Domyślnie ustawiliśmy Twój język na Polski, kliknij żeby zmienić

Wszystkie łapy na parkiet!

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Celem projektu jest sfinansowanie stworzenia naszej klubowej maskotki, którą stać ma się symbol Bielska - pies Reksio! Wszystkie łapy na parkiet!

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
 
100%Osiągnięto
12 083 PLNZebranych środków
28.09.17 Zakończono
56 kibicówDołączyło
celem projektu było zebranie 12 000 PLN
do dnia 2017-09-28

Jeśli zapytacie mieszkańców różnych części Polski o symbol Bielska-Białej, część wskaże pewnie legendarnego Fiata 126p, a inna część równie legendarnego Reksia. Tego samego Reksia, któremu w tym roku „stuknęło” 50 lat. To pół wieku obcowania z tym przemiłym psiakiem przez kilka pokoleń mieszkańców wielkich miast i małych wiosek, zresztą nie tylko w Polsce. A Reksio promował wychowanie poprzez sport, co było zamysłem jego „taty” Lechosława Marszałka. Stąd m.in. odcinek pod tytułem „Reksio sportowiec”. Bohater bajki świetnie pływał, biegał, rywalizował w ping-ponga, wędrował po górach, a w odcinku „Reksio i Paw” – grał w siatkówkę... balonem!

I ten właśnie Reksio już wkrótce może być nową, oficjalną maskotką klubową BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała! Naszym podstawowym celem jest zebranie kwoty 12 tys. zł, która pozwoli na stworzenie klubowej maskotki psiaka Reksio! Dołączajcie do akcji „Wszystkie łapy na parkiet”!

 

Reksio świętował w tym roku swoje 50. urodziny – jak zawsze zresztą: z dziećmi. To symbol Bielska-Białej, tu narodził się w głowie i rękach wybitnego twórcy Lechosława Marszałka. Reksio towarzyszył dzieciom w ciężkich czasach poprzedniego systemu, ale także w wolnej Polsce. Uczył właściwego wychowania, szacunku dla sąsiadów, pokazywał, że trzeba dbać o higienę i ruch na świeżym powietrzu.

Marzeniem każdego klubu jest posiadanie maskotki, która może być bliska Kibicom i ich dzieciom, ale też miastu czy regionowi, skąd wywodzi się ten klub. Naszym pragnieniem było to, by maskotką BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała stał się właśnie Reksio. Teraz mamy szansę, aby Reksio dołączył do drużyny siatkarek!

Chcemy to zrobić razem z Wami, poprzez akcję „Wszystkie łapy na parkiet”. Dzięki Waszemu zaangażowaniu w ten projekt już w kolejnym sezonie ORLEN Ligi, w bielskiej hali wszystkich przywita Reksio. Nie tylko siatkarki, ale i Was, Drodzy Kibice, także tych najmłodszych. Pokażmy, jak wielka moc drzemie w naszej siatkarskiej społeczności, jak bliska może być nam wspólna, bielska idea. Po prostu: „Wszystkie łapy na parkiet”!!! Każdy kibic, który dołączy do akcji, otrzyma nagrodę z puli przygotowanej specjalnie na tę okazję!

Niektóre nagrody wymagają odpowiedzi na dodatkowe pytania, np. rozmiar koszulki. Odpowiedzi na pytania udzielasz po dokonanej wpłacie w panelu użytkownika pod linkiem Twoje nagrody. Panel użytkownika widoczny jest po zalogowaniu w prawnym górnym rogu strony.

Poniżej przykłady nagród:

Kubek okolicznościowy:

Koszulka okolicznościowa:

Koszulka okolicznosciowa

 

Kontakt z Klubem

W przypadku pytań dotyczączych zakupu oraz realizacji nagród prosimy o kontakt mailowy na adres: adrian@bks.bielsko.pl

Pytania oraz kontakt z FANS4CLUB.COM

Jeżeli masz pytania zajrzyj do FAQ. Jeżeli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na pytania napisz do nas lub zadaj pytanie na naszym Facebooku.

Aktualizacja nr 6

01.10.2017

Podsumowanie akcji „Wszystkie łapy na parkiet”

Reksio - klubowa maskotka, będzie cieszyć oczy kibiców już dziś w hali BKS „Stal” przy ul. Rychlińskiego 19 podczas ostatniego dnia Międzynarodowego Turniej piłki siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej! Akcja &bdqu... czytaj więcej

Reksio - klubowa maskotka, będzie cieszyć oczy kibiców już dziś w hali BKS „Stal” przy ul. Rychlińskiego 19 podczas ostatniego dnia Międzynarodowego Turniej piłki siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej! Akcja „Wszystkie łapy na parkiet” zorganizowana przy współpracy z Fans4Club została zatem zakończona sukcesem. W projekcie wzięło udział 56 kibiców BKS-u. 

