Domyślnie ustawiliśmy Twój język na Polski, kliknij żeby zmienić

#12BOHATER

Wisła Kraków

Teraz musimy dawać z siebie jeszcze więcej po to, by nasza wspaniała historia trwała dalej.Teraz bardziej niż kiedykolwiek Wisła potrzebuje kolejnych BOHATERÓW!

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
 
144%Osiągnięto
434 260 PLNZebranych środków
11.02.17 Zakończono
3062 kibicówDołączyło
celem projektu było zebranie 300 000 PLN
do dnia 2017-02-11

Ostatnie miesiące przyniosły spore trudności i wyzwania, nawet z perspektywy całej ponad stuletniej historii naszego Klubu. Dzięki szybkiej reakcji wiślackiego środowiska, najlepszych Kibiców na świecie oraz Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, udało się zmierzyć z licznymi, niełatwymi problemami. Losy piłkarskiej Białej Gwiazdy znowu zależą tylko od całej Wiślackiej Rodziny!  

Jesteśmy przekonani, że  wspólnie z Wami damy radę przezwyciężyć wszelkie trudności! W tych ciężkich chwilach często pytaliście nas, w jaki sposób możecie wesprzeć ukochany Klub, co możecie zrobić dla Wisły Kraków. Odpowiedzią jest ta akcja -  możecie być nie tylko 12. zawodnikiem podczas meczów, nie tylko kibicami na co dzień, ale kimś więcej - #12BOHATERem! W trakcie naszej akcji poznacie JEDENASTU BOHATERÓW - dla nich WISŁA to coś więcej - to „życie”, „rodzina”, „miłość”, „pasja”, „emocje”, „honor”, tak sami deklarują. Kapitanem będzie Radosław Sobolewski - kapitan ostatniej, mistrzowskiej drużyny.  

 

Celem akcji jest zebranie środków finansowych na funkcjonowanie Klubu, a jednocześnie nagrodzenie wszystkich Kibiców, którzy staną się Sponsorami Wisły Kraków. Wraz z osiąganiem kolejnych celów, wzrastać będą świadczenia sponsorskie, które oprócz kupionych nagród, otrzymają wszyscy Kibice biorący udział w akcji.

Przekroczenie granicy 300 tysięcy złotych, czyli wypracowanie pierwszego progu będzie równoznaczne z nagrodą sponsorską - jedno spotkanie w sezonie 2016/17 piłkarze Wisły Kraków rozegrają w wyjątkowych koszulkach, na których znajdą się imiona i nazwiska BOHATERÓW, którzy dołączyli do akcji! Dodatkowo - pojawią się one również na klubowej stronie w zakładce Sponsorzy. Drugi cel to 500 tysięcy złotych - w przypadku jego osiągnięcia na koszulkach pojawi się hasło wybrane przez kibiców. Pod lożą prezydencką pojawią się elementy graficzne, których treść również zostanie wybrana przez kibiców. 

Poczuj dumę z faktu bycia Sponsorem swojego ukochanego Klubu - BĄDŹ #12BOHATERem WISŁY KRAKÓW!  

Niektóre nagrody wymagają odpowiedzi na dodatkowe pytania, np. rozmiar koszulki. Odpowiedzi na pytania udzielasz po dokonaniu wpłaty w panelu użytkownika pod linkiem Twoje nagrody. Panel użytkownika widoczny jest po zalogowaniu w prawnym górnym rogu strony.

Poniżej przykłady nagród:

Koszulka okolicznościowa #12BOHATER:

Kubek okolicznościowy #12BOHATER:

Szalik okolicznościowy #12BOHATER:

Wyjątkowa koszulka meczowa z imionami i nazwiskami BOHATERÓW oraz z nazwami firm, które dołączyły do projektu. 

 

Kontakt z Klubem

W przypadku pytań dotyczączych zakupu oraz realizacji nagród prosimy o kontakt mailowy na adres: sprzedaz@wisla.krakow.pl

Pytania oraz kontakt z FANS4CLUB.COM

Jeżeli masz pytania zajrzyj do FAQ. Jeżeli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na pytania napisz do nas lub zadaj pytanie na naszym Facebooku.

 

Aktualizacja nr 12

21.02.2017

Dziękujemy! Jesteś naszym #12BOHATERem!

3061 kibiców Wisły Kraków może śmiało powiedzieć: „JESTEM #12BOHATERem”! Akcja całej wiślackiej rodziny zakończyła się sukcesem, a jej efekty będziecie jeszcze widzieli w najbliższych miesiącach. To była niezwykle dynam... czytaj więcej

3061 kibiców Wisły Kraków może śmiało powiedzieć: „JESTEM #12BOHATERem”! Akcja całej wiślackiej rodziny zakończyła się sukcesem, a jej efekty będziecie jeszcze widzieli w najbliższych miesiącach.

To była niezwykle dynamiczna akcja, w której udało się osiągnąć pierwszy cel, a także zebrać dwie trzecie kwoty na realizację drugiego. Dzięki Wam piłkarze pojechali na zgrupowanie do Turcji, podczas którego zmierzyli się z atrakcyjnymi rywalami i mogli przygotować formę na rundę wiosenną. Dodatkowo o kwotę ponad 134 tysięcy złotych mogliśmy zwiększyć budżet transferowy, a sami musicie przyznać, że zmian w składzie mieliśmy w ostatnich tygodniach wiele. Ta „odnowiona” Wisła już wkrótce ma walczyć o powrót do europejskich pucharów!

Wasze zaangażowanie w projekt #12BOHATER było niesamowite! Na wykupienie nagród przeznaczyliście w sumie ponad 434 tys. zł, a do projektu dołączyło 3061 kibiców. Łącznie wybraliście 7026 nagród, co oznacza, że średnio każdy #12BOHATER wybrał blisko 2,3 nagrody. To, co zrobili niektórzy z Was, trudno jednak ubrać w słowa! Jeden z Kibiców Białej Gwiazdy kupił 333 bilety dla podopiecznych MOPS-ów i Domów Dziecka. Inny z Kibiców sfinansował 100 biletów i 100 szalików dla dzieci z tych ośrodków. Krótko mówiąc - jesteście niesamowici! Rekordzista zapłacił za nagrody 18 646 zł, a z puli wybrał aż 24 niespodzianki.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Jest nam niezmiernie miło, że tak wielkim zainteresowaniem cieszyła się możliwość zostawienia swojego imienia i nazwiska na klubowym autokarze - wykupiliście ją na pniu. Możecie być pewni, że w roli #12BOHATERa Wasze imiona i nazwiska pojawią się również na koszulkach piłkarzy podczas jednego z tegorocznych spotkań. Którego? O tym będziemy Was informować.

Dziękujemy za to, że zdecydowaliście się zostać #12BOHATERem - dla nas i dla Was wszystkich Wisła Kraków to znacznie więcej niż zwykły klub. To nasza wspólna pasja i duma, razem tworzymy wyjątkową rodzinę. Jesteśmy pewni, że z takimi KIBICAMI Biała Gwiazda znowu będzie tam, gdzie była jeszcze dziesięć lat temu!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 11

10.02.2017

Nowy drugi cel akcji

Drugi cel akcji #12Bohater wynosi od teraz 500 000 PLN. O co walczymy? W tym sezonie Lotto Ekstraklasy zagramy w wyjątkowych koszulkach z imionami i nazwiskami wszystkich kibiców, którzy wzięli udział w projekcie. Jeśli osiągniemy dru... czytaj więcej

Drugi cel akcji #12Bohater wynosi od teraz 500 000 PLN. O co walczymy?

W tym sezonie Lotto Ekstraklasy zagramy w wyjątkowych koszulkach z imionami i nazwiskami wszystkich kibiców, którzy wzięli udział w projekcie. Jeśli osiągniemy drugi cel, to z tyłu na tych koszulkach pojawi się hasło wybrane przez Was. Dodatkowo pod lożą prezydencką pojawią się elementy graficzne, których treść również zostanie wybrana przez Was. 

Przez cały okres przygotowawczy mocno pracujemy nad tym, żeby Wisła była sportowo jak najsilniejsza. Nie byłoby to jednak możliwe bez Waszego zaangażowania w projekt #12Bohater. W ostatnich 24 godzinach akcji całej Wiślackiej Rodziny pokażmy moc i zawalczmy o jak najlepszy wynik!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 10

09.02.2017

Ostatnia szansa, by znaleźć się na koszulce Wisły!

To dzięki Waszemu zaangażowaniu w akcję #12BOHATER piłkarze Wisły Kraków mogli pokonać dawnego zdobywcę Pucharu Europy Steauę Bukareszt. Możemy już zagwarantować, że jedno spotkanie w tym roku będzie wyjątkowe i pierwsze w 111-letniej wiślackie... czytaj więcej

To dzięki Waszemu zaangażowaniu w akcję #12BOHATER piłkarze Wisły Kraków mogli pokonać dawnego zdobywcę Pucharu Europy Steauę Bukareszt. Możemy już zagwarantować, że jedno spotkanie w tym roku będzie wyjątkowe i pierwsze w 111-letniej wiślackiej historii - Biała Gwiazda rozegra je w koszulkach, na których będą WASZE IMIONA I NAZWISKA!

Nasza wielka Wiślacka Rodzina BOHATERÓW składa się już z ponad 2600 osób. Akcja wciąż trwa i nadal możecie do niej dołączyć. To Wasze zaangażowanie sprawiło, że udało się zrealizować pierwszy cel projektu #12BOHATER. Zgodnie z tym, o czym Was zapewnialiśmy, imiona i nazwiska kibiców biorących udział w projekcie znajdą się na koszulce meczowej podczas jednego z tegorocznych spotkań Wiślaków. Jeśli pragniesz, aby Twoje imię i nazwisko również zaistniało na tych wyjątkowych koszulkach, zostań #12BOHATERem! Miło nam też poinformować, że po zakończeniu projektu dopiszemy WSPANIAŁYCH KIBICÓW WISŁY KRAKÓW do grona sponsorów na oficjalnej stronie Klubu.

Ilu Bohaterów?

Pieniądze zebrane przy tej okazji zostały przeznaczone na sfinansowanie obozu zimowego w Turcji. Dzięki Wam piłkarze mieli okazje zmierzyć się w meczu kontrolnym ze Steauą Bukareszt i po wspaniałym, pełnym emocji pojedynku pokonać ją 4:3. Obecnie, wraz z realizacją drugiego celu, zwiększamy budżet transferowy. Możemy też Was zapewnić, że przebudowa drużyny, której celem jest powrót na szczyt Lotto Ekstraklasy, nie została jeszcze zakończona. Już wkrótce możecie spodziewać się kolejnych informacji w tym temacie, ale... to również zależy od Was! Od tego, ilu z Was chce być #12BOHATERami Wisły Kraków!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 9

30.01.2017

Semir Stilić ambasadorem projektu!

Wrócił do Wisły nie tylko po to, aby pod względem sportowym pomóc jej powrócić tam, gdzie jest jej miejsce. Wrócił do niej także po to, by pomóc jej poza boiskiem. Semir Stilić został Ambasadorem projektu #12BOHATE... czytaj więcej

Wrócił do Wisły nie tylko po to, aby pod względem sportowym pomóc jej powrócić tam, gdzie jest jej miejsce. Wrócił do niej także po to, by pomóc jej poza boiskiem. Semir Stilić został Ambasadorem projektu #12BOHATER!

