Domyślnie ustawiliśmy Twój język na Polski, kliknij żeby zmienić

Biało-Zielony Gdańsk

Lechia Gdańsk

Celem akcji jest stworzenie jednego lub dwóch murali przedstawiających największe legendy klubu: Zdzisława Puszkarza oraz Romana Korynta.

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
 
126%Osiągnięto
50 543 PLNZebranych środków
15.05.16 Zakończono
390 kibicówDołączyło
celem projektu było zebranie 40 000 PLN
do dnia 2016-05-15

Zastanawialiście się kiedyś, co w największym stopniu przyciąga ludzi na piłkarskie stadiony? Oczywiście – znaczną część kibiców ściągają po prostu zwycięstwa i dobre wyniki. Tych wierniejszych – świetna atmosfera, wspólny doping i przywiązanie do barw klubowych. Jednych i drugich mogą łączyć osoby „idoli” bądź „legend”. Ci mogą być wybitnymi graczami, wybijającymi się na światowy poziom. Niewiele klubów może sobie jednak pozwolić na piłkarzy klasy Leo Messiego, Cristiano Ronaldo czy Roberta Lewandowskiego, będących idolami dla milionów na całym świecie. Czy to pozbawia możliwości uwielbienia? Nie! Status legendy w lokalnym środowisku to coś równie wielkiego i pięknego.

Pod koniec grudnia rozstrzygnięty został plebiscyt na najpopularniejszych piłkarzy w 70-letniej historii LECHII GDAŃSK. Wpływ na ten wybór mieli zarówno eksperci, jak i WY – KIBICE. Wyniki chyba nikogo nie zaskoczyły – na szczycie znaleźli się dwaj panowie, którzy BIAŁO-ZIELONYM barwom poświęcili niemal całe swoje kariery. To dla nich tysiące ludzi przychodziło na stadion, a po meczach... maszerowało pod domy, by oddać swoje uwielbienie. To Roman Korynt i Zdzisław Puszkarz stali się ikonami – LECHISTAMI z KRWI I KOŚCI. A dziś, poprzez projekt Biało-Zielony Gdańsk, wszyscy możemy jeszcze raz oddać im część i chwałę!

Jak charakteryzować piłkarza, który dla reprezentowania barw Lechii Gdańsk poświęcił reprezentacyjną karierę w najlepszym dla polskiej piłki okresie? Wzór wierności – tak chyba najłatwiej. Zdzisław Puszkarz od dziecka wspierał klub z Traugutta, bo wielkim fanem Lechii był jego ojciec, Tadeusz. Karierę zaczął co prawda w malutkim klubiku Stocznia Północna, ale gdy w trampkarzach przyczynił się do ogrania rówieśników z Lechii, szybko dostał z niej ofertę. Trafił na wspaniałych trenerów, a kiedyś wielkich piłkarzy – Romana Korynta i Romana Rogocza. Seniorom pomógł awansować do drugiej ligi i jako drugoligowiec dostał od Kazimierza Górskiego szansę gry dla Polski. W Halle w meczu z NRD wystąpił w ofensywie u boku Grzegorza Laty i Andrzeja Szarmacha. Później pojechał jeszcze na zgrupowanie do Hiszpanii, ale aby zrobić karierę w reprezentacji, musiał grać w ekstraklasie. To zaś wiązało się z koniecznością opuszczenia Gdańska. Mimo konkretnych ofert, choćby z ŁKS Łódź, „Dzidek” pozostał wierny Lechii. To dla niego ludzie przychodzili na stadion, podziwiali genialne zagrania lewą nogą i śpiewali: „Już za chwilę, za chwileczkę, Dzidek strzeli pod poprzeczkę. A Dzidek strzelał – łącznie 60 razy w 340 oficjalnych meczach Lechii. Los sprawił, że jako dojrzały piłkarz musiał się z klubem na kilka lat pożegnać i debiut w pierwszej lidze zaliczył w Bałtyku Gdynia. Do Lechii wrócił na ostatnie dwa lata kariery – jako 37-latek wreszcie wystąpił w Biało-Zielonej koszulce w ekstraklasie!

„Idol”, „Legenda”, „Bohater” – sam Roman Korynt rozegrał jako piłkarz Biało-Zielonych w reprezentacji Polski więcej spotkań, niż wszyscy pozostali lechiści-kadrowicze razem wzięci. Choć do Lechii trafił już jako ukształtowany, 24-letni piłkarz, to do dziś utożsamiany jest wyłącznie z nią. Wcześniej uczył się bowiem futbolu w Gromie Gdynia i Gedanii, a w Lubliniance oraz Legii Warszawa odrabiał służbę wojskową. W stolicy chcieli reprezentanta Polski zatrzymać, ale pan Roman po prostu się... odmeldował.

W Lechii zaprezentował już cały swój talent i wielkie umiejętności. W 1955 roku Biało-Zieloni jako beniaminek stracili najmniej goli w ekstraklasie, a rok później sięgnęli po historyczne trzecie miejsce – wtedy o jedno trafienie lepsza była defensywa Legii Warszawa. Duży wpływ na to miał Roman Korynt – lider drużyny w obronie. Mogła na niego liczyć także reprezentacja, a do historii przeszło zwycięstwo 2-1 z ZSRR na Stadionie Śląskim w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Wtedy, 20 października 1957 roku, kibice zanieśli piłkarzy do szatni, a pan Roman po latach zdradził, że tego dnia po raz pierwszy wypił... alkohol. Z radości.

Swoją grą przez lata przyciągał na stadion tłumy kibiców Lechii. Być gwiazdą, poruszać tłumy łatwiej jest napastnikowi, szybkiemu skrzydłowemu czy wszechstronnemu pomocnikowi. Jego charyzma, waleczność i twarda gra sprawiły jednak, że także i obrońca mógł stać się idolem. Karierę w Lechii kontynuował do 1968 roku – rozegrał w jej barwach 340 oficjalnych spotkań, tyle samo co Zdzisław Puszkarz.

Celem akcji jest stworzenie jednego lub dwóch murali przedstawiających największe legendy klubu: Zdzisława Puszkarza oraz Romana Korynta. To wyjątkowy projekt, unikalny w skali nie tyle ogólnopolskiej, ale i światowej. TYLKO OD WAS zależy LOKALIZACJA murali.

Mural Zdzisława Puszkarza, od wielu lat związanego z Moreną, może pojawić się na budynku przy ul. Wileńskiej 61, ul. Warneńskiej 12 lub Bulońskiej 18. WY WYBIERACIE! Szczegóły na temat głosowania znajdziecie w sekcji JAK ZAGŁOSOWAĆ?

ul. Wileńska 61

ul. Warneńska 12

ul. Bulońska 18

Z kolei mural z Romanem Koryntem może pojawić się na Zaspie - przy  ul. Ciołkowskiego 1, Leszczyńskich 1, ul. Meissnera 6.  WY WYBIERACIE! Szczegóły na temat głosowania znajdziecie w sekcji JAK ZAGŁOSOWAĆ?

ul. Ciołkowskiego 1

ul. Leszczyńskich 1

ul. Meissnera 6

Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy.

