memoriał Arkadiusza Gołasia się odbędzie. RAZEM Z WAMI chcemy sprawić, by tegoroczny Memoriał został zapamiętany na długie lata. Przypominacie sobie finał ubiegłorocznego mundialu w katowickim Spodku i piękną, laserową oprawę tego wydarzenia? Wtedy „Spodek odleciał”, a biało-czerwoni zostali mistrzami świata. Teraz celem organizatorów jest by ODLECIAŁA MUROWANA GOŚLINA – właśnie poprzez cudowną oprawę tegorocznego Memoriału Arka Gołasia! Dołączając do projektu „Razem dla Arka Gołasia” sprawicie, że tak się właśnie stanie. Niech to będą wyjątkowe dni dla naszej całej SIATKARSKIEJ RODZINY, przyjaciół i rodziny Arka!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 1

28.09.2015

Jesteśmy już blisko celu - mecenasi i partnerzy dołączyli do akcji!

Już za niecały miesiąc Murowana Goślina ma gościć najlepszych siatkarzy, którzy uświetnią pamięć Arka Gołasia - wybitnego, wielokrotnego reprezentanta Polski. Przeprowadzenie tak wielkiego przedsięwzięcia sportowego nie byłoby możliwe, gdyby ni... czytaj więcej

Już za niecały miesiąc Murowana Goślina ma gościć najlepszych siatkarzy, którzy uświetnią pamięć Arka Gołasia - wybitnego, wielokrotnego reprezentanta Polski. Przeprowadzenie tak wielkiego przedsięwzięcia sportowego nie byłoby możliwe, gdyby nie całoroczna praca organizatorów. Zaangażowanie Ani Sumelki i Arkadiusza Bednarka z Murowanej Gośliny doprowadziło do tego, że „Memoriał Arkadiusza Gołasia” może liczyć na wsparcie ponad DWUDZIESTU firm oraz instytucji. Na stronie projektu są już widoczni mecenasi i partnerzy akcji, których udział powoduje, że jesteśmy bardzo blisko realizacji celu. W najbliższych dniach pokażemy Wam o jakiej oprawie Memoriału marzymy.