„Teraz musimy dawać z siebie jeszcze więcej” - to motto projektu stworzonego dla całego wiślackiego środowiska. W te słowa wpisuje się zachowanie Semira Stilicia, który po półtorarocznej przerwie znowu jest z nami. - Dołączam do akcji #12BOHATER - deklaruje bośniacki pomocnik, który swoimi pięknymi asystami i golami w poprzednich sezonach zachwycał wiślacką publiczność. Jesteśmy przekonani, że w rundzie wiosennej Semir będzie najlepszym reżyserem gry w Lotto Ekstraklasie, poprowadzi Wisłę do grupy mistrzowskiej, a w niej... wszystko jest możliwe! - Będę walczył o powrót Wisły na szczyt - zapewnia.

Akcja #12BOHATER wchodzi w decydującą fazę! Wisła Kraków potrzebuje dziś wyjątkowych kibiców – #12BOHATERów, którzy właśnie teraz pokażą swoją wyjątkową moc. Środki zebrane przy realizacji drugiego celu zostaną przeznaczone na zwiększenie budżetu transferowego podczas trwającej już przebudowy drużyny. Przejście do Wisły Semira Stilicia - Ambasadora projektu #12BOHATER, pokazuje, że ta przebudowa zmierza w bardzo dobrym kierunku! A co będzie dalej? To zależy również od Ciebie! Dołącz do Wiślackiej Drużyny - zostań #12BOHATERem!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 8

25.01.2017

Poznaj kolejnych bohaterów!

Poznajcie kolejnych Wiślaków, którzy uzupełniają skład DRUŻYNY BOHATERÓW prowadzonej do zwycięstwa przez kapitana Radosława Sobolewskiego. Zobaczcie z kim - jako #12BOHATER - zagracie w jednym mistrzowskim zespole Wisły Krak&oacut... czytaj więcej

Poznajcie kolejnych Wiślaków, którzy uzupełniają skład DRUŻYNY BOHATERÓW prowadzonej do zwycięstwa przez kapitana Radosława Sobolewskiego. Zobaczcie z kim - jako #12BOHATER - zagracie w jednym mistrzowskim zespole Wisły Kraków!

Z Białą Gwiazdą związani są od niedawna, dawna bądź bardzo dawna. Jednych znacie doskonale, innych kojarzycie wyłącznie z imienia i nazwiska, o kimś być może nigdy nie słyszeliście. Wszyscy mają jednak wiślackie serca, związani są z naszym klubem na dobre i na złe, w różny sposób przyczyniają się do jego chwały. Zawsze można na nich polegać!

„W 1943 roku, na boisku Garbarni, wtedy pierwszy raz byłem na meczu Wisły” - mówi legendarny zawodnik, trener i prezes Ludwik Miętta-Mikołajewicz. To właśnie wtedy jego serce zaczęło podążać w kierunku Wisły. „A ja jestem przywiązany do niej od małego, a od ponad 30 lat pracuję na pół etatu. Wszyscy mnie szanują, to powoduje dumę” – mówi z kolei drugi z seniorów w tym gronie Włodzimierz Nowakowski, od lat reperujący buty wiślackim gwiazdom. Arkadiusz Głowacki nie pochodzi z Krakowa, ale doskonale pamięta, że swój pierwszy kontakt z Białą Gwiazdą - miało to miejsce jeszcze w pierwszej połowie lat 90., gdy przyjechał na turniej im. Adama Grabki. „Niektórzy powiedzą, że marzenia się spełniają, ja wtedy tak nie myślałem. Jak spojrzę na to w szerszej perspektywie to chyba tak moja kariera miała się potoczyć”  – mówi „Głowa”. Krzysztofa Targosza - kibica oraz sponsora klubu - na stadion zabrał tata, Damian Dukata - prezesa Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków - mama. Wtedy się okazało, że jednak futbol w telewizji smakuje inaczej. Nie daje tych wrażeń, które są obecne tylko na stadionie.„Bardzo szybko dotarłem na sektor C i tu już zostałem” – wspomina Damian Dukat.

Każdy z Wiślackich Bohaterów cieszył się z medali, tytułów, radował na krakowskim rynku. Jednego cieszyły pojedyncze zwycięstwa w europejskich pucharach, inny czuł dumę po awansie do finału Pucharu Europy w koszykówce. Tak samo przeżywali porażki, kontuzje, kłopoty finansowe klubu czy moment, gdy do elitarnej Ligi Mistrzów brakowało kilku minut. Dziś jednak tworzą Drużynę Bohaterów, bo Wiśle Kraków oddają „coś więcej”. To „coś” jest tutaj słowem-kluczem. „Wisła potrzebuje ludzi, którzy utożsamiają się z klubem, przychodzą na mecze, wspierają ją, kupują bilety, karnety, śpiewają” - mówi Ludwik Miętta-Mikołajewicz, Wiślak z 74-letnim stażem. „Kibiców wiernych, oddanych, gotowych wspierać ją także w trudnych chwilach” – przyznaje Arkadiusz Głowacki. „Każdy może zaangażować się w projekt Wisła Kraków,. Każdy znajdzie obszar, w którym można pomóc” – dodaje Damian Dukat.

Jeśli również czujesz się związany z Wisłą Kraków; jeżeli każde jej zwycięstwo sprawia Ci radość, a każda porażka powoduje ból, nie może Cię zabraknąć w naszej akcji! Dołącz do Drużyny Radka Sobolewskiego i zostań #12BOHATERem, wybierając T-shirt za 81 PLN, poniżej dostępne wzory:

T-shirt Biała Gwiazda:

T-shirt Wisła:

T-shirt Radek Sobolewski:


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 7

23.01.2017

Twoje imię i nazwisko na autokarze Białej Gwiazdy!

Już wkrótce Wisła Kraków będzie wyjeżdżać po ligowe punkty razem z Wami! Nowy autokar Białej Gwiazdy da Wam taką możliwość! Jak to zrobić? Wybierz jedną z nagród: imię i nazwisko na klubowym autokarze, Kartę Kibica lub dowol... czytaj więcej

Już wkrótce Wisła Kraków będzie wyjeżdżać po ligowe punkty razem z Wami! Nowy autokar Białej Gwiazdy da Wam taką możliwość!

Jak to zrobić?

Wybierz jedną z nagród: imię i nazwisko na klubowym autokarze, Kartę Kibica lub dowolny Pakiet Karnetowicza. Twoje nazwisko znajdzie się w miejscu, które będzie towarzyszyć Wiślakom przez długi czas. Wasze imiona i nazwiska utworzą hasło motywujące piłkarzy do walki!

Jakie to będzie hasło? O tym też możecie zdecydować! Na profilu facebookowym Wisły LINK trwa konkurs, w którym do piątku (27 stycznia) do godziny 23.59 możecie składać swoje propozycje!

Wybierz jedną z nagród i bądź z piłkarzami zawsze tam, gdzie Twoja Wisła gra!

 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 6

20.01.2017

Pierwszy cel akcji osiągnięty!

Pierwszy cel akcji #12Bohater osiągnięty! Kolejny raz udowodniliśmy, że w Polsce nie mamy sobie równych. Czas na realizacje drugiego celu oraz ogłoszenie trzeciego celu.  Trzecim celem jest zebranie kwoty  900 tysięcy złotych ... czytaj więcej

Pierwszy cel akcji #12Bohater osiągnięty! Kolejny raz udowodniliśmy, że w Polsce nie mamy sobie równych. Czas na realizacje drugiego celu oraz ogłoszenie trzeciego celu. 

Trzecim celem jest zebranie kwoty 900 tysięcy złotych. Chcemy Was wyjątkowo wyróżnić, więc w przypadku osiągnięcia tej kwoty hasło kibicowskie pojawi się na koszulce meczowej na plecach piłkarzy. Hasło zostanie wybrane przez Was. Dodatkowo pod lożą prezydencką oraz pod Skyboxami na trybunie E pojawią się elementy graficzne, których treść zostanie wybrana również przez kibiców.

Tak jak w przypadku celu drugiego, środki zostaną przeznaczone na zwiększenie budżetu transferowego w celu przebudowy drużyny.  Wisła jest aktywna na rynku transferowym, powrócił do nas Semir Stilić, ale liczymy że to jeszcze nie koniec wzmocnień! Tak jak Wy chcemy powrotu wielkiej Wisły!

Nie zwalniamy tempa i walczymy o pełną pulę! 

 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 5

11.01.2017

Kup karnet i zostań #12Bohaterem

Wybierz karnet na wiosenne mecze Wisły Kraków, dorzuć do niego wyjątkową Kartę Kibice Lyoness i bądź #12BOHATERem razem z tysiącami innych Wiślaków!  Już dziś wystartowała sprzedaż karnetów na wszystkie wiosenne mecze &bdq... czytaj więcej

Wybierz karnet na wiosenne mecze Wisły Kraków, dorzuć do niego wyjątkową Kartę Kibice Lyoness i bądź #12BOHATERem razem z tysiącami innych Wiślaków! 

Już dziś wystartowała sprzedaż karnetów na wszystkie wiosenne mecze „Białej Gwiazdy”. Możecie je kupować tak jak do tej pory, ale możecie też w nieco inny sposób – w ramach projektu #12BOHATER. W akcji znajdziecie możliwość nabycia karnetów wraz z Kartą Kibica Lyoness, która będzie dedykowaną klubowi kartą cashback oraz z biletem, który zostanie przekazany podopiecznym Domów Dziecka lub Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej. Wisła Kraków otrzyma 1% od każdej transakcji wykonanej przez posiadacza takiej karty!

Dodatkowo – imię i nazwisko każdego uczestnika projektu, który nabędzie jedną z nagród w projekcie #12BOHATER, pojawi się na koszulce meczowej wiślaków podczas jednego z tegorocznych spotkań. To właśnie Wasze imiona i nazwiska stworzą tę koszulkę! Mało tego – mamy jeszcze jedną niespodziankę: Wasze imiona i nazwiska znajdą się w miejscu, które w 2017 roku będzie towarzyszyło drużynie Wisły Kraków. O szczegółach dowiecie się wkrótce! 

Całość dochodu ze sprzedaży karnetów i Kart Kibica na Fans4Club.com zasili projekt #12BOHATER. Przypominamy jednocześnie, że środki z realizacji drugiego celu akcji zostaną przeznaczone na wzmocnienie budżetu transferowego naszego Klubu. 

Dołącz do akcji #12BOHATER, w puli nagród pojawiły się również nowe nagrody związane z rundą wiosenną. Wspólnie pokażmy naszą wielką moc!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 4

05.01.2017

Projekt #12Bohater przedłużony

Projekt #12BOHATER potrwa dłużej! Zakończymy go wraz z początkiem pierwszego ligowego spotkania z Koroną Kielce, czyli 11 lutego. Dlaczego? Dowiecie się już wkrótce, ale zapewniamy - będzie naprawdę ciekawie! Mamy już blisko DWA TYSIĄCE... czytaj więcej

Projekt #12BOHATER potrwa dłużej! Zakończymy go wraz z początkiem pierwszego ligowego spotkania z Koroną Kielce, czyli 11 lutego. Dlaczego? Dowiecie się już wkrótce, ale zapewniamy - będzie naprawdę ciekawie!