Każdy uczestnik tego wyjątkowego projektu otrzyma atrakcyjną nagrodę. Chciałbyś wystąpić 1 stycznia 2017 roku w zespole byłych Gwiazd Lechii? A może wziąć zostać asystentem trenera na T29? Akcja „Biało-Zielony Gdańsk” jest dla CIEBIE szansą, aby zrealizować te marzenia, a przy okazji sprawić, że GDAŃSK BĘDZIE JESZCZE BARDZIEJ BIAŁO-ZIELONY!

Dołącz do akcji wybierając jedną lub więcej nagród. Następnie dokonaj płatności korzystając z dostępnych kanałów płatności (przelew bankowy, karta płatnicza oraz kredytowa, PayPal, blankiet przelewu). 

Zwróć uwagę, że niektóre nagrody wymagają odpowiedzi na dodatkowe pytania, np. rozmiar koszulki, jaki numer ma znaleźć się na koszulce pamiątkowej. Informacja o dodatkowych pytaniach pojawi się po dokonaniu wyboru nagród. 

Odpowiedzi na pytania udzielasz po dokonanej płatności w panelu użytkownika  pod linkiem Twoje nagrody. Panel użytkownika widoczny jest po zalogowaniu w prawnym górnym rogu strony. 

Poniżej przykłady nagród:

Kubek "Biało-Zielony Gdańsk"

Szalik "Biało-Zielony Gdańsk"

Koszulka "Biało-Zielony Gdańsk" ze Zdzisławem Puszkarzem lub Romanem Koryntem

 

Twoje imię i nazwisko na autobusie Lechii Gdańsk

Aby zagłosować na wybraną loklizację, wybierz interesującą Cię nagrodę w akcji. Po  dokonaniu zapłaty za nagrodę możesz oddać głos. W tym celu wejdź w panel użytkownika, który znajduje się pod linkiem Twoje nagrody. Panel użytkownika widoczny jest po zalogowaniu w prawnym górnym rogu strony. 

Kontakt w sprawie nagród

W przypadku pytań dotyczączych zakupu oraz realizacji nagród prosimy o kontakt mailowy na adres marketing@lechia.pl

Pytania oraz kontakt z FANS4CLUB.COM

Jeżeli masz pytania zajrzyj do FAQ. Jeżeli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na pytania, napisz do nas lub zadaj pytanie na naszym Facebooku.

O projekcie w sieci

Aktualizacja nr 10

23.10.2017

Odsłonięcie muralu Zdzisława Puszkarza

Legendarny piłkarz Lechii Gdańsk lat 70. i 80. Zdzisław Puszkarz został uhonorowany wyjątkowym muralem z jego podobizną, który powstał na budynku przy ul. Warneńskiej 12 na gdańskiej Morenie. 17 października nastąpiło uroczyste odsłonięcie mura... czytaj więcej

Legendarny piłkarz Lechii Gdańsk lat 70. i 80. Zdzisław Puszkarz został uhonorowany wyjątkowym muralem z jego podobizną, który powstał na budynku przy ul. Warneńskiej 12 na gdańskiej Morenie. 17 października nastąpiło uroczyste odsłonięcie muralu przez samego bohatera.

 

Mural o wymiarach 13 x 11 metrów, który dzięki współpracy klubu z LWSM "Morena", powstał na bocznej ścianie bloku przy ul. Warneńskiej 12, przedstawia Puszkarza podczas jednej z boiskowych akcji z lat 70-tych na stadionie przy ul. Traugutta. Wykonawcami dzieła byli kibice Biało-Zielonych ze Stowarzyszenia "Lwy Północy". Środki na wykonanie muralu zostały zebrane podczas akcji crowdfundingowej "Biało-Zielony Gdańsk". W ten sposób uhonorowano Zdzisława Puszkarza, który w 2015 roku wspólnie z Romanem Koryntem otrzymał tytuł Piłkarza 70-lecia Lechii Gdańsk.- Mural wygląda naprawdę pięknie. Bardzo chciałbym podziękować wszystkim kibicom Lechii, do których zawsze miałem olbrzymi szacunek i ogromną sympatię. Cieszę się, że pamiętają o mnie, o tym, że grałem w piłkę dla Lechii. Bardzo doceniam ten wspaniały gest z ich strony – powiedział po odsłonięciu muralu z własnym wizerunkiem Zdzisław Puszkarz, któremu podczas uroczystości towarzyszyli były kolega z boiska, obecnie trener w Akademii Lechii Gdańsk Józef Gładysz, asystent trenera Lechii Gdańsk Piotr Wiśniewski oraz prezes Fundacji Lechii Gdańsk Janusz Biesiada.

Zdzisław Puszkarz w gdańskiej drużynie występował w latach 1968 – 1981, a także 1987 – 1988. Dla „Dzidka”, który w Lechii rozegrał 340 spotkań, wierność Biało-Zielonym barwom była i jest najważniejszą wartością w karierze sportowca. Zdzisław Puszkarz ma również na koncie jeden występ w reprezentacji Polski - zagrał w towarzyskim spotkaniu z NRD w Halle 28 maja 1975 roku. Obecnie Zdzisław Puszkarz wraz z Józefem Gładyszem prowadzi treningi grup naborowych Akademii Lechii Gdańsk dla dzieci z roczników 2010, 2011 i 2012.

To dzięki Wam, najlepszym biało-zielonym kibicom, było to możliwe! Dziękujemy!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 9

21.10.2016

Malowanie muralu Zdzisława Puszkarza

Dziękujemy za Wasz udział w akcji Biało-Zielony Gdańsk! Malowanie muralu Zdzisława Puszkarza to wyjątkowy projekt, który chcemy przeprowadzić razem ze Stowarzyszeniem Lwy Północy. Wszystko jest już gotowe oprócz odpowiedniej pog... czytaj więcej

Dziękujemy za Wasz udział w akcji Biało-Zielony Gdańsk! Malowanie muralu Zdzisława Puszkarza to wyjątkowy projekt, który chcemy przeprowadzić razem ze Stowarzyszeniem Lwy Północy. Wszystko jest już gotowe oprócz odpowiedniej pogody. Potrzebujemy około 2 tygodni, żeby bez przeszkód zrealizować mural naszej legendy. Musimy więc zaplanować malowanie na wiosnę. Powiadomimy Was jak tylko ruszą prace na Morenie!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 8

17.08.2016

Twoje nazwisko już na autokarze Lechii!

Jeśli zakupiłeś odpowiednią nagrodę w projekcie "Biało-zielony Gdańsk", możesz już znaleźć swoje nazwisko na grafice , ktora została umieszczona na autokarze Lechii.  Kliknij w link poniżej, by zobaczyć grafikę w wyższej jakośc... czytaj więcej

Jeśli zakupiłeś odpowiednią nagrodę w projekcie "Biało-zielony Gdańsk", możesz już znaleźć swoje nazwisko na grafice, ktora została umieszczona na autokarze Lechii. 

Kliknij w link poniżej, by zobaczyć grafikę w wyższej jakości:

LINK DO PLIKU 

 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 7

03.08.2016

Autobus z Waszymi nazwiskami już gotowy!