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
Pokaż wszystkie aktualizacje
Marta Albecka
Polska, Gdańsk
14.10.2015
Monika Kasperska
Polska, Przemyśl
14.10.2015
Klaudia Kozłowska
Polska, Rogoźno
14.10.2015
Patrycja Jankowska
Polska, KRUSZEWO
12.10.2015
Małgorzata Rydzkowska
Polska, Opole
11.10.2015
Marta Piechowiak
Polska, Poznań
10.10.2015
Rafał Kutkowski
Polska, Wągrowiec
09.10.2015
Maciej Targosz
Przytkowice
09.10.2015
Magdalena Dworakowska
Polska, Radomsko
07.10.2015
Malwina Urbaniak
Polska, Poznań
07.10.2015
Adrianna Maciąg
Polska, Kozienice
07.10.2015
Alicja Wasielewska
Polska, Radoszyce
07.10.2015
Dominika Ścieszkowska
Polska, Kacice
06.10.2015
Ania Brachmann
Polska, Ruda Śląska
05.10.2015
Angelika Niespor
Polska, Opole
04.10.2015
Monika Koźlik
Polska, Niemodlin
04.10.2015
Tomasz kozłowski
Polska, Poznań
03.10.2015
Irek Madej
03.10.2015
Iga Matyjaszczyk
Polska, Maków
02.10.2015
Szymon Zawadzki
30.09.2015
Monika Kozak
Polska, Wrocław
30.09.2015
Mariola Kordos
Polska, Olsztyn
30.09.2015
Miłosz Kałek
Polska, Lutol Suchy
29.09.2015
Justyna Adamczuk
Polska, Lublin
29.09.2015
Anna Krzak
Polska, Andrychów
28.09.2015
Dorota Zamiara
Polska, Poznań
24.09.2015
Mariusz Podgórski
Polska, Zabrze
24.09.2015
Paulina Majdan
Polska, Gdańsk
24.09.2015
Edyta Bigos
Polska, Maków
22.09.2015
Arkadiusz Kurek
Polska, Katowice
21.09.2015
Irmina Zaczek
Polska, Pleszew
20.09.2015
Agata Kląskała
Gniezno
20.09.2015
Marcin Łazik
Polska, Wrocław
19.09.2015
Piotr Szot
Polska, Kraków
18.09.2015
Róża Wachowska
Polska, Poznań
18.09.2015
Rafał Zawadka
Polska, Swarzędz-Kruszewnia
18.09.2015
Kamil Kin
Polska, Kościerzyna
17.09.2015
Monika Zięba
Polska, Głogówek
17.09.2015
Izabela Dyrlaga
Polska, Węgierska Górka
17.09.2015
Adrian Deptuła
Polska, Warszawa
17.09.2015
Ewa Suchowska
Gilowice
16.09.2015
Anna Opyrchał
Polska, Łomża
16.09.2015
Iwona Zatorska
Polska, Warszawa
16.09.2015
Wojciech Zalewski
Polska, Wrocław
16.09.2015
Anna Kurman
Polska, Piotrków Trybunalski
16.09.2015
Gabriela Skórska
Polska, Opole
16.09.2015
Karolina Osmulska
Polska, Wichów 1
16.09.2015
Magda Graczyk
Siemianowice Śląskie
16.09.2015
Magdalena Kołodziejska
Polska, Gdańsk
16.09.2015
Małgorzata Gawron
Polska, Borowa
16.09.2015
Paulina Dyga
Polska, Gogolin
16.09.2015
Martyna Duszeńko
Polska, Brzeg
16.09.2015
Ewa Korenik
Polska, Lublin
16.09.2015
Aleksandra Wiesiołek
Polska, Warszawa
16.09.2015
Dominika Ładosz
Polska, Warszawa
16.09.2015
Paulina Gulczyńska
16.09.2015
Karolina Świst
Polska, Węgorzewo
16.09.2015
Ewa Wójcicka
Brok
16.09.2015
Jacek Jungiewicz
Polska, Połaniec
16.09.2015
Marta Kuternowska
Polska, Lublin
16.09.2015
Ala Młotkowska
Polska, Włocławek
16.09.2015
justyna nieczkowska
Polska, Poznań
16.09.2015
Urszula Daszkiewicz
Polska, Łódź
15.09.2015
JACEK KWIECIEN
Polska, RZESZÓW
15.09.2015
Dawid Unton
Polska, Bydgoszcz
15.09.2015
Renata Kucharska
Polska, Barwice
15.09.2015
Małgorzata Wietek
Polska, Mszana Dolna
15.09.2015
Kinga Filipowicz
Polska, Dobczyce
15.09.2015
Agata Jonczak
Polska, Olsztyn
15.09.2015
Damian Urbański
Warszawa
15.09.2015
Anna Pocentek
Polska, Poznań
15.09.2015
Dominik Jędrak
Warszawa
15.09.2015
Klaudyna Mogielska
Polska, Warszawa
15.09.2015
Monika Król
Kraków
14.09.2015
Ewa Grądkiewicz
Polska, Marcinowice
14.09.2015
Dominik Knap
Polska, Trzyciąż
13.09.2015
Magdalena Czarnecka
Polska, Bydgoszcz
13.09.2015
Andrzej Lehmann
Polska, Zgorzelec
12.09.2015
Marta Zamiara
Polska, Piła
12.09.2015
Aleksandra Radomska
Polska, Chorzele
11.09.2015
Anna Kołakowska
Polska, Pruszków
11.09.2015