Mamy już blisko DWA TYSIĄCE BOHATERÓW, a jesteśmy przekonani, że wkrótce będzie nas dużo, dużo więcej. To dzięki Waszemu zaangażowaniu piłkarze Wisły jeszcze w tym miesiącu wyjadą na zgrupowanie do Turcji. Akcja #12BOHATER, dzięki której każdy z sympatyków Białej Gwiazdy może mieć wpływ na działanie klubu, miała pierwotnie zakończyć się w najbliższy poniedziałek. Przedłużamy jednak okres jej trwania do pierwszego ligowego spotkania Wisły w 2017 roku z Koroną Kielce, czyli do 11 lutego. Powód naszej decyzji poznacie już w przyszłym tygodniu! Na pewno będzie ciekawie, a przekonacie się o tym już wkrótce!

Pokażcie siłę!

Jesteśmy  bardzo blisko osiągnięcia pierwszego celu w akcji #12BOHATER, a wówczas przejdziemy do realizacji kolejnej fazy projektu. Każdy uczestnik akcji wygrywa atrakcyjne nagrody, związane z naszą akcją. Wasze imiona i nazwiska pojawią się również na koszulkach, w których piłkarze rozegrają jedno z ligowych spotkań. Czy takich niespodzianek będzie więcej - to zależy już tylko od Was. Pokażmy razem, jak wielka jest siła Wiślackiej Rodziny!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 3

22.12.2016

Chcesz mocniejszej Wisły Kraków? Wszystko w Twoich rękach!

To dzięki Wam - #12BOHATERom - piłkarze przygotują się do rundy wiosennej na zgrupowaniu w tureckiej miejscowości Belek. I to Wy przyczynicie się do tego, że zespół Wisły Kraków zostanie wzmocniony i przebudowany! Chcesz mieć wpływ na to... czytaj więcej

To dzięki Wam - #12BOHATERom - piłkarze przygotują się do rundy wiosennej na zgrupowaniu w tureckiej miejscowości Belek. I to Wy przyczynicie się do tego, że zespół Wisły Kraków zostanie wzmocniony i przebudowany! Chcesz mieć wpływ na to, jak będzie wkrótce wyglądała Biała Gwiazda? Dołącz do projektu #12BOHATER!

Gdy cztery miesiące temu przejmowaliśmy stery w Wiśle, nie mieliśmy pełnej świadomości jak wielkie i trudne czeka nas wyzwanie. Sytuacja zmieniała się bardzo dynamicznie, a razem z najlepszymi Kibicami na świecie i całym Wiślackim Środowiskiem udało się uporać się z najpilniejszymi potrzebami. Dziś widzimy już pierwsze efekty i możemy Was zapewnić, że w kolejnych tygodniach i miesiącach sporo się jeszcze zmieni. Tak w funkcjonowaniu całego klubu, jak i pierwszej drużyny.

Mamy pewność, że idziemy w jednym, właściwym kierunku - RAZEM Z WAMI. Jesteście dla nas nie tylko najwierniejszymi kibicami, ale #12BOHATERem. To Wy macie wpływ na działanie Wisły Kraków, właśnie poprzez udział w tym wyjątkowym i wspólnym projekcie! Chcemy Was poinformować, na co przeznaczone zostaną pieniądze zebrane w akcji #12BOHATER.

Ze środków uzyskanych z realizacji pierwszego celu sfinansujemy wyjazd piłkarzy Białej Gwiazdy na zimowe zgrupowanie w tureckiej miejscowości Belek. Potrwa ono 10 dni, a nasi zawodnicy zmierzą się w Turcji m.in. ze Steauą Bukareszt. Właśnie z tej okazji wśród nowych nagród, które pojawiły się na stronie jest między innymi udział w zgrupowaniu w Turcji razem z całą drużyną Wisły Kraków! Do osiągnięcia pierwszego celu pozostało już niewiele - dołączcie do tego projektu. Być może nagrody, które znajdują się w puli będą idealnym prezentem gwiazdkowym dla kogoś Wam bliskiego!

Gdy zrealizowany zostanie pierwszy cel, przejdziemy do drugiego. Środki wówczas uzyskane przeznaczymy na przebudowę i wzmocnienie drużyny, bo to jeden z naszych głównych celów w najbliższym czasie. Zwiększenie budżetu transferowego da nam większe możliwości w wyborze odpowiednich dla Wisły piłkarzy - takich, którzy szybciej pomogą 13-krotnym mistrzom Polski wrócić na właściwe im miejsce. Razem z Wami odbudowujemy Wiślacką Potęgę i powoli zaczynamy wołać w Polskę: za chwilę wracamy na szczyt!

 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 2

09.12.2016

Poznaj 5 Bohaterów

Pokochali JĄ w innych czasach, określają JĄ innymi słowami, są z NIĄ związani w różny sposób. Wszystkich łączy WISŁA KRAKÓW! Poznajcie pierwszych Bohaterów! Zapowiadając akcję #12BOHATER informowaliśmy Was, że w jej t... czytaj więcej

Pokochali JĄ w innych czasach, określają JĄ innymi słowami, są z NIĄ związani w różny sposób. Wszystkich łączy WISŁA KRAKÓW! Poznajcie pierwszych Bohaterów!

Zapowiadając akcję #12BOHATER informowaliśmy Was, że w jej trakcie poznacie „Jedenastu Bohaterów” - ludzi, dla których Wisła Kraków to coś więcej niż tylko klub. Takich, którzy poświęcili jej część życia. Którzy są z nią na dobre i na złe. Większość z nich wykonuje dla niej pracę, a efekty tej pracy widzicie lub... nie widzicie, bo o niej nie wiecie. Niektórych znacie z pierwszych stron gazet, inni działają po cichu, gdzieś z boku. A mówiąc o Wiśle, używają niby innych, ale w sumie bardzo podobnych słów: „rodzina”, „pasja”, „honor”, „życie”. Dziś przedstawiamy czworo Bohaterów!

Każdy zespół musi mieć swojego kapitana. Naszym jest Radosław Sobolewski - dziś trener Białej Gwiazdy, do niedawna zostawiający dla niej serce na boisku. W pamięci Kapitana szczególnie zapisały się dwa momenty: ten, gdy Wisła się nim zainteresowała, a także ten, kiedy jako kapitan Białej Gwiazdy podniósł trofeum za trzynaste mistrzostwo Polski.

Wiślackie życie Andrzeja Antosza - człowieka odpowiedzialnego za przygotowanie murawy - rozpoczęło się w momencie pojawienia się przy Reymonta podgrzewanego boiska.

Julia Kmiecik - mama wiślackiej Legendy Kazimierza Kmiecika nie opuściła meczu, gdy w koszulce z Białą Gwiazdą na piersi grał jej syn. Z jednym wyjątkiem, bo raz - z powodu choroby - na trybunach nie usiadła. I do dziś najbardziej to przeżywa. Po kilkudziesięciu latach! Jej syn - legendarny klubowy bohater, wciąż aktywnie działa w klubie, łącząc wiślackie pokolenia.

Z kolei prezes klubu - Marzena Sarapata, u której w domu zawsze obecna była Wisła, na faktyczną przygodę z klubem zdecydowała się w chwili, gdy Biała Gwiazda znalazła się na wielkim zakręcie. Miała obawy, nie miała wątpliwości - tej decyzji dziś nie żałuje.

Wszystkich łączy miłość do Wisły Kraków. Tej Wisły, która dziś potrzebuje ludzi oddanych! Dołącz do Drużyny Bohaterów i zostań #12BOHATERem! Każdy uczestnik akcji otrzymuje wyjątkowe nagrody!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 1

05.12.2016

#DerboweWyzywanie

Piłkarze odpowiadają na wyzwanie kibiców! Stań do pojedynku z piłkarzami Wisły przed 195. derbami Krakowa! Stawka jest wyjątkowa i piękna, bo podarunki od Wiślackiej Rodziny otrzymają maluchy z Domów Dziecka oraz z Miejskiego Ośrodka Pom... czytaj więcej

Piłkarze odpowiadają na wyzwanie kibiców! Stań do pojedynku z piłkarzami Wisły przed 195. derbami Krakowa! Stawka jest wyjątkowa i piękna, bo podarunki od Wiślackiej Rodziny otrzymają maluchy z Domów Dziecka oraz z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Wyzywanie wygląda tak:

1. Aby do niego przystąpić, kup bilet albo szalik dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPS-u w akcji #12BOHATER. Każdy maluch ucieszy się z takiego wyjątkowego, mikołajkowego prezentu.

2. W publicznym poście na Facebooku lub Twitterze zadeklaruj, jakie nagrody kupisz w przypadku wygranej Wisły w derbach lub w przypadku remisu, dodając hashtag #DerboweWyzwanie

3. Wreszcie - jeśli Wisła wygra lub zremisuje sobotnie spotkanie, kup te nagrody. Z kolei gdyby nasi piłkarze polegli w tym starciu to sami kupią tyle biletów dla podopiecznych Domów Dziecka lub MOPS-u, ile od teraz do rozpoczęcia meczu kibice wykupią biletów oraz szalików!

Podejmujesz rękawicę? Dołącz do akcji i stań się #12BOHATERem! W każdym przypadku zwycięzcami będą dzieci - kolejne pokolenie Kibiców Wisły Kraków!

