Domyślnie ustawiliśmy Twój język na Polski, kliknij żeby zmienić

Zagrajmy to jeszcze raz

GKS Katowice

Razem z całą GieKSiarską społecznością sfinansujmy produkcję wyjątkowego filmu „Dekada GieKSy” oraz oklejenie autokaru klubowego.

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
 
153%Osiągnięto
92 066 PLNZebranych środków
30.04.17 Zakończono
577 kibicówDołączyło
celem projektu było zebranie 60 000 PLN
do dnia 2017-04-30

Młodsze pokolenie Kibiców GieKSy może ich nie pamiętać, starszemu z pewnością lata te utkwiły głęboko w pamięci. Był taki czas, gdy z naszym Klubem liczyli się wszyscy w ekstraklasie, gdy to GieKSa rozdawała karty, a w europejskich pucharach mierzyła się z wielkimi klubami. „Dekada GieKSy” – taki tytuł będzie nosił film, który wielu pokoleniom Kibiców GKS Katowice przypomni to wszystko, co wydarzyło się między połową lat 80. a połową lat 90. Gdy najsilniejszy z klubów stolicy Górnego Śląska czterokrotnie zdobywał wicemistrzostwo Polski, trzykrotnie był trzeci, trzykrotnie sięgał po Puchar Polski i dwukrotnie po Superpuchar. Razem z Wami chcemy zebrać środki na wykup praw telewizyjnych z meczów GKS z tamtego okresu i produkcję filmu „Dekada GieKSy”. Nasz projekt nosi nazwę „Zagrajmy to jeszcze raz” – nie mamy bowiem wątpliwości, że GKS Katowice wróci tam, gdzie jest jego miejsce. I to już niedługo!

Ponad połowę ze swoich 54 sezonów GKS Katowice spędził w ekstraklasie, kiedyś zwanej pierwszą ligą. Gdyby zapytać starszych Kibiców GieKSy, który okres był najlepszy, nikt chyba nie będzie miał wątpliwości – ten między 1986 a 1996 rokiem. To była nasza katowicka złota dekada – naznaczona wieloma sukcesami, wspaniałymi piłkarzami, dla których przychodziliście, albo też przychodzili Wasi Rodzice i Dziadkowie na Bukową 1. Janusz Jojko, Marek Koniarek, Piotr Świerczewski, Roman Szewczyk, Jerzy Wijas, Kazimierz Węgrzyn, Adam Ledwoń, Adam Kucz czy przede wszystkim Jan Furtok – to byli piłkarze nie tylko o wielkich umiejętnościach, ale i wielkim sercu oraz wyjątkowym charakterze. Ten GieKSiarski charakter pchał ich na szczyt!Chcemy przypomnieć wszystkim naszym Kibicom, ale także sympatykom futbolu z całej Polski, jak potężnym Klubem był wówczas GKS Katowice. Jesteśmy przekonani, że to nie była jedyna taka złota dekada w historii Dumy Katowic! Razem z całą GieKSiarską społecznością pragniemy zebrać środki na wykup praw do filmów, wywiadów i transmisji z tamtych lat, a następnie wyprodukować wyjątkowy film „Dekada GieKSy”. Pamiętacie, że jeszcze w 1982 roku GKS też grał na zapleczu ówczesnej pierwszej ligi? Historia lubi się powtarzać!Projekt „Zagrajmy to jeszcze raz” daje możliwość uczestnictwa w wyjątkowej akcji, jakiej jeszcze w historii GKS nie było. Mało tego – daje Wam możliwość zaistnienia w tym unikatowym dziele, bo w puli nagród znajdziecie nagrody z nim właśnie związane! Możecie więc wziąć udział w uroczystej premierze, być sponsorem filmu czy zaistnieć w napisach końcowych. Pokażmy, jak wielka moc drzemie w naszej GieKSiarskiej wspólnocie!

Niektóre nagrody wymagają odpowiedzi na dodatkowe pytania, np. rozmiar koszulki. Odpowiedzi na pytania udzielasz po dokonanej wpłacie w panelu użytkownika pod linkiem Twoje nagrody. Panel użytkownika widoczny jest po zalogowaniu w prawnym górnym rogu strony.

Poniżej przykłady nagród:

Kubek okolicznoścowy "Zagrajmy to jeszcze raz":

Szalik okolicznościowy "Zagrajmy to jeszcze raz":

Koszulka okolicznościowa "Zagrajmy to jeszcze raz":

 

Kontakt w sprawie nagród

W przypadku pytań dotyczących zakupu oraz realizacji nagród prosimy o kontakt mailowy na adres: maurycy.sklorz@gkskatowice.eu

Pytania oraz kontakt z FANS4CLUB.COM

Jeżeli masz pytania zajrzyj do FAQ. Jeżeli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na pytania napisz do nas lub zadaj pytanie na naszym Facebooku.

O projekcie w sieci

Aktualizacja nr 11

24.07.2017

Realizacja nagród

W ramach naszej akcji crowdfundingowej zbieraliśmy pieniądze na sfinansowanie produkcji wyjątkowego filmu historii GieKSy oraz oklejenie autokaru klubowego. Każda wpłata wiązała się ze zdobyciem nagrody. Wszyscy, którzy wybrali kubki (... czytaj więcej

W ramach naszej akcji crowdfundingowej zbieraliśmy pieniądze na sfinansowanie produkcji wyjątkowego filmu historii GieKSy oraz oklejenie autokaru klubowego. Każda wpłata wiązała się ze zdobyciem nagrody.Wszyscy, którzy wybrali kubki (nowość!), szaliki, smycze, t-shirty, koszulki meczowe z autografami i koszulki personalizowane mogą już zgłaszać się po odbiór nagród. Gadżety można odbierać w sklepie Strefa GieKSy przy ul. Bukowej 1A (I piętro, pokój 145) czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00. Dodatkowa opcja to odbiór nagród przy okazji oficjalnej prezentacji zespołu, która odbędzie się 27 lipca o godz. 18.00 na Rynku.

Tego dnia oficjalnie zaprezentujemy Wam także oklejony klubowy autokar. Kibice, którzy chcieli by znalazły się na nim ich nazwiska zyskają doskonałą okazję, by przekonać się o finalnym efekcie prac.

Informujemy też, że intensywnie pracujemy nad realizacją wszystkich nagród, które wybraliście w naszej akcji. Gadżety związane bezpośrednio z filmem o GKS-ie Katowice będą do odbioru po jego realizacji, czyli pod koniec tego roku. Natomiast wysyłka zamówionych nagród nastąpi od 14 sierpnia.


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 10

26.04.2017

Drugi cel osiągnięty! Nadwyżka na "Młodą GieKSę"

Jesteście NIE-SA-MO-WI-CI!!! Właśnie zrealizowaliśmy drugi cel w projekcie „Zagrajmy to jeszcze raz” i nie mamy wątpliwości, że to nie koniec. Całą nadwyżkę ponad 85 000 zł przeznaczymy na zakup sprzętu sportowego dla Akademii Piłkarskiej ... czytaj więcej

Jesteście NIE-SA-MO-WI-CI!!! Właśnie zrealizowaliśmy drugi cel w projekcie „Zagrajmy to jeszcze raz” i nie mamy wątpliwości, że to nie koniec. Całą nadwyżkę ponad 85 000 zł przeznaczymy na zakup sprzętu sportowego dla Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”.

Akcja „Zagrajmy to jeszcze raz” potrwa do 30 kwietnia. W pierwszym celu razem z Wami zebraliśmy pieniądze na sfinansowanie wykupu praw autorskich do transmisji z meczów naszego GKS z lat 80. i 90. oraz produkcję filmu „Dekada GieKSy”. Zrealizowanie drugiego pozwoli na wyjątkowe oklejenie autokaru, którym nasi ulubieńcy podróżują po całym kraju. Znajdą się tam również Wasze imiona i nazwiska!

