Domyślnie ustawiliśmy Twój język na Polski, kliknij żeby zmienić

W pogoni za stadionem

Pogoń Szczecin

Razem sfinansujmy zmiany w projekcie stadionu, zakładające powstanie czwartej trybuny, tak aby wydatki na nowy projekt nie wpływały na funkcjonowanie klubu.

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
 
100%Osiągnięto
1 000 600 PLNZebranych środków
06.04.17 Zakończono
2322 kibicówDołączyło
celem projektu było zebranie 1 000 000 PLN
do dnia 2017-04-06

W połowie listopada w szczecińskim magistracie podpisane zostały trójstronne umowy niezbędne do realizacji budowy nowego stadionu, który stanie się pięknym i nowoczesnym domem dla Pogoni Szczecin. Dzięki nim już wiadomo, że spełniona zostanie wola klubu oraz jego kibiców, a stadion będzie liczył nie trzy, a cztery trybuny!

Coś za coś – zmiany w projekcie budowlanym musi jednak opłacić klub. Uważaliśmy, że warto zdecydować się na ten krok, bo przez długie lata będzie on wpływał na jakość oglądania dobrego futbolu w Szczecinie. Z drugiej jednak strony - budżet Pogoni jest jeden i wydanie miliona złotych to dla klubu ogromny ciężar. Dlatego akcję „W pogoni za stadionem” kierujemy  do całego środowiska „Portowców” – każdy z Was może zostać ojcem naszego nowego domu! A dołączając do projektu sprawicie również, że poziom drużyny walczącej o czwarty z rzędu awans do grupy mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy i zmierzającej po Puchar Polski nie zmniejszy się! 

Celem akcji „W pogoni za stadionem” jest zebranie kwoty, która pozwoli sfinansować zmiany w nowym projekcie budowlanym, zakładającym istnienie czterech trybun. To skomplikowany i czasochłonny proces, ale mamy gwarancję, że zakończy się do połowy przyszłego roku. Naszym zdaniem wciąż realne jest, że przed końcem 2019 roku nowy stadion będzie gotowy! Podpisując umowę z samorządem i biurem projektowym zagwarantowaliśmy, że jesteśmy gotowi do tych zmian. Musimy zatem mieć środki na nowy projekt i je mamy – pochodzą z budżetu klubu na ten sezon, ale w konsekwencji uszczuplone zostaną zasoby przeznaczone na funkcjonowanie klubu. Te zaś są niezbędne, by wiosną bić się o najwyższe cele tak w Lotto Ekstraklasie, jak i w Pucharze Polski!

Jeśli w akcji „W pogoni za stadionem” nie uda nam się zebrać kwoty niezbędnej do sfinansowania zmian w projekcie, ostatniego dnia brakującą część wpłacimy z budżetu klubu. Wierzymy jednak, że to nie będzie konieczne. To dzięki naszemu wspólnemu uporowi udało się sprawić, że stadion będzie miał cztery trybuny, a jesteśmy przekonani, że tym silniej będziecie z nim związani, im większą macie szansę realnie uczestniczyć w procesie jego tworzenia. Tym bardziej zachęcamy Was do wzięcia udziału w projekcie „W Pogoni za Stadionem” – każdy kibic dołączając do akcji wybiera wyjątkowe nagrody przygotowane na tę okazję. Wśród nich znajdziecie imienne krzesełko na nowym stadionie oraz nagrody ze specjalnej kolekcji  „DUMNI Z BARW”. Bo to one łączą nasz herb, stary i nowy stadion oraz wszystkich kibiców DUMY POMORZA! 

Kiedyś nasi dziadkowie i pradziadkowie ręcznie odbudowywali ten obiekt po zniszczeniach wojennych. Dziś znów, w nieco inny, ale równie ważny sposób, każdy z nas może przyczynić się do stworzenia wyjątkowego miejsca dla Pogoni Szczecin.

Niektóre nagrody wymagają odpowiedzi na dodatkowe pytania, np. rozmiar koszulki. Odpowiedzi na pytania udzielasz po dokonaniu wpłaty w panelu użytkownika pod linkiem Twoje nagrody. Panel użytkownika widoczny jest po zalogowaniu w prawnym górnym rogu strony.

Poniżej przykłady nagród:

Imienne krzesełko stadionowe:

Okolicznościowa koszulka meczowa

Karta kibica "Dumni z barw"

Koszulka "Dumni z barw"

Szalik "Dumni z barw"

Kubek "Dumni z barw"

Kontakt z Klubem

W przypadku pytań dotyczączych zakupu oraz realizacji nagród prosimy o kontakt mailowy na adres: redakcja@pogonszczecin.pl

Pytania oraz kontakt z FANS4CLUB.COM

Jeżeli masz pytania zajrzyj do FAQ. Jeżeli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na pytania napisz do nas lub zadaj pytanie na naszym Facebooku.

Aktualizacja nr 11

12.01.2018

Trwa wysyłka okolicznościowych certyfikatów

Zgodnie z obietnicą – chociaż dużo później, niż początkowo zakładaliśmy – dostarczamy do Kibiców nowe, okolicznościowe certyfikaty za udział w akcji crowdfundingowej „W Pogoni za stadionem”. Każdy, kto wsparł nas... czytaj więcej

Zgodnie z obietnicą – chociaż dużo później, niż początkowo zakładaliśmy – dostarczamy do Kibiców nowe, okolicznościowe certyfikaty za udział w akcji crowdfundingowej „W Pogoni za stadionem”. Każdy, kto wsparł nasz projekt, może w najbliższym czasie spodziewać listu poleconego z nowym certyfikatem.

Czym dokument różni się od „podstawowej wersji”, którą większość z Was otrzymała? Jest wydrukowany na grubym papierze, w mniejszym formacie, ma indywidualny numer, nadrukowane imię i nazwisko kibica, hologram oraz okolicznościowy znak „Pogoń 70”. Jest także odręcznie sygnowany przez prezesa Jarosława Mroczka. Sternik Pogoni przez ostatnich kilka dni godzinami podpisywał tysiące tych dokumentów.

Obecnie certyfikaty pakowane są do kopert i wysyłane listami poleconymi. W Waszych skrzynkach powinny pojawić się niebawem. Liczymy na to, że przypadną Wam do gustu i ozdobią ściany Waszych mieszkań, biur albo staną się cenną pamiątką w domowej kolekcji.

Z tego miejsca przepraszamy również wszystkich kibiców za tak długi czas oczekiwania na nowe certyfikaty. Jesteśmy jednak przekonani, że ich nowy kształt wynagrodzi każdemu tak długi czas oczekiwania!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 10

18.07.2017

Okolicznościowe certyfikaty dla wszystkich uczestników!

Trwa realizacja nagród w projekcie „W Pogoni za stadionem”. Do zdecydowanej większości kibiców dotarły już wykupione upominki. Pozostałe są w drodze, bądź niebawem zostaną wysłane. Zarząd Klubu podjął również decyzję,... czytaj więcej

Trwa realizacja nagród w projekcie „W Pogoni za stadionem”. Do zdecydowanej większości kibiców dotarły już wykupione upominki. Pozostałe są w drodze, bądź niebawem zostaną wysłane. Zarząd Klubu podjął również decyzję, że wszyscy uczestnicy projektu otrzymają dodatkowo nowe, okolicznościowe certyfikaty.
 
- Dotarły do nas głosy kibiców, którym nie podobały się dotychczasowe, ręcznie wypisywane certyfikaty – mówi prezes zarządu Jarosław Mroczek. – Przeanalizowaliśmy tę kwestię i uważamy, że mają rację. Nie chcemy, aby fani, którzy wsparli tak ważną dla Pogoni inicjatywę czuli się zawiedzeni. Dlatego też zdecydowaliśmy, że kibice otrzymają nowe certyfikaty za udział w akcji.


 
Wydrukowany na grubym papierze, w mniejszym formacie, z indywidualnym numerem, nadrukowanym imieniem i nazwiskiem kibica, hologramem oraz okolicznościowym znakiem „Pogoń 70”. Tak właśnie prezentować się będzie nowy certyfikat. – Chcemy nim raz jeszcze podziękować każdemu, kto wsparł akcję „w Pogoni za stadionem” – tłumaczy prezes Klubu. – Wygląda na to, że wcześniej źle oceniliśmy to, jak ważny dla ludzi będzie nasz certyfikat. Dlatego też chcemy przyznać się do błędu, ale zarazem go naprawić.
 
W tym momencie trwa produkcja nowych certyfikatów. Następnie będą wysyłane do kibiców. Do każdego powinny trafić najpóźniej w przeciągu dwóch najbliższych miesięcy. – Postaramy się, żeby było to znacznie szybciej, ale wolimy podać nieco dłuższy termin – wyjaśnia J. Mroczek. – Mam nadzieję, że nowe certyfikaty przypadną kibicom do gustu i ozdobią ściany wielu mieszkań kibiców Pogoni Szczecin. 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 9

06.04.2017

Godziny do końca projektu. Walcz z nami do ostaniej chwili!

Jeśli wszystko zawsze robisz na ostatnią chwilę, to ona właśnie nadeszła! Akcja „W pogoni za stadionem” dobiega już końca, ale wiemy, że każda z osób, która dołączyła do projektu, zna przynajmniej jednego kibica Pogoni, ... czytaj więcej

Jeśli wszystko zawsze robisz na ostatnią chwilę, to ona właśnie nadeszła! Akcja „W pogoni za stadionem” dobiega już końca, ale wiemy, że każda z osób, która dołączyła do projektu, zna przynajmniej jednego kibica Pogoni, który nie znalazł jeszcze czasu, by walczyć z nami o nowoczesny stadion. Poinformujmy go o tym teraz!

Mamy już ponad 300 000 PLN i dzięki 2035 kibicom, którzy przystąpili do akcji, niebawem rozpoczniemy prace nad budową nowego domu Dumy Pomorza. Nowy stadion będzie miał cztery trybuny. O tę ostatnią walczyliśmy bardzo długo. Po uzyskaniu zgody miasta przyjdzie nam jednak za nią zapłacić. To w jakim stopniu kwota, jaką przeznaczymy na ten CEL wpłynie na funkcjonowanie Klubu zależy również od Was, najwierniejszych kibiców Pogoni Szczecin!

Jeśli nosisz w sercu Pogoń, a w twoich żyłach granatowo-bordowa płynie krew, to wybierz jedną z unikalnych nagród i bądź naszym bohaterem. Kibicem, z którym wkrótce spotkamy się na nowym obiekcie Pogoni! 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 8

05.04.2017

W pogoni za stadionem – dołącz dzisiaj do gwiazd Portowców!

To już ostatnie godziny naszej wspólnej akcji „W pogoni za stadionem”! Akcję finansowania zmian w projekcie budowy nowoczesnego stadionu „Portowców” wsparło wielu byłych lub obecnych piłkarzy Pogoni. Zagraj o no... czytaj więcej

To już ostatnie godziny naszej wspólnej akcji „W pogoni za stadionem”! Akcję finansowania zmian w projekcie budowy nowoczesnego stadionu „Portowców” wsparło wielu byłych lub obecnych piłkarzy Pogoni. Zagraj o nowy stadion razem z nimi – do jutra masz jeszcze taką szansę!

Nowoczesny stadion, który będzie niósł głośny doping kibiców Dumy Pomorza to marzenie każdego z nas. Mamy tę pewność, że obiekt na miarę Granatowo-bordowych aspiracji już wkrótce powstanie, ale do niedawna wszystko wskazywało, że będzie miał tylko trzy trybuny. To Wasza nieustępliwość sprawiła, że władze samorządowe zgodziły się na kompromis – nowy obiekt będzie miał cztery trybuny, ale to my – społeczność Pogoni Szczecin – musimy sfinansować zmiany w przygotowanym już wcześniej projekcie. Stąd nasza akcja – do jutra macie jeszcze możliwość dołączenia do niej i zostawienia swojego trwałego śladu na stadionie im. Floriana Krygiera! Przypominamy – każdy uczestnik akcji „W pogoni za stadionem” wygrywa atrakcyjne nagrody!

Na nowym stadionie zależy także samym piłkarzom – tym obecnym, ale i również byłym gwiazdom Pogoni, a także samym działaczom! Do projektu przyłączyli się m.in. Artur Bugaj, Bartosz Ława, Boris Pesković, Dariusz Adamczuk, Jarosław Fojut, Jarosław Mroczek, Jakub Słowik, Łukasz Zwoliński, Maksymilian Rogalski, Marcin Listkowski, Mateusz Matras, Paweł Sikora, Radosław Janukiewicz, Radosław Majdan, Maciej Musiał, Rafał Murawski, Robert Obst, Sebastian Rudol i Sławomir Rafałowicz. Kilka pokoleń ludzi związanych z Pogonią Szczecin, bo też i sprawa jest wspólna wszystkim sympatykom Dumy Pomorza. Nie czekaj do ostatniej chwili – zagraj RAZEM z nimi o nasz piękny stadion!
zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 7

22.02.2017

PZPN Partnerem akcji!

Polski Związek Piłki Nożnej został kolejnym partnerem akcji #wPogoniZaStadionem! Z tej okazji, w puli znajdziecie już wyjątkowe nagrody: 5 koszulek Biało-Czerwonych, 5 oryginalnych piłek - wszystko to z autografami piłkarzy!  To jeszcze nie wsz... czytaj więcej

Polski Związek Piłki Nożnej został kolejnym partnerem akcji #wPogoniZaStadionem! Z tej okazji, w puli znajdziecie już wyjątkowe nagrody: 5 koszulek Biało-Czerwonych, 5 oryginalnych piłek - wszystko to z autografami piłkarzy!  To jeszcze nie wszystko! Kolejne 10 piłek z autografami przekazał prezes PZPN - Zbigniew Boniek!

„W pogoni za stadionem” to akcja skierowana nie tylko do sympatyków Pogoni Szczecin, ale również do wszystkich kibiców piłkarskich, fanów Reprezentacji Polski i miłośników stadionowych emocji. Razem z Wami chcemy sfinansować zmiany w projekcie stadionu, który zakłada powstanie czwartej trybuny.

To, że nowoczesny stadion jest bardzo potrzebny szczecińskim Kibicom dostrzega również PZPN, którego nie mogło zabraknąć wśród partnerów projektu naszego klubu. Dzięki temu, każdy z Was ma okazję zdobyć koszulkę lub piłkę a z autografami Naszych Orłów - nagrody, które do tej pory były dostępne wyłącznie w konkursach.

Bądź dumny z barw i dołącz do projektu #wPogoniZaStadionem! Wspierając powstanie czwartej trybuny masz gwarancję otrzymania unikalnej nagrody!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 6

07.02.2017

Projekt #wPogoniZaStadionem przedłużony!

Po Waszych apelach zdecydowaliśmy się przedłużyć akcję #wPogoniZaStadionem do 6 kwietnia !  Do tej pory, wspólnie z Wami - kibicami Dumy Pomorza, udało nam się przekonać władze miasta do budowy nowoczesnego stadionu w Szczecinie. Tak j... czytaj więcej

Po Waszych apelach zdecydowaliśmy się przedłużyć akcję #wPogoniZaStadionem do 6 kwietnia

Do tej pory, wspólnie z Wami - kibicami Dumy Pomorza, udało nam się przekonać władze miasta do budowy nowoczesnego stadionu w Szczecinie. Tak jak Wy, chcemy by miał on cztery, a nie trzy trybuny. Teraz staramy się, by sfinansowanie zmian w projekcie budowlanym nie pomniejszyło budżetu na ambitne cele sportowe. Do akcji #wPogoniZaStadionem dołączyło blisko tysiąc Kibiców Pogoni Szczecin: zawodnicy, pracownicy klubu, znane postaci życia publicznego, szczecińscy sportowcy i Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy" - wszyscy wierzą, że realizacja tego celu jest możliwa. Wiemy, że może być Nas znacznie więcej, dlatego na Waszą prośbę przedłużamy projekt do 6 kwietnia. W tym czasie, Pogoń podejmie w LOTTO Ekstraklasie przed własną publicznością aż czterech rywali i rozegra rewanżowe spotkanie półfinału Pucharu Polski z Lechem Poznań. Będzie to doskonała okazja, by kolejny raz przekonać się, jak bardzo nowoczesny stadion jest potrzebny Szczecińskim Kibicom!

Jeśli Pogoń Szczecin jest Tobie bliska, dołącz do projektu #wPogoniZaStadionem! Teraz do projektu można dołączyć nie tylko na fans4club.com/pl-stadion, ale również wpłacając gotówkę w naszych stacjonarnych punktach: w Fan Shopie przy ul. Karłowicza 28, w CH "Galaxy" oraz w Outlet Parku na Prawobrzeżu (pierwsze wpłaty możliwe o piątku 10 lutego). Dodatkowo, przed każdym meczem na Twardowskiego znajdziecie możliwość wsparcia projektu we wszystkich punktach Fan Shopu na trybunach. W puli nagród znajdziecie nowe pozycjem.in. nowe kubki, szaliki i t-shirty. Nie czekaj, dołącz do sympatyków „Portowców”, którym bliski jest nowoczesny stadion z czterema trybunami!

 

T-shirt Pogoń Szczecin:

Szalik Pogoń Szczecin:

Kubek Pogoń Szczecin:


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 5

02.02.2017

Projekt #wPogoniZaStadionem potrwa dłużej!

Na wniosek Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy” przedłużamy okres trwania akcji #wPogoniZaStadionem! Do kiedy? O szczegółach poinformujemy we wtorek.   Mamy już blisko tysiąc fanów akc... czytaj więcej

Na wniosek Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy” przedłużamy okres trwania akcji #wPogoniZaStadionem! Do kiedy? O szczegółach poinformujemy we wtorek.

 

Mamy już blisko tysiąc fanów akcji, której celem jest sfinansowanie zmian w projekcie budowlanym stadionu, zakładającym istnienie czwartej trybuny. Widząc wasze zaangażowanie, wspólnie z kibicami doszliśmy do wniosku, że przedłużenie akcji to dobry pomysł. Podobnie jak przedstawiciele SKPS uważamy, że w drugiej kampanii crowdfundingowej Pogoni Szczecin na Fans4Club w dalszym ciągu jest wiele do zrobienia. W ostatnich dniach dynamika wpłat mocno się ożywiła, ale wierzymy, że to ciągle nie koniec. Jest jeszcze wielu Kibiców Pogoni, którzy chcą i mogą wesprzeć projekt, dlatego w najbliższych dniach poinformujemy o tym, co dla Was przygotowaliśmy. Zapewniamy - #wPogoniZaStadionem będzie naprawdę ciekawie!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 4

24.12.2016

Tadeusz i Marcin z zegarkami!

Konkurs "Czas na stadion", w którym do wygrania były 2 zegarki Aztorin z limitowanej serii Ekstraklasa został rozstrzygnięty. Dziękujemy za  liczne życzenia i podziwiamy Waszą kreatywność! Oby wszystkie życzenia się spełni... czytaj więcej

Konkurs "Czas na stadion", w którym do wygrania były 2 zegarki Aztorin z limitowanej serii Ekstraklasa został rozstrzygnięty. Dziękujemy za 
liczne życzenia i podziwiamy Waszą kreatywność! Oby wszystkie życzenia się spełniły!


Jury konkursu miało trudny wybór. Po obradach postanowiło wyróżnić życzenia panów Tadeusza oraz Marcina. Zwycięskie życzenia znajdziecie na końcu aktualizacji.Laureatom serdecznie gratulujemy, zegarki zostaną wysłane po 8 stycznia.

Ale to oczywiście nie jest koniec akcji "W pogoni za stadionem" ani nagród związanych z partnerem akcji - Ekstraklasą SA. Wśród wielu atrakcji jest między innymi możliwość spotkania się na lunchu z prezesem Ekstraklasy - Dariuszem Marcem! Nadal możecie wybierać nagrody i  dołączać!

