Domyślnie ustawiliśmy Twój język na Polski, kliknij żeby zmienić

W pogoni za stadionem

Pogoń Szczecin

Razem sfinansujmy zmiany w projekcie stadionu, zakładające powstanie czwartej trybuny, tak aby wydatki na nowy projekt nie wpływały na funkcjonowanie klubu.

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
 
11%Osiągnięto
112 433 PLNZebranych środków
27 dni Do końca
637 kibicówDołączyło
Pierwszym celem projektu jest zebranie 1 000 000 PLN
do dnia 2017-02-15
Dołącz do projektu!

W połowie listopada w szczecińskim magistracie podpisane zostały trójstronne umowy niezbędne do realizacji budowy nowego stadionu, który stanie się pięknym i nowoczesnym domem dla Pogoni Szczecin. Dzięki nim już wiadomo, że spełniona zostanie wola klubu oraz jego kibiców, a stadion będzie liczył nie trzy, a cztery trybuny!

Coś za coś – zmiany w projekcie budowlanym musi jednak opłacić klub. Uważaliśmy, że warto zdecydować się na ten krok, bo przez długie lata będzie on wpływał na jakość oglądania dobrego futbolu w Szczecinie. Z drugiej jednak strony - budżet Pogoni jest jeden i wydanie miliona złotych to dla klubu ogromny ciężar. Dlatego akcję „W pogoni za stadionem” kierujemy  do całego środowiska „Portowców” – każdy z Was może zostać ojcem naszego nowego domu! A dołączając do projektu sprawicie również, że poziom drużyny walczącej o czwarty z rzędu awans do grupy mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy i zmierzającej po Puchar Polski nie zmniejszy się! 

Celem akcji „W pogoni za stadionem” jest zebranie kwoty, która pozwoli sfinansować zmiany w nowym projekcie budowlanym, zakładającym istnienie czterech trybun. To skomplikowany i czasochłonny proces, ale mamy gwarancję, że zakończy się do połowy przyszłego roku. Naszym zdaniem wciąż realne jest, że przed końcem 2019 roku nowy stadion będzie gotowy! Podpisując umowę z samorządem i biurem projektowym zagwarantowaliśmy, że jesteśmy gotowi do tych zmian. Musimy zatem mieć środki na nowy projekt i je mamy – pochodzą z budżetu klubu na ten sezon, ale w konsekwencji uszczuplone zostaną zasoby przeznaczone na funkcjonowanie klubu. Te zaś są niezbędne, by wiosną bić się o najwyższe cele tak w Lotto Ekstraklasie, jak i w Pucharze Polski!

Jeśli w akcji „W pogoni za stadionem” nie uda nam się zebrać kwoty niezbędnej do sfinansowania zmian w projekcie, ostatniego dnia brakującą część wpłacimy z budżetu klubu. Wierzymy jednak, że to nie będzie konieczne. To dzięki naszemu wspólnemu uporowi udało się sprawić, że stadion będzie miał cztery trybuny, a jesteśmy przekonani, że tym silniej będziecie z nim związani, im większą macie szansę realnie uczestniczyć w procesie jego tworzenia. Tym bardziej zachęcamy Was do wzięcia udziału w projekcie „W Pogoni za Stadionem” – każdy kibic dołączając do akcji wybiera wyjątkowe nagrody przygotowane na tę okazję. Wśród nich znajdziecie imienne krzesełko na nowym stadionie oraz nagrody ze specjalnej kolekcji  „DUMNI Z BARW”. Bo to one łączą nasz herb, stary i nowy stadion oraz wszystkich kibiców DUMY POMORZA! 

Kiedyś nasi dziadkowie i pradziadkowie ręcznie odbudowywali ten obiekt po zniszczeniach wojennych. Dziś znów, w nieco inny, ale równie ważny sposób, każdy z nas może przyczynić się do stworzenia wyjątkowego miejsca dla Pogoni Szczecin.

Niektóre nagrody wymagają odpowiedzi na dodatkowe pytania, np. rozmiar koszulki. Odpowiedzi na pytania udzielasz po zakończeniu projektu w panelu użytkownika pod linkiem Twoje nagrody. Panel użytkownika widoczny jest po zalogowaniu w prawnym górnym rogu strony.

Poniżej przykłady nagród:

Imienne krzesełko stadionowe:

Okolicznościowa koszulka meczowa

Karta kibica "Dumni z barw"

Koszulka "Dumni z barw"

Szalik "Dumni z barw"

Kubek "Dumni z barw"

Kontakt z Klubem

W przypadku pytań dotyczączych zakupu oraz realizacji nagród prosimy o kontakt mailowy na adres: redakcja@pogonszczecin.pl

Pytania oraz kontakt z FANS4CLUB.COM

Jeżeli masz pytania zajrzyj do FAQ. Jeżeli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na pytania napisz do nas lub zadaj pytanie na naszym Facebooku.

Aktualizacja nr 4

24.12.2016

Tadeusz i Marcin z zegarkami!

Konkurs "Czas na stadion", w którym do wygrania były 2 zegarki Aztorin z limitowanej serii Ekstraklasa został rozstrzygnięty. Dziękujemy za  liczne życzenia i podziwiamy Waszą kreatywność! Oby wszystkie życzenia się spełni... czytaj więcej

Konkurs "Czas na stadion", w którym do wygrania były 2 zegarki Aztorin z limitowanej serii Ekstraklasa został rozstrzygnięty. Dziękujemy za 
liczne życzenia i podziwiamy Waszą kreatywność! Oby wszystkie życzenia się spełniły!


Jury konkursu miało trudny wybór. Po obradach postanowiło wyróżnić życzenia panów Tadeusza oraz Marcina. Zwycięskie życzenia znajdziecie na końcu aktualizacji.Laureatom serdecznie gratulujemy, zegarki zostaną wysłane po 8 stycznia.

Ale to oczywiście nie jest koniec akcji "W pogoni za stadionem" ani nagród związanych z partnerem akcji - Ekstraklasą SA. Wśród wielu atrakcji jest między innymi możliwość spotkania się na lunchu z prezesem Ekstraklasy - Dariuszem Marcem! Nadal możecie wybierać nagrody i  dołączać!

Zwycięskie życzenia: 
Nadesłane przez Pana Tadeusza: 

Na zbliżające się Święta i Nowy Rok..
Zdrowia i emocji, nowego stadionu ślicznego..
Kibiców pełnego i Mistrzostwa upragnionego..
Dla Pogoni króla strzelców jakim był Leśniak Marek..
Ja byłem grzeczny Mikołaju, więc proszę o zegarek..
Żeby mi odliczał Pogoni sukcesów długie lata..
Już wkrótce Nasza Pogoń będzie Mistrzem Świata..
Pan Florian dumny, że kibice nie pozostawili najmniejszej szczeliny..
Życzę całemu Szczecinowi wysokiego poziomu adrenaliny..
Fala na czterech trybunach, powoduje tsunami..
Ukochana Pogoń, ZAWSZE BĘDZIEMY Z WAMI..
Niech Słowik w bramce wysoko lata..
Rapa z Nunesem wszystko wymiata..
Rudol znak - zakaz wjazdu postawi..
Razem z Fojutem aby wszystkie głowy wygrywali..
Nie do przejścia byli Matrix z Drygasem..
Kilka sztuczek niech zawsze mają za pasem..
Muraś time by nie trwał tylko pięć minutek..
Gryucso z Delewem mieli wiele pięknych wrzutek..
A najwięcej asyst miał ktoś z dwójki: Kort lub Aka..
Cała Europa się zachwycała: OOO szczecińska tiki-taka..
Zwoliński jak szpadą machał niech sobie przypomni..
Zapisze się w historii Zorro i pamiętać będą potomni..
Frączczak z workiem bramek niech Ronaldo z Messim goni..
WESOŁYCH ŚWIĄT, ZDROWIA i SUKCESÓW ŻYCZĘ KOCHANEJ POGONI!!!
 