Akcja będzie trwała nadal, a Wy wciąż macie możliwość kupienia nagród w tym projekcie! W akcji „Zagrajmy to jeszcze raz” RAZEM z GieKSą gra już 518 Kibiców, którzy wykupili łącznie ponad 850 nagród. Jeden z Was nabył nagrody o łącznej wartości blisko 8 tys. złotych! Aż 186 imion i nazwisk na pewno pojawi się na autokarze, a najczęściej wybieranymi gadżetami są klubowy kubek oraz film „Dekada GieKSy” na płycie dvd.

Do końca tygodnia macie możliwość zdobycia tych nagród – nie czekajcie, a przy okazji – przysłużycie się adeptom naszej akademii „Młoda GieKSa”!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 9

24.04.2017

Najzabawniejszy przedstawiciel Klubu Ambasadorem akcji

Oficjalna maskotka GKS-u Katowice zachęca Was do wsparcia naszej akcji. Oklejmy razem klubowy autokar w barwy GieKSy!  Projekt „Zagrajmy to jeszcze raz” wkracza w decydującą fazę. Uzbieraliśmy już 60 tys. zł na wyprodukowan... czytaj więcej

Oficjalna maskotka GKS-u Katowice zachęca Was do wsparcia naszej akcji. Oklejmy razem klubowy autokar w barwy GieKSy! Projekt „Zagrajmy to jeszcze raz” wkracza w decydującą fazę. Uzbieraliśmy już 60 tys. zł na wyprodukowanie filmu o historii GieKSy. Tylko do 30 kwietnia trwa zbiórka na oklejenie klubowego autokaru w barwy GieKSy. Na osiągnięcie drugiego celu potrzebujemy dodatkowych 25 tys. zł. 

Jeśli dotąd się wahałeś, czy wesprzeć naszą akcję, to teraz z pewnością się do niej przekonasz. Ambasadorem projektu oklejenia klubowego autokaru został bowiem GieKSik! Nasza klubowa maskotka uznała, że autokar musi zmienić swój wygląd i dlatego namawia Was do wsparcia akcji. Pojawienie się nowego ambasadora projektu to możliwość zdobycia związanej z nim nagrody. Dołacz do projektu już teraz i zapewnij sobie obecność GieKSika na przyjęciu urodzinowym w Twoim domu!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 8

13.04.2017

Pierwszy cel akcji osiągnięty! Kolejne wyzwanie przed nami!

Film o historii GieKSy zostanie zrealizowany! To jednak nie koniec naszej akcji.  Pierwszy cel akcji „Zagrajmy to jeszcze raz” został już osiągnięty. Na cztery dni przed planowanym końcem projektu, możemy śmiało... czytaj więcej

Film o historii GieKSy zostanie zrealizowany! To jednak nie koniec naszej akcji. 

Pierwszy cel akcji „Zagrajmy to jeszcze raz” został już osiągnięty. Na cztery dni przed planowanym końcem projektu, możemy śmiało powiedzieć: wkrótce rozpoczniemy produkcję wyjątkowego filmu „Dekada GieKSy”! Opowie on historię naszego Klubu, który między połową lat 80. a połową lat 90. rozdawał karty na ligowych boiskach i z powodzeniem walczył w europejskich pucharach. Dziękujemy wszystkim kibicom i mecenasom projektu za wsparcie akcji. Jeszcze raz pokazaliście, że można nas Was liczyć.

To jednak nie koniec akcji! Widząc Wasze olbrzymie zaangażowanie, postanowiliśmy przedłużyć nasz wspólny projekt do 30 kwietnia. Przed nami drugi cel do osiągnięcia: oklejenie klubowego autokaru w barwy GieKSy! Pragniemy, by nasi zawodnicy podróżowali nie tylko w komfortowych warunkach, ale aby ich autokar stał się rozpoznawalny w całym kraju!

Chcemy też dać Wam możliwość bycia zawsze tam, gdzie GieKSa gra! Jak? W akcji pojawiła się nowa nagroda - imię i nazwisko na klubowym autokarze. Jeśli uda nam się zebrać kwotę 25 000 PLN, potrzebną na osiągnięcie tego celu, to w najbliższym czasie drużyna GKS-u Katowice będzie wyjeżdżać po ligowe punkty razem z Wami!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 7

11.04.2017

Były piłkarz Bayernu Monachium Ambasadorem akcji

W gronie ambasadorów projektu „Zagrajmy to jeszcze raz” witamy Sławomira Wojciechowskiego. W drugiej połowie lat 90. był supergwiazdą GieKSy. To on - w duecie z Adamem Ledwoniem - stanowił wówczas o sile drugiej linii GK... czytaj więcej

W gronie ambasadorów projektu „Zagrajmy to jeszcze raz” witamy Sławomira Wojciechowskiego. W drugiej połowie lat 90. był supergwiazdą GieKSy. To on - w duecie z Adamem Ledwoniem - stanowił wówczas o sile drugiej linii GKS-u Katowice. Takiego klasycznego playmakera z numerem „10” na koszulce mogła wówczas GieKSie zazdrościć cała ligi. Jego znak rozpoznawczy? To wie każdy kibic! Na polskich boiskach nie było wówczas zawodnika, który równie skutecznie i efektownie egzekwowałby stałe fragmenty gry. Wojciechowski zdobywał gole nie tylko z rzutów wolnych, ale i rzutów rożnych. Jego gigantyczne umiejętności zaowocowały transferami do szwajcarskiego FC Aarau, a potem do słynnego Bayernu Monachium.

Z dumą witamy Sławomira Wojciechowskiego wśród ambasadorów projektu „Zagrajmy to jeszcze raz”! Wybierz swoją nagrodę i graj razem z nami!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 6

08.04.2017

Dzisiejszy jubilat wspiera produkcję filmu "Dekada GieKSy"

Piotr Świerczewski, choć był jednym z młodszych graczy GKS Katowice, stał się symbolem wielkości „GieKSy” na przełomie lat 80. i 90. O swoim dawnym klubie doskonale pamięta – dziś, w dniu 45. urodzin , zostaje Ambasadorem akcji &b... czytaj więcej

Piotr Świerczewski, choć był jednym z młodszych graczy GKS Katowice, stał się symbolem wielkości „GieKSy” na przełomie lat 80. i 90. O swoim dawnym klubie doskonale pamięta – dziś, w dniu 45. urodzin, zostaje Ambasadorem akcji „Zagrajmy to jeszcze raz”.

Zadziorny, waleczny, charakterny, a do tego mający spore umiejętności piłkarskie – to cechy chłopaka z Nowego Sącza, dla którego nie było straconych piłek. I choć na podwórku uczył się futbolu od starszego brata Marka, to do GKS trafił rok przed nim. Bardzo szybko stał się ulubieńcem kibiców. Jako 17-latek zadebiutował w pierwszej lidze, a już wkrótce mógł się cieszyć z dwóch Pucharów Polski i jednego Superpucharu. Jako gracz „GieKSy” wywalczył wicemistrzostwo olimpijskie w Barcelonie, a rok później został sprzedany do AS Saint-Etienne. Dziś śmiało możemy powiedzieć: „Świr” ma być jednym z głównych bohaterów filmu „Dekada GieKSy”!

Jeśli pragniesz mieć udział w tej unikatowej produkcji, dołącz do projektu „Zagrajmy to jeszcze raz”! Wybierz nagrodę, może to być jakaś rzecz, a może również być i niepowtarzalny udział w premierze tego filmu. Zagraj w zespole z Ambasadorem Piotrem Świerczewskim!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 5

04.04.2017

Adama Nawałka ambasadorem akcji!

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski dołączył do grona ambasadorów naszej akcji. W latach 2008-09 był trenerem GieKSy . Przy Bukowej stworzył niezwykle ambitną i waleczną drużynę, która z powodzeniem radziła sobie na pierwszolig... czytaj więcej

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski dołączył do grona ambasadorów naszej akcji. W latach 2008-09 był trenerem GieKSy. Przy Bukowej stworzył niezwykle ambitną i waleczną drużynę, która z powodzeniem radziła sobie na pierwszoligowych boiskach. Trenerska kariera Adama Nawałki potoczyła się szybko. Po udanej przygodzie z Górnikiem Zabrze objął stanowisko szefa polskiej kadry piłkarskiej, która bardzo dobrze zaprezentowała się podczas ostatnich Mistrzostw Europy.