Zwycięskie życzenia: 
Nadesłane przez Pana Tadeusza: 

Na zbliżające się Święta i Nowy Rok..
Zdrowia i emocji, nowego stadionu ślicznego..
Kibiców pełnego i Mistrzostwa upragnionego..
Dla Pogoni króla strzelców jakim był Leśniak Marek..
Ja byłem grzeczny Mikołaju, więc proszę o zegarek..
Żeby mi odliczał Pogoni sukcesów długie lata..
Już wkrótce Nasza Pogoń będzie Mistrzem Świata..
Pan Florian dumny, że kibice nie pozostawili najmniejszej szczeliny..
Życzę całemu Szczecinowi wysokiego poziomu adrenaliny..
Fala na czterech trybunach, powoduje tsunami..
Ukochana Pogoń, ZAWSZE BĘDZIEMY Z WAMI..
Niech Słowik w bramce wysoko lata..
Rapa z Nunesem wszystko wymiata..
Rudol znak - zakaz wjazdu postawi..
Razem z Fojutem aby wszystkie głowy wygrywali..
Nie do przejścia byli Matrix z Drygasem..
Kilka sztuczek niech zawsze mają za pasem..
Muraś time by nie trwał tylko pięć minutek..
Gryucso z Delewem mieli wiele pięknych wrzutek..
A najwięcej asyst miał ktoś z dwójki: Kort lub Aka..
Cała Europa się zachwycała: OOO szczecińska tiki-taka..
Zwoliński jak szpadą machał niech sobie przypomni..
Zapisze się w historii Zorro i pamiętać będą potomni..
Frączczak z workiem bramek niech Ronaldo z Messim goni..
WESOŁYCH ŚWIĄT, ZDROWIA i SUKCESÓW ŻYCZĘ KOCHANEJ POGONI!!!
 

Nadesłane przez Pana Marcina:

POGOŃ SZCZECIN - TO COŚ WIĘCEJ
NIŻ ZWYCZAJNE DWA WYRAZY
TO TEŻ ZWYCIĘSTW NA BOISKU
NIEZLICZONA ILOŚĆ RAZY

TO TEŻ SIŁA I MOC WIELKA
W TRUDNYM, LECZ WSPANIAŁYM FACHU
ABY Z PIŁKĄ NA STADIONIE
TAŃCZYĆ NA PIŁKARSKIM SZLAKU

POT, WYSIŁEK, ŁEZ STRUMIENIE
NIC NIE ZNACZĄ PRZYJACIELE
JEŚLI TYLKO GRAĆ W TYM CZASIE
NA NOWEJ ARENIE BĘDZIEMY

WESOŁYCH ŚWIĄT ;)


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 3

22.12.2016

NC plus partnerem akcji!

Telewizja NC plus została partnerem akcji „W pogoni za stadionem”, a do puli nagród trafiają wyjątkowe niespodzianki związane z jej sztandarowym programem – Ligą plus Ekstra. Zobacz na żywo to, co dziesiątki tysięcy kibic&oacu... czytaj więcej

Telewizja NC plus została partnerem akcji „W pogoni za stadionem”, a do puli nagród trafiają wyjątkowe niespodzianki związane z jej sztandarowym programem – Ligą plus Ekstra. Zobacz na żywo to, co dziesiątki tysięcy kibiców oglądają przed telewizorami!

Projekt „W pogoni za stadionem” to akcja skierowana do całego środowiska sympatyków Pogoni Szczecin – chcemy razem z Wami sfinansować zmiany w projekcie stadionu, który zakłada powstanie czwartej trybuny. Wspólnie walczyliśmy o nią długimi miesiącami. Nie chcemy zaś, aby wydatki związane ze sfinansowaniem tych zmian spowodowały zmniejszenie środków przeznaczonych na wzmocnienie drużyny.

Nasz projekt spotkał się z ciepłym przyjęciem m.in. telewizji NC plus , która w profesjonalny sposób obsługuje mecze Lotto Ekstraklasy. Nowoczesne stadiony wpływają na większe zainteresowanie kibiców, poprawiają komfort oglądania spotkań nie tylko na samych obiektach, ale i w telewizji. NC pluszostała partnerem akcji „W pogoni za stadionem”, a w puli znalazło się kilka nagród związanych z jej programami: to m.in. zaproszenia do najważniejszego podsumowania kolejki w Lotto Ekstraklasie – programu Liga plus Ekstra. Te zaproszenia będą związane z wyjątkowym odcinkiem, bo poświęconym Pogoni Szczecin! Dodatkowo - trzy nagrody dotyczą „Dnia z NC plus ” na obiektach Pogoni Szczecin. Nie czekaj, dołącz do akcji „W pogoni za stadionem” i ciesz się wyjątkowymi nagrodami!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 2

19.12.2016

Ekstraklasa partnerem akcji!

Hasło Lotto Ekstraklasy brzmi #NaStadionie. My też chcemy grać #NaStadionie godnym Pogoni! Ekstraklasa SA została partnerem naszej akcji "W pogoni za stadionem". Akcja, która ruszyła tydzień temu rozkręca się i jednoczy wiele śro... czytaj więcej

Hasło Lotto Ekstraklasy brzmi #NaStadionie. My też chcemy grać #NaStadionie godnym Pogoni! Ekstraklasa SA została partnerem naszej akcji "W pogoni za stadionem".

Akcja, która ruszyła tydzień temu rozkręca się i jednoczy wiele środowisk skupionych wokół Pogoni. Nie mogło wśród nich zabraknąć Ekstraklasy, która dołącza jako partner akcji. Przekazała również wyjątkową nagrodę - od teraz można wybrać lunch z prezesem organizatora rozgrywek - Dariuszem Marcem. Kibic, który wykupi tę możliwość będzie mógł się z nim spotkać w Warszawie zapraszając również prezesa Pogoni Szczecin Jarosława Mroczka.
Ale to nie wszystko! Mamy dla Was także wyjątkowy konkurs, którego 2 zwycięzców otrzyma wyjątkowy zegarek Aztorin z limitowanej serii Ekstraklasa! Jak go zdobyć? Dołącz do akcji wybierając dowolną nagrodę w dniach 19.12.2016 - 24.12.2016 do godziny 12.00 i po zakupie nagrody złóż świąteczne życzenia Pogoni Szczecin zawierające odwołania do POGONI, CZASU i STADIONU wpisując je w polu "HASŁO KONKURSOWE" w sekcji Twoje nagrody dostępnej w panelu użytkownika po zalogowaniu na FANS4CLUB.COM. Jury wybierze 2 kibiców, którzy napiszą najciekawsze życzenia. Wyniki ogłosimy 24.12.2016 o godzinie 15.00. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: http://pogonszczecin.pl/info/167/czasnastadion.html

 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 1

15.12.2016

Pomoc w dokonaniu transakcji

Jeżeli na co dzień nie korzystasz z zakupów internetowych, a chcesz wziąć udział w akcji „W pogoni za stadionem”, zespół Fans4Club pomoże Tobie dokonać transakcji. Poniżej dwa rozwiązania: Jeżeli korzystasz z klienta po... czytaj więcej

Jeżeli na co dzień nie korzystasz z zakupów internetowych, a chcesz wziąć udział w akcji „W pogoni za stadionem”, zespół Fans4Club pomoże Tobie dokonać transakcji.

Poniżej dwa rozwiązania:

Jeżeli korzystasz z klienta poczty np. Outlook, Thunderbird, Mail to:
1. Kliknij KUP TERAZ
2. Uzupełnij wymagane dane.
3. Otrzymasz zwrotnie e-mail z blankietem przelewu z danymi do dokonania płatności za wybraną przez Ciebie nagrodę.
4. Po zaksięgowaniu płatności, wpłacona kwota doliczy się do sumy zebranych środków a Ty otrzymasz nagrodę w terminie przewidzianym w projekcie. 