Wyjątkowy autokar, na którego burcie napis „LECHIA GDAŃSK” tworzą WASZE IMIONA I NAZWISKA jest już gotowy! Dzięki WAM, wyjątkowym kibicom Lechii Gdańsk, udało się powodzeniem zakończyć projekt, którego efektem stani... czytaj więcej

Wyjątkowy autokar, na którego burcie napis „LECHIA GDAŃSK” tworzą WASZE IMIONA I NAZWISKA jest już gotowy!

Dzięki WAM, wyjątkowym kibicom Lechii Gdańsk, udało się powodzeniem zakończyć projekt, którego efektem stanie się mural legendarnego Zdzisława Puszkarza. W akcji „Biało-Zielony Gdańsk” jedną z nagród była możliwość, by Wasze imiona i nazwiska stworzyły napis „Lechia Gdańsk” na burcie klubowego autokaru, który rokrocznie przemierza po kraju tysiące kilometrów. Tak już się stało! Autokar jest gotowy, a WY – jeśli tylko się obok niego znajdziecie – możecie poszukać swoich nazwisk. A jeśli nie macie takiej możliwości, spójrzcie na zdjęcia. Teraz śmiało można już powiedzieć, że „Biało-Zieloni” na każdy wyjazdowy pojedynek udają się razem ze swoimi kibicami!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 6

13.05.2016

Ostatnie dni akcji - dostępne nowe nagrody!

To ostatnie dni akcji Biało-Zielony Gdańsk! Roman Korynt zasługuje na swój mural w Gdańsku, a dokonać tego możecie tylko Wy - biało-zieloni fani! Do nagród dostępnych w akcji dodaliśmy między innymi karnety na sezon 2016/17 ... czytaj więcej

To ostatnie dni akcji Biało-Zielony Gdańsk! Roman Korynt zasługuje na swój mural w Gdańsku, a dokonać tego możecie tylko Wy - biało-zieloni fani!

Do nagród dostępnych w akcji dodaliśmy między innymi karnety na sezon 2016/17 na trybuny żółtą i zieloną w promocyjnej cenie 498 PLN! W przypadku awansu do europejskich pucharów zawiera on również mecze w pucharach rozgrywane na Energa Stadionie. Wybierz nagrodę i dołącz do akcji oraz poinformuj znajomych! Pokażmy siłę najlepszych kibiców w Polsce!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 5

05.05.2016

Kup bilet na mecz i zagłosuj na lokalizację murala!

Wybierasz się na najbliższe mecze Lechii? Kup bilety na dwa ostatnie spotkania sezonu z Ruchem i Legią w akcji ''Biało-Zielony Gdańsk'' i zagłosuj na lokalizację murala Romana Korynta! W akcji możesz wybrać bilet na dowolną strefę na... czytaj więcej

Wybierasz się na najbliższe mecze Lechii? Kup bilety na dwa ostatnie spotkania sezonu z Ruchem i Legią w akcji ''Biało-Zielony Gdańsk'' i zagłosuj na lokalizację murala Romana Korynta! W akcji możesz wybrać bilet na dowolną strefę na stadionie i zrealizować na wybranym meczu. Dołącz i poinformuj znajomych! #BiałoZielonyGdańsk


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 4

15.04.2016

Będzie mural Zdzisława Puszkarza! Walczymy o drugi!

Lechia Gdańsk jest pierwszym klubem na świecie , który przeprowadził z powodzeniem dwie akcje crowdfundingowe. To kolejny dowód na to, że Lechia ma najlepszych kibiców! W dniu wczorajszym osiągnęliśmy 100% celu , co umożliwia... czytaj więcej

Lechia Gdańsk jest pierwszym klubem na świecie, który przeprowadził z powodzeniem dwie akcje crowdfundingowe. To kolejny dowód na to, że Lechia ma najlepszych kibiców!

W dniu wczorajszym osiągnęliśmy 100% celu, co umożliwia sfinansowanie jednego murala. Kibice, którzy dołączyli do projektu, zadecydowali, że znajdzie się na nim Zdzisław Puszkarz.

Przekroczenie kwoty 80 tys. zł, czyli 200% celu oznaczałoby, że w Gdańsku powstanie drugi mural, na którym znalazłaby się podobizna Romana Korynta.

Cieszy nas, że chcecie aby w Gdańsku powstały dwa murale, czego wyrazem są informacje, które napływają do klubu. Mamy czas do 15 maja!

Walczymy o mural Romana Korynta. Do dzieła!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 3

08.04.2016

Pakiet Karnetowicza już dostępny!

Nigdy nie zapominamy o karnetowiczach! Już teraz możesz dołączyć do akcji Biało-Zielony Gdańsk wybierając Pakiet Karnetowicza za 159 PLN ! Składa się on z koszulki meczowej i plakatu z autografami oraz T-shirta z kolekcji Life Style. Dodatkowo na mu... czytaj więcej

Nigdy nie zapominamy o karnetowiczach! Już teraz możesz dołączyć do akcji Biało-Zielony Gdańsk wybierając Pakiet Karnetowicza za 159 PLN! Składa się on z koszulki meczowej i plakatu z autografami oraz T-shirta z kolekcji Life Style. Dodatkowo na muralu i na autokarze Lechii Gdańsk znajdą się Twoje imię i nazwisko. Miej udział w stworzeniu murali dwóch legend Lechii - Romana Korynta i Zdzisława Puszkarza! Widzimy się na meczu z Ruchem! #MyWierzymy

T-shirty do wyboru w pakiecie:

12 zawodnik

Lechia Tactics Biała

Lechia Tactics Zielona

College Biała


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 2

05.04.2016

Pakiet Lechisty

Już od teraz możesz dołączyć do akcji Biało-Zielony Gdańsk wybierając jeden z Pakietów Lechisty. Pakiet Lechisty na mecz z Ruchem składa się z  biletu na mecz z Ruchem, koszulki meczowej oraz T-shirta. Dodatkowo na muralu i na au... czytaj więcej

Już od teraz możesz dołączyć do akcji Biało-Zielony Gdańsk wybierając jeden z Pakietów Lechisty. Pakiet Lechisty na mecz z Ruchem składa się z biletu na mecz z Ruchem, koszulki meczowej oraz T-shirta. Dodatkowo na muralu i na autokarze Lechii Gdańsk znajdą się Twoje imię i nazwisko. Miej udział w stworzeniu murali dwóch legend Lechii - Romana Korynta i Zdzisława Puszkarza!

Koszulki będzie można odebrać w sobotę przed spotkaniem Lechia - Ruch w pawilonie kasowym nr 2 przy Stadionie Energa Gdańsk w punkcie Totolotka.

Możesz również nabyć Pakiet Lechisty, w którym znajdzie się bilet na dowolny mecz rundy finałowej, koszulka meczowa z autografami całej drużyny i wybrany t-shirt. Także w tym pakiecie imię i nazwisko kibica pojawią się na muralu oraz na klubowym autokarze w przyszłym sezonie. Koszt takiego pakietu to 169 zł. Ze względu na konieczność podpisania koszulek będą one wysłane do końca lipca.

T-shity do wyboru w Pakietach:

12 Zawodnik

Lechia Tactics Biała

Lechia Tactics Zielona

College Biała


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 1

01.04.2016

Jerzy Kruszczyński ambasadorem akcji!