Nadesłane przez Pana Marcina:

POGOŃ SZCZECIN - TO COŚ WIĘCEJ
NIŻ ZWYCZAJNE DWA WYRAZY
TO TEŻ ZWYCIĘSTW NA BOISKU
NIEZLICZONA ILOŚĆ RAZY

TO TEŻ SIŁA I MOC WIELKA
W TRUDNYM, LECZ WSPANIAŁYM FACHU
ABY Z PIŁKĄ NA STADIONIE
TAŃCZYĆ NA PIŁKARSKIM SZLAKU

POT, WYSIŁEK, ŁEZ STRUMIENIE
NIC NIE ZNACZĄ PRZYJACIELE
JEŚLI TYLKO GRAĆ W TYM CZASIE
NA NOWEJ ARENIE BĘDZIEMY

WESOŁYCH ŚWIĄT ;)


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 3

22.12.2016

NC plus partnerem akcji!

Telewizja NC plus została partnerem akcji „W pogoni za stadionem”, a do puli nagród trafiają wyjątkowe niespodzianki związane z jej sztandarowym programem – Ligą plus Ekstra. Zobacz na żywo to, co dziesiątki tysięcy kibic&oacu... czytaj więcej

Telewizja NC plus została partnerem akcji „W pogoni za stadionem”, a do puli nagród trafiają wyjątkowe niespodzianki związane z jej sztandarowym programem – Ligą plus Ekstra. Zobacz na żywo to, co dziesiątki tysięcy kibiców oglądają przed telewizorami!

Projekt „W pogoni za stadionem” to akcja skierowana do całego środowiska sympatyków Pogoni Szczecin – chcemy razem z Wami sfinansować zmiany w projekcie stadionu, który zakłada powstanie czwartej trybuny. Wspólnie walczyliśmy o nią długimi miesiącami. Nie chcemy zaś, aby wydatki związane ze sfinansowaniem tych zmian spowodowały zmniejszenie środków przeznaczonych na wzmocnienie drużyny.

Nasz projekt spotkał się z ciepłym przyjęciem m.in. telewizji NC plus , która w profesjonalny sposób obsługuje mecze Lotto Ekstraklasy. Nowoczesne stadiony wpływają na większe zainteresowanie kibiców, poprawiają komfort oglądania spotkań nie tylko na samych obiektach, ale i w telewizji. NC pluszostała partnerem akcji „W pogoni za stadionem”, a w puli znalazło się kilka nagród związanych z jej programami: to m.in. zaproszenia do najważniejszego podsumowania kolejki w Lotto Ekstraklasie – programu Liga plus Ekstra. Te zaproszenia będą związane z wyjątkowym odcinkiem, bo poświęconym Pogoni Szczecin! Dodatkowo - trzy nagrody dotyczą „Dnia z NC plus ” na obiektach Pogoni Szczecin. Nie czekaj, dołącz do akcji „W pogoni za stadionem” i ciesz się wyjątkowymi nagrodami!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 2

19.12.2016

Ekstraklasa partnerem akcji!

Hasło Lotto Ekstraklasy brzmi #NaStadionie. My też chcemy grać #NaStadionie godnym Pogoni! Ekstraklasa SA została partnerem naszej akcji "W pogoni za stadionem". Akcja, która ruszyła tydzień temu rozkręca się i jednoczy wiele śro... czytaj więcej

Hasło Lotto Ekstraklasy brzmi #NaStadionie. My też chcemy grać #NaStadionie godnym Pogoni! Ekstraklasa SA została partnerem naszej akcji "W pogoni za stadionem".

Akcja, która ruszyła tydzień temu rozkręca się i jednoczy wiele środowisk skupionych wokół Pogoni. Nie mogło wśród nich zabraknąć Ekstraklasy, która dołącza jako partner akcji. Przekazała również wyjątkową nagrodę - od teraz można wybrać lunch z prezesem organizatora rozgrywek - Dariuszem Marcem. Kibic, który wykupi tę możliwość będzie mógł się z nim spotkać w Warszawie zapraszając również prezesa Pogoni Szczecin Jarosława Mroczka.
Ale to nie wszystko! Mamy dla Was także wyjątkowy konkurs, którego 2 zwycięzców otrzyma wyjątkowy zegarek Aztorin z limitowanej serii Ekstraklasa! Jak go zdobyć? Dołącz do akcji wybierając dowolną nagrodę w dniach 19.12.2016 - 24.12.2016 do godziny 12.00 i po zakupie nagrody złóż świąteczne życzenia Pogoni Szczecin zawierające odwołania do POGONI, CZASU i STADIONU wpisując je w polu "HASŁO KONKURSOWE" w sekcji Twoje nagrody dostępnej w panelu użytkownika po zalogowaniu na FANS4CLUB.COM. Jury wybierze 2 kibiców, którzy napiszą najciekawsze życzenia. Wyniki ogłosimy 24.12.2016 o godzinie 15.00. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: http://pogonszczecin.pl/info/167/czasnastadion.html

 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 1

15.12.2016

Pomoc w dokonaniu transakcji

Jeżeli na co dzień nie korzystasz z zakupów internetowych, a chcesz wziąć udział w akcji „W pogoni za stadionem”, zespół Fans4Club pomoże Tobie dokonać transakcji. Poniżej dwa rozwiązania: Jeżeli korzystasz z klienta po... czytaj więcej

Jeżeli na co dzień nie korzystasz z zakupów internetowych, a chcesz wziąć udział w akcji „W pogoni za stadionem”, zespół Fans4Club pomoże Tobie dokonać transakcji.

Poniżej dwa rozwiązania:

Jeżeli korzystasz z klienta poczty np. Outlook, Thunderbird, Mail to:
1. Kliknij KUP TERAZ
2. Uzupełnij wymagane dane.
3. Otrzymasz zwrotnie e-mail z blankietem przelewu z danymi do dokonania płatności za wybraną przez Ciebie nagrodę.
4. Po zaksięgowaniu płatności, wpłacona kwota doliczy się do sumy zebranych środków a Ty otrzymasz nagrodę w terminie przewidzianym w projekcie. 