Jeżeli korzystasz z poczty e-mail przez przeglądarkę to:
1. Wyślij e-mail na adres pogon@fans4club.com z następującymi danymi:
- imię i nazwisko
- adres do korespondencji 
- nazwy nagród z projektu "W pogoni za stadionem" dostępnego na stronie fans4club.com/pl-stadion oraz liczbę sztuk, które chcesz kupić 
- informację, czy chcesz aby Twoje imię i nazwisko były widoczne na stronie fans4club.com wśród kibiców, którzy dołączyli do projektu
- oświadczenie o treści:
„Znam i akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności strony fans4club.com oraz wyrażam zgodę na zawarte w nich postanowienia. 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fans4club sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w celu założenia Konta Użytkownika i realizacji umowy” 
2. Otrzymasz zwrotnie e-mail z blankietem przelewu z danymi do dokonania płatności
3. Po zaksięgowaniu płatności, wpłacona kwota doliczy się do sumy zebranych środków a Ty otrzymasz nagrodę w terminie przewidzianym w projekcie. 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
Bartosz Kalinowski
Polska, Szczecin
07.04.2017
Katarzyna Chlebowska-Bartosik
Polska, Szczecin
07.04.2017
Ryszard Borejszo
Polska, Szczecin
07.04.2017
Łukasz Biwan
Polska, Szczecin
07.04.2017
Przemysław Siuda
Polska, Szczecin
07.04.2017
Karol Kachniarz
Polska, Szczecin
07.04.2017
Adrian Górewicz
Polska, Szczecin
07.04.2017
07.04.2017
Mirosław Karow
Polska, Szczecin
07.04.2017
Marcin Ptaszyński
Polska, Szczecin
07.04.2017
Konrad Rogoziński
Polska, Szczecin
07.04.2017
Bohdan Rola
Polska, Szczecin
07.04.2017
Adam Obst
Szczecin
07.04.2017
Piotr Piekarski
Polska, Szczecin
07.04.2017
Ryszard Szwerc
Niemcy, Bochum
07.04.2017
Artur Dopierała
Polska, Szczecin
07.04.2017
Tomasz Smoter
Polska, Szczecin
07.04.2017
Marcin Lisikiewicz
Polska, Szczecin
07.04.2017
Paulina Sadkowska
Polska, Szczecin
07.04.2017
Patryk Nowakowski
Polska, DRAWSKO POMORSKIE
07.04.2017
Aleksandra Matusiak
Polska, Gorzów Wielkopolski
06.04.2017
Mario Woronko
Polska, Szczecin
06.04.2017
Karol Prostak
Lubanowo
06.04.2017
Marcin Orłowski
Szczecin
06.04.2017
Rafał Olszewski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Piotr Szarecki
Polska, Szczecin
06.04.2017
Maksymilian Rogalski
Polska, Bezrzecze
06.04.2017
Piotr Łoziński
Polska, Szczecin
06.04.2017
Arkadiusz Adamowicz
Polska, Szczecin
06.04.2017
Paweł Szubert
Polska, Grzędzice
06.04.2017
Marek Szubert
Polska, sowno
06.04.2017
Robert Rusinek
Polska, Szczecin
06.04.2017
Katarzyna Magac
Polska, Kalisz Pomorski
06.04.2017
Paweł Staniszczak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Marta Krahel
Polska, Szczecin
06.04.2017
Grzegorz Musialski
Polska, Goleniów
06.04.2017
ryszard mojka
Polska, Szczecin
06.04.2017
Tomasz Dzielecki
Polska, Stargard
06.04.2017
Tomasz Machałowski
Szczecin
06.04.2017
Szymon Rutkowski
Polska, Police
06.04.2017
Łukasz Zboralski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Bartosz Kozieł
Szczecin
06.04.2017
Malwina Jędras
Polska, Stargard
06.04.2017
Anna Górska
Polska, Szczecin
06.04.2017
Ryszard Lasek
Polska, Szczecin
06.04.2017
Łukasz Staniszczak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Damian Bednarczyk
Polska, Szczecin
06.04.2017
Michał Lasek
Polska, Szczecin
06.04.2017
tomasz piernicki
Polska, Szczecin
06.04.2017
Tomasz Kiełb
Gorzów Wielkopolski
06.04.2017
Krystian Wójcik
Polska, Szczecin
06.04.2017
Rafał Bukowski
Polska, Lipka
06.04.2017
Sebastian Sławicz
Polska, Szczecin
06.04.2017
Łukasz Fiłkowski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Kornelia Czernicka
Polska, Szczecin
06.04.2017
Łukasz Wydrzyński
Polska, Szczecin
06.04.2017
Marcin Michoń
Polska, Szczecin
06.04.2017
Dariusz Borowy
Polska, Szczecin
06.04.2017
Kamil Marzec
Polska, Pyrzyce
06.04.2017
dariusz zaleski
Polska, świnoujście
06.04.2017
Paweł Karczmarczuk
Polska, Mierzyn
06.04.2017
Damian Sieradzki
Polska, Żółwino
06.04.2017
Radomir Kaczmarek
Polska, Warzymice
06.04.2017
Grzegorz Bohun
Polska, Suchy Las
06.04.2017
Roman Waszyński
Polska, Szczecin
06.04.2017
Michał Bukowicki
Polska, Warszawa
06.04.2017
Mariusz Bajor
Polska, Szczecin
06.04.2017
Patryk Nowak
Polska, Leszno
06.04.2017
Mariusz Zogas
Polska, Szczecin
06.04.2017
LESZEK MARTYN
Polska, Szczecin
06.04.2017
Bartek Dopierała
Polska, Szczecin
06.04.2017
Kamil Grosicki
Polska, Szczecin
06.04.2017
Marcin Grela
Polska, Szczecin
06.04.2017
Piotr Borek
Polska, Pogrzymie
06.04.2017
Tomasz Molenda
Polska, Szczecin Smerdnica
06.04.2017
Patryk Waszyński
Polska, Szczecin
06.04.2017
Tomasz Michałowski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Łukasz Zawadzki
Polska, Reda
06.04.2017
Radosław Janukiewicz
Szczecin
06.04.2017
Marcin Pawlonka
Polska, Warzymice
06.04.2017
Maksymilian Siemież
Polska, Szczecin
06.04.2017
JANUSZ ZIÓŁEK
Polska, Szczecin
06.04.2017
Marcin Fotta
Polska, Szczecin
06.04.2017
Krzysztof Wychowaniec
Polska, Kozielice
06.04.2017
Jakub Klebański
Polska, Szczecin
06.04.2017
Piotr Więcław
Polska, Przybiernów
06.04.2017
Tomasz Lisowski
Szczecin
06.04.2017
Dawid Staśkiewicz
Polska, Szczecin
06.04.2017
Arkadiusz Dudek
Polska, Szczecin
06.04.2017
Tobiasz Grela
Szczecin
06.04.2017
Arkadiusz Lisiczko
Polska, Golczewo
06.04.2017
Dominik Wasiela
Polska, Szczecin
06.04.2017
Patryk Nawrocki
Gryfice
06.04.2017
Adam Frączczak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Kajetan Łagownik
Polska, Warzymice
06.04.2017
Radosław Borkowski
Polska, Wołczkowo
06.04.2017
Adrian Juszkiewicz
Szczecin
06.04.2017
Robert Szymański
Polska, Warszawa
06.04.2017
Bogdan Matusiak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Przemysław Błaszczyk
Polska, Szczecin
06.04.2017
Bartłomiej Zygmański
Polska, Szczecin
06.04.2017
Łukasz Krzyżanowski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Damian Gral
Polska, Szczecin
06.04.2017
Grzegorz Oroń
Polska, Szczecin
06.04.2017
Radosław Cybulski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Tomasz Aleksander
Szczecin
06.04.2017
Tomasz Kaszanski TOSTOWNIA
Polska, Szczecin
06.04.2017
KRZYSZTOF KROPIDŁOWSKI
Polska, Warszawa
06.04.2017
Karol Paszkowski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Michał Niewiadomski
Polska, Poznań
06.04.2017
Rafał Sudnikiewicz
Polska, Szczecin
06.04.2017
Cezary Niziński
Polska, Gliwice
06.04.2017
Patryk Krajewski
Polska, Boleszkowice
06.04.2017
Rafał Szczupak
Szczecin
06.04.2017
Sławek Żubert
szczecin
06.04.2017
Bartosz Kłodzińśki
Polska, Szczecin
06.04.2017
Henryk Kiereś
Polska, Szczecin
06.04.2017
Dariusz Woźniak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Piotr Matusiak
Polska, Gorzów
06.04.2017
Marcin Wojcik
Polska, Szczecin
06.04.2017
Konrad Pietracha
Polska, Szczecin
06.04.2017
Janusz Jaworski
Dania, Norresundby
06.04.2017
Rafał Kusz
Szczecin
06.04.2017
Norbert Pukajło
Polska, Dobrzany
06.04.2017
Jan Markunowicz
Polska, Bezrzecze
06.04.2017
Kacper Sendłak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Michał Malarz
Polska, Szczecin
06.04.2017
Damian Tomas
Polska, Szczecin
06.04.2017
Kacper Prościak
Dobrzany
06.04.2017
Patrycjusz Zarzeczanski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Norbert Ziółkowski
Polska, Police
06.04.2017
Michał Wąsik
Polska, Szczecin
06.04.2017
Ewelina Krawczyk
Polska, Krzeszyce
06.04.2017
Roland Polanski
Niemcy, Berlin
06.04.2017
Krzysztof Zając
Szczecin
06.04.2017
Paweł Och
Polska, Szczecin
06.04.2017
Robert Żak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Grzegorz Mieczkowski
Polska, Maszewo
06.04.2017
Mariusz Bujnicki
Polska, Szczecin
06.04.2017
Adrian Ratke
Polska, Szczecin
06.04.2017
Kamil Gołuchowski
Polska, Pyrzyce
06.04.2017
Adam Cichoń
Polska, Ginawa
06.04.2017
Grzegorz Buczek
Polska, Szczecin
06.04.2017
Rafał Niburski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Dariusz Szymański
Polska, Kołobrzeg
06.04.2017
Adrian Cerkowniak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Robert Wróbel
Polska, Ujazd
06.04.2017
Sebastian Szyndlarewicz
Szczecin
06.04.2017
Arkadiusz Sapiński
Polska, Czaplinek
06.04.2017
Karolina Wojciechowska
Szczecin
06.04.2017
Sylwester Jaworski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Jakub Bohun
Polska, Myślibórz
06.04.2017
Sebastian Nikipirowicz
Polska, Szczecin
06.04.2017
ŁUKASZ Szutra
Polska, Szczecin
06.04.2017
Paweł Szymański
Polska, Police
06.04.2017
Adam Nowikiewicz
Polska, Szczecin
06.04.2017
Paweł Cackowski
Polska, Stary Brześć
06.04.2017
Tymoteusz Michał Małek
Polska, Szczecin
06.04.2017
Rafał Guzik
Polska, Szczecin
06.04.2017
Maciek Niedźwiecki
Polska, Szczecin
06.04.2017
Marek Hering
Polska, Stargard
06.04.2017
Paweł Siemaszko
Polska, Szczecin
06.04.2017
Marek Kwiatkowski
Polska, Kliniska Wielkie
06.04.2017
Kamil Miliński
Polska, Goleniów
06.04.2017
Mikołaj Szularz
Polska, Szczecin
06.04.2017
Piotr Szymański
Polska, Szczecin
06.04.2017
Dawid Dziwik
Polska, Połczyn-Zdrój
06.04.2017
Bartosz Bis
Polska, Szczecin
06.04.2017
Bartłomiej Mazan
Polska, Szczecin
06.04.2017
Dariusz Stefaniak
Niemcy, Hungen
06.04.2017
Jacek Glinko
Polska, Szczecin
06.04.2017
Paweł Gruszczyński
Polska, Szczecin
06.04.2017
Filip Madejski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Łukasz Listek
Polska, Szczecin
06.04.2017
Mariusz Blinkiewicz
Polska, Dolice
06.04.2017
Michał Pydyszewski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Jerzy Stańczak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Maciej Kosko
Polska, Szczecin
06.04.2017
Michał Benedysiuk
Koszalin
06.04.2017
Łukasz Twarowski
Szczecin
06.04.2017
Michał Doroń
Tychowo
06.04.2017
KRZYSZTOF OLEJNIK
Polska, Szczecin
06.04.2017
Radosław Glinko
Polska, Szczecin
06.04.2017
Paweł Drozgowski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Artur kaczmarek
Polska, Szczecin
06.04.2017
Marek Nieborak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Paweł Klim
Polska, Szczecin
06.04.2017
Maciej Cybulski
Polska, Nowogard
06.04.2017
Wojciech Lipa
Polska, Recz
06.04.2017
Filip Miklas
Polska, Szczecin
06.04.2017
Jan Wilczyński
Szczecin
06.04.2017
Miłosz Misiek
Polska, Szczecin
06.04.2017
Kamil Maślanka
Polska, Szczecin
06.04.2017
Katarzyna Klim
Polska, Szczecin
06.04.2017
Ewa Sobczak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Piotr Możejko
Polska, Szczecin
06.04.2017
Filip Hryniewicz
Polska, Starachowice
06.04.2017
Patryk Kiełb
Polska, Szczecin
06.04.2017
Roger Kochelak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Kamil Bernat
Polska, Szczecin
06.04.2017
Piotr But
Polska, Szczecin
06.04.2017
Paweł Sworobowicz
Polska, Szczecin
06.04.2017
Marcin Kowalski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Bartłomiej Florek
Szczecin
06.04.2017
Wojciech Cierlica
Polska, Szczecin
06.04.2017
Jakub Schodowski
Polska, Szczecin
06.04.2017
ARTUR LISAWA
Polska, Szczecin
06.04.2017
Piotr Jałowiczor
Polska, Szczecin
06.04.2017
tadeusz szpura
Polska, gryfino
06.04.2017
Grzegorz Pigoń
Polska, Warnice
06.04.2017
Michał Jurczak
Polska, Goleniów
06.04.2017
Paweł Wiśniewski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Lukasz Grzegorzewski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Tomasz Augustyn
Polska, Piaseczno
06.04.2017
Lukasz Zaborowski
Dania, Otterup
06.04.2017
Grzegorz Folkman
Polska, Szczecin
06.04.2017
Adam Brzeziński
Polska, Szczecin
06.04.2017
Daniel Mikulski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Tomasz Dzięcioł
Polska, Gryfino
06.04.2017
Lech Wieliczko
Polska, Szczecin
06.04.2017
Michał Sipak
Polska, Mierzyn
06.04.2017
Maciej Adamiak
Polska, Pucice
06.04.2017
Sławomir Zagrodzki
06.04.2017
Piotr Sobolewski
Polska, Jastrowie
06.04.2017
Monika Banasiak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Jakub Kowal
Polska, Świnoujście
06.04.2017
Patryk Taranowicz
Szczecin
06.04.2017
Jacek Kowalczyk
Polska, Szczecin
06.04.2017
Ernest Sawicki
Polska, Szczecin
06.04.2017
Tomasz Kwiatkowski
Polska, Police
06.04.2017
Wojciech Jackowski
Polska, Moryń
06.04.2017
Patryk Wołczyński
Polska, Warszawa
06.04.2017
Grzegorz Juszczak
Polska, Gryfino
06.04.2017
Jakub Wierzbowski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Piotr Naze
Polska, Szczecin
06.04.2017
Kamil Antonyk
Polska, Nowogard
06.04.2017
Jakub Szafirski
Irlandia, Dublin
06.04.2017
Michał Wojtasiak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Piotr Giec
Polska, Szczecin
06.04.2017
Borys Tomaszunas
Polska, Szczecin
06.04.2017
Tomasz Krugowiec
Szczecin
06.04.2017
Jakub Tarniowy
Polska, Szczecin
06.04.2017
Martyna Pilipionek
Polska, Gryfice
06.04.2017
Piotr Parnicki
Międzyzdroje
06.04.2017
Aleksander Skalski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Adrian Skorza
Polska, DOBRA
06.04.2017
Filip Strzeboński
Polska, Szczecin
06.04.2017
MARZENA CHWEDORUK
SZCZECIN
06.04.2017
Tadeusz Meger
Polska, Gryfice
06.04.2017
Robert Trocha
Polska, Szczecin
06.04.2017
Agnieszka Kurdel
Szczecin
06.04.2017
Marysia Kopacka
Polska, Szczecin
06.04.2017
Adam Wosik
Polska, Police
06.04.2017
Maciej Liczbiński
Szczecin
06.04.2017
Andrzej Pawłowicz
Polska, Dobra Szczecińska
06.04.2017
Biuro Rachunkowe Magdalena Żabska Żabska
Szczecin
06.04.2017
Marcin Charęza
Polska, Szczecin
06.04.2017
Bartosz Nowak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Dawid Arendt
Polska, Szczecin
06.04.2017
Jarosław Drabarz
Polska, Szczecin
06.04.2017
Marek Onyszkiewicz
Polska, Gorzów Wielkopolski
06.04.2017
Paweł Zubelewicz
Polska, Szczecin
06.04.2017
Artur Kwiatkowski
Polska, Szczecin
06.04.2017
INDURA Konrad Łuczak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Szymon Siarkiewicz
Polska, Szczecin
06.04.2017
Tomasz Kowalczyk
Polska, Szczecin
06.04.2017
Jarosław Juruc
Polska, Szczecin
06.04.2017
Jacob Michalak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Jacek Wojciechowski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Grzegorz Steć
Polska, Szczecin
06.04.2017
Paweł Tokarz
Polska, Szczecin
06.04.2017
MACIEJ WIECZORKIEWICZ
Polska, Szczecin
06.04.2017
Marcin Skopek
Polska, Szczecin
06.04.2017
Damian Simiński
Polska, Nowogard
06.04.2017
PIOTR MACIEJ KAŁUŻNY
Polska, Kołobrzeg
06.04.2017
Patryk Pietrzak
Polska, Warszawa
06.04.2017
Robert Zaniewski
Polska, Choszczno
06.04.2017
Dawid Szczepaniak
Polska, Szczecin
06.04.2017
Piotr Kasprzak
Polska, Gryfino
06.04.2017
MACIEJ CHRABĄSZCZEWICZ
Polska, LUZINO
06.04.2017
Tomasz Picheta
Polska, Szczecin
06.04.2017
Maciej Ginda
Polska, Szczecin
06.04.2017
Bartosz Morawski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Piotr Spychalski
Polska, Mierzyn
06.04.2017
Dariusz Karolina Gordyccy
Polska, Święciechów
06.04.2017
Sylwester Kuchcik
Polska, gryfino
06.04.2017
Maciej Bieńkowski
Polska, Stargard
06.04.2017
Antoni Głaz
Szczecin
06.04.2017
Piotr Sochański
Polska, Szczecin
06.04.2017
Adrian Kiwerski
Polska, Wolin
06.04.2017
Filip Łambow
Polska, Szczecin
06.04.2017
Roman Zieliński
Polska, Stargard
06.04.2017
Karol Gątarek
Polska, Szczecin
06.04.2017
Piotr Przybylski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Szymon Sidorowski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Patrycja Falkowska
Polska, Szczecin
06.04.2017
Paweł Pawlaczek
Polska, Szczecin
06.04.2017
Bartosz Nosal
Polska, Poznań
06.04.2017
Michał Tarnowski
Drawsko Pomorskie
06.04.2017
Michał Czyżewicz
Polska, Poznań
06.04.2017
Agnieszka Smolińska
Szczecin
06.04.2017
Michał Szelągiewicz
Polska, Szczecin
06.04.2017
Andrzej Lejk
Polska, Bezrzecze
06.04.2017
Piotr Sydor
Mierzyn
06.04.2017
Daniel Pertkiewicz
Polska, Szczecin
06.04.2017
Marcin Wilczyński
Polska, Szczecin
06.04.2017
Ireneusz Brukwicz
Polska, Szczecin
06.04.2017
Ireneusz Kaca
Polska, Dobra
06.04.2017
Tomasz Strugiński
Polska, Choszczno
06.04.2017
Mateusz Wartalski
Polska, Szczecin
06.04.2017
Anna Dudra
Polska, MIerzyn
06.04.2017
Tobiasz Tryszcz
Polska, Szczecin
06.04.2017
Maciej Ziółek
Polska, Warszawa
06.04.2017
Damian Downarowicz
Polska, Szczecin
06.04.2017
Łukasz Olbrycht
Polska, Trzebiatów
06.04.2017
Maja Śliwińska
Polska, Lipiany
06.04.2017
Marek Sojka
Polska, Szczecin
06.04.2017
Joanna Narkiewicz
Polska, Szczecin
05.04.2017
piotr mospinek
Polska, Szczecin
05.04.2017
Michał Czajka
Biłgoraj
05.04.2017
Adrian Kaczocha
Polska, Szczecin
05.04.2017
Sebastian Majewski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Adam Budzyński
Polska, Warszawa
05.04.2017
Piotr Guis
Polska, Szczecin
05.04.2017
Krzysztof Żmuda
Polska, Poznań
05.04.2017
Paweł Krahel
Polska, Szczecin
05.04.2017
Arkadiusz Ramęda
Polska, Warszawa
05.04.2017
Kamil Bluma
Polska, Szczecin
05.04.2017
Jarosław Chorzępa
Polska, Szczecin
05.04.2017
Przemysław Marek SChr
Poznań
05.04.2017
Jarosław Lester
Polska, Gryfino
05.04.2017
Piotr Jastrzębski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Kamil Rozpędek
Polska, Szczecin
05.04.2017
Rafał Bator
Polska, Szczecin
05.04.2017
Szymon Strużyna
Polska, Koszalin
05.04.2017
Łukasz Łukaszewicz
Polska, Szczecin
05.04.2017
Marcin Kacalski
Szczecin
05.04.2017
Michał Piskuła
Polska, Szczecin
05.04.2017
Piotr Sołowiej
Polska, Szczecin
05.04.2017
Damian Przybylski
Gryfino
05.04.2017
Piotr Borkowski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Filip Śmigielski
Polska, Poznań
05.04.2017
Arkadiusz " BLANCOS " Dobrochowski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Rafał Wałdoch
Polska, Wałcz
05.04.2017
Jaroslaw Biskup
Polska, Gryfice
05.04.2017
Tomasz Adamiak
Polska, Szczecin
05.04.2017
Michał Zubik
Polska, Lipiany
05.04.2017
Mirosław Serdeczny
Polska, Szczecin
05.04.2017
Maria Kochelak
Polska, Szczecin
05.04.2017
IN PLUS Marcin Korban Marcin Korban
Polska, Stargard
05.04.2017
Nadia Kontroniewicz
Polska, Chabowo
05.04.2017
Mariusz Bocian
Polska, Dolice
05.04.2017
Wiktor Starosta
Polska, Szczecin
05.04.2017
Tomasz Ratajski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Kamil Ptaszkiewicz
Polska, Gorzów Wielkopolski
05.04.2017
Tomasz Cichoń
Polska, Gryfino
05.04.2017
Maciej Bryłka
Polska, Szczecin
05.04.2017
Marcin Walawski Doradztwo Prawne Marcin Walawski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Krzysztof Nieradka
Polska, Szczecin
05.04.2017
Marek Klimas
Polska, Maszewo
05.04.2017
Jarek Turant
Polska, Szczecin
05.04.2017
STANISŁAW HASIUK
Polska, SULĘCIN
05.04.2017
Adam Slezak
Polska, Szczecin
05.04.2017
Grzegorz Ptak
Polska, Szczecin
05.04.2017
Maciej Maciejewski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Jerzy Baryłowicz
Polska, Szczecin
05.04.2017
Aleksy Majdan
Polska, Szczecin
05.04.2017
Przemek Kopczyk
Polska, Warszawa
05.04.2017
Dariusz Zwyrblis
Polska, Szczecin
05.04.2017
Sebastian Stasiak
Polska, Szczecin
05.04.2017
Norbert Gomółka
Szczecin
05.04.2017
Adam Krokowski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Jacek Wierzba
Polska, Mierzyn
05.04.2017
Marek Słuka
Polska, Szczecin
05.04.2017
Dariusz Salachna
Polska, Szczecin
05.04.2017
Piotr Piórkowski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Marek Deręgowski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Marek Biskup
Irlandia, Bray
05.04.2017
Marcin Pilecki
Polska, Mierzyn
05.04.2017
sławomir olszewski
Polska, Gryfino
05.04.2017
Maciej Leśnik