Projekt „Biało-Zielony Gdańsk” ma wyjątkowego Ambasadora. Jerzy Kruszczyński , były znakomity napastnik gdańskiej drużyny dołącza do akcji tworzenia wyjątkowych murali najlepszych graczy w historii Lechii Gdańsk – Romana Korynta i... czytaj więcej

Projekt „Biało-Zielony Gdańsk” ma wyjątkowego Ambasadora. Jerzy Kruszczyński, były znakomity napastnik gdańskiej drużyny dołącza do akcji tworzenia wyjątkowych murali najlepszych graczy w historii Lechii Gdańsk – Romana Korynta i Zdzisława Puszkarza!

- Który z tych panów był lepszym piłkarzem? Odpowiem tak: kibice i fachowcy wybrali ich obu jako najlepszych w Plebiscycie na Najpopularniejszego Piłkarza 70-lecia Lechii. To klubowi herosi, ciężko będzie komuś w najbliższych latach przebić ich legendę - mówi były świetny snajper Biało-Zielonych Jerzy Kruszczyński, który rozegrał dla Lechii 71 spotkań, strzelając w nich aż 46 bramek i w znaczący sposób przyczynił się m.in. do zdobycia Superpucharu Polski przez klub z Traugutta. - Pan Roman reprezentuje starsze ode mnie pokolenie, nie mieliśmy okazji spotkać się na boisku. Ze Zdzisławem Puszkarzem akurat się rozminąłem, dwukrotnie pojawiałem się w Lechii po jego odejściu. Grałem jednak przeciwko niemu w ekstraklasie  dodaje popularny „Kruchy”.


W swojej karierze Jerzy Kruszczyński strzelał bramki w europejskich pucharach choćby Juventusowi Turyn (jako piłkarz Lechii) czy Barcelonie (jako gracz Lecha Poznań), czyli ubiegłorocznym finalistom Ligi Mistrzów. - Tak już wyszło, że dostałem tę przyjemność rywalizacji z najlepszymi klubami Europy. W Lechu spędziłem więcej czasu, ale Lechia pozostaje mi bliższa, bo tu się ukształtowałem jak zawodnik, tu byłem kochany i na stadionie przy Traugutta dostałem swoją gwiazdę w Alei Gwiazd - przyznaje były znakomity snajper gdańskiej drużyny.