Teraz Adama Nawałka gra razem z nami! Dołącz do naszej akcji, wybierz jedną z wyjątkowych nagród przygotowanych specjalnie na tę okazję. Do wyboru są między innymi zaproszenia na premierę kinową filmu "Dekada GieKSy" oraz płyty DVD z autografami bohaterów filmu - tego nie zdobędziesz w żaden inny sposób! Pokażmy, że nasza GieKSiarska społeczność potrafi się zmobilizować i wspólnie osiągnąć cel. Wierzymy, że razem się uda!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 4

30.03.2017

​Rodzice Adama Ledwonia ambasadorami projektu

Nowymi ambasadorami akcji „Zagrajmy to jeszcze raz” zostali Barbara i Ryszard Ledwoń - rodzice śp. Adama Ledwonia. Znakomity piłkarz był wielką gwiazdą GKS-u przełomu lat 80. i 90. Słynął nie tylko z wielkich umiejętności piłkars... czytaj więcej

Nowymi ambasadorami akcji „Zagrajmy to jeszcze raz” zostali Barbara i Ryszard Ledwoń - rodzice śp. Adama Ledwonia. Znakomity piłkarz był wielką gwiazdą GKS-u przełomu lat 80. i 90. Słynął nie tylko z wielkich umiejętności piłkarskich, ale i twardego charakteru. Na boisku był prawdziwym wojownikiem, dzięki czemu stał się ulubieńcem kibiców GieKSy i jednym z symboli drużyny, która tak znakomicie radziła w sobie w rozgrywkach krajowych i europejskich.

 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 3

20.03.2017

Legendy grają z Nami!

Po Kazimierzu Węgrzynie i Janie Furtoku, ambasadorem akcji „Zagrajmy to jeszcze raz” został kolejny niezwykle utytułowany były zawodnik GKS-u Katowice! Janusz Jojko, bo o nim mowa, przez dziewięć lat gry przy Bukowej dwukrotnie sięgał z... czytaj więcej

Po Kazimierzu Węgrzynie i Janie Furtoku, ambasadorem akcji „Zagrajmy to jeszcze raz” został kolejny niezwykle utytułowany były zawodnik GKS-u Katowice!

Janusz Jojko, bo o nim mowa, przez dziewięć lat gry przy Bukowej dwukrotnie sięgał z GieKSą po Puchar i Superpuchar Polski! W barwach katowickiego zespołu rozegrał wiele fantastycznych spotkań w europejskich pucharach. Do legendy przeszedł wykorzystany przez niego rzut karny w meczu z Arisem Saloniki. Obecnie z powodzeniem szkoli swoich następców w GKS-ie. Takiej postaci nie mogło zabraknąć wśród Ambasadorów projektu „Zagrajmy to jeszcze raz”!

Celem akcji jest sfinansowanie wykupu praw do transmisji meczów GieKSy z lat 80. i 90. oraz produkcja wyjątkowego filmu o złotych latach naszego klubu. Nie powstanie on bez Waszego zaangażowania!

Jeśli z nostalgią wracasz do czasów, gdy nasz Klub czterokrotnie zdobywał wicemistrzostwo Polski i sięgał po najważniejsze krajowe puchary, to dołącz do naszej społeczności! W bogatej puli nagród - oprócz unikalnych gadżetów - znajdziesz od teraz także niecodzienną możliwość - trening bramkarski z Januszem Jojko!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 2

09.03.2017

Jan Furtok ambasadorem akcji „Zagrajmy to jeszcze raz”

Legendarny piłkarz GieKSy wspiera pomysł stworzenia filmu o historii Klubu! Miło nam też poinformować, że Jan Furtok - najskuteczniejszy piłkarz w dziejach GKS-u Katowice - został ambasadorem akcji „Zagrajmy to jeszcze raz”. Dzięki zaan... czytaj więcej

Legendarny piłkarz GieKSy wspiera pomysł stworzenia filmu o historii Klubu!

Miło nam też poinformować, że Jan Furtok - najskuteczniejszy piłkarz w dziejach GKS-u Katowice - został ambasadorem akcji „Zagrajmy to jeszcze raz”. Dzięki zaangażowaniu wszystkich ludzi skupionych wokół GKS-u Katowice chcemy stworzyć film, który przypomni o dekadzie największych sukcesów GieKSy. Przypominamy, że to właśnie gole Jana Furtoka zdobyte w finałowym meczu Pucharu Polski w 1986 r. zapoczątkowały fantastyczną dekadę katowickiego klubu.

W projekcie „Zagrajmy to jeszcze raz” każdy z kibiców, który weźmie udział w akcji może z bogatej puli wybrać dla siebie nagrodę. Wśród nich są zaproszenia na kolację z Naszą Legendą - Janem Furtokiem!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 1

03.03.2017

Kazimierz Węgrzyn pierwszym Ambasadorem akcji!

Pierwszy dzień projektu „Zagrajmy to jeszcze raz” już za nami! Do akcji przystąpiło 56  kibiców, a w sumie zebraliśmy 3625 zł. Ambasadorem projektu został Kazimierz Węgrzyn, który ponad 20 lat temu uczestniczył w hist... czytaj więcej

Pierwszy dzień projektu „Zagrajmy to jeszcze raz” już za nami! Do akcji przystąpiło 56 kibiców, a w sumie zebraliśmy 3625 zł. Ambasadorem projektu został Kazimierz Węgrzyn, który ponad 20 lat temu uczestniczył w historycznych sezonach naszej GieKSy!

- Cieszę się, że udało mi się być częścią tamtego fajnego i charakternego zespołu w latach 90. GKS zawsze był dumą miasta, a Katowice na pewno zasługują, by znów cieszyć się z miejsca w ekstraklasie. Tak było wtedy, tak, mam nadzieję, będzie i niedługo – mówi Kazimierz Węgrzyn, który w koszulce GieKSy rozegrał 105 spotkań w ekstraklasie. – Film przypominający tamte lata będzie fajną pamiątką nie tylko dla kibiców starszej daty, ale też pokaże młodzieży, że z GKS-em dawniej trzeba było się liczyć. My w tamtych czasach nagrywaliśmy różne materiały na kasetach VHS. Liczę, że teraz uda się jeszcze coś odnaleźć, a one przysłużą się przy realizacji tego wyjątkowego materiału – dodaje Ambasador akcji, a obecnie także ekspert i komentator stacji Canal .