Polska, Szczecin
05.04.2017
Krystian Krępacki
Polska, Szczecin
05.04.2017
Marcin Janicki
Polska, Szczecin
05.04.2017
Michał Krzyżański
Polska, Szczecin
05.04.2017
Damian Tomczyk
Norwegia, Oslo
05.04.2017
Wojciech Czyzewicz
Polska, Szczecin
05.04.2017
Aleksander Jakubik
Polska, Perlino
05.04.2017
Marcin Skrzypski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Marcin Szawerda
Polska, Szczecin
05.04.2017
Piotr Śmieszek
Polska, Szczecin
05.04.2017
Małgorzata Lickiewicz
Polska, Szczecin
05.04.2017
Tomasz Witos
Norwegia, Skien
05.04.2017
Adrian Lewandowicz
Polska, Pucice
05.04.2017
Maciej Rudnicki
Polska, Szczecin
05.04.2017
Filip Chorążyczewski
Polska, Nowogard
05.04.2017
Jacek Kłodawski
Myślibórz
05.04.2017
Wojciech Bartczak
Polska, Szczecin
05.04.2017
Karol Iwan
Szczecin
05.04.2017
Patryk Kochelak
Polska, Szczecin
05.04.2017
Wojciech Leśniewski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Bartłomiej Kęsicki
Polska, Szczecin
05.04.2017
Szymon Cywiński
Polska, Mierzyn
05.04.2017
Dariusz Wróbel
Polska, Rzezawa
05.04.2017
Tomasz Urban
Polska, Czapury
05.04.2017
Sylwester Konopko
Polska, Szczecin
05.04.2017
Przemysław Niemczyk
Gryfino
05.04.2017
Kamil Bagiński
Polska, Szczecin
05.04.2017
Konrad Szymaniak
Polska, Szczecin
05.04.2017
Artur Charkot
Polska, Szczecin
05.04.2017
Karol Szkałuba
Polska, Szczecin
05.04.2017
Paweł Ociepka
Szczecin
05.04.2017
Wiesław Stanisławski
Polska, Dołuje
05.04.2017
Artur Siejka
Polska, Szczecin
05.04.2017
Krzysztof Dziki
Polska, Gryfno
05.04.2017
Bartosz Kasznia
Polska, Szczecin
05.04.2017
Dariusz Różański
Szczecin
05.04.2017
Aleksandra Billewicz
Polska, Szczecin
05.04.2017
Paweł Dominiak
Szczecin
05.04.2017
Jarosław Kolasiński
Szczecin
05.04.2017
JACEK MAGNESKI
Polska, Kamien Pomorski
05.04.2017
Paweł Podsiadły
Szczecin
05.04.2017
boguslaw domanski
Polska, mrzezyno
05.04.2017
Paweł Cybulski
Szczecin
05.04.2017
Robert Wróblewski
Szczecin
05.04.2017
Krzysztof Sulikowski
Polska, Barlinek
05.04.2017
Robert Grygorowicz
Polska, Goleniów
05.04.2017
Sebastian Desz
Polska, Szczecin
05.04.2017
Bartosz Rudzionek
Polska, Szczecin
05.04.2017
Bartosz Napart
Polska, Szczecin
05.04.2017
Damian Wesołowski
Polska, Szczecin
05.04.2017
EUROTAB SP. Z O.O.
Polska, DOŁUJE
05.04.2017
Mirella Roguska
Szczecin
05.04.2017
Piotr Prędkowski
Polska, Cedynia
05.04.2017
MAREK MENDELUK
Polska, LIPIANY
05.04.2017
Tomasz Lewandowski
Wierzchucinek
05.04.2017
Kamil Harbacewicz
Polska, Dabrowka
05.04.2017
Przemysław Postawa
Polska, Szczecin
05.04.2017
Maciej Harbacewicz
Polska, Dąbrówka
05.04.2017
Piotr Wilento
Polska, Szczecin
05.04.2017
wojciech galek
Polska, Szczecin
05.04.2017
Tomasz Kurtycz
Bezrzecze
05.04.2017
Daniel Guz
Polska, Gryfino
05.04.2017
Sylwia Jachno
Szczecin
05.04.2017
KATARZYNA MICHALSKA
Polska, Szczecin
05.04.2017
Sławomir Nojszewski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Remi Kowalski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Joanna Zagozda
Polska, Szczecin
05.04.2017
Łukasz Firlit
Polska, Żelechowo
05.04.2017
Izabela Rewińska
Polska, Szczecin
05.04.2017
Matylda Wilpiszewska
Polska, Szczecin
05.04.2017
Andrzej Matejski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Mariusz Seroka
Irlandia, LIMERICK
05.04.2017
Paweł Klimczak
Polska, Warszawa
05.04.2017
Daniel Wysocki
Polska, Szczecin
05.04.2017
Marcin Wójcik
Stany Zjednoczone, N.Y. Staten Island
05.04.2017
Piotr Dobrochowski
Polska, Tarnobrzeg
05.04.2017
Aneta Łukiewicz
Polska, Szczecin
05.04.2017
Mateusz Wilk
Polska, Szczecin
05.04.2017
Bartosz Drozdek
Polska, Szczecin
05.04.2017
Leszek Urban
Polska, Nowa Sól, away
05.04.2017
Arek Żagan
Polska, Szczecin
05.04.2017
Przemysław Kochanek
Polska, Pyrzyce
05.04.2017
Mariusz Pszczółkowski
Polska, Kamien Pomorski
05.04.2017
Michał Baran
Polska, Szczecin
05.04.2017
Magdalena Niwińska-Machała
Mierzyn
05.04.2017
Grzegorz Graczyk
Szczecin
05.04.2017
Karol Nowacki
Polska, Szczecin
05.04.2017
Piotr Jarosz
Polska, Szczecin
05.04.2017
Szymon Kwiatkowski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Dawid Bączkowski
Polska, Szczecin
05.04.2017
Marcin Brzozowski
Polska, Dobra Szczecinska
05.04.2017
Ernest ANTOS
Australia, Sydney
05.04.2017
Krzysztof Chyza
Szczecin
05.04.2017
Damian Ludwiczak
Przecław
05.04.2017
Sebastian Kuchcik
Polska, Gryfino
05.04.2017
Michał Bartosik
Polska, Szczecin
04.04.2017
Maciej Falender
Polska, Łobżenica
04.04.2017
jarek kosieradzki
Polska, Police
04.04.2017
Paweł Wasilewski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Oskar Błaszkowski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Jan i Jakub Skórski
Mierzyn
04.04.2017
Karolina Suberlak
Polska, Stara Dąbrowa
04.04.2017
Przemysław Wrzeszcz
Polska, Kobylanka
04.04.2017
Dawid Wiśniewski
Polska, Kołobrzeg
04.04.2017
Marcin Tartanus
Polska, Szczecin
04.04.2017
Michał Turemka
Polska, Szczecin
04.04.2017
Tomasz Flis
Polska, Szczecin
04.04.2017
Marek Jankowski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Krzysztof Makowski
Polska, Stołeczna
04.04.2017
Piotr Grabczak
Polska, Szczecin
04.04.2017
Grzegorz Zientarski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Waldemar Kontek
Szczecin
04.04.2017
Tomasz Ozimkiewicz
Polska, Stargard
04.04.2017
Patryk Jakubowski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Jerzy Fridel
Polska, Szczecin
04.04.2017
Grzegorz Kruk
Polska, Słupsk
04.04.2017
Ins-el Filip Kwiatkowski
Polska, Kraków
04.04.2017
Patryk Baliński
Szczecin
04.04.2017
Grzegorz Tryzno
Polska, Szczecin
04.04.2017
Jakub Prawucki
Polska, Szczecin
04.04.2017
Adrian Opiła
Polska, Szczecin
04.04.2017
Tomasz Ślepowroński
Polska, Dobra
04.04.2017
Tomasz Kowalewicz
Polska, Kamien Pomorski
04.04.2017
Piotr Kowalik
Polska, Szczecin
04.04.2017
Filip Pawłowski
Polska, Krześnica
04.04.2017
Wiktor Pikosz
Polska, Szczecin
04.04.2017
Filip Kasprzak
Polska, Mielęcinek
04.04.2017
Waldemar Zielinski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Jerzy Szymański
Polska, Szczecin
04.04.2017
Bartłomiej Urbich
Polska, Szczecin
04.04.2017
Gracjan Dzięgielewski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Grzegorz Meirowski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Pola Jacoszek
Polska, Szczecin
04.04.2017
Alesander Jacoszek
Polska, Szczecin
04.04.2017
Robert Jacoszek
Polska, Szczecin
04.04.2017
Waldemar Pilichowski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Krzysztof Smolski
Polska, Mierzyn
04.04.2017
Lech Smolski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Sebastian Smolski
Polska
04.04.2017
Przemysław Jurczyk
Polska, Szczecin
04.04.2017
Dariusz Szklar
Polska, Szczecin
04.04.2017
Łukasz Rogulski
Szczecin
04.04.2017
Paweł Śmierzchalski
Szczecin
04.04.2017
Zbigniew Gołacki
Polska, Wołczkowo
04.04.2017
Adam Mazurek
Nowogard
04.04.2017
Piotr Kuriata
Szczecin
04.04.2017
Krzysztof Domaradzki
Polska, Szczecin
04.04.2017
Marcin Kondraciuk
Polska, Szczecin
04.04.2017
Marek Krzyzanowski
Austria, Wörgl
04.04.2017
Wieslaw Zasadowski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Krzysztof Piętka
Polska, Szczecin
04.04.2017
Wojciech Koladyński
Polska, Nowogard
04.04.2017
Radosław Majdan
Polska, Warszawa
04.04.2017
Izabela Wilczewska
Polska, Szczecin
04.04.2017
Marcin Bożek
Polska, Dołuje
04.04.2017
Bartosz Witkowski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Grzegorz wilk
Polska, Szczecin
04.04.2017
Mirosław Kapyś
Polska, Świnoujście
04.04.2017
Wojciech Rogowski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Rafał Łużyński
Polska, Szczecin
04.04.2017
Damian Skalski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Przemysław Szynalik
Polska, Szczecin
04.04.2017
Grzegorz Stachnik
Polska, Warszawa
04.04.2017
Kuno Kunkel
Polska, Szczecin
04.04.2017
Wojciech Wójcik
Szczecin
04.04.2017
Michał Guziejewski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Daniel Trzepacz (pogonsportnet.pl)
Polska, Szczecin
04.04.2017
Krzysztof Ufland
Szczecin
04.04.2017
Krzysztof Maciejewski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Michal Kasperski
Polska, Szczecin
04.04.2017
Grzegorz Matwiński
Polska, Szczecin
04.04.2017
Jacek Szewczuk
Polska, Przecław
04.04.2017
Daniel Nitkowski
Szczecin
04.04.2017
piotr krawiec
Polska, police
04.04.2017
Bartosz Biliński
Polska, Drawsko Pomorskie
04.04.2017
Lukasz Okrasa
Polska, Nowogard
03.04.2017
Lukasz Zajac
Polska, Stargard
03.04.2017
PIOTR SOBOLEWSKI
Polska, Szczecin
03.04.2017
Piotr, Adam Kwiecień
Polska, Złotów
03.04.2017
Jakub Lisowski
Polska, Szczecin
03.04.2017
Zofia Kwiecień
Polska, Złotów
03.04.2017
Rafał Świderski
Polska, Suchań
03.04.2017
Igor Sergiejew
Polska, Szczecin
03.04.2017
Piotr Szubert
Stargard
03.04.2017
Marcin Witczak
Polska, Szczecin
03.04.2017
Karina Kwasniewska
Dolice
03.04.2017
BARTOSZ CHOWAŃSKI
Polska, LIPIANY
03.04.2017
Tomasz Kmiecik
Polska, Szczecin
03.04.2017
Piotr Kawycz
Komorów
03.04.2017
Zbigniew Skolimowski
Polska, Szczecin
03.04.2017
Agnieszka Skiba
Polska, Dębno
03.04.2017
Łukasz Szczypkowski
Polska, Szczecin
03.04.2017
Andrzej Kalinowski
Polska, Szczecin
03.04.2017
Karolina Kirchhoff
Polska, Szczecin
03.04.2017
Iga Boryczka
Polska, Słubice
03.04.2017
Mateusz Spyrka
Polska, Żarnowo
03.04.2017
Krzysztof Dziełak
Polska, Bezrzecze
03.04.2017
Mariusz Łącz
Polska, Stargard
03.04.2017
JERZY ORŁOWSKI
Polska, SZAMOTUŁY
03.04.2017
Krzysztof Szczygielski
Polska, Szczecin
03.04.2017
Paweł Stachowicz
Polska, Szczecin
03.04.2017
Tadeusz Foryszewski
Polska, Poznań
03.04.2017
Łukasz Król
Polska, Szczecin
03.04.2017
Włodzimierz Orłowski
Polska, Przyjezierze
03.04.2017
jarosław szawerda
szczecin
03.04.2017
Wojciech Skiba
Polska, Dębno
03.04.2017
Adam Kaczmarek
Polska, Szczecin
02.04.2017
Bartosz Harwat
Polska, Szczecin
02.04.2017
Lukas Skorupa
Niemcy, Mainz
02.04.2017
Mariusz Zarzycki
Polska, Mierzyn
02.04.2017
Janusz ŁEMPKOWSKI
Polska, Police
02.04.2017
Piotr Sosnowski
Polska, Lubicz
02.04.2017
Dariusz Ostrowski
Polska, Szczecin
02.04.2017
Marek Kornacki
Polska, Szczecin
02.04.2017
SEBASTIAN BIEGAJ
Polska, Kamien Pomorski
02.04.2017
Adrian Kwiecień
Gryfino
02.04.2017
Monika Kwiecień
Gryfino
02.04.2017
Remigiusz Matyasik
Polska, Szczecin
02.04.2017
Marcin Kwiecień
Norwegia, Rud
02.04.2017
Kamil Starski
Polska, Szczecin
02.04.2017
Artur Kaszuba
Polska, Szczecin
02.04.2017
Tomasz Stołowski
Polska, Szczecin
02.04.2017
Krzysztof Leper
Polska, Szczecin
02.04.2017
Piotr Lewański
Polska, Trzebiatów
01.04.2017
Marcin Stępniak
Polska, Szczecin
01.04.2017
Małgorzata Awsiukiewicz
Polska, Myślibórz
01.04.2017
Marcin Śliwiak
Polska, Myślibórz
01.04.2017
Adam Kołodziejczyk
Polska, Dobra
01.04.2017
Bartosz Wolny
Polska, Szczecin
01.04.2017
Łukasz Sikora
Polska, Szczecin
01.04.2017
Marcin Cierpisz
Polska, Szczecin
31.03.2017
Rafal Buryta
Szczecin
31.03.2017
Dawid Ratajkiewicz
Polska, Szczecin
31.03.2017
Marta Dzuła
Polska, Szczecin
31.03.2017
Krzysztof Maciąg
Polska, Szczecin
31.03.2017
Sławomir Oszczyk
Polska, Stargard
31.03.2017
Arkadiusz Klimek
Polska, Szczecin
31.03.2017
Piotr Dzwonkowski
Polska, Myślibórz
31.03.2017
Maciej Świtaj
Polska, Szczecin
31.03.2017
Remigiusz Prokopiak
Polska, Szczecin
31.03.2017
Robert Pawlukowicz
Polska, Szczecin
31.03.2017
Piotr Harbatowicz
Polska, Police
31.03.2017
Pawel Zając
Polska, Szczecin
31.03.2017
DAWID CHOLEWA
Polska, Świnoujście
30.03.2017
Benedykt Świstowski
Polska, Szczecin
30.03.2017
Witold Mikitiuk
Polska, Stargard
30.03.2017
Tomasz Piętka
Polska, Stargard Szczeciński
30.03.2017
Mateusz Iwiński
Polska, Szczecin
30.03.2017
Rafał Kluczyński
Polska, Szczecin
30.03.2017
Tomasz Czubara
Polska, Bezrzecze
30.03.2017
Bartłomiej Tracz
Polska, Szczecin
29.03.2017
Agnieszka Strużyna
Polska, Koszalin
29.03.2017
Łukasz Podleśny
Polska, Chojna
29.03.2017
KAROL MAMZER
Polska, SZCZECINEK
29.03.2017
Mateusz Hreczuch
Szczecin
29.03.2017
Sebastian Faleński
Polska, Szczecin
29.03.2017
Patryk Kuriata
Polska, Police
29.03.2017
Marek Fabisiak
Polska, Szczecin
29.03.2017
Piotr Grabarczyk
Polska, Szczecin
29.03.2017
Wojciech Piskuła
Polska, Szczecin
29.03.2017
Marcin Biwan
Szczecin
29.03.2017
Maciej Burchacki
Polska, Szczecin
28.03.2017
Piotr Okniński
Polska, Szczecin
28.03.2017
Paweł Bednarczyk
Polska, Szczecin
28.03.2017
Zbigniew Piasecki
Polska, Szczecin
28.03.2017
Jarosław Radliński
Szczecin
28.03.2017
Bartosz Węcowski
Polska, Szczecin
27.03.2017
Krzysztof Szubert
Stargard
27.03.2017
Paweł Rzepczyk
Polska, Szczecin
27.03.2017
Michał Garczewski
Polska, Tanowo
27.03.2017
Bartosz Martyka
Polska, Szczecin
27.03.2017
Tomek Kukier
Polska, Szczecin
27.03.2017
Sebastian Borucki
Stany Zjednoczone, New York
27.03.2017
Paweł Błażewicz
Polska, Wrocław
27.03.2017
Igor Chamera
Polska, Piotrków Trybunalski
27.03.2017
Jan Kazimierz Brysiewicz
Polska, Szczecin
27.03.2017
Michał Pospieszyński
Polska, Szczecin
26.03.2017
Radosław Martyna
Gryfino
26.03.2017
Szymon Książkiewicz
Polska, Warszawa
26.03.2017
Piotr Selwanowicz
Polska, Szczecin
26.03.2017
Szymon Zakrzewski
Polska, Szczecin
26.03.2017
Krzysztof Kizik
Polska, Trzebiatow
26.03.2017
ARKADIUSZ SŁUGOCKI
Polska, CZELIN
26.03.2017
Marcin Łaszczych
Polska, Chojna
25.03.2017
Grzegorz Czubacki
Police
25.03.2017
Przemysław Jadczyszyn
Polska, Police
25.03.2017
Zbigniew Rodowski
Stany Zjednoczone, Phoenix, AZ
25.03.2017
Jarosław Mielko
Polska, Szczecin
25.03.2017
Marian Kościcki
Polska, Szczecin
25.03.2017
Kornel Tomczak
Polska, Szczecin
24.03.2017
Daniel Fedyk
Polska, Szczecin
24.03.2017
Marcin Scech
Polska, Szczecin
24.03.2017
Mateusz Wroński
Polska, Szczecin
24.03.2017
Michał Ilcewicz
Polska, Szczecin
24.03.2017
Krzysztof Leszczyński
Polska, Szczecin
24.03.2017
Marek Łukasiak
Polska, Szczecin
24.03.2017
Bartosz Brysiewicz
Polska, Szczecin
24.03.2017
Bernard Andrejczuk
Polska, Szczecin
24.03.2017
Leszek Lawrenc
Szczecin
23.03.2017
Łukasz Wyza
Polska, Szczecin
23.03.2017
Iza Morawska
Polska, Szczecin
23.03.2017
Kordian Kowalewski
Polska, Przelewice
23.03.2017
Franciszek Tomikowski
Polska, Szczecin
23.03.2017
Łukasz Owczarek
Polska, Gryfino
23.03.2017
Jakub Cicio
Szczecin
23.03.2017
Sylwester Strużyna
Polska, Marianów
23.03.2017
Krzysztof Niparko
Polska, Debno
22.03.2017
Wojciech Korbel
Polska, Szczecin
22.03.2017
Marcin Czyżewski
Szczecin
22.03.2017
Mateusz Pawłowski
Polska, Szczecin
22.03.2017
Krzysztof Dzbanuszek
Polska, Szczecin
22.03.2017
Kamil Mikulski
Polska, Szczecin
22.03.2017
Bogumiła Mularczyk
Polska, Police
22.03.2017
Jakub Barański
Polska, Wągrowiec
22.03.2017
Łukasz Becella
Polska, Szczecin
21.03.2017
Magdalena Starachowska
Polska, Szczecin
21.03.2017
Patryk Rzepnikowski
Polska, Szczecin
21.03.2017
Katarzyna Pawełek
Polska, Poznań
21.03.2017
Bartosz Ława
Polska, Szczecin
20.03.2017
Tomasz Bardzel
Polska, Szczecin
20.03.2017
Michał Klęczar
Dobrzany
20.03.2017
konrad strychalski
Polska, Stargard Szczeciński
20.03.2017
Zygmunt Płaszczyński
Polska, Gryfino
20.03.2017
Leszek Zacharski
Polska, Szczecin
20.03.2017
Dawid Zieliński
Polska, Gryfino
20.03.2017
Tomasz Chrul
Polska, Szczecin
19.03.2017
Kamil Szmit
Warnice
19.03.2017
Piotr Bidziński
Bezrzecze
19.03.2017
Tomasz Wesołowski
Polska, Koszalin
19.03.2017
Paweł Konieczka
Karnice
19.03.2017
Patryk Bujak
Polska, Gryfino
18.03.2017
Marcin Tłustochowicz
Polska, Szczecin
18.03.2017
Jagoda Pawlik
Polska, Lubczyna
17.03.2017
Marcin Maliszewski
Polska, Szczecin
17.03.2017
Łukasz Nowicki
Polska, Łoźnica
16.03.2017
Łukasz Chrzan
Polska, Szczecin
16.03.2017
Jarosław Lachowicz
Polska, Szczecin
16.03.2017
Piotr Rybak
Polska, Szczecin
16.03.2017
ANDRZEJ PACANOWSKI
Polska, KAMIEŃ POMORSKI
16.03.2017
Agnieszka Wąsowicz
Szczecin
16.03.2017
Tomasz Chłopek
Polska, Szczecin
16.03.2017
Kamil Lewandowski
Polska, Dębno
15.03.2017
Michał Barański
Polska, Poznań
15.03.2017
Jarosław Klimaszewski
Polska, Mysliborz
15.03.2017
Igor Kołodziej
Żary
15.03.2017
Paweł Prytuła
Polska, Szczecin
14.03.2017
KINGA BARANOWSKA
Polska, Szczecin
13.03.2017
Patryk Towiański
Polska, Szczecin
12.03.2017
Grzesiek Kazimierczyk
Polska, Szczecin
09.03.2017
Mariusz Idzi
Polska, Mrzeżyno
09.03.2017
Łukasz Zackiewicz
Szczecin
09.03.2017
Grzegorz Olejniczak
Polska, Szczecin
09.03.2017
Łukasz Łoniewski
Polska, Szczecin
09.03.2017
Robert Skok
Polska, Szczecin
09.03.2017
Łukasz Kowal
Polska, Myślibórz
09.03.2017
Przemysław Szałek
Polska, Szczecin
09.03.2017
Zbigniew Zaborowski
Polska, Szczecin
09.03.2017
Małgorzata Zagórska
Polska, Myślibórz
09.03.2017
Elżbieta Zygmułka
Polska, Szczecin
09.03.2017
Giuseppe Lazzaris
Polska, Szczecin
09.03.2017
Natalia Twardowska
Polska, Szczecin
09.03.2017
Damian Ułanowski
Polska, Szczecin
09.03.2017
Arkadiusz Piechowiak
Polska, Szczecin
08.03.2017
Ireneusz Nieszporek
Polska, Nowogard
08.03.2017
Daniel Korszul
Polska, Szczecin
08.03.2017
Marek Pochylski
Polska, Szczecin
07.03.2017
Karolina Miśkiw
Polska, Trzebież
07.03.2017
Paweł Piętka
Polska, Stargard Szczeciński
07.03.2017
Sebastian Gościło
Polska, Szczecin
06.03.2017
Dawid Wychocki
Polska, Konarzewo
06.03.2017
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Bobryk, Dorota Bobryk Spółka Jawna Bobryk
Polska, Szczecin
06.03.2017
Paweł Jarmoszewicz
Polska, Szczecin
06.03.2017
Dorota Bobryk
Szczecin
06.03.2017
Justyna Baczulis
Szczecin
06.03.2017
NORBERT RADZIK
Polska, Szczecin
05.03.2017
joachim kwiatkowski
Polska, WOLIN
05.03.2017
Wojciech Pieczyński
Polska, Szczecin
05.03.2017
Konrad Zieliński
Stargard
05.03.2017
Michał Gajgałowicz
Polska, Szczecin
05.03.2017
Michał Hryniewicz
Szczecin
04.03.2017
Mariusz Wawrzyniak
Polska, Szczecin
04.03.2017
Tomasz Szczapa
Polska, Pyrzyce
04.03.2017
Jarosław Malanowski
Polska, Pyrzyce
04.03.2017
Witold Mączkowski
Polska, Goleniów
03.03.2017
Jakub Wituszyński
Polska, Szczecin
03.03.2017
Robert Juszczyk
Szczecin
02.03.2017
Przemysław Boulange
Polska, Police
02.03.2017
Patryk Szulc
Polska, Szczecin
02.03.2017
Piotr Nowicki
Polska, Szczecin
02.03.2017
Dariusz Jakimiuk
Polska, Szczecin
02.03.2017
Piotr Łęczyński
Polska, Szczecin
02.03.2017
Dominik Warysz
Gryfice
02.03.2017
Krzysztof Kakowski
Polska, Szczecin
02.03.2017
Michał Matkowski
Polska, Szczecin
02.03.2017
Paweł Żukowski
Polska, Szczecin
02.03.2017
Andrzej Wiśniewski
Polska, Szczecin
02.03.2017
Kamila Maciuba
Polska, Szczecin
02.03.2017
Wojciech Woźniak
Polska, Szczecin
02.03.2017
Marcin Kiełb
Polska, Szczecin
02.03.2017
Maciej Bober
Polska, Bezrzecze
02.03.2017
Rafał Barczyński
Polska, Gryfino
02.03.2017
Remigiusz Olender
Polska, Szczecin
02.03.2017
Jan Dudziński
Polska, Szczecin
02.03.2017
Olga Prywer
Polska, Szczecin
02.03.2017
Witold Sybis
Polska, Szczecin
02.03.2017
Grzegorz Garbacz
Polska, Mierzyn
02.03.2017
Paweł Wnuk
Szczecin
02.03.2017
Anna Sokołowska
Polska, Szczecin
01.03.2017
Wojtek Skrzypek
Polska, Szczecin
01.03.2017
Rafał Kukowski
Polska, Świebodzin
01.03.2017
Przemek Szaraniec
Polska, Kraków
27.02.2017
Tomasz Bachul
Polska, Goleniów
27.02.2017
Przemysław Foks
Polska, Szczecin
26.02.2017
Piotr Nyczka
Polska, Police
26.02.2017
Joanna Budzyń
Polska, Trzebież
26.02.2017
Wojciech Wilklisz
Polska, Szczecin
26.02.2017
Artur Adamiak
Polska, Police
26.02.2017
Tomasz Maciąg
