Domyślnie ustawiliśmy Twój język na Polski, kliknij żeby zmienić

Dumni z tradycji

KKS Lech Poznań

Razem z Wami chcemy sprawić, aby na każdej trybunie Inea Stadionu pojawiły się wyjątkowe grafiki pokazujące najpiękniejsze momenty w 95-letniej historii Lecha.

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
 
132%Osiągnięto
212 458 PLNZebranych środków
10.04.17 Zakończono
1562 kibicówDołączyło
celem projektu było zebranie 160 000 PLN
do dnia 2017-04-10

Stadion przy ul. Bułgarskiej to dla tysięcy kibiców Kolejorza drugi dom. Dom, który jest miejscem odczuwania dumy z bycia sympatykiem wyjątkowego Klubu, chluby Poznania i całej Wielkopolski. Bo Lech to 95 lat wielkiej tradycji, historii pisanej mistrzowskimi latami i wielkimi triumfami.

W tym roku minie 37 lat od pierwszego starcia przy Bułgarskiej i 7 lat od pamiętnego spotkania z FC Red Bull Salzburg, gdy po generalnej przebudowie stadion po raz pierwszy przyjął na swoje trybuny ponad 40 tysięcy kibiców. Wiele się wtedy zmieniło, ale niektóre jego elementy wciąż pozostają szare, bez wyrazu. 

Razem z Wami chcemy to zmienić! Pragniemy, aby na każdej trybunie, w korytarzach prowadzących na Wasze miejsca pojawiły się wyjątkowe grafiki nawiązujące do najpiękniejszych momentów w historii Lecha. Pokażmy, że jesteśmy dumni z tradycji. Dołączając do projektu każdy kibic kupuje wybraną przez siebie atrakcyjną nagrodę związaną z klubem.

Celem projektu „Dumni z tradycji" jest sfinansowanie produkcji i montażu wielkopowierzchniowych grafik, które pojawią się na ścianach w korytarzach i przejściach prowadzących do sektorów na wszystkich czterech trybunach. Najmniejsze będą miały około 7, a największe ponad 30 metrów kwadratowych! W przypadku trybun im. Teodora Anioły, im. Edmunda Białasa oraz im. Henryka Czapczyka to klub będzie odpowiadał za projekty, produkcję i montaż grafik. W przypadku „Kotła”, Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań będzie miało do dyspozycji środki na stworzenie odpowiednich projektów. 

Szare dzisiaj mury zostaną przykryte barwnymi grafikami przedstawiającymi legendarne postaci i wydarzenia z 95-letniej historii Lecha Poznań. Nie zabraknie tu patronów trybun, czyli słynnego tercetu A-B-C, ikon Kolejorza z lat 80. i 90., pamiętnych spotkań w europejskich pucharach, a także radości po zdobytych tytułach mistrzowskich i wygranych finałach Pucharu Polski. Znajdą się grafiki prezentujące ludzi oddanych Lechowi, wśród nich projekt graficzny „DUMA WKLP” z Waszymi nazwiskami: kibiców z poznańskich fyrtli i wielkopolskich landów.

Pragniemy, abyście idąc na Wasze miejsca jeszcze raz mogli przeżyć te piękne emocje, których na żywo doświadczały kolejne pokolenia poznańskich i wielkopolskich członków Rodziny Kolejorza. By Wasze oczy radowały grafiki z efektownymi oprawami i flagami. To, ile takich ścian zmieni się na stadionie przy ul. Bułgarskiej, zależy tylko od nas – całej społeczności Lecha Poznań! 

Jeśli uda się zebrać środki na pierwszy cel, który szczegółowo opisany jest powyżej, realizowany będzie następny, a wraz z nim – kolejne grafiki nawiązujące do wielkich postaci i wydarzeń w 95-letniej historii Dumy Wielkopolski.

Razem pokażmy, jak bliskie są nam Niebiesko-Białe barwy, herb i nazwa KKS Lech Poznań! Każdy uczestnik projektu będzie podwójnie wygrany: finansując grafiki, z bogatej puli nagród może bowiem wybrać wyjątkowe nagrody oraz umieścić swoje imię i nazwisko na grafice „Duma Wielkopolski”.

Byliśmy, jesteśmy i będziemy dumni z tradycji!

Niektóre nagrody wymagają odpowiedzi na dodatkowe pytania, np. rozmiar koszulki. Odpowiedzi na pytania udzielasz po dokonanej wpłacie w panelu użytkownika pod linkiem Twoje nagrody. Panel użytkownika widoczny jest po zalogowaniu w prawnym górnym rogu strony.

Poniżej przykłady nagród:

Imię i nazwisko na tablicy pamiątkowej "Duma Wielkopolski", która znajdzie się na I, III oraz IV trybunie. 

Kubek okolicznoścowy "Dumni z tradycji":

Szalik okolicznościowy "Dumni z tradycji":

Koszulka okolicznościowa "Dumni z tradycji":

Koszulki okolicznościowe Nike "Dumni z tradycji":

Koszulka "Razem do ostatecznego zwycięstwa" (przygotowana przez Tifo LP):

Imienne krzesełko stadionowe:

 

Pytania dotyczące projektu oraz zakupu nagród

Jeżeli masz pytania zajrzyj do FAQ, napisz e-mail lub wiadomość na Facebooku do zespołu Fans4Club.

Pytania dotyczące realizacji nagród

Skontaktuj się z klubem na adres:

a) sklep@lechpoznan.pl -  w przypadku pytań dotyczących produktów (np. koszulka, kubek, szalik),

b) marketing@lechpoznan.pl - w przypadku pytań dotyczących usług oraz wydarzeń (np. trening z drużyną, video z życzeniami). 

O projekcie w sieci

Aktualizacja nr 12

11.08.2017

Pierwsze grafiki już na ścianach Inea Stadionu!

Efekty akcji „Dumni z tradycji” są już widoczne na ścianach stadionu przy Bułgarskiej. Osoby, które przyjdą na sobotni mecz z Zagłębiem Lubin jako pierwsze zobaczą grafiki związane z historią Lecha Poznań. Dzięki kwocie zebranej w p... czytaj więcej

Efekty akcji „Dumni z tradycji” są już widoczne na ścianach stadionu przy Bułgarskiej. Osoby, które przyjdą na sobotni mecz z Zagłębiem Lubin jako pierwsze zobaczą grafiki związane z historią Lecha Poznań. Dzięki kwocie zebranej w projekcie - łącznie ponad 212 tys. złotych - obiekt Kolejorza upiększy w sumie 26 wielkoformatowych grafik.

Każdy z kibiców, który wziął udział w akcji, będzie mógł odnaleźć swoje imię i nazwisko na grafice „Duma Wielkopolski”, która pojawi się na każdej trybunie z wyjątkiem Kotła.

Na trzech trybunach fani Lecha znajdą grafiki przedstawiające patronów trybun, czyli słynny tercet A-B-C, wybitnych piłkarzy w historii Lecha (Mirosława Okońskiego, Czesława Jakołcewicza, Józefa Adamca i Roberta Lewandowskiego), pamiętne wydarzenia z ostatnich kilkunastu lat (Puchar Polski z 2004 roku, mistrzowskie tytuły z 2010 i 2015 roku), wyjątkowe mecze w fazie grupowej Ligi Europy jesienią 2010 (przeciwko FC Salzburg, Manchesterowi City i Juventusowi Turyn) oraz oprawy meczowe (POZNAŃ’56, Masz przed sobą Fanatyków, Sława Wielkiemu Lechowi).

Oprócz tego środki na wyprodukowanie siedmiu grafik w Kotle otrzymało Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do utrwalenia wyjątkowej historii naszego klubu na ścianach Bułgarskiej!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 11

20.04.2017

Podsumowanie akcji "Dumni z tradycji"

26 grafik związanych z Lechem Poznań będzie cieszyć oczy kibiców na INEA Stadionie. Akcja "Dumni z tradycji" zorganizowana przy współpracy z Fans4Club została zakończona. W projekcie wzięło udział 1562 kibiców Kolejorza.... czytaj więcej

26 grafik związanych z Lechem Poznań będzie cieszyć oczy kibiców na INEA Stadionie. Akcja "Dumni z tradycji" zorganizowana przy współpracy z Fans4Club została zakończona. W projekcie wzięło udział 1562 kibiców Kolejorza.

Celem akcji „Dumni z tradycji” było upiększenie ścian INEA Stadionu, dzięki co najmniej dwudziestu wielkoformatowych grafik. Projekt Lecha przy współpracy z Fans4Club wywołał duże zainteresowanie kibiców Kolejorza i ostatecznie udało się zebrać środki na produkcję i montaż sześciu kolejnych.

Na trzech trybunach pojawią się grafiki przedstawiające patronów trybun, czyli słynny tercet A-B-C, wybitnych piłkarzy w historii Lecha (Mirosława Okońskiego, Czesława Jakołcewicza, Józefa Adamca i Roberta Lewandowskiego), pamiętne wydarzenia z ostatnich kilkunastu lat (Puchar Polski z 2004 roku, mistrzowskie tytuły z 2010 i 2015 roku), wyjątkowe mecze w fazie grupowej Ligi Europy jesienią 2010 (przeciwko FC Salzburg, Manchesterowi City i Juventusowi Turyn) oraz oprawy meczowe (POZNAŃ’56, Masz przed sobą Fanatyków, Sława Wielkiemu Lechowi). Jedna grafika - Duma Wielkopolski - zostanie stworzona w trzech egzemplarzach i pojawi się na każdej trybunie poza Kotłem. To na niej pojawią się imiona i nazwiska kibiców, którzy wzięli udział w projekcie "Dumni z tradycji". Ponadto środki na wyprodukowanie siedmiu grafik w Kotle otrzyma Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań.

Jak wyglądają liczby związane z akcją? 1562 kibiców wybrało w sumie 2710 nagród. Oznacza to, że wielu kibiców zdecydowało się na więcej niż jedną z przygotowanych niespodzianek. Łącznie zebrano ponad 212 tysięcy złotych, czyli udało się w stu procentach zrealizować cel numer jeden projektu, a także ponad 80 procent celu numer dwa. Ponad 91 procent uczestników do projektu dołączyło z Polski, następna była Wielka Brytania, a dalej Niemcy, Holandia, Irlandia i Norwegia. Kibice Kolejorza przystępowali do akcji również m.in. ze Stanów Zjednoczonych i Kanady.

A które miasta były najliczniej reprezentowane? Oczywiście na pierwszym miejscu jest Poznań (45 proc. uczestników), a tuż za nim Warszawa, z której logowało się 17 procent kibiców. Z wielkopolskich miast w dalszej kolejności znajdują się: Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Piła, Swarzędz, Zbąszyń i Gniezno. Na siódmej pozycji w łącznym rankingu miast jest Londyn, a na dwunastym - Nottingham.

Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujmy za udział w projekcie. Po raz kolejny kibice Lecha pokazali, jak bliskie są Niebiesko-Białe barwy, herb oraz cała historia Kolejorza.


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 10

10.04.2017

Ostatnia szansa na udział w projekcie "Dumni z tradycji”

Jesteś dumny z 95-letniej tradycji Lecha Poznań? Dziś masz ostatnią szansę aby dołączyć do akcji „Kolejorza” i zakupić jedną z atrakcyjnych nagród. Przyczyniasz się w ten sposób do powstania wyjątkowych grafik przedstawiający... czytaj więcej

Jesteś dumny z 95-letniej tradycji Lecha Poznań? Dziś masz ostatnią szansę aby dołączyć do akcji „Kolejorza” i zakupić jedną z atrakcyjnych nagród. Przyczyniasz się w ten sposób do powstania wyjątkowych grafik przedstawiających wybitne postaci i legendarne mecze Lecha!

Od momentu rozpoczęcia projektu „Dumni z tradycji” przystąpiło do niego 1450 kibiców. Wielkim sukcesem jest zrealizowanie pierwszego celu akcji, które pozwoli na sfinansowanie produkcji i  instalację 20 efektownych grafik na wszystkich czterech trybunach Inea Stadionu. Wielkie grafiki przedstawiające swoich patronów będą mieć nareszcie trybuny Teodora Anioły, Edmunda Białasa i Henryka Czapczyka. Pojawią się też Wasze efektowne oprawy meczowe. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji drugiego celu – dokładnie w jego połowie. Jeśli dzisiaj nastąpi wyjątkowa mobilizacja kibiców Kolejorz i uda się go zrealizować, na ścianach pojawią się grafiki Karola Linetty’ego, Roberta Lewandowskiego i Artjomsa Rudnevsa, a także nawiązania do meczów z fazy grupowej Ligi Europy z jesieni 2010 roku przeciwko FC Salzburg, Juventusowi Turyn i Manchesterowi City.

Czekamy na wszystkich, którzy są dumni z 95-letniej tradycji Lecha – macie szansę tylko do godz. 23.00! Imię i nazwisko każdego uczestnika projektu znajdzie się na wielkiej grafice „DUMA WLKP”, która również pojawi się na jednej ze ścian. Dodatkowo – otrzymacie wyjątkowe nagrody, a niektóre z nich są dedykowane wyłącznie tej akcji. Nie czekaj do ostatniej chwili, dołącz do nas już TERAZ!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 9

07.04.2017

Artjoms Rudnevs na ścianach Inea Stadionu? Już wkrótce – dzięki Wam!

Jego trzy bramki strzelone Juventusowi na Stadionie Olimpijskim w Turynie na zawsze pozostaną w pamięci kolejnych pokoleń Kiboli „Kolejorza”. Artjoms Rudnevs włącza się do akcji „Dumni z tradycji”! Reprezentant Łotwy sp... czytaj więcej

Jego trzy bramki strzelone Juventusowi na Stadionie Olimpijskim w Turynie na zawsze pozostaną w pamięci kolejnych pokoleń Kiboli „Kolejorza”. Artjoms Rudnevs włącza się do akcji „Dumni z tradycji”!

Reprezentant Łotwy spędził przy Bułgarskiej niby tylko dwa lata, ale był to dla Artjomsa bardzo owocny okres. Dostał niezwykle trudne zadanie: zastąpić w składzie Roberta Lewandowskiego. Wywiązał się z tego doskonale – już w debiucie strzelił gola Widzewowi Łódź, a po kilku tygodniach popisał się hat-trickiem w pojedynku ze słynnym Juventusem. Remis 3-3 był sporą sensacją, a gol Rudnevsa z doliczonego czasu drugiej połowy – wisienką na torcie. Z „Kolejorzem” Artjoms pożegnał się jako król strzelców ekstraklasy i autor, w sumie, aż pięciu hat-tricków. 

Dzięki Wam Artjoms na stałe może być obecny na Inea Stadionie. Grafika z jego podobizną będzie jedną z ośmiu, które pojawią się na ścianach korytarzy, jeśli uda nam się zrealizować drugi cel akcji „Dumni z tradycji”! Musimy jeszcze zebrać 45 tys. zł, a czas mija w poniedziałek. Zatem, Kibice – do dzieła! Każdy z uczestników otrzymuje nagrody, a Wasze imiona i nazwiska znajdą się na jednej z grafik. 

 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 8

06.04.2017

Karol Linetty - „Dumny z tradycji” wychowanek Lecha

Karol Linetty – dla jednych nadal „Karolek”, dla innych „pan Karol” – dla wszystkich: Lechita od dziecka, reprezentant Polski zdobywający uznanie w słynnej Serie A. Grafika z naszym wychowankiem już wkró... czytaj więcej

Karol Linetty – dla jednych nadal „Karolek”, dla innych „pan Karol” – dla wszystkich: Lechita od dziecka, reprezentant Polski zdobywający uznanie w słynnej Serie A. Grafika z naszym wychowankiem już wkrótce może ozdobić jedną ze ścian Inea Stadionu! Pomocnik Sampdorii Genua został Ambasadorem akcji „Dumni z tradycji”.

Karol Linetty jest dziś symbolem doskonałej jakości szkolenia piłkarzy w Akademii Lecha Poznań. Z Sokoła Damasławek trafił do Poznania jako 11-latek. Nie wyróżniał się warunkami fizycznymi, ale miał „to coś”, co dostrzegli trenerzy „Kolejorza”. Karol przeszedł wszystkie szczeble w Akademii, był reprezentantem Polski w kolejnych kategoriach młodzieżowych, aż wreszcie po sześciu latach zadebiutował w ekstraklasie. Wszyscy doskonale pamiętamy, jak wielki postęp zrobił młody Linetty i jak wielki był jego udział w zdobyciu mistrzostwa Polski w 2015 roku. Dziś Karol Linetty, reprezentant Polski, jest dumą Lecha Poznań! Jego drogą pragną podążać dziesiątki młodych chłopców, którzy dziś szkolą się w naszej Akademii.

Jeśli i Ty jesteś „Dumny z tradycji”, jeśli i Ty jesteś wdzięczny Karolowi za to, co zrobił dla „Kolejorza”, dołącz do naszej akcji! To już ostatnie dni projektu i jedna z ostatnich szans, by Twoje imię i nazwisko zostało uwidocznione na ścianie Inea Stadionu! 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 7

03.04.2017

Bądź „Dumny z tradycji” – ostatnie 7 dni akcji!