Jerzy Kruszczyński dołącza do projektu „Biało-Zielony Gdańsk” ze specjalną nagrodą – koszulką meczową Lechii zaopatrzoną w specjalną dedykację. Jak ją zdobyć? Wystarczy wejść na stronę Fans4Club.com i dołączyć do akcji Lechii Gdańsk. Pokażmy, jaka siła drzemie w Biało-Zielonej Społeczności i uhonorujmy dwóch wybitnych piłkarzy wyjątkowymi muralami!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
Michał Kacprzyk
Grabów nad Pilicą
15.05.2016
Grzegorz Reder
Polska, Gdańsk
15.05.2016
Tomasz Kłodda
Polska, Gdańsk
15.05.2016
Lidia Piotrowska
Gdańsk
15.05.2016
Michał Piotrowski
Gdańsk
15.05.2016
Mateusz Pruszewicz
Polska, Gdańsk
15.05.2016
Rafał Zboina
Polska, Gdańsk
15.05.2016
WIESŁAW ŁĄSKI
Polska, Gdańsk
15.05.2016
Krzysztof Lewanczyk
Polska, Gdańsk
14.05.2016
Artur Skupin
14.05.2016
Daria Muszyńska
Polska, Gdańsk
14.05.2016
Błażej Szwichtenberg
Polska, Kiełpino
14.05.2016
Krzysztof Obel
Polska, Gdańsk
14.05.2016
Mieczysława Rybicka
Polska, Gdańsk
14.05.2016
Mariusz Talarek
Wielka Brytania, Keighley
14.05.2016
Dominik Sasinowski
14.05.2016
Dawid Patryk Duk
Polska, Gdańsk
14.05.2016
Beata Szulc
Polska, Gdańsk
13.05.2016
Jerzy Naumczyk
13.05.2016
maciej misiejuk
Polska, Gdańsk
13.05.2016
WALDEMAR WIŚNIEWSKI
Polska, Gdańsk
13.05.2016
Paweł Maciejewski
Polska, Gdańsk
13.05.2016
Michał Luther
13.05.2016
Michał Mosek
Polska, Gdańsk
13.05.2016
Dominik Malysa
Polska, Gdańsk
13.05.2016
Michael Kozakowski
12.05.2016
Krzysztof Cozini
12.05.2016
Karol Wojtaszuk
Polska, Gdańsk
11.05.2016
Andrzej Szmukała
11.05.2016
Maciej Kutnik
Sopot
11.05.2016
Krystyna Gmyrek
Polska, Wieluń
10.05.2016
Jakub Gmyrek
Polska
10.05.2016
Karolina Jaskulska
Polska, Gdańsk
10.05.2016
Arkadiusz Polit
Polska, Straszyn
10.05.2016
Michał Raczkowski
Polska, Kartuzy
09.05.2016
voestalpine SIGNALING Artur Nowak
Sopot
09.05.2016
Andrzej Kowalczyk
Platyny
08.05.2016
Mateusz Milarski
Polska, Gdańsk
07.05.2016
Sławomir Mazurek
Polska, Pruszcz Gdański
06.05.2016
Marian Janczarski
Polska, Gdańsk
05.05.2016
Sławek Sitek
Polska, Pruszcz Gdański
05.05.2016
Paweł Olejnik
05.05.2016
Włodzimierz Puchała
Polska, Gdańsk
04.05.2016
Mateusz Hawryszkiewicz
Polska, Sztum
02.05.2016
iwona kusz
Polska, Łęczyce
02.05.2016
pawel dzitko
Polska, Gdańsk
30.04.2016
Grzegorz Tissler
Polska, Łęgowo
30.04.2016
Przemek Szaraniec
Polska, Kraków
29.04.2016
Piotr Białecki
28.04.2016
Szymon Nikiel
Polska, Gdańsk
27.04.2016
Dariusz Demkowicz
Polska, Gdańsk
27.04.2016
Mariusz Osemek
Polska, Gdańsk
27.04.2016
Wojciech Grott
Polska, Gdańsk
24.04.2016
Michał Jereczek
Gdańsk
18.04.2016
Adam Marchlewski
Polska, Gdańsk
18.04.2016
Grzegorz Rogalski
Gdańsk
18.04.2016
Norbert Malinowski
Gdansk
17.04.2016
Piotr Miłek
Polska, Sztum
17.04.2016
Marek Kubicki
Polska, Gdańsk
17.04.2016
Andrzej Jurzynek
gdansk
16.04.2016
Leszek Kubicki
Polska, Gdańsk
16.04.2016
Krzysztof Paterek
Polska, Sztum
16.04.2016
Michał Palaschke
16.04.2016
Piotr Wysokinski
Gdańsk
16.04.2016
Jacek Czechowski
Gdańsk
15.04.2016
Bartek Graczkowski
15.04.2016
Tomasz Czarnuch
Polska, Sławno
15.04.2016
Przemek Komosa
Polska, Gdańsk
15.04.2016
Bartek Czarnecki
Polska, Gdańsk
15.04.2016
Paweł Karczewski
Polska, Gdańsk
15.04.2016
Piotr Kozłowski
Gdańsk
15.04.2016
Krzysztof Kula
Polska, Gdańsk
15.04.2016
Błażej Słowikowski
Polska, Rotmanka
14.04.2016
PAWEŁ KAROLAK
Polska, Tczew
14.04.2016
Krystian Sobolewski
14.04.2016
Zenon Pastwa
Gdańsk
14.04.2016
Andrzej Myszk
Polska, Kleszczewo
14.04.2016
Grzegorz Zaborowski
14.04.2016
Pate Filipowski
14.04.2016
Adam Wilgorski
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Maciej Oczkowski
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Tomasz Brokos
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Leon Szcześniak
14.04.2016
KRZYSZTOF ŁUDCZAK
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Mateusz Pawlak
Straszyn
14.04.2016
Kacper Reński
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Józef Popławski
Polska, Pruszcz Gdański
14.04.2016
Łukasz Wysocki
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Witold Popławski
Polska, Pruszcz Gdański
14.04.2016
Adrian Gutowski
Polska, Ostaszewo
14.04.2016
Aleksandra Uścińska
14.04.2016
Łukasz Duda
Polska, Pisz
14.04.2016
Paweł Gruszkowski
Gdańsk
14.04.2016
Mateusz Woźniak
Polska, Pręgowo
14.04.2016
Dariusz Konkel
14.04.2016
Aleksandra Kwiatkowska
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Maciej Łapin
Gdańsk
14.04.2016
Monika Kowalewska
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Ryszard Caban
14.04.2016
Karol Lesinski
14.04.2016
Piotr Sieminski
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Piotr Pisarczyk
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Jakub Czechowski
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Stanisław Gramann
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Maksymilian Fota
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Kamil Złotkowski
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Piotr Wełniak
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Stanisław Kaczorowski
Polska, Łódź
14.04.2016
Paweł Łazowski
14.04.2016
MASTERLEASE Piotr Kwiecień
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Kamil Omilian
Polska, Gdańsk
14.04.2016
Adrian Majkut
Gdańsk
14.04.2016
Dawid Chmielowiec
14.04.2016
Maciej Witkowski
Polska, Gdańsk
13.04.2016
Monika Muszyńska
Polska, Gdańsk
13.04.2016
Jerzy LISIECKI
Polska, Malbork
13.04.2016
Dawid Procajło
13.04.2016
PIOTR ZDUNEK
Polska, Gdańsk
13.04.2016
Daniel Puchała
Polska, Gdańsk
13.04.2016
Łukasz Małyska
Polska, Gdańsk
13.04.2016
adrian tessmer
Polska, rumia
13.04.2016
Marek Karwowski
Polska, Gdańsk
13.04.2016
GRZEGORZ SOKOŁOWSKI
Polska, Gdańsk
13.04.2016
Andrzej Kisiel
Polska, Sopot
13.04.2016
Natalia Zalewska
Polska, Gdańsk
13.04.2016
Krzysztof Marmól
Polska, Gdynia
13.04.2016
Jakub Szarmach
Polska, Lubań
12.04.2016
Asia Dzikowska
Polska, Tczew
12.04.2016
Piotr Mizera
Polska, Sopot
12.04.2016
Małgorzata Brzoskowska
Polska, Gdańsk
12.04.2016
Jakub Jewuła
Gdańsk
12.04.2016
Wojciech Zaremba
Polska, Straszyn
11.04.2016
Piotr Owsianko
Polska, Gdańsk
11.04.2016
Grzegorz Mrotek
Polska, Gdańsk
11.04.2016
Wojciech Litwicki
Polska, Pruszcz Gdański
09.04.2016
Kacper Kozicki
Polska, Bałdowo
09.04.2016
Agnieszka Krawczyńska
Polska, Gdańsk
09.04.2016
Michał Jankowski
Polska, Gdańsk
09.04.2016
Artur Szybowski
Polska, Gdańsk
09.04.2016
Mariusz Kućma
Polska, Pruszcz Gdański
09.04.2016
Damian Baścikowski
Polska, Gdańsk
08.04.2016
Mateusz Grzelak
Polska, Gdańsk
08.04.2016
Tomasz Zdrojewski
