Domyślnie ustawiliśmy Twój język na Polski, kliknij żeby zmienić

Zagrajmy to jeszcze raz

GKS Katowice

Razem z całą GieKSiarską społecznością sfinansujmy wykup praw do transmisji z lat 80-90 oraz produkcję wyjątkowego filmu „Dekada GieKSy”.

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
 
26%Osiągnięto
16 077 PLNZebranych środków
18 dni Do końca
154 kibicówDołączyło
Pierwszym celem projektu jest zebranie 60 000 PLN
do dnia 2017-04-17
Dołącz do projektu!

Młodsze pokolenie Kibiców GieKSy może ich nie pamiętać, starszemu z pewnością lata te utkwiły głęboko w pamięci. Był taki czas, gdy z naszym Klubem liczyli się wszyscy w ekstraklasie, gdy to GieKSa rozdawała karty, a w europejskich pucharach mierzyła się z wielkimi klubami. „Dekada GieKSy” – taki tytuł będzie nosił film, który wielu pokoleniom Kibiców GKS Katowice przypomni to wszystko, co wydarzyło się między połową lat 80. a połową lat 90. Gdy najsilniejszy z klubów stolicy Górnego Śląska czterokrotnie zdobywał wicemistrzostwo Polski, trzykrotnie był trzeci, trzykrotnie sięgał po Puchar Polski i dwukrotnie po Superpuchar. Razem z Wami chcemy zebrać środki na wykup praw telewizyjnych z meczów GKS z tamtego okresu i produkcję filmu „Dekada GieKSy”. Nasz projekt nosi nazwę „Zagrajmy to jeszcze raz” – nie mamy bowiem wątpliwości, że GKS Katowice wróci tam, gdzie jest jego miejsce. I to już niedługo!

Ponad połowę ze swoich 54 sezonów GKS Katowice spędził w ekstraklasie, kiedyś zwanej pierwszą ligą. Gdyby zapytać starszych Kibiców GieKSy, który okres był najlepszy, nikt chyba nie będzie miał wątpliwości – ten między 1986 a 1996 rokiem. To była nasza katowicka złota dekada – naznaczona wieloma sukcesami, wspaniałymi piłkarzami, dla których przychodziliście, albo też przychodzili Wasi Rodzice i Dziadkowie na Bukową 1. Janusz Jojko, Marek Koniarek, Piotr Świerczewski, Roman Szewczyk, Jerzy Wijas, Kazimierz Węgrzyn, Adam Ledwoń, Adam Kucz czy przede wszystkim Jan Furtok – to byli piłkarze nie tylko o wielkich umiejętnościach, ale i wielkim sercu oraz wyjątkowym charakterze. Ten GieKSiarski charakter pchał ich na szczyt!Chcemy przypomnieć wszystkim naszym Kibicom, ale także sympatykom futbolu z całej Polski, jak potężnym Klubem był wówczas GKS Katowice. Jesteśmy przekonani, że to nie była jedyna taka złota dekada w historii Dumy Katowic! Razem z całą GieKSiarską społecznością pragniemy zebrać środki na wykup praw do filmów, wywiadów i transmisji z tamtych lat, a następnie wyprodukować wyjątkowy film „Dekada GieKSy”. Pamiętacie, że jeszcze w 1982 roku GKS też grał na zapleczu ówczesnej pierwszej ligi? Historia lubi się powtarzać!Projekt „Zagrajmy to jeszcze raz” daje możliwość uczestnictwa w wyjątkowej akcji, jakiej jeszcze w historii GKS nie było. Mało tego – daje Wam możliwość zaistnienia w tym unikatowym dziele, bo w puli nagród znajdziecie nagrody z nim właśnie związane! Możecie więc wziąć udział w uroczystej premierze, być sponsorem filmu czy zaistnieć w napisach końcowych. Pokażmy, jak wielka moc drzemie w naszej GieKSiarskiej wspólnocie!

Niektóre nagrody wymagają odpowiedzi na dodatkowe pytania, np. rozmiar koszulki. Odpowiedzi na pytania udzielasz po dokonanej wpłacie w panelu użytkownika pod linkiem Twoje nagrody. Panel użytkownika widoczny jest po zalogowaniu w prawnym górnym rogu strony.