Jeżeli korzystasz z poczty e-mail przez przeglądarkę to:
1. Wyślij e-mail na adres pogon@fans4club.com z następującymi danymi:
- imię i nazwisko
- adres do korespondencji 
- nazwy nagród z projektu "W pogoni za stadionem" dostępnego na stronie fans4club.com/pl-stadion oraz liczbę sztuk, które chcesz kupić 
- informację, czy chcesz aby Twoje imię i nazwisko były widoczne na stronie fans4club.com wśród kibiców, którzy dołączyli do projektu
- oświadczenie o treści:
„Znam i akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności strony fans4club.com oraz wyrażam zgodę na zawarte w nich postanowienia. 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fans4club sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w celu założenia Konta Użytkownika i realizacji umowy” 
2. Otrzymasz zwrotnie e-mail z blankietem przelewu z danymi do dokonania płatności
3. Po zaksięgowaniu płatności, wpłacona kwota doliczy się do sumy zebranych środków a Ty otrzymasz nagrodę w terminie przewidzianym w projekcie. 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
Marcin Wąsowski
Szczecin
19.01.2017
MUSIAŁ-SPORT Musiał
Polska, Wieliczka
19.01.2017
Łukasz Maciejuk
Polska, Szczecin
19.01.2017
Krzysztof Polański
szczecin
19.01.2017
Adrian Lewandowicz
Polska, Szczecin
19.01.2017
Adrian Małek
Szczecin
19.01.2017
Marcin Jużyk
Polska, Stargard
19.01.2017
Ariel Bielecki
Polska, Gryfice
19.01.2017
Paweł Ostaszewski
Goleniów
18.01.2017
Grzegorz Malinowski
Polska, Bezrzecze
18.01.2017
Paweł Kocjan
Polska, Gryfino
18.01.2017
Daniel Hepko
Polska, ŚWINOUJŚCIE
18.01.2017
Paweł Bajda
Polska, Kamien Pomorski
18.01.2017
Adrian Juszkiewicz
Szczecin
18.01.2017
Paweł Ledwolorz
Holandia, Terneuzen
18.01.2017
Jakub Balcerzak
Polska, Szczecin
18.01.2017
Tomek Sawicki
Polska, Szczecin
18.01.2017
Mariusz Słojkowski
Polska, Szczecin
18.01.2017
Boris Peskovic
Polska, Szczecin
18.01.2017
Krzysztof Wardak
Polska, Mierzyn
18.01.2017
Grzegorz Bohun
Polska, Suchy Las
18.01.2017
Michał Charowski
Polska, Stargard
18.01.2017
Edyta Jakubik
Polska, Szczecin
18.01.2017
Michał Fydrych
Holandia, Rotterdam
18.01.2017
Mateusz Sobczak
Polska, Łobez
18.01.2017
Marcin Górski
Polska, Szczecin
18.01.2017
Małgorzata Lieder
Polska, Szczecin
18.01.2017
Krzysztof Ufland
Szczecin
18.01.2017
Sebastian Cąbrowski
Polska, Szczecin
18.01.2017
Tomasz Dzielecki
Polska, Stargard
18.01.2017
Piotr Norko
Polska, Szczecin
18.01.2017
WOJCIECH WARDACKI
Polska, Kliniska Wielkie
18.01.2017
Adrian Bagieński
Polska, Szczecin
17.01.2017
Oliwier Muszyński
Polska, Pyrzyce
17.01.2017
Przemysław Boulange
Polska, Police
17.01.2017
Jacek Pawlak
Polska, Szczecin
17.01.2017
Marcin Szypa
Polska, Szczecin
17.01.2017
Robert Pietruczuk
Polska, Gryfino
17.01.2017
Krzysztof Kaczmarek
Polska, Szczecin
17.01.2017
Michal Pasiak
Polska, Warnice
17.01.2017
Mateusz Kędziora
Polska, Szczecin
17.01.2017
Kapuściński Adrian
Polska, Banie
17.01.2017
Arkadiusz Bartoś
Polska, Szczecin
17.01.2017
marcin zygmunt
Polska, CHOJNA
17.01.2017
Adam Nowak
szczecin
17.01.2017
Bartosz Sobieski
Polska, Szczecin
17.01.2017
Rafał Górski
Polska, Szczecin
16.01.2017
Tomasz Szadkowski
Polska, Goleniów
16.01.2017
Mateusz Zaranek
Polska, Wołczkowo
16.01.2017
Michal Iwanczewski
Polska, Szczecin
16.01.2017
Piotr Kowalski
Polska, Szczecin
16.01.2017
Daniel Wójcik
Polska, Szczecin
16.01.2017
Adrian Nawacki
Szczecin
16.01.2017
Małgorzata Mum
Polska, Szczecin
16.01.2017
Paweł Hatylak
Szczecin
16.01.2017
Marcin Bartczak
Polska, Szczecin
16.01.2017
Adrian Jakubowski
Polska, Szczecin
16.01.2017
Krzysztof Głębicki
Polska, Mierzyn
16.01.2017
Łukasz Wójcik
Szczecin
16.01.2017
Wiktor Lechowicz
Polska, Szczecin
16.01.2017
Maurycy Szajko
Dołuje
16.01.2017
Jan Wilczyński
Szczecin
16.01.2017
Patryk Baracz
Polska, Warszawa
16.01.2017
Łukasz Płażalski
Polska, Brojce
16.01.2017
Dorota Nowakowska
Polska, Szczecin
16.01.2017
Cezary Mroczek
Polska, Recz
16.01.2017
Michal Chmielewski
Stargard
16.01.2017
Tomasz Adamczyk
Polska, Szczecin
16.01.2017
Paweł Sworobowicz
Polska, Szczecin
16.01.2017
Euzebiusz Jóźwik
Polska, Police
15.01.2017
Piotr Kowal
Polska, Szczecin
15.01.2017
Tomasz Kowalik
Polska, Szczecin
15.01.2017
Wiktoria Żwan
Polska, MIERZYN
15.01.2017
Jacek Pauter
Poznań
15.01.2017
Renè Evert
Niemcy, Güstrow
15.01.2017
Karol Zagożdżan
Polska, Złocieniec
15.01.2017
Emilian Zabłocki
Polska, Świnoujście
15.01.2017
Ja Rosz
Mysliborz
15.01.2017
Michal Matecki
Polska, Szczecin
14.01.2017
TOMASZ KOWAL
Polska, Szczecin
14.01.2017
AB BECHCICKI Adam Rączka
Polska, Wrocław
14.01.2017
Maciej Dąbrowski
Polska, Żarnowo
14.01.2017
Beata Burchacka
Polska, Szczecin
14.01.2017
Mateusz Grabarczyk
Polska, Szczecin
14.01.2017
Michał Hałub
Polska, Szczecin
14.01.2017
Adam Dubajko
Szczecin
14.01.2017
Lukasz Postarenczak
Polska, Szczecin
14.01.2017
KRZYSZTOF MRUGOWSKI
Polska, Szczecin
14.01.2017
Robert Dziaman
Polska, Szczecin
13.01.2017
Damian Geisler
Polska, Szczecin
13.01.2017
Robert Bądkowski
Szczecin
13.01.2017
Mateusz Sójka
Polska, Szczecin
13.01.2017
Łukasz Cholawo
Polska, Szczecin
13.01.2017
Artur Wojcik
Polska, GRYFICE
13.01.2017
Alex Lennard
Polska, Warszawa
13.01.2017
Wojtek Rymer
Polska, Pucice
13.01.2017
Mariusz Snowacki
Polska, Toruń
13.01.2017
Krzysztof Jóźwiak
Polska, Police
13.01.2017
Jacek Jakubowski
Polska, Gryfice
13.01.2017
Daniel Rzeźnicki
Police
12.01.2017
Anna Osowska
Polska, cedynia
12.01.2017
Maciej Witkowski
Polska, Szczecin
12.01.2017
Szymon Olbiński
Szczecin
12.01.2017
Benjamin Senkel
Niemcy, magdeburg
12.01.2017
Błażej Nowak
Polska, Przecław
12.01.2017
Krzysztof Debski
Polska, Szczecin
12.01.2017
Przemysław Klasa
Rogoźno
12.01.2017
Łukasz Piątyszek
Polska, Augustów
12.01.2017