Wielkie grafiki Roberta Lewandowskiego, Karola Linetty’ego i Artjomsa Rudnevsa, wspomnienie wspaniałych meczów z fazy grupowej Ligi Europy – to wszystko dzięki Wam już wkrótce może pojawić się na ścianach Inea Stadionu. Na ty... czytaj więcej

Wielkie grafiki Roberta Lewandowskiego, Karola Linetty’ego i Artjomsa Rudnevsa, wspomnienie wspaniałych meczów z fazy grupowej Ligi Europy – to wszystko dzięki Wam już wkrótce może pojawić się na ścianach Inea Stadionu. Na tym jednak może się nie skończyć! Kolejni piłkarze, trenerzy, wielkie mecze i wspaniałe oprawy mogą znaleźć się na Bułgarskiej. Przed nami decydujący tydzień akcji „Dumni z tradycji”! 

Nasz drugi dom, czyli Inea Stadion, już wkrótce bardzo mocno się zmieni. Przejścia i korytarze na wszystkich trybunach stracą wreszcie swoje szarości – w tych miejscach pojawią się efektowne grafiki nawiązujące do najpiękniejszych momentów w dumnej, pełnej chwały 95-letniej historii Lecha. Przypomnimy sylwetki piłkarzy, którzy dawno temu, ale także i w ostatnich latach zachwycali kiboli „Kolejorza” swoją grą. To efekt Waszego zaangażowania w akcję „Dumni z tradycji”!

Na tydzień przed zakończeniem projektu zebraliśmy już ponad 172 tys. zł. Oznacza to, że akcja już jest wielkim sukcesem gdyż zrealizowaliśmy pierwszy, największy kwotowo cel projektu, którym było wyprodukowanie i instalacja 20 grafik, przedstawiających m.in. patronów trybun czy największe sukcesy w XXI wieku. W tej chwili realizowany jest drugi cel – stanie się on faktem, jeśli uzbieramy 224 tys. zł. Pojawią się wówczas grafiki Roberta Lewandowskiego, Artjomsa Rudnevsa i Karola Linetty’ego, a także wspomnienia ze spotkań pucharowych z FC Salzburg, Juventusem Turyn i Manchesterem City. Dodatkowe dwie grafiki pojawią się także w Kotle. Czy to możliwe?  Wierzymy, że zarówno te, jak i kolejne grafiki pokazujące najważniejsze momenty 95-letniej historii Lecha znajdą się wkrótce na Bułgarskiej. Pokażmy w tych ostatnich dniach siłę „Lechowej rodziny”! 

W tej chwili w akcji „Dumni z tradycji” uczestniczy już ponad 1260 kibiców, których ślad zostanie uwieczniony na ścianach Inea Stadionu. Jeden z projektów – DUMA WLKP – będzie stworzony z imion i nazwisk wszystkich kibiców, którzy wezmą udział w projekcie. Dołączcie do nas i wybierzcie jedną z wielu atrakcyjnych nagród!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 6

27.03.2017

100% w akcji „Dumni z tradycji”. Kolejne wyzwanie przed nami!

Stało się! Pierwszy cel akcji „Dumni z tradycji” został osiągnięty. To oznacza, że na szarych dotąd ścianach INEA Stadionu pojawi się co najmniej dwadzieścia wyjątkowych grafik przedstawiających legendarne postaci i wydarzenia z 95-letniej... czytaj więcej

Stało się! Pierwszy cel akcji „Dumni z tradycji” został osiągnięty. To oznacza, że na szarych dotąd ścianach INEA Stadionu pojawi się co najmniej dwadzieścia wyjątkowych grafik przedstawiających legendarne postaci i wydarzenia z 95-letniej historii Lecha Poznań. To jednak nie koniec akcji – przed nami drugi cel, którym jest zebranie pieniędzy na wyprodukowanie i instalację kolejnych ośmiu grafik!

Tym razem walczymy o to, by na ściany INEA Stadionu trafili rozpoznawalni i lubiani piłkarze, którzy uznawani są za twarze Kolejorza ostatnich lat, a także wspomnienie wyjątkowych spotkań z fazy grupowej Ligi Europy.  Celem numer dwa jest zebranie jeszcze 64 tys. złotych, czyli osiągnięcie 224 tys. złotych w akcji. Pozwoli to na stworzenie grafik królów strzelców w barwach Lecha: Roberta Lewandowskiego i Artjomsa Rudnevsa, a także naszego wychowanka Karola Linetty’ego. „Lewy” jest dziś gwiazdą światowego formatu, a swoją wielką karierę rozwijał właśnie przy Bułgarskiej. Artjoms od kilku lat występuje w Bundeslidze, wielu liczy nawet na to, że jego gole będą jeszcze cieszyły kibiców zgromadzonych na Bułgarskiej. Z kolei nasz „Karolek” niedawno zamienił Kolejorza na Sampdorię i wszyscy zgodnie wierzą, że właśnie w Serie A zrobi kolejny krok by stać się piłkarzem znanym w całej Europie.

Na ściany mogą trafić również graficzne wspomnienia wyjątkowych meczów w fazie grupowej Ligi Europy z jesieni 2010 roku. Wtedy po raz pierwszy w XXI wieku na Bułgarską zaczęło chodzić po 40 tysięcy widzów: zaczynając od debiutanckiego spotkania z FC Salzburg (2:0), przez historyczny sukces w starciu z Manchesterem City (3:1), aż po pamiętny „zwycięski” remis 1:1 z Juventusem Turyn. Kto był na tym ostatnim, doskonale pamięta radość z awansu do fazy pucharowej przy odczuwalnej temperaturze blisko -30 stopni Celsjusza! Dwie grafiki mogą pojawić się również w Kotle - Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań będzie miało do dyspozycji środki na pomalowanie kolejnych dwóch ścian.

Jeśli uda się zrealizować drugi cel, przystąpimy do realizacji kolejnego. Nasza akcja trwa do 10 kwietnia. Do dziś do akcji „Dumni z tradycji” dołączyło już blisko 1200 kibiców. Zakończenie akcji sukcesem pozwoli, by oczy poznańskich i wielkopolskich kibiców Kolejorza mogły radować grafiki z efektownymi oprawami i flagami, legendarnymi postaciami czy wspomnieniami meczów.

To, ile takich ścian zmieni się na stadionie przy ul. Bułgarskiej, zależy tylko od nas! Odbierz jedną z wyjątkowych nagród! Pokaż, że byliśmy, jesteśmy i będziemy dumni z tradycji!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 5

20.03.2017

Dołącz do akcji kupując bilet na mecz z Legią!

Dołącz do akcji "Dumni z tradycji" kupując bilet na mecz z Legią. Dochód z tych biletów zostanie przeznaczony na sfinasnowanie wielkopowierzchniowych grafik nawiązujących do najpiękniejszych moment&oacu... czytaj więcej

Dołącz do akcji "Dumni z tradycji" kupując bilet na mecz z Legią. Dochód z tych biletów zostanie przeznaczony na sfinasnowanie wielkopowierzchniowych grafik nawiązujących do najpiękniejszych momentów w historii Lecha. 

Bilet otrzymasz w formie vouchera, który znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.

WAŻNE! Voucher możesz wymienić na bilet do 30.03 kontaktując się bezpośrednio z Biurem Obsługi Kibica dostępnym pod adresem bilety.lechpoznan.pl/CMS?page=BOK lub w kasach Inea Stadionu i skorzystać z miejsc, które są zarezerwowane dla kibiców biorących udział w akcji (trybuna I sektory N2, D3 i J4, trybuna II sektory M4, B2 i B3, trybuna III sektory B1, E4 i R3 oraz trybuna IV sektory G2 i H1). Aby zrealizować voucher prześlij/podaj kod vouchera, numer pesel oraz imię i nazwisko. Niezrealizowane do 30.03 vouchery możesz wymienić na inne mecze (wartość vouchera to 90 PLN).

Do 23.03 godz. 9.00 trwa sprzedaż zamknięta dla posiadaczy karnetów, którzy mają możliwość realizacji kartentów dla swoich znajomych. 23.03 rozpocznie się sprzedaż otwarta. 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 4

17.03.2017

#KolejorzKupujeSzaliki. Dołączysz?

W ciągu trzech tygodni do domów dziecka w Poznaniu i Wielkopolsce, a także Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie może trafić pół tysiąca rocznicowych szali Kolejorza. Od poniedziałku do wsparcia akcji stworzonej w projekcie "Dumni z Tr... czytaj więcej

W ciągu trzech tygodni do domów dziecka w Poznaniu i Wielkopolsce, a także Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie może trafić pół tysiąca rocznicowych szali Kolejorza. Od poniedziałku do wsparcia akcji stworzonej w projekcie "Dumni z Tradycji" zachęca na portalu społecznościowym Twitter między innymi prezes WZPN Paweł Wojtala.

Dwukrotny mistrz Polski z Kolejorzem w poniedziałek zaangażował się w promowanie akcji #KolejorzKupujeSzaliki i intensywnie namawia internautów do tego, by sami dołożyli cegiełkę do zaszczepiania w młodych ludziach zainteresowania i miłości do Lecha.

- Jako dziecko miałem swój niebiesko-biały szalik, to był jeden z cenniejszych skarbów - zdradza. Wojtala jest wychowankiem Lecha, grał w nim w latach 1991-1996 i dwukrotnie do niego wracał: w 2001 i 2004 roku. W niebiesko-białych barwach wystąpił w 138 meczach ligowych i strzelił w nich w sumie 9 goli.

W ślad za słowami i czynami byłego obrońcy poszli już prezesi klubu i kilkudziesięciu kibiców. Chęć zaangażowania się zgłosili też piłkarze, którzy nie tylko wykupili już sto szalików, ale również będą promować i namawiać do udziału w wyzwaniu. Cel? Wręczenie 500 sztuk podopiecznym domów dziecka i MOPR-u.

Aby włączyć się w akcję wystarczy kupić nagrodę "Szalik 95 lat Lecha Poznań dla podopiecznego Domu Dziecka”. Koszt zakupu urodzinowego szalika w akcji „Dumni z tradycji” to 39 zł. Wyposażając młodych poznaniaków i Wielkopolan w ten kibicowski atrybut, można również zapewnić sobie miejsce na tablicach „DUMA WLKP”, które pojawią się na INEA Stadionie po zakończeniu projektu.

Dodatkowo każdy otrzyma pamiątkowy certyfikat i kupon rabatowy do e-sklepu Lecha Poznań, a z przekazanych pieniędzy sfinansowane zostaną efektowne grafiki na ścianach INEA Stadionu.


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 3

12.03.2017

Kolejna legenda włączyła się w akcję „Dumni z tradycji”!

  Gdyby przeprowadzić ankietę wśród kibiców Lecha i zapytać o „Wojownika z charakterem w XXI wieku”, pewnie nie miałby sobie równych.  Ivan Djurdjević  został Ambasadorem akcji „Dumni z tradycji... czytaj więcej

 

Gdyby przeprowadzić ankietę wśród kibiców Lecha i zapytać o „Wojownika z charakterem w XXI wieku”, pewnie nie miałby sobie równych. Ivan Djurdjević został Ambasadorem akcji „Dumni z tradycji”.  

Do Poznania przyleciał latem 2007 roku, na testy skusił go Andrzej Czyżniewski, ówczesny szef skautów Lecha. Była to podróż w nieznane, po dziesięciu latach spędzonych w Hiszpanii i Portugalii. Został dwa dodatkowe dni do rozpoczynającego sezon spotkania z Zagłębiem Sosnowiec i... zakochał się w Poznaniu. – Czasami mówi się, że to przeznaczenie. Zobaczyłem wtedy, jak ci ludzie i to miasto żyją klubem. Postanowiłem zostać i dzisiaj tego nie żałuję – mówi Ivan, który dziś prowadzi drugi zespół Lecha. Stał się symbolem klubu, zdobył z nim mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Polski, dwukrotnie awansował do wiosennych zmagań w Pucharze UEFA i Lidze Europy. – Najpiękniejszym momentem było jednak mistrzostwo z 2010 roku i świętowanie tytułu na Starym Rynku razem z kibicami. To na zawsze zostanie w moim sercu – wspomina dzisiaj. Był też kluczowy gol w Rotterdamie, dający wyjście z grupy w Pucharze UEFA i świetne występy w innych meczach, a także... opaska kapitana „Kolejorza”. A to zobowiązuje. – Lech Poznań to 95 lat pięknej historii, wielkich emocji i sukcesów, których sam doświadczałem.

Zachęcam do wzięcia udziału w naszej wspólnej akcji! – mówi Ambasador projektu „Dumni z tradycji”. Ponad 600 kibiców wzięło już udział. Dzięki Wam na ścianach Inea Stadionu mogą pojawić się grafiki z wydarzeń, z których wszyscy jesteśmy dumni.

Aby dołączyć do akcji, wystarczy zakupić jedną z nagród dostępnych w prawej części strony. 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 2

04.03.2017

Andrzej Juskowiak ambasadorem akcji!

95 lat historii Lecha Poznań to m.in. wiele wyjątkowych chwil i wiele wspaniałych postaci. Jedną z nich jest  Andrzej Juskowiak . Dwukrotny mistrz Polski, król strzelców ekstraklasy oraz igrzysk olimpijskich został Ambasadorem ... czytaj więcej

95 lat historii Lecha Poznań to m.in. wiele wyjątkowych chwil i wiele wspaniałych postaci. Jedną z nich jest Andrzej Juskowiak. Dwukrotny mistrz Polski, król strzelców ekstraklasy oraz igrzysk olimpijskich został Ambasadorem akcji „Dumni z tradycji”. 

Najważniejszy moment związany z Lechem Poznań? Andrzej Juskowiak od razu wymienia ten, gdy jako 17-latek zamienił Kanię Gostyń na „Kolejorza”. Mimo, że był nastolatkiem, szybko zaczął uprzykrzać życie rywalom. Można powiedzieć, że dzisiaj tym śladem zmierza Dawid Kownacki. Szczególna bramka? Tutaj nasz Ambasador wymienia dwa trafienia: jedno w Superpucharze Polski w 1988 roku, drugie ze stadionu przy Łazienkowskiej w Warszawie z 30 maja 1990 roku. Ten Superpuchar w Piotrkowie Trybunalskim Lech przegrał z Górnikiem Zabrze 1:2, ale Andrzej Juskowiak, wtedy 17-letni chłopak, zdobył swojego pierwszego gola w Niebiesko-Białych barwach. Dwa lata później w Warszawie jego trafienie dało Lechowi remis i pozwoliło wywalczyć mistrzostwo Polski. – Lech Poznań to 95 lat wspaniałej historii i tradycji, a takich chwil, jak te moje piękne wspomnienia, było w tym okresie mnóstwo. Bardzo się cieszę, że niektóre z nich zostaną uwiecznione na ścianach naszego stadionu i gorąco zachęcam do udziału w tej wyjątkowej akcji! – mówi Ambasador projektu Andrzej Juskowiak. 

Już ponad pół tysiąca osób zdecydowało się przystąpić do projektu „Dumni z tradycji”, a jesteśmy pewni, że wkrótce ta liczba przynajmniej się podwoi. Nie czekaj – zagraj w jednej drużynie z Andrzejem Juskowiakiem i odbierz jedną z wyjątkowych nagród!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 1

25.02.2017

Dopiero pierwszy tydzień, a już czekają nas wielkie zmiany!

Po pierwszym tygodniu trwania projektu „Dumni z tradycji” jesteśmy już pewni, że Trybuny Anioły, Białasa i Czapczyka będą miały efektowne grafiki przedstawiające swoich patronów! W akcji wzięło udział już blisko trzystu kibicó... czytaj więcej

Po pierwszym tygodniu trwania projektu „Dumni z tradycji” jesteśmy już pewni, że Trybuny Anioły, Białasa i Czapczyka będą miały efektowne grafiki przedstawiające swoich patronów! W akcji wzięło udział już blisko trzystu kibiców. A ty już dołączyłeś do Dumnych z tradycji?

Dzięki wspólnej akcji Lecha Poznań oraz Kiboli Kolejorza, prowadzonej na Fans4Club, Inea Stadion ma znacznie częściej cieszyć Wasze oczy. Nie tylko wówczas, gdy ze swoich miejsc obserwujecie boiskowe wydarzenia, ale także wówczas, gdy udajecie się na sektory. W szarych przejściach znajdą się bowiem wyjątkowe grafiki przedstawiające słynnych lechitów, wyjątkowe wydarzenia z historii klubu czy Wasze oprawy meczowe.

Pierwszym celem jest zebranie kwoty 160 tys. zł, która pozwoli na wyprodukowanie 20 grafik. Już dziś, po siedmiu dniach akcji, możemy zapewnić, że na trzech grafikach znajdzie się słynny tercet dębieckich bombardierów: Teodor Anioła, Edmunda Białas i Henryk Czapczyk. Stało się tak dzięki 280 kibicom, którzy przystąpili do projektu w siedmiu pierwszych dniach jego trwania. Zebraliśmy w sumie 28 498 zł, a Wy wybraliście z puli dokładnie 380 nagród. Te liczby prawie z każdą godziną się zwiększają!