Każdy Kibic GieKSy, któremu nie jest obca wspaniała przeszłość naszego Klubu, powinien dołączyć do projektu „Zagrajmy to jeszcze raz” – czekają na Was wyjątkowe nagrody, w tym 5 piłek z autografami Kazimierza Węgrzyna! Pokażmy naszą wielką moc!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
Paweł Jachtoma
Polska, Mysłowice
30.04.2017
Marek Poniatowski
30.04.2017
Remigiusz Czornik
Polska, Mysłowice
30.04.2017
Michał Piekut
Polska, Katowice
30.04.2017
Areq MUC
Polska, Katowice
30.04.2017
Kamil Jaworski
Polska, Katowice
30.04.2017
Marcin Nawrot
Polska, Katowice
30.04.2017
jacek faltyn
Polska, Mysłowice
30.04.2017
Marcin Ficek
Polska, Siemianowice Śląskie
30.04.2017
Tomasz Mrozek
Świętochłowice
30.04.2017
Krzysztof Nowak
Piekary Śląskie
30.04.2017
TOMEK FARNIOK
Niemcy, BOTTROP
30.04.2017
Krzysztof Jeleń
Polska, Katowice
30.04.2017
Piotr Sewerynek
Polska, Katowice
30.04.2017
Rafał Sularz
Polska, Siemianowice Śląskie
30.04.2017
Dariusz Bereda
Polska, Łódź
30.04.2017
Michał Gorczyca
Polska, Siemianowice
30.04.2017
Artur Przewdziecki
30.04.2017
Marek Klosz
Polska, Katowice
30.04.2017
Jacek Wieloch
Polska, Katowice
30.04.2017
Kamil Nowak
Polska, Mysłowice
30.04.2017
Krzysztof Jędrzejewski
Katowice
30.04.2017
zbigniew białoń
katowice
30.04.2017
Damian Stępień
Polska, Katowice
30.04.2017
Jarosław Dubiński
Polska, Katowice
30.04.2017
Krzysztof Kowalczyk
Polska, Katowice
30.04.2017
Karol Natonik
Polska, Katowice
30.04.2017
Krzysztof Pieczyński
Polska, Katowice
30.04.2017
Łukasz Krzywda
Polska, Katowice
30.04.2017
Tomasz Gwiżdż
Polska, Siemianowice Śląskie
30.04.2017
Agnieszka Mijalska Broda
Polska, Katowice
30.04.2017
Aneta Langner
29.04.2017
Michał Szczyrba
Polska, Łaziska Górne
29.04.2017
chemik Paderewa
Polska, Katowice
29.04.2017
JACEK TELBUCH
Polska, BIAŁOBRZEGI
29.04.2017
Oliwier Żywiecki
Katowice
29.04.2017
Paweł Olesiński
Polska, Mysłowice
29.04.2017
Piotr Siwek
Polska, Katowice
29.04.2017
Maciej Czechowski
Katowice
28.04.2017
Daniel Kubaszewski
Polska, Myslowice
28.04.2017
BOGDAN KĘPA
Polska, Żory
28.04.2017
Dagmara Budzińska
Polska, Katowice
28.04.2017
Grzegorz Kosma
Polska, Katowice
28.04.2017
Zbigniew Dryla
Polska, Katowice
28.04.2017
Mateusz Wysnik
Polska, Katowice
28.04.2017
Jakub Jeleń
Polska, Katowice
28.04.2017
Robert Szustak
Polska, Imielin
28.04.2017
Amadeusz Nowak
Polska, Piekary Śląskie
28.04.2017
Ultras GieKSa"03
Polska, Katowice
28.04.2017
Sebastian Student
Niemcy, Holzwickede
28.04.2017
Marcin Drozd
Polska, Dąbrowa Górnicza
27.04.2017
Bartłomiej Solik
Polska, Katowice
27.04.2017
Wojciech Gisicki
Polska, Katowice
27.04.2017
Paweł Leśniewski
Polska, Łaziska Górne
27.04.2017
Przemysław Zwierzyński
Polska, Katowice
27.04.2017
Sławek Rabiega
27.04.2017
Maciej Kabelis
Polska, Katowice
27.04.2017
Michał Marzec
Polska, Katowice
27.04.2017
Marcin Rogalski
26.04.2017
Piotr Poliński
Katowice
26.04.2017
Sebastian Miśka
Polska, Mysłowice
26.04.2017
Michał Bernacki
Polska, Katowice
26.04.2017
Patryk Niedziałek
Polska
26.04.2017
Piotr Koszecki
Polska, Katowice
26.04.2017
Michał Stężały
Katowice
26.04.2017
Karol Rzepus
Polska, Katowice
26.04.2017
Adrian Żeleźny
Polska, Katowice
26.04.2017
Stanisław Janicki
Polska, Poznań
26.04.2017
Marcin Zając
Polska, Warszawa
26.04.2017
Piotr Falkiewicz
Otwock
25.04.2017
Piotr Sucharski
Polska, Rogoźnik
25.04.2017
Karolina Jankowska
Polska, Katowice
25.04.2017
Łukasz Szmajduch
25.04.2017
Kamil Kubik
Katowice
25.04.2017
Bartosz Cyganek
Polska, Zabrze
25.04.2017
Martyna Szewczyk
Polska, Katowice
25.04.2017
Grzegorz Jaksik
Polska, Ruda Śląska
25.04.2017
Maciej Krężołek
Polska, Płaza
25.04.2017
Mariusz Struzyna
Niemcy, Rüsselsheim
25.04.2017
Tomasz Żabiński
Polska, Katowice
25.04.2017
Andrzej Pluta
Polska, Katowice
25.04.2017
Adam Maksel
Polska, Katowice
25.04.2017
Maciej Jagodziński
Polska, Katowice
25.04.2017
Massiv Marcin Chlebek
Tychy
25.04.2017
Radek Wyganowski
24.04.2017
Krzysztof Kowalski
Polska, Katowice
24.04.2017
Damian Szczepanek
Polska, Sosnowiec
24.04.2017
Łukasz Biesiadecki
Polska, Mysłowice
24.04.2017
Kamil Mazur
Polska, Katowice
24.04.2017
marek bogucki
Polska, Tychy
24.04.2017
Bartosz Borowiec
Polska, Mysłowice
24.04.2017
Kamil Dobrowolski
Polska, Katowice
24.04.2017
Tomasz Kleinert
Polska, Katowice
24.04.2017
Mateusz Nowak
Polska, Katowice
24.04.2017
Łukasz Bukała
Katowice
24.04.2017
Mariusz Kocurek
Polska, Mysłowice
23.04.2017
Estera Nowak
Polska, Piekary Śląskie
23.04.2017
Łukasz Buda
Katowice
23.04.2017
Łukasz Bogucki
Polska, Warszawa
22.04.2017
ADAM WILCZAK
Polska, Katowice
22.04.2017
Danon Tasi
22.04.2017
Adam Stalica
Polska, Zabrze
22.04.2017
Sebastian Rybka
Polska, Katowice
22.04.2017
Wojciech Tyrtania
Polska, Katowice
22.04.2017
Rafał Grzegorzek
Polska, Katowice
22.04.2017
Krystyna Stempnik
Polska, Ruda Śląska
22.04.2017
Jacek Duda
Polska, Katowice
22.04.2017
Krystian Krużel Sklep miesnie.pl
Polska, Katowice
22.04.2017
Daniel Prukop
Katowice
22.04.2017
Tomasz Krupop
Polska, Katowice
22.04.2017
Aneta Miśka
Polska, Mysłowice
21.04.2017
Rafał Gniot
Polska, Katowice
21.04.2017
Marcin Chrzęstek
Polska, Katowice
21.04.2017
Tomasz Godziek
Katowice
21.04.2017
Darek Marks
Polska, Tychy
21.04.2017
Dariusz Świerzy
Polska, Imiein
21.04.2017
Maciej Wierzbicki
Polska, Katowice
21.04.2017
Sigma Group DK Damian Kołodziej
Polska, Katowice
21.04.2017
Mariusz Spyra
Polska, Siemianowice Śląskie
21.04.2017
Klaudia Połap
Polska, Katowice
21.04.2017
Joanna Sikora
Polska, Katowice
21.04.2017
Marcin Dudek
Polska, Katowice
21.04.2017
Michał Sternik
Polska, Katowice
21.04.2017
Bartosz Bryza
Polska, Reda
21.04.2017
Mateusz Cieplik
Polska, Katowice
21.04.2017
Dawid Woźniak
Polska, Katowice
21.04.2017
Damian Bugaj
Polska, Katowice
21.04.2017
Witek Fryc
21.04.2017
Marcin Oleś
Polska, Mysłowice
21.04.2017
Marcin Klaska
Polska, Siemianowice Sląskie
21.04.2017
Marek Marks
Żory
21.04.2017
Paweł Reczyński
Polska, Szczecin
21.04.2017
Monika Matuszewska
Gliwice
20.04.2017
Zbigniew Waśkiewicz
Polska, Katowice
20.04.2017
PIOTR KARCZMARSKI
Polska, Katowice
20.04.2017
Marek Derylak
Polska, Katowice
20.04.2017
Krzysztof Hankus