Wiesław Grabowski
Polska, Szczecin
12.01.2017
Aleksandra Janaszek
Niemcy, Wesel
12.01.2017
Paweł Staroń
Polska, Szczecin
12.01.2017
Jaroslaw Gola
Szczecin
12.01.2017
anna morawska
Wielka Brytania, BOSTON
12.01.2017
Tomasz Skomorowski
Wielka Brytania, Blackpool
12.01.2017
Andrzej Sufin
Polska, Kołbacz
11.01.2017
Cezary Jaguszewski
Polska, Nowe Warpno
11.01.2017
Krzysztof Wełpa
Polska, Przecław
11.01.2017
Marcin Zygmunt
Polska, Szczecin
11.01.2017
Piotr Przybylski
Polska, Szczecin
11.01.2017
Michał Padewski
Polska, Kalisz Pomorski
11.01.2017
Rafał Żerebecki
Polska, Jelcz - Laskowice
11.01.2017
Bartosz Węcowski
Polska, Szczecin
10.01.2017
Piotr Steinke
Polska, Szczecin
10.01.2017
Mariusz Brzeźniakiewicz
Polska, Drawsko Pomorskie
10.01.2017
Ryszard Bożyk
Polska, Szczecin
10.01.2017
Adam Tomczyk
Polska, Gryfino
10.01.2017
Wojciech Wilpiszewski
Polska, Szczecin
10.01.2017
Adam Robak
Polska, Szczecin
10.01.2017
Tomasz Tomczak
Polska, Dołuje
10.01.2017
Michał Stoltmann
Polska, Mierzyn
10.01.2017
Marek Chochół
Australia, Wavell Heights
10.01.2017
Konrad Olcha- Osiński
Polska, Mierzyn
09.01.2017
Przemysław Wawryszczuk
Polska, Szczecin
09.01.2017
Piotr Bitel
Polska, Przecław
09.01.2017
Kuba Wenerski
Polska, Mierzyn
09.01.2017
mariusz matynia
Polska, Gdańsk
09.01.2017
Daniel Nagdowski
Polska, Szczecin
09.01.2017
Robert Malinowski
Kamień Pomorski
09.01.2017
Dominik Warysz
Gryfice
09.01.2017
Piotr Łoziński
Polska, Szczecin
09.01.2017
Robert Chojnowski
Polska, Szczecin
08.01.2017
Roman Baltrukiewicz
Polska, Gryfice
08.01.2017
Krzysztof Leszczyński
Polska, Szczecin
07.01.2017
Jarek "Diego" Rynkiewicz
Polska, Szczecin
07.01.2017
Marek Kornacki
Polska, Szczecin
07.01.2017
Krystian Skibicki
Polska, Stargard
07.01.2017
Mariusz Blinkiewicz
Polska, Dolice
06.01.2017
Mateusz Kokolus
Polska, Szczecin
05.01.2017
Paweł Prytuła
Polska, Szczecin
05.01.2017
Andrzej Waszkiewicz
Polska, Drawsko Pomorskie
04.01.2017
Daniel Ostrowski
Polska, Łomianki
03.01.2017
Jarosław Karpowicz
Polska, Police
03.01.2017
Pogoń Walcząca
Polska, Szczecin
03.01.2017
Jakub Piotrowicz
Polska, Nowogródek Pomorski
03.01.2017
Bartosz Napart
Polska, Szczecin
03.01.2017
Marek Lachowicz
Stargard
03.01.2017
Sebastian Utykański
Polska, Szczecin
03.01.2017
Patryk Spurgiasz
Polska, Mrzezino
03.01.2017
Marek Mikołajczyk
Polska, Szczecin
03.01.2017
Wojciech Olejarnik
Polska, Poznań
03.01.2017
Łukasz Zboralski
Polska, Szczecin
02.01.2017
Łukasz Firlik
Polska, Szczecin
02.01.2017
Piotr Szala
Polska, Szczecin
02.01.2017
Artur Kiesler
Polska, Szczecin
02.01.2017
Gracjan Cokan
Polska, Stargard
02.01.2017
Tomasz Stütz
Szczecin
02.01.2017
Witold Mączkowski
Polska, Goleniów
02.01.2017
Joanna Raplis
Polska, Szczecin
01.01.2017
Małgorzata Klimaszewska
Polska, Szczecin
01.01.2017
Paweł Rudnicki
Polska, Dębniak
01.01.2017
Piotr Górski
Polska, Szczecin
01.01.2017
Janusz R. Błaszczyk
Polska, Szczcin
30.12.2016
Piotr Kołacki
Polska, Tanowo
30.12.2016
Paweł Orłowski
Polska, Mirowo 23
30.12.2016
Oskar Sekutowicz
Polska, Szczecin
30.12.2016
Joanna Skiba
Polska, Szczecin
30.12.2016
Mariusz Różycki
Polska, Police
30.12.2016
Rafał Sokołowski
Polska, Szczecin
29.12.2016
Monika Robak
Polska, Szczecin
29.12.2016
Patryk Wolski
Polska, Szczecin
29.12.2016
Grzegorz Kozłowski
Polska, Szczecin
29.12.2016
Adrian Marczewski
Polska, Szczecin
29.12.2016
Marek Koscielecki
Polska, Szczecin
29.12.2016
Wiesław Michalak
Polska, Stepnica
29.12.2016
Joanna Lis
Polska, Krzywin
29.12.2016
Michał Cieślak
Polska, Golenice
29.12.2016
Piotr Ptaszek
Polska, Kliniska Wielkie
29.12.2016
Waldemar Rybarczyk
Polska, Kurów
29.12.2016
Tomasz Grodzki
Polska, Szczecin
28.12.2016
Henryk Lemański
Polska, Police
28.12.2016
Radosław Piórkowski
Polska, Szczecin
28.12.2016
JACEK GADOMSKI
Polska, Szczecin
28.12.2016
Wojtek Maj
Szczecin
27.12.2016
Zygmunt Krzywulski
Polska, Szczecin
27.12.2016
Marcin Borek
Szczecin
27.12.2016
Ewa Sobczak
Polska, Szczecin
27.12.2016
Jacek Kamiński
Polska, Szczecin
27.12.2016
Mariusz Grodecki
Polska, Szczecin
27.12.2016
Michał Wojdył
Polska, Szczecin
27.12.2016
Dariusz Kwasik
Polska, Szczecin
26.12.2016
Ernest Wójcik
Polska, Banie
26.12.2016
Paweł Dobek
Polska, Szczecin
26.12.2016
Adam Luboński
Piła
26.12.2016
Daria Lubońska
Piła
26.12.2016
Artur Wójcik
Polska, Stargard
26.12.2016
Jakub Wojcik-Halat
Polska, Mierzyn
26.12.2016
Michał Piskuła
Polska, Warszawa
25.12.2016
Robert Ratajczyk
Polska, Szczecin
24.12.2016
Daniel Olędzki
Polska, Szczecin
24.12.2016
Szymon Rynkiewicz
Polska, Szczecin
24.12.2016
Mariusz Seroka
Irlandia, LIMERICK
24.12.2016
Grzegorz Cegielski
Polska, Szczecin
24.12.2016
SEBASTIAN FILIKS
POZNAŃ
23.12.2016
Tomasz Berta
Wielka Brytania, Colnbrook/Slough
23.12.2016
Paweł Czyżewski
Polska, Szczecin
23.12.2016
Jarosław Pawlisz
Polska, Kobylanka
23.12.2016
Tadeusz Maciocha
Polska, Szczecin
23.12.2016
Marcin Piskorowski
Polska, Drawsko Pomorskie
23.12.2016
Michał Sawka
Polska, Barlinek
23.12.2016
Przemysław Grabowski
Polska, Szczecin
22.12.2016
Marzena Warzecha
Polska, Pilchowo
22.12.2016
Marcin Furmański
Polska, Szczecin
22.12.2016
Żaneta Tokarz
Szczecin
22.12.2016
tadeusz szpura
Polska, gryfino
22.12.2016
Marek Mazur
Polska, Babinek
22.12.2016
Marek Szubert
Polska, sowno
22.12.2016
klaudiusz plewa
Polska, maszewo
22.12.2016
Tomasz Tarnawski
Świerzno
22.12.2016
Justyna Grbowicz
Skrzewo
21.12.2016
Adam Jasiński
Polska, Lubanowo
21.12.2016
Daniel Wysocki
Polska, Szczecin
21.12.2016
Paweł Lech
Polska, Szczecin
21.12.2016
Dariusz Florczak
Polska, Szczecin
21.12.2016
Dawid Staśkiewicz
Polska, Szczecin
21.12.2016
Jarosław Dura
Szczecin
20.12.2016
Krzysztof Zduńczuk
Polska, Przecław
20.12.2016
Paweł Czerwonka
Polska, Szczecin
20.12.2016