Nasza wspólna akcja potrwa jeszcze przez 44 dni – dzięki Waszemu zaangażowaniu grafik może być znacznie więcej! Pamiętajcie, że dokonując wpłaty kupujecie wybrane przez siebie nagrody, a są wśród nich okolicznościowe przedmioty związane z akcją „Dumni z tradycji”, ale także bilety na mecze, bilety dla wychowanków domów dziecka czy możliwość... zamontowanie tabliczki z imieniem i nazwiskiem na wybranym krzesełku na Inea Stadionie!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
Monika Snuszka
Polska, Żabno
10.04.2017
Tomasz Gniewowski
Polska, Poznań
10.04.2017
Krzysztof Michałowski
Polska, Kościan
10.04.2017
Paulina Oporowska
Polska, Poznań
10.04.2017
Adam Frontczak
Polska, Poznań
10.04.2017
Patryk Popielarczyk
Polska, Łódź
10.04.2017
Karol Burchardt
Polska, Jankowice
10.04.2017
Piotr Polowczyk
Polska, Błaszki
10.04.2017
Łukasz Kudlinski
Polska, Inowrocław
10.04.2017
Wojciech Mikusiński
Polska, Poznań
10.04.2017
Darek Lemański
Stęszew
10.04.2017
DARIUSZ GROCHOWSKI
Polska, Poznań
10.04.2017
Filip Karkosz
Polska, Poznań
10.04.2017
Jacek Jerzykiewicz
Polska, Poznań
10.04.2017
Marcin Łaś
Polska, Lubsko
10.04.2017
Tomasz Sękowski
Polska, Poznań
10.04.2017
Mariusz Galiśkiewicz
Poznań
10.04.2017
Magdalena Kaliszczak
Polska, Poznań
10.04.2017
Patrycja Sznura
Polska, Swarzedz
10.04.2017
Damian Cichoń
Polska, Poznań
10.04.2017
Mariusz Saukens
Polska, Pomarzanowice
10.04.2017
Piotr Dudzik
Polska, Poznań
10.04.2017
Bartek Ciesielski
Polska, Poznań
10.04.2017
Wojtek Klimowicz
Rumianek
10.04.2017
Dariusz Rosik / firma VSK
Polska, Wysogotowo
10.04.2017
Andrzej Smektała
Polska, Czerwonak
10.04.2017
Przemysław Ludwikowski
Polska, Poznań
10.04.2017
Konrad Witkowski
Polska, Poznań
10.04.2017
Patryk Nachowiak
Polska, Nowiny Wielkie
10.04.2017
DAMIAN matuszak
poznan
10.04.2017
Bartosz Parys
Polska, Opole
10.04.2017
Mikołaj Adamski
Polska, Śmigiel
10.04.2017
Mateusz Danielewicz
Polska, Poznań
10.04.2017
Jakub Przewozniak
Wielka Brytania, Northampton
10.04.2017
Tadeusz Walczak
Polska, Poznań
10.04.2017
Sebastian Szychowiak
Polska, Sieraków
10.04.2017
Mateusz Skrzypczak
Polska, Poznań
10.04.2017
Jakub Stelter
Polska, Gniezno
10.04.2017
Tomasz Michałowski
Polska, Kościan
10.04.2017
Adam Kucz
Polska, Chrzypsko Wielkie
10.04.2017
Joanna Podwapinska
Polska, Poznań/ Smochowice
10.04.2017
Mateusz Hadaś
Polska, Plewiska
10.04.2017
Damian Konieczny
Polska, Trzcielin
10.04.2017
Jacek Majchrzak
Polska, Iłówiec
10.04.2017
Dariusz Janicki
Poznań
10.04.2017
Marek Izydorczyk
Polska, Dabrowka
10.04.2017
Paweł Gaj
Leszno
10.04.2017
Izabela Modrzejewska
10.04.2017
Grzegorz Kwaśniewski
Polska, Ostrów Wielkopolski
10.04.2017
Damian Witczak
Polska, Psarskie
10.04.2017
Klaudia Dereć
Polska, Poznań
10.04.2017
Tomasz Szymandera
Polska, Gostyń
10.04.2017
Wojciech Bogacz
Polska, Poznań
10.04.2017
Michał Herka
Polska, Jarocin
10.04.2017
Wojciech Berliński
Polska, Poznań
10.04.2017
Małgorzata Engler
Poznan
10.04.2017
Wojciech Rochowiak
10.04.2017
Łukasz Gutkowski
Pląchoty 30
10.04.2017
Piotr Matecki
Polska, Poznań
10.04.2017
Piotr Graczyk
Polska, Ostrów Wielkopolski
10.04.2017
Robert Rzyski
Polska, Bielsko
10.04.2017
Robert Czechanowski
Polska, Poznań
10.04.2017
Norbert Kozłowski
Polska, Poznań
10.04.2017
Kamil Winiarz
Polanica-Zdrój
10.04.2017
Bartosz Felkel
Polska, Bolechówo
10.04.2017
Szymon Brylewski
Polska, Gniezno
10.04.2017
Mariusz Szyndler
Polska, Poznań
10.04.2017
Grzegorz Józefczak
Polska, Przemęt
10.04.2017
LESZEK IGNASIAK
Polska, SWARZEDZ
10.04.2017
Marek Moraczewski
Polska, Poznań
10.04.2017
Karolina Kubala
Polska, Grodzisk Wielkopolski
10.04.2017
Paweł Ćwiek
Polska, Turek
10.04.2017
Rajmund Kawalka
Polska, Gnin
10.04.2017
Daniel Baranowski
Polska, Śrem
10.04.2017
MIROSŁAW ORŁOWSKI
LUBOŃ
10.04.2017
Daniel Żółtak
Polska, Przeźmierowo
10.04.2017
Jakub Stefaniak
Polska, Poznań
10.04.2017
Karolina Gapińska
Polska, Poznań
10.04.2017
Przemysław Ryś
Polska, Poznań
10.04.2017
Rafał Koperski
Polska, Krosno
10.04.2017
Tomasz Buchała
10.04.2017
Marcin Tajchert
Polska, Wolsztyn
10.04.2017
Paweł Nyklewicz
Krotoszyn
10.04.2017
Dominik Matysiak
Polska, Krotoszyn
10.04.2017
Anna Antosik
Polska, Śrem
10.04.2017
Lidia Wojciechowska
Polska, Nowe Miasto n Wartą
10.04.2017
Maksymilian Wasilewski
Polska, Dąbrówka
10.04.2017
Przemo Lisiecki
Polska, Dąbrówka
10.04.2017
Artur Gagarin
Niemcy, Alzenau
10.04.2017
Karolina Drużdż
Polska, Skierniewice
10.04.2017
Mikołaj Kortus
Polska, Wojnowice
10.04.2017
Marcin Rosły
Polska, Dopiewiec
10.04.2017
Joanna Olszewska
Polska, Poznań
10.04.2017
Bartosz Nosal
Polska, Poznań
10.04.2017
Krzysztof Kadziński
Polska, Poznań
10.04.2017
Damian Torba
Polska, Poznań
10.04.2017
Dominik Zaraś
Polska, Myszkowo
09.04.2017
Zbigniew Pieterek
Polska, Łubnica
09.04.2017
Jarosław Potarzycki
Polska, Poznań
09.04.2017
Jakub Chmielewski
Polska, Jarosławiec
09.04.2017
Paweł Kaczmarek
Polska, Łubnica
09.04.2017
Kamil Kluczynski
Polska, Poznań
09.04.2017
Rafał Czuluk
Poznań
09.04.2017
tomasz sikorski
Polska, Poznań
09.04.2017
Sebastian Maserak
Polska, Rabowice
09.04.2017
Paweł Fornal
Polska, Straszydle
09.04.2017
Radosław Czarnecki
Polska, Murowana Goślina
09.04.2017
Patryk Łukaszewski
Polska, Wągrowiec
09.04.2017
Gabriel Sołtysiak
Polska, Gołuchów
09.04.2017
Marcin Olszanowski
Polska, Kunice
09.04.2017
Maciej Pałuka
Polska, Poznań
09.04.2017
Dominik Pempera
Polska, Poznań
09.04.2017
Wojciech Kruk
Polska, Poznań
09.04.2017
Jonasz Markowski
Polska, Koszalin
09.04.2017
Łukasz Klimecki
Polska, Poznań
09.04.2017
Piotr Stróżyk
Polska, Poznań
09.04.2017
Michal Warchala
Kanada, Niagara Falls
09.04.2017
Tadeusz Pagórski
Polska, Poznań
09.04.2017
Maciej Stasiak
Polska, Luboń
09.04.2017
Tomasz Walczak
Polska, Plewiska
09.04.2017
Bartosz Narankiewicz
Polska, Wysogotowo
09.04.2017
Jacek Grądzielewski
Polska, Poznań
09.04.2017
Maciej Dettlaff
Polska, Poznań
09.04.2017
Tomasz Mikołajczyk
09.04.2017
Maciej Ignaczak
Polska, Poznań
09.04.2017
Paweł Grabowski
Polska, Kożmin Wlkp.
09.04.2017
Krzysztof Łontka
Polska, Biedrusko
09.04.2017
Kamil Jurek
Polska, Krosno
09.04.2017
Joachim Jurek
Polska, Krosno
09.04.2017
Tymoteusz Gajek
Polska, Poznań
09.04.2017
Julia Gajek
Polska, Poznań
09.04.2017
Marcin Szymczak
Polska, Poznań
09.04.2017
Janusz Lis
Witkowo
09.04.2017
Dawid Rendszmid
Polska, Poznań
09.04.2017
Marek Rataj
Polska, Poznań
09.04.2017
Adam Łobodziec
Polska, Poznań
09.04.2017
Sebastian Wiśniewski
Polska, Sędzinko
09.04.2017
RAFAL CHRZAN
Polska, Gniezno
09.04.2017
Aleksander Dziamski
Polska, Przyborowo
09.04.2017
Mateusz Żarski
Kostrzyn nad Odrą
09.04.2017
Kamil Malicki
Polska, Swarzędz
09.04.2017
Katarzyna Grabarczyk
Polska, Ostroróg
08.04.2017
Dawid Krause
Bytom Odrzański
08.04.2017
Magdalena Fabiś
Polska, Poznań
08.04.2017
Norbert Wasiakowski
Polska, Pobiedziska
08.04.2017
Przemysław Skorwider
Polska, Ostrów Wielkopolski
08.04.2017
Jakub Jagłowski
Polska, Murowana Goślina
08.04.2017
Beata Gabryelska
Polska, Luboń koło Poznania
08.04.2017
Karol Judycki
Polska, Swarzędz
08.04.2017
Krzysztof Rozwadowski
Polska, Poznań
08.04.2017
Dawid Świergała
Polska, Kluczbork
08.04.2017
Michał Rutkowski
Polska, Poznań
08.04.2017
Michal Stachowiak
Polska, Koziegłowy
08.04.2017
Dariusz Myszyński
Polska, Poznań
08.04.2017
Mateusz Posłuszny
Polska, Gniezno
08.04.2017
Andrzej Posłuszny
Polska, Gniezno
08.04.2017
Szymon Posłuszny
Polska, Gniezno
08.04.2017
Krzysztof Mosek
Polska, Poznań
08.04.2017
Daniel Szozda
Polska, Nysa
08.04.2017
Łukasz Szał
Polska, Kostrzyn
08.04.2017
mieczyslaw borowski
Polska, dobrzyca kolo pleszewa
08.04.2017
Sebastian Krzyżostaniak
Polska, Poznań
08.04.2017
Bernard Małek
Polska, 62-300 Września
08.04.2017
artur szaj
Polska, Poznań
08.04.2017
Eryk Wierzbiński
Polska, Poznań
08.04.2017
krystian Foltyniak
Polska, Pamiątkowo
08.04.2017
Bartosz Biniak
Polska, Piła
08.04.2017
Łukasz Sosiński
Polska, Poznań
08.04.2017
Jakub Januszewski
Polska, Piła
08.04.2017
Mateusz Karpiewski
Poznań
08.04.2017
Aleksander Szymankiewicz
Polska, Lusówko
08.04.2017
Sandra Kasprzak
Polska, Rychwał
08.04.2017
Emil Ratajczak
Polska, Kaczory
08.04.2017
Amadeusz Krzyżan
Polska, Kalisz
08.04.2017
Sebastian Matyszczak
Polska, Jarocin
08.04.2017
Daniel Kania
Polska, Jeleśnia
07.04.2017
Tomasz Smęt
Polska, Radecznica
07.04.2017
Mirosław Gliszczyński
Polska, Międzybrodzie Bialskie
07.04.2017
Marcin Sosnowski
Polska, Głogów
07.04.2017
Anna Zygmunt
Polska, Drużyna
07.04.2017
Michał Dolata
Polska, Poznań
07.04.2017
Robert Śmigielski
Polska, Czempiń
07.04.2017
Kacper Andrzejczyk
Polska, Poznań
07.04.2017
Emil Męcel
Polska, Ostrów Wielkopolski
07.04.2017
Maciej Sikorski
Polska, Poznań
07.04.2017
Jarosław Czesnowski
Polska, Poznań
07.04.2017
Kamil Kowalski
Polska, Nochowo
07.04.2017
Michał Goździak
Polska, Środa Wielkopolska
07.04.2017
Robert Zygmunt
Polska, DRUŻYNA
07.04.2017
Renata Zygmunt
Polska, Drużyna
07.04.2017
Kamil Hejna
Poznań
07.04.2017
Bartosz Kaczmarek
Polska, Szamotuły
07.04.2017
Szymon Łuczak
Polska, Poznań
07.04.2017
Konrad Skupin
Polska, Jarocin
07.04.2017
Kamil Adamczewski
Polska, Poznań
07.04.2017
Maciej Misz
Polska, Toruń
07.04.2017
Natalia Chwirot
Polska, Poznań
07.04.2017
Daniel Rybacki
KOZIEGŁOWY
07.04.2017
Robert Skrzypczak
Polska, Poznań
07.04.2017
Waldemar Prusinowski
Polska, Poznań
07.04.2017
Mikołaj Maciaszczyk
Polska, Poznań
07.04.2017
Michał Woźniak
Polska, Gostyń
07.04.2017
Krzysztof Dudkowiak
Polska, Jarocin
07.04.2017
MICHAŁ DONDER
Polska, Poznań
07.04.2017
Mateusz Duras
Polska, Blizanów
07.04.2017
Grzegorz Sottek
Polska, Siekierki Małe
07.04.2017
Tomasz Juszczak
Polska, Poznań
07.04.2017
Marek Zygmanowski
Polska, Poznań
07.04.2017
Piotr Pokryszka
Polska, 62-030 Luboń
07.04.2017
Talar Sadalla
Polska, Poznań
06.04.2017
Sławomir Dzida
Polska, Poznań
06.04.2017
DOM I ZDROWIE Dariusz Oleś
Polska, Kępno
06.04.2017
Jakub Tysowski
Polska, Poznań
06.04.2017
Mateusz Kępa
Polska
06.04.2017
Grzegorz Wygoda
Polska, Poznań
06.04.2017
Martyna Madoń
Polska, Oborniki wlkp
06.04.2017
WIESŁAW FELCZAK
Polska, 62-028 KOZIEGOŁWY
06.04.2017
Wojciech Sadowski
Polska, Poznań
06.04.2017
Jerzy Włodarczyk
Polska, Turek
06.04.2017
Andrzej Pęczak
Polska, Ząbki
06.04.2017
Witold Nowicki
Polska, Kamieniec
06.04.2017
Milena Poznańska
Polska, Poznań
06.04.2017
Maciej Klocek
Polska, Poznań
06.04.2017
Kuba Czerwiński
Polska, Poznań
06.04.2017
zdzisław brzozowski
Polska, Szamotuły
06.04.2017
Wojciech Smułka
Polska, Biała
06.04.2017
Sebastian Pawelski
Polska, Poznań
06.04.2017
Łukasz Tomkowiak
Polska, Poznań
06.04.2017
Anna Michalak
Polska, Poznań
06.04.2017
Natalia Grygiel
Polska, Poznań
06.04.2017
Krzysztof Danek
Polska, Poznań
06.04.2017
Marcin Żak
Polska, Poznań
06.04.2017
Michał Dądela
Polska, Trablice
06.04.2017
Amanda Miklasz
Polska, Chodzież
05.04.2017
Kristof La Pyra
Polska, Stęszew
05.04.2017
Przemysław Zawodny
Sulecinek
05.04.2017
Daniel Preisner
Polska, Żary
05.04.2017
Piotr Sołtysiak
Polska, Poznań
05.04.2017
Piotr Daniel
Polska, Poznań
05.04.2017
Łukasz Gniffke
Polska, Poznań
05.04.2017
Łukasz Kozłowski
Polska, Poznań
05.04.2017
Joanna Jeran
Polska, Poznań
05.04.2017
Łukasz Jeran
Polska, Poznań
05.04.2017
Maciej Krawczyk
Polska, Wieluń
04.04.2017
Mateusz Kokot
Polska, Poznań
04.04.2017
Piotr Bigoński
Polska, Dobrzyca
04.04.2017
Michał Lichaj
Polska, Poznań
04.04.2017
Piotr Stachowiak
Polska, Poznań
04.04.2017
Michał Młyńczak
Poznań
04.04.2017
Kamil Przybyszewski
Polska, Nowe Gumino
04.04.2017
Michał Wojtkowiak
Polska, Jaroin
04.04.2017
Konrad Cieślak
Swarzędz
03.04.2017
Krzysztof Urbanowicz
Chodzież
03.04.2017
Wiktor Talaga
Polska, Poznań
03.04.2017
Joanna Kowalska
Polska, Poznań
03.04.2017
Patryk Nowicki
Polska, Oborniki Wielkopolskie
03.04.2017
Wiktor Chudak
Polska, Śmigiel
03.04.2017
Grzegorz Nadzieja
Polska, Krosno Odrzańskie
03.04.2017
Witold Stefaniak
Polska, Sieradz
03.04.2017
Marcin Wojdyński
Polska, Kleczew
03.04.2017
Mario Lerczak
Polska, Poznań
03.04.2017
Rafal Karkosz
Polska, Poznań
03.04.2017
Cyprian Liske
03.04.2017
Jakub Tomys
Polska, Siedlec
03.04.2017
Katarzyna Kazmierczak
Polska, Kalisz
03.04.2017
Krystian Cholewa
Polska, Gościeszyn
02.04.2017
Paweł Słomiński
Polska, Gdańsk
02.04.2017
Maciej Gorzelanny
Polska, Poznań
02.04.2017
Adrian Kossmann
Krotoszyn
02.04.2017
Krzysztof Gładyszak
Polska, Poznań
02.04.2017
Filip Malinowski
Polska, Poznań
02.04.2017
Agnieszka Dziembowska
Polska, Poznań
02.04.2017
Krzysztof Ludwiczak
01.04.2017
Paweł Wawrzyniak
Polska, Poznań
01.04.2017
Krzysztof Kania
Polska, Plewiska
31.03.2017
Pawel Ludwa
Polska, Poznań
31.03.2017
KUBA WOJCIESZYŃSKI
Polska, Poznań
31.03.2017
Paweł Jasiurkowski
Polska, Poznań
31.03.2017
Wojciech Gładyszak
Polska, Poznań
31.03.2017
Marek Paprzycki
Polska, Poznań
31.03.2017
Jarosław Nowak
Polska, Poznań
30.03.2017
Zbigniew Kruszona
Polska, Kostrzyn
30.03.2017
Angelika Neumann
Polska, Mosina
30.03.2017
Sebastian Mitek
Barlinek
30.03.2017
Wojciech Selwat
Polska, Wielowieś
29.03.2017
Kamil Adamuszek
Polska, Łódź
29.03.2017
Piotr Pokorski