Poniżej przykłady nagród:

Kubek okolicznoścowy "Zagrajmy to jeszcze raz":

Szalik okolicznościowy "Zagrajmy to jeszcze raz":

Koszulka okolicznościowa "Zagrajmy to jeszcze raz":

 

Kontakt w sprawie nagród

W przypadku pytań dotyczących zakupu oraz realizacji nagród prosimy o kontakt mailowy na adres: maurycy.sklorz@gkskatowice.eu

Pytania oraz kontakt z FANS4CLUB.COM

Jeżeli masz pytania zajrzyj do FAQ. Jeżeli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na pytania napisz do nas lub zadaj pytanie na naszym Facebooku.

O projekcie w sieci

Aktualizacja nr 4

30.03.2017

​Rodzice Adama Ledwonia ambasadorami projektu

Nowymi ambasadorami akcji „Zagrajmy to jeszcze raz” zostali Barbara i Ryszard Ledwoń - rodzice śp. Adama Ledwonia. Znakomity piłkarz był wielką gwiazdą GKS-u przełomu lat 80. i 90. Słynął nie tylko z wielkich umiejętności piłkars... czytaj więcej

Nowymi ambasadorami akcji „Zagrajmy to jeszcze raz” zostali Barbara i Ryszard Ledwoń - rodzice śp. Adama Ledwonia. Znakomity piłkarz był wielką gwiazdą GKS-u przełomu lat 80. i 90. Słynął nie tylko z wielkich umiejętności piłkarskich, ale i twardego charakteru. Na boisku był prawdziwym wojownikiem, dzięki czemu stał się ulubieńcem kibiców GieKSy i jednym z symboli drużyny, która tak znakomicie radziła w sobie w rozgrywkach krajowych i europejskich.

 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 3

20.03.2017

Legendy grają z Nami!

Po Kazimierzu Węgrzynie i Janie Furtoku, ambasadorem akcji „Zagrajmy to jeszcze raz” został kolejny niezwykle utytułowany były zawodnik GKS-u Katowice! Janusz Jojko, bo o nim mowa, przez dziewięć lat gry przy Bukowej dwukrotnie sięgał z... czytaj więcej

Po Kazimierzu Węgrzynie i Janie Furtoku, ambasadorem akcji „Zagrajmy to jeszcze raz” został kolejny niezwykle utytułowany były zawodnik GKS-u Katowice!

Janusz Jojko, bo o nim mowa, przez dziewięć lat gry przy Bukowej dwukrotnie sięgał z GieKSą po Puchar i Superpuchar Polski! W barwach katowickiego zespołu rozegrał wiele fantastycznych spotkań w europejskich pucharach. Do legendy przeszedł wykorzystany przez niego rzut karny w meczu z Arisem Saloniki. Obecnie z powodzeniem szkoli swoich następców w GKS-ie. Takiej postaci nie mogło zabraknąć wśród Ambasadorów projektu „Zagrajmy to jeszcze raz”!

Celem akcji jest sfinansowanie wykupu praw do transmisji meczów GieKSy z lat 80. i 90. oraz produkcja wyjątkowego filmu o złotych latach naszego klubu. Nie powstanie on bez Waszego zaangażowania!

Jeśli z nostalgią wracasz do czasów, gdy nasz Klub czterokrotnie zdobywał wicemistrzostwo Polski i sięgał po najważniejsze krajowe puchary, to dołącz do naszej społeczności! W bogatej puli nagród - oprócz unikalnych gadżetów - znajdziesz od teraz także niecodzienną możliwość - trening bramkarski z Januszem Jojko!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 2

09.03.2017

Jan Furtok ambasadorem akcji „Zagrajmy to jeszcze raz”

Legendarny piłkarz GieKSy wspiera pomysł stworzenia filmu o historii Klubu! Miło nam też poinformować, że Jan Furtok - najskuteczniejszy piłkarz w dziejach GKS-u Katowice - został ambasadorem akcji „Zagrajmy to jeszcze raz”. Dzięki zaan... czytaj więcej

Legendarny piłkarz GieKSy wspiera pomysł stworzenia filmu o historii Klubu!

Miło nam też poinformować, że Jan Furtok - najskuteczniejszy piłkarz w dziejach GKS-u Katowice - został ambasadorem akcji „Zagrajmy to jeszcze raz”. Dzięki zaangażowaniu wszystkich ludzi skupionych wokół GKS-u Katowice chcemy stworzyć film, który przypomni o dekadzie największych sukcesów GieKSy. Przypominamy, że to właśnie gole Jana Furtoka zdobyte w finałowym meczu Pucharu Polski w 1986 r. zapoczątkowały fantastyczną dekadę katowickiego klubu.