Polska, Drawno
26.02.2017
Małgorzata Kędzielewska
Polska, Szczecin
26.02.2017
Bartłomiej Durasiewicz
Banie
25.02.2017
Mateusz Gołas
Szczecin
25.02.2017
Krzysztof Damski
Polska, Szczecin
25.02.2017
Piotr Kadej
Polska, Szczecin
25.02.2017
Adam Motyl
Polska, Kepice
25.02.2017
Ewa Dawidowska
Szczecin
24.02.2017
jarosław warakomski
Polska, Szczecin
24.02.2017
Szymon Pawluch
Polska, Pyrzyce
24.02.2017
Grzegorz Chojnacki
Polska, Bielice
24.02.2017
Przemek Sokołowski
Szczecin
24.02.2017
Ilona Łukaszewska
Polska, Police
24.02.2017
Marcin Leśniewski
Polska, Stargard
24.02.2017
Marcin Twardowski
Polska, Szczecin
23.02.2017
Paweł Wójtowicz
Polska, Szczecin
23.02.2017
Józef Nowak
Polska, Szczecin
23.02.2017
Mariusz Jasik
Polska, Police
23.02.2017
Jarosław Szydłowski
Szczecin
23.02.2017
Maciej Wegner
Polska, Szczecin
23.02.2017
Łukasz Lenda
Polska, Szczecin
23.02.2017
Adrian Małek
Szczecin
23.02.2017
Mateusz Bednarczyk
Polska, Warszawa
23.02.2017
Kacper Szmyd
Polska, Szczecin
23.02.2017
Marcin Furmański
Polska, Szczecin
22.02.2017
Wojciech Celeban
Polska, Szczecin
22.02.2017
Anna Peskovic
Polska, Szczecin
22.02.2017
Dawid Wojcieszak
Polska, Choszczno
22.02.2017
Adrianna Łuczak
Choszczno
22.02.2017
Sławomir Kos
Polska, Szczecin
22.02.2017
Piotr Kos
Polska, Szczecin
22.02.2017
Jacek Łuczak
Polska, Police
22.02.2017
Filip Sochacki
Polska, Szczecin
22.02.2017
Leszek Bombolewski
Polska, Szczecin
22.02.2017
Zbigniew Dąbrowski
Polska, Szczecin
22.02.2017
Artur Stępień
Polska, Lipiany
22.02.2017
Marcin Łubian
Polska, Warzymice
22.02.2017
Patryk Szymański
Polska, Szczecin
22.02.2017
Piotr Mikołajczyk
Polska, Szczecin
22.02.2017
Dariusz Ferdynus
Polska, Szczecin
22.02.2017
Leszek Muskała
Polska, Szczecin
22.02.2017
Łukasz Jackowiak
Polska, Przecław
22.02.2017
Paweł Skałecki
Polska, Goleniów
21.02.2017
Aneta Korpowska
Polska, Szczecin
21.02.2017
Mariusz Kotkowski
Szczecin
21.02.2017
Michał Poznaniak
Polska, Police
21.02.2017
Mariusz Kroczyński
Polska, Goleniów
20.02.2017
Artur Ziółkowski
Szczecin
20.02.2017
Katarzyna Nejman
Polska, Różańsko
20.02.2017
Klaudia Piech
Polska, Różańsko
20.02.2017
Paweł Łosek
Polska, Szczecin
20.02.2017
Justyna Łosek
Polska, Szczecin
20.02.2017
Nicole Pruwer
Polska, Szczecin
20.02.2017
Ewa Ostrowska
Polska, Szczecin
20.02.2017
Marcin Koziol
Polska, Szczecin
20.02.2017
Waldemar Zielonka
Polska, Szczecin
20.02.2017
Tostownia.pl Tostownia.pl
Polska, Szczecin
20.02.2017
Katarzyna Sobczak
Polska, Szczcin
20.02.2017
Tomasz Zajączkowski
Szczecin
20.02.2017
Paweł Mazurkiewicz
Polska, Szczecin
20.02.2017
Wojciech Brzozowski
Polska, Szczecin
20.02.2017
Andrzej Ćwiech
Polska, Szczecin
20.02.2017
Artur Żyliński
Polska, Szczecin
20.02.2017
Jan Kaszuba
Polska, Szczecin
20.02.2017
Edward Pertkiewicz
Szczecin
19.02.2017
DANIEL PODOLSKI
Polska, Szczecin
19.02.2017
Marika Kolasa
Polska, Boleszkowice
19.02.2017
Arkadiusz Szekieta
Gryfice
19.02.2017
marek/ markbud saleta
Polska, Szczecin
19.02.2017
Paulina Kontroniewicz
Polska, Chabowo
19.02.2017
Arkadiusz Tkacz
Szczecin
19.02.2017
Marcin Jałowiczor
Polska, Szczecin
18.02.2017
Lukasz Ciszewski
Szczecin
18.02.2017
Jarosław Jarmoszewicz
Polska, Gryfice
18.02.2017
Adam Nowak
szczecin
18.02.2017
Jakub Lechowicz
Szczecin
18.02.2017
Grzegorz Kowaluk
Polska, osina
18.02.2017
Michal Chmielewski
Stargard
18.02.2017
Lukasz Ananicz
Pyrzyce
18.02.2017
Agnieszka Firlit
Polska, Szczecin
18.02.2017
Arthur Zawadzki
Polska, Szczecin
17.02.2017
Krystian Pyster
Polska, Szczecin
17.02.2017
Michał Łysio
Polska, Gryfino
17.02.2017
Adam Sokół
Polska, Stargard
17.02.2017
Jerzy Jurkiewicz
Polska, Szczecin
17.02.2017
Monika Piech
Polska, Szczecin
17.02.2017
Radosław Posiadało
Polska, Szczecin
17.02.2017
Tomasz/Jan Małaszczuk
Polska, Szczecin
17.02.2017
Hubert Tabaczek
Polska, Szczecin
16.02.2017
Tomasz Wrzesień
Polska, Szczecin
16.02.2017
Marcin Prościak
Szczecin
16.02.2017
Marta Orczykowska
Polska, Nowe Brynki
16.02.2017
Sławomir Parus
Polska, Poznań
16.02.2017
Tomasz Labocha
Polska, Szczecin
16.02.2017
Andrzej Małecki
Polska, Tanowo
16.02.2017
Mateusz Stańczyk
Polska, Gryfino
16.02.2017
Maciej Kasprzak
Polska, Nowogard
15.02.2017
Marcin Sieczkowski
Polska, Szczecin
15.02.2017
Przemysław Pluskota
Polska, Dobra
15.02.2017
Andrzej Sikuciński
Polska, Szczecin
15.02.2017
Łukasz Sikuciński
Polska, Szczecin
15.02.2017
Waldemar Błaszczyk
Polska, Szczecin
15.02.2017
Cezary Murawski
Polska, Szczecin
15.02.2017
Robert Waszak
Polska, Szczecin
15.02.2017
Olga Falkowska
Polska, Szczecin
15.02.2017
Mateusz Piz
Polska, Szczecin
15.02.2017
Iwona Goryl
SZCZECIN
15.02.2017
Paweł Jeszewicz
Polska, SZCZECIN
15.02.2017
Łukasz Olszewski
Szczecin
15.02.2017
Robert Starczewski
Polska, Rogozina 9
14.02.2017
Tomasz Sienicki
Polska, Szczecin
14.02.2017
Tomasz Karpiński
Polska, Drawsko Pomorskie
14.02.2017
Milena Łęczyńska
Polska, Szczecin
14.02.2017
Jakub Jastrzębski
Szczecin
14.02.2017
Marcin Kaczor
Polska, Szczecin
14.02.2017
Miłosz Szwenk
Rurzyca
14.02.2017
Robert Wasiak
Polska, Szczecin
13.02.2017
Jakub Kuryś
Polska, Mścice
13.02.2017
Grzegorz Brzózka
Polska, Szczecin
13.02.2017
Piotr Szymnik
Polska, Szczecin
13.02.2017
Mateusz Tołyż
Szczecin
13.02.2017
Paulina Kulis
Polska, Szczecin
13.02.2017
Adam Terlecki
Polska, Szczecin
13.02.2017
Sławomir Rafałowicz
Polska, Szczecin
12.02.2017
Adam Malarz
Polska, Szczecin
12.02.2017
Slawomir Grygier
Polska, Gdańsk
12.02.2017
Marcin Klimaszewski
Polska, Gryfice
12.02.2017
Michał Brateus
Polska, Szczecinek
12.02.2017
tomasz stopa
Polska, Stargard
12.02.2017
Tadeusz Konopski
Polska, Szczecin
12.02.2017
Przemysław Konopski
Polska, Szczecin
12.02.2017
Adrian Orłowski
Polska, Szczecin
12.02.2017
Robert Kazidróg
Polska, Krąpiel
12.02.2017
Mateusz Łuszczak
Polska, Gryfino
11.02.2017
Mariusz Boguszewski
Szczecin
11.02.2017
Daniel Jarymowicz
Szczecin
11.02.2017
Robert Barejsza
Polska, Szczecin
11.02.2017
Zygmunt Giminski
Polska, Szczecin
11.02.2017
Adam Rafalski
Polska, Bieruń
11.02.2017
krzysztof kowalczyk
Polska, przecław
11.02.2017
Sławomir Krakowski
Polska, Mierzyn
11.02.2017
Sylwester Jaworski
Szczecin
11.02.2017
Bożena Kosińska
Polska, Mieszkowice
11.02.2017
Paweł Szukiewicz
Polska, Szczecin
10.02.2017
Robert Sławiński
Polska, Szczecin
10.02.2017
Adam Krajewski
Polska, Szczecin
10.02.2017
Paulina Możejko
Szczecin
10.02.2017
Marcin Posiła
Polska, Choszczno
10.02.2017
Michał Sadurski
Szczecin
10.02.2017
Dariusz Królikowski
Polska, Szczecin
10.02.2017
katarzyna chalimoniuk
Polska, Szczecin
10.02.2017
Sławomir Chalimoniuk
Polska, Szczecin
10.02.2017
Marcin Gnojewski
Wielka Brytania, Hoo St Werburgh
09.02.2017
Piotr Zalewski
Polska, Szczecin
09.02.2017
Monika Harwes
Polska, Trzebinia
09.02.2017
Paweł Myszkowski
Myślibórz
09.02.2017
Bartosz Mikucki
Polska, Szczecin
09.02.2017
gaspar szeremeta
dołuje
09.02.2017
Lebo Fenster Leszek Drankowski Drankowski
Dołuje
09.02.2017
Edyta Stanasiuk
Szczecin
09.02.2017
Ania Pluto-Prądzyńska
Szczecin
09.02.2017
Paweł Marczyk
Polska, Szczecin
09.02.2017
Łukasz Szczot
Rawicz
09.02.2017
Krzysztof Janiak
Szczecin
09.02.2017
Patrycja Smalkowska
Polska, Szczecin
09.02.2017
Ryszard Bindas
Polska, Rurzyca
09.02.2017
Rafał Szykanowski
Polska, Police
09.02.2017
Patryk Florczak
Polska, Szczecin
09.02.2017
Pawel Tomaszewski
Polska, Szczecin
09.02.2017
Adrian Kozak
Polska, Szczecin
08.02.2017
Tomasz Sługocki
Polska, Szczecin
08.02.2017
Robert Gellera
Polska, Szczecin
08.02.2017
Piotr Somer
Polska, Szczecin
08.02.2017
Klaudia Różycka
Polska, Szczecin
08.02.2017
Paweł Ślęzak
Polska, Szczecin
08.02.2017
Robert Kozak
Polska, Szczecin
08.02.2017
Jacek Leśniowski
Polska, Szczecin
08.02.2017
Marcin Lis
Polska, Bezrzecze
08.02.2017
Alex Lis
Polska, Bezrzecze
08.02.2017
Marcin Łazowski
Polska, Szczecin
08.02.2017
Tomasz Krawiec
Polska, Szczecin
08.02.2017
Krzysztof Matusiak
Szczecin
08.02.2017
Rafał Gibczyński
Polska, Szczecin
08.02.2017
DARIUSZ WOŹNIAK
Polska, Szczecin
08.02.2017
Mariusz Szafran
Polska, Szczecin
08.02.2017
Piotr Armonajtis
Polska, Szczecin
08.02.2017
Krzysztof Imbra
Polska, Szczecin
08.02.2017
Adam Słomiński
Polska, Szczecin
08.02.2017
Mariusz Różycki
Polska, Szczecin
08.02.2017
Piotr Roszyk
Wielka Brytania, Londyn
07.02.2017
Paweł Cretti
Polska, Szczecin
07.02.2017
Gracjan Gniadek
Polska, Szczecin
07.02.2017
Wojciech Losik
Polska, Gryfice
07.02.2017
Joanna Sadowska
Polska, Szczecin
07.02.2017
Maciej Feltynowski
Szczecin
07.02.2017
Sylwester Cichoń
Polska, Węgorzyno
07.02.2017
Marek Mazur
Polska, Babinek
07.02.2017
Grzegorz Łękowski
Polska, Szczecin
07.02.2017
Gosia Głowacka
Polska, Szczecin
07.02.2017
Artur Rak
Trzebiatów
07.02.2017
Joanna Bonter
Szczecin
07.02.2017
Grzesiek Ufland
Polska, Szczecin
07.02.2017
Artur Bańko
Polska, Szczecin
07.02.2017
Michał Bartnicki
Szczecin
07.02.2017
Iwona Brzezińska
Polska, Warzymice
07.02.2017
Anna Słowik
Polska, Pełczyce
07.02.2017
Michal Wichert
Polska, Szczecin
07.02.2017
Rafał Kościk
Szczecin
07.02.2017
Jarosław Kibała
Wielka Brytania, Scunthorpe
06.02.2017
Sandra Gościło
Polska, Szczecin
06.02.2017
Mariusz Piotrowski
Polska, Szczecin
06.02.2017
Wiola Ufland
Szczecin
06.02.2017
Dawid Szymul
Polska, Gryfino
06.02.2017
Daniel Borkowski
Polska, Szczecin
06.02.2017
slawomir koszalka
Islandia, bolungarvik
06.02.2017
Paweł Walczak
Polska, Szczecin
05.02.2017
Marcin Woźniewski
Polska, Szczecin
05.02.2017
Waldemar Jurkiewicz
Polska, Trzebiatów
05.02.2017
Grzegorz Kozak
Polska, Szczecin
05.02.2017
Waldemar Juszczak
Polska, Szczecin
05.02.2017
Dorota Juszczak
Polska, Szczecin
05.02.2017
Nikodem Bojakowski
Polska, Szczecin
05.02.2017
Artur Błaszczyk
Polska, Szczecin
05.02.2017
Grzegorz Brzozowski
Polska, Szczecin
05.02.2017
tadeusz gil
Polska, Szczecin
05.02.2017
Tomasz Kowalewski
Polska, Szczecin
04.02.2017
Zbigniew Reszko
Polska, Gryfino
04.02.2017
Marcin Wójtowicz
Polska, Gryfice
04.02.2017
Krzysztof Senkowski
Warszwa
04.02.2017
Bartosz Kępa
Polska, Szczecin
04.02.2017
ZDZISŁAW KIEŁBASA
Polska, Szczecin
04.02.2017
Rafał Andrzejewski
Polska, Szczecin
04.02.2017
Kamil Kielbasa
Polska, Szczecin
03.02.2017
Jarek Kopiejka
Szczecin
03.02.2017
PIOTR KOŁODZIEJ
Polska, Szczecin
03.02.2017
Agnieszka Wulf
Polska, Szczecin
03.02.2017
Mariusz Snowacki
Polska, Toruń
03.02.2017
Sebastian Winowicz
Polska, Szczecin
03.02.2017
Michał Łukaszewski
Polska, Szczecin
02.02.2017
Maciej Rainczuk
Irlandia, Dublin
02.02.2017
Mateusz Kasprzyk
Polska, Bezrzecze
02.02.2017
Maksymilian Brzozowski
Dobra
02.02.2017
Paweł Szklar
Polska, Szczecin
02.02.2017
Przemysław Luter
Polska, Nowogard
02.02.2017
Wojciech Wenerski
Polska, Mierzyn
02.02.2017
Łukasz Grabowski
Polska, Szczecin
02.02.2017
Damian Andrzejczak
Szczecin
02.02.2017
Gracjan Cokan
Polska, Stargard
02.02.2017
Żaneta Ryś
Polska, Szczecin
02.02.2017
Katarzyna Wilpiszewska
Polska, Szczecin
02.02.2017
Paweł Czechowicz
Polska, Szczecin
02.02.2017
Tomasz Stelmach
Polska, Szczecin
02.02.2017
TOMASZ OGONOWSKI
Polska, Szczecin
02.02.2017
Dariusz Siąkowski
Polska, Szczecin
02.02.2017
Marcin Ignalewski
Polska, Szczecin
02.02.2017
Paweł Kownacki
Szczecin
02.02.2017
Paweł Kociński
Polska, Pilchowo
02.02.2017
Oskar Wojtkiewicz
Polska, Szczecin
02.02.2017
GRZEGORZ SZPETNAR
Polska, Szczecin
01.02.2017
Aleksandra Marciniak
Polska, Szczecin
01.02.2017
Piotr Simonides
Polska, Szczecin
01.02.2017
rafal pajor
Polska, Szczecin
01.02.2017
Jarosław Winiarski
Polska, Szczecin
01.02.2017
Emilian Zabłocki
Polska, Świnoujście
01.02.2017
Karol Niedbała
Polska, Mierzyn
01.02.2017
Daniel Chwedoruk
Szczecin
01.02.2017
Piotr Piaseczny
Szczecin
01.02.2017
Mikołaj Augustyn
Polska, Szczecin
01.02.2017
KONRAD OLSZEWSKI
RYNICA
01.02.2017
Mateusz Naróg
Polska, Stargard
01.02.2017
Jakub Tomaszunas
Polska, Szczecin
01.02.2017
piotr bejger
Polska, Szczecin
01.02.2017
Krystian Karczyński
Polska, Police
01.02.2017
Przemek Kłosiewski
Polska, Szczecin
01.02.2017
Paweł Mielko
szczecin
31.01.2017
Mariusz Wilk
Polska, Szczecin
31.01.2017
Paweł Hatylak
Szczecin
31.01.2017
Stanisław Pluciński
Polska, Gorzów Wielkopolski
31.01.2017
Łukasz Jazowicki
Szczecin
31.01.2017
Błażej Szućko
Polska, Nowogard
31.01.2017
Piotr Kołacki
Polska, Tanowo
31.01.2017
Adrian Kołczewiak
Polska, Warszawa
31.01.2017
Dominik Marciniak
Szczecin
31.01.2017
Dariusz Jachno
Polska, Szczecin
31.01.2017
Leszek Bzdrega
Polska, Szczecin
31.01.2017
KUBA BOLENAJC
Polska, Szczecin
31.01.2017
Maciej Augustyn
Polska, Szczecin
30.01.2017
Daniel Biesiadka
Polska, Kliniska
30.01.2017
Sebastian Morstad
Norwegia, Holmestrand
30.01.2017
Tomasz Selwasiuk
Polska, Szczecin
30.01.2017
Darek Ziółkowski
Polska, Pobierowo
30.01.2017
Krzysztof Zduńczuk
Polska, Przecław
30.01.2017
Marcin Karow
Polska, Drawsko Pomorskie
30.01.2017
Aleksander Kapral
Polska, Szczecin
30.01.2017
Aleksander MINKO
Polska, Szczecin
30.01.2017
Marek Sienkiewicz
Polska, Szczecin
30.01.2017
Klaudia Bajer
Szczecin
30.01.2017
Paweł Klimaszewski
Polska, Szczecin
30.01.2017
Anna Werblińska
30.01.2017
PIOTR GAMRAT
Polska, Szczecin
30.01.2017
Krzysztof Ganczarski
Polska, Mierzyn
30.01.2017
Adam Grochulski
Polska, Szczecin
30.01.2017
Waldemar Kuchcicki
Polska, Szczecin
29.01.2017
KRZYSZTOF MRUGOWSKI
Polska, Szczecin
29.01.2017
Dominik Baranowski
Polska, Szczecin
29.01.2017
Radosław Mikołajczyk
Polska, Police
29.01.2017
Dariusz Wieczorek
Polska, Szczecin
29.01.2017
krzysiek choncel
Polska, krzywin
29.01.2017
Jaroslaw Jastrzebski
Polska, Szczecin
28.01.2017
Monika Robak
Polska, Szczecin
28.01.2017
Marek Kruk
Polska, Szczecin
28.01.2017
Dariusz Kułakowski
Polska, Szczecin
28.01.2017
Józef Różycki
Polska, Szczecin
28.01.2017
mariusz jordan
Szwecja, mora
28.01.2017
Tomasz Brzozowski
Polska, Dobra
28.01.2017
Przemyslaw Krygier
Polska, Szczecin
27.01.2017
Kamil Lipiński
Szczecin
27.01.2017
ARTUR DMOWSKI
Polska, Szczecin
27.01.2017
Marcin Szafrański
Polska, Szczecin
27.01.2017
Grzegorz Rolewicz
Polska, Trzebiatów
27.01.2017
Tomasz OSINSKI
Polska, Szczecin
27.01.2017
Jacek Daleszyński
Polska, Szczecin
27.01.2017
Dariusz Białkowski
Polska, Szczecin
27.01.2017
Jarek Luksztet
Polska, Szczecin
26.01.2017
Piotr Śliwiński
Polska, Kamionka
26.01.2017
Janusz Świątkiewicz
Polska, Szczecin
26.01.2017
Arkadiusz Chimkowski
Polska, Szczecin
26.01.2017
Marek Rybicki
Polska, Szczecin
26.01.2017
Bartosz Flis
Polska, Łobez
26.01.2017
Adam Grabczak
Polska, Dołuje
26.01.2017
Tomasz Sokolnicki
Polska, Szczecin
26.01.2017
Adrian Sawicki
Polska, Szczecin
26.01.2017
Kamil Sepiotek
Czaplinek
26.01.2017
Paweł Krajewicz
Polska, Szczecin
26.01.2017
Robert Wozniak
Polska, Szczecin
26.01.2017
Andrzej Wielowieyski
Polska, Szczecin
26.01.2017
Jakub Patyk
Szczecin
26.01.2017
Arkadiusz Drążek
Polska, Wirów
26.01.2017
Hubert Furmańczyk
Polska, Police
26.01.2017
Maciej Sielicki
Polska, Szczecin
26.01.2017
Marcin Jużyk
Polska, Stargard
26.01.2017
Tomasz Surdyk
Polska, Szczecin
26.01.2017
Wojciech Murawski
Polska, Szczecin
26.01.2017
Łukasz Guster
Polska, Kamien Pomorski
26.01.2017
Irena Brzozowska
Polska, Szczecin
26.01.2017
Marcin Grzywaczyk
Polska, Szczecin
26.01.2017
Robert Lis
Polska, Łobez
25.01.2017
Wojtek Karbowski
Szczecin
25.01.2017
marcin safarzyński
Polska, Szczecin
25.01.2017
Rafał Więckowski
Polska, Szczcin
25.01.2017
Mateusz Barski
Polska, Koszalin
25.01.2017
Dariusz Kruk
Polska, Szczecin
25.01.2017
Tomasz Hawryłkiewicz
Polska, Szczecin
25.01.2017
Szymon Kłoczko
Polska, Szczecin
25.01.2017
Krzysztof Bugalski
Polska, Police
25.01.2017
Sławomir Skoczylas
Polska, Szczecin
25.01.2017
Tomasz Siemieńczuk
Polska, Mierzyn
25.01.2017
Tomasz Łęczyński
Szczecin
25.01.2017
Paweł Bober
Polska, Bezrzecze
25.01.2017
Zbigniew Szpakowski Zbigniewbigniew
Polska, Kamien Pomorski
24.01.2017
Rafał Syc
Polska, Police
24.01.2017
Kamil Kijewski
Polska, Szczecin
24.01.2017
MAREK GLINKA
Polska, Stargard
24.01.2017
Marek Mularczyk
Polska, Police
24.01.2017
Tomasz Tański
Polska, Warszawa
24.01.2017
Maciej Muszynski
Szczecin
24.01.2017
jarosław zawadzki
Polska, Szczecin
24.01.2017
Paweł Kacała
Polska, Szczecin
24.01.2017
Tomasz Bielewicz
Polska, Stargard
24.01.2017
Miłosz Sobieski
Polska, Szczecin
24.01.2017
Marek Żurek
Polska, Szczecin
23.01.2017
Paweł Kurkowski
Polska, Szczecin
23.01.2017
Damian Niziński
Szczecin
23.01.2017
Mirek Szulgo
Polska, Mierzyn
23.01.2017
Tomasz Lis
Polska, Pąkowo 2
23.01.2017
Krzysztof Kasak
Polska, Szczecin
23.01.2017
Marta Szewczyk
Polska, Drawsko Pomorskie
23.01.2017
Łukasz Tyszler
Polska, Szczecin
23.01.2017
Arkadiusz Biegalski
Poznań
23.01.2017
Adam Olszewski
Polska, Szczecin
23.01.2017
Karol Juszczak
szczecin
23.01.2017
Marek Grabowski
Polska, Szczecin
23.01.2017
Tomasz Stütz
Szczecin
23.01.2017
Mateusz Nawrot
Polska, Szczecin
23.01.2017
Patryk Adamczuk
Polska, Szczecin
23.01.2017
Grzegorz Lemański
Polska, Szczecin
23.01.2017
Tomasz Mikulski
Islandia, Grindavik
23.01.2017
Robert Jóźwicki
Polska, Rewal/Szczecin
23.01.2017
Beata Midzio
Polska, Szczecin
23.01.2017
Marcin Borzym
Polska, Szczecin
23.01.2017
Marek Duklanowski
Polska, Szczecin
23.01.2017
Kasia Moneta
Polska, ŚWIDWIN
23.01.2017
Zenon Celeban
Polska, Szczecin
22.01.2017
Rafał Murawski
Polska, Szczecin
22.01.2017
Bartosz Sosnowski
Polska, Miedzyzdroje
22.01.2017
witold lemanski
Polska, Szczecin
22.01.2017
Grzegorz Cegielski
Polska, Szczecin
22.01.2017
Rafał Wojtanowski
Szczecin
22.01.2017
Grzegorz Lewandowski
Polska, Kostrzyn nad Odra
22.01.2017
Jakub Raczyński
Polska, Szczecinek
22.01.2017
Denis Gołos
Polska, Szczecin
22.01.2017
KRYSTIAN SZYMAŃSKI
Polska, Szczecin
22.01.2017
Kamil Kurtyka
Polska, Police
22.01.2017
Piotr Tomaszek
Polska, Szczecin
22.01.2017
Zbyszek Zawadzki
Polska, Szczecin
22.01.2017
Karolina Kubicka
Polska, Szczecin
21.01.2017
Łukasz Zwoliński
Szczecin
21.01.2017
Jaroslaw Fojut
Polska, Mierzyn
21.01.2017
Mateusz Matras
Ornontowice
21.01.2017
Michał Borowiak
Polska, Szczecin
21.01.2017
Magdalena Powała
Polska, Szczecin
21.01.2017
Daniel Nowakowski
Polska, Warzymice
21.01.2017
MARIUSZ MONETA
Polska, PYRZYCE
21.01.2017
Jakub Słowik
Polska, Nowy Sącz
21.01.2017
Bartłomiej Ciastek
Polska, Pruszków
21.01.2017
Pio Mu
Szczecin
21.01.2017
Jacek Lewczak
Polska, Świdwin
21.01.2017
Jacek Włodarczyk
Polska, Stargard Szczeciński
21.01.2017
Rafał Paszuk
Szczecin
21.01.2017
Krzysztof Kuźniak
Polska, Szczecin
21.01.2017
Daniel Olesiuk
Polska, Szczecin
21.01.2017
Dominik Kuźniak
Polska, Szczecin
21.01.2017
Krzysztof Podobiński
Polska, Szczecin
21.01.2017
Łukasz Młodojewski
Polska, Trzcińsko-Zdój
21.01.2017
Szymon Owsianowski
Polska, Szczecin
21.01.2017
Piotr Przytuła
Trzcińsko-Zdrój
21.01.2017
Darek Skwarna
Polska, Szczecin
21.01.2017
Paweł Kawka
Polska, Szczecin
21.01.2017
Michał Dziadek
Polska, Brzeg
21.01.2017
Szymon Jeziorski
Polska, Łobez
20.01.2017
Gracjan Jaroch
Polska, Szczecin
20.01.2017
Robert Obst
Polska, Szczecin
20.01.2017
Marzena Werner
Polska, Szczecin
20.01.2017
Marcin Janowski
Polska, Szczecin
20.01.2017
Paweł Rudnicki
Polska, Dębniak
20.01.2017
Marcin Śleszyński
Polska, Grodzisk Mazowiecki
20.01.2017
Marcin Listkowski
szczecinn
20.01.2017
Oskar Jażdżewski