Polska, Poznań
28.03.2017
Roksana Foremska
Polska, Poznań
28.03.2017
Franciszek Zaradzki
Polska, Tulce
27.03.2017
Bartosz Ciesielski
Polska, Wieleń
27.03.2017
Dawid Łuszczek
Kraszewice
27.03.2017
Joanna Gromadzińska
Polska, Podstolice
27.03.2017
Mariusz Wolarczak
Polska, Mosina
27.03.2017
Zbyszek Halasz
Polska, Poznań
27.03.2017
Mateusz Kozioł
Polska, Dębno
27.03.2017
Julianna Reniers
Polska, Kórnik
27.03.2017
Jolanta Konopko-Reniers
Polska, Kórnik
27.03.2017
Jakub Kolecki
27.03.2017
Piotr Wolny
Polska, Nowy Tomyśl
27.03.2017
Mikołaj Kiwerski
Polska, Poznań
27.03.2017
Mateusz Antczak
Polska, Poznań
27.03.2017
Kinga Torczyńska
Kórnik
27.03.2017
Piotr Dąbrowski
Polska, Gostyń
27.03.2017
Paweł Daćkus
Polska, Tulce
27.03.2017
Jacek Kisielewski
Polska, Poznań
27.03.2017
Andrzej Ludwiczak
Polska, Września
26.03.2017
Rafał Chałupka
Polska, Poznań
26.03.2017
WALDEMAR GACA
Polska, SOLEC WIELKOPOLSKI
26.03.2017
Agnieszka Tulińska - Janczak
Polska, Poznań
26.03.2017
Jarosław Kurzawa
Polska, Cerekwica
26.03.2017
Jakub Gomuła
Polska, Zieliniec
26.03.2017
Jarosław Kowalczyk
Polska, Luboń
26.03.2017
ŁUKASZ CZUB
Polska, Poznań
26.03.2017
Paweł Daź
Polska, Koło
26.03.2017
Damian Thies
Polska, Więcbork
26.03.2017
Sebastian Niestój
Polska, Lotyń
26.03.2017
Michał Paul
Polska, Poznań
26.03.2017
Mariusz Grzelak
26.03.2017
Damian Wiszniewski
Polska, Kostrzyn nad Odrą
25.03.2017
Marcin Herman
25.03.2017
Wiktoria Łabędzka
Polska, Bucz
25.03.2017
Łukasz Jędrzejczak
Polska, Mosina
25.03.2017
Radosław Ziołek
Polska, Szamotuły
25.03.2017
Jacek Witucki
Polska, Poznań
25.03.2017
PUH MATE Mateusz Józwowiak
Chodzież
25.03.2017
BARTŁOMIEJ MARZEC
Polska, Wałbrzych
25.03.2017
Marceli Pławski
Polska, Bydgoszcz
24.03.2017
Michał Muszyński
Polska, Solec
24.03.2017
Michał Grill
Polska, Budzń
24.03.2017
Piotr Kaźmierczak
Poznań
24.03.2017
Michał Kaszaraba
Polska, Strzelce Krajeńskie
24.03.2017
Damian Gryczka
24.03.2017
Mateusz Sadowski
24.03.2017
Piotr Budzyński
Polska, Stęszewko
24.03.2017
Mariusz Remplewicz
Polska, Gryfice
24.03.2017
Antoni Skrzypacz
Polska, Bolesławiec
24.03.2017
Mirosław Sobczak
Gniezno
24.03.2017
Tomasz Kałużny
Polska, Konin
24.03.2017
TOMASZ DOBSKI
Polska, Luboń
24.03.2017
Mateusz Sołtysiński
24.03.2017
Damian Skrzypczak
Polska, Przeźmierowo
24.03.2017
Bartosz Kaczmarek
24.03.2017
Paweł Owsiany
Polska, Hłudno
24.03.2017
Zofia Ratajczak
Polska
24.03.2017
Paweł Łosiak
Poznań
24.03.2017
Radosław Zagórski
24.03.2017
Tomasz Włodarczak
Polska, Poznań
23.03.2017
Arkadiusz Kurc
Polska, Poznań
23.03.2017
Magdalena Brzozowska
Polska, Poznań
23.03.2017
Maciej Szpakowski
Polska, Tarnowo Podgórne
23.03.2017
Paweł Bartkowiak
Polska, Środa Wielkopolska
23.03.2017
Dariusz Brzozowski
Polska, Poznań
23.03.2017
Paweł Jasica
Polska, Ujanowice
23.03.2017
Bartłomiej Ostrowski
Polska, Poznań
23.03.2017
Błażej Ślebioda
Polska, Września
23.03.2017
Marek Sierzputowski
23.03.2017
Patryk Szalaty
Polska, ZALASEWO
23.03.2017
Aleksandra Zwolińska
Polska, Kłodawa
23.03.2017
Jędrek Ryster
Polska, Krzyszkowo
23.03.2017
Krystian Kozłowski
23.03.2017
Jakub Dłużyński
Rokietnica
23.03.2017
ADRIAN Pawlaczyk
Polska, CHODZIEŻ
23.03.2017
Kacper Rosiński
Polska, Bobrowniki
23.03.2017
Emil Kocimski
Polska, Trzcianka
23.03.2017
Marek Przybylski
Polska, Ługi Ujskie
23.03.2017
Pawel Kowalski
23.03.2017
Dorian Świątek
Polska, Wieluń
23.03.2017
Pawel Zel
23.03.2017
Sebastian Ostaszewski
Wierszyno
23.03.2017
Łukasz Piwek
Polska, Kołuda Wielka
23.03.2017
Bartosz Szajda
23.03.2017
Jarosław Janiszewski
23.03.2017
Łukasz Grabarczyk
Polska, Gowarzewo
23.03.2017
Szymon Grzybowski
23.03.2017
Marco Manno
Rawicz
23.03.2017
Dawid Rauhut
Polska, Dzierżoniów
23.03.2017
Grzegorz Śmigielski
Polska, Poznań
23.03.2017
Szymon Nowak
Polska, Duszniki
23.03.2017
Patrycja Żak
Poznań
23.03.2017
Michał Mielcarek
szamotuly
23.03.2017
Michał Szczepański
Polska, Poznań
23.03.2017
Jan Kończal
Polska, Poznań
23.03.2017
Tomasz Maśliński
Polska, Golina
23.03.2017
Gracjan Kryger
Polska, Chodzież
23.03.2017
Łukasz Kowalski
23.03.2017
Mateusz Tyma
23.03.2017
Leszek Michalski
Polska, Konin
23.03.2017
Robert Krupiński
Poznań
23.03.2017
Kamil Swędrowski
Polska, Dąbrowa
23.03.2017
Bartosz Woźnioak
Polska, Gostyń
23.03.2017
Aleksander Hendrzyk-Majewski
Polska, mieścisko
23.03.2017
Jacek Korba
Polska, Komorniki
23.03.2017
Marcin Dylas
23.03.2017
Tomasz Szaroleta
Polska, Poznań
23.03.2017
Patrycja Błauciak
23.03.2017
Piotr Bartkowiak
Polska, Poznań
23.03.2017
Paweł Banach
Polska, Poznań
23.03.2017
Sebastian Kuciński
Polska, Łódź
23.03.2017
Patryk Izychart
23.03.2017
Rafał Gabryszak
Polska, MASZEWO
23.03.2017
Michał Durek
Chorzemin
23.03.2017
Marta Czekała
23.03.2017
Damian Foltynowicz
23.03.2017
Krzysztof Silski
23.03.2017
Izabela Pieprzak
Polska, Poznań
23.03.2017
Michał Dąbrowski
Polska, Murowana Goślina
23.03.2017
Karolina Zborała
Polska, Szwecja
23.03.2017
Michał Wojciechowski
Polska, Gdynia
23.03.2017
Łukasz Lewandowski
23.03.2017
Karol Gryczyński
Polska, Poznań
23.03.2017
Mateusz Markiewicz
23.03.2017
Zbigniew Kulczyński
Polska, Koszalin
23.03.2017
Marek Kwatera
Polska, Sośnie
23.03.2017
Maciej Nowacki
Polska, Swarzędz
23.03.2017
Robert Szymczak
23.03.2017
Michał Świerczyński
23.03.2017
Paweł Drozdowski
Polska, Opalenica
23.03.2017
Ania Ochęcka
Polska, Poznań
23.03.2017
Sławomir Jędrzejczak
Polska, Wągrowiec
23.03.2017
Tymek Woźniak
23.03.2017
Michał Luciński
Polska, Kalisz
23.03.2017
Tomasz Kłuczyński
23.03.2017
Przemysław Jeziorski
Chyby
23.03.2017
Bartosz Andrzejewski
23.03.2017
Marcin Łech
Pamiątkowo
23.03.2017
Jacek Lewandowski
Polska, Rakoniewice
23.03.2017
Jakub Gola
23.03.2017
Piotr Marczak
Polska, Potok
23.03.2017
Mateusz Kruszka
Polska, Poznań
23.03.2017
Patryk Dacko
23.03.2017
Paweł Kalemba
Polska, Sieraków
23.03.2017
Andrzej Jeziorski
23.03.2017
Jarosław Nabzdyk
Polska, Szamotuły
23.03.2017
Bartosz Kostrzewski
Puszczykowo
23.03.2017
piotr budziałowski
Polska, kostrzyn
23.03.2017
Weronika Kaczmarek
Polska, Murowana Goślina
23.03.2017
Tomasz Biernat
23.03.2017
Łukasz Janowicz
Polska, Poznań
23.03.2017
Bartosz Paterek
23.03.2017
Bartosz Szarata
Pniewy
23.03.2017
Paweł Koronowski
Polska, Ostrów Wielkopolski
23.03.2017
Dawid Wilchowski
Polska, Poznań
23.03.2017
Szymon Łuczak
23.03.2017
Maja Błaszczyk
Polska, Wrocław
23.03.2017
Sabina Izdepska
23.03.2017
Henryk Adamczak
Polska, Rokietnica
23.03.2017
Bartosz Roszak
Twardogóra
23.03.2017
Damian Teszka
23.03.2017
Patrycja Kniat
Polska, Kostrzyn wlkp
23.03.2017
Jacek Kamiński
Polska, Poznań
23.03.2017
Dawid Wawrzyniak
Kościan
23.03.2017
Maciej Buchert
23.03.2017
Damian SoŁtys
23.03.2017
Natalia Sepot
Polska, Poznań
23.03.2017
Maks Sieczkowski
23.03.2017
Mateusz Robaszkiewicz
23.03.2017
Adrian Kilański
Polska, Konin
23.03.2017
Bartłomiej Kłopotek-Główczewski
23.03.2017
Radek Brzóska
23.03.2017
Mateusz Białas
Polska, Opoczno
23.03.2017
Hubert Łopata
Polska, Plewiska
23.03.2017
Patryk Śledź
Polska, Poznań
23.03.2017
Błażej Swojak
Czempiń
23.03.2017
Mateusz Gruntkowski
Polska, Kaczory
23.03.2017
Paweł Kowalczyk
Braniewo
23.03.2017
Przemysław Rogalski
Polska, Murowana Goślina
23.03.2017
Damian Sëkowski
Polska, Ostrowo Szlacheckie
23.03.2017
Oskar Rozborski
23.03.2017
Tomasz Pietrzkiewicz
23.03.2017
Bartosz Staszak
Polska, Pleszew
23.03.2017
remigiusz kaczmarek
Polska, Międzyrzecz
23.03.2017
Filip Wiekiera
23.03.2017
PAWEŁ SZAJSTEK
Polska, DOPIEWIEC
23.03.2017
Hubert Zdanowicz
23.03.2017
Bartłomiej Stróżyna
Polska, Kościan
23.03.2017
Bartek Prange
23.03.2017
Bartosz Mietlicki
23.03.2017
Patryk Skibiński
Polska, Puszczykowo
23.03.2017
Wojtek Błąd
Polska, Złotów
23.03.2017
Norbert Grabowski
Polska, Poznań
23.03.2017
Adrian Kutrzuba
Polska, Czarna
23.03.2017
Patryk Złoch
Polska, Rogoźno
23.03.2017
Krystian Włodarczak
Poznań
23.03.2017
Iga Hybiak
23.03.2017
Natalia Leśnik
23.03.2017
Rafał Starybrat
Polska, Gniezno
23.03.2017
Szymon Ogrodowczyk
Polska, Konin
23.03.2017
Krzysztof Styburski
Polska, Bińcze
23.03.2017
Kuba Szczęsny
Polska, Buk
23.03.2017
Michał Perz
Polska, Poznań
23.03.2017
Mateusz Rzempowski
23.03.2017
Michał Urbaniak
Polska, Rychwał
23.03.2017
Kasia Paluszek
23.03.2017
Paweł Greczka
23.03.2017
Piotr Koziański
23.03.2017
Maciej Kędzierski
23.03.2017
Sławomir Bednarski
23.03.2017
Wojciech Łangowski
Polska, Miastko
23.03.2017
Paweł Prętkiewicz
23.03.2017
Damian Paczkowski
23.03.2017
Mateusz Krzych
Gdynia
23.03.2017
Miron Zachwyt
23.03.2017
Michał Szczerkowski
23.03.2017
Dawid Stelmaszyk
Polska, Skórzewo
23.03.2017
Adam Kupaj
Polska, Poznań
23.03.2017
Adrian Kminikowski
Polska, Poznań
23.03.2017
Tomasz Domiński
23.03.2017
paweł pawlicki
Polska, dalewo
23.03.2017
Piotr Głuszak
Polska, Sękowo
23.03.2017
Paweł Kwapisz
23.03.2017
Marcel Nowakowski
Chabsko
23.03.2017
Radomir Granops
23.03.2017
Adam Maciejewski
Polska, Poznań
23.03.2017
Maadzia Poł
23.03.2017
Marcin Poloczek
23.03.2017
Paweł Janac
23.03.2017
Mateusz Józefiak
Polska, Puszczykowo
23.03.2017
Szymon Hamela
23.03.2017
Eryk Pieczyński
23.03.2017
Emilia Bogacka
Polska, Poznań
23.03.2017
Przemek Babrakowski
Polska, Kiszkowo
23.03.2017
Edgar Hein
Polska, Poznań
23.03.2017
Aleksander Meller
23.03.2017
Michał Szymaś
Polska, Skoki
23.03.2017
Hennig Stefan
Niemcy, Augsburg
23.03.2017
Hubert Pikiński
23.03.2017
Kuba Korczyński
23.03.2017
Kajetan Jantosz
Polska, Słupca
23.03.2017
Kamil Piątkowski
Polska, Popowo Kościelne
23.03.2017
Piotr Nowak
Polska, Szamotuły
23.03.2017
Szymon Laszewicz
Polska, Poznań
23.03.2017
Sebastian Lisiecki
Polska, Trzemeszno
23.03.2017
Michał Domek
Polska, Dąbrowa Górnicza
23.03.2017
Magdalena Królczyk
Poznań
23.03.2017
Błażej Skorupka
23.03.2017
Jakub Sosnowski
Polska, Szczecin
23.03.2017
Joanna Sołtysiak
23.03.2017
Krzysztof Bursztynowicz
23.03.2017
Michał Nieć
Muszyna
23.03.2017
Weronika Baraniecka
Polska, Plewiska
23.03.2017
Piotr Gilewicz
Polska, Poznań
23.03.2017
Michał Teisner
Polska, Poznań
23.03.2017
Łukasz Pawliński
Polska, Poznań
23.03.2017
Dominika Olejniczak
Polska, Drobnin
23.03.2017
Szymon Nowicki
Polska, Poznań
23.03.2017
Arletta Cieśłak
Ligota 35a
23.03.2017
Błażej Kończal
23.03.2017
Marta Trafas
Polska, Łopuchowo
23.03.2017
Michał Kubiak
Kamieniec
23.03.2017
Roman Wawrzyniak
Polska, Błaszki
23.03.2017
Łukasz Sowiński
Polska, Osieczna
22.03.2017
Pawel Glapa
Polska, Poznań
22.03.2017
Tomasz Izydorczak
22.03.2017
Jarosław Nowotny
Polska, Poznań
22.03.2017
Marcin Hanslik
22.03.2017
Krzysztof Matuszewski
Polska, Poznań
22.03.2017
Jarosław Krzyżaniak
Polska, Poznań
22.03.2017
Łukasz Kwiatkowski
Polska, Trzcianka
22.03.2017
Jarosław Zawadzki
Polska
22.03.2017
Grzegorz Kulik
Polska, Poznań
22.03.2017
Dominik Halasz
Zbąszyń
22.03.2017
Krystian Hełka
Polska, Poznań
22.03.2017
Mateusz Walczak
Poznań
22.03.2017
Vitruvio Collageni
Wlochy, Taranto
22.03.2017
Michał Walczak
Polska, Poznań
22.03.2017
Michał Podzerek
Luboń
22.03.2017
Krzysztof Bąkowski
22.03.2017
Marcin Kowalewski
Poznań
22.03.2017
Hubert Fórmaniak
Polska, Nowy Tomyśl
22.03.2017
Paweł Sierżant
Polska, Pleszew
22.03.2017
Tomasz Giza
22.03.2017
Adam Kiziukiewicz
Polska, Ostrów Mazowiecka
21.03.2017
Wojciech Majchrzycki
Poznań
21.03.2017
Tomasz Komstanczak
Polska, Obra
21.03.2017
Szymon Filipczak
21.03.2017
Adrianna Celmerowska
Polska, Poznań
21.03.2017
Marcin Halasz
Polska, Zbąszyń
21.03.2017
Bartosz Grupkajtys
Polska, Poznań
21.03.2017
Kuba Wysocki
21.03.2017
Leszek Bryk
Janowo-oledry
21.03.2017
Jacek Pokrop
Polska, Poznań
21.03.2017
Sebastian Dyba
Polska, Lipno
21.03.2017
Krzysztof Kieltyka
Polska, kobylnica
21.03.2017
Leszek Łukasik
Polska, Gniezno
21.03.2017
Elżbieta Jaśniak
Polska, Śrem
21.03.2017
Maciej Wawrzyniak
Opalenica
21.03.2017
Szymon Marszałek
Polska, Krotoszyn
21.03.2017
Janusz Borowski
Polska, Czerniejewo
21.03.2017
Rafał Chrzanowski
Polska, Szczytniki
21.03.2017
Jerzy Pietruszyński
Polska, Mosina
21.03.2017
ŁUKASZ GRONEK
Polska, OBORNIKI
21.03.2017
Szymon Pliszka
Polska, Jednorożec
21.03.2017
Daniel Piekarczyk
Polska, Turek
21.03.2017
SŁAWOMIR OWCZAREK
KOZIEGŁOWY
21.03.2017
Armin Niewiadomski
Polska, Swarzędz
21.03.2017
Adam Giersberg
Polska, Szamotuły
21.03.2017
Dorota Cieślak
Polska, Murowana Goślina
21.03.2017
Bartosz Waskowski
Irlandia, Longford
21.03.2017
Mateusz Kobyłka
Polska, Poznań
20.03.2017
Piotr Karkosz
Polska, Poznań
20.03.2017
Andrzej Halicki
Wielka Brytania, Norwich
20.03.2017
Jakub Dolata
Polska, Poznań
20.03.2017
Mikołaj Mleczak
Polska, Bogucin
20.03.2017
ROBERT SOWA
ZALASEWO
20.03.2017
Mateusz Gabryś
Polska, Ostrzeszów
20.03.2017
Jan Woszczyk
Polska, Plewiska
20.03.2017
Sławomir Kiciński
Polska, Koziegłowy
20.03.2017
Krzysztof Masłowski
Polska, Poznań
20.03.2017
Piotrek Krawczyk
20.03.2017
Damian Jurkiewicz
20.03.2017
Agata Kozicka
Polska, Poznań
20.03.2017
ADAM SIWIŃSKI
Poznan
20.03.2017
Maciej Sobański
Polska, Poznań
20.03.2017
Marek Olejniczak
Polska, Złotiki
19.03.2017
Rafał Kurczyński
Polska, Poznań
19.03.2017
Marcin Wcisło
19.03.2017
Zuzanna Grześkowiak
Polska, Środa Wielkopolska
19.03.2017
Norbert Raich