Wojtek Karbowski
Szczecin
20.12.2016
Michał Pawlik
Polska, Szczecin
20.12.2016
Piotr Barański
Polska, Szczecin
20.12.2016
Malwina Jedras
Polska, Stargard
19.12.2016
Piotr Wołk
Polska, Lipiany
19.12.2016
Wincenty Czerwonka
Polska, Szczecin
19.12.2016
Tomasz Budnarski
Polska, Szczecin
19.12.2016
Arkadiusz Szekieta
Gryfice
19.12.2016
Klaudia Sałata
Polska, Kobylanka
19.12.2016
LESZEK MARTYN
Polska, Szczecin
19.12.2016
Krystian Komarnicki
Polska, Gryfino
19.12.2016
MACIEJ TIJEWSKI
Polska, Mierzyn
19.12.2016
Rafał Kaźmierski
Polska, Szczecin
18.12.2016
Tomasz Paczkowski
Polska, Szczecin
18.12.2016
Mieczysław Klimek
Polska, Szczecin
18.12.2016
S Daniel Orlowski
Polska, Szczecin
18.12.2016
Maciej Barczyński
Polska, Babin 56
18.12.2016
Rafał Dobek
Czaplinek
18.12.2016
Krzysztof Kmietczyk
Wysoka Kamieńska
18.12.2016
Tomasz Szalewicz
Polska, Szczecin
18.12.2016
Krzysztof Kluba
Polska, Szczecin
18.12.2016
Piotr Kos
Polska, Szczecin
17.12.2016
Tomasz Buczma
Przecław
17.12.2016
wiesław maćkowiak
Polska, Szczecin
17.12.2016
Mateusz Jania
Polska, Szczecin
17.12.2016
Miłosz Jędrzejczyk
Słupsk
16.12.2016
Adrian Juszkiewicz
Polska, Szczecin
16.12.2016
Natalia Seweryn
Polska, Szczecin
16.12.2016
Marerk Nieborak
Polska, Szczecin
16.12.2016
Damian Uhle
Polska, Szczecin
16.12.2016
Kacper Sosnowski
Polska, Szczecin
16.12.2016
Paweł Szklar
Polska, Szczecin
16.12.2016
Konrad Kublicki
Polska, Szczecin
16.12.2016
Edward Grzegorek
Szczecin
16.12.2016
Cezary Zych
Szczecin
16.12.2016
Jarosław Uhle
Polska, Szczecin
16.12.2016
Sebastian Gościło
Polska, Szczecin
16.12.2016
Julia Libuda
Polska, Szczecin
15.12.2016
Sławomir Różański
Szczecin
15.12.2016
Adam Kuras
Polska, Szczecin
15.12.2016
Paweł Marczyk
Polska, Szczecin
15.12.2016
Tomasz Mądrzak
Choszczno
15.12.2016
Sławek Nowak
Polska, Szczecin
15.12.2016
Bogusław Pietrzak
Polska, Szczecin
15.12.2016
Piotr Śliwowski
Polska, Szczecin
15.12.2016
Piotr Fastowski
Polska, Szczecin
15.12.2016
dariusz adamczuk
Polska, Szczecin
15.12.2016
Paweł Kaźmierowski
Polska, Szczecin
15.12.2016
Piotr Głód
Polska, Krzywin
15.12.2016
Piotr Kuriata
Szczecin
15.12.2016
daniel stocki
Polska, Szczecin
15.12.2016
Kamil Gołuchowski
Polska, Pyrzyce
15.12.2016
Artur Żwan
Mierzyn
15.12.2016
Grzegorz Tryzno
Polska, Szczecin
14.12.2016
Marian Kościcki
Polska, Szczecin
14.12.2016
Sebastian Faleński
Polska, Szczecin
14.12.2016
Sławomir Krakowski
Polska, Mierzyn
14.12.2016
Karol Rotkiewicz
Polska, Piła
14.12.2016
Robert Kolendowicz
Polska, Warzymice
14.12.2016
Dawid Dura
Polska, Zbąszyń
14.12.2016
Dariusz Białkowski
Polska, Szczecin
14.12.2016
Patryk Bożek
Recz
14.12.2016
Przemyslaw Wejner
Polska, Szczecin
14.12.2016
Przemysław Both
Polska, Szczecin
14.12.2016
Grzegorz Kozinski
Polska, Szczecin
14.12.2016
Dariusz Piechowiak
Janków Przygodzki
14.12.2016
Łukasz Domagała
Polska, Szczecin
14.12.2016
Tomasz Molenda
Polska, Szczecin Smerdnica
14.12.2016
Łukasz Skóra
Polska, Szczecin
14.12.2016
Michał Gerłowski
Polska, Trzęsacz
13.12.2016
Robert Ciszałowicz
Polska, Szczecin
13.12.2016
Rafal Jerzyk
Stany Zjednoczone, Fall River
13.12.2016
Artur Kamieński
Polska, Szczecin
13.12.2016
Wojciech Dębowicz
Polska, Szczecin
13.12.2016
ANETA TYKWIŃSKA
Polska, Szczecin
13.12.2016
Łukasz Hnyluch
Polska, Myślibórz
13.12.2016
Sławomir Pierściński
Polska, Police
13.12.2016
MACIEK TYKWIŃSKI
Polska, Szczecin
13.12.2016
Patrycja Sagalska
Strączno
13.12.2016
Krzysztof Kuźma
Polska, Szczecin
13.12.2016
Kamil Bernat
Polska, Szczecin
13.12.2016
Marcin Glodowski
Polska, Szczecin
13.12.2016
Rafał Słomka
Polska, Piła
13.12.2016
Daniel Piątek
Polska, Mieszkowice
13.12.2016
Jakub Kaczor
Polska, Warszawa
13.12.2016
Krzysztof Gudaczewski
Polska, Szczecin
13.12.2016
Sebastian Gębski
Polska, Bielice
13.12.2016
Robert Popiołek
Polska, Kamien Pomorski
13.12.2016
Jędrzej Dobosz
Polska, Szczecin
13.12.2016
Zbigniew Lis
Jęczydół
13.12.2016
Tomasz Wochna
Szczecin
13.12.2016
Sławomir Parus
Polska, Poznań
13.12.2016
Kacper Sendłak
Polska, Szczecin
13.12.2016
Daniel Strzelecki
Polska, Szczecin
13.12.2016
Bartosz Barczycki
Polska, Ogardy
13.12.2016
Sławomir Suszczyński
Polska, Szczecn
13.12.2016
Adam Grabczak
Polska, Dołuje
13.12.2016
Michał Czyżycki
Polska, Legnica
13.12.2016
Teresa Drążek
Polska, Wirów
13.12.2016
Marcin Kaliszczak
Polska, Szczecin
13.12.2016
Marcin Tarnawski
Zabrze
12.12.2016
Dariusz Marszałek
Polska, Tanowo
12.12.2016
Grzegorz Banasiak
Szczecin
12.12.2016
Gerard Rypuła
Polska, Szczecin
12.12.2016
Bolesław Szymkowiak
Polska, Szczecin
12.12.2016
Piotr Roszyk
Wielka Brytania, Londyn
12.12.2016
Marcin Piskorowski
Polska, Drawsko Pomorskie
12.12.2016
Przemysław Łobocki
Polska, Szczecin
12.12.2016
ANDRZEJ WOŁK
Polska, Szczecin
12.12.2016
Robert Sowa
Polska, Szczecin
12.12.2016
Adrian Stejka
Polska, Szczecin
12.12.2016
Tomasz Ostrowski
Polska, Szczecin
12.12.2016
Arkadiusz Suchocki
Polska, Szczecin
12.12.2016
Piotr Tuzimek
Polska, Szczecin
12.12.2016
Piotr Wilanowski
Polska, Szczecin
12.12.2016
Wojciech Tomaszewski
Polska, Szczecin
12.12.2016
Michał Miłoszewski
Polska, Police
12.12.2016
Jakub Kowal
Polska, Świnoujście
12.12.2016
Michał Neumann
Polska, Szczecin
12.12.2016
Trafika Taback w CH GRYF Sadurski Michał
Szczecin
12.12.2016
Artur Borgosz
Polska, Szczecin
12.12.2016
Sylwester Cichoń
Polska, Węgorzyno
12.12.2016
Rafał Kwak
Niemcy, Berlin
12.12.2016
Radosław Bugaj
Polska, Myślibórz
12.12.2016
Marzena Werner
Polska, Szczecin
12.12.2016
Krzysztof Zaniewicz
Polska, Szczecin
12.12.2016
Piotr Armonajtis
Polska, Szczecin
12.12.2016
Mateusz Kuczyński
Polska, Szczecin
12.12.2016
Wojciech Rogowski
Polska, Szczecin
12.12.2016
Walerian Sobczak
Polska, Szczecin
12.12.2016
Mariusz Idziak
Szczecin