Celem projektu było uzbieranie 12 000 zł na stworzenie klubowej maskotki - psiaka Reksio, który jest symbolem Bielska-Białej i któremu w tym roku „stuknęło” 50 lat. Dzięki grupie najwierniejszych kibiców żeńskiej siatkówki udało nam się zebrać 12 083 zł, sprzedając łącznie 108 nagród. Jeden z kibiców wybrał kilka nagrody o łącznej wartości 2 034 zł. 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za udział w projekcie. Mamy nadzieję, że obecność Reksia na domowych meczach BKS-u przyczyni się do podniesienia frekwencji na trybunach i wspaniałej zabawy!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 5

14.09.2017

Zagrają o Puchar Prezydenta Bielska-Białej

Po kilku latach przerwy w hali BKS „Stal” bielskie siatkarki zagrają o Puchar Prezydenta! W Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Bielsko-Biała udział wezmą cztery drużyny: czeskie VKKP Brno, niemieckie SC ... czytaj więcej

Po kilku latach przerwy w hali BKS „Stal” bielskie siatkarki zagrają o Puchar Prezydenta!

W Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Bielsko-Biała udział wezmą cztery drużyny: czeskie VKKP Brno, niemieckie SC Potsdam i VCO Berlin oraz gospodarz - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała.

Turniej odbędzie się w hali BKS „Stal” przy ul. Rychlińskiego 19 w Bielsku-Białej w dniach 29 września – 1 października. Wszystkie zespoły zagrają systemem każdy z każdym, co powoduje, że końcowe rozstrzygnięcia będziemy znali dopiero w niedzielę.

Bilety w cenie 10 złotych (normalny) i 5 złotych (ulgowy) dostępne są w przedsprzedaży poprzez akcję „Wszystkie łapy na parkiet”. Bilet obowiązuje na jeden dzień turnieju (2 mecze). Dzieci do lat 13 - wstęp wolny.

Szkolne grupy zorganizowane dzieci i młodzieży, po przesłaniu listy z imionami i nazwiskami każdego z uczestników na adres adrian@bks.bielsko.pl – wstęp wolny.

Na turniej mogą bezpłatnie wejść posiadacze karnetów na sezon 2017/2018 (za okazaniem karnetu).

Bezpośrednio przed turniejem wejściówki i karnety będzie można nabyć w recepcji hotelu Olimp i kasach hali.

Piątek 29.09.2017 r.:

godz. 18:00 - VKKP Brno – SC Potsdam
godz. 20:00 - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – VCO Berlin (GER)

Sobota 30.09.2017 r.:
godz. 18:00 – SC Potsdam – VCO Berlin (GER)
godz. 20:00 - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – VKKP Brno

Niedziela 01.10.2017 r.:
godz. 11:00 - VKKP Brno – VCO Berlin (GER)
godz. 13:00 - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – SC Potsdam


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 4

04.09.2017

Akcja "Wszystkie łapy na parkiet" potrwa dłużej!

Możemy to już powiedzieć oficjalnie! Chcemy, aby - w przypadku osiągnięcia celu finansowego - „Reksio” mógł przywitać drużynę i kibiców na Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej, kt... czytaj więcej

Możemy to już powiedzieć oficjalnie! Chcemy, aby - w przypadku osiągnięcia celu finansowego - „Reksio” mógł przywitać drużynę i kibiców na Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej, który odbędzie się w dniach 29 września – 1 października 2017 roku w hali Bialskiego Klubu Sportowego „Stal”, przy ul. Rychlińskiego 19 w Bielsku-Białej.

Nasz projekt "Wszystkie łapy na parkiet" miał pierwotnie zakończyć się w najbliższy wtorek, ale zdecydowaliśmy się na przedłużenie go o 2 tygodnie. Dlaczego?

Żeby debiut Reksia na Turnieju był możliwy niezbędne jest Wasze zaangażowanie - najlepszych kibiców siatkówki! Od teraz w akcji "Wszystkie łapy na parkiet" dostępne są już bilety na ten wyjątkowy turniej. Wejściówka na jeden wybrany dzień meczowy kosztuje 10 zł, a bilety ulgowe - 5 zł. Osoby które posiadają już karnety na nowy sezon, lub zakupią go w naszej akcji - na turniej o puchar prezydenta miasta wejdą za darmo. Ale to nie wszystko!