Polska, Kamienica Szlachecka
08.04.2016
Mieczysław Macholl
Polska, KAMIENICA SZLACHECKA
08.04.2016
Waldemar Zwolan
Polska, Żukowo
08.04.2016
Dawid Kurowski
08.04.2016
Andrzej Zając
Polska, Gdańsk
08.04.2016
Łukasz Jankowski
Polska, Rusocin
07.04.2016
Piotr Chłopski
Polska, Pelplin
07.04.2016
Adam Skórowski
Polska, Gdańsk
07.04.2016
Paulina Mędrek
Polska, Prabuty
07.04.2016
Mateusz Kepski
Wielka Brytania, Dewsbury
07.04.2016
Patryk Stanzecki
Polska, Gdańsk
07.04.2016
Paweł Malinowski
Polska, Suchy Dąb
07.04.2016
Wojciech Kozłowski
Polska, Gdańsk
07.04.2016
Wojciech Konieczny
Polska, Gdańsk
07.04.2016
Jakub Bałdowski
Polska, Tczew
07.04.2016
Dawid Kobus
Polska, Gdańsk
07.04.2016
Marek Kalich
Polska, Gdańsk
07.04.2016
Mikołaj Urbański
07.04.2016
Jacek Jabłoński
Polska, Banino
07.04.2016
Artur Gubała
Polska, Gdańsk
07.04.2016
Robert Wołowicz
07.04.2016
Daniel Butowski
Polska, Gdańsk
07.04.2016
MACIEJ MELAŃCZUK
GDAŃSK
07.04.2016
Lukasz Siuda
Polska, Borkowo
07.04.2016
Michał Dawczak
Polska, Gdańsk
06.04.2016
Tomek Bab
06.04.2016
Stefan Giliga
Polska, Otomin
06.04.2016
Natalia Jasiewicz
Polska, Gdańsk
06.04.2016
Franciszek Myśliński
Gdańsk
06.04.2016
Adam Łozowski
Polska, Gdańsk
06.04.2016
Wojciech Piernicki
Wielka Brytania, Tamworth
06.04.2016
Piotr Hibner
Polska, Gdańsk
06.04.2016
Maciek Grabowski
Polska, Dargoleza
06.04.2016
Adam Rokita
Polska, Kraków
06.04.2016
Paulina Rozmus
Polska, Sopot
06.04.2016
Monika Morawska
Polska, Gdańsk
06.04.2016
Sebastian Dymek
Polska, Kościerzyna
06.04.2016
Tomasz Zacharek
Polska, Gdańsk
06.04.2016
Oskar Chojka
Polska, Malbork
06.04.2016
Maciej Stróżewski
Polska, Gdańsk
06.04.2016
Maciej Urbański
Polska, Śliwce
06.04.2016
Piotr Kozłowski
Polska, Gdańsk
06.04.2016
Szymon Nakonowski
Polska, Gdańsk
05.04.2016
Piotr Kisielow
Polska, Częstochowa
05.04.2016
Grzegorz Marzec
Polska, Pruszcz Gdański
05.04.2016
Kinga Stopa
Polska, Słupsk
05.04.2016
Michał Ryniak
Polska, Gdańsk
05.04.2016
Dariusz Kurkierewicz
Polska, Słupsk
05.04.2016
Firma Nova Szafrański
Polska, Gdańsk
05.04.2016
Marcin Tryjankowski
Polska, Gdańsk
05.04.2016
Andrzej Deja
Polska, Chmielno
05.04.2016
Patryk Klein
04.04.2016
Dawid Feister
Polska, Kolonia Ostrowicka
04.04.2016
Marcin Jeliński
Gdańsk
02.04.2016
Mateusz Figura
Polska, Gdańsk
30.03.2016
Dariusz Liedtke
Polska, Gdańsk
30.03.2016
Jerzy Antonowicz
Polska, Józefosław
29.03.2016
Paweł Gruchocki
Gdańsk
29.03.2016
MARCIN RADAWIEC
Polska, Gdańsk
28.03.2016
ANDRZEJ RADAWIEC
Polska, Gdańsk
28.03.2016
Mariusz Bednarek
Polska, Gdańsk
28.03.2016
Piotr Lenz
Polska, Gdańsk
26.03.2016
Paweł Tabędzki
Polska, Gdańsk
25.03.2016
Sebastian Nowosad
25.03.2016
Natalia Wingert
Polska, Gdańsk
25.03.2016
Dawid Grudziński
25.03.2016
Marika Huba
Polska, Gdańsk
23.03.2016
Marian Kumiszcza
Polska, Gdańsk
22.03.2016
Marek Hartman
Polska, Gdańsk
22.03.2016
Wojciech Klinkosz
Polska, Łeba
22.03.2016
Michał Danak
Polska, Bydgoszcz
21.03.2016
Michał Bondyra
Gdańsk
20.03.2016
Kacper Kwiatkowski
Polska, Gdańsk
20.03.2016
Maciej Kaczanowski
Polska, Gdańsk
20.03.2016
Patrycja Matraszek
19.03.2016
Lukasz Poterski
19.03.2016
Tomasz Kuszczak
Polska, Gdańsk
19.03.2016
Akademia Skutecznej Diety
Polska, Gdańsk
19.03.2016
Dominika Dietrich-Stefankiewicz
Polska, Gdańsk
19.03.2016
MARIUSZ ZWIERZCHOWSKI
Polska, Gdańsk
18.03.2016
PIOTR SUS
Polska, Gdańsk
18.03.2016
Jacek Markowski
Polska, Mierzeszyn
18.03.2016
Tomasz Chmielewski
Polska, Gdańsk
18.03.2016
Tomasz Jagiełło
Polska, Gdańsk
18.03.2016
Bartłomiej Borkowski
Gdańsk
18.03.2016
Arek Stępniewski
Polska, Lędowo
18.03.2016
Adrian Zieliński
Polska, Gdańsk
18.03.2016
PIOTR PIECH
Polska, Gdańsk
18.03.2016
Wiesław Lubiewski
Wejherowo
17.03.2016
Łukasz Pobiega
Polska, Pruszcz Gdański
17.03.2016
Marek Sagan
Polska, Gdańsk
17.03.2016
Zbigniew Kacprzak
Polska, Gdańsk
17.03.2016
Łukasz Sokołowski
Polska, Strazyn
17.03.2016
Dariusz Różycki
Polska, Gdańsk
17.03.2016
Marek Pełka
Polska, Gdańsk
17.03.2016
Lukasz Milczarek
Norwegia, Eidsvåg
17.03.2016
Tomasz Rulski
Polska, Gdańsk
17.03.2016
Roman Zajdel
Polska, Stegna
17.03.2016
Marek Ramczykowski
Polska, Gdańsk
17.03.2016
Robert Maciuszonek
Polska, Przodkowo
17.03.2016
Adam Iwanczuk
Polska, Gdańsk
17.03.2016
Katarzyna Siuda
Polska, Borkowo
17.03.2016
Piotr Templer
17.03.2016
Michał Michu
16.03.2016
Maciej Lisicki
Polska, Gdańsk
16.03.2016
Stefan Szulc
Polska, Gdańsk
16.03.2016
Marcin Sz
16.03.2016
Kasia Pietkun
15.03.2016
Kazimierz Sałek
Gdansk
14.03.2016
Jacek Lewiński
Polska, Gdańsk
14.03.2016
PIOTR STOSIK
Polska, Gdańsk
13.03.2016
Stanisław Kisiel
Polska, Sopot
12.03.2016
Maciej Jagodziński
Polska, Gdańsk
12.03.2016
Michał Pietruczuk
Polska, Gdańsk
12.03.2016
Adam Jamroży
Polska, Gdynia
12.03.2016
Przemysław Artymiuk
Polska, Nowa koscielnica 58
12.03.2016
Mikołaj Bembenek
Szubin
12.03.2016
Marcin Gubiec
Czernin
12.03.2016
Maciej Kiełczyński
Polska, Gdańsk
12.03.2016
MAXIMUS Jaroslaw Marczewski
Polska, Gdańsk
12.03.2016
Marcin Tarasow
Polska, Gdańsk
11.03.2016
Arkadiusz Kowalski
Polska, Gdańsk
11.03.2016
Łukasz Rogowicz
11.03.2016
Marek Buczko
Polska, Gdańsk
11.03.2016
leszek łaski
pruszcz gd.
11.03.2016
Adam Pawlukiewicz PENTAGON RESEARCH
Wrocław
11.03.2016
Jacek Sutyniec
Polska, Gdańsk
11.03.2016
Daniel Piekarski
11.03.2016
Piotr Bobrownicki
Polska, Gdańsk
11.03.2016
Adrian Kaźmierczak
Polska, Gdańsk
11.03.2016
Artur Janiszyn
Polska, Gdańsk
10.03.2016
Michał Nasiadka
10.03.2016
Tadeusz Bieszczad
Polska, Gdańsk - Karczemki
10.03.2016
Katarzyna Droś
Polska, Gdańsk
10.03.2016
Natalia Więckowska
Polska, Gdańsk
10.03.2016
Tomek Hatta
Polska, Gdańsk
10.03.2016
Radisson Blu Hotel
Polska, Gdańsk
10.03.2016
Tomek Twardy
10.03.2016
DARIA SKIERKA
Polska, BANINO
10.03.2016
Piotr Adamczuk
Polska, Gdańsk
10.03.2016
Stanisław Celebryta
Polska, Gdańsk
10.03.2016
Oskar Jedynasty
Polska, Gdańsk
10.03.2016
Dawid Suprynowicz
10.03.2016
KAROL ELLWART
GDAŃSK
10.03.2016
Jakub Nowakowski
Polska, Gdańsk
09.03.2016
Maciej Bałaziński
Krakow
09.03.2016
Pawel Ester
09.03.2016
Marcin Jurewicz
Polska, Gdańsk
09.03.2016
Tomasz Harasimiuk
Polska, Gdańsk
09.03.2016
Jacek Zdrojewski
Polska, Liniewo
09.03.2016
Rafał Pieńczykowski
Polska, Gdańsk
09.03.2016
Sylwia Łudczak
Gdańsk
09.03.2016
Tomasz Łapiński
Polska, Gdańsk
09.03.2016
Tomasz Trzaskowski
Polska, Gdańsk
09.03.2016
Dominik Gierałtowski
Polska, Gdańsk
09.03.2016
Marcin Cybulski
Polska, Gdańsk
09.03.2016
Izabela Bułakowska
Polska, Gdańsk
09.03.2016
Konrad Milczanowski
Polska, Gdańsk
09.03.2016
Tomek Koprowski
09.03.2016
Karolina Kaczmarek
Polska, Jastrzębie Zdrój
09.03.2016