Polska, Oborniki
19.03.2017
Marcin Kubiński
Polska, Murowana Goślina
19.03.2017
Piotr Szymański
Polska, Mosina
19.03.2017
Andrzej Dmitriew
Polska, Poznań
19.03.2017
Andrzej Marcinkowski
Polska, Kicin
19.03.2017
Grzegorz Malich
19.03.2017
Józef Semrau
Polska, Żnin
18.03.2017
Michał Gozdecki
Polska, Poznań
18.03.2017
Piotr Sobczak
Polska, Lubstów
18.03.2017
Karol Piąstka
Polska, Turek
18.03.2017
Ziemowit Ośko
Polska, Poznań
18.03.2017
Andrzej Przybylski
Norwegia, Salhus
18.03.2017
Rozalia Ostrowska
Luboń
18.03.2017
Przemysław Ostrowski
Polska, Luboń
18.03.2017
Szymon Banaszak
Polska, Poznań
18.03.2017
Krystian Minkowski
Polska, Poznań
18.03.2017
Patrycja Szymańska
Polska, Poznań
18.03.2017
Grzegorz Drutel
Polska, Miasteczko Krajeńskie
18.03.2017
Jakub Żeleźny
Śrem
18.03.2017
Michał Kokot
Wielka Brytania, Leeds
18.03.2017
Tomasz Kowalczyk
Polska, Dęblin
18.03.2017
Jacek Ratajczak
Polska, Swarzędz
17.03.2017
Madzia Adamska-Rybarczyk
Poznań
17.03.2017
Piotr Borowik
Polska, Trzcianka
17.03.2017
Jakub Działak
Polska, Poznań
17.03.2017
Sławomir Śmidowicz
Polska, Strzałkowo
17.03.2017
Dawid Feder
Polska, Poznań
17.03.2017
KRZYSZTOF OWCZAREK
Polska, Poznań
17.03.2017
Jakub Ludwa
Polska, Poznań
17.03.2017
Aleksander Lewicki
Polska, Skoki
17.03.2017
Maciej Niećko
Polska, Grudziądz
17.03.2017
Karolina Łaczek
Swarzedz
17.03.2017
Piotr Jakubowski
Leszno
17.03.2017
Marcin Spiliszewski
Polska, Poznań
17.03.2017
Maksymilian Krupski
Polska, Poznań
17.03.2017
Łukasz Woźniak
Polska, Rawicz
17.03.2017
Michał Owczarzak
Polska, Poznań
17.03.2017
Magdalena Banaszek
Polska, Krotoszyn
17.03.2017
Jakub Chojnacki
Polska, Poznań
17.03.2017
Dariusz Gołębiewski
Polska, Poznań
17.03.2017
Szymon Gęstwa
Polska, Poznań
17.03.2017
Drużyna Lecha Poznań
Polska, Poznań
17.03.2017
Bartłomiej Skotarek
Polska, Stare Pole
17.03.2017
Piotr Cieniuch
Polska, Poznań
17.03.2017
Bogumil Zychlinski
Polska, Ostrów Wlkp
17.03.2017
Przemysław Siciński
Poznań
16.03.2017
Tomasz Czempiński
Polska, Kurów
16.03.2017
Kamil Koszalik
Polska, Jarocin
16.03.2017
Maciej Mrozek
Polska, Poznań
16.03.2017
Krzysztof "Kriss" Kajdan
Polska, Nekla
16.03.2017
Marcin Pachowicz
Polska, Poznań
16.03.2017
Karolina Płóciniczak
Polska, Poznań
16.03.2017
Pawel Weber
Polska, Psarskie
16.03.2017
Kuba Ksiznik
Polska, Poznań
16.03.2017
Łukasz Dudek
Polska, Poznań
16.03.2017
Jarosław Frąckowiak
Polska, Poznań
16.03.2017
Radosław Majchrzak
Poznań
16.03.2017
Maciej Paul
Polska, Poznań
16.03.2017
Radosław Grządzielewski
Polska, Dopiewo
16.03.2017
Artur Hozakowski
Polska, Sady
16.03.2017
Mikołaj Herkowiak
Polska, Poznań
16.03.2017
Michał Nawrocki
Polska, Poznań
16.03.2017
Arkadiusz Idczak
Polska, Jerzykowo
15.03.2017
Mateusz Kujawa
Polska, Konin
15.03.2017
Jan Siemaszko
Polska, Świebodzin
15.03.2017
Jakub Bednarkiewicz
Polska, Poznań
15.03.2017
Mariusz Sobecki
Poznań
15.03.2017
Artur Stachowski
Skórzewo
15.03.2017
Marcin Czechowski
Polska, Rogoźno
15.03.2017
Mateusz Kołodziejczyk
15.03.2017
Jędrzej Ciasto-Cytowicz
Polska, Poznań
15.03.2017
Szymon Jancewicz
Polska, Nowy Tomyśl
15.03.2017
Daniel Sulej
Polska, Giżycko
15.03.2017
Marcin Pędziński
Polska, Poznań
15.03.2017
TOMASZ ADAMSKI
Polska, KOZIEGŁOWY
15.03.2017
Krzysztof Woźniak
Polska, Poznań
15.03.2017
Karol Leda
Polska, Krotoszyn
15.03.2017
Bart Sobkowiak
15.03.2017
Paweł Gręda
Polska, Poznań
15.03.2017
Olga Kycia
Polska, Poznań
14.03.2017
Krystian Nowak
Polska, Kuślin
14.03.2017
Łukasz Grochowiak
Polska, Gruszczyn
14.03.2017
Dawid Dziułka
Polska, Ostrowiec Świętokrzyski
14.03.2017
Natalia Skrzypczak
Polska, Poznań
14.03.2017
Przemysław Cegielski
Polska, Elbląg
14.03.2017
Piotr Ochocki
Polska, Poznań
14.03.2017
Michał Krzysztof Mencel
Polska, Słubice
14.03.2017
Maciej Lenczewski
Polska, Komorniki
14.03.2017
Marcin Bosacki
Polska, Warszawa
14.03.2017
Piotr Baranowski
14.03.2017
TOMASZ MODRZEJEWSKI
GNIEZNO
14.03.2017
Lidia Talarska
Polska, Poznań
14.03.2017
Piotr Rutowicz
Polska, Tułowice
14.03.2017
Adam Karpowicz
Polska, Trzcianka
14.03.2017
Kinga Jankowiak
Polska, Dolsk
14.03.2017
Apteka Krzysztof Szymański
Polska, Zrębice Pierwsze
14.03.2017
Andrzej Wolsztyniak
Polska, Śrem
14.03.2017
AGNIESZKA JEŻYCHOWSKA
Polska, SŁUPCA
14.03.2017
Radosław Wilczyński
Polska, Poznań
13.03.2017
Paweł "Mały" Kajdan
Polska, Nekla
13.03.2017
Krzysztof Romanowski
Polska, Poznań
13.03.2017
Łukasz Górczak
Polska, Widziszewo
13.03.2017
Marcin Turlejski
13.03.2017
Jacek Tomaszewski
13.03.2017
Piotr Jasiński
Strzelno
13.03.2017
Maciej Walinciak
Wągrowiec
13.03.2017
Protective Agencja Reklamowa
Polska, Gniezno
13.03.2017
Beata Norkiewicz
Polska, Poznań
13.03.2017
Marlena Grochowiak
Polska, Gruszczyn
13.03.2017
Łukasz Lis
Polska, Poznań
13.03.2017
Janusz Rybnicki
Cerekwica
13.03.2017
Jędrzej Miernik
13.03.2017
Sebastian Nowak
Polska, Poznań
13.03.2017
Paweł Wojtala
Polska, Poznań
13.03.2017
Piotr Rutkowski
Polska, Poznań
13.03.2017
Andrzej Miładowski
Polska, Poznań
13.03.2017
ZBIGNIEW CIEŚLEWICZ
GNIEZNO
12.03.2017
Dawid Urban
Polska, Oborniki
12.03.2017
Żaneta Wicherek
Polska, Oborniki
12.03.2017
Michał Koszalik
Polska, Jarocin
12.03.2017
Michał Krawczyszyn
Polska, Swarzędz
12.03.2017
KRZYSZTOF MALAK
Polska, Poznań
12.03.2017
Pablo Żabicki
Polska, Plewiska
12.03.2017
Przemysław Maciejewski
Polska, Koziegłowy
12.03.2017
Tomasz Jaworski
Polska, Poznań
12.03.2017
WERONIKA DUDA
Polska, RAWICZ
12.03.2017
KASIA DUDA
Polska, RAWICZ
12.03.2017
Przemysław Dutkiewicz
Polska, Mrowino
12.03.2017
Darek Rękoś
Wijewo
12.03.2017
Sebastian Michalak
Polska, Września
12.03.2017
Iwo Grabowski
Polska, Poznań
12.03.2017
Tomasz Zakrzewski
Polska, Strzelno
12.03.2017
Maciek Dzięcioł
12.03.2017
Mikołaj Balcerek
Polska, Luboń
12.03.2017
Ola Roszyk
Polska, Poznań
12.03.2017
Michalina Woźniak
Polska, Poznań
12.03.2017
Bartosz Szulda
Polska, Trzebaw
12.03.2017
Adam Szatkowski
Polska, Inowrocław
12.03.2017
Mateusz Komorski
Polska, Ostrów Wielkopolski
11.03.2017
Kuba Nowaczyk
Polska, Poznań
11.03.2017
Amadeusz Zdrojewski
Wilkowyja
11.03.2017
Justyna Kołacka
11.03.2017
Mateusz Zarębski
Polska, Poznań
11.03.2017
Krzysztof Walkowiak
Polska, Charzewo
11.03.2017
Maciej Perkowski
Polska, Rawicz
11.03.2017
Michał Lewandowski
Polska, Siedlec
11.03.2017
Danuta Łukaszewicz
Kórnik
11.03.2017
Alan Obrębowicz-Wowczak
Polska, Luboń
11.03.2017
Sebastian Jaskólski
Polska, Kiekrz
11.03.2017
daniel zygmanowski
Polska, kórnik
11.03.2017
Michał Formela
10.03.2017
Piotr Gawarzewski
Polska, Poznań
10.03.2017
Artur Pohl
Polska, Poznań
10.03.2017
Waldemar Dudka
Polska
10.03.2017
Katarzyna Perlik
Polska, Poznań
10.03.2017
Jacek PERLIK
Polska, Poznań
10.03.2017
Tomasz Witek
10.03.2017
Waldemar Mielcarski
Polska, Poznań
10.03.2017
Ania Grajaszek
Polska, Szczury 39E
10.03.2017
Bartosz Mikołajczak
Polska, Poznań
10.03.2017
Magdalena Kociemba
Polska, Ostrów Wielkopolski
10.03.2017
Lukasz Janiszczak
Polska, Swarzedz Gortatowo
10.03.2017
Ilona Zaranek
Polska, Poznań
10.03.2017
Piotr Łosicki
Polska, Starachowice
09.03.2017
Mateusz Majba
Polska, Zdzieszowice
09.03.2017
Alicja Boruta
Polska, Poznań
09.03.2017
Maciej Mrozek
Polska, Poznań
09.03.2017
Tomasz Kaczmarek
Polska, Poznań
09.03.2017
SYLWIA BRAUN
Polska, Poznań
09.03.2017
Bartosz Nowak
Polska, Toruń
09.03.2017
Adam Felińczak
Polska, Poznań
09.03.2017
Grzegorz Parszuto
09.03.2017
Tomasz Lewicki
Polska, Poznań
08.03.2017
Katarzyna Kurzawska
Główna
08.03.2017
Roger Szczęsny
Polska, Poznań
08.03.2017
Andrzej Walczak
Holandia, Noordwijkerhout
08.03.2017
Łukasz Łukaszewicz
Polska, Koszalin
08.03.2017
Oskar Zientek
Polska, Poznań
08.03.2017
Krzysztof Drobnik
Polska, Poznań
08.03.2017
Kinga Dżumyło-Kalemba
Polska, Poznań
08.03.2017
Agnieszka Pawłowska
08.03.2017
Krystian Drzewiecki
Polska, Rogoźno
08.03.2017
Joanna Kosowicz
Polska, Trzcianka
08.03.2017
Katarzyna Krzycka
Polska, Przeźmierowo
08.03.2017
Piotr Kotlarek
Kiekrz
07.03.2017
Przemyslaw Springer
Polska, Wągrowiec
07.03.2017
Sebastian Włodarczak
Polska, Śrem
07.03.2017
Julia Witek
Polska, Śrem
07.03.2017
Adam Wojtecki
Polska, Poznań
07.03.2017
Karol Frackowiak
Polska, Szamotuły
07.03.2017
Aleksandra Lewandowska
Polska, Nowa Sól
06.03.2017
Marcin Stawisiński
Polska, Poznań
06.03.2017
Karina Antończak
Polska, Drawsko Pomorskie
06.03.2017
Łukasz Grupa
Polska, Czapury
06.03.2017
Grzegorz Gintrowicz
Poznań
06.03.2017
Łukasz Zgrabka
Poznań
06.03.2017
Bartosz Michałowski
Polska
06.03.2017
Adam Wlekły
Polska, Poznań
06.03.2017
Eryk Sudoł
Polska, Kretomino
06.03.2017
Marcin Frankowski
Polska, Zalasewo
06.03.2017
TOMASZ BACHORZ
Polska, ZAKRZEWO
06.03.2017
Karolina Obarska
Polska, Poznań
06.03.2017
Jan Gawron
Polska, Bierzglinek
06.03.2017
Paweł Zawadzki
Skierniewice
06.03.2017
Marcin Obarski
Polska, Poznań
06.03.2017
Radosław Niestój
Polska, Lotyń
06.03.2017
Mateusz Andrzejewski
06.03.2017
Karolina Piasecka
Polska, Konin
06.03.2017
Adam Jeska
Polska, Kłecko k/Gniezna
06.03.2017
Zbigniew Durkiewicz
Polska, Poznań
06.03.2017
Mariusz Śniadecki
Polska, Gniezno
06.03.2017
Mariusz Raszewski
Rawicz
06.03.2017
Marek Tylczyński
Polska, Pecna
05.03.2017
Aleksander Szyszka
Wielka Brytania, Spalding
05.03.2017
Jakub Przybylski
Polska, Międzychód
05.03.2017
Marcin Gajowniczek
Polska, Świdwin
05.03.2017
Łukasz Krystkiewicz
Polska, Tulce
05.03.2017
PAWEŁ NOWAK
Polska, CZAPURY
05.03.2017
Łukasz Marciński
Holandia, Noordwijkerhout
05.03.2017
Jerzy Frączek
Polska, Poznań
05.03.2017
Łukasz Rabiega
Poznań
05.03.2017
Mikołaj Krysiak
Polska, zduny
05.03.2017
MARIUSZ GROCHOWSKI
Polska, ŚRODA WLKP
05.03.2017
Łukasz Duda
Polska, Tarnowo Podgórne
05.03.2017
Urszula Cieplak
Polska, Łomża
05.03.2017
Jarek Treszczyński
Polska, Radlin
04.03.2017
Robert Purol
Polska, Suchy Las
04.03.2017
Mirosław Hopcia
04.03.2017
Marcin Magierowski
Polska, Witoszyn
04.03.2017
Krzysztof Marciniak
Polska, Swarzędz
04.03.2017
Krzysztof Szwerkolt
Polska, Lubasz
04.03.2017
Dominik Wilk
Wolsztyn
04.03.2017
Bartosz Semrau
Polska, Swarzędz
04.03.2017
Krzysztof Fryska
Polska, Tarnowo Podgórne
04.03.2017
Maciej Bartosik
Polska, Koło
04.03.2017
Daniel Walczak
Polska, Poznań
04.03.2017
Jakub Gołębiewski
Polska, Inowrocław
04.03.2017
Jarosław Bulanowski
Polska, Gorzów Wielkopolski
04.03.2017
Marek Sobka
04.03.2017
Lucyna Pielichowska
Polska, Zbąszyń
04.03.2017
Dawid Nowicki
Jarocin
03.03.2017
Wojtek Horala
03.03.2017
MACIEJ BERNAT
Polska, CZAPLINEK
03.03.2017
Michał Błaszak
Polska, Poznań
03.03.2017
Tomasz Wiśniewski
Polska, Poznań
03.03.2017
Mateusz Prosiński
Gowarzewo
03.03.2017
Krzysiek Sobczak
02.03.2017
Piotr Kowańdy
02.03.2017
Michał Zaborski
Polska, Stare Oborzyska
02.03.2017
RAFAŁ SKROBICH
Polska, ŚRODA WLKP.
02.03.2017
Krzysztof Walkowiak
Polska, Poznań
02.03.2017
Michał Cegielski
Polska, Swarzędz
02.03.2017
Krzysztof Nowacki
Polska, Sandomierz
02.03.2017
Jacek Kotus
Polska, Poznań
02.03.2017
Adam Przychodniak
Polska, Nekla
02.03.2017
Maksymilian Małek
Poznań
02.03.2017
Robert Aleksandrowski
Polska, Poznań
02.03.2017
Małgorzata Ślot
Polska, Chodzież
02.03.2017
Dariusz Urbanowicz
Polska, Stęszew
02.03.2017
Arkadiusz Sałek
Polska, Dęblin
02.03.2017
Piotr Gzubicki
Nowe Bielice 31 c
02.03.2017
Sebastian Woźniak
02.03.2017
Tomasz Woźniak
02.03.2017
Marek Reniers
Kórnik
02.03.2017
Michał Kulza
solnówek 3
02.03.2017
Bartosz Kowalski
Polska, Rybin
02.03.2017
Michał Kawa
Polska, Poznań
02.03.2017
Adrian Orłowski
Polska, Głogów
02.03.2017
Dariusz Andrzejczak
02.03.2017
Robert Krysztofiak
Polska, Rogalin
02.03.2017
Maciej Witkowski
Polska, Luboń
02.03.2017
Aneta Wilmanowicz
Polska, Poznań
02.03.2017
Wojtić Przybyszewski
Polska, Poznań
02.03.2017
Przemysław Jankowski
Krotoszyn
02.03.2017
Piotr Majchrzak
02.03.2017
Wojciech Zygner
02.03.2017
Jakub Adamczak
Polska, Dąbrówka
02.03.2017
Hubert Oborski
Polska, Czarnków
02.03.2017
Maciej Kłos
Polska, PUSZCZYKOWO
02.03.2017
Bartosz Psarski
Polska, Pakosław
02.03.2017
Piotr Przyborowski
Polska, Poznań
02.03.2017
Jadwiga Michalak
Polska, Września
01.03.2017
Tomasz Wcisło
Polska, Wrocław
01.03.2017
Krzysztof Ignasiak
Polska, Poznań
01.03.2017
Kamil Hukiewicz
Polska, Krasnystaw
01.03.2017
Patryk Zdunek
Biskupiec
01.03.2017
Sławomir Żarna
Polska, Lwówek
01.03.2017
Łukasz Kachel
Polska, Poznań
01.03.2017
Paweł Pluciński
Polska, Poznań
01.03.2017
Marcin Kozica
Nowy Tomyśl
01.03.2017
Jacek Grochowski
Polska, Sulęcinek
01.03.2017
Monika Kufel
Polska, Czyściec
01.03.2017
Marcin Jeżyk
Polska, Poznań
01.03.2017
Maciej Ulatowski
Łęczyca
01.03.2017
Anna Koss
bozepole wielkie
01.03.2017
Wojciech Wcisło
Polska, Swarzędz l
01.03.2017
Kristopher Buchanan
Polska, Złotów
01.03.2017
Krystian Walkowiak
Polska, Poznań
28.02.2017
Andrzej Walczak
Polska, Poznań/Koziegłowy
28.02.2017
Krzysztof Bałaj
Polska, Chojnów
28.02.2017
Mariusz Przybysz
Polska, Gniezno
28.02.2017
Maciej Witczak
Polska, Lubin
28.02.2017
Bartłomiej Pazdrowski
Ostrów WLKP
28.02.2017
Bartosz Łyko
Wielka Brytania, Glasgow
28.02.2017
Piotr Walkiewicz
Polska, Sulęcinek
28.02.2017
Wiesław Koch
Polska, Połajewo
28.02.2017
Paweł Batura