Polska, Katowice
20.04.2017
Łukasz Piórek
Polska, Katowice
20.04.2017
Łukasz Łosiowski
Polska, Katowice
20.04.2017
Maciej Mielcarz
Polska, Katowice
20.04.2017
Włodzimierz Wożniczko
Polska, Boleław
20.04.2017
Mirosław Hojeński
Polska, Żory
20.04.2017
PAULINA JAROMIN
Polska, Jaworzno
20.04.2017
Paweł Dombek
Polska, Mysłowice
20.04.2017
Bartosz Ziębicki
Polska, Mysłowice
20.04.2017
Damian Deka
Polska, Katowice
20.04.2017
Grzegorz Lehman
Polska, Katowice
20.04.2017
Adam Kawalec
Wielka Brytania, Weymouth
20.04.2017
Bartłomiej Młynarczyk
Polska, Katowice
20.04.2017
Robert Gacmanga
Katowice
20.04.2017
Marek Szołtysik
Polska, Katowice
20.04.2017
Dawid Dudek
Polska, Lędziny
20.04.2017
Katarzyna Kędzia
Katowice
20.04.2017
Arkadiusz Korzeniewski
Katowice
20.04.2017
Robert Jędrzejczyk
Polska, Katowice
20.04.2017
Oskar Furtok
Polska, Katowice
20.04.2017
Dawid Łagosz
Polska, Katowice
20.04.2017
Piotr Sielicki
Polska, Mysłowice
19.04.2017
Tomasz Jaworski
Wielka Brytania, Sleaford
19.04.2017
Piotr Butler
Polska, Katowice
19.04.2017
Adam Koszlaga
Polska, Siemianowice Śląskie
19.04.2017
Artur Rataj
Polska, Katowice
19.04.2017
Kamil Antczak
Polska, Katowice
19.04.2017
Michał Promiński
Polska, Katowice
18.04.2017
Paweł bajer Bajerski
Polska, Katowice
18.04.2017
Strażak !
18.04.2017
piotr czen
Polska, Katowice
18.04.2017
Sebastian Stachowiak
Polska, Katowice
18.04.2017
Robert Loska
Katowice
18.04.2017
Jacek Koper
Polska, Katowice
17.04.2017
ROBERT WRONA
Polska, KATOWCE
17.04.2017
Marcin Śrutwa
Polska, Wrocław
17.04.2017
Błażej Baron
Polska, Suszec
17.04.2017
Maciej Kańczuga
Polska, Dąbrowa Górnicza
17.04.2017
Przemysław Paluch
Polska, Katowice
16.04.2017
Mariusz Skorek
Polska, Katowice
16.04.2017
Marcin Śliwa
Polska, Katowice
16.04.2017
Łukasz Długajczyk
Polska, Katowice
15.04.2017
Jan Kozak
Polska, Toporowice
15.04.2017
Olga Bieganowska
Polska, Katowice
15.04.2017
Adam Piszczek
Polska, Gierałtowice
15.04.2017
Tomasz Wojtala
Polska, Katowice
15.04.2017
Mariusz Skorek
Katowice
15.04.2017
Marcin Jendrysko
Katowice
14.04.2017
Armin Cerimagic
Polska, Katowice
14.04.2017
Wojciech Cygan
Polska, Katowice
14.04.2017
Maciej Blaut
Polska, Katowice
14.04.2017
Bartłomiej Ganobis
Polska, Jaworzno
14.04.2017
Krystian Tuchciński
Katowice
14.04.2017
Joanna Głodek
Polska, Jaworzno
14.04.2017
Bartosz Konieczka
14.04.2017
Krzysiek Baros
Polska, Katowice
14.04.2017
Kamil Marniok
Polska, Katowice
14.04.2017
Klub Kibiców Niepełnosprawnych GKS Katowice
Polska, Katowice
14.04.2017
Łukasz Pałka
Polska, Siewierz
14.04.2017
Artur Sznura
Katowice
14.04.2017
TRÓJKOLOROWA LIGOTA
Polska, Katowice
14.04.2017
Marcin Zawada
Polska, Siemianowice Śląskie
14.04.2017
Grzegorz Czerwiński
Katowice
13.04.2017
Marcin Małkiewicz
Gliwice
13.04.2017
Marek Ruszkiewicz
katowice
13.04.2017
Ula Kaprak
Polska, Katowice
13.04.2017
Krystian Lelito
Polska, Katowice
13.04.2017
Dominik Duży
Wielka Brytania, Letchworth
13.04.2017
Kamil Kurowski
Polska, Katowice
13.04.2017
Marcin Sieczka
Polska, Katowice
13.04.2017
Marek Grabiwoda
Polska, Katowice
13.04.2017
Robert Komandera
Polska, Katowice
13.04.2017
Tomasz Babiarz
Polska, Katowice
13.04.2017
Damian Dreszer
Polska, Orzesze
13.04.2017
Michał Ziółkowski
Polska, Katowice
13.04.2017
Piotr Koziara
Polska, Nowe Brzesko
13.04.2017
TOMŻAL Tomasz Kamieński.
Katowice
13.04.2017
Michał Gryc
Polska, Katowice
13.04.2017
Amadeusz Gędłek
Polska, Jaworzno
13.04.2017
Łukasz Zejdler
Polska, Racibórz
13.04.2017
Wojciech Andrzejewski
Polska, Katowice
13.04.2017
Łukasz Pielorz
Polska, Jastrzębie Zdrój
13.04.2017
Artur Spendel
Katowice
13.04.2017
Marcin Rapacz
Polska, Klucze
13.04.2017
Kinga Wojtala
Polska, Katowice
13.04.2017
Łukasz Masłowski
Polska, Katowice
13.04.2017
Mariusz Zielinski
Polska, Katowice
13.04.2017
Mateusz Mejsner
Polska, Katowice
13.04.2017
Marek Chmieliński
Polska, Katowice
13.04.2017
Dariusz Madej
Polska, Katowice
13.04.2017
Marcin Grzechnik
Polska, Studzienice
13.04.2017
Artur Kamiński
Polska, Katowice
13.04.2017
Natalia Rzytka
Polska, Katowice
13.04.2017
Rafał Grzegorz
Polska, Katowice
13.04.2017
Tomasz Łada
Polska, Siemianowice Śląskie
12.04.2017
Female Elite64
Polska, Katowice
12.04.2017
Szymon Szołtysik
Polska, Katowice
12.04.2017
Wojciech Brzóska
Polska, Katowice
12.04.2017
Jakub Wójcik
Polska, Katowice
12.04.2017
Maciej Stachura
Katowice
12.04.2017
Bartosz Marianski
Polska, Katowice
12.04.2017
Justyna Zaręba
Katowice
12.04.2017
Wsg Grzejszczak
Myslowice
12.04.2017
Oskar Kozikiewicz
Polska, Katowice
12.04.2017
Adam Fałda
Polska, Siemianowice Śląskie
12.04.2017
IZOBUD S.C Leśniak
Polska, Żory
12.04.2017
WĘGLO SMYK SP. Z O.O. WĘGLO SMYK
RUDA ŚLĄSKA
12.04.2017
Mateusz Pazera
Polska, Mysłowice
12.04.2017
Patryk Bączkowski
Polska, Katowice
12.04.2017
Jadwiga Klich
Polska, Przemyśl
12.04.2017
Mariusz Myścichowski
Katowice
12.04.2017
MARIUSZ STAJNHOF
Polska, SIEMIANOWICE
12.04.2017
Marcin Ćwikła
Polska, Tychy
12.04.2017
Piotr Plekaniec
Polska, Miasteczko śląskie
12.04.2017
tomasz kubiak
Polska, Katowice
12.04.2017
Dariusz Manda
Polska, Imiein
11.04.2017
Rafał Nyga
Polska, Mysłowice
11.04.2017
Szymon Malawski
Polska, Katowice
11.04.2017
Paweł Szołtys
Polska, Mysłowice
11.04.2017
Michał Cieśla
Polska, Katowice
11.04.2017
Kamil Kozyra
Polska, Rudziczka
11.04.2017
Arkadiusz Michalski
Polska, Katowice
11.04.2017
Ola Niedźbała
Polska, Wojnowice
11.04.2017
Michał Dzierżęga
Polska, Katowice
11.04.2017
Błażej Rusecki
Polska, Imielin
11.04.2017
hubert morkisz
Polska, Mysłowice
11.04.2017
Ireneusz Kalina
Katowice
11.04.2017
Łukasz Kafier
Polska, Katowice
11.04.2017
Maciej Dudała
Polska, Katowice
11.04.2017
Krzysztof Michalski
Polska, Katowice
11.04.2017
www.football.zone Wojciech Herman
Polska
11.04.2017
Paweł Pietraszko
Zdzieszowice
11.04.2017
Maurycy Sklorz
Katowice
11.04.2017
Łukasz Hebda
Polska, Katowice
11.04.2017
Krzysztof Woźniak
Polska, Siemianowice Śląskie
11.04.2017
Olek Matusek (LYJO)
Polska, Katowice
11.04.2017
Tomasz Liszka
Polska, Katowice
11.04.2017
Adrian Frańczak
Katowice
11.04.2017
Mateusz Kaminski
Gostyń
11.04.2017
Błażej Gruszczyński
Polska, Katowice