Polska, Szczecin
20.01.2017
Marta Barnacka
Polska, Police
20.01.2017
piotr sienkiewicz
Polska, Szczecin
20.01.2017
Albin Woźniak
Polska, Szczecin
20.01.2017
Sławomir Werner
Polska, Szczecin
20.01.2017
Agnieszka Kowalczyk
Polska, Szczecin
20.01.2017
Sebastian Rudol
Szczecin
20.01.2017
Fabian Jarząbek
Polska, Mosty 70/8
20.01.2017
Daniel Śniadecki
Polska, Poznań
20.01.2017
Rafał Juchlke
Piaseczno
20.01.2017
Przemek Paszko
Polska, Mieszkowice
20.01.2017
Radek "TYPHOON" Graczyk
Polska, Szczecin
20.01.2017
Marcin Strugliński
Szczecin
20.01.2017
Tomasz Masztaler
Przecław
20.01.2017
Przemyslaw Miller
Trzebiatow
20.01.2017
Artur Bugaj
SZCZECIN
20.01.2017
Kamil Kędzielewski
Polska, Szczecin
20.01.2017
Tomasz Hinc
Polska, Szczecin
20.01.2017
Tomasz Przygocki
Polska, Dołuje
20.01.2017
Paweł Goch
Polska, Szczecin
20.01.2017
Paweł Sikora
Przecław
20.01.2017
Krzysztof Chamryga
Polska, Szczecin
20.01.2017
MAŁGORZATA DOROSZ
Polska, Świnoujście
20.01.2017
Jan Turulski
Polska, Szczecin
20.01.2017
Ziemowit Zakrzewski
Polska, Międzyzdroje
20.01.2017
Tomasz Drankowski
Szczecin
19.01.2017
Piotr Bogdan
Polska, Szczecin
19.01.2017
Piotr Ramel
Polska, PYRZYCE
19.01.2017
Mariusz Dzbanuszek
Polska, Szczecin
19.01.2017
Krzysztof Szelkowski
Polska, Stargard
19.01.2017
Dorota Pietrzykowska
Polska, Mielęcin
19.01.2017
Marcin Ossowski
Polska, Rurzyca
19.01.2017
Kamila Błaż
Polska, Szczecin
19.01.2017
Jerzy Dominiak
Polska, Szczecin
19.01.2017
Marcin Wąsowski
Szczecin
19.01.2017
MUSIAŁ-SPORT Musiał
Polska, Wieliczka
19.01.2017
Łukasz Maciejuk
Polska, Szczecin
19.01.2017
Krzysztof Polański
szczecin
19.01.2017
Ariel Bielecki
Polska, Gryfice
19.01.2017
Paweł Ostaszewski
Goleniów
18.01.2017
Grzegorz Malinowski
Polska, Bezrzecze
18.01.2017
Paweł Kocjan
Polska, Gryfino
18.01.2017
Daniel Hepko
Polska, ŚWINOUJŚCIE
18.01.2017
Paweł Bajda
Polska, Kamien Pomorski
18.01.2017
Paweł Ledwolorz
Holandia, Terneuzen
18.01.2017
Jakub Balcerzak
Polska, Szczecin
18.01.2017
Tomek Sawicki
Polska, Szczecin
18.01.2017
Mariusz Słojkowski
Polska, Szczecin
18.01.2017
Boris Peskovic
Polska, Szczecin
18.01.2017
Krzysztof Wardak
Polska, Mierzyn
18.01.2017
Robert Puhlmann
Polska, Szczecin
18.01.2017
Michał Charowski
Polska, Stargard
18.01.2017
Edyta Jakubik
Polska, Szczecin
18.01.2017
Michał Fydrych
Holandia, Rotterdam
18.01.2017
Mateusz Sobczak
Polska, Łobez
18.01.2017
Marcin Górski
Polska, Szczecin
18.01.2017
Małgorzata Lieder
Polska, Szczecin
18.01.2017
Sebastian Cąbrowski
Polska, Szczecin
18.01.2017
Piotr Norko
Polska, Szczecin
18.01.2017
WOJCIECH WARDACKI
Polska, Kliniska Wielkie
18.01.2017
Adrian Bagieński
Polska, Szczecin
17.01.2017
Oliwier Muszyński
Polska, Pyrzyce
17.01.2017
Jacek Pawlak
Polska, Szczecin
17.01.2017
Marcin Szypa
Polska, Szczecin
17.01.2017
Robert Pietruczuk
Polska, Gryfino
17.01.2017
Krzysztof Kaczmarek
Polska, Szczecin
17.01.2017
Michal Pasiak
Polska, Warnice
17.01.2017
Mateusz Kędziora
Polska, Szczecin
17.01.2017
Kapuściński Adrian
Polska, Szczecin
17.01.2017
Arkadiusz Bartoś
Polska, Szczecin
17.01.2017
marcin zygmunt
Polska, CHOJNA
17.01.2017
Bartosz Sobieski
Polska, Szczecin
17.01.2017
Rafał Górski
Polska, Szczecin
16.01.2017
Tomasz Szadkowski
Polska, Goleniów
16.01.2017
Mateusz Zaranek
Polska, Wołczkowo
16.01.2017
Michal Iwanczewski
Polska, Szczecin
16.01.2017
Piotr Kowalski
Polska, Szczecin
16.01.2017
Daniel Wójcik
Polska, Szczecin
16.01.2017
Adrian Nawacki
Szczecin
16.01.2017
Małgorzata Mum
Polska, Szczecin
16.01.2017
Marcin Bartczak
Polska, Szczecin
16.01.2017
Adrian Jakubowski
Polska, Szczecin
16.01.2017
Krzysztof Głębicki
Polska, Mierzyn
16.01.2017
Łukasz Wójcik
Szczecin
16.01.2017
Wiktor Lechowicz
Polska, Szczecin
16.01.2017
Maurycy Szajko
Dołuje
16.01.2017
Patryk Baracz
Polska, Warszawa
16.01.2017
Łukasz Płażalski
Polska, Brojce
16.01.2017
Dorota Nowakowska
Polska, Szczecin
16.01.2017
Cezary Mroczek
Polska, Recz
16.01.2017
Tomasz Adamczyk
Polska, Szczecin
16.01.2017
Euzebiusz Jóźwik
Polska, Police
15.01.2017
Piotr Kowal
Polska, Szczecin
15.01.2017
Tomasz Kowalik
Polska, Szczecin
15.01.2017
Wiktoria Żwan
Polska, MIERZYN
15.01.2017
Jacek Pauter
Poznań
15.01.2017
Renè Evert
Niemcy, Güstrow
15.01.2017
Karol Zagożdżan
Polska, Złocieniec
15.01.2017
Michal Matecki
Polska, Szczecin
14.01.2017
TOMASZ KOWAL
Polska, Szczecin
14.01.2017
AB BECHCICKI Adam Rączka
Polska, Wrocław
14.01.2017
Maciej Dąbrowski
Polska, Żarnowo
14.01.2017
Beata Burchacka
Polska, Szczecin
14.01.2017
Mateusz Grabarczyk
Polska, Szczecin
14.01.2017
Michał Hałub
Polska, Szczecin
14.01.2017
Adam Dubajko
Szczecin
14.01.2017
Lukasz Postarenczak
Polska, Szczecin
14.01.2017
Robert Dziaman
Polska, Szczecin
13.01.2017
Damian Geisler
Polska, Szczecin
13.01.2017
Robert Bądkowski
Szczecin
13.01.2017
Mateusz Sójka
Polska, Szczecin
13.01.2017
Łukasz Cholawo
Polska, Szczecin
13.01.2017
Artur Wojcik
Polska, GRYFICE
13.01.2017
Alex Lennard
Polska, Warszawa
13.01.2017
Wojtek Rymer
Polska, Pucice
13.01.2017
Krzysztof Jóźwiak
Polska, Police
13.01.2017
Jacek Jakubowski
Polska, Gryfice
13.01.2017
Daniel Rzeźnicki
Police
12.01.2017
Anna Osowska
Polska, cedynia
12.01.2017
Maciej Witkowski
Polska, Szczecin
12.01.2017
Szymon Olbiński
Szczecin
12.01.2017
Benjamin Senkel
Niemcy, magdeburg
12.01.2017
Błażej Nowak
Polska, Przecław
12.01.2017
Krzysztof Debski
Polska, Szczecin
12.01.2017
Przemysław Klasa
Rogoźno
12.01.2017
Łukasz Piątyszek
Polska, Augustów
12.01.2017
Wiesław Grabowski
Polska, Szczecin
12.01.2017
Aleksandra Janaszek
Niemcy, Wesel
12.01.2017
Paweł Staroń
Polska, Szczecin
12.01.2017
Jaroslaw Gola
Szczecin
12.01.2017
anna morawska
Wielka Brytania, BOSTON
12.01.2017
Tomasz Skomorowski
Wielka Brytania, Blackpool
12.01.2017
Andrzej Sufin
Polska, Kołbacz
11.01.2017
Cezary Jaguszewski
Polska, Nowe Warpno
11.01.2017
Krzysztof Wełpa
Polska, Przecław
11.01.2017
Marcin Zygmunt
Polska, Szczecin
11.01.2017
Michał Padewski
Polska, Kalisz Pomorski
11.01.2017
Rafał Żerebecki
Polska, Jelcz - Laskowice
11.01.2017
Piotr Steinke
Polska, Szczecin
10.01.2017
Mariusz Brzeźniakiewicz
Polska, Drawsko Pomorskie
10.01.2017
Ryszard Bożyk
Polska, Szczecin
10.01.2017
Adam Tomczyk
Polska, Gryfino
10.01.2017
Wojciech Wilpiszewski
Polska, Szczecin
10.01.2017
Adam Robak
Polska, Szczecin
10.01.2017
Tomasz Tomczak
Polska, Dołuje
10.01.2017
Michał Stoltmann
Polska, Mierzyn
10.01.2017
Marek Chochół
Australia, Wavell Heights
10.01.2017
Konrad Olcha- Osiński
Polska, Mierzyn
09.01.2017
Przemysław Wawryszczuk
Polska, Szczecin
09.01.2017
Piotr Bitel
Polska, Przecław
09.01.2017
mariusz matynia
Polska, Gdańsk
09.01.2017
Daniel Nagdowski
Polska, Szczecin
09.01.2017
Robert Malinowski
Kamień Pomorski
09.01.2017
Robert Chojnowski
Polska, Szczecin
08.01.2017
Roman Baltrukiewicz
Polska, Gryfice
08.01.2017
Jarek "Diego" Rynkiewicz
Polska, Szczecin
07.01.2017
Krystian Skibicki
Polska, Stargard
07.01.2017
Mateusz Kokolus
Polska, Szczecin
05.01.2017
Andrzej Waszkiewicz
Polska, Drawsko Pomorskie
04.01.2017
Daniel Ostrowski
Polska, Łomianki
03.01.2017
Jarosław Karpowicz
Polska, Police
03.01.2017
Pogoń Walcząca
Polska, Szczecin
03.01.2017
Jakub Piotrowicz
Polska, Nowogródek Pomorski
03.01.2017
Marek Lachowicz
Polska, Stargard
03.01.2017
Sebastian Utykański
Polska, Szczecin
03.01.2017
Patryk Spurgiasz
Polska, Mrzezino
03.01.2017
Marek Mikołajczyk
Polska, Szczecin
03.01.2017
Wojciech Olejarnik
Polska, Poznań
03.01.2017
Łukasz Firlik
Polska, Szczecin
02.01.2017
Piotr Szala
Polska, Szczecin
02.01.2017
Artur Kiesler
Polska, Szczecin
02.01.2017
Joanna Raplis
Polska, Szczecin
01.01.2017
Małgorzata Klimaszewska
Polska, Szczecin
01.01.2017
Piotr Górski
Polska, Szczecin
01.01.2017
Janusz R. Błaszczyk
Polska, Szczcin
30.12.2016
Paweł Orłowski
Polska, Mirowo 23
30.12.2016
Oskar Sekutowicz
Polska, Szczecin
30.12.2016
Joanna Skiba
Polska, Szczecin
30.12.2016
Rafał Sokołowski
Polska, Szczecin
29.12.2016
Patryk Wolski
Polska, Szczecin
29.12.2016
Grzegorz Kozłowski
Polska, Szczecin
29.12.2016
Adrian Marczewski
Polska, Szczecin
29.12.2016
Marek Koscielecki
Polska, Szczecin
29.12.2016
Wiesław Michalak
Polska, Stepnica
29.12.2016
Joanna Lis
Polska, Krzywin
29.12.2016
Michał Cieślak
Polska, Golenice
29.12.2016
Piotr Ptaszek
Polska, Kliniska Wielkie
29.12.2016
Waldemar Rybarczyk
Polska, Kurów
29.12.2016
Tomasz Grodzki
Polska, Szczecin
28.12.2016
Henryk Lemański
Polska, Police
28.12.2016
Radosław Piórkowski
Polska, Szczecin
28.12.2016
JACEK GADOMSKI
Polska, Szczecin
28.12.2016
Wojtek Maj
Szczecin
27.12.2016
Zygmunt Krzywulski
Polska, Szczecin
27.12.2016
Marcin Borek
Polska, Szczecin
27.12.2016
Jacek Kamiński
Polska, Szczecin
27.12.2016
Mariusz Grodecki
Polska, Szczecin
27.12.2016
Michał Wojdył
Polska, Szczecin
27.12.2016
Dariusz Kwasik
Polska, Szczecin
26.12.2016
Ernest Wójcik
Polska, Banie
26.12.2016
Paweł Dobek
Polska, Szczecin
26.12.2016
Adam Luboński
Piła
26.12.2016
Daria Lubońska
Piła
26.12.2016
Artur Wójcik
Polska, Stargard
26.12.2016
Jakub Wojcik-Halat
Polska, Mierzyn
26.12.2016
Robert Ratajczyk
Polska, Szczecin
24.12.2016
Daniel Olędzki
Polska, Szczecin
24.12.2016
Szymon Rynkiewicz
Polska, Szczecin
24.12.2016
SEBASTIAN FILIKS
POZNAŃ
23.12.2016
Tomasz Berta
Wielka Brytania, Colnbrook/Slough
23.12.2016
Paweł Czyżewski
Polska, Szczecin
23.12.2016
Jarosław Pawlisz
Polska, Kobylanka
23.12.2016
Tadeusz Maciocha
Polska, Szczecin
23.12.2016
Marcin Piskorowski
Polska, Drawsko Pomorskie
23.12.2016
Michał Sawka
Polska, Barlinek
23.12.2016
Przemysław Grabowski
Polska, Szczecin
22.12.2016
Marzena Warzecha
Polska, Pilchowo
22.12.2016
Żaneta Tokarz
Szczecin
22.12.2016
klaudiusz plewa
Polska, maszewo
22.12.2016
Tomasz Tarnawski
Świerzno
22.12.2016
Justyna Grbowicz
Skrzewo
21.12.2016
Adam Jasiński
Polska, Lubanowo
21.12.2016
Paweł Lech
Polska, Szczecin
21.12.2016
Dariusz Florczak
Polska, Szczecin
21.12.2016
Jarosław Dura
Szczecin
20.12.2016
Paweł Czerwonka
Polska, Szczecin
20.12.2016
Michał Pawlik
Polska, Szczecin
20.12.2016
Piotr Barański
Polska, Szczecin
20.12.2016
Piotr Wołk
Polska, Lipiany
19.12.2016
Wincenty Czerwonka
Polska, Szczecin
19.12.2016
Tomasz Budnarski
Polska, Szczecin
19.12.2016
Klaudia Sałata
Polska, Kobylanka
19.12.2016
Krystian Komarnicki
Polska, Gryfino
19.12.2016
MACIEJ TIJEWSKI
Polska, Mierzyn
19.12.2016
Rafał Kaźmierski
Polska, Szczecin
18.12.2016
Tomasz Paczkowski
Polska, Szczecin
18.12.2016
Mieczysław Klimek
Polska, Szczecin
18.12.2016
S Daniel Orlowski
Polska, Szczecin
18.12.2016
Maciej Barczyński
Polska, Babin 56
18.12.2016
Rafał Dobek
Polska, Czaplinek
18.12.2016
Krzysztof Kmietczyk
Wysoka Kamieńska
18.12.2016
Tomasz Szalewicz
Polska, Szczecin
18.12.2016
Krzysztof Kluba
Polska, Szczecin
18.12.2016
Tomasz Buczma
Przecław
17.12.2016
wiesław maćkowiak
Polska, Szczecin
17.12.2016
Mateusz Jania
Polska, Szczecin
17.12.2016
Miłosz Jędrzejczyk
Słupsk
16.12.2016
Adrian Juszkiewicz
Polska, Szczecin
16.12.2016
Natalia Seweryn
Polska, Szczecin
16.12.2016
Damian Uhle
Polska, Szczecin
16.12.2016
Kacper Sosnowski
Polska, Szczecin
16.12.2016
Konrad Kublicki
Polska, Szczecin
16.12.2016
Edward Grzegorek
Szczecin
16.12.2016
Cezary Zych
Szczecin
16.12.2016
Jarosław Uhle
Polska, Szczecin
16.12.2016
Julia Libuda
Polska, Szczecin
15.12.2016
Sławomir Różański
Szczecin
15.12.2016
Adam Kuras
Polska, Szczecin
15.12.2016
Tomasz Mądrzak
Choszczno
15.12.2016
Sławek Nowak
Polska, Szczecin
15.12.2016
Bogusław Pietrzak
Polska, Szczecin
15.12.2016
Piotr Śliwowski
Polska, Szczecin
15.12.2016
Piotr Fastowski
Polska, Szczecin
15.12.2016
dariusz adamczuk
Polska, Szczecin
15.12.2016
Paweł Kaźmierowski
Polska, Szczecin
15.12.2016
Piotr Głód
Polska, Krzywin
15.12.2016
daniel stocki
Polska, Szczecin
15.12.2016
Artur Żwan
Mierzyn
15.12.2016
Karol Rotkiewicz
Polska, Piła
14.12.2016
Robert Kolendowicz
Polska, Warzymice
14.12.2016
Dawid Dura
Polska, Zbąszyń
14.12.2016
Patryk Bożek
Recz
14.12.2016
Przemyslaw Wejner
Polska, Szczecin
14.12.2016
Przemysław Both
Polska, Szczecin
14.12.2016
Grzegorz Kozinski
Polska, Szczecin
14.12.2016
Dariusz Piechowiak
Janków Przygodzki
14.12.2016
Łukasz Domagała
Polska, Szczecin
14.12.2016
Łukasz Skóra
Polska, Szczecin
14.12.2016
Michał Gerłowski
Polska, Trzęsacz
13.12.2016
Robert Ciszałowicz
Polska, Szczecin
13.12.2016
Rafal Jerzyk
Stany Zjednoczone, Fall River
13.12.2016
Artur Kamieński
Polska, Szczecin
13.12.2016
Wojciech Dębowicz
Polska, Szczecin
13.12.2016
ANETA TYKWIŃSKA
Polska, Szczecin
13.12.2016
Łukasz Hnyluch
Polska, Myślibórz
13.12.2016
Sławomir Pierściński
Polska, Police
13.12.2016
MACIEK TYKWIŃSKI
Polska, Szczecin
13.12.2016
Patrycja Sagalska
Polska, Strączno
13.12.2016
Krzysztof Kuźma
Polska, Szczecin
13.12.2016
Marcin Glodowski
Polska, Szczecin
13.12.2016
Rafał Słomka
Polska, Piła
13.12.2016
Daniel Piątek
Polska, Mieszkowice
13.12.2016
Jakub Kaczor
Polska, Warszawa
13.12.2016
Krzysztof Gudaczewski
Polska, Szczecin
13.12.2016
Sebastian Gębski
Polska, Bielice
13.12.2016
Robert Popiołek
Polska, Kamien Pomorski
13.12.2016
Jędrzej Dobosz
Polska, Szczecin
13.12.2016
Zbigniew Lis
Jęczydół
13.12.2016
Tomasz Wochna
Szczecin
13.12.2016
Daniel Strzelecki
Polska, Szczecin
13.12.2016
Bartosz Barczycki
Polska, Ogardy
13.12.2016
Sławomir Suszczyński
Polska, Szczecn
13.12.2016
Michał Czyżycki
Polska, Legnica
13.12.2016
Teresa Drążek
Polska, Wirów
13.12.2016
Marcin Kaliszczak
Polska, Szczecin
13.12.2016
Marcin Tarnawski
Zabrze
12.12.2016
Dariusz Marszałek
Polska, Tanowo
12.12.2016
Grzegorz Banasiak
Szczecin
12.12.2016
Gerard Rypuła
Polska, Szczecin
12.12.2016
Bolesław Szymkowiak
Polska, Szczecin
12.12.2016
Marcin Piskorowski
Polska, Drawsko Pomorskie
12.12.2016
Przemysław Łobocki
Polska, Szczecin
12.12.2016
ANDRZEJ WOŁK
Polska, Szczecin
12.12.2016
Robert Sowa
Polska, Szczecin
12.12.2016
Adrian Stejka
Polska, Szczecin
12.12.2016
Tomasz Ostrowski
Polska, Szczecin
12.12.2016
Arkadiusz Suchocki
Polska, Szczecin
12.12.2016
Piotr Tuzimek
Polska, Szczecin
12.12.2016
Piotr Wilanowski
Polska, Szczecin
12.12.2016
Wojciech Tomaszewski
Polska, Szczecin
12.12.2016
Michał Miłoszewski
Polska, Police
12.12.2016
Michał Neumann
Polska, Szczecin
12.12.2016
Artur Borgosz
Polska, Szczecin
12.12.2016
Rafał Kwak
Niemcy, Berlin
12.12.2016
Radosław Bugaj
Polska, Myślibórz
12.12.2016
Krzysztof Zaniewicz
Polska, Szczecin
12.12.2016
Mateusz Kuczyński
Polska, Szczecin
12.12.2016
Walerian Sobczak
Polska, Szczecin
12.12.2016
Mariusz Idziak
Szczecin
12.12.2016
Krystian Stypuła
Polska, Szczecin
12.12.2016
Borys Sowiak
Polska, Szczecin
12.12.2016
Wojtek Krakowiak
Szczecin
12.12.2016
Marek Sobolewski
Polska, Mierzyn
12.12.2016
Adam Machiński
Polska, Szczecin
12.12.2016
Mariusz Szczurzewski
Irlandia, Dublin
12.12.2016
Piotr Snochowski
ZŁOCIENIEC
12.12.2016
Jarosław Biernat
Gryfino
12.12.2016
marcin lewandowski
Polska, Szczecin
12.12.2016
Adrian Kujawski
Polska, Szczecin
12.12.2016
WIESŁAWA ROSIŃSKA
Polska, Szczecin
12.12.2016
Błażej Jakubowski
Police
12.12.2016
RAFAL KALECINSKI
Polska, Szczecin
12.12.2016
Piotr Ziemniewicz
Polska, Szczecin
12.12.2016
Michał Wąs
Szczecin
12.12.2016
Przemek Janaszek
Polska, Szczecin
11.12.2016
Łukasz Kaznowski
Polska, Szczecin
11.12.2016
Dariusz Kwasniewski
Polska, Rzeplino 26a/a/1
11.12.2016
Artur Dalecki
Szczecin
11.12.2016
Bogdan Żukowski
Polska, Gdańsk
11.12.2016
Michał Daleszyński
Polska, Szczecin
11.12.2016
Grzegorz Kontroniewicz
Polska, Chabowo
11.12.2016
PAWEŁ PRZYBYSZ
Polska, Kamien Pomorski
11.12.2016
Bartosz Zajda
Polska, Szczecin
11.12.2016
Dominik Mrożek
Polska, Szczecin
11.12.2016
Przemysław Skweres
Szczecin
11.12.2016
Izabela Kościelna
Polska, Witnica chojeńska
11.12.2016
Maciej Mlodzikowski
Polska, Szczecin
11.12.2016
Dariusz Bratkowski
Polska, Przecław
11.12.2016
Rafał Deroń
Polska, Szczecin
11.12.2016
Dariusz Wilk
Polska, Szczecin
11.12.2016
Przemysław Żurowski
Polska, Wołczkowo
11.12.2016
Łukasz Kreft
Polska, Mierzyn
11.12.2016
Marcin Szczepański
Polska, Szczecin
11.12.2016
Bartosz Ogłoziński
Polska, Węgorzyno
11.12.2016
Tomasz Obłuda
Szczecin
11.12.2016
Anna Wierzbicka
Polska, Szczecin
11.12.2016
Jarosław Mroczek
Polska, Kamieniec
11.12.2016
Piotr Pilawski
Police
11.12.2016
Bożena Mroczek
Polska, Kamieniec
11.12.2016
Przemysław Pluciński
Polska, Szczecin
10.12.2016
Mateusz Nowak
Polska, Szczecin
10.12.2016
Konrad Szczawiński
Polska, Szczecin
10.12.2016
Marcin Laszczyk
Polska, Świnoujście
10.12.2016
Agnieszka i Robert Madeła
Szczecin
10.12.2016
Katarzyna Licak
Polska, Szczecin
10.12.2016
Katarzyna Wielgos
Polska, Szczecin
10.12.2016
Tomasz Lewandowski
Polska, Szczecin
10.12.2016
Michał Sznauder
Polska, Szczecin
10.12.2016
Joanna Opala
Polska, Szczecin
10.12.2016
Marcin Nowak
Polska, Pyrzyce
10.12.2016
Paweł Klamerek
Polska, Szczecin
10.12.2016
Rafał Stefański
Polska, Szczecin
10.12.2016
Piotr Mackiewicz
Polska, Szczecin
10.12.2016
Jerzy Woszczyna
Polska, Przecław
10.12.2016
Tomasz Skrocki
Szczecin
10.12.2016
Marek Włoszak
Polska, Przecław
10.12.2016
Mariusz Pellowski
Szczecin
10.12.2016
Artur Płachecki
Polska, Nowogard
10.12.2016
Tomasz Mackiewicz
Polska, Szczecin
10.12.2016
Tomasz Łyp
zaborsko 21
10.12.2016
Piotr Tołyż
Polska, Szczecin
10.12.2016
Dominik Pietrzak
Polska, Warzymice
10.12.2016
Adam Bieńkiewicz
Polska, Przecław
10.12.2016
Kamil Góra
Szczecin
10.12.2016
Daniel Dąbrowski
Polska, Łobez
10.12.2016
Mateusz Białczak
Polska, Dobra
10.12.2016
Zbigniew Pawlukowski
Polska, Cedynia
10.12.2016
Grzegorz Winiarski
Polska, Szczecin
10.12.2016
Marek Niepsuj
Polska, Szczecin
10.12.2016
Grzegorz Piotrowski
Polska, Szczecin
10.12.2016
Paweł Starosta
Polska, Dąbrówka
10.12.2016
Paulina Czerwicka
Kraków
10.12.2016
Jarosław Grębowicz
Świnoujście
10.12.2016
Maciek Land
Polska, Szczecin
10.12.2016
Daniel Lamotte
Polska, Szczecin
10.12.2016
Kacper Poświatowski
Polska, Szczecin
10.12.2016
ARKADIUSZ PUC
Polska, Szczecin
10.12.2016
Mateusz Pietrzak
Polska, Przeclaw
10.12.2016
Krzysztof Kotwicki
Polska, Szczecin
10.12.2016
Łukasz Litwinionek
Polska, Dobra Szczecińska
10.12.2016
Wojciech Hodyl
Polska, Szczecin
10.12.2016
Krzysztof Ślusarczyk
Polska, Szczecin
10.12.2016
Michał Kępiński
Polska, Stargard
10.12.2016
Piotr Gejdyk
Szczecin
10.12.2016
Waclaw Bielski
Australia, Perth
10.12.2016
Mateusz Sobczyk
Polska, Mierzyn
10.12.2016
Marcin Zwarycz
Szczecin
10.12.2016
Robert Kościukiewicz
Polska, Gryfino
10.12.2016
Emil Włodarek
Polska, Przewóz
10.12.2016
ARNOLD MACIAK
Polska, TŁUSZCZ
10.12.2016
Jacek Okoń
Polska, Szczecin
10.12.2016
Paweł Nowak
Polska, Szczecin
10.12.2016
Konrad Szanter
Szczecin
09.12.2016
Arek Kołakowski
Polska, Szczecin
09.12.2016
marek kaczmarczyk
Polska, Warszawa
09.12.2016
Klaudia Walendowicz
Polska, Szczecin
09.12.2016
Renata Mączniańska
Polska, Wolin
09.12.2016
Radek Skrzypski
Polska, Szczecin
09.12.2016
Sandra Szymczak
Wolin
09.12.2016
Arkadiusz Wojciechowski
Polska, Szczecin
09.12.2016
Radosław Klimek
Polska, Szczecin
09.12.2016
Marcin Rusak
Szczecin
09.12.2016
Iwona Heimann
Polska, Szczecin
09.12.2016
Karol Wrześniewski
Polska, Warzymice
09.12.2016
Marzena Zasińska-Igła
Szczecin
09.12.2016
Hubert Szmelter
Polska, Szczecin
09.12.2016