 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
Przemysław Krawczyk
Polska, Kraków
11.02.2017
Paweł Rosak
Polska, Bielsko-Biała
11.02.2017
Konrad Szarek
Polska, Jasienica Rosielna
11.02.2017
Piotr Korolczuk
Polska, Kraków
11.02.2017
Katarzyna Kucel
Kraków
11.02.2017
Darek Wójtowicz
Kraków
11.02.2017
Jakub Matusiak
Warszawa
11.02.2017
Kamil Trojański
Polska, Wrocław
11.02.2017
MICHAL FILIPOWICZ
Polska, Kraków
11.02.2017
Michał Białkowski
11.02.2017
Krzysztof Bałaga
Polska, Kraków
11.02.2017
Marcin Kwiecień
Polska, Kraków
11.02.2017
Krzysztof Jędrzejczyk
Polska, Trzebinia
11.02.2017
Marta Kopeć
Polska, Kraków
11.02.2017
Piotr Hytroś
Polska, Kraków
11.02.2017
Marcin Dźwigał
Polska
11.02.2017
Adam Lewek
Polska, Sanok
11.02.2017
Marcin Bułat
Polska, Gdów
11.02.2017
Michał Możdżeń
Polska, Chrzanów
11.02.2017
Józef Jałocha
Polska, Kraków
11.02.2017
Stefan Skoczek
Polska, Kraków
11.02.2017
Dawid Antkowiak
Kruchowo
11.02.2017
Bartosz Kozakiewicz
Kraków
11.02.2017
Krzysztof Seweryn
Polska, Kraków
11.02.2017
Bartek Bochenek
Miechów
11.02.2017
Jacek Kądziołka
Polska, Kraków
11.02.2017
Dominik Sadowinski
Kanada, Scarborough
11.02.2017
Paweł Papież
Polska, Bochnia
11.02.2017
Aron Bazan
Polska, Kraków
11.02.2017
Maciej Gruca
Wielka Brytania, Giltbrook
11.02.2017
Mirosław Skowronek
Polska, Kraków
11.02.2017
Piotr Marzec
Polska, Kraków
11.02.2017
Daniel Płoński
Polska, Białystok
11.02.2017
Marek Wolanin
11.02.2017
Magdalena Szklarczyk
Polska, Kraków
11.02.2017
Kinga Cieślik
Polska, Bibice
11.02.2017
Mateusz Mazur
Polska, Kraków
11.02.2017
Marcin Ruta-Kowalczyk
Polska, Zabierzów
11.02.2017
Adam Kopacz
Polska, Osielec
11.02.2017
Mirosław Konieczny
Studzionka
11.02.2017
Mirosław Prodziewicz
Polska, Sanok
11.02.2017
Adam Nosko
Polska, Nowy Dwór Mazowiecki
11.02.2017
Krzysztof Szeterlak
Polska, Gryfice
11.02.2017
Piotr Kuśnierz
Polska, Kraków
11.02.2017
Marcin Suder
Kraków
11.02.2017
Łukasz Wojtas
Polska, Kraków
11.02.2017
Paweł Rosół
Polska, Chrzanów
11.02.2017
Pawel Knitter
Niemcy, Berlin
11.02.2017
Mariusz Marszowski
Polska, Wielka Wieś
11.02.2017
Mariusz Kuczaj
Polska, Libertów
11.02.2017
Michał Pac
Polska, Kraków
11.02.2017
Piotrek Piwowoński
Niegoszowice
11.02.2017
Gniewomir Gołębiowski
Polska, Skawina
11.02.2017
Krzysztof Palichleb
Polska, Tarnawa Górna
11.02.2017
Michał Stachura
Polska, Wieliczka
11.02.2017
Mateusz Dubiczeńko
Polska, Parczew
11.02.2017
Piotr Giertler
Polska, Buczkowice
11.02.2017
Michał Gałązka
Polska
11.02.2017
Sebastian Jurczak
Stany Zjednoczone, Palatine
11.02.2017
Mateusz Skotnicki
Rzeszów
11.02.2017
. KRAK-MAL .
Polska, Kraków
11.02.2017
Marcin Sznajder
Nowa Sól
11.02.2017
marcin porebski
Polska, Kraków
11.02.2017
wojciech cierniak
Polska, Bochnia
11.02.2017
Michał Seremet
11.02.2017
Iwona Drążek Kowalska
Polska, Kraków
11.02.2017
Tomasz Gwóźdź
Polska, Kraków
11.02.2017
Krzysztof Poręba
Polska, Tarnów
11.02.2017
Aga Mucha
Polska, Krzeszowice
11.02.2017
Arek Skotniczny
Polska, Czubrowice
11.02.2017
Maciej Pitala
Sułkowice
11.02.2017
Dawid Myszak
Polska, Dzwola
11.02.2017
Marek Kopciuch
Polska, Stepnica
11.02.2017
Piotr Joński
Polska, Sulechów
11.02.2017
Mariusz Wawer
Polska, Skała
11.02.2017
Piotr Stanek
Polska, Kraków
11.02.2017
Mariusz Karaś
Polska, Skawina
11.02.2017
Michał Sznajder
Polska, Stalowa Wola
11.02.2017
Jan Maslowski
11.02.2017
Jan Ignacak
Kraków
11.02.2017
Maciej Czerwonka
Polska, Lublin
11.02.2017
Dawid Warchoł
Polska, słomniki
11.02.2017
Maciej Szromnik
Polska, Kraków
11.02.2017
Rafał Chlebda
Polska, Wieliczka
11.02.2017
Michał Perzanowski
Polska, Wrocław
11.02.2017
Dorota Horvath-Machno
Polska, Kraków
11.02.2017
Jacek Masłowski
11.02.2017
Sławomir Tabiś
Polska, Kraków
11.02.2017
Piotr Żbik
Polska, Krzeszowice
11.02.2017
Andrzej Sendur
Polska, Kraków
11.02.2017
Jarek Schab
11.02.2017
Rafał Borek
Polska, Kraków
11.02.2017
Aleksander i Aleksandra Kluba
Polska, Świnoujście
11.02.2017
Tomasz Pukło
Polska, Morawica
11.02.2017
Action S.A. Zbigniew Zwolenik
Polska, Piaseczno
11.02.2017
Mateusz Figa
Kraków
11.02.2017
Sebastian Śledziowski
Polska, Zakrzów
11.02.2017
Wojciech Karbowniczek
Polska, Kraków
11.02.2017
Mateusz Grzywacz
Polska, Słomniki
11.02.2017
Łukasz Szmiel
Polska, barlinek
11.02.2017
Łukasz Kluczewski
11.02.2017
Benjamin Dziedzic
Polska, Kraków
11.02.2017
Bartek M
11.02.2017
Sławomir Drobny
Polska, Osielec
11.02.2017
Patryk Koziełowicz
Polska, Elbląg
11.02.2017
Konrad Tajdus
Polska, Wieliczka
11.02.2017
Rajmund Karwat
Polska, Kraków
11.02.2017
Bartlomiej Nowak
Wielka Brytania, Warrington
11.02.2017
Michał Lichwała
Polska, Szczecin
11.02.2017
Leszek Maziarz
Polska, Kraków
11.02.2017
Paweł Kaczmarski
Polska, Rybno
11.02.2017
Michał Wełna
11.02.2017
TOMASZ BARYLAK
Polska, Bochnia
11.02.2017
Marek Kubowicz
Polska, Wieliczka
11.02.2017
Przemek Dziedzina
11.02.2017
Piotr Taraszkiewicz
Polska, Suwałki
11.02.2017
Marcin Turek
Polska, Izdebnik
11.02.2017
Aleksander Wnęczak
11.02.2017
Bartosz Dyląg
Harklowa
11.02.2017
Jarek Wszołek
Polska, Limanowa
11.02.2017
Michał Malinowski
Polska, Zielona Góra
11.02.2017
Dawid Chaber
Polska, Wrocław
11.02.2017
Grzegorz Okoń
Polska, Połaniec
11.02.2017
Mariusz Olech
Polska, Roźwienica 73a
11.02.2017
Mateusz Kita
11.02.2017
Michal Zmarzlik
11.02.2017
Bartłomiej Widła
Polska, Kraków
11.02.2017
Damian Jóźkiewicz
Polska, Giebułtów
11.02.2017
Karol Michalak
Polska, Siedlce
11.02.2017
Mariusz Jastrzębski
Kraków
11.02.2017
Grzegorz Skowron
11.02.2017
Bolesław Jakimowicz
Polska, Kraków
11.02.2017
Rafal Wolski
Krakow
11.02.2017
Mariusz Wajdzik
Polska, Wadowice
11.02.2017
Jacek Skawiński
11.02.2017
Dawid Wawrzeń
Proszowice
11.02.2017
Kamil Krzyżak
Polska, Kraków
11.02.2017
Damian Czarnik
11.02.2017
Rafał Bojarski
Polska, Kraków
11.02.2017
Jacek Jezioro
Polska, Jaworzno
11.02.2017
Marcin Niedośpiał
Polska, Chrzanów
11.02.2017
Mateusz Sawa
Polska, Szczytno
11.02.2017
Sebastian Hojnor
Proszowice
11.02.2017
Robert Szymański
Polska, Sułkowice
11.02.2017
Tomasz Dohnal
Kraków
11.02.2017
Arkadiusz Biegun
Polska, Gnojnik
10.02.2017
Krzysztof Janowiec
Stany Zjednoczone, Des Plaines
10.02.2017
Dawid Kubik
Stany Zjednoczone, Elmwood Park
10.02.2017
Piotr Cyganek
Polska, Kraków
10.02.2017
Tomasz Tondyra
Polska, Kraków
10.02.2017
Łukasz Rosiek
Polska, Łódź
10.02.2017
Paweł Karpiarz
Polska, Kraków
10.02.2017
Piotr Dudzik
Polska, Wieliczka
10.02.2017
Przemek Łabuz
Polska, Wojbórz
10.02.2017
Krzysztof Suski
Polska, Libertów
10.02.2017
Artur Bert
Polska, Kraków
10.02.2017
KRZYSZTOF CHLEBDA
Polska, Kraków
10.02.2017
Joanna Depta
Polska, Kraków
10.02.2017
Łukasz Kaszuba
Polska, Kraków
10.02.2017
Adam Dyrga
Kraków
10.02.2017
Krzysztof Rojowski
Polska, Cieszyn
10.02.2017
Kamil Jastrzębski
Polska, Kraków
10.02.2017
Piotr Łakomiak
Polska, Zagórów
10.02.2017
Sebastian Kawa
Nowy Sącz
10.02.2017
Dominik Foryś
Polska, Kalwaria Zebrzydowska
10.02.2017
Kamil Biernaciński
Polska, Kraków
10.02.2017
Michal Gadocha
10.02.2017
Mateusz Dyrcz
Polska, Kraków
10.02.2017
Mateusz Leśniak
Kraków
10.02.2017
Mark Gaweł
Niemcy
10.02.2017
Grzegorz Młyński
Polska, MIECHÓW
10.02.2017
Artur Gorczyński
Polska, Kraków
10.02.2017
Karol Podgórski
10.02.2017
Tymoteusz Pietroń
Polska, Kraków
10.02.2017
Paweł Masłowski
Wieliczka
10.02.2017
Marek Pierzchała
Polska, Wielkie Drogi
10.02.2017
MARIUSZ DYRGA
Polska, Kraków