11.04.2017
Grzegorz Górski
Polska, Katowice
11.04.2017
Tomasz Rogalski
Polska, Katowice
11.04.2017
Dariusz Malarek
Polska, Katowice
11.04.2017
Michał Sowiński
Katowice
10.04.2017
Łukasz Aksamit
Polska, Mysłowice
10.04.2017
Laura Nowak
Polska, Katowice
10.04.2017
Bartłomiej Kalinkowski
Polska, Katowice
10.04.2017
Tomasz Kleinert
Polska, Katowice
10.04.2017
Damian Garbacik
Ketrzyn
10.04.2017
Michał Grala
Polska, Katowice
10.04.2017
Paweł Mandrysz
Polska, Rybnik
10.04.2017
Tomasz Foszmanczyk
Bytom
10.04.2017
SportTrainingCenter STC
Piekary Śląskie
10.04.2017
Robert Stencel
Polska, Katowice
10.04.2017
Miroslaw Leszkiewicz
Polska, Katowice
09.04.2017
Piotr Jeszka
Polska, Rydułtowy
09.04.2017
Ariel Blutka
Polska, Katowice
09.04.2017
Marcin Boruń
Polska, Piekary Śląskie
09.04.2017
Tomasz Brzóska
Polska, Katowice
08.04.2017
Przemysław Zwoliński
Polska, Tychy
08.04.2017
Franciszek Mynosz
Polska, Katowice
08.04.2017
Sebastian Steinhof
Polska, Siemianowice Śląskie
08.04.2017
Tomasz Cyba
Polska, Katowice
08.04.2017
Mariusz Zawadzki
Polska, Katowice
08.04.2017
Czesław Gruszczyński
Polska, Katowice
08.04.2017
MARCIN TELI MAKOWSKI
Stany Zjednoczone, USA
08.04.2017
Andrzej Wichary
Polska, Katowice
07.04.2017
NATALIA STANIEWSKA T-MOBILE GALERIA KATOWICKA
Polska, Katowice
07.04.2017
Roman Piszczek
Polska, Katowice
07.04.2017
MACIEJ JEŻ
Polska, Katowice
07.04.2017
Piotr Majcher
Polska, Katowice
07.04.2017
Dariusz Łyczko
Polska, Katowice
07.04.2017
Mariusz Kitajczyk
Polska, Mysłowice
07.04.2017
Marcin Majer
Lędziny
07.04.2017
Łukasz Zgella
Polska, Katowice
07.04.2017
Mateusz Oleksy
Polska, Katowice
07.04.2017
Łukasz Zając
Polska, Mysłowice
07.04.2017
Damian Zawadzki
Polska, Katowice
07.04.2017
Marek Mazurek
Polska, Mysłowice
07.04.2017
Michał Pawlik
Polska, Zabrzeg
06.04.2017
Jakub Bochenek
Polska, Katowice
06.04.2017
Filip Laskowski
Polska, Katowice
06.04.2017
Alan Czerwiński
Bukowno
06.04.2017
Dawid Leszkiewicz
Polska, Katowice
06.04.2017
Tomasz Kuśpik
Polska, Siemianowice Śląskie
06.04.2017
Kamil Pińczyński
Polska, Oksa
06.04.2017
Krzysztof Wróbel
Polska, Mysłowice
06.04.2017
MARIUSZ SMOLIJ
Polska, Katowice
06.04.2017
Sebastian Mnich
Polska, Siemianowice Śląskie
06.04.2017
Adam Słaby
Polska, Bierna
06.04.2017
Bartek Bielewicz
Polska, Kraków
06.04.2017
Mateusz Cieniawa
Polska, Katowice
06.04.2017
Łukasz Mirowski
Polska, Katowice
05.04.2017
JACEK SIWY
Polska, Katowice
05.04.2017
Damian Mrówczyński
Polska, Katowice
04.04.2017
Paweł Szygulski
Polska, Katowice
04.04.2017
Adrian Monticolo
Niemcy, Friedrichshafen
04.04.2017
Jarosław Antosik
Polska, Katowice
04.04.2017
Michał Przybylski
Polska, Katowice
04.04.2017
Rafał Mania
Polska, Katowice
04.04.2017
Paweł Nosek
Polska, Katowice
04.04.2017
Sławomir Kieruzal
Polska, Katowice
03.04.2017
Marek Stanik
Polska, Piekary Śląskie
03.04.2017
GRZEGORZ GÓRKA
Polska, Katowice
03.04.2017
Dawid Walczuk
Polska, Katowice
03.04.2017
Arkadiusz Budek
Katowice
31.03.2017
Mateusz Zwolak
Katowice
31.03.2017
Marcin Grela
Polska, Chełm
31.03.2017
Aleksandra Oleszkiewicz
Polska, Katowice
30.03.2017
Bartłomiej Markowski
Polska, Katowice
30.03.2017
Filip Sklorz
Polska, Katowice
30.03.2017
Łukasz Demarczyk
Polska, Imielin
30.03.2017
Artur Jaworski
Polska, Mysłowice
29.03.2017
Wojciech Rostek
Polska, Katowice
29.03.2017
Marcin Wojna
Stany Zjednoczone, Ełk Grove village
28.03.2017
Grzegorz Kraicer
Polska, Katowice
28.03.2017
Piotr Drabik
Polska, Tychy
27.03.2017
Piotr Kotlarski
Polska, Katowice
26.03.2017
Rafał Kanigowski
Polska, Katowice
24.03.2017
Marcin Wróbel
Polska, Katowice
24.03.2017
Piotr Borgulat
Polska, Katowice
24.03.2017
Michał Szczuka
Katowice
21.03.2017
Piotr Plebankiewicz
Katowice
21.03.2017
Jeremiasz Łaski
Polska, Żory
20.03.2017
Łukasz Ledwoń
Polska, Radawie
20.03.2017
Paweł Stolarczyk
Polska, Katowice
20.03.2017
Bartosz Nosal
Polska, Poznań
19.03.2017
Ryszard Ledwoń
Polska, Radawie
18.03.2017
Damian Gieksa
Katowice
17.03.2017
Ta SI
17.03.2017
Paweł Nawrat
Brenna
17.03.2017
Mariusz Czarny
Polska, Jaworzno
16.03.2017
Tomasz Wiśniewski
Polska, Jastrzębie Zdrój
16.03.2017
Hubert Wolański
Polska
16.03.2017
Sebastian Browarek
Polska, Katowice
16.03.2017
Bartłomiej Płoskonka
Polska, Katowice
16.03.2017
Andrzej Przyludzki
Katowice
16.03.2017
Mariusz Zacłona
Polska, Klucze
16.03.2017
Łukasz Trzaska
Polska, Katowice
16.03.2017
Pawel Kaczmarski
Polska, Jaworzno
15.03.2017
Łukasz Blicharski
Polska, Katowice
15.03.2017
Rafael Sobecki
Polska, Świętochłowice
15.03.2017
Piotr KLICH
Polska, Przemyśl
15.03.2017
Paweł Nowara
Polska, Katowice
15.03.2017
Marcin Mrozek
Polska, Katowice
14.03.2017
Adam Kempa
Polska, Katowice
14.03.2017
Jarosław Bloch
Polska, Katowice
13.03.2017
Tomasz Oczko
Katowice
13.03.2017
Rafał Kędzior
Katowice
13.03.2017
Tomasz Parzyński
11.03.2017
Ewelina Fudała
Polska, Katowice
11.03.2017
Dariusz Barański
Polska, Katowice
11.03.2017
Patryk Miśka
Polska, Mysłowice
09.03.2017
Damian Domagała
Polska, Katowice
08.03.2017
Bartosz Imieliński
Katowice
07.03.2017
Maciej Jańczyk
Polska, Mikołów
06.03.2017
Maciej Lukaszczyk
Polska, Katowice
06.03.2017
Adam Karnas
Polska, Katowice
04.03.2017
Robert Ziegler
04.03.2017
Marek Obiała
Brwinów
03.03.2017
Michał Kompała
Polska, Katowice
02.03.2017
Tomasz Celinski
02.03.2017
Rafal Skucha
Polska, Katowice
02.03.2017
Zbigniew Kontny
Polska, Świerczyniec
02.03.2017
Karol Kisielewski
Polska, Katowice
02.03.2017
Sebastian Niedzielski
Polska, Katowice
02.03.2017
Grzegorz Śmieja
Polska, Gliwice
02.03.2017
Marcin Wojtala
Polska, Katowice
02.03.2017
Piotr Jagiełka
Katowice
02.03.2017
Przemysław Kopiecki
Polska, Knurów
01.03.2017
Adam Fajler
Polska, Katowice
01.03.2017
Marcin Janicki
Poznań
01.03.2017
Bartłomiej Krupop
Polska, Katowice
01.03.2017
Marcin Wójcik
Polska, Bukowno
01.03.2017
Marcin Grzyb
Polska, Chełm Śląski
01.03.2017
Leszek Michalski
Polska, Katowice
01.03.2017
Rafał Maksel
Polska, Katowice
01.03.2017
Karol Pallado
01.03.2017
KODAK Artur Ficner
Polska, Katowice
01.03.2017
Dawid Dura
Polska, Zbąszyń
01.03.2017
Łukasz Szafrański
Katowice
01.03.2017
Przemek Szaraniec
Polska, Kraków
01.03.2017