Anonimowych kibiców: 88

Adam Skórowski
16.09.2016
Witam .Strasznie jest to irytujące gdy człowiek chcę w jakiś sposób wesprzeć różne inicjatywy a ja na swój pakiet Lechisty czekam 3 miesiąc , i nie ma żadnej konkretnej odpowiedzi , wysłałem e-maila do człowieka ponoć odpowiedzialnego , to czekam na odpowiedź już 2 tygodnie , mało profesjonalne podejście .Pozdrawiam
Waldemar Zwolan
26.08.2016
Dzień dobry,

kolejny raz zapytam :)
Kiedy można spodziewać się koszulek meczowych? Sierpień już mija, a przesyłki jak nie było, tak nie ma...
Mateusz Sarpalius
03.08.2016
Dzięki za info!
Lechia Gdańsk
03.08.2016
Jesteśmy w trakcie realizacji nagród. Wkrótce wszystkie powinny zostać zrealizowane.
Mateusz Sarpalius
02.08.2016
Wiadomo już kiedy, jaki i gdzie powstanie mural?? Pozdrawiam!
Waldemar Zwolan
23.07.2016
Dzien dobry - do dziś nie dostałem koszulek (meczowej z podpisami i z kolekcji Life Style. Kiedy mogę się ich spodziewac?
Paweł Węsierski
26.06.2016
Kiedy zostaną wysłane kubki?
Lechia Gdańsk
24.06.2016
Szaliki zostały już wysłane do kibiców, koszulki zostaną wysłane w poniedziałek.
Piotr Rybicki
05.06.2016
Witam. Kiedy możemy spodziewać się koszulek i szalików? Termin już minął, więc jestem ciekaw czy jest jakieś opóźnienie czy wysyłka tyle trwa? Przydałaby się jakaś informacja.

Pozdrawiam.

Nagrody

Imię i nazwisko na muralu

5 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu 
28kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: lipiec 2016

Imię i nazwisko na autokarze klubowym

6 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na autokarze klubowym w sezonie 2016/2017
29kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: lipiec 2016

Imię i nazwisko na muralu i autokarze

10 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na autokarze klubowym w sezonie 2016/17
129kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: lipiec 2016

Fankarta zawodnika z autografem

21 PLN lub więcej

 • fankarta wybranego zawodnika z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
16kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2016

Bilet na wybrany mecz

25 PLN lub więcej

 • bilet na wybrany mecz Ekstraklasy na trybunę zieloną, sektory U, V, W, X oraz sektor rodzinny
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • Twoje imie i nazwisko znajdzie się na autokarze klubowym w sezonie 2016/17
 • bilet otrzymasz w formie vouchera do zrealizowania na stronie bilety.lechia.pl. Kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
42kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2016

Kubek okolicznościowy

26 PLN lub więcej

 • kubek okolicznościowy "Biało-Zielony Gdańsk"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
37kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2016

Szalik okolicznościowy akcji

35 PLN lub więcej

 • szalik okolicznościowy
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
66kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2016

Bilet na wybrany mecz

40 PLN lub więcej

 • bilet na wybrany mecz Ekstraklasy na trybunę żółtą na sektory N, O, P, Q, R, S, T
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • Twoje imie i nazwisko znajdzie się na autokarze klubowym w sezonie 2016/17
 • bilet otrzymasz w formie vouchera do zrealizowania na stronie bilety.lechia.pl. Kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
24kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2016

Koszulka okolicznościowa dziecięca

50 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa "Biało-Zielony Gdańsk"
 • dostępne rozmiary: 98, 110, 122
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: maj 2016

Bilet na mecz

55 PLN lub więcej

 • bilet na wybrany mecz Ekstraklasy na trybunę czerwoną na sektory 1,2
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • Twoje imie i nazwisko znajdzie się na autokarze klubowym w sezonie 2016/17
 • bilet otrzymasz w formie vouchera do zrealizowania na stronie bilety.lechia.pl. Kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
7kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2016

Koszulka okolicznościowa

70 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa "Biało-Zielony Gdańsk"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • dostępne rozmiary: damska: S,M,L, męska: S,M,L,XL,XXL
16kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2016

Piłka z autografami

90 PLN lub więcej

 • piłka z autografami piłkarzy Lechii
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
25kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2016

Konkurs karnych w przerwie meczu z Pogonią

100 PLN lub więcej

 • udział w konkursie karnych zorganizowanym w przerwie meczu rundy finałowej z Pogonią Szczecin 19.04.2016
 • bilet na mecz na trybunę czerwoną
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
3kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2016

Konkurs karnych w przerwie meczu z Ruchem

101 PLN lub więcej

 • udział w konkursie karnych zorganizowanym w przerwie meczu rundy finałowej z Ruchem 7.05.2016
 • bilet na mecz na trybunę czerwoną 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2016

Konkurs karnych w przerwie meczu z Legią

102 PLN lub więcej

 • udział w konkursie karnych zorganizowanym w przerwie meczu rundy finałowej z Legią Warszawa 11.05.2016
 • bilet na mecz na trybunę czerwoną
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2016

Koszulka okolicznościowa z rozgrzewki

140 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa z rozgrzewki przedmeczowej z autografami zawodników
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • Legenda na koszulce będzie wybierana losowo
3kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2016

Pakiet Lechisty na mecz z Ruchem nr 1

141 PLN lub więcej

 • bilet na mecz z Ruchem Chorzów na trybunę żółtą, zieloną lub czerwoną
 • koszulka meczowa Lechii Gdańsk rozmiar S
 • t-shirt z kolekcji Life Style (koszulki dostępne w rozmiarach S, M, L, XL)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na autokarze klubowym w sezonie 2016/17
 • koszulki meczowe będzie można odbierać w dniu meczu od godziny 16 w pawilonie kasowym nr 2
 • bilet otrzymasz w formie vouchera do zrealizowania na stronie bilety.lechia.pl. Kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
7kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2016

Pakiet Lechisty na mecz z Ruchem nr 2

142 PLN lub więcej

 • bilet na mecz z Ruchem Chorzów na trybunę żółtą, zieloną lub czerwoną 
 • koszulka meczowa Lechii Gdańsk rozmiar M
 • t-shirt z kolekcji Life Style (koszulki dostępna w rozmiarach S, M, L, XL)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na autokarze klubowym w sezonie 2016/17
 • koszulki meczowe będzie można odbierać w dniu meczu od godziny 16 w pawilonie kasowym nr 2
 • bilet otrzymasz w formie vouchera do zrealizowania na stronie bilety.lechia.pl. Kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
10kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2016