Polska, Poznań
28.02.2017
Michał Kasiński
Polska, Kłodawa
28.02.2017
Dorota Sadalla
Polska, Poznań
28.02.2017
Piotr Łachajczyk
Polska, Ostrzeszów
28.02.2017
Łukasz Radziejewski
Polska, Września
28.02.2017
Przemysław Łącki
Polska, Czaplinek
28.02.2017
Tomasz Kaczmarek
Polska, Poznań
28.02.2017
Michał Kuś
Polska, Góra Puławska
28.02.2017
Marcin Doncastello Kastelik
Piła
28.02.2017
Mateusz Szmagaj
Russocice 42
28.02.2017
Tomasz Franek
Polska, Przeźmierowo
28.02.2017
Marcin Kasierski
Polska, Poznań
28.02.2017
Patryk Malinowski
Polska, Chocicza
28.02.2017
Rafał Dzierżawczyk
Polska, Poznań
28.02.2017
Tomasz Miszczak
Polska, Damasławek
28.02.2017
Dawid Leśnicki
Oborniki
28.02.2017
Mariusz Pietrzak
Polska, Poznań
28.02.2017
Dawid Wojciechowski
Polska, Poznań
28.02.2017
Jakub Kubiak
Polska, Poznań
28.02.2017
Michał Leniec
Polska, Poznań
28.02.2017
Piotr Pawlak
Polska, Kaźmierz
28.02.2017
Radosław Widera
Polska, Biniew
28.02.2017
Marcin Śrama
Murowana Goślina
28.02.2017
Daniel Zapała
Polska, Świebodzin
28.02.2017
Marcin Jakubowski
Polska, Poznań
28.02.2017
Sandra Dura
Polska, Poznań
28.02.2017
Mateusz Bartkowiak
Polska, Poznań
28.02.2017
Maciej Biały
Polska, Poznań
28.02.2017
Maciej Kadzewicz
Polska, Poznań
27.02.2017
Mateusz Lipiński
Polska, Słupsk
27.02.2017
Paweł Jurczenko
Konin
27.02.2017
Wiktor Jaros
Polska, Podzamcze
27.02.2017
Joanna Sędziak
Krotoszyn
27.02.2017
Karol Górka
Juszkowo
27.02.2017
Damian Lipiński
Poznań
27.02.2017
Darek Rafał
27.02.2017
Marcin Kolczyński
Polska, Poznań
27.02.2017
Sławomir Gawęda
Polska, Oborniki
27.02.2017
Roman Winkel
27.02.2017
Robert Brandt
Polska, Poznań
27.02.2017
Sebastian Mikołajczyk
Polska, Lubonieczek
27.02.2017
Ariel Dembiński
Polska, Poznań
27.02.2017
Damian Lopez Cegielski
Polska, Łekno
27.02.2017
Łukasz Wojtowicz
Polska, Cerekwica
27.02.2017
Dominik Okoński
Polska, Koszalin
27.02.2017
Piotr Pietrowski
Polska, Poznań
27.02.2017
Leszek Grzyb
Polska, Swarzędz
27.02.2017
Krzysztof Nowak
Polska, Poznań
27.02.2017
Rafał Mularczyk
Polska, Iłowa
27.02.2017
Jan Almeida
Polska, Jaworzno
27.02.2017
Matt Rudnik
Polska, IWNO
27.02.2017
Krzysztof Andrzejewski
Babimost
27.02.2017
Kacper Witosław
Polska, Poznań
27.02.2017
Firma G.H.U.Radzikowski Radzikowski
Polska, Ostrzeszów
27.02.2017
Wojciech Nowak
Wielka Brytania, Londyn
27.02.2017
Kamil Błotny
27.02.2017
Łukasz Jurga
Polska, Skrzynki
27.02.2017
Marek Czajkowski
Polska, Konin
27.02.2017
Bartłomiej Wróblewski
Polska, Poznań
27.02.2017
Tomasz Formella
Polska, Gdynia
27.02.2017
Paweł Sikora
Polska, Koścan
27.02.2017
Maciej Meler
Polska, Opalenica
27.02.2017
Patryk Antoszewski
Warszawa
27.02.2017
Paweł Maciejski
Polska, Poznań
27.02.2017
Samanta Wałkiewicz
Polska
27.02.2017
Grzegorz Okleja
Trojanów
27.02.2017
Norbert Krupka
Wysogotowo
27.02.2017
Radosław Nawrot
Polska, Poznań
27.02.2017
Mateusz Górka
Polska, Poznań
27.02.2017
Patryk Marut
Polska, Aleksandrów kujawski
27.02.2017
Maciej Politowicz
Gdynia
27.02.2017
Marta Klińska
Polska, Buk
27.02.2017
Michał Sawicki
Polska, Poznań
27.02.2017
Filip Karkosz
Polska, Poznań
27.02.2017
Magdalena Gotszling
Polska, Poznań
27.02.2017
Tomasz Truszkowski
Polska, Gniezno
26.02.2017
Darek Kowalczyk
Polska, Luboń
26.02.2017
Janina Brzezińska
Polska, Chodzież
26.02.2017
Wojciech Zieliński
Polska, Poznań
26.02.2017
Manuel Białas
Polska, Zbąszyń
26.02.2017
Karolina Pacula
Polska, Poznań
26.02.2017
Dominik Ślusarski
Polska, Jastrowie
26.02.2017
Łukasz Adamek
Polska, witobel
26.02.2017
Tomasz Zielonka
Polska, Poznań
25.02.2017
Dawid Cimochowski
Polska, Poznań
25.02.2017
Michal Judek
25.02.2017
Marcin Budner
Polska, Piła
25.02.2017
Mariusz Rugała
Polska, Zbąszyń
25.02.2017
Maciej Tomczyk
Polska, Koło
25.02.2017
Joanna Brzozowska
Polska, Poznań
25.02.2017
Marek Jankowski
Polska, Poznań
25.02.2017
Jakub Górczyk
Polska
25.02.2017
Robert Mazur
Polska, Zbieka
25.02.2017
Arkadiusz Zaradzki
Polska, Tulce
25.02.2017
Mikołaj Kurek
Polska, Września
25.02.2017
Maciej Bonas
Stolno
25.02.2017
Sławek Mikolajczyk
Polska, Gniezno
25.02.2017
Dawid Rozwadowski
Polska, Śrem
24.02.2017
MARCIN KOWALSKI
Polska, BUK
24.02.2017
Daniel Rogoziński
Polska, Piła
24.02.2017
Rafał Grześkowiak
Polska, Polwica
24.02.2017
Maciej Herot
Skoki
24.02.2017
Dariusz Jach
Polska, Słupsk
24.02.2017
Jakub Brzozowski
Polska, Poznań
24.02.2017
Mateusz Chroszko
24.02.2017
Maciej Jędrzejczak
Poznań
24.02.2017
Zenon Badyra
Polska, Poznań
24.02.2017
Monika Jóźwiak
Kłodzko
24.02.2017
Ariel Flis
Polska, Skoki
24.02.2017
Patryk Michalak
Polska, Leszno
24.02.2017
Michał Olejnik
Polska, Grodziec
24.02.2017
Krystian Chudzik
Polska, Giżycko
24.02.2017
Kuba Karpowicz
Polska, Szczecinek
24.02.2017
Hanna Grycz
Polska, WIDZISZEWO
24.02.2017
TOMASZ MICHALIK
Polska, ŻAGAŃ
24.02.2017
Tomasz Świetlikowski
Polska, Luboń
24.02.2017
Halina Mikołajczak
24.02.2017
Natalia Wronkowska
Poznań
24.02.2017
Dawid Kwaśniewski
Polska, Poznań
24.02.2017
Paweł Torzyński
Polska, Ostrów Wielkopolski
24.02.2017
Michał Kruszyński
Poznań
24.02.2017
Robert Wesoły
Gortatowo
24.02.2017
Sławomir Mumot
Polska, Wieleń
24.02.2017
Grzegorz Wawrzyniak
Polska, NOWY TOMYŚL
24.02.2017
Paweł Czernikowski
Polska, Gorzyce
24.02.2017
Jakub Jackowiak
Polska, Szamotuły
23.02.2017
Aleksander Olek Kluga
Polska, Ostrowite, powiat słupecki
23.02.2017
Michał Owczarek
23.02.2017
Daniel Zieliński
Polska, Sycewo
23.02.2017
Anna Pocentek
Polska, Poznań
23.02.2017
Arkadiusz Urbaniak
Poznań
23.02.2017
Piotr Turski
Polska, Szczecin
23.02.2017
Tomasz Wielgosz
Polska, Trzebaw
23.02.2017
Maciej Stawiszynski
Polska, Złotow
23.02.2017
Katarzyna Rekiel
Polska, Nowy Tomyśl
23.02.2017
Szymon Nowicki
Polska, Ptaszkowo
23.02.2017
Mati Belter
22.02.2017
Paweł Żehaluk
Polska, Wołczyn
22.02.2017
Andrzej Gorzkiewicz
Śrem
22.02.2017
Radosław Skrzypczak
Polska, Żerków
22.02.2017
Kuba Rokowski
Polska, Hecznarowice
22.02.2017
Fabian Clajot
22.02.2017
Karol Jędrzejewski
Polska, Poznań
22.02.2017
Zbigniew Przybecki
Polska, Poznań
22.02.2017
Jan Maciejewski
Polska, Grójec
22.02.2017
Bartosz Pychowski
Szczecin
22.02.2017
Dominik Stypiński
Polska, Poznań
22.02.2017
Rafał Komorowski
Polska, Poznań
22.02.2017
Wiktor Zielichowski
Polska, Miłosław
22.02.2017
Marcin Pytel
Polska, Luboń
22.02.2017
Karolina Tórz
Polska, Luboń
22.02.2017
MARCIN HALAMA
INOWROCŁAW
22.02.2017
Jakub Moraczewski
Poznań
22.02.2017
Bartłomiej Szmidt
Polska, Kutno
22.02.2017
Arek Rusiecki
22.02.2017
Dariusz Guza
Polska, Pińczów
22.02.2017
Grzegorz Mikołajczak
22.02.2017
Krzysztof Urbanowicz
Polska, Chodzież
22.02.2017
Marcin Szulc
22.02.2017
Szymon Konieczny
22.02.2017
Mateusz Dębiński
Polska, Leszno Górne
22.02.2017
Damian Andrzejak
Polska
22.02.2017
Robert Bartosik
Polska, Grodziec
22.02.2017
Jędrzej Grzebisz
Polska, Piaski
22.02.2017
Marcin Patan
Polska, Poznań
22.02.2017
Krystian Kozłowski
Polska, Sława
22.02.2017
Piotr Tyma
Golęczewo
22.02.2017
Bartosz Filipiak
Poznań
22.02.2017
Szymon Kuska
Polska, Lewice
21.02.2017
Filip Juszczak
21.02.2017
Krzysztof Kałek
Polska, Poznań
21.02.2017
Karol Jaroni
Poznań
21.02.2017
Ewelina Preisner
21.02.2017
Andrzej Tomczyk
Polska, Piła
21.02.2017
Bartosz Wątróbka
Polska, Konin
21.02.2017
Dawid Trzeciak
Polska, Zambrów
21.02.2017
Zbigniew Antczak (WAAB)
Poznań
21.02.2017
Maciej Jałoszyński
Pleszew
20.02.2017
Gniewomir Gładych
20.02.2017
Arkadiusz Andrzej Zawada
Polska, Poznań
20.02.2017
Bartosz Pietrzyk
Polska, Poznań
20.02.2017
Monia Zagawa
Polska, Luboń
20.02.2017
Piotr Kuźniarski
Poznań
20.02.2017
Patrycja Kapałczyńska
Kostrzyn Wlkp
20.02.2017
Damian Antkowiak
Polska, Czmoń
20.02.2017
Marcin Grobelny
Polska, Luboń
20.02.2017
Jarosław Stróżyk
Polska, Poznań
20.02.2017
Michał Chamela
Polska, Wronki
20.02.2017
Marcin Duchowski
Holandia, Katwijk aan zee
19.02.2017
Jarosław Juszczak
Polska, Września
19.02.2017
Mikołaj Juszczak
19.02.2017
Mariusz Zapór
Polska, Poznań
19.02.2017
Michał Wika
Polska, Perzów
19.02.2017
Mikołaj Pastwa
Polska, Poznań
19.02.2017
Michał Rembowski
Polska, Poznań
19.02.2017
Bartosz Gęgotek
Polska, Golina
19.02.2017
Krzysztof Skrzypczak
Polska, Poznań
19.02.2017
Daniel Górka
Kraków
19.02.2017
Maciej Warsicki
Polska, Wąbreźno
19.02.2017
Marcin Mnich
Polska, Poznań
19.02.2017
Przemek Kolat
19.02.2017
Przemysław Miler
19.02.2017
Marcin Bekier
Polska, MĄKOLNO
19.02.2017
Darek Fornalkiewicz
Niemcy, Oberharmersbach 77784
19.02.2017
Krystian Durak
Polska, Rozdażew
19.02.2017
Karolina Sygutowska
Polska, Jabłonów
19.02.2017
Patryk Janicki
19.02.2017
Wojciech Wojtkowiak
Polska, Manieczki
19.02.2017
Sebastian Baumgart
Polska, Puszczykowo
19.02.2017
Sławek Nadolny
Polska, Poznań
19.02.2017
Filip Modrzejewski
Polska, Gniezno
19.02.2017
Ryszard Czajka
19.02.2017
Tomasz Wesołowski
Polska, Poznań
18.02.2017
Tomasz Grabski
Polska, Poznań
18.02.2017
Dawid Żuraw
Polska, Brzezie
18.02.2017
Bartosz Fajfer
Polska, Poznań
18.02.2017
Tomasz Lągowski
Polska, Gniezno
18.02.2017
Jeremiasz Karwan
Polska, Ceradz Dolny
18.02.2017
Marcin Stańczyk
Polska, Poznań
18.02.2017
Mateusz Nadolny
Polska, Kostrzyn
18.02.2017
Wojciech Dera
Polska, Poznań
18.02.2017
Łukasz Kiełbasiński
Polska, Poznań
18.02.2017
Remigiusz Wojdacki
18.02.2017
Tomek Francuz
Polska, Stęszew
18.02.2017
Marcin Adamuszek
Polska, Przecław
18.02.2017
Mateusz Zieliński
18.02.2017
Artur Łazar
Polska, Poznań
18.02.2017
Rafał Kozak
Radom
18.02.2017
Marcin Maćkowski
Polska, Pecna
18.02.2017
Karol Cierniak
Ostrów Wielkopolski
18.02.2017
Katarzyna Smutek
Polska, Zabrze
18.02.2017
Tomasz Wojciech Tomczak
Polska, Gniezno
18.02.2017
Maciej Jasik
18.02.2017
Łukasz Sroczyński
Polska, Poznań
18.02.2017
Dawid Rączka
Polska, Nowe Skalmierzyce
18.02.2017
Konrad Przesławski
Polska, Poznań
18.02.2017
Kacper Kamiński
Polska, Swarzędz
18.02.2017
Aleksander Dach
Polska, Szamotuły
18.02.2017
Darek Juskowiak
Polska, PLEWISKA
18.02.2017
Maciej Kozłowski
Polska, Kraków
18.02.2017
Dariusz Wróbel
Polska, Konin
18.02.2017
Waldemar Wojtkowiak
Polska, Jarocin
18.02.2017
Piotr Frydrych
Polska, Gołańcz
18.02.2017
Bartosz Silczak
Polska, Września
18.02.2017
Danuta Bogacka
Polska, Poznań
17.02.2017
Andrzej Górczak
Polska, Wielka wieś
17.02.2017
Damian Kopaniarz
17.02.2017
Weronika Nowicka
Polska, Murowana Goślina
17.02.2017
Maksymilian Czarnota
Polska, Poznań
17.02.2017
Jaro Sobierajewicz
17.02.2017
Hubert Sawiński
Polska, Ryczywół
17.02.2017
Maciej Klimkowski
17.02.2017
Szymon Adamczyk
Polska, Murzynowo Kościelne
17.02.2017
Maria Kuźnicka
Polska, Poznań
17.02.2017
Maciej Kominek
Wielka Brytania, Luton
17.02.2017
Paweł Wankowski
17.02.2017
Rafał Dudek
Polska, Wiry
17.02.2017
Damian Garbatowski
Polska, Poznań
17.02.2017
Paweł Bach
Polska, Poznań
17.02.2017
Bartosz Burchardt
17.02.2017
Patryk Smoliński
Polska, Poznań
17.02.2017
Mateusz Narożny
Polska, Poznań
17.02.2017
Marcin Kubacki
Polska, Poznań
17.02.2017
Monika Stolecka
Polska, Poznań
17.02.2017
Radosław Gluza
Polska, Opalenica
17.02.2017
Hubert Chmielewski
Polska, Pakość
17.02.2017
Jakub Ptak
Polska, Pępowo
17.02.2017
Bogusz Giernaś
17.02.2017
Sebastian Lis
Poznań
17.02.2017
tomasz zajac
Polska, Gniezno
17.02.2017
Szymon Uliczek
Polska, Nakło nad Notecią
17.02.2017
Grzegorz Lewandowski
Polska, Poznań
17.02.2017
Kamila Zbroniec
Polska, Poznań
17.02.2017
Dawid Dura
Polska, Zbąszyń
17.02.2017
Łukasz Foltyński
Polska, Poznań
17.02.2017
Jakub Rosik
Polska, Latowice
17.02.2017
Jacek Kasperkowiak
Poznań
17.02.2017
Maciej Kucemba
Polska, Lusowo
17.02.2017
Mikołaj Dowejko
Polska, Piła
17.02.2017
Mateusz Kondella
Polska, Poznań
17.02.2017
Robert Lis
Polska, Łobez
17.02.2017
Dariusz Konieczny
Polska, Grodzisk Wielkopolski
17.02.2017
Mikołaj Szelejewski
Polska, Poznań
17.02.2017
Robert Nowodworski
Polska, Poznań
17.02.2017
Patryk Dlugi Dlugaszek
Polska, Piła
17.02.2017
Konrad Ignasiak
Polska, Poznań
17.02.2017
Rafał Banaszkiewicz
17.02.2017
Przemysław Kusior
Polska, Wolsztyn
17.02.2017
Arkadiusz Czerwiński
Polska, Poznań
17.02.2017
Michał Zagajewski
Polska, Poznań
17.02.2017
Paweł Markowski
Polska, Pępowo
17.02.2017
Monika Płaczkowska
17.02.2017
Krzysztof Bajber
17.02.2017
Kuba Wojtysiak
17.02.2017
Rafał Rybarczyk
Polska, Kraków
17.02.2017
Maksymilian Janicki
Polska, Poznań
17.02.2017
Arkadiusz Waleczko
Polska, Wałcz
17.02.2017
Rafał Jędrzejczyk
17.02.2017
Marcin Sroka
Polska, Chodzież
17.02.2017
Mariusz Wojtyś
Polska, Rogoźno
17.02.2017
Przemysław Zawadzki
17.02.2017
Karol Klimczak
Polska, Poznań
17.02.2017
Rafal Stefaniak
Poznan
17.02.2017
Jan Pollak
Polska, Poznań
17.02.2017
Marcin Katański
Polska, Poznań
17.02.2017
Mateusz Knapkiewicz
17.02.2017
Bartosz Grzelak
Poznań
17.02.2017
Agnieszka Oses
Kaźmierz
17.02.2017
Mariusz Lipert
krotoszyn
17.02.2017
Kinga Supera
Polska, Łódź
17.02.2017
Artur Krawczyk
poznań
17.02.2017
Michał Tomaszewski
Poznań
17.02.2017
Michał Mimier
Polska, Poznań
17.02.2017
Mateusz Jarmusz
Poznań
17.02.2017
Adrian Bartczak
Polska, Pleszew
17.02.2017
Jan Chalasz
17.02.2017
Marcin Krajewski
poznan
17.02.2017
Krzysztof Nowak
17.02.2017
Marek Bogacki
Polska, Poznań
17.02.2017