Anonimowych kibiców: 159

Fanonimous
03.10.2017
Do teraz nie otrzymałem swojej nagrody.
Fanonimous
18.09.2017
Jak tam u Was? Dostałem taką odpowiedź:
Witam,

nagrody są już spakowane i czekają na kuriera :)

Pozdrawiam
Fanonimous
17.09.2017
Wysłałem wiadomość z zapytaniem kiedy będą rozsyłane nagrody, ponieważ to było troszkę dziwne. Niby rozsyłanie miało się rozpocząć 14 sierpnia, minął miesiąc i nadal głucho...
Paweł Reczyński
16.09.2017
Do dziś nie otrzymałem nagrody!!!
Adrian Monticolo
02.09.2017
jak tam z nagrodami???? Bo dalej echo!!!!!
Fanonimous
21.07.2017
Również się podłączam teraz, co z nagrodami?
Adrian Monticolo
10.07.2017
Jak tam z tymi nagrodami? Kiedy wysylacie?
JACEK TELBUCH
05.03.2017
Piękna akcja Tylko GieKSa Pozdro z mazowsza
Jacek Koper
02.03.2017
Super akcja moje lata mam nadzieję że szybko wrócą tylko Gieksa tylko Kato
Marek Obiała
02.03.2017
Bardzo fajna akcja. GieKSiorze działajmy!

Nagrody

Imię i nazwisko w napisach końcowych

15 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
13kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Smycz okolicznościowa

17 PLN lub więcej

 • smycz okolicznościowa 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
21kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Imię i nazwisko na klubowym autokarze

20 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na klubowym autokarze
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
243kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Zdjęcie bohatera filmu z autografem

25 PLN lub więcej

 • zdjęcie wybranego przez Ciebie bohatera filmu z autografem
 • wybór bohatera będzie możliwy po zakończeniu akcji
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
15kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Bilet do kina na seans Dekada GieKSy

30 PLN lub więcej

 • bilet do kina na seans filmu "Dekada GieKSy" w jednym z kin w Katowicach
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
48kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Kubek okolicznościowy

33 PLN lub więcej

 • kubek okolicznościowy "Zagrajmy to jeszcze raz"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
206kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Szalik okolicznościowy

35 PLN lub więcej

 • szalik okolicznościowy "Zagrajmy to jeszcze raz"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
77kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Film na płycie DVD z autografami bohaterów

40 PLN lub więcej

 • film na płycie DVD z podziękowaniami i autografami bohaterów filmu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
211kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Bilet i dojazd na mecz dla podopiecznego Domu Aniołów Stróżów

45 PLN lub więcej

 • przejazd oklejonym autokarem GKS-u Katowice i wejście na mecz GieKSy dla podopiecznego Domu Aniołów Stróżów
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
48kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: listopad 2017

Twoje zdjęcie w filmie

50 PLN lub więcej

 • Twoje zdjęcie znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy”
 • zdjęcie min. 1000x1000 piks; max. 2MB
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
12kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Koszulka okolicznościowa

65 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa "Zagrajmy to jeszcze raz"
 • dostępne rozmiary: S, M, L, XL, XXL, XXXL
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
47kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Piłka z autografem Kazimierza Węgrzyna

85 PLN lub więcej

 • piłka z autografem Kazimierza Węgrzyna  
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Bilet VIP na wybrany mecz rundy wiosennej

100 PLN lub więcej

 • bilet VIP na wybrany mecz rundy wiosennej. Wybór meczu do ustalenia z klubem.
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Bilet na Siatkarskie Derby Śląska

149 PLN lub więcej

 • podwójne zaproszenie na wtorkowy mecz siatkówki GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
 • nagroda dostępna tylko do wtorku do godz. 14.00
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: 0

Konkurs karnych w przerwie meczu

150 PLN lub więcej

 • konkurs karnych w przerwie meczu. Wybór meczu do ustalenia z klubem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Eskorta meczowa

160 PLN lub więcej

 • eskorta meczowa w trakcie meczu. Wybór meczu do ustalenia z klubem. 
 • nagroda jedynie dla dzieci do 15. roku życia
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
10kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Koszulka meczowa z autografami

190 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa z autografami bohaterów filmu
 • dostępne rozmiary: S, M. L, XL, XXL
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
29kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Udział w premierze filmu

200 PLN lub więcej

 • udział w premierze filmu oraz bankiecie po zakończeniu seansu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
4kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Trening bramkarski z Januszem Jojko

210 PLN lub więcej

 • udział dla jednej osoby w treningu bramkarskim z Januszem Jojko
 • termin treningu do ustalenia z klubem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
10kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Bilet VIP na mecz z Zagłębiem Sosnowiec

249 PLN lub więcej

 • bilet VIP na mecz z Zagłębiem Sosnowiec (17.03)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
 • nagroda dostępna do czwartku (16.03) do godziny 15.00.
3kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Personalizowana koszulka meczowa

250 PLN lub więcej

 • personalizowana koszulka meczowa z autografami bohaterów filmu
 • dostępne rozmiary: S, M, L, XL, XXL
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
6kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Udział w treningu piłkarzy GieKSy

290 PLN lub więcej

 • udział w treningu piłkarskim pierwszej drużyny GieKSy
 • termin treningu do ustalenia z klubem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
8kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Udział w treningu siatkarzy GieKSy

295 PLN lub więcej

 • udział w treningu siatkarzy GieKSy
 • termin treningu do ustalenia z klubem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Nazwa firmy w napisach końcowych

300 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy znajdzie się w napisach końcowych filmu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
7kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Udział w premierze filmu dla dwóch osób