Imiona i nazwiska kibiców, którzy zdecydują się na zakup karnetu lub biletów na turniej znajdą się również na koszulce noszonej przez "Reksia" - klubową maskotkę.

Zachęcamy do zakupu karnetów, które zagwarantują wejście na wszystkie dni meczowe turnieju i wszystkie mecze BKS-u w nowym sezonie. Tylko do końca trwania akcji  można je nabyć w promocyjnych cenach.

Dołącz do akcji i pokaż, że w BKS-ie trzymamy się RAZEM!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 3

22.08.2017

Joanna Staniucha-Szczurek gra razem z nami!

Po obecnej kapitan zespołu - Oli Jagieło - do akcji „Wszystkie łapy na parkiet” włącza się też była kapitan BKS-u - Joanna Staniucha-Szczurek . Choć walka na siatkarskich parkietach już za nią, w jej duszy wciąż drzemie duch rywalizacji. ... czytaj więcej

Po obecnej kapitan zespołu - Oli Jagieło - do akcji „Wszystkie łapy na parkiet” włącza się też była kapitan BKS-u - Joanna Staniucha-Szczurek. Choć walka na siatkarskich parkietach już za nią, w jej duszy wciąż drzemie duch rywalizacji. Tym razem nie o ligowe punkty, a o coś bardziej wyjątkowego - Reksia, klubową maskotkę.

Jeśli czytasz tę aktualizację, to z pewnością zastanawiasz się nad dołączeniem do naszego projektu. W puli nagród jest już koszulka, w której popularna „Stacha” zakończyła swoją sportową karierę. Ale to nie wszystko! Jeszcze tylko przez dwa tygodnie masz niepowtarzalną okazję na zakup klubowych gadżetów i wydarzeń związanych z drużyną. Nie jesteś jeszcze przekonany? Klubowa maskotka zagości na parkiecie naszej hali również wtedy, gdy kupisz jeden z karnetów na sezon. 

Bądź razem z nami!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 2

10.08.2017

8-krotna Mistrzyni Polski Ambasadorką projektu!

W projekcie „Wszystkie łapy na parkiet”, którego celem jest zebranie kwoty pozwalającej na stworzenie klubowej maskotki nie mogło zabraknąć też jej. Aleksandra Jagieło , bo o niej mowa, dołącza do naszej akcji przekazując wyjątkową... czytaj więcej

W projekcie „Wszystkie łapy na parkiet”, którego celem jest zebranie kwoty pozwalającej na stworzenie klubowej maskotki nie mogło zabraknąć też jej. Aleksandra Jagieło, bo o niej mowa, dołącza do naszej akcji przekazując wyjątkową nagrodę - koszulkę żeńskiej reprezentacji Polski z autografem. Wielokrotna mistrzyni Polski świeci przykładem nie tylko na parkiecie, ale również poza nim. 

To dzięki Waszemu zaangażowaniu w ten projekt już w najbliższym sezonie ORLEN Ligi, w bielskiej hali wszystkich może przywitać Reksio. W puli nagród akcji „Wszystkie łapy na parkiet” oprócz gadżetów związanych z klubem jest też np. kolacja z siatkarką. Wybierając taką nagrodę macie niepowtarzalną okazję spotkania się z najbardziej utytułowaną zawodniczką BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała.


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 1

24.07.2017

Reksio nabiera prędkości. Wojtek Chuchała Ambasadorem projektu!

Projekt, którego celem jest powołanie Reksia na maskotkę naszego siatkarskiego BKSu wrzuca kolejny bieg! Dołącza do nas Wojtek Chuchała, rajdowy Mistrz Europy!  Doskonale pamięta on tego psiaka, o czym wspomina w wywiadzie, kt&oacu... czytaj więcej

Projekt, którego celem jest powołanie Reksia na maskotkę naszego siatkarskiego BKSu wrzuca kolejny bieg! Dołącza do nas Wojtek Chuchała, rajdowy Mistrz Europy! 

Doskonale pamięta on tego psiaka, o czym wspomina w wywiadzie, który możecie obejrzeć poniżej.