12.12.2016
Krystian Stypuła
Polska, Szczecin
12.12.2016
Borys Sowiak
Polska, Szczecin
12.12.2016
Wojtek Krakowiak
Szczecin
12.12.2016
Piotr Piórkowski
Polska, Szczecin
12.12.2016
Marek Sobolewski
Polska, Mierzyn
12.12.2016
Lukasz Ananicz
Pyrzyce
12.12.2016
Adam Machiński
Polska, Szczecin
12.12.2016
Mariusz Szczurzewski
Irlandia, Dublin
12.12.2016
Radosław Janukiewicz
Szczecin
12.12.2016
Michał Pospieszyński
Polska, Szczecin
12.12.2016
Piotr Snochowski
ZŁOCIENIEC
12.12.2016
Zbigniew Reszko
Polska, Gryfino
12.12.2016
Jarosław Biernat
Gryfino
12.12.2016
Maciej Stolarczyk
Polska, Bezrzecze
12.12.2016
marcin lewandowski
Polska, Szczecin
12.12.2016
Adrian Kujawski
Polska, Szczecin
12.12.2016
WIESŁAWA ROSIŃSKA
Polska, Szczecin
12.12.2016
Błażej Jakubowski
Police
12.12.2016
RAFAL KALECINSKI
Polska, Szczecin
12.12.2016
Piotr Ziemniewicz
Polska, Szczecin
12.12.2016
Michał Wąs
Szczecin
12.12.2016
Przemek Janaszek
Polska, Szczecin
11.12.2016
Łukasz Kaznowski
Polska, Szczecin
11.12.2016
Dariusz Kwasniewski
Polska, Rzeplino 26a/a/1
11.12.2016
Artur Dalecki
Szczecin
11.12.2016
Bogdan Żukowski
Polska, Gdańsk
11.12.2016
Michał Daleszyński
Polska, Szczecin
11.12.2016
Grzegorz Kontroniewicz
Polska, Chabowo
11.12.2016
PAWEŁ PRZYBYSZ
Polska, Kamien Pomorski
11.12.2016
Bartosz Zajda
Polska, Szczecin
11.12.2016
Dominik Mrożek
Polska, Szczecin
11.12.2016
Przemysław Skweres
Szczecin
11.12.2016
Izabela Kościelna
Polska, Witnica chojeńska
11.12.2016
Maciej Mlodzikowski
Polska, Szczecin
11.12.2016
Dariusz Bratkowski
Polska, Przecław
11.12.2016
Rafał Deroń
Polska, Szczecin
11.12.2016
Dariusz Wilk
Polska, Szczecin
11.12.2016
Przemysław Żurowski
Polska, Wołczkowo
11.12.2016
Łukasz Kreft
Polska, Mierzyn
11.12.2016
Marcin Szczepański
Polska, Szczecin
11.12.2016
Bartosz Ogłoziński
Polska, Węgorzyno
11.12.2016
Tomasz Obłuda
Szczecin
11.12.2016
Anna Wierzbicka
Polska, Szczecin
11.12.2016
Jarosław Mroczek
Polska, Kamieniec
11.12.2016
Piotr Pilawski
Police
11.12.2016
Marek Kruk
Polska, Szczecin
11.12.2016
Bożena Mroczek
Polska, Kamieniec
11.12.2016
Marcin Stępniak
Polska, Szczecin
10.12.2016
Przemysław Pluciński
Polska, Szczecin
10.12.2016
krzysiek choncel
Polska, krzywin
10.12.2016
Mateusz Nowak
Polska, Szczecin
10.12.2016
Konrad Szczawiński
Polska, Szczecin
10.12.2016
Łukasz Biwan
Polska, Szczecin
10.12.2016
Marcin Laszczyk
Polska, Świnoujście
10.12.2016
Agnieszka i Robert Madeła
Szczecin
10.12.2016
Katarzyna Licak
Polska, Szczecin
10.12.2016
Katarzyna Wielgos
Polska, Szczecin
10.12.2016
Tomasz Lewandowski
Polska, Szczecin
10.12.2016
Rafał Więckowski
Polska, Szczcin
10.12.2016
Michał Sznauder
Polska, Szczecin
10.12.2016
Joanna Opala
Polska, Szczecin
10.12.2016
Marcin Nowak
Polska, Pyrzyce
10.12.2016
Paweł Klamerek
Polska, Szczecin
10.12.2016
Rafał Stefański
Polska, Szczecin
10.12.2016
Piotr Mackiewicz
Polska, Szczecin
10.12.2016
Jerzy Woszczyna
Polska, Szczecin
10.12.2016
Tomasz Skrocki
Szczecin
10.12.2016
Marek Włoszak
Polska, Przecław
10.12.2016
Mariusz Pellowski
Szczecin
10.12.2016
Artur Płachecki
Polska, Nowogard
10.12.2016
Tomasz Mackiewicz
Polska, Szczecin
10.12.2016
Tomasz Łyp
zaborsko 21
10.12.2016
Adam Słomiński
Polska, Szczecin
10.12.2016
Piotr Tołyż
Polska, Szczecin
10.12.2016
Dominik Pietrzak
Polska, Warzymice
10.12.2016
Adam Bieńkiewicz
Polska, Przecław
10.12.2016
Kamil Góra
Szczecin
10.12.2016
Daniel Dąbrowski
Polska, Łobez
10.12.2016
Mateusz Białczak
Polska, Dobra
10.12.2016
Zbigniew Pawlukowski
Polska, Cedynia
10.12.2016
Grzegorz Winiarski
Polska, Szczecin
10.12.2016
Marek Niepsuj
Polska, Szczecin
10.12.2016
Franciszek Tomikowski
Polska, Szczecin
10.12.2016
Grzegorz Piotrowski
Polska, Szczecin
10.12.2016
Dawid Trzybiński
Polska, Kołbacz
10.12.2016
Paweł Starosta
Polska, Dąbrówka
10.12.2016
Paulina Czerwicka
Kraków
10.12.2016
Jarosław Grębowicz
Świnoujście
10.12.2016
Maciek Land
Polska, Szczecin
10.12.2016
Daniel Lamotte
Polska, Szczecin
10.12.2016
Kacper Poświatowski
Polska, Szczecin
10.12.2016
ARKADIUSZ PUC
Polska, Szczecin
10.12.2016
Mateusz Pietrzak
Polska, Przeclaw
10.12.2016
Krzysztof Kotwicki
Polska, Szczecin
10.12.2016
Łukasz Litwinionek
Polska, Dobra Szczecińska
10.12.2016
Wojciech Hodyl
Polska, Szczecin
10.12.2016
Krzysztof Ślusarczyk
Polska, Szczecin
10.12.2016
Michał Kępiński
Polska, Stargard
10.12.2016
Piotr Gejdyk
Szczecin
10.12.2016
Waclaw Bielski
Australia, Perth
10.12.2016
Piotr Giec
Polska, Szczecin
10.12.2016
Lukasz Ciszewski
Szczecin
10.12.2016
Mateusz Sobczyk
Polska, Mierzyn
10.12.2016
Marcin Zwarycz
Szczecin
10.12.2016
Robert Kościukiewicz
Polska, Gryfino
10.12.2016
Emil Włodarek
Polska, Przewóz
10.12.2016
Daniel Trzepacz (pogonsportnet.pl)
Polska, Szczecin
10.12.2016
Jacek Łuczak
Polska, Police
10.12.2016
ARNOLD MACIAK
Polska, TŁUSZCZ
10.12.2016
Jacek Okoń
Polska, Szczecin
10.12.2016
Paweł Nowak
Polska, Szczecin
10.12.2016
Sebastian Stasiak
Polska, Szczecin
10.12.2016
Konrad Szanter
Szczecin
09.12.2016
Arek Kołakowski
Polska, Szczecin
09.12.2016
marek kaczmarczyk
szczecin
09.12.2016
Sylwester Jaworski
Polska, Szczecin
09.12.2016
Klaudia Walendowicz
Polska, Szczecin
09.12.2016
Renata Mączniańska
Polska, Wolin
09.12.2016
Radek Skrzypski
Polska, Szczecin
09.12.2016
Sandra Szymczak
Wolin
09.12.2016
Arkadiusz Wojciechowski
Polska, Szczecin
09.12.2016
Radosław Klimek
Polska, Szczecin
09.12.2016
Mario Woronko
Polska, Szczecin
09.12.2016
Marcin Rusak
Szczecin
09.12.2016
Iwona Heimann
Polska, Szczecin
09.12.2016
Karol Wrześniewski
Polska, Warzymice
09.12.2016
Marzena Zasińska-Igła
Szczecin
09.12.2016
Jakub Bohun
Polska, Myślibórz
09.12.2016
Marcin Walawski Doradztwo Prawne
Polska, Szczecin
09.12.2016
Hubert Szmelter
Polska, Szczecin
09.12.2016