Monika Gaze
Polska, Bełchatów
11.09.2015
Basia Iwańska
Polska, Warszawa
11.09.2015
Kasia Malec
11.09.2015
Sonia Cieśla
Polska, Bobrowniki
11.09.2015
Joanna Śmieszchalska
Polska, Poznań
11.09.2015
Krzysztof Zakrzewski
Łódź
11.09.2015
Aleksandra Pawlik
Polska, Staszów
10.09.2015
KRZYSZTOF NIENAJADŁO
Polska, STALOWA WOLA
10.09.2015
Agnieszka Potratz
Polska, Gdańsk
10.09.2015
Wanda Klimaszewska
Bełchatów
10.09.2015
Paulina Loska
Polska, Chorzów
10.09.2015
Sandra Sikora
Polska, Goleszów
10.09.2015
Ania Cebulska
Nekla
10.09.2015
Ania Mikołajczyk
Polska, Poręba
10.09.2015
Marcin Baran
Polska, Dębica
10.09.2015
Katarzyna Walczak
Polska, Nasielsk
09.09.2015
Asia Jeniec
Polska, Prudnik
09.09.2015
Ada Kowalska
Polska, Elbląg
09.09.2015
Aneta Stasiak
Polska, Bedlno
09.09.2015
Anna Jaźwińska-Curyłło
Gdańsk
09.09.2015
Denis Miździoł
Polska, Stare Budkowice
09.09.2015
Przemysław Kicowski
Polska, Łódź
09.09.2015
Magda Jarosz
Polska, Kraków
09.09.2015
Ksenia Chromy
Polska, Katowice
09.09.2015
Jakub Adamus
Polska, Łódź
09.09.2015
Karolina Kaczmarek
Polska, Jastrzębie Zdrój
09.09.2015
Katarzyna Babiarz
Polska, Rakszawa
08.09.2015
Krzysztof Grześkowiak
Polska, Poznań
08.09.2015
Mateusz Gruchot
Polska, Poznań
08.09.2015
Asia Kopytek
Polska, Zduńska Wola
08.09.2015
Marta Wawrzoniak
Polska, Łódź
08.09.2015
Katarzyna Malinowska
Polska, Łódź
07.09.2015
Magda Wierzbicka
Polska, Giżycko
07.09.2015
Marek Tomaszek
Tychy
07.09.2015
Katarzyna Januszewska
Polska, Szczecinek
06.09.2015
Agnieszka Knysak
Witkowice
06.09.2015
Kasia Rzyska
Polska, GĘBICE
06.09.2015
Dawid Juszczyk
Jasło
06.09.2015
Sylwia Zabulska
Polska, Bydgoszcz
06.09.2015
Patrycja Pykacz
Polska, Biała Podlaska
06.09.2015
Kinga Sposób
Polska, Krasew 57
06.09.2015
Anna Lasota
Polska, Nowa Dęba
06.09.2015
Łukasz Rymaszewski
Polska, Warszawa
06.09.2015
Natalia Rak
Polska, Kraśnik
06.09.2015
Katarzyna Głowacka-Lorenc
Polska, Olkusz
06.09.2015
Ola Gudyka
Polska, Kraśnik
06.09.2015
Edyta Jaworska
Polska, Poznań
06.09.2015
Mariusz Bogucki
Polska, Wrocław
06.09.2015
Waldemar Ostrowski
Polska, Świedziebnia
06.09.2015
karolina garlin
Polska, kanin
06.09.2015
Katarzyna Malinowska
Polska, Warszawa
05.09.2015
Izabela Balcerek
05.09.2015
Bartosz Kasprzak
Polska, Konopnica
05.09.2015
Maciej Walasek
Polska, Aleksandrów Łódzki
05.09.2015
Ireneusz Usydus
Polska, Chełm
05.09.2015
Maciek Ryczko
Bieruń
05.09.2015
Kinga Osiecka
Polska, Ostrzeszów
05.09.2015
Weronika Hernacka
Polska, Poznań
05.09.2015
Adrianna Domańska
Polska, Łódź
05.09.2015
Sławomir Urbanowicz
Konstantynów Łódzki
05.09.2015
Magdalena Adamocha
Polska, Łódź
05.09.2015
Patrycja Szymańska
Polska, Wrocław
05.09.2015
Kasia Sujecka
Polska, Koło
05.09.2015
Magdalena Kowalska
Polska, Stróża Kolonia
05.09.2015
Agata Szturo
Polska, Poznań
05.09.2015
Agnieszka Semeniuk
Polska, Radzyń Podlaski
05.09.2015
Kath Tomczak
Polska, Wronki
05.09.2015
Zuzanna Pietrzak
Polska, Poznań
03.09.2015
Paweł Kozłowski
Polska, Katowice
01.09.2015
Natalia Maćkowiak
Polska, Chodzież
30.08.2015
Marcin Hasa
Polska, Boguszyce
30.08.2015
Jacek Staszewski
Środa Wlkp.
28.08.2015
Stanisław Buchelt
26.08.2015
Karolina Kierzkowska
Września
25.08.2015
Justyna Śliwińska
Polska, Lublin
25.08.2015
Joanna Śliwińska
Polska, Lublin
25.08.2015
Monika Warczyńska
Polska, Tczew
25.08.2015
Marek Klimas
Polska, Maszewo
25.08.2015
Anna Gotowiec
Polska, Poznań
25.08.2015
Katarzyna Kardynał
Łobodno
25.08.2015
Hubert Jaś Wasyl
Polska, Mrowino
25.08.2015
Mateusz Hernacki
25.08.2015
Samanta Hamulska
Polska, Śrem
25.08.2015