Anonimowych kibiców: 320

Fans4club .com
21.02.2018
Adresami do kontaktu w sprawie realizacji nagórd, wskazanymi przez klub, są:

a) sklep@lechpoznan.pl - w przypadku pytań dotyczących produktów (np. koszulka, kubek, szalik),

b) marketing@lechpoznan.pl - w przypadku pytań dotyczących usług oraz wydarzeń (np. trening z drużyną, video z życzeniami).
Jacek Danecki
22.08.2017
Minął kolejny miesiąc - dostawa nie jest realizowana. To już ociera się o wyłudzenie pieniędzy. Reklamacje składane w sklepie pozostają bez odpowiedzi. Reklamacja "kliknięta" na stronie fans4club.com - bez odpowiedzi. Obawiam się, że to pierwsza i ostania akcja w której wziąłem udział.
Fanonimous
07.07.2017
Do mnie koszulka dotarła, jest mega! Dzięki i niech zwycięża Lech!
Mariusz Rugała
06.07.2017
Dzisiaj dotarła do mnie koszulka, trochę późno ale warto było czekać, chyba najlepsza jaką miałem,:) niech zwycięża Lech....
Paweł Bach
02.07.2017
Mamy już Lipiec a nagrody miały być dostarczone do Czerwca. Na maile nawet klub nie odpisuje, wątpię aby oni je nawet czytali. Kolejny sezon zaraz się zaczyna a nagród jak nie było, tak nie ma.
Fanonimous
16.06.2017
Ja również już dostałem swoje nagrody. Mój szwagier dostał dwa dni przede mną a brat dostał kilka dni po mnie, więc widać, że są stopniowo wysyłane.
Marcin Olszanowski
06.06.2017
Dostałem dzisiaj nagrodę. Planowana dostawa była do czerwca.
Fanonimous
26.05.2017
Miło wiedzieć, że nie tylko ja nie dostałem jeszcze przesyłki, mimo, że jest dostawa do: maj 2017. :)
Marcin Olszanowski
25.05.2017
Ja coś tam na maila dostałem, że zaczynają "Informujemy, że rozpoczęła się realizacja nagród zakupionych w projekcie „Dumni z tradycji”. Planowane terminy dostawy nagród dostępne są na stronie projektu przy każdej nagrodzie." , ale nagrody jeszcze nie otrzymałem. Codziennie czekam na listonosza :D
mieczyslaw borowski
23.05.2017
czy bedziemy powiadomieni ze nagrody zostaly juz wyslane [[
MACIEJ OWCZARZAK
22.05.2017
Czy ktoś już otrzymał nagrodę ?
MACIEJ OWCZARZAK
22.05.2017
Czy ktoś już otrzymał nagrodę ?
MACIEJ OWCZARZAK
22.05.2017
Czy ktoś już otrzymał nagrodę ?
Marcin Olszanowski
10.04.2017
Hej. Mam pytanie. Czy ktoś dostał już nagrody ? Planowana dostawa do czerwiec 2017. Oznacza to, że w czerwcu dostanę najpóźniej czy może być już wcześniej?
Jakub Skrzypczak
28.03.2017
Super inicjatywa ;) KOLEJORZ!
23.03.2017
MAM NADZIEL|JĘ ŻE NIE ZAPOMNICIE O JANIE KACZMARKU NAJWIERNIEJSZY Z WIERNYCH WYCHOWANEK LECHA
Fanonimous
19.03.2017
Nie kupisz przed meczem. Dostępne będą tylko w tej akcji. Pytałem w klubie, bo chciałem juz taką mieć. To najlepsza koszulka jaka powstała w ciagu ostatnich kilku lat.
Ziemowit Ośko
18.03.2017
Miałem ochotę na koszulkę "Dumni z tradycji", ale mój zapał został ostudzony przez termin dostawy - dopiero na czerwiec. Jestem przekonany, że w niedzielę przed meczem kupię ją od ręki.
Marek Paprzycki
17.03.2017
Świetny pomysł, ale zainteresowanie ze strony kiboli cienkie.
Sebastian Jaskólski
11.03.2017
Także uważam, że to świetna inicjatywa. Ja z Bastkiem wybrałem imienne krzesełko. Cieszę się, że w taki sposób mogę pomóc w Lechowi w tworzeniu czegoś wyjątkowego i stać się częścią wielkiej historii. Polecam Wam przyłączenie się do akcji!
Robert Aleksandrowski
04.03.2017
Zniknęła, bo było ich tylko sto. Niektóre nagrody są limitowane ziomeczku. Pozdro
Dawid Kwaśniewski
04.03.2017
Z oferty zniknęła Koszulka nike "Dumni z tradycji " bez autografów. .. ??!!
Dawid Kaźmierczak
03.03.2017
Kasa poszła !! Warto Polecam !
Jacek Kotus
02.03.2017
Jestem! Właśnie dołączyłem. Pomysł z marzeń. Cieszę się, że mogę tworzyć ten moment.
Michał Olejnik
24.02.2017
Super pomysł.Tylko co was tak mało Kibole.
Fanonimous
18.02.2017
Świetny pomysł