10.02.2017
Mateusz Plutka
Ogrodzieniec
10.02.2017
Krzysztof Kotulski
Polska, Kraków
10.02.2017
MARIUSZ BADOCHA
Polska, Kraków
10.02.2017
Karolina Jarząbek
Pęchratka Polska
10.02.2017
Marcin Wójcik
Polska, Zubrzyca Górna
10.02.2017
Tomasz Nega
Polska
10.02.2017
Dawid Kosina
Polska, Kraków
10.02.2017
Arek Bajda
Wieliczka
10.02.2017
Grzegorz Jochymek
Zakopane
10.02.2017
Damian Kułaga
Polska, Nowa Dęba
10.02.2017
Marcin Rakoczy
Polska, Bochnia
10.02.2017
Piotr Bator
Polska, Kraków
10.02.2017
Mirek Karczmarz
Stany Zjednoczone, Naperville / Illinois
10.02.2017
Konrad Pintal
Polska, Gózd Lipiński 66a
10.02.2017
DAMIAN JALOCHA
Wielka Brytania, KIRKCALDY
10.02.2017
Mirosław Szwarc
Polska, Gdańsk
10.02.2017
Artur Adamski
Polska, Kraków
10.02.2017
Leszek Machnik
Polska, Proszowice
10.02.2017
Michał Natkaniec
Polska, Kraków
10.02.2017
Mateusz Wojciechowski
Myszków
10.02.2017
Przemek Szaraniec
Polska, Kraków
10.02.2017
Krzysztof Łucki
10.02.2017
Stanisław Boligłowa
Racibórz
10.02.2017
Paweł Piasecki
Polska, Kraków
10.02.2017
Szymon Gustab
10.02.2017
Sebastian Magoń
Łańcut
10.02.2017
Łukasz Karczewski
Kwidzyn
10.02.2017
Marek Buska
Polska, Pasłęk
10.02.2017
Grzegorz Dziarkowski
Polska, Masłomiąca
10.02.2017
Maciej Obuchowicz
Polska, Włocławek
10.02.2017
PROCHEM S.C. Leszek Matoga
Polska, Kraków
10.02.2017
Andrzej Bukowiec
Wielka Brytania, Gloucester
10.02.2017
Łukasz Maciejowski
Polska, Skołyszyn
10.02.2017
Sebastian Miętka
Polska, Czeladź
10.02.2017
Grzegorz Gaszyński
Kraków
10.02.2017
Jakub Solnica
Polska, Kraków
10.02.2017
Dominik Jurek
Trzebinia
10.02.2017
Damian Wichrowski
Polska, Kraków
10.02.2017
Mikołaj Jezioro
10.02.2017
Krystian Staniek
Kraków
10.02.2017
Bartłomiej Błaszczyk
Polska, Kraków
10.02.2017
Wojciech Mazur
Kraków
10.02.2017
Szymek Wróbel
Polska, Skomielna Czarna 397
10.02.2017
Damian Gwóźdź
Polska, Bibice
10.02.2017
Sebastian Kołodziej
Polska, Kraków
10.02.2017
Bartłomiej Piekarz
Polska, Przeginia
10.02.2017
Tomek Nęcka
Brzezinka
10.02.2017
Mateusz Walenda
Warszawa
10.02.2017
Michał Lasek
Polska, Dojazdów
10.02.2017
Justyna Rejmak
Warszawa
10.02.2017
Bartek Jeziorski
10.02.2017
Wojciech Kmiecik
Polska, Kraków
10.02.2017
Michał Kościelniak
Polska, Kraków
10.02.2017
Dawid Kociołek
Polska, Bochnia
10.02.2017
Janusz Kędra
Polska, Kraków
10.02.2017
Dominik Lipiarz
Polska, Czułów
10.02.2017
Jakub Grzelak
Polska, Sieradz
10.02.2017
Natalia Zawada
10.02.2017
Damian Rusinek
Burów
10.02.2017
Adrian Rega
Polska, Łysa Góra
10.02.2017
Magdalena Dolna - Kondek
Polska, Sułoszowa
10.02.2017
Piotr Kammer
Polska, Nawojowa Góra
10.02.2017
Jonasz Serwin
Polska, Kalwaria Zebrzydowska
10.02.2017
KRZYSZTOF DURLAK
Polska, Kraków
10.02.2017
Michał Kończakowski-Dziób
Polska, Kraków
10.02.2017
Łukasz Kurek
Polska, Drochlin
10.02.2017
Piotr Nowak
Polska, Kraków
10.02.2017
Milosz Ciepiela
Wielka Brytania, Rugby
10.02.2017
Maciej Malarz
Polska, Kraków
10.02.2017
Piotr Hodur
Polska, Libiąż
10.02.2017
Maciek Michalik
Kraków
10.02.2017
Jacek Sapoń
Polska, Klecza Górna
10.02.2017
Martin K
10.02.2017
Roman Dzierwa
Polska, Wieliczka
10.02.2017
Klaudia Świętek
Polska, Kraków
10.02.2017
Dominik Jędrzejowski
Polska, Sułkowice
10.02.2017
Piotr Kotwica
Polska, Kraków
10.02.2017
Łukasz Koroś
Polska, Ostrów Mazowiecka
10.02.2017
Andrzej Piekarski
Polska, Kolno
10.02.2017
Kamil Sowa
Polska, Kalety
10.02.2017
Mariusz Potępa
Polska, Kraków
10.02.2017
Łukasz Worytkiewicz
10.02.2017
Krzysztof Duda
Polska, Kraków
10.02.2017
Rafał Juszczyk
Piotrkowice Małe
10.02.2017
Maciej Grabiec
Polska, Tarnów
10.02.2017
Stacja Paliw Shell/ Artur Wacięga
Polska, Kraków
10.02.2017
Krzysztof Łaś
Polska, Nowy Targ
10.02.2017
Łukasz Jagodziński
Polska, Kraków
10.02.2017
Sebastian Czesak
Polska, Targowisko
10.02.2017
Linka Flora
10.02.2017
Rafał Liphardt
Polska, Głubczyce
10.02.2017
Piotr Pątko
Polska, Bibice
10.02.2017
KRZYSZTOF MŁYNARCZYK
Polska, Kraków
10.02.2017
Artur Ziembiński
Krzeszowice
10.02.2017
Artur Bińkowski
Polska, Otwock
10.02.2017
Marcin Waśniowski
Kraków
10.02.2017
Jan Nowaczyk
Polska, Kraków
10.02.2017
Adrian Elżbieciak
Polska, Śleszowice 2
10.02.2017
Szymon Zając
Polska, Wieliczka
10.02.2017
Tomasz Lechowicz
Polska, Kraków
10.02.2017
Bartosz Jędrysiak
Polska, Kraków
10.02.2017
Rafał Więcek
Polska, Dębica
10.02.2017
Jasiu Sroka
Polska, Izdebnik
10.02.2017
Tomek Zajda
Polska, Skawina
10.02.2017
Marcin Buczek
Polska, Kamyk
10.02.2017
Mateusz Kasza
Polska, Pińczów
10.02.2017
Mateusz Grzegorczyk
Polska, Proszowice
10.02.2017
Radosław Różański
Polska, Kraczkowa
10.02.2017
Maciej Korneluk
Polska, Skwierzyna
10.02.2017
Krzysztof Zwoleń
Polska, Kraków
10.02.2017
Łukasz Krzyżak
Polska, Kraków
10.02.2017
Michał Figlewicz
Kraków
10.02.2017
Grzegorz Piętas
Polska, Kraków
10.02.2017
Tomasz Iwanowski
Polska
10.02.2017
Marcin Konieczny
Polska
10.02.2017
Marcin Kowalik
Polska, Kraków
10.02.2017
Rafał Łysek
Polska, Kłaj
10.02.2017
Szymon Przeklasa
10.02.2017
Grzegorz Henkel
Polska, Kraków
10.02.2017
Jakub Matykiewicz
Polska, Wieliczka
10.02.2017
Bartek Radecki
10.02.2017
Krzysztof Kulig
Polska, Kraków
10.02.2017
Piotr Pstrucha
Polska, Chrzanów
10.02.2017
Dawid Kamecki
Polska, Oświęcim
10.02.2017
Bartłomiej Nowosielski
Polska, Kamieniec Ząbkowicki
10.02.2017
Grzegorz Jamka
Polska, Kraków
10.02.2017
Sylwester Kosior
Polska, Rabka Zdrój
10.02.2017
Andrzej Suchowski
Polska, Niepołomice
10.02.2017
Decolt Wróblewski
Polska, Kraków
10.02.2017
Tomasz Woźniak
10.02.2017
Grzesiek Witek
Polska, Kraków
10.02.2017
Michał Mędrek
Polska, Wolbrom
10.02.2017
Marcin Gwóźdź
Polska, Kraków
10.02.2017
Stan Pelowski
Wielka Brytania, Edinburgh
10.02.2017
Filip Jezioro
10.02.2017
Jarek Piszczek
Polska, Wrząsowice
10.02.2017
Adam Gąsior
Polska, Dziekanów Leśny
10.02.2017
Kamil Wrzesień
Polska, Kraków
10.02.2017
Monika Julia Gądek
Kraków
10.02.2017
Oskar Niezabitowski
Polska, Kraków
10.02.2017
Krystian Grzelak
Polska, Kraków
10.02.2017
Jerzy Baranowski
Kraków
10.02.2017
Nikodem/F.P.H. "OLO" Olejniczak
Polska, Owczary
10.02.2017
Tomasz Kalicki
Polska, Majdan Królewski
10.02.2017
Grzegorz Pietryga
Polska, Limanowa
10.02.2017
Andrzej Popiel
Polska, Kraków
10.02.2017
Robert Filus
Polska, Wilków (gm. Kocmyrzów-Luborzyca)
10.02.2017
Grzegorz Dalewski
10.02.2017
Łukasz Krekora
10.02.2017
Łukasz Dyb
Polska, Niedomice
10.02.2017
Paweł Trubaluk
Polska, Wieliczka
10.02.2017
Piotr Frużyński
Polska, Rzeszów
10.02.2017
Justyna Jędrzejczyk
Polska, Kraków
10.02.2017
Dawid Olszewski
10.02.2017
Paweł Janik
Polska, Kraków
10.02.2017
Andrzej Łotocki
Polska, Jawornik
10.02.2017
Rafał Kuran
Polska, Żyrardów
10.02.2017
Bartosz Bodnar
Polska, Brzesko
10.02.2017
Michał Trojanowski
Polska, Tychy
10.02.2017
Igor Stawiarski
Zelków
10.02.2017
Tomasz Gularowski
Polska, Kraków
10.02.2017
Dariusz Kowal
Kraków
10.02.2017
Krzysiek Grzybowski
Polska, Chrzanów
10.02.2017
Radosław Bert
Polska, Kraków
10.02.2017
Grzesiek Łyżwa
Polska, Mirów Stary
10.02.2017
Adrian Prochwicz
Polska, Łysokanie 124
10.02.2017
Krzysztof Goczał
Kraków
10.02.2017
Rafał Hajduk
Polska, Kraków
10.02.2017
Krzysztof Smagowicz
Stany Zjednoczone, Norridge IL
10.02.2017
Gabriel Stalmach STALMACH
Polska, Kraków
10.02.2017
Bartosz Marek
Polska, Bielsko-Biała
10.02.2017
Patryk Bałazy
Polska, Kraków
09.02.2017
Michał Kałka
Polska, Oświęcim
09.02.2017
Dominik Hubicki
Polska, Kraków