Dołączcie do Wojtka i Reksia, wybierając nagrodę. Być może spodoba się Wam nagroda, którą przekazał w ramach projektu – lekcja jazdy na torze kartingowym!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
Andrzej Piątek
Polska, Bystra
28.09.2017
Filip Karkosz
Polska, Poznań
28.09.2017
Agnieszka Drewniak
Wola
28.09.2017
Monika Lisińska
Polska, Bielsko-Biała
28.09.2017
Michał Trela
Polska, Bielsko-Biała
27.09.2017
Rafał Haberny
Polska, Bielsko-Biała
26.09.2017
Wojciech Kareta
Polska, Wilkowice
25.09.2017
Mariusz Kózka
Polska, Bielsko-Biała
24.09.2017
Andrzej Bistyga
Polska, Lipowa
20.09.2017
Wojciech Wizner
Polska, CZECHOWICE-DZIEDZICE
20.09.2017
Barbara Sanetra
Polska, Bielsko-Biała
19.09.2017
Paweł Wilk
Polska, Krosno
17.09.2017
Julia Polak
Polska, Międzyrzecze Górne 494
15.09.2017
Łukasz Dopierała
Polska, Poznań
14.09.2017
Andrzej Pyć
Polska
13.09.2017
Monika Norymberczyk
Polska, Bielsko-Biała
12.09.2017
Miłosz Kałek
Polska, Lutol Suchy
07.09.2017
Grzegorz Nowicki
Polska, Częstochowa
06.09.2017
Zigniew Pęzioł
06.09.2017
edward jurczak
Kozy
05.09.2017
Bartosz Prucnal
Czeladź
30.08.2017
Dominik Porębny
Polska, Bielsko-Biała
23.08.2017
Andrzej Sanojca
Polska, Poznań
22.08.2017
Maciej Szczugiel
Polska, Bielsko - Biała
20.08.2017
Dariusz Paliczka
Polska, Czechowice-Dziedzice
20.08.2017
Robert Ponikwia
Polska, Pewel Mala
15.08.2017
Piotr Michalczyk
Polska, Kęty
13.08.2017
Ola Twardy
10.08.2017
Emilia Buchcik
Polska, Bielsko-Biała
24.07.2017
Łukasz Klin
Poznań
18.07.2017
Marek Bogacki
Polska, Poznań
17.07.2017
Szymon Laszewicz
Polska, Poznań
17.07.2017
Andrzej Dybal
Polska, Sułkowice
13.07.2017
Wiesław Jakubiec
Polska, Bielsko-Biała
11.07.2017
Adam Kliś
11.07.2017
krzysztof krpec
Polska, Bielsko-Biała
10.07.2017
Krzysztof Ciesielski
Polska, Bielsko-Biała
10.07.2017
Paweł Dec
Polska, Bielsko-Biała
10.07.2017
Milena Niemczyk
Polska, Bielsko-Biała
08.07.2017
BOGDAN CZARNECKI
Polska, Bielsko-Biała
08.07.2017
Przemek Szaraniec
Polska, Kraków
07.07.2017
Arek Guzik
Polska, Bielsko-Biała
06.07.2017
Tomasz Kotlarski
Polska, Bielsko-Biała
05.07.2017
GRUPATECHNOLOGICZNA.PL Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
05.07.2017
Dawid Dura
Polska, Zbąszyń
05.07.2017
Mateusz Duras
Polska, Blizanów
05.07.2017

Anonimowych kibiców: 10

Nagrody

Bilet ulgowy

5 PLN lub więcej

 • bilet ulgowy na jeden wybrany dzień meczowy na Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
 • odbiór osobisty biletu po wcześniejszym kontakcie z klubem
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: wrzesień 2017

Bilet normalny

10 PLN lub więcej

 • bilet normalny na jeden wybrany dzień meczowy na Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej
 • tytuł Przyjaciela Klubu na klubowej stronie internetowej 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
 • odbiór osobisty biletu po wcześniejszym kontakcie z klubem
9kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: wrzesień 2017

Bilet na wybrany mecz sezonu

12 PLN lub więcej

 • bilet na wybrany mecz sezonu 2017/18 Orlen Ligi odbywający się w Bielsku-Białej
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: październik 2017

Kubek okolicznościowy

25 PLN lub więcej

 • kubek okolicznościowy akcji "Wszystkie łapy na parkiet" z grafiką akcji oraz herbem klubu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
21kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: październik 2017

Zdjęcie z ulubioną siatkarką

30 PLN lub więcej

 • Twoje zdjęcie z ulubioną siatkarką
 • Dedykowany autograf na zdjęciu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
3kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: październik 2017

Zdjęcie z drużyną

35 PLN lub więcej

 • Twoje zdjęcie z całą drużyną BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała oraz sztabem szkoleniowym sezonu 2017/18
 • możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Reksiem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: październik 2017