W projekcie „Zagrajmy to jeszcze raz” każdy z kibiców, który weźmie udział w akcji może z bogatej puli wybrać dla siebie nagrodę. Wśród nich są zaproszenia na kolację z Naszą Legendą - Janem Furtokiem!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 1

03.03.2017

Kazimierz Węgrzyn pierwszym Ambasadorem akcji!

Pierwszy dzień projektu „Zagrajmy to jeszcze raz” już za nami! Do akcji przystąpiło 56  kibiców, a w sumie zebraliśmy 3625 zł. Ambasadorem projektu został Kazimierz Węgrzyn, który ponad 20 lat temu uczestniczył w hist... czytaj więcej

Pierwszy dzień projektu „Zagrajmy to jeszcze raz” już za nami! Do akcji przystąpiło 56 kibiców, a w sumie zebraliśmy 3625 zł. Ambasadorem projektu został Kazimierz Węgrzyn, który ponad 20 lat temu uczestniczył w historycznych sezonach naszej GieKSy!

- Cieszę się, że udało mi się być częścią tamtego fajnego i charakternego zespołu w latach 90. GKS zawsze był dumą miasta, a Katowice na pewno zasługują, by znów cieszyć się z miejsca w ekstraklasie. Tak było wtedy, tak, mam nadzieję, będzie i niedługo – mówi Kazimierz Węgrzyn, który w koszulce GieKSy rozegrał 105 spotkań w ekstraklasie. – Film przypominający tamte lata będzie fajną pamiątką nie tylko dla kibiców starszej daty, ale też pokaże młodzieży, że z GKS-em dawniej trzeba było się liczyć. My w tamtych czasach nagrywaliśmy różne materiały na kasetach VHS. Liczę, że teraz uda się jeszcze coś odnaleźć, a one przysłużą się przy realizacji tego wyjątkowego materiału – dodaje Ambasador akcji, a obecnie także ekspert i komentator stacji Canal .