Anonimowych kibiców: 139

Małgorzata Mum
16.01.2017
Dziękuję za zaproszenie mnie do akcji :)
Wybrałam kilka rzeczy dla siebie z prawdziwą przyjemnością :D
Szczerze polecam innym - Świetna zabawa i szczytny cel
Jacek Jakubowski
13.01.2017
Kto kocha Pogoń nie pozostanie obojętny!
Każdy szanujący się kibic powinien z nami być.
Pokażmy naszą SIŁĘ !!!
Fanonimous
08.01.2017
Zastanawiam się jak to jest że tak mało kibiców wsparło ten projekt. Zbliżamy się do półmetku a my nawet 10 procent nie mamy. Kiedyś mieliśmy kibiców na pięć gwiazdek a teraz jak to oceniacie
Marcin Furmański
24.12.2016
Serdecznie dziękuję za wyróżnienie mnie w konkursie świątecznym.
Z niecierpliwością czekam na zegarek i tym bardziej na trening bramkarski. Wszystkich zachęcam do wspomożenia naszego Klubu i dołączenia do akcji. Ja jeszcze skuszę się na kolejne zakupy.

Pozdrawiam i Dziękuję - TYLKO POGOŃ !!!
Łukasz Skóra
24.12.2016
Kupiłem sobie i żonie imienne krzesełko z prawem pierwszeństwa i jestem DUMNY ,a moja żona prze szczęśliwa. Kupować nie żałować. POGOŃ MISTRZ !!!!
i myślę jeszcze o jakimś zakupie.
Przemysław Both
14.12.2016
Pewnie, że pomożemy. Póki co dwie nagrody wykupione, ale to jeszcze nie koniec bo mam już pomysły na prezenty :)
Jakub Kowal
14.12.2016
jakoś mało osób wspomaga nasz klub
MACIEK TYKWIŃSKI
13.12.2016
Jeśli mogę w ten sposób pomóc to bez wahania dla Ciebie POGOŃ SZCZECIŃSKA "ABY NADSZEDŁ MISTRZA CZAS"
Marerk Nieborak
12.12.2016
Wierzę, że damy radę. Kibice Pogoni pokażmy na co nas stać.
Fanonimous
11.12.2016
Obydwaj macie rację. W pierwszej akcji Wiślacy ponad 823000, razem z obecnie trwającą już ponad milion. To my nie damy rady?
Artur Siejka
11.12.2016
Kibice Wisły zebrali 823.000 zł
Tomasz Obłuda
11.12.2016
Kibice Wisły zebrali dla swojego klubu 1 mln zł. Nie jesteśmy gorsi, jesteśmy lepsi! MKS!
Ukryj wykupione nagrody:
Ukryj wykupione dodatki:

Karta Kibica

20 PLN lub więcej

 • okolicznościowa Karta Kibica
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
203kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 22337
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Kubek "Dumni z barw"

30 PLN lub więcej

 • kubek okolicznościowy "Dumni z barw"
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
107kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 393
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Zdjęcie zawodnika z autografem

35 PLN lub więcej

 • zdjęcie zawodnika z autografem w ramce
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
16kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 184
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Szalik "Dumni z barw"

40 PLN lub więcej

 • szalik okolicznościowy "Dumni z barw"
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
54kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 446
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Imię i nazwisko na tablicy pamiątkowej

50 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiatkowej, która stanie przed nowym stadionem
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
 • podany poniżej termin realizacji nagrody dotyczy certyfikatu. Tablica powstanie po zakończeniu budowy nowego stadionu Pogoni. 
280kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 7220
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Koszulka dziecięca "Dumni z barw"

55 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa "Dumni z barw" dziecięca
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
10kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 190
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Koszulka "Dumni z barw"

70 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa "Dumni z barw"
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
22kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 378
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Bilet na mecz otwarcia

95 PLN lub więcej

 • okolicznościowy bilet na mecz otwarcia
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
20kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 2480
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Imienne krzesełko stadionowe

99 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na krzesełku stadionowym w wybranym przez Ciebie miejscu na nowym stadionie Pogoni
 • możliwość przekazania imiennego krzesełka stadionowego wskazanemu przez Ciebie kibicowi
 • imienny certyfikat potwierdzający posiadanie imiennego krzesełka stadionowego na nowym stadionie Pogoni
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
 • krzesełka będą wybierane w ciągu 3 miesięcy przed otwarciem stadionu
 • zakup nagrody równoznaczny jest z akceptacją regulaminu (tzw. Nagroda Standard) dostępnego na stronie: https://goo.gl/kI2YEq
83kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 7917
Planowana dostawa do: 0
Wybieram

Koszulka "Dumni z barw" z autografami

119 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa "Dumni z barw" z autografami piłkarzy
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
3kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 97
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Imienne krzesełko stadionowe z prawem pierwszeństwa

150 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na krzesełku stadionowym w wybranym przez Ciebie miejscu na nowym stadionie Pogoni
 • pierwszeństwo do zakupu biletu i karnetu w przedsprzedaży na Twoje imienne krzesełko stadionowe na mecze Pogoni Szczecin rozgrywane na nowym stadionie Pogoni
 • możliwość przekazania powyżej wymienionych praw wybranemu przez Ciebie kibicowi
 • imienny certyfikat potwierdzający posiadanie imiennego krzesełka stadionowego na nowym stadionie Pogoni
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
 • krzesełka będą wybierane w ciągu 3 miesięcy przed otwarciem stadionu
 • zakup nagrody równoznaczny jest z akceptacją regulaminu (tzw. Nagroda Premium) dostępnego na stronie: https://goo.gl/kI2YEq 
160kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 7840
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Firmowa piłka z autografami

160 PLN lub więcej

 • firmowa piłka z autografami piłkarzy
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
15kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 85
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Liga Plus Extra

175 PLN lub więcej

 • udział jako widz w programie na żywo Liga+ Extra poświęconym Pogoni Szczecin
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
   
5kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: czerwiec 2017

Konkurs karnych w przerwie meczu z Lechem

180 PLN lub więcej

 • konkurs karnych w przerwie meczu z Lechem Poznań w Lotto Ekstraklasie 
 • bilet na mecz 
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
5kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: luty 2017

Konkurs karnych w przerwie meczu z Jagiellonią

185 PLN lub więcej

 • konkurs karnych w przerwie meczu z Jagiellonią Białystok
 • bilet na mecz 
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 5
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Konkurs karnych w przerwie meczu z Lechią

190 PLN lub więcej

 • konkurs karnych w przerwie meczu z Lechią Gdańsk
 • bilet na mecz 
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 5
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Dzień z działem prasowym