Anonimowych kibiców: 652

Pogoń Szczecin
21.02.2018
Jesteśmy na półmetku wysyłki nowych certyfikatów. Jeśli nie otrzymaliście innych nagród, prosimy o kontakt.
Justyna Bochonus
22.11.2017
W dalszym momencie nie otrzymałam Szalików. Długo jeszcze mam czekać? ; /
Marek Włoszak
12.11.2017
brak certyfikatu!!!!! nic!!!!! zero!!!!! 4 miesiące od informacji Pana prezesa o decyzji "W tym momencie trwa produkcja nowych certyfikatów" żarty!!!!!
Patrycja Sagalska
18.09.2017
Kiedy można się spodziewać wysyłki kubków? Miały być w kwietniu...
Marcin Tarnawski
14.09.2017
Wciąż czekam na nagrody od kwietnia. Obawiam się że już nie dotrą
Fanonimous
19.07.2017
hm..
dużo zakwasów widzę do rozprowadzenia nagród.
Nie wypowiadam się w tych kategoriach bo wszystkich na oczy nie widziałem.
Mam zastrzeżenia do tego , że zmieniłem adres korespondencyjny a i tak list doszedł na stary adres :/
Druga sprawa, że wypisując nazwisko w certyfikacie to w pewnych przypadkach jest ono nie odmieniane!!
Przez co na certyfikacie mam nazwisko odmienione i zle to wygląda!!!
Haprint Tonery Dariusz Błauciak
18.07.2017
Fajnie, że chociaż certyfikaty będą dobrej jakosci bo koszulka Pogoni to raczej tragedio-żart
Fanonimous
11.07.2017
Kubek mi doszedł, całkiem fajny. Nie wiem jak reszta...?
Fanonimous
05.07.2017
Nie wiem jak reszta - dostałem dziś emaila tuż przed 20, że moja nagroda została już wysłana. Przynajmniej tyle, zawsze coś.
Adrian Kaczocha
03.07.2017
Paczki miały być wysyłane po 4 czerwca a u mnie dalej nic nie ma :( kicha jak z transferami.
joachim kwiatkowski
29.06.2017
Witam.termin otrzymania karty ,która kupiłem minął kiedy mogę spodziewać się dostarczenia przesyłki ?pozdrawiam
Fanonimous
28.06.2017
Witam, nareszcie nagrody dotarły ale jakość.........tragedia, koszulka niby meczowa Pogoni -bez metek, znaczek zina zagięty przy prasowaniu, śmierdzi jak totalna chińszczyzna nie wiem czy to ze sklepiku na Turzynie czy ze śmietnika, piłka pzpn raczej do rugby, pozamazywane i przebarwione autografy,miały być certyfikaty do każdej rzeczy-brak jednego, jedynie porządnie wygląda koszulka kadry. Powiem wam szczerze nastepnym razem mocno się zastanowię, czy tracić nerwy dla takiego cyrku. Mam nadzieję że innym się to nie przytrafiło.
Fanonimous
26.06.2017
Witam, czy ktoś może wie jak ta żenada ma wyglądać dalej? Nagród z kwietnia brak, mija czerwiec nagród z czerwca brak. Jak można urządzać taką kpinę ???
Fanonimous
24.06.2017
Witam, co z nagrodami?
Tomasz Obłuda
11.06.2017
Jakbym widział gdzieś info, że można odebrać w fanshopie to pewnie bym to już zrobił, nie zaglądałem tu dawno. Trochę taka lipa z tą organizacją. Mam nadzieję, że następnym razem jakoś to lepiej ogarniecie. MKS!
Pogoń Szczecin
26.05.2017
Kibice,
Już teraz zapraszamy kibiców po odbiór:
- okolicznościowych kart kibica
- szalików "Dumni z barw"
- szalików okolicznościowych
- certyfikatów dla posiadaczy stadionowego krzesełka
- certyfikatów „imię i nazwisko na tablicy pamiątkowej”
- voucherów uprawniających do wejścia na mecz otwarcia

Nagrody dostępne będą w klubowym Fanshopie do 4 czerwca. Po tym terminie wszystkie nieodebrane nagrody wyślemy drogą pocztową na adres, podany przy zakupie nagrody.
Fanonimous
26.05.2017
Info z klubu:
Już teraz zapraszamy kibiców po odbiór:
- okolicznościowych kart kibica
- szalików "Dumni z barw"
- szalików okolicznościowych
- certyfikatów dla posiadaczy stadionowego krzesełka
- certyfikatów "imię i nazwisko na tablicy pamiątkowej"
- voucherów uprawniających do wejścia na mecz otwarcia.