Każdy Kibic GieKSy, któremu nie jest obca wspaniała przeszłość naszego Klubu, powinien dołączyć do projektu „Zagrajmy to jeszcze raz” – czekają na Was wyjątkowe nagrody, w tym 5 piłek z autografami Kazimierza Węgrzyna! Pokażmy naszą wielką moc!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
Łukasz Demarczyk
Polska, Imielin
30.03.2017
Artur Jaworski
Polska, Mysłowice
29.03.2017
Wojciech Rostek
Polska, Katowice
29.03.2017
Marcin Wojna
Stany Zjednoczone, Ełk Grove village
28.03.2017
Grzegorz Kraicer
Polska, Katowice
28.03.2017
Piotr Drabik
Polska, Tychy
27.03.2017
IZOBUD S.C Leśniak
Polska, Żory
27.03.2017
Piotr Kotlarski
Polska, Katowice
26.03.2017
Rafał Kanigowski
Polska, Katowice
24.03.2017
Marcin Wróbel
Polska, Katowice
24.03.2017
Piotr Borgulat
Polska, Katowice
24.03.2017
Robert Gacmanga
Katowice
23.03.2017
Marek Stanik
Polska, Piekary Śląskie
22.03.2017
Maurycy Sklorz
Katowice
22.03.2017
Michał Szczuka
Katowice
21.03.2017
Piotr Plebankiewicz
Katowice
21.03.2017
Jeremiasz Łaski
Polska, Żory
20.03.2017
Łukasz Ledwoń
Polska, Radawie
20.03.2017
Michał Cieśla
Polska, Katowice
20.03.2017
Paweł Stolarczyk
Polska, Katowice
20.03.2017
Maciej Wierzbicki
Polska, Katowice
20.03.2017
Artur Spendel
Katowice
20.03.2017
Bartosz Nosal
Polska, Poznań
19.03.2017
Sebastian Student
Niemcy, Holzwickede
19.03.2017
Ryszard Ledwoń
Polska, Radawie
18.03.2017
Damian Gieksa
Katowice
17.03.2017
Ta SI
17.03.2017
Paweł Nawrat
Brenna
17.03.2017
Krzysztof Jędrzejewski
Katowice
16.03.2017
Mariusz Czarny
Polska, Jaworzno
16.03.2017
Tomasz Wiśniewski
Polska, Jastrzębie Zdrój
16.03.2017
Hubert Wolański
Polska, Zawiercie
16.03.2017
Sebastian Browarek
Polska, Katowice
16.03.2017
Bartłomiej Płoskonka
Polska, Katowice
16.03.2017
Łukasz Bogucki
Polska, Warszawa
16.03.2017
Andrzej Przyludzki
Katowice
16.03.2017
Mariusz Zacłona
Polska, Klucze
16.03.2017
Łukasz Trzaska
Polska, Katowice
16.03.2017
Pawel Kaczmarski
Polska, Jaworzno
15.03.2017
Grzegorz Lehman
Polska, Katowice
15.03.2017
Łukasz Blicharski
Polska, Katowice
15.03.2017
Rafael Sobecki
Polska, Świętochłowice
15.03.2017
Piotr KLICH
Polska, Przemyśl
15.03.2017
Paweł Nowara
Polska, Katowice
15.03.2017
Marcin Mrozek
Polska, Katowice
14.03.2017
Adam Kempa
Polska, Katowice
14.03.2017
Mateusz Cieplik
Polska, Katowice
14.03.2017
Dawid Łagosz
Polska, Katowice
14.03.2017
Marek Chmieliński
Polska, Katowice
14.03.2017
Piotr Koszecki
14.03.2017
Jarosław Bloch
Polska, Katowice
13.03.2017
Tomasz Oczko
Katowice
13.03.2017
Rafał Kędzior
Katowice
13.03.2017
Marek Szołtysik
Polska, Katowice
12.03.2017
Tomasz Parzyński
11.03.2017
Ewelina Fudała
Polska, Katowice
11.03.2017
Dariusz Barański
Polska, Katowice
11.03.2017
Agnieszka Mijalska Broda
Polska, Katowice
11.03.2017
Radek Wyganowski
10.03.2017
Patryk Miśka
Polska, Mysłowice
09.03.2017
Grzegorz Kosma
Polska, Katowice
09.03.2017
Michał Grala
Polska, Katowice
08.03.2017
Damian Domagała
Polska, Katowice
08.03.2017
Tomasz Krupop
Polska, Katowice
08.03.2017
Bartosz Imieliński
Katowice
07.03.2017
Adam Stalica
Polska, Zabrze
07.03.2017
Maciej Jańczyk
Polska, Mikołów
06.03.2017
Maciej Lukaszczyk
Polska, Katowice
06.03.2017
Marek Grabiwoda
04.03.2017
Adam Karnas
Polska, Katowice
04.03.2017
Robert Ziegler
04.03.2017
Marek Obiała
Brwinów
03.03.2017
JACEK TELBUCH
Polska, BIAŁOBRZEGI
03.03.2017
Wsg Grzejszczak
Myslowice
03.03.2017
Michał Kompała
Polska, Katowice
02.03.2017
Witek Fryc
02.03.2017
Marcin Grela
Polska, Chełm
02.03.2017
Tomasz Celinski
02.03.2017
Rafal Skucha
Polska, Katowice
02.03.2017
Zbigniew Kontny
Polska, Świerczyniec
02.03.2017
Marcin Zawada
Polska, Siemianowice Śląskie
02.03.2017
Bartosz Bryza
Polska, Reda
02.03.2017
Karol Kisielewski
Polska, Katowice
02.03.2017
Mateusz Wysnik
Polska, Katowice
02.03.2017
Sebastian Niedzielski
Polska, Katowice
02.03.2017
Jacek Koper
Polska, Katowice
02.03.2017
Grzegorz Śmieja
Polska, Gliwice
02.03.2017
Piotr Sewerynek
Polska, Katowice
02.03.2017
Marcin Wojtala
Polska, Katowice
02.03.2017
Piotr Jagiełka
Katowice
02.03.2017
Krzysztof Kowalski
Polska, Katowice
01.03.2017
Przemysław Kopiecki
Knurów
01.03.2017
Adam Fajler
Polska, Katowice
01.03.2017
Wojciech Cygan
Polska, Katowice
01.03.2017
Damian Zawadzki
Polska, Katowice
01.03.2017
Mariusz Struzyna
Niemcy, Rüsselsheim
01.03.2017
Marcin Janicki
Poznań
01.03.2017
Bartłomiej Krupop
Polska, Katowice
01.03.2017
Marcin Wójcik
Polska, Bukowno
01.03.2017
Marcin Grzyb
Polska, Chełm Śląski
01.03.2017
Dariusz Bereda
Polska, Łódź
01.03.2017
Leszek Michalski
Polska, Katowice
01.03.2017
Rafał Maksel
Polska, Katowice
01.03.2017
Łukasz Buda
Katowice
01.03.2017
Karol Pallado
01.03.2017
Jan Kozak
Polska, Toporowice
01.03.2017
Artur Ficner
Polska, Katowice
01.03.2017
Dawid Dura
Polska, Zbąszyń
01.03.2017
Łukasz Szafrański
Katowice
01.03.2017
Przemek Szaraniec
Polska, Kraków
01.03.2017