09.02.2017
Sebastian Kroczka
Polska, Kraków
09.02.2017
Grzegorz Fiłon
Polska, Modła
09.02.2017
Jakub Cieszyński
Polska, Kraków
09.02.2017
Michal Gutowicz
Wielka Brytania, ANDOVER
09.02.2017
Jarek Kadela
Polska, Sucha Beskidzka
09.02.2017
Dawid Pomierny
Olkusz
09.02.2017
Jacek Francuz
Polska, Kraków
09.02.2017
Jadwiga Chećko
KRAKÓW
09.02.2017
Karolina Podsiadło
Kraków
09.02.2017
Dawid Łanucha
Polska, Nowa Wieś
09.02.2017
Robert Grabarczuk
Polska, Zamość
09.02.2017
Maciej Świętek
Polska, Kłaj
09.02.2017
Jarosław Zychowicz
Polska, Niepołomice
09.02.2017
Piotr Kucharczyk
Kraków
09.02.2017
Dariusz Sioła
Polska, Przeginia
09.02.2017
Dariusz Bykowski
Polska, Ropczyce
09.02.2017
Artur Brzóska
Polska, Werbkowice
09.02.2017
Łukasz Śleszyński
Polska, Częstochowa
09.02.2017
Tomasz Będźkowski
Polska, Ostrołęka
09.02.2017
Szymon Janas
Kraków
09.02.2017
Mateusz Wyroba
Polska, Skawina
09.02.2017
Kinga Garbacz
Polska, Żmiąca
09.02.2017
Grzegorz Gonet
Polska, Warszawa
09.02.2017
Paweł Butryn
Stalowa Wola
09.02.2017
Sebastian Wróblewski
Przemyśl
09.02.2017
Jacek Fokt
Polska
09.02.2017
Piotr Gruca
Liszki
09.02.2017
tomasz trela
Polska, Słomniki
09.02.2017
Krzysztof Przybyłowicz
Polska, Zabierzów Bocheński
09.02.2017
Damian Siemieniec
Polska, Iwanowice
09.02.2017
Piotr Jędrysiak
Polska, Kraków
09.02.2017
Krzysztof Kasprzyk
Polska, Kraków
09.02.2017
Grzegorz Kulisa
Polska, Staniątki
09.02.2017
Rafał Szumiec
Polska, Kraków
09.02.2017
Tomasz Pyciak
Polska, Kraków
09.02.2017
Michał Sowa
Polska, Kraków
09.02.2017
Wojciech Mikulski
Polska, Mokrzyska
09.02.2017
Aleksandra Olejniczak
Polska, Łódź
09.02.2017
mariusz krystian
Polska, Kraków
09.02.2017
Rafal Koziol
Wielka Brytania, Exeter
09.02.2017
Mateusz Sobczak
Polska, Jaworzno
09.02.2017
Bogdan Zielinski
Polska, Ropa
09.02.2017
Marek Niepogodziński
Polska, Kraków
09.02.2017
Łukasz Mindak
Polska, Kościerzyna
09.02.2017
Jacek Musiał
Polska, Węgrzce Wielkie
09.02.2017
Tomasz Karolczyk
Wielka Brytania, Londyn
09.02.2017
Michał Nawrot
Kraków
09.02.2017
Michał Mazurek
Kraków
09.02.2017
Maciej Franusiak
Polska, Otfinów
09.02.2017
Stanisław Srzednicki
Polska, Kraków
09.02.2017
Marek Niedbajło
Polska, Słupsk
09.02.2017
Marek Szwec
Polska, Modlniczka
09.02.2017
Mateusz Sosnicki
Polska, Kraków
09.02.2017
Paul Basisty
Stany Zjednoczone, New York
09.02.2017
Paweł Lasoń
08.02.2017
Maciej Luty
Kraków
08.02.2017
Karolina Rudowska
Polska, Kraków
08.02.2017
Piotr Mazur
Polska, Kraków
08.02.2017
Daniel Bosak
08.02.2017
Tomasz Wróbel
Polska, Głuchołazy
08.02.2017
Dariusz Cholewa
Polska, Dąbrowa Tarnowska
08.02.2017
Andrzej Malik
Polska, Kraków
08.02.2017
Tomasz Kania
Polska, Wieliczka
08.02.2017
Kacper Salawa
Polska, Kraków
08.02.2017
Dawid Cholewa
Polska, Dąbrowa Tarnowska
08.02.2017
Kamila Łach
Polska, Skalbmierz
08.02.2017
Tomasz Chećko
Polska, Kraków
08.02.2017
Krystian Stanecki
Polska, Kraków
08.02.2017
Bartek Guzy
Polska, Wał Ruda
08.02.2017
Sławomir Tomczyk
Polska, Kraków
08.02.2017
Witold Wielgus
Polska, Mogilany
08.02.2017
Agata Adrianna Bąk
Polska, Kocmyrzów
08.02.2017
Ja Ja
08.02.2017
Łukasz Muszkiet
Polska, Radomsko
08.02.2017
Mariusz Kordylewski
Polska, Kraków
08.02.2017
Jacek Ziółkowski
Polska, Brzeszcze
08.02.2017
Piotr Zachwieja
Polska, Krościenko nad Dunajcem
08.02.2017
Andrzej Zogrodnik
Polska, Lędziny
08.02.2017
Mateusz Gruca
Polska, Kraków
08.02.2017
Marek Boruta
Polska, Rybna
08.02.2017
Mariusz Kozioł
Polska, Kraków
08.02.2017
Kristoffer Jerzy Linder
Szwecja, Gammelstad
08.02.2017
Mateusz Skrzypczak
Polska, Wadowice
08.02.2017
Alina Stec
Polska, Baranów Sandomierski
08.02.2017
Michał Korzyński
Polska, Wodzisław Śląski
07.02.2017
Artur Szlachetka
Polska, Myślenice
07.02.2017
Mateusz Tomera
Wodzisław Śląski
07.02.2017
Dominik Powroznik
Polska, Kraków
07.02.2017
Łukasz Miechowicz
Kraków
07.02.2017
Mariusz Walawski
Polska, Kraków
07.02.2017
Mieczysław Feliks
Polska, Kraków
07.02.2017
Sławek Pudło
Mokrzyska
07.02.2017
Daniel Strumiński
Wielka Brytania, Bournemouth
07.02.2017
Ryszard Bobrek
07.02.2017
Przemek Moroz
Katowice
07.02.2017
Jakub Borkowski
Polska, Zbąszyń
07.02.2017
Wojciech Rojek
Polska, PIELGRZYMOWICE
07.02.2017
Marcin Moździerz
Kraków
07.02.2017
Marek Naparty
Polska, Osięciny
07.02.2017
Rafał Pomykała
Polska, Kraków
07.02.2017
Małgorzata Jastrzębska
Polska, Kraków
07.02.2017
Michał Maciuszek
Polska, Zakopane
07.02.2017
Michał Lach
07.02.2017
Andrzej Burda
Polska, Siepraw
07.02.2017
Tomasz Mołczan
Polska, Kraków
07.02.2017
Anna Tarasiuk
Polska, Białystok
07.02.2017
Mateusz Chronowski
Polska, Kraków
07.02.2017
Marcin Grzyb
Polska, TRZEBINIA
07.02.2017
Sebastian Locher
Kraków
07.02.2017
Wiktor Funek
Polska, Myślenice
07.02.2017
Tomas Kabała
Wielka Brytania, Bracknell
07.02.2017
Mirek U
Wielka Brytania, Harlow
07.02.2017
Michał Wójtowicz
Polska, Myślenice
07.02.2017
Rafał Bojarski
Kraków
07.02.2017
Michał Duszyk
Mirów
07.02.2017
Bartłomiej Basiaga
Polska, Kraków
07.02.2017
Mariusz Pitala
Polska, Mogilany
07.02.2017
Filip Kulaga
Stany Zjednoczone, Schaumburg
07.02.2017
Izabela Czekaj
Polska, Kraków
07.02.2017
Kamil Wojewodzic
Polska, Cieszyn
07.02.2017
Jakub Pieprzyk
Polska, Kraków
07.02.2017
Karol Brząkała
Polska, Bydgoszcz
07.02.2017
Katarzyna Kraj
Polska, Złota
07.02.2017
Adrian Bogdał
Koszyce
07.02.2017
Jakub Duda
Polska, Chrząstowice
07.02.2017
Ewa Szarek
Polska, Ujanowice
07.02.2017
Grzegorz Ziarko
Polska, Kraków
07.02.2017
Artur Fuglewicz
Polska, Kraków
07.02.2017
Bartek Kwiatkowski
Kraków
07.02.2017
Michał Doroszyński
Polska, Radom
07.02.2017
Adam Wajs
Polska, Lisia Góra
07.02.2017
Daniel M
Polska, Skawica
07.02.2017
Kamila Grzyb
Polska, Brzesko
07.02.2017
Adam Pacułt
Polska, Warszawa
07.02.2017
Krzysztof Pulchny
Polska, Głogoczów
06.02.2017
Maciej Jaworowski
Polska, Bielsk Podlaski
06.02.2017
Jarek Wojtyła
Polska, ŻYWIEC
06.02.2017
Bartosz Suder
Polska, Świątniki Górne
06.02.2017
Olivier Kus
Wieliczka
06.02.2017
Artur Giza
Polska, Adamierz
06.02.2017
Łukasz Michałek
Polska, Kraków
06.02.2017
Zdzisław Podoba
Polska, Myślenice
06.02.2017
Edyta Malecka
Polska, Kraków
06.02.2017
Rafał Smyk
Polska, Stubno
06.02.2017
Patrycja Gądzik
Polska, Kraków
06.02.2017
Mateusz Kuchta
Polska, Podzamcze
06.02.2017
Mateusz Grochola
Kraków
06.02.2017
Paweł Krzęciasz
Polska, Modlnica
06.02.2017
Dariusz Wądrzyk
Polska, Żywiec
06.02.2017
Mattias Jakobsson
Krakow
06.02.2017
Marcin Sermet
Polska, Liszki
06.02.2017
Black Red White Porzycki
Polska, Bielsko-Biała
06.02.2017
Tomasz Madej
Polska, Kraków
06.02.2017
Mateusz Jachimczak
Polska, Podłęże
06.02.2017
Igor Karkoszka
Polska, Katowice
06.02.2017
Leszek Grębski
Polska, Lubcza
06.02.2017
Kamil Siedlik
Kraków
06.02.2017
Mariusz Górecki
Polska, Kraków
06.02.2017
Andrzej Furtak
Polska, Kraków
06.02.2017
Patryk Pyrchla
Polska, Kraków
06.02.2017
Mateusz Szczerepa
Kraśnik
06.02.2017
Hubert Sztabowski
06.02.2017
Piotr Szczurak
Polska, Zielonki
06.02.2017
Grzegorz Noga
Polska, Kraków
06.02.2017
Konrad Menzel
Polska, Kraków
05.02.2017
Marcin Mamczur
Polska, Kraków
05.02.2017
Artur Zelazny
Polska, MYSLENICE
05.02.2017
Jakub Sobolak
Polska, Warszawa
05.02.2017
JERZY TRAWNICZEK
Polska, Kraków
05.02.2017
Bogdan Kopytko
Polska, 34-125 Sułkowice
05.02.2017
Adam Sierzputowski
Polska, Białystok
05.02.2017
Kamil Olszański
Polska, Kraków
05.02.2017
Piotr Kieltyka
Kraków
05.02.2017