Bilet VIP na wybrany mecz sezonu 2017/18

40 PLN lub więcej

 • bilet VIP na wybrany "domowy" mecz sezonu 2017/18
 • miejsce w sektorze VIP z cateringiem
 • zdjęcie z drużyną (możliwość podpisania zdjęcia przez siatkarki) 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: październik 2017

Koszulka okolicznościowa

60 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa "Wszystkie łapy na parkiet"
 • dostępne rozmiary dziecięce: dowolny do wpisania po zakupie nagrody
 • dostępne rozmiary męskie: XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL 
 • dostępne rozmiary damskie: S, M, L, X
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
 • Koszulka damska może być zauważalnie mniejsza, niż standardowe wymiary koszulek. Pamiętaj o tym, wybierając swój rozmiar.
24kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: październik 2017

Ulgowy karnet na sezon 2017/18

75 PLN lub więcej

 • ulgowy karnet na sezon 2017/18
 • obejmuje wszystkie mecze „domowe” ORLEN Ligi i Pucharu Polski
 • zdjęcie z drużyną (możliwość podpisania zdjęcia przez siatkarki) 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
9kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: wrzesień 2017

Piłka z autografami drużyny BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

85 PLN lub więcej

 • piłka z autografami bielskiej drużyny sezonu 2017/18
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
3kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: październik 2017

Karnet na sezon 2017/18

135 PLN lub więcej

 • karnet na mecze BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała w sezonie 2017/18
 • obejmuje wszystkie mecze „domowe” ORLEN Ligi i Pucharu Polski
 • zdjęcie z drużyną (możliwość podpisania zdjęcia przez siatkarki) 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
17kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: wrzesień 2017

Jazda na torze z Wojtkiem Chuchałą

150 PLN lub więcej

 • spędź czas na torze z Wojtkiem Chuchałą
 • lekcja jazdy, w której poznasz tajniki profesjonalnych wyścigów
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia -  klubową maskotkę
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: wrzesień 2017

Trening z drużyną

185 PLN lub więcej

 • trening z drużyną BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała w okresie przygotowawczym do sezonu 2017/18
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
6kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: wrzesień 2017

Reporter klubowej telewizji

199 PLN lub więcej

 • możliwość przeprowadzenia wywiadu z siatkarką dla mediów klubowych 
 • zdjęcie pamiątkowe podczas przeprowadzanego wywiadu
 • bilet VIP na wybrany mecz domowy
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: wrzesień 2017

Replika koszulki meczowej na sezon 2017/18

200 PLN lub więcej

 • replika koszulki meczowej zespołu BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: październik 2017

Koszulka reprezentacji Polski z autografem

250 PLN lub więcej

 • koszulka żeńskiej reprezentacji Polski, w której grała Aleksandra Jagieło z autografem siatkarki
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: wrzesień 2017

Reksio na urodzinach

349 PLN lub więcej

 • wizyta Reksia na urodzinach 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
 • powyżej 50 km od Bielska-Białej, koszt dojazdu Reksia  pokrywa kupujący nagrodę
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: październik 2017

Koszulka Joanny Staniuchy-Szczurek

350 PLN lub więcej

 • koszulka BKS-u, w której sportową karierę zakończyła była kapitan klubu Joanna Staniucha-Szczurek, z autografem zawodniczki
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: wrzesień 2017

Oficjalna piłka meczowa Orlen Ligi z autografami drużyny

351 PLN lub więcej

 • unikalna, oficjalna piłka meczowa ORLEN Ligi z autografami drużyny 
 • bilet w sektorze VIP z cateringiem na wybrany przez siebie „domowy” mecz 
 • możliwość zdjęcia z Reksiem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: październik 2017

Kolacja z siatkarką

500 PLN lub więcej

 • kolacja z wybraną siatkarką dla dwóch osób
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
3kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: październik 2017

Pakiet sponsorski I

1 500 PLN lub więcej

 • logo wyłącznie Twojej Firmy znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę - podczas wybranego meczu domowego
 • baner Twojej Firmy w hali przez cały sezon 2017/2018
 • wizyta Reksia w Twojej Firmie
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: październik 2017

Udział w sesji kalendarza na 2018 rok

1 600 PLN lub więcej

 • udział w sesji kalendarza na 2018
 • zdjęcie z wybraną siatkarką pod wybranym miesiącem 2018 roku
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce noszonej przez Reksia - klubową maskotkę 
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: październik 2017
Zaproponuj
nagrodę
wyślij

Udział Klubu

2 000 PLN
Zaproponuj
współpracę
http://
wyślij