Anonimowych kibiców: 44

JACEK TELBUCH
05.03.2017
Piękna akcja Tylko GieKSa Pozdro z mazowsza
Jacek Koper
02.03.2017
Super akcja moje lata mam nadzieję że szybko wrócą tylko Gieksa tylko Kato
Marek Obiała
02.03.2017
Bardzo fajna akcja. GieKSiorze działajmy!
Pokaż wykupione nagrody:
Pokaż wykupione dodatki:

Imię i nazwisko w napisach końcowych

15 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
2kibiców wybrało tę nagrodę
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram

Zdjęcie bohatera filmu z autografem

25 PLN lub więcej

 • zdjęcie wybranego przez Ciebie bohatera filmu z autografem
 • wybór bohatera będzie możliwy po zakończeniu akcji
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
7kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 43
Planowana dostawa do: czerwiec 2017
Wybieram

Bilet do kina na seans Dekada GieKSy

30 PLN lub więcej

 • bilet do kina na seans filmu "Dekada GieKSy" w jednym z kin w Katowicach
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
6kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 294
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram

Kubek okolicznościowy

33 PLN lub więcej

 • kubek okolicznościowy "Zagrajmy to jeszcze raz"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
55kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 195
Planowana dostawa do: czerwiec 2017
Wybieram

Szalik okolicznościowy

35 PLN lub więcej

 • szalik okolicznościowy "Zagrajmy to jeszcze raz"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
21kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 229
Planowana dostawa do: czerwiec 2017
Wybieram

Film na płycie DVD z autografami bohaterów

40 PLN lub więcej

 • film na płycie DVD z podziękowaniami i autografami bohaterów filmu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
57kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 143
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram

Twoje zdjęcie w filmie

50 PLN lub więcej

 • Twoje zdjęcie znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy”
 • zdjęcie min. 1000x1000 piks; max. 2MB
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
8kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 12
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram

Koszulka okolicznościowa

65 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa "Zagrajmy to jeszcze raz"
 • dostępne rozmiary: S, M, L, XL, XXL, XXXL
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
15kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 235
Planowana dostawa do: czerwiec 2017
Wybieram

Piłka z autografem Kazimierza Węgrzyna

85 PLN lub więcej

 • piłka z autografem Kazimierza Węgrzyna  
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 4
Planowana dostawa do: czerwiec 2017
Wybieram

Bilet VIP na wybrany mecz rundy wiosennej

100 PLN lub więcej

 • bilet VIP na wybrany mecz rundy wiosennej. Wybór meczu do ustalenia z klubem.
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 20
Planowana dostawa do: czerwiec 2017
Wybieram

Bilet na Siatkarskie Derby Śląska

149 PLN lub więcej

 • podwójne zaproszenie na wtorkowy mecz siatkówki GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
 • nagroda dostępna tylko do wtorku do godz. 14.00
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: 0

Konkurs karnych w przerwie meczu

150 PLN lub więcej

 • konkurs karnych w przerwie meczu. Wybór meczu do ustalenia z klubem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 14
Planowana dostawa do: czerwiec 2017
Wybieram

Eskorta meczowa

160 PLN lub więcej

 • eskorta meczowa w trakcie meczu. Wybór meczu do ustalenia z klubem. 
 • nagroda jedynie dla dzieci do 15. roku życia
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
3kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 19
Planowana dostawa do: czerwiec 2017
Wybieram

Koszulka meczowa z autografami

190 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa z autografami bohaterów filmu
 • dostępne rozmiary: S, M. L, XL, XXL
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
9kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 16
Planowana dostawa do: czerwiec 2017
Wybieram

Udział w premierze filmu

200 PLN lub więcej

 • udział w premierze filmu oraz bankiecie po zakończeniu seansu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
2kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 118
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram

Trening bramkarski z Januszem Jojko

210 PLN lub więcej

 • udział dla jednej osoby w treningu bramkarskim z Januszem Jojko
 • termin treningu do ustalenia z klubem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
3kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 2
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram

Bilet VIP na mecz z Zagłębiem Sosnowiec

249 PLN lub więcej

 • bilet VIP na mecz z Zagłębiem Sosnowiec (17.03)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
 • nagroda dostępna do czwartku (16.03) do godziny 15.00.
3kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: marzec 2017

Personalizowana koszulka meczowa

250 PLN lub więcej

 • personalizowana koszulka meczowa z autografami bohaterów filmu
 • dostępne rozmiary: S, M, L, XL, XXL
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 24
Planowana dostawa do: czerwiec 2017
Wybieram

Udział w treningu

290 PLN lub więcej

 • udział w treningu pierwszej drużyny GieKSy
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
3kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 17
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram

Nazwa firmy w napisach końcowych

300 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy znajdzie się w napisach końcowych filmu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 10
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram

Udział w premierze filmu dla dwóch osób

320 PLN lub więcej

 • udział w premierze filmu oraz bankiecie po zakończeniu seansu dla dwóch osób (kobieta i mężczyzna lub dorosły + dziecko)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 59
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram

Graffiti w Twoim pokoju

400 PLN lub więcej

 • Graf namalowany przez Ultras GieKSę w pokoju lub innym wskazanym przez Ciebie pomieszczeniu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 10
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram

Kolacja z Legendą

500 PLN lub więcej

 • udział dla jednej osoby w kolacji z legendą klubu - Janem Furtokiem
 • termin kolacji do ustalenia z klubem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 2
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram

Kolacja z trenerem

750 PLN lub więcej

 • udział dla jednej osoby w kolacji z trenerem pierwszej drużyny GieKSy
 • termin kolacji do ustalenia z klubem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 2
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram

Kolacja z zarządem

1,000 PLN lub więcej

 • udział dla jednej osoby w kolacji z zarządem
 • termin kolacji do ustalenia z klubem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 2
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram

Sponsor premium filmu

1,500 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy znajdzie się w napisach końcowych filmu
 • komunikacja Twojego wsparcia w mediach społecznościowych oraz na stronie www Klubu (minimum 1x)
 • specjalne zaproszenie na Galę Złote Buki 2017
 • zaproszenie VIP Gold wraz z osobą towarzyszącą na mecz GKS-u Katowice w 2017 roku. Wybór meczu do ustalenia z klubem.
 • udział w premierze filmu oraz bankiecie po zakończeniu seansu dla dwóch osób (kobieta i mężczyzna lub dorosły + dziecko)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 5
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram

Sponsor główny filmu

3,000 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy znajdzie się w napisach końcowych filmu
 • komunikacja Twojego wsparcia w mediach społecznościowych oraz na stronie www Klubu (minimum 2x)
 • specjalne zaproszenie na Galę Złote Buki 2017
 • zaproszenie VIP Gold wraz z trzema osobami towarzyszącymi na mecz GKS-u Katowice w 2017 roku. Wybór meczu do ustalenia z klubem. 
 • prezent specjalny – do wyboru: koszulka z podpisami piłkarzy lub siatkarzy
 • udział w premierze filmu oraz bankiecie po zakończeniu seansu dla dwóch osób (kobieta i mężczyzna lub dorosły + dziecko)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 3
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram

Sponsor strategiczny filmu

6,000 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy znajdzie się w napisach końcowych filmu
 • komunikacja Twojego wsparcia w mediach społecznościowych oraz na stronie www Klubu (minimum 2x)
 • specjalne zaproszenie na Galę Złote Buki 2017
 • zaproszenie VIP Gold wraz z trzema osobami towarzyszącymi na dwa mecze GKS-u Katowice w 2017 roku. Wybór meczów do ustalenia z klubem.
 • prezent specjalny – koszulka z podpisami piłkarzy oraz siatkarzy
 • udział w premierze filmu oraz bankiecie po zakończeniu seansu dla dwóch osób (kobieta i mężczyzna lub dorosły + dziecko)
 • prezentacja osoby/firmy podczas oficjalnej premiery filmu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 1
Planowana dostawa do: sierpień 2017
Wybieram
Zaproponuj
nagrodę
wyślij
Zaproponuj
współpracę
http://
wyślij