Anonimowych kibiców: 681

Wojciech Zalewski
16.02.2016
Dlaczego niemożliwy jest podgląd zdjęcia koszulki Arka Gołasia? Czy możliwe jest ponowne udostępnienie tego zdjęcia?

Progi wsparcia

Twoje imię i nazwisko na koszulce Arka

5 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
37osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Smycz Memoriałowa

7 PLN lub więcej

 • smycz XI Memoriału Arka Gołasia
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
50osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Zdjęcie z autografem Mateusza Miki

20 PLN lub więcej

 • zdjęcie Mateusza Miki z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
12osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Zdjęcie z autografem Jakuba Jarosza

21 PLN lub więcej

 • zdjęcie Jakuba Jarosza z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
4osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Zdjęcie z autografem Bartosza Kurka

22 PLN lub więcej

 • zdjęcie Bartosza Kurka z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
25osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Zdjęcie z autografem Krzysztofa Ignaczaka

23 PLN lub więcej

 • zdjęcie Krzysztofa Ignaczaka z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
25osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Zdjęcie z autografem Michała Winiarskiego

24 PLN lub więcej

 • zdjęcie Michała Winiarskiego z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
39osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Zdjęcie z autografem Mariusza Wlazłego

25 PLN lub więcej

 • zdjęcie Mariusza Wlazłego z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
25osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Bilet na pierwszy dzień Memoriału

35 PLN lub więcej

 • bilet na pierwszy dzień Memoriału (sobota)
 • link do strony opisującej realizację biletów umieszczony jest w części "Twój udział". Bilety zostaną dostarczone przed Memoriałem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
12osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: wrzesień 2015

Bilet na drugi dzień Memoriału

45 PLN lub więcej

 • bilet na drugi dzień Memoriału (niedziela)
 • link do strony opisującej realizację biletów umieszczony jest w części "Twój udział". Bilety zostaną dostarczone przed Memoriałem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
13osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: wrzesień 2015

T-shirt okolicznościowy

60 PLN lub więcej

 • T-shirt okolicznościowy XI Memoriału Arka Gołasia
 • dostępne rozmiary: S,M,L,XL,XXL - wybór po zakupie nagrody
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
10osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Karnet na Memoriał

70 PLN lub więcej

 • karnet na obydwa dni Memoriału
 • link do strony opisującej realizację karnetów umieszczony jest w części "Twój udział". Karnety zostaną dostarczone przed Memoriałem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
14osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: wrzesień 2015

T-shirt okolicznościowy z autografem MVP

85 PLN lub więcej

 • T-shirt okolicznościowy XI Memoriału Arka Gołasia z autografem MVP turnieju
 • dostępne rozmiary: S,M,L,XL,XXL - wybór po zakupie nagrody
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
8osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Piłka Mikasa z autografami AZS Częstochowa

88 PLN lub więcej

 • piłka Mikasa z autografami siatkarzy AZS Częstochowa
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Piłka Mikasa z autografami Łuczniczki Bydgoszcz

89 PLN lub więcej

 • piłka Mikasa z autografami siatkarzy Łuczniczki Bydgoszcz
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Piłka Mikasa z autografami ZAKSY Kędzierzyn Koźle

90 PLN lub więcej

 • piłka Mikasa z autografami siatkarzy ZAKSY Kędzierzyn Koźle
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
2osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Piłka Mikasa z autografami Jastrzębskiego Węgla