200 PLN lub więcej

 • udział w przedmeczowej konferencji prasowej
 • wejście z kamerą do szatni I zespołu 
 • obecność na treningu I zespołu jako media klubowe
 • udział w cotygodniowej odprawie działu
 • możliwość przeprowadzania wywiadu z piłkarzem jako reporter 
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 5
Planowana dostawa do: maj 2017
Wybieram

Dzień meczowy z ekipą telewizyjną

225 PLN lub więcej

 • dzień meczowy z redakcją nc+ podczas meczu w Szczecinie
 • zwiedzanie wozu transmisyjnego z kierownikiem planu
 • poznanie kierownika planu
 • zwiedzenie stanowisk technicznych i komentatorskich
 • oglądania meczu w towarzystwie komentatorów
 • wejście na stanowisko z kamerami prowadzącymi przed meczem
 • spotkanie z komentatorami po meczu
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
3kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: czerwiec 2017

Śniadanie z piłkarzami

230 PLN lub więcej

 • udział w śniadaniu z piłkarzami w strefie Platinum
 • możliwość zrobienia wspólnej fotografii z zawodnikami
 • możliwość porozmawiania z wybranymi piłkarzami
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
3kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 17
Planowana dostawa do: maj 2017
Wybieram

Koszulka meczowa z autografami

240 PLN lub więcej

 • okolicznościowa koszulka meczowa z autografami piłkarzy z hasłem „w Pogoni za stadionem”
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
10kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 90
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Personalizowana koszulka meczowa z autografami

295 PLN lub więcej

 • personalizowana okolicznościowa koszulka meczowa z autografami piłkarzy z hasłem „w Pogoni za stadionem”
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
12kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 88
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Eskorta meczowa w trakcie meczu z Lechem

300 PLN lub więcej

 • eskorta meczowa w trakcie meczu z Lechem Poznań
 • bilet na mecz dla dziecka i opiekuna
 • koszulka okolicznościowa dla dziecka
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
3kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 8
Planowana dostawa do: luty 2017
Wybieram

Eskorta meczowa w trakcie meczu z Jagiellonią

305 PLN lub więcej

 • eskorta meczowa w trakcie meczu z Jagiellonią Białystok
 • bilet na mecz dla dziecka i opiekuna
 • koszulka okolicznościowa dla dziecka
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 11
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Eskorta meczowa w trakcie meczu z Lechią

310 PLN lub więcej

 • eskorta meczowa w trakcie meczu z Lechią Gdańsk
 • bilet na mecz dla dziecka i opiekuna
 • koszulka okolicznościowa dla dziecka
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
2kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 9
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Kolacja z piłkarzami

400 PLN lub więcej

 • udział w kolacji z piłkarzami
 • koszulka okolicznościowa
 • możliwość zebrania autografów na okolicznościowej koszulce 
 • możliwość zrobienia wspólnej fotografii z zawodnikami
 • możliwość porozmawiania z wybranymi piłkarzami
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"

 

1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 79
Planowana dostawa do: maj 2017
Wybieram

Trening bramkarski

550 PLN lub więcej

 • udział w treningu bramkarskim 
 • komplenty strój bramkarski
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"

 

3kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: maj 2017

Gryfus na urodzinach

600 PLN lub więcej

 • udział Gryfusa w urodzinach dziecka lub kibica
 • kompletny okolicznościowy strój meczowy 
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 10
Planowana dostawa do: grudzień 2017
Wybieram

Rzut monetą

750 PLN lub więcej

 • rzut monetą w meczu z Lechem Poznań
 • bilet na strefę silver
 • koszulka okolicznościowa
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: kwiecień 2017

Imię i nazwisko na krzesełku stadionowym VIP

1,000 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na krzesełku stadionowym w wybranym przez Ciebie miejscu na nowym stadionie Pogoni w strefie VIP
 • możliwość zamiany imienia i nazwiska na nazwę firmy, na czas posiadania umowy sponsorskiej z klubem
 • pierwszeństwo do zakupu biletu w przedsprzedaży na Twoje imienne krzesełko stadionowe na mecze Pogoni Szczecin rozgrywane na nowym stadionie
 • możliwość przekazania powyżej wymienionych praw wskazanemu przez Ciebie kibicowi
 • imienny certyfikat potwierdzający posiadanie imiennego krzesełka stadionowego na nowym stadionie Pogoni
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
 • krzesełka będą wybierane w ciągu 3 miesięcy przed otwarciem stadionu
 • zakup nagrody równoznaczny jest z akceptacją regulaminu (tzw. Nagroda VIP) dostępnego na stronie: https://goo.gl/kI2YEq
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 75
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Imienne krzesełko stadionowe w strefie SUPER VIP

2,000 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na krzesełku stadionowym w wybranym przez Ciebie miejscu na nowym stadionie Pogoni w strefie SUPER VIP
 • możliwość zamiany imienia i nazwiska na nazwę firmy, na czas posiadania umowy sponsorskiej z klubem 
 • pierwszeństwo do zakupu biletu w przedsprzedaży na Twoje imienne krzesełko stadionowe na mecze Pogoni Szczecin rozgrywane na nowym stadionie
 • możliwość przekazania powyżej wymienionych praw wskazanemu przez Ciebie kibicowi
 • imienny certyfikat potwierdzający posiadanie imiennego krzesełka stadionowego na nowym stadionie Pogoni
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
 • zakup nagrody równoznaczny jest z akceptacją regulaminu (tzw. Nagroda Super VIP) dostępnego na stronie: https://goo.gl/kI2YEq
8kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 44
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Kolacja z trenerem

2,100 PLN lub więcej

 • kolacja z trenerem dla dwóch osób
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: maj 2017

Oglądanie meczu z zarządem

2,500 PLN lub więcej

 • obejrzenie wybranego meczu w strefie Platinum wraz z osobą towarzyszącą w
  towarzystwie zarządu
 • przedstawienie przez zarząd
 • strefa wyposażona w catering ciepły i zimny
 • na życzenie imienne pozdrowienia od spikera z informacją o obecności gościa honorowego w strefie Platinum
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W Pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 2
Planowana dostawa do: maj 2017
Wybieram

Lunch z prezesem Ekstraklasy

2,999 PLN lub więcej

 • lunch z Dariuszem Marcem, prezesem Ekstraklasy SA w dobrej restauracji Warszawie, w terminie uzgodnionym z Ekstraklasa SA
 • możliwość odwiedzenia siedziby Ekstraklasy SA 
 • dojazd w Polsce i koszt lunchu w cenie nagrody
 • możliwość zaproszenia również prezesa Pogoni Szczecin Jarosława Mroczka
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 1
Planowana dostawa do: styczeń 2017
Wybieram

Rejs pod żaglami po zalewie z prezesem

3,000 PLN lub więcej

 • indywidualny rejs pod żaglami po zalewie z prezesem Jarosławem Mroczkiem
 • możliwość współprowadzenia łodzi 
 • okolicznościowy status „kapitana” w trakcie rejsu
 • pamiątkowe zdjęcie z rejsu, na życzenie z autografem prezesa
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W Pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 10
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram

Zgrupowanie przedmeczowe w Szczecinie

5,000 PLN lub więcej

 • udział w zgrupowaniu przedmeczowym w Szczecinie
 • nocleg z drużyną
 • śniadanie z drużyną
 • udział w rozgrzewce przedmeczowej
 • dres klubowy
 • persnalizowany kompletny strój meczowy
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 1
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Mecz wyjazdowy

6,000 PLN lub więcej

 • udział w wyjeździe na mecz wyjazdowy
 • nocleg z drużyną
 • śniadanie z drużyną
 • udział w rozgrzewce przedmeczowej
 • dres klubowy
 • personalizowany kompletny strój meczowy
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: kwiecień 2017

Trening z reprezentacją Polski

10,000 PLN lub więcej

 • udział w treningu z reprezentacją Polski przed meczem towarzyskim
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w akcji "W pogoni za stadionem"
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2017
Zaproponuj
nagrodę
wyślij
Zaproponuj
współpracę
http://
wyślij
Ambasadorzy projektu