Grzegorz Hajduk
Polska, Kraków
05.02.2017
Kamil Marchewczyk
Polska, Kraków
04.02.2017
Mariusz Gołyźniak
Polska, Kraków
04.02.2017
Renata Maciąg
Polska, Jelenia Góra
04.02.2017
Rafał Pomierny
Polska, Olkusz
04.02.2017
JOLANTA PINDERA
Polska, Kraków
04.02.2017
Sławomir FIK
Polska, LIBUSZA
04.02.2017
Jan Preczinger
Polska, Kraków
04.02.2017
Pawel Kraszkiewicz
Polska, Kraków
04.02.2017
Bogdan Piwowarczyk
Polska, Kraków
04.02.2017
Andrzej Kasprzyk
Polska, Kraków
04.02.2017
Przemysław Kubala
Polska, Kraków
04.02.2017
Marcin Kalinowski
Nowy Wiśnicz
04.02.2017
mariusz kłusek
Polska, Kraków
04.02.2017
Łukasz Jasek
Polska, Czechówka
04.02.2017
Eliasz Wiwatowski
Polska, Jeleśnia
04.02.2017
Grzegorz Pupczyk
Polska, Wrocław
04.02.2017
Marta Możdżer
Polska, Kraków
04.02.2017
RAFAL DZIDA
Polska, BEŁŻEC
03.02.2017
Grzegorz Zając
Polska, Kraków
03.02.2017
Krzysztof Olejnik
03.02.2017
Łukasz Prochalski
Polska, Kraków
03.02.2017
Maciej Krawczyk
Polska, Kraków
03.02.2017
Mirosław Bogdali
Kraków
03.02.2017
Kacper Zając
Polska, Srebrna 138
03.02.2017
Magdalena Faron
Gdańsk
03.02.2017
Piotr Waloszek
Masłowo
03.02.2017
Jakub Pabjan
Polska, Kraków
03.02.2017
Wojtek Wrześniak
Polska, Kraków
03.02.2017
Tadeusz Piekarski
Polska, Secemin
03.02.2017
Tomasz Leśniak
Polska, Kraków
03.02.2017
Sebastian Bartusiak
Polska, Kraków
03.02.2017
Grzegorz Makowski
Polska, Ząbki
03.02.2017
Lidia Radwanek
Polska, Kraków
03.02.2017
Patryk Kruczek
Polska, Limanowa
03.02.2017
Kolegium Jagiellońskie Stany Gorski
Toruń
03.02.2017
Sebek Udała
Polska, Kraków
03.02.2017
Wojciech Wróbel
Polska, Głuchołazy
03.02.2017
Kamil Tomaszewski
Polska, Niewodna
03.02.2017
Rafał Kaminiarz
Polska, Kraków
03.02.2017
Andrzej Kurowski
Polska, Stryszów
03.02.2017
Jan Wrona
Polska, Limanowa
03.02.2017
Szymon Kogut
Kraków
03.02.2017
zdzisław hadała
Polska, kuźnia raciborska
03.02.2017
Japanserwis Tomasz Malec
Polska, Wrocław
03.02.2017
Tomasz Mamak
Tymbark
03.02.2017
Maciej Nawrot
Polska, Kraków
03.02.2017
Jakub Mazurek
Polska, Kraków
03.02.2017
Łukasz Szewczyk
Polska, Kraków (Kraków-Nowa Huta)
02.02.2017
KATARZYNA KLIMEK
Polska, ŁUŻNA 639
02.02.2017
Damian Olszewski
Polska, Konopiska
02.02.2017
Dariusz Skwarek
Kraków
02.02.2017
Lucjan Goliński
Kraków
02.02.2017
Grzegorz Tarkowski
Polska, Rudawa
02.02.2017
Michał Hybza
Biała Piska
02.02.2017
PIOTR PYKA
Polska, Skawina
02.02.2017
Adam Rapacz
Polska, Jaworzno
02.02.2017
Patryk Nowak
Trzciana
02.02.2017
Darek Pytel
Polska, Gdów
02.02.2017
Łukasz Zegartowski
Polska, Kraków
02.02.2017
Patrycja Trzepałka
Polska, Igołomia
02.02.2017
Karol Popławski
Polska, Radom
02.02.2017
Łukasz Pulchny
Polska, Kraków
02.02.2017
Tadeusz Siemieniecki
02.02.2017
Anna Stopa
Polska, Sieniczno
01.02.2017
Elżbieta Szmandra
Polska, Ruda Śląska
01.02.2017
Mateusz Gawlik
Polska, wieliczka
01.02.2017
Józef Cierniak
Polska, Zaborów
01.02.2017
Tomasz Fijał
Myślenice
01.02.2017
Dominik Możdżeń
Polska, Nowy Wiśnicz
01.02.2017
Łukasz Lulek
Polska, Kraków
01.02.2017
Jacek Figuła
01.02.2017
Jakub Woźniak
Polska, Chocznia
01.02.2017
ARTUR MĄCZEŃSKI
Polska, Kraków
01.02.2017
Krzysztof Mrozek
Polska, Kraków
01.02.2017
Szymon Rupa
Polska, Olsztyn
01.02.2017
Wojciech Cudzik
Polska, Kraków
01.02.2017
Maciej Karpiński
01.02.2017
Tomasz Slusarz
Bochnia
01.02.2017
Wojciech Łazarz
Polska, Jazowsko
01.02.2017
Adam Sikorski
Polska, Glinojeck
31.01.2017
mariusz dziuba
Polska, Kraków
31.01.2017
Piotr Strupczewski
Polska, Kraków
31.01.2017
HENRY-Elektroinstalacje Henryk Nieć
Polska, Czchów
31.01.2017
Janusz Szewczyk
Polska, Kraków
31.01.2017
Piotr Kilian
Polska, Dąbrowa Tarnowska
31.01.2017
Grzegorz Gul
Polska, Pysznica
31.01.2017
Wojtek Pszyk
Kraków
31.01.2017
Józef Augustyn
Polska, Miechów
31.01.2017
Damian Strongowski
Polska, Prokowo
31.01.2017
Krzysztof Koziński
Polska, Kraków
31.01.2017
Piotr Szydłowski
Kraków
31.01.2017
Marcin Nosal
Tarnawa Górna 60
31.01.2017
Piotr Pasternak
Polska, Olkusz
31.01.2017
Kamil Łukaszewski
Polska, Żeglce
31.01.2017
Gregor GS
Kraków
31.01.2017
Bartosz Baran
Kraków
31.01.2017
Wojciech Ścieszka
Polska, Kraków
31.01.2017
Andrzej Baś
Polska, Kraków
31.01.2017
Tamara Padło
Biadoliny
31.01.2017
Radek Kowalczyk
Polska, Piła
31.01.2017
Paweł Porębski
Polska, Kraków
31.01.2017
Alan Bartkowiak
Polska, Połajewo
31.01.2017
Dominik Kruszewski
Australia, Gold Coast
30.01.2017
Janczarek
Polska, Kraków
30.01.2017
Piotr Slowik
30.01.2017
Sylwia Słobodzian
Polska, Kraków
30.01.2017
Grzegorz DRab
Kraków
30.01.2017
Łukasz Ryszka
Polska, Tychy
30.01.2017
andrzej suder
Polska, Kraków
30.01.2017
Małgorzata Bała
Polska, Kraków
30.01.2017
Łukasz Wnęk
Polska, Lipnica Murowana
30.01.2017
Jakub Szumlakowski
Polska, Gorzów
30.01.2017
Krzysztof Handzel
Polska, Piekielnik 222
30.01.2017
Grzegorz Sylwesiuk
Polska, Rokitno
30.01.2017
Jakub Siwek
Polska, Kraków
30.01.2017
pawel Gaj
Szczecin
30.01.2017
Piotr Klima
Zabierzów Bocheński
30.01.2017
Mateusz Wojcik
Krakow
30.01.2017
Grzegorz Dziukiewicz
Kraków
29.01.2017
Damian Urbaniec
Polska, Kraków
29.01.2017
Grzegorz Król
Polska, Dubiecko
29.01.2017
Kamil Ficek
Polska, Tenczynek
29.01.2017
Michał Lichwała
Polska, Szczecin
29.01.2017
Szymon Barański
Kraków
29.01.2017
Jan Lelito
Polska, Warszawa
29.01.2017
Szymon Lelito
Polska, Kraków
29.01.2017
Ryszard Gadziała
Polska, Więcławice Stare
29.01.2017
Andrzej Grabowski
Polska, Kraków
29.01.2017
Bartosz Wołkowicz
Polska, Ciężkowice
29.01.2017
Kamil Klimala
Polska, Kraków
29.01.2017
Paweł Jabcoń
Polska, Warszawa
29.01.2017
Piotr Sałagacki
Polska, Warszawa
29.01.2017
Krystian Grabas
Kalników
29.01.2017
Kuba Trędowski
Polska, Kraków
29.01.2017
Sebastian Chmielewski
Polska, Częstochowa
29.01.2017
Wojciech Kosowski
29.01.2017
Maciej Hamarowicz
29.01.2017
Sebastian Waszkiewicz
Polska, Kraków
29.01.2017
Mateusz Babula
29.01.2017
Ryszard Flak
Kraków
29.01.2017
Marek Hałoń
Polska, Kraków
29.01.2017
Marcin Stach
Polska, Leszczawa Dolna
29.01.2017
Konrad Motyl
Polska, Tenczynek
29.01.2017
Paweł Wrona
Polska
29.01.2017
Przemek Kowalski
Polska, Trzebielino
29.01.2017
Norbert Paluch
Polska, Kraków
29.01.2017
Dariusz Partyka
Polska, Kraków
29.01.2017
Przemysław / RG SP.J. Bochenek
Polska, MODLNICA
29.01.2017
Łukasz Kasiniak
Raba Wyżna
29.01.2017
Rafał Sztabowski
Skarżysko-Kamienna
29.01.2017
Paweł Kowalczyk
Polska, Karczew
29.01.2017
Łukasz Dukat
Polska
29.01.2017
Krzysztof Wichary
Polska, Lubliniec
29.01.2017
Mateusz Motyl
Polska, Tenczynek
29.01.2017
Radosław Łaskawiec
Polska, Olkusz
29.01.2017
Przemysław Knaź
29.01.2017
Kasia Jankowska
Polska, Kraków
29.01.2017
Jakub Szymski
Polska
29.01.2017
Michał Dusik
Polska, Bulowice
29.01.2017
Arkadiusz Łenyk
Polska, Tenczynek
29.01.2017
Piotr Salawa
Polska, ZAKRZÓW 382
29.01.2017
Mateusz Gaca
Polska, Żary
29.01.2017
Dariusz Piwowarczyk
Polska, Czechowice-Dziedzice
29.01.2017
Tomasz Walczak
Krakow
29.01.2017
Mateusz Gucwa
29.01.2017
Tomasz Szeląg
Polska, Kraków
29.01.2017
Marek Pogoda
Polska, Kraków
29.01.2017
Sławomir Jędrzejowski
Polska, Sułkowice
29.01.2017
Przemysław Ślęzakiewicz
Polska, Radomsko
29.01.2017
Tomasz Wojas
Polska, Chrzanow
29.01.2017
Agnieszka Zacińska
Polska, Kraków
29.01.2017
Mateusz Styczyński
29.01.2017
Krzysztof Jewuła
Polska, Kraków
29.01.2017
Marcin Macioszek
Warszawa
29.01.2017
Stanisław Maciołek
Polska, Kraków
29.01.2017
Marek Curyło
Głubczyce