91 PLN lub więcej

 • piłka Mikasa z autografami siatkarzy Jastrzębskiego Węgla
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Piłka Mikasa z autografami Lotosu Trefla Gdańsk

92 PLN lub więcej

 • piłka Mikasa z autografami siatkarzy Lotosu Trefla Gdańsk
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
2osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Piłka Mikasa z autografami Asseco Resovii

93 PLN lub więcej

 • piłka Mikasa z autografami siatkarzy Asseco Resovii
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
4osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Piłka Mikasa z autografami PGE SKRY Bełchatów

94 PLN lub więcej

 • piłka Mikasa z autografami siatkarzy PGE SKRY Bełchatów
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
16osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Udział dziecka w warsztatach

100 PLN lub więcej

 • udział dziecka w warsztatach z Kubą Jaroszem, Michałem Ruciakiem, Dawidem Murkiem, Grzegorzem Kosokiem oraz trenerem Piotrem Makowskim
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Limitowana koszulka AZS Częstochowa z nazwiskiem Gołaś

150 PLN lub więcej

 • limitowana seria koszulek AZS Częstochowa z nazwiskiem Gołaś i numerem 5, z którym Arek grał w Częstochowie
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
4osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka meczowa PGE SKRY Bełchatów

200 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa PGE Skry Bełchatów z autografami zawodników
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
7osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka meczowa AZS Częstochowa

201 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa AZS Częstochowa z autografami zawodników
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka meczowa Łuczniczki Bydgoszcz

202 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Łuczniczki Bydgoszcz z autografami zawodników
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka meczowa Lotosu Trefla Gdańsk

203 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Lotosu Trefla Gdańsk z autografami zawodników
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka meczowa Asseco Resovii

204 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Asseco Resovii z autografami zawodników
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
4osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka meczowa Reprezentacji z nazwiskiem Gołaś

300 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Reprezentacji z nazwiskiem Gołaś i nr 16
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
7osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Pakiet VIP

500 PLN lub więcej

 • pakiet VIP na cały XI Memoriał Arkadiusza Gołasia
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z MŚ Mateusza Miki oraz replika złotego medalu MŚ

2 001 PLN lub więcej

 • koszulka reprezentacyjna Mateusza Miki z Mistrzostw Świata z autografami drużyny
 • replika złotego medalu MŚ
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
 • dochód ze sprzedaży nagrody zostanie przeznaczony na turnus rehabilitacyjny dla dzieci z Murowanej Gośliny
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Giby z autografem

3 000 PLN lub więcej

 • koszulka Giby z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się nowej koszulce Arka
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji
 • dochód ze sprzedaży koszulek zostanie przeznaczony na turnus rehabilitacyjny dla dzieci z Murowanej Gośliny
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015
Zaproponuj
nagrodę
wyślij
Wpływ ze sprzedaży biletów z systemu biletowego

Liczba kibiców: 620
Kwota: 22 000 PLN

Mecenasi

http://www.murowana-goslina.pl/Gmina Murowana Goślina

Mecenat

50000 PLN
http://www.rexona.pl/pl/Rexona

Mecenat

http://hilding.pl/Hilding

Mecenat

http://abvision.pl/AB Vision

Mecenat

10000 PLN
Anonimowy mecenas

Mecenat

10000 PLN
http://www.pani-teresa.com.pl/Pani Teresa Medica SA

Mecenat

PANI TERESA MEDICA SA to największy w Polsce producent dziewiarskich i włókienniczych wyrobów medycznych. Produkty PANI TERESA® stosowane są w kompresjoterapii i rehabilitacji oraz wspomagają pacjentów w radzeniu sobie z ograniczeniami narzucanymi przez chorobę. Sportowa linia produktów BASIS ACTIVE® pomaga chronić zdrowie podczas aktywności fizycznej.
http://www.lasy.gov.pl/Nadleśnictwo

Mecenat

http://www.astra.com.pl/Astra

Mecenat

http://www.toyota-ukleja.pl/Toyota Ukleja

Mecenat

http://www.pkobp.pl/PKO BP

Mecenat

Zaproponuj
współpracę
http://
wyślij