320 PLN lub więcej

 • udział w premierze filmu oraz bankiecie po zakończeniu seansu dla dwóch osób (kobieta i mężczyzna lub dorosły + dziecko)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
6kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Graffiti w Twoim pokoju

400 PLN lub więcej

 • Graf namalowany przez Ultras GieKSę w pokoju lub innym wskazanym przez Ciebie pomieszczeniu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

GieKSik na urodzinach w Twoim domu

464 PLN lub więcej

 • obecność GieKSika na urodzinach w Twoim domu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Kolacja z trenerem piłkarskiej GieKSy

499 PLN lub więcej

 • udział dla jednej osoby w kolacji z trenerem pierwszej drużyny GieKSy
 • termin kolacji do ustalenia z klubem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Kolacja z Legendą

500 PLN lub więcej

 • udział dla jednej osoby w kolacji z legendą klubu - Janem Furtokiem
 • termin kolacji do ustalenia z klubem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Kolacja z trenerem siatkarskiej GieKSy

501 PLN lub więcej

 • udział dla jednej osoby w kolacji z Piotrem Gruszką - trenerem siatkarskiej GieKSy 
 • termin kolacji do ustalenia z klubem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Kolacja z zarządem

700 PLN lub więcej

 • udział dla jednej osoby w kolacji z zarządem
 • termin kolacji do ustalenia z klubem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Sponsor premium filmu

1 500 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy znajdzie się w napisach końcowych filmu
 • komunikacja Twojego wsparcia w mediach społecznościowych oraz na stronie www Klubu (minimum 1x)
 • specjalne zaproszenie na Galę Złote Buki 2017
 • zaproszenie VIP Gold wraz z osobą towarzyszącą na mecz GKS-u Katowice w 2017 roku. Wybór meczu do ustalenia z klubem.
 • udział w premierze filmu oraz bankiecie po zakończeniu seansu dla dwóch osób (kobieta i mężczyzna lub dorosły + dziecko)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
7kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Skybox w meczu GKS Katowice - GKS Tychy

2 999 PLN lub więcej

 • Skybox na stadionie przy ul. Bukowej w czasie derbów GKS Katowice - GKS Tychy do Twojej wyłącznej dyspozycji. Na rzecz naszej akcji udostępniony specjalnie przez sponsora strategicznego klubu Aasa Polska S.A
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Sponsor główny filmu

3 000 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy znajdzie się w napisach końcowych filmu
 • komunikacja Twojego wsparcia w mediach społecznościowych oraz na stronie www Klubu (minimum 2x)
 • specjalne zaproszenie na Galę Złote Buki 2017
 • zaproszenie VIP Gold wraz z trzema osobami towarzyszącymi na mecz GKS-u Katowice w 2017 roku. Wybór meczu do ustalenia z klubem. 
 • prezent specjalny – do wyboru: koszulka z podpisami piłkarzy lub siatkarzy
 • udział w premierze filmu oraz bankiecie po zakończeniu seansu dla dwóch osób (kobieta i mężczyzna lub dorosły + dziecko)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
4kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017

Sponsor strategiczny filmu

6 000 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy znajdzie się w napisach końcowych filmu
 • komunikacja Twojego wsparcia w mediach społecznościowych oraz na stronie www Klubu (minimum 2x)
 • specjalne zaproszenie na Galę Złote Buki 2017
 • zaproszenie VIP Gold wraz z trzema osobami towarzyszącymi na dwa mecze GKS-u Katowice w 2017 roku. Wybór meczów do ustalenia z klubem.
 • prezent specjalny – koszulka z podpisami piłkarzy oraz siatkarzy
 • udział w premierze filmu oraz bankiecie po zakończeniu seansu dla dwóch osób (kobieta i mężczyzna lub dorosły + dziecko)
 • prezentacja osoby/firmy podczas oficjalnej premiery filmu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w filmie „Dekada GieKSy” podczas napisów końcowych
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: sierpień 2017
Zaproponuj
nagrodę
wyślij

Mecenasi

http://www.fasing.pl/Fasing

Grupa Kapitałowa FASING S.A. jest największą w Europie Środkowej i jedną z największych na świecie firmą produkującą łańcuchy do przemysłu górniczego, rybołówstwa, energetyki, przemysłu cukrowniczego, cementowego i drzewnego.

Mecenat

http://www.smpiast.pl/Spółdzielnia Mieszkaniowa Piast

Mecenat

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Piast” zrzesza ponad 7800 członków, a w jej budynkach mieszka około 25 tysięcy lokatorów. Spółdzielcze tereny zajmują łącznie ponad 52 ha gruntów w obrębie dwóch rejonów Katowic: Osiedla „Tysiąclecia” i Kostuchny.
http://www.gieksa.pl/GieKSa.pl

Mecenat

Strona GieKSa.pl powstała w marcu 2012 roku i jest kontynuatorem programu meczowego "Bukowa". Główne hasło i idea, która przyświeca portalowi to "Od kibiców dla kibiców".
http://airroxy.com/airRoxy

Mecenat

airRoxy Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży wentylacyjnej. Skupia zespół doświadczonych, ambitnych i kreatywnych pracowników, których celem jest dostarczenie klientowi wentylatorów domowych osiowych o jak najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen.
http://mekstal.plMekstal

Mecenat

Mekstal sp. z o. o. powstała w 2016 roku. W wyniku rosnącego zapotrzebowania z różnych dziedzin przemysłu zrodziła się idea stworzenia firmy dysponującej kompleksową ofertą dla szeroko pojętego sektora przemysłowego. Obszary działania Spółki obejmują górnictwo, hutnictwo, a także budownictwo.
http://gkskatowice.eu/Kibice GieKSy

Mecenat

Zbiórka na Stadionie Miejskim w czasie meczu GKS Katowice-GKS Tychy. 1380 PLN
http://gieksainfo.pl/sk-1964/deklaracja-on-line/Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK1964"

Mecenat

"Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" działa na rzecz kibiców GieKSy. Jest zawsze tam, gdzie są trójkolorowi fani"
http://metaltrade.plMetaltrade

Mecenat

Metaltrade to spółka działająca w strukturach Kovintrade d.d.o. największego dystrybutora stali i surowców na rynku słoweńskim, posiadającego przedstawicielstwa w 13 krajach Europy. Metaltrade sp. z o.o. na rynku polskim reprezentuje dwie słoweńskie huty stali: Metal Ravne d.o.o. oraz Store Steel d.o.o.
http://gkskatowice.eu/Kibice GieKSy

Mecenat

Zbiórka na Stadionie Miejskim w czasie meczu GKS Katowice-Miedź Legnica. 750 PLN
http://www.tolek.com.pl/pl/indexTolek

Mecenat

Drukarnia arkuszowo-offsetową zlokalizowana na Śląsku. Realizuje projekty począwszy od przygotowania materiałów do druku, poprzez druk i procesy wykończeniowe wraz z transportem na miejsce dostawy.
https://weglosmyk.plWęglo Smyk

Mecenat

Węglo Smyk, działający na rynku od 1992 roku, jest dystrybutorem materiałów opałowych najwyższej jakości. Firma oferuje między innymi tani węgiel krajowej produkcji, w tym ekogroszek oraz drewno kominkowe.
https://massiv.com.pl/Massiv

Mecenat

Dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z branży górniczej oraz energetycznej. Oferta firmy głównie skierowana jest na rynek wydobywczy oraz energetyczny.
http://sigmagroup.pl/SIGMA GROUP DK Damian Kołodziej - Spółka komandytowa

Mecenat

SIGMA GROUP DK Damian Kołodziej - Spółka komandytowa prowadzi działalność deweloperską na rynku nieruchomości komercyjnych. Oferuje profesjonalną obsługę procesu inwestycyjnego na wszystkich jego etapach.
http://marecki.com.pl/MARECKI

Mecenat

MARECKI to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, specjalizujące się w produkcji frontów meblowych oraz usługach w zakresie okleinowania i cięcia płyt, oferuje także szeroką gamę akcesoriów do produkcji mebli.
Zaproponuj
współpracę
http://
wyślij