Pakiet Lechisty na mecz z Ruchem nr 3

143 PLN lub więcej

 • bilet na mecz z Ruchem Chorzów na trybunę żółtą, zieloną lub czerwoną 
 • koszulka meczowa Lechii Gdańsk rozmiar L/XL
 • t-shirt z kolekcji Life Style (koszulka dostępna w rozmiarach S, M, L, XL)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na autokarze klubowym w sezonie 2016/17
 • koszulki meczowe będzie można odbierać w dniu meczu od godziny 16 w pawilonie kasowym nr 2
 • bilet otrzymasz w formie vouchera do zrealizowania na stronie bilety.lechia.pl. Kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
10kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2016

Pakiet Lechisty na mecz z Ruchem nr 4

144 PLN lub więcej

 • bilet na mecz z Ruchem Chorzów na trybunę żółtą, zieloną lub czerwoną
 • koszulka meczowa Lechii Gdańsk rozmiar XL/XXL
 • t-shirt z kolekcji Life Style (koszulka dostępna w rozmiarach S, M, L, XL)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na autokarze klubowym w sezonie 2016/17
 • koszulki meczowe będzie można odbierać w dniu meczu od godziny 16 w pawilonie kasowym nr 2
 • bilet otrzymasz w formie vouchera do zrealizowania na stronie bilety.lechia.pl. Kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
10kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2016

Pakiet Karnetowicza

159 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Lechii Gdańsk na sezon 2015/2016 z autografami zawodników
 • plakat Lechii Gdańsk z autografami zawodników
 • T-shirt z kolekcji Life Style
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na autokarze klubowym w sezonie 2016/17
11kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2016

Pakiet Lechisty

169 PLN lub więcej

 • bilet na wybrany mecz rudny finałowej
 • koszulka meczowa Lechii Gdańsk na sezon 2015/2016 z autografami zawodników
 • T-shirt z kolekcji Life Style
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na autokarze klubowym w sezonie 2016/17
 • bilet otrzymasz w formie vouchera do zrealizowania na stronie bilety.lechia.pl. Kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
21kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: lipiec 2016

Nagroda Ambasadora Jerzego Kruszczyńskiego

190 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Lechii Gdańsk ze specjalną dedykacją Ambasadora
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: lipiec 2016

Lew Lechii na urodzinach

199 PLN lub więcej

 • udział maskotki klubowej w urodzinach dziecka (1h)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • nagroda do zrealizowania na terenie miasta Gdańsk. Termin wizyty do uzgodnienia z klubem.
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Rola chłopca do podawania piłek na meczu z Ruchem

248 PLN lub więcej

 • rola chłopca do podawania piłek podczas meczu rundy finałowej z Ruchem 7.05.2016
 • bilety na mecz dla dziecka i opiekuna na trybunę czerowną
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • nagroda przeznaczona dla dzieci do 12 roku życia
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2016

Rola chłopca do podawania piłek na meczu z Legią

249 PLN lub więcej

 • rola chłopca do podawania piłek podczas meczu rundy finałowej z Legią Warszawa
 • bilety na mecz dla dziecka i opiekuna na trybunę czerowną
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • nagroda przeznaczona dla dzieci do 12 roku życia
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2016

Koszulka meczowa na sezon 2016/17

250 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa na sezon 2016/17 z autografami drużyny
 • koszulka zostanie wręczona podczas oficjalnej prezentacji strojów na sezon 2016/17
 • w przypadku braku możliwości odbioru na prezentacji koszulka zostanie wysłana na wskazany adres
 • bilet na wybrany mecz Ekstraklasy na trybunę czerwoną na sektory 1,2
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • bilet otrzymasz w formie vouchera do zrealizowania na stronie bilety.lechia.pl. Kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
6kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: lipiec 2016

Proporczyk z meczu

275 PLN lub więcej

 • proporczyk Lechii Gdańsk z meczu Ekstraklasy
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: maj 2016

Eskorta meczowa na meczu z Pogonią

295 PLN lub więcej

 • wyprowadzenie piłkarza przez dziecko (do 10 roku życia) przed meczem rundy finałowej z Pogonią Szczecin
 • bilety na mecz dla dziecka i opiekuna na trybunę czerwoną
 • koszulka okolicznościwa "Biało-Zielony Gdańsk" dla dziecka i opiekuna
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • nagroda przeznaczona dla dzieci do 12 roku życia
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2016

Eskorta meczowa na meczu z Ruchem

296 PLN lub więcej

 • wyprowadzenie piłkarza przez dziecko (do 10 roku życia) przed meczem rundy finałowej z Ruchem 7.05.2016
 • bilety na mecz dla dziecka i opiekuna na trybunę czerwoną
 • koszulka okolicznościwa "Biało-Zielony Gdańsk" dla dziecka i opiekuna
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • nagroda przeznaczona dla dzieci do 12 roku życia
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2016

Eskorta meczowa na meczu z Legią

297 PLN lub więcej

 • wyprowadzenie piłkarza przez dziecko (do 10 roku życia) przed meczem rundy finałowej z Legią Warszawa
 • bilety na mecz dla dziecka i opiekuna na trybunę czerwoną
 • koszulka okolicznościwa "Biało-Zielony Gdańsk" dla dziecka i opiekuna
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • nagroda przeznaczona dla dzieci do 12 roku życia
12kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2016

Personalizowana koszulka meczowa 2016/17

300 PLN lub więcej

 • personalizowana koszulka meczowa na sezon 2016/17 z autografami drużyny
 • koszulka zostanie wręczona podczas oficjalnej prezentacji strojów na sezon 2016/17
 • w przypadku braku możliwości odbioru na prezentacji koszulka zostanie wysłana na wskazany adres
 • bilet na wybrany mecz Ekstraklasy na trybunę czerwoną na sektory 1,2
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • bilet otrzymasz w formie vouchera do zrealizowania na stronie bilety.lechia.pl. Kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
8kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: lipiec 2016

Match day

399 PLN lub więcej

 • dzień meczowy w klubie w dziale marketingu 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2016

Karnet na sezon 2016/17

498 PLN lub więcej

 • karnet na sezon 2016/17 na mecze domowe Lechii Gdańsk wraz z ewentualnymi meczami w europejskich pucharach, trybuna żółta lub zielona
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na autokarze klubowym w sezonie 2016/17
3kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: lipiec 2016

Piłkarz na urodzinach dziecka

499 PLN lub więcej

 • udział wybranego piłkarza w urodzinach dziecka
 • koszulka meczowa na sezon 2016/17 z autografami drużyny
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
 • nagroda do zrealizowania na terenie miasta Gdańsk. Termin urodzin do uzgodnienia z wybranym piłkarzem.
3kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Pakiet GOLD

500 PLN lub więcej

 • bilet GOLD na pierwszy, drugi lub trzeci mecz rundy finałowej rozgrywany w Gdańsku: z Pogonią Szczecin, Ruchem Chorzów lub Legią Warszawa
 • koszulka meczowa na sezon 2016/17 z autografami drużyny
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na muralu
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: lipiec 2016
Zaproponuj
nagrodę
wyślij

Mecenasi

https://www.lyoness.com/plLyoness

Mecenat

5000 PLN
http://www.nata.com.pl/index.htmlNata

Mecenat

5000 PLN
http://lechia.pl/Drużyna Lechii Gdańsk

Mecenat

2000 PLN
Zaproponuj
współpracę
http://
wyślij