Progi wsparcia

Imię i nazwisko na tablicy DUMA WLKP

10 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
333osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

Bilet i dojazd na mecz dla podopiecznych Domów Dziecka lub MOPR

25 PLN lub więcej

 • sfinasnowanie biletu i dojazdu na mecz do podpiecznych Domów Dziecka lub Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
202osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

Książka "Lech Poznań. Sztuczki i triki piłkarzy"

34 PLN lub więcej

 • książka "Lech Poznań. Sztuczki i triki piłkarzy" z dedykacją i autografem wybranego zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami.
48osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

Kubek "Dumni z tradycji"

35 PLN lub więcej

 • kubek okolicznościowy "Dumni z tradycji"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami.
196osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

Szalik "95 lat Lecha Poznań" dla podopiecznego Domu Dziecka

39 PLN lub więcej

 • szalik "95 lat Lecha Poznań" dla podpiecznego Domu Dziecka lub Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 20% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami
182osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Bilet na mecz Ekstraklasy I

40 PLN lub więcej

 • bilet w formie vouchera, na wybrany mecz Ekstraklasy w sezonie 2016/17 z wyjątkiem meczu z Legią, na trybunę II lub IV
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • bilet otrzymasz w formie vouchera do zrealizowania na stronie bilety.lechpoznan.pl lub we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży biletów. Kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
25osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

Szalik "Dumni z tradycji"

44 PLN lub więcej

 • szalik okolicznościowy "Dumni z tradycji"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami.
146osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

Zdjęcie zawodnika w ramce z autografem

45 PLN lub więcej

 • zdjęcie wybranego przez Ciebie zawodnika w ramce z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami.
43osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: maj 2017

Koszulka "95 lat Lecha Poznań" dla podopiecznego Domu Dziecka

49 PLN lub więcej

 • koszulka "95 lat Lecha Poznań" dla podpiecznego Domu Dziecka lub Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 20% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami.
26osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: maj 2017

Koszulka "Dumni z tradycji" dziecięca

50 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa "Dumni z tradycji" dziecięca
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami.
 • dostępne rozmiary: 92, 104, 116, 128, 140, 152
75osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

Bilet na mecz Ekstraklasy II

55 PLN lub więcej

 • bilet w formie vouchera, na wybrany mecz Ekstraklasy w sezonie 2016/17 z wyjątkiem meczu z Legią, na trybunę I lub III
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • bilet otrzymasz w formie vouchera do zrealizowania na stronie bilety.lechpoznan.pl lub we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży biletów. Kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
12osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

Koszulka "RAZEM DO OSTATECZNEGO ZWYCIĘSTWA"

65 PLN lub więcej

 • wyjątkowa koszulka „Razem do ostatecznego zwycięstwa” przygotowana przez Tifo LP, które włączyło się do akcji „Dumni z tradycji”. Każda kupiona koszulka przyczynia się do powstania kolejnych grafik na ścianach Bułgarskiej
 • Twoje imię i nazwisko pojawi się na tablicy DUMA WLKP umieszczonej na I, III i IV trybunie
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji “Dumni z tradycji”
 • jednorazowy rabat w wysokości 10% na zakupy w Tifo LP
 • wyjątkowa pamiątka dla kolekcjonerów kibicowskiej odzieży - jest to pierwszy produkt ze zmienionym logo Tifo LP
 • cena koszulki zawiera koszt jej dostawy
23osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: maj 2017

Bilet na mecz z Legią I

70 PLN lub więcej

 • bilet w formie vouchera, na mecz z Legią na trybunę II lub IV
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • bilet otrzymasz w formie vouchera, który znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
 • WAŻNE! Voucher możesz wymienić na bilet do 30.03 kontaktując się bezpośrednio z Biurem Obsługi Kibica dostępnym pod adresem bilety.lechpoznan.pl/CMS?page=BOK lub w kasach Inea Stadionu i skorzystać z miejsc, które są zarezerwowane dla kibiców biorących udział w akcji (trybuna II sektory M4, B2 i B3 oraz trybuna IV sektory G2 i H1). Aby zrealizować voucher prześlij/podaj kod vouchera, numer pesel oraz imię i nazwisko. Od 31.03 niezreazliowane vouchery możesz wymienić na inne mecze (wartość vouchera to 60 PLN).
 • sprzedaż biletów rozpocznie się 23.03.2017
358osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Zwiedzanie stadionu

73 PLN lub więcej

 • zwiedzanie stadionu z udziałem trenera oraz piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
12osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

Imienne krzesełko stadionowe

75 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w sezonie 2017/18 na wybranym przez Ciebie krzesełku na Inea Stadionie
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo do wyboru swojego lub innego miejsca na stadionie
 • wybór krzesełek oraz uzupełnienie danych rozpocznie się na przełomie czerwca i lipca o czym klub poinformuje w osobnym komunikacie
 • krzesełka będą wybierane na stronie bilety.lechpoznan.pl, poprzez uzupełnienie kodu voucherowego. Kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
82osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: lipiec 2017

Koszulka "Dumni z tradycji"

79 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa "Dumni z tradycji" 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami.
 • dostępne rozmiary: męska S, M, L, XL, XXL, damska XS, S. M, L
246osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

Piłka retro

85 PLN lub więcej

 • piłka retro 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami.
2osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: maj 2017

Bilet na mecz z Legią II

100 PLN lub więcej

 • bilet w formie vouchera, na mecz z Legią na trybunę I lub III
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • bilet na mecz z Legią Warszawa otrzymasz w formie vouchera do zrealizowania w terminie do 30 marca.
 • kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu. 
 • w celu wymiany vouchera musisz się skontaktować bezpośrednio z Biurem Obsługi Kibica dostępnym pod adresem bilety.lechpoznan.pl/CMS?page=BOK lub w kasach Inea Stadionu i skorzystać z miejsc, które są zarezerwowane dla kibiców biorących udział w akcji (trybuna II sektory M4, B2 i B3 oraz trybuna IV sektory G2 i H1). Aby zrealizować voucher prześlij/podaj kod vouchera, numer pesel oraz imię i nazwisko.
 • od 31.03 niezrealizowane vouchery możesz wymienić na inne mecze (wartość vouchera to 90 PLN).
 • sprzedaż biletów rozpocznie się 23.03.2017
348osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Piłka retro z autografami

119 PLN lub więcej

 • piłka retro z autografami zawodników 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami.
99osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Nike "Dumni z tradycji"

129 PLN lub więcej

 • koszulka Nike "Dumni z tradycji" z dowolnie wybranym przez Ciebie numerem w przedziale 1923-2017. 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie powieszona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami.
 • dostępne rozmiary: S, L, XL, XXL
 • wybór koszulki dokonujesz po dokonanym zakupie
100osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

Koszulka "Dumni z tradycji" z autografami

145 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa "Dumni z tradycji" z autografami piłkarzy
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami.
 • dostępne rozmiary: męska S, M, L, XL, XXL, damska XS, S. M, L
35osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

Nazwa firmy na krzesełku stadionowym

150 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy znajdzie się w sezonie 2017/18 na wybranym przez Ciebie krzesełku na Inea Stadionie 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo do wyboru swojego lub innego miejsca na stadionie
6osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: lipiec 2017

Koszulka Nike "Dumni z tradycji" z autografami

189 PLN lub więcej

 • koszulka Nike "Dumni z tradycji" z autografami piłkarzy z dowolnie wybranym przez Ciebie numerem w przedziale 1923-2017
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami.
 • dostępne rozmiary: S, L, XL, XXL
 • wybór koszulki dokonujesz po dokonanym zakupie
28osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

Skórzana piłka retro

199 PLN lub więcej

 • piłka retro skórzana z autografami zawodników 
 • każda piłka posiada indywidualny numer oraz załączony certyfikat oryginalności wraz z elegancką podstawką.
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami.
23osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: maj 2017

Piłka Nike z autografami

209 PLN lub więcej

 • piłka Nike z autografami piłkarzy
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami.
4osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: maj 2017

Asysta meczowa

240 PLN lub więcej

 • udział dziecka (do 12 roku życia) jako "chłopca" do podawania piłek w czasie wybranego meczu Ekstraklasy w sezonie 2016/17
 • bilet na mecz dla dziecka i opiekuna
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

Nazwa i logotyp firmy na tablicy DUMA WLKP

250 PLN lub więcej

 • nazwa i logotyp Twojej firmy znajdą się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
6osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: lipiec 2017

Video z życzeniami

275 PLN lub więcej

 • video z życzenami od wybranego piłkarza
 • prezent od klubu dla osoby, do której kierowane są życzenia
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
4osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: grudzień 2017

Personalizowana koszulka meczowa z autografami

299 PLN lub więcej

 • personalizowana biała lub niebieska koszulka meczowa z autografami piłkarzy
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami.
 • dostępne rozmiary: S, M, L, XL, XXL
16osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: maj 2017

Trening z piłkarzem

400 PLN lub więcej

 • trening z piłkarzem pierwszej drużyny
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
5osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: grudzień 2017

Trening z drużyną

500 PLN lub więcej

 • udział w treningu z pierwszą drużyną
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
10osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: grudzień 2017

Skórzana piłka retro z numerem 1922

522 PLN lub więcej

 • unikatowa piłka retro skórzana z autografami zawodników i numerem 1922  
 • do piłki załączony jest certyfikat oryginalności wraz z elegancką podstawką
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. Nie łączy się z innym rabatami.
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Medal 95

595 PLN lub więcej

 • medal przygotowany z okazji 95-lecia klubu z numerem 95
 • do medalu dołączony jest certyfikat autentyczności
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Jasmina Buricia z meczu na #95Lecha

601 PLN lub więcej

 • koszulka Jasmina Buricia, przygotowana na mecz na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Lasse Nielsena z meczu na #95Lecha

603 PLN lub więcej

 • koszulka Lasse Nielsena, przygotowana na mecz na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Tomasza Kędziory z meczu na #95Lecha

604 PLN lub więcej

 • koszulka Tomasza Kędziory, w której wystąpił w meczu na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Łukasza Trałki z meczu na #95Lecha

606 PLN lub więcej

 • koszulka Łukasza Trałki, w której wystąpił w meczu na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Szymona Pawłowskiego z meczu na #95Lecha

608 PLN lub więcej

 • koszulka Szymona Pawłowskiego, w której wystąpił w meczu na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Darko Jevticia z meczu na #95Lecha

610 PLN lub więcej

 • koszulka Darko Jevticia, w której wystąpił w meczu na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Marcina Robaka z meczu na #95Lecha

611 PLN lub więcej

 • koszulka Marcina Robaka, w której wystąpił w meczu na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Macieja Gajosa z meczu na #95Lecha

614 PLN lub więcej

 • koszulka Macieja Gajosa, w której wystąpił w meczu na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Macieja Makuszewskiego z meczu na #95Lecha

617 PLN lub więcej

 • koszulka Macieja Makuszewskiego, w której wystąpił w meczu na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Mihaia Raduta z meczu na #95Lecha

618 PLN lub więcej

 • koszulka Mihaia Raduta, w której wystąpił w meczu na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Volodymyra Kostevycha z meczu na #95Lecha

622 PLN lub więcej

 • koszulka Volodymyra Kostevycha, w której wystąpił w meczu na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Dawida Kownackiego z meczu na #95Lecha

624 PLN lub więcej

 • koszulka Dawida Kownackiego, w której wystąpił w meczu na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
2osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Macieja Wilusza z meczu na #95Lecha

626 PLN lub więcej

 • koszulka Macieja Wilusza, w której wystąpił w meczu na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Marcina Wasielewskiego z meczu na #95Lecha

628 PLN lub więcej

 • koszulka Marcina Wasielewskiego, przygotowana na mecz na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Matusa Putnockiego z meczu na #95Lecha

630 PLN lub więcej

 • koszulka Matusa Putnockiego, w której wystąpił w meczu na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Jana Bednarka z meczu na #95Lecha

635 PLN lub więcej

 • koszulka Jana Bednarka, w której wystąpił w meczu na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Abdula Aziza Tetteha z meczu na #95Lecha

655 PLN lub więcej

 • koszulka Abdula Aziza Tetteha, przygotowana na mecz na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Radosława Majewskiego z meczu na #95Lecha

686 PLN lub więcej

 • koszulka Radosława Majewskiego, w której wystąpił w meczu na #95Lecha z autografem zawodnika
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Eskorta meczowa

750 PLN lub więcej

 • wyprowadzenie przez dziecko (do 12 roku życia) piłkarza na wybrany mecz Ekstraklasy
 • pamiątkowe zdjęcia w wersji elektronicznej
 • bawełnianą koszulkę Kolejorza z ulubionym numerem i nazwiskiem dziecka
 • szalik drużyny Lecha Poznań
 • fankarty piłkarzy z autografami
 • opaska silikonowa Lecha Poznań
 • smycz Lecha Poznań
 • spotkanie z zawodnikami po meczu
 • bilet na mecz dla dziecka i opiekuna
 • bilet parkingowy
 • mini zwiedzanie INEA Stadionu
 • 2 programy meczowe
 • pamiątkowy plakat, w formie kolażu zdjęć z wizyty na stadionie
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • wybór meczu zależy od dostępności miejsc na dany mecz
 • eskorta dotyczy wyprowadzania pikarzy obu drużyn
2osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: grudzień 2017

Koszulka Nike "Dumni z tradycji" 95

1 095 PLN lub więcej

 • koszulka Nike "Dumni z tradycji" z autografami piłkarzy i z numerem 95
 • koszulka zostanie wręczona w trakcie wybranego meczu Ekstraklasy przez zarząd klubu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. . Nie łączy się z innym rabatami.
 • dostępne rozmiary: S, M, L, XL, XXL
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

Koszulka Nike "Dumni z tradycji" 1922

1 922 PLN lub więcej

 • koszulka Nike "Dumni z tradycji" z autografami piłkarzy i z numerem 1922
 • koszulka zostanie wręczona w trakcie wybranego meczu Ekstraklasy przez zarząd klubu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
 • jednorazowy rabat w wysokości 15% na zakupy w e-sklepie Lecha Poznań, do wykorzystania do 31.12.2017. . Nie łączy się z innym rabatami.
 • dostępne rozmiary: S, M, L, XL, XXL
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

Sponsor żółtej oraz czerwonej karki

2 000 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy zostanie pokazana na telebimie przy każdej pokazanej żółtej oraz czerwonej kartce w trakcie meczu z Legią Warszawa
 • nazwa i logotyp Twojej firmy znajdą się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: kwiecień 2017

Kolacja z zarządem

2 500 PLN lub więcej

 • kolacja z zarządem dla dwóch osób
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: czerwiec 2017

24-godzinny kontrakt z Lechem Poznań

5 000 PLN lub więcej

 • 24-godzinny kontrakt z Lechem Poznań
 • przedstawienie na konferencji prasowej
 • udział w treningu z drużyną
 • kompletny strój Lecha Poznań z Twoim nazwiskiem i wybranym przez Ciebie numerem w przedziale 1-99
 • dres klubowy
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: grudzień 2017

Sponsor sektora

10 000 PLN lub więcej

 • tytuł sponsora sektora w sezonie 2017/18
 • nazwa i logotyp Twojej firmy znajdą się przy wejściu na sektor, na kołowrotkach oraz na mapce biletowej
 • nazwa i logotyp Twojej firmy znajdą się na tablicy pamiątkowej DUMA WLKP. Tablica zostanie umieszczona na I, III i IV trybunie Inea Stadionu
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji "Dumni z tradycji"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: lipiec 2017
Zaproponuj
nagrodę
wyślij

Mecenasi

http://www.whiskybar88.plWhisky Bar 88

Jesteśmy wyjątkowym miejscem w Poznaniu, w którym możesz wybrać spośród 800 rodzajów whisky z całego świata. Okazję na spróbowanie czegoś niepowtarzalnego mają u nas zarówno koneserzy whisky, jak i osoby pragnące doświadczyć nowych smaków. W naszym menu znajdują się szlachetne whisky ze wszystkich zakątków globu – od najbardziej znanych szkockich i irlandzkich marek, przez Stany Zjednoczone i Kanadę, aż do alkoholi produkowanych według indyjskiej formuły. Sporządzane według różnorodnych receptur trunki pozwolą Ci zasmakować rozmaitych smaków i wybranie tego najbardziej niebanalnego. Whisky Bar 88 to kameralne, przytulne miejsce, w którym zrelaksujesz się przy kieliszku doskonałego alkoholu, wydarzeniach sportowych na dużym ekranie, muzyce na żywo oraz specjałach kulinarnych szefa kuchni. Szczegóły na stronie: whiskybar88.pl

Mecenat

Zaproponuj
współpracę
http://
wyślij