Nagrody dostępne będą w klubowym Fanshopie do 4 czerwca. Po tym terminie wszystkie nieodebrane nagrody wyślemy drogą pocztową na adres, podany przy zakupie nagrody.
Fanonimous
25.05.2017
Normalnie brawa dla organizatora za ten syf i brak szacunku do kibica . Przeciąganie i zwlekanie z wysyłkami jak nie umiecie ogarnąć tematu to nie zabierajcie się za coś co was przerasta . Teraz kibice mają akcje "W Pogoni za Nagrodami" Bravo Wy
Jarosław Malanowski
10.05.2017
Połowa maja się zbliża a nagród jak nie było tak nie ma ! Bardzo proszę o bardzo szybką informację co do terminu wysyłki nagrody.Albo chociaż namiary na osobę odpowiedzialną za ten bałagan !!!
Fanonimous
05.05.2017
Proszę rowniez o info kiedy będą wysyłane nagrody których termin realizacji minął z końcem kwietnia?
W klubie nikt nic nie wie.
Nagroda : Pilka z autografami.
Proszę o jakakolwiek informacje.
Fanonimous
03.05.2017
Czy też ktoś nie otrzymał jeszcze zamówinych rzeczy czy tylko ja ??? Czas dostawy się zakończył i brak przesyłki . Czy organizator akcji mógłby poinformować o przyczynach opóźnienia
Michał Czyżycki
28.04.2017
Witam, kończy się kwiecień, a karty jak nie było tak nie ma. Coś wiadomo więcej na temat dostawy?
Przemysław Szynalik
13.04.2017
Witam Serdecznie mam pytanko kiedy będą wysyłane Piłki firmowe z autografem i karty kibica
Fanonimous
06.04.2017
Również chciałbym zapytać kiedy dostanę karte kibica którą zamówiłem. Pozdro.
Jarosław Malanowski
06.04.2017
Witam.termin otrzymania karty ,która kupiłem minął kiedy mogę spodziewać się dostarczenia przesyłki ?pozdrawiam
Sławomir Nojszewski
05.04.2017
Ciesze sie ze moglem dolaczyc, moze kibice wlacza turbo jak Grosi kw ostatnim meczu i chcociaz do 300tys dojdziemy!!! :)
Krystian Denkiewicz
04.03.2017
czekamy na sdadion
Fans4club .com
24.02.2017
@Janusz Jawroski
Jest Pan na liście kibiców. Formularze zgłoszeniowe z punktów stacjonarnych są uwzględniane w akcji z kilkudniowym opóźnieniem.
Janusz Jaworski
21.02.2017
Dziwne , zglosilem sie do akcji 4 dni temu na stoisku Pogoni w Szczecinie i do tej pory nie widze siebie na liscie :(
Adrian Kaczocha
21.02.2017
@Pogoń Szczecin i to nazywam szybką i dobrą obsługą, co prawda żona jest mało zadowolona bo po karnecie koszulkach walentynkowych dla zony i córki miałem już nic nie kupować, ale co zrobić :). Jak już tak dobrze układa się nam współpraca to może jeszcze jakiś "mały Puchar Polski" udało by się w tym sezonie załatwić :D pozdrawiam
Pogoń Szczecin
21.02.2017
@Adrian Kaczocha
Dodaliśmy rozmiar koszulki meczowej XXXL do wyboru przy nagrodach koszulka meczowa i personalizowana koszulka meczowa.
Adrian Kaczocha
20.02.2017
dziękuje za informacje liczyłem, że będą 3XL jak w sklepie klubowym, a tak to to niestety nie mój rozmiar :).
Fans4club .com
20.02.2017
@Adrin Kaczocha:
S
M
L
XL
XXL
Wyboru rozmiaru dokonuje się po dokonaniu płatności.
Adrian Kaczocha
20.02.2017
jest ktoś w stanie podać mi informacje o rozmiarach koszulek z "Personalizowana koszulka meczowa z autografami" bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji pozdrawiam
Karol Iwan
02.02.2017
Wybierać prezenty !!!! Nasza Pogoń Najlepsza w Polsce jest i stadion też ma być najlepszy
Mirek Szulgo
26.01.2017
a i ja dla naszej ukochanej Pogoni dorzuciłem cegłę z nadzieją na wspaniały stadion, pamiętając te ohydne drewniane ławki z przed lat Zawsze dumny Kibic Pogoni Szczecin :)
Sebastian Gościło
24.01.2017
Kolejny zakup dokonany :) 22 dni do konca a w planach jeszcze cosik pozostalo ;) Aby POGOŃ rosła w siłę, i piłkarsko i kibicowsko.
Fans4club .com
24.01.2017
@Robert Zieliński Przy dokonywaniu zakupu wybrał Pan opcję, żeby być anonimowym na liście kibiców. Jeśli mamy to zmienić, to prosimy o maila na adres contact@fans4club.com wysłanego z adresu użytego przy rejestracji konta.
Robert Zieliński
24.01.2017
12 % troszke mało kupoooowac !!!
A tak na marginesie nie moge znalesc swojego nazwiska na liscie ktoś tez ma taki problem ?
Małgorzata Mum
16.01.2017
Dziękuję za zaproszenie mnie do akcji :)
Wybrałam kilka rzeczy dla siebie z prawdziwą przyjemnością :D
Szczerze polecam innym - Świetna zabawa i szczytny cel
Jacek Jakubowski
13.01.2017
Kto kocha Pogoń nie pozostanie obojętny!
Każdy szanujący się kibic powinien z nami być.
Pokażmy naszą SIŁĘ !!!
Fanonimous
08.01.2017
Zastanawiam się jak to jest że tak mało kibiców wsparło ten projekt. Zbliżamy się do półmetku a my nawet 10 procent nie mamy. Kiedyś mieliśmy kibiców na pięć gwiazdek a teraz jak to oceniacie
Marcin Furmański
24.12.2016
Serdecznie dziękuję za wyróżnienie mnie w konkursie świątecznym.
Z niecierpliwością czekam na zegarek i tym bardziej na trening bramkarski. Wszystkich zachęcam do wspomożenia naszego Klubu i dołączenia do akcji. Ja jeszcze skuszę się na kolejne zakupy.

Pozdrawiam i Dziękuję - TYLKO POGOŃ !!!
Łukasz Skóra
24.12.2016
Kupiłem sobie i żonie imienne krzesełko z prawem pierwszeństwa i jestem DUMNY ,a moja żona prze szczęśliwa. Kupować nie żałować. POGOŃ MISTRZ !!!!
i myślę jeszcze o jakimś zakupie.
Przemysław Both
14.12.2016
Pewnie, że pomożemy. Póki co dwie nagrody wykupione, ale to jeszcze nie koniec bo mam już pomysły na prezenty :)
Jakub Kowal
14.12.2016
jakoś mało osób wspomaga nasz klub
MACIEK TYKWIŃSKI
13.12.2016
Jeśli mogę w ten sposób pomóc to bez wahania dla Ciebie POGOŃ SZCZECIŃSKA "ABY NADSZEDŁ MISTRZA CZAS"
Marek Nieborak
12.12.2016
Wierzę, że damy radę. Kibice Pogoni pokażmy na co nas stać.
Fanonimous
11.12.2016
Obydwaj macie rację. W pierwszej akcji Wiślacy ponad 823000, razem z obecnie trwającą już ponad milion. To my nie damy rady?
Artur Siejka
11.12.2016
Kibice Wisły zebrali 823.000 zł
Tomasz Obłuda
11.12.2016
Kibice Wisły zebrali dla swojego klubu 1 mln zł. Nie jesteśmy gorsi, jesteśmy lepsi! MKS!

Nagrody

Karta Kibica

20 PLN lub więcej

 • okolicznościowa Karta Kibica
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
724kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Kubek "Dumni z barw"

30 PLN lub więcej

 • kubek okolicznościowy "Dumni z barw"
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
280kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Kubek okolicznościowy

34 PLN lub więcej

 • kubek okolicznościowy
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
87kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Zdjęcie zawodnika z autografem

35 PLN lub więcej

 • zdjęcie zawodnika z autografem w ramce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
46kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Szalik "Dumni z barw"

40 PLN lub więcej

 • szalik okolicznościowy "Dumni z barw"
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
165kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Szalik okolicznościowy

41 PLN lub więcej

 • szalik okolicznościowy
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
58kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Imię i nazwisko na tablicy pamiątkowej

50 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej, która stanie przed nowym stadionem
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
 • podany poniżej termin realizacji nagrody dotyczy certyfikatu. Tablica powstanie po zakończeniu budowy nowego stadionu Pogoni. 
1144kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka dziecięca "Dumni z barw"

55 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa "Dumni z barw" dziecięca
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
29kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka "Dumni z barw"

70 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa "Dumni z barw"
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
66kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka okolicznościowa

75 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
45kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Bilet na mecz otwarcia

95 PLN lub więcej

 • okolicznościowy bilet na mecz otwarcia
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
43kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Imienne krzesełko stadionowe

99 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na krzesełku stadionowym w wybranym przez Ciebie miejscu na nowym stadionie Pogoni
 • możliwość przekazania imiennego krzesełka stadionowego wskazanemu przez Ciebie kibicowi
 • imienny certyfikat potwierdzający posiadanie imiennego krzesełka stadionowego na nowym stadionie Pogoni
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
 • krzesełka będą wybierane w ciągu 3 miesięcy przed otwarciem stadionu
 • zakup nagrody równoznaczny jest z akceptacją regulaminu (tzw. Nagroda Standard) dostępnego na stronie: https://goo.gl/kI2YEq
267kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: 0

Koszulka "Dumni z barw" z autografami

119 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa "Dumni z barw" z autografami piłkarzy
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
12kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Twoje hasło na ściance konferencyjnej I

149 PLN lub więcej

 • wybrane przez Ciebie hasło lub zdjęcie (wyłączając obraźliwe) znajdzie się na jednym module (prostokąt o wymiarach 10x16 cm) na ściance konferencyjnej i sponsorskiej przy okazji domowego meczu Pogoni. Hasła lub zdjęcia mają mieć charakter niekomercyjny.
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji „W pogoni za stadionem”
 • hasła zamieszczane są zgodnie z kolejnością zakupu nagrody
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Imienne krzesełko stadionowe z prawem pierwszeństwa

150 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na krzesełku stadionowym w wybranym przez Ciebie miejscu na nowym stadionie Pogoni
 • pierwszeństwo do zakupu biletu i karnetu w przedsprzedaży na Twoje imienne krzesełko stadionowe na mecze Pogoni Szczecin rozgrywane na nowym stadionie Pogoni
 • możliwość przekazania powyżej wymienionych praw wybranemu przez Ciebie kibicowi
 • imienny certyfikat potwierdzający posiadanie imiennego krzesełka stadionowego na nowym stadionie Pogoni
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
 • krzesełka będą wybierane w ciągu 3 miesięcy przed otwarciem stadionu
 • zakup nagrody równoznaczny jest z akceptacją regulaminu (tzw. Nagroda Premium) dostępnego na stronie: https://goo.gl/kI2YEq 
502kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Firmowa piłka z autografami

160 PLN lub więcej

 • firmowa piłka z autografami piłkarzy
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
48kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Liga Plus Extra

175 PLN lub więcej

 • udział jako widz w programie na żywo Liga+ Extra poświęconym Pogoni Szczecin
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
   
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Konkurs karnych w przerwie meczu z Lechem

180 PLN lub więcej

 • konkurs karnych w przerwie meczu z Lechem Poznań w Lotto Ekstraklasie 
 • bilet na mecz 
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Konkurs karnych w przerwie meczu z Jagiellonią

185 PLN lub więcej

 • konkurs karnych w przerwie meczu z Jagiellonią Białystok
 • bilet na mecz 
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Konkurs karnych w przerwie meczu z Lechią

190 PLN lub więcej

 • konkurs karnych w przerwie meczu z Lechią Gdańsk
 • bilet na mecz 
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Dzień z działem prasowym

200 PLN lub więcej

 • udział w przedmeczowej konferencji prasowej
 • wejście z kamerą do szatni I zespołu 
 • obecność na treningu I zespołu jako media klubowe
 • udział w cotygodniowej odprawie działu
 • możliwość przeprowadzania wywiadu z piłkarzem jako reporter 
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Dzień meczowy z ekipą telewizyjną

225 PLN lub więcej

 • dzień meczowy z redakcją nc+ podczas meczu w Szczecinie
 • zwiedzanie wozu transmisyjnego z kierownikiem planu
 • poznanie kierownika planu
 • zwiedzenie stanowisk technicznych i komentatorskich
 • oglądania meczu w towarzystwie komentatorów
 • wejście na stanowisko z kamerami prowadzącymi przed meczem
 • spotkanie z komentatorami po meczu
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
3kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Śniadanie z piłkarzami

230 PLN lub więcej

 • udział w śniadaniu z piłkarzami w strefie Platinum
 • możliwość zrobienia wspólnej fotografii z zawodnikami
 • możliwość porozmawiania z wybranymi piłkarzami
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka meczowa z autografami

240 PLN lub więcej

 • okolicznościowa koszulka meczowa z autografami piłkarzy z hasłem „w Pogoni za stadionem”
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
39kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Personalizowana koszulka meczowa z autografami

295 PLN lub więcej

 • personalizowana okolicznościowa koszulka meczowa z autografami piłkarzy z hasłem „w Pogoni za stadionem”
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
33kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Twoje hasło na ściance konferencyjnej II

299 PLN lub więcej

 • wybrane przez Ciebie hasło lub zdjęcie (wyłączając obraźliwe) znajdzie się na trzech modułach (prostokąty o wymiarach 10x16 cm) na ściance konferencyjnej i sponsorskiej przy okazji domowego meczu Pogoni. Hasła lub zdjęcia mają mieć charakter niekomercyjny.
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji „W pogoni za stadionem”
 • hasła zamieszczane są zgodnie z kolejnością zakupu nagrody
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Eskorta meczowa w trakcie meczu z Lechem

300 PLN lub więcej

 • eskorta meczowa w trakcie meczu z Lechem Poznań
 • bilet na mecz dla dziecka i opiekuna
 • koszulka okolicznościowa dla dziecka
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
6kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Bluza Jakuba Słowika

301 PLN lub więcej

 • bluza meczowa Jakuba Słowika z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na bluzie
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Cornela Rapy

302 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Cornela Rapy z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Jarosława Fojuta

303 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Jarosława Fojuta z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Eskorta meczowa w trakcie meczu z Jagiellonią

305 PLN lub więcej

 • eskorta meczowa w trakcie meczu z Jagiellonią Białystok
 • bilet na mecz dla dziecka i opiekuna
 • koszulka okolicznościowa dla dziecka
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Koszulka Rafała Murawskiego

306 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Rafała Murawskiego z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
3kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Adama Gyurcso

307 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Adama Gyurcso z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Mate Tsintsadze

308 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Mate Tsintsadze z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Adama Frączczaka

309 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Adama Frączczaka z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Eskorta meczowa w trakcie meczu z Lechią

310 PLN lub więcej

 • eskorta meczowa w trakcie meczu z Lechią Gdańsk
 • bilet na mecz dla dziecka i opiekuna
 • koszulka okolicznościowa dla dziecka
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
11kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka Spasa Deleva

311 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Spasa Deleva z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Bluza Adriana Hengera

312 PLN lub więcej

 • bluza meczowa Adriana Hengera z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", z meczów Ekstraklasy w rundzie wiosennej sezonu 2016/17
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Kamila Drygasa

314 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Kamila Drygasa z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Huberta Matyni

315 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Huberta Matyni z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Nadira Ciftciego

317 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Nadira Ciftciego z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Seiya Kitano

318 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Seiya Kitano z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Jakuba Piotrowskiego

319 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Jakuba Piotrowskiego z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", z meczów Ekstraklasy w rundzie wiosennej sezonu 2016/17 
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Dawida Korta

320 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Dawida Korta z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Sebastiana Rudola

321 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Sebastiana Rudola z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Mateusza Matrasa

323 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Mateusza Matrasa z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Davida Niepsuja

324 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Davida Niepsuja z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Takafumiego Akahoshiego

327 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Takafumiego Akahoshiego z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Marcina Listkowskiego

329 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Marcina Listkowskiego z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Roberta Obsta

332 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Roberta Obsta z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", z meczów Ekstraklasy w rundzie wiosennej sezonu 2016/17 oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Mateusza Lewandowskiego

333 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Mateusza Lewandowskiego z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Dzień meczowy z działem marketingu

350 PLN lub więcej

 • działania biurowe związane z dniem meczowym, m.in. przepustek dla gości, itp.
 • działania związane z atrakcjami zaplanowanymi dla kibiców (np. przygotowanie baloniady)
 • pomoc przy oprowadzaniu grupy "Urodziny na Pogoni"
 • udział w akcji promocyjnej z piłkarzami w przerwie
 • oglądanie meczu z sektora 19 
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Sebastiana Kowalczyka

355 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Sebastiana Kowalczyka z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", z meczu Ekstraklasy w rundzie wiosennej sezonu 2016/17
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Bluza Dawida Kudły

366 PLN lub więcej

 • bluza meczowa Dawida Kudły z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", z meczów Ekstraklasy w rundzie wiosennej sezonu 2016/17 oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Ricardo Nunesa

377 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Ricardo Nunesa z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Koszulka Łukasza Zwolińskiego

393 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Łukasza Zwolińskiego z hasłem akcji "W pogoni za stadionem", w której występował w meczach Ekstraklasy
 • do wyboru autograf zawodnika lub całej drużyny na koszulce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Kolacja z piłkarzami

400 PLN lub więcej

 • udział w kolacji z piłkarzami
 • koszulka okolicznościowa
 • możliwość zebrania autografów na okolicznościowej koszulce 
 • możliwość zrobienia wspólnej fotografii z zawodnikami
 • możliwość porozmawiania z wybranymi piłkarzami
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"

 

5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Trening z pierwszym zespołem

425 PLN lub więcej

 • udział w treningu z pierwszą drużyną w terminie ugodnionym z klubem
 • personalizowana okolicznościowa koszulka meczowa z autografami piłkarzy z hasłem „w Pogoni za stadionem”
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
6kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Piłka z autografem Zbigniewa Bońka

450 PLN lub więcej

 • piłka Nike podpisana przez prezesa PZPN Zbigniewa Bońka
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
4kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Piłka z autografami Reprezentantów Polski

500 PLN lub więcej

 • piłka Nike z autografami piłkarzy Reprezentacji Polski
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Trening bramkarski

550 PLN lub więcej

 • udział w treningu bramkarskim 
 • komplenty strój bramkarski
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"

 

3kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Gryfus na urodzinach

600 PLN lub więcej

 • udział Gryfusa w urodzinach dziecka lub kibica
 • kompletny okolicznościowy strój meczowy 
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2017

Rzut monetą

750 PLN lub więcej

 • rzut monetą w meczu z Lechem Poznań
 • bilet na strefę silver
 • koszulka okolicznościowa
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka z autografami Reprezentacji Polski

999 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Reprezentacji Polski z autografami piłkarzy kadry
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Imię i nazwisko na krzesełku stadionowym VIP

1 000 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na krzesełku stadionowym w wybranym przez Ciebie miejscu na nowym stadionie Pogoni w strefie VIP
 • możliwość zamiany imienia i nazwiska na nazwę firmy, na czas posiadania umowy sponsorskiej z klubem
 • pierwszeństwo do zakupu biletu w przedsprzedaży na Twoje imienne krzesełko stadionowe na mecze Pogoni Szczecin rozgrywane na nowym stadionie
 • możliwość przekazania powyżej wymienionych praw wskazanemu przez Ciebie kibicowi
 • imienny certyfikat potwierdzający posiadanie imiennego krzesełka stadionowego na nowym stadionie Pogoni
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
 • krzesełka będą wybierane w ciągu 3 miesięcy przed otwarciem stadionu
 • zakup nagrody równoznaczny jest z akceptacją regulaminu (tzw. Nagroda VIP) dostępnego na stronie: https://goo.gl/kI2YEq
10kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Imienne krzesełko stadionowe w strefie SUPER VIP

2 000 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na krzesełku stadionowym w wybranym przez Ciebie miejscu na nowym stadionie Pogoni w strefie SUPER VIP
 • możliwość zamiany imienia i nazwiska na nazwę firmy, na czas posiadania umowy sponsorskiej z klubem 
 • pierwszeństwo do zakupu biletu w przedsprzedaży na Twoje imienne krzesełko stadionowe na mecze Pogoni Szczecin rozgrywane na nowym stadionie
 • możliwość przekazania powyżej wymienionych praw wskazanemu przez Ciebie kibicowi
 • imienny certyfikat potwierdzający posiadanie imiennego krzesełka stadionowego na nowym stadionie Pogoni
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
 • zakup nagrody równoznaczny jest z akceptacją regulaminu (tzw. Nagroda Super VIP) dostępnego na stronie: https://goo.gl/kI2YEq
16kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Kolacja z trenerem

2 100 PLN lub więcej

 • kolacja z trenerem dla dwóch osób
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Oglądanie meczu z zarządem

2 500 PLN lub więcej

 • obejrzenie wybranego meczu w strefie Platinum wraz z osobą towarzyszącą w
  towarzystwie zarządu
 • przedstawienie przez zarząd
 • strefa wyposażona w catering ciepły i zimny
 • na życzenie imienne pozdrowienia od spikera z informacją o obecności gościa honorowego w strefie Platinum
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W Pogoni za stadionem"
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Lunch z prezesem Ekstraklasy

2 999 PLN lub więcej

 • lunch z Dariuszem Marcem, prezesem Ekstraklasy SA w dobrej restauracji Warszawie, w terminie uzgodnionym z Ekstraklasa SA
 • możliwość odwiedzenia siedziby Ekstraklasy SA 
 • dojazd w Polsce i koszt lunchu w cenie nagrody
 • możliwość zaproszenia również prezesa Pogoni Szczecin Jarosława Mroczka
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: styczeń 2017

Rejs pod żaglami po zalewie z prezesem

3 000 PLN lub więcej

 • indywidualny rejs pod żaglami po zalewie z prezesem Jarosławem Mroczkiem
 • możliwość współprowadzenia łodzi 
 • okolicznościowy status „kapitana” w trakcie rejsu
 • pamiątkowe zdjęcie z rejsu, na życzenie z autografem prezesa
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W Pogoni za stadionem"
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Zgrupowanie przedmeczowe w Szczecinie

5 000 PLN lub więcej

 • udział w zgrupowaniu przedmeczowym w Szczecinie
 • nocleg z drużyną
 • śniadanie z drużyną
 • udział w rozgrzewce przedmeczowej
 • dres klubowy
 • personalizowany kompletny strój meczowy
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Mecz wyjazdowy

6 000 PLN lub więcej

 • udział w wyjeździe na mecz wyjazdowy
 • nocleg z drużyną
 • śniadanie z drużyną
 • udział w rozgrzewce przedmeczowej
 • dres klubowy
 • personalizowany kompletny strój meczowy
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Trening z reprezentacją Polski

10 000 PLN lub więcej

 • udział w treningu z reprezentacją Polski przed meczem towarzyskim
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2017
Zaproponuj
nagrodę
wyślij

Udział Klubu

657 132 PLN
Wpływ ze sprzedaży certyfikatów

Liczba kibiców: 172
Kwota: 860 PLN

Zaproponuj
współpracę
http://
wyślij
Ambasadorzy projektu