29.01.2017
Damian Matlęga
29.01.2017
Grzegorz Solarz
Polska, Jaroszowiec
29.01.2017
Jakub Kamenczak
Polska, Kraków
29.01.2017
Krzysztof Hyży
Polska, Minoga
29.01.2017
Sebastian Longa
29.01.2017
Wojciech Dąbrowski
Szerzyny
29.01.2017
Wojciech Zakrzewski
Polska, Zielonki
29.01.2017
Wojciech Adamski
Polska, Brzezie
29.01.2017
Kamil Wiszniewski
Polska, Orneta
29.01.2017
Paweł Nawrocki
Polska, Kwidzyn
29.01.2017
Robert Szalankiewicz
29.01.2017
Andrzej Ziemba
Polska, Libiąż
29.01.2017
Slawomir Saklak
Polska, Wojnicz
29.01.2017
Mateusz Waszkiewicz
Polska, Kraków
29.01.2017
Wojciech Rambo Przybyłowicz
Polska, Biecz
29.01.2017
Sławek Dzimira
Rzeszów
29.01.2017
Adrian Wantowski
Polska, Rybno
29.01.2017
Marcin Szalus
Polska, Nowa Sarzyna
29.01.2017
Kuba Ka
29.01.2017
Adrian Bębenek
Polska, Wielkie Drogi
29.01.2017
Rafał Furgał
Polska, Kraków
29.01.2017
Filip Pitera
Polska, Modlnica
29.01.2017
Konrad Bujak
29.01.2017
Bartek Lenart
29.01.2017
Grzegorz Mazurek
Polska, Gdańsk
29.01.2017
Tomasz Czwartkiewicz
Polska, Niepołomice
29.01.2017
Katarzyna Kardynał
Łobodno
29.01.2017
Dawid Ziaja
Polska, Wierbka
29.01.2017
Anna Desoń
Polska, Kraków
29.01.2017
Sebastan Zelek
Polska, Wojakowa
29.01.2017
Sławomir Klich
Polska
29.01.2017
Piotr Radwański
Polska, Niepołomice
29.01.2017
Michał Kobylarz
Polska, Liszki
29.01.2017
Radosław Siwiński
Polska, Kamienna Góra
29.01.2017
Sebastian Dyduła
Polska, Kraków
29.01.2017
Patryk Waluś
Polska, Szaflary
29.01.2017
Kamil Kuźma
Polska, Brzezinka Dolna
29.01.2017
Arek Turyna
29.01.2017
Łukasz Wiercioch
Polska, Szczawnica
29.01.2017
Marcin Płatek
Polska, Pińczów
29.01.2017
Dominika Kania
Stany Zjednoczone, Pocono Summit
29.01.2017
Ryszard Olivier Herbut
Polska, Kraków
29.01.2017
Szymon Szklarz
29.01.2017
Jan Surdziel
Kraków
28.01.2017
Michał Pęgiel
Polska, Kraków
28.01.2017
Adam Dębiński
Polska, Kraków
28.01.2017
Katarzyna Parylak
Polska, Kraków
28.01.2017
Grzegorz Krzyżak
Polska, Kraków
28.01.2017
Przemysław Wajda
Kraków
28.01.2017
Łukasz Ślusarczyk
28.01.2017
Jakub Palczewski
28.01.2017
Katarzyna Balachowska
Polska, Staniątki
28.01.2017
Arkadiusz Rybka
Polska, Tymbark
28.01.2017
Robert Głuc
Wielka Brytania, Blackburn
28.01.2017
Adrian Tylek
28.01.2017
Mariusz Kuliszewski
Wielka Brytania, Londyn
28.01.2017
Piotr Wołyniec
Polska, Iwanowice
28.01.2017
Konrad Smacki
Polska, Wodzisław
28.01.2017
Dariusz Banach
Polska, Kraków
28.01.2017
Łukasz Szot
Polska, Sulejówek
28.01.2017
Marcin Szczurek
Polska
28.01.2017
Marcin Fidelus
Polska, Stronie 15
28.01.2017
Szymek Dziadkowiec
28.01.2017
Sławomir Nowak
Polska, Gorlice
28.01.2017
Franek Chmiel
28.01.2017
Marek Ziaja
Polska, Kraków
28.01.2017
Olga Ołowska
Polska, Węgrów
28.01.2017
Piotr Franaszek
Polska, Kraków
28.01.2017
Adam Muszyński
Polska, Kraków
28.01.2017
Wojciech Krakowski
Polska, Poznań
28.01.2017
Artur Salamon
Polska, Kraków
28.01.2017
Krzysztof Najder
Polska, Skawina
28.01.2017
Patryk Dudziak
Polska, Czaniec
28.01.2017
Tomasz Duda
Polska, Przeginia
28.01.2017
Kacper Nepokoj
Polska, Jedlina-Zdrój
28.01.2017
Arkadiusz Majewski
Polska, Jaworzno
28.01.2017
Paweł Górecki
28.01.2017
Daniel Waszczyk
Wielka Brytania, Cannock
28.01.2017
Katarzyna Słota
Polska, Kraków
28.01.2017
Wojtek Szydłowski
Polska, Leńcze
28.01.2017
Rafał Krzanak
Polska, Wieprz
28.01.2017
Magdalena Gawin
Polska, Skawina
28.01.2017
Kamil Suder
Polska, Kraków
28.01.2017
Marcin Karwacki
Polska, Kraków
28.01.2017
Paweł Łyko
Polska, Wieliczka
28.01.2017
Tomasz Marzec
Polska, Kraków
28.01.2017
Kamil Kasprzak
Bulowice
28.01.2017
Marta Wcisło
Polska, Kraków
28.01.2017
Lukasz Janowiec
Stany Zjednoczone, Des Plaines
28.01.2017
Michal Ambrozik
Stany Zjednoczone, Des Plaines
28.01.2017
Mateusz Góralczyk
Siercza
28.01.2017
Leszek Obrzut
Polska, Grybów
28.01.2017
Bartosz Hurec
Polska, Włynkówko
28.01.2017
Cezary Misiąg
27.01.2017
Damian Szczyrek
Wielka Brytania, Weston Super Mare
27.01.2017
Artur Guzik
27.01.2017
bigi bigi
27.01.2017
Sebastian Schnell
Polska, Kraków
27.01.2017
Leon Leonidas
27.01.2017
Arkadiusz Piech
Polska, Kraków
27.01.2017
Paweł Łaciak
Polska, Gdów
27.01.2017
Mariusz Płachta
Polska, Zakliczyn
27.01.2017
Rafał Gawlik
27.01.2017
Jacek Matusiak
Polska, Kraków
27.01.2017
Mateusz Łachut
27.01.2017
Rafał Bogusz
27.01.2017
Konrad Marszałek
27.01.2017
Grzegorz Jarosz
Polska, Bargłów Kościelny
27.01.2017
Krzysztof Zieliński
Polska, Gostwica
27.01.2017
Jakub Wróbel
Polska, Łysa Góra
27.01.2017
Wojtek Jarosz
Łętowe
27.01.2017
Damian Miszczak
Polska, Szczecin
27.01.2017
Krzysztof Kuśnierz
Polska, Kraków
27.01.2017
Krzysztof Molendys
Polska, Gdów
27.01.2017
Jacek Wilk
Polska, JANUSZOWICE
27.01.2017
Jarosław Sitko
Polska, Kraków
27.01.2017
Mirosław Krasnodębski
Polska, Wola Zarczycka
27.01.2017
Jolanta Walczykowska
Polska, Kraków
27.01.2017
Filip Kozik
Polska, Brzegi 33
27.01.2017
Michał Kolberski
Kraków
27.01.2017
Leszek Moniowski
Kraków
27.01.2017
Mateusz Łukowicz
Polska, Brzostek
27.01.2017
Grzegorz Wedler
27.01.2017
Radosław Grabysa
Polska, Stronie
27.01.2017
Mariusz Poprawa
Polska, Stronie
27.01.2017
Michal Czapor
27.01.2017
Agnieszka Krzyworzeka
Kraków
27.01.2017
Maciej Zimoląg
Kraków
27.01.2017
Dawid Kalicki
Polska, Kraków
27.01.2017
Agata Paczka
Polska, Gorzów Wielkopolski
27.01.2017
Filip S. G.
Polska, Kraków
26.01.2017
Damian Kulik
Polska, Wielkie Drogi
26.01.2017
Michał Rębiasz
Polska, Kraków
26.01.2017
Robert Sermak
Polska, Chrzanów
26.01.2017
Jan Andruszko
Polska, Kraków
26.01.2017
Mariusz Bieda
Polska
26.01.2017
Krzysztof Koza
Polska, Kraków
26.01.2017
Michał Sieprawski
Polska, Kraków
26.01.2017
Arleta Gibes
Polska
26.01.2017
Piotr Jarosz
26.01.2017
Arkadiusz Lekki
bochnia
26.01.2017
Paweł Makola
Polska, Wysocice
26.01.2017
Grzegorz Pasławski
Polska, Kraków
26.01.2017
Tomasz Klimaszewski
Stany Zjednoczone, Darien
26.01.2017
Maksym Świst
Polska, Trawniki
25.01.2017
Bogusław Cebulski
Polska, Odolanów
25.01.2017
rafał wilk
modlniczka
25.01.2017
Mirosław Sala
Polska, Jusczyn
25.01.2017
Bartek Sarga
Kraków
25.01.2017
Łukasz Kopijka
Polska, Piekary
25.01.2017
Maciek Ziembla
Kraków
25.01.2017
Łukasz Gancarz
25.01.2017
Mateusz Stanaszek
Polska, Kraków
25.01.2017
Kamil Nowak
Polska, Sandomierz
25.01.2017
Artur Sokołowski
Barlinek
25.01.2017
Dawid Kuryłowicz
Kraków
25.01.2017
Piotr Sławik
Polska, Kraków
25.01.2017
Jakub Czyżewski
Polska, Kraków
25.01.2017
Łukasz Kulig
Polska, Wężerów
25.01.2017
Mariusz Mendyka
Polska, Brzozów
25.01.2017
Szymon Adamski
25.01.2017
Robert Michalak
Polska, Poznań
25.01.2017
Kamil Dębiński
Polska, Juszczyn
25.01.2017
Łukasz Krawczyk
Polska, Rzeszów
25.01.2017
Radek Wiliński
Polska, Kraków
24.01.2017
Sylwia Królik
Polska, Piekary
24.01.2017
Grażyna Królik
24.01.2017
Eliza Królik
Piekary
24.01.2017
Gabrysia Królik
Polska, Piekary
24.01.2017
Zdzisław Królik
Piekary
24.01.2017
Marcin Cecuga
Polska, Kraków
24.01.2017
Krzysiek Góra
Polska, Bibice
24.01.2017
Rafał Banaś
24.01.2017
Damian Klupa
Kraków
24.01.2017
Remonty"MARECKI" .
Polska, Bieruń
24.01.2017
Łukasz Góral
Polska, Kraków
24.01.2017
Rafał Marszalik
24.01.2017
Łukasz Jeziorek
Polska, Podłęże
24.01.2017
Robert Michalik
Kraków
24.01.2017
Adrian Mędrek
Kraków
24.01.2017
Ola Zając
Wieliczka
24.01.2017
Wojciech Gajos
Polska, Kraków
24.01.2017
Tomasz Malinowski
24.01.2017
Sławomir Chudzik
Polska, Kraków
24.01.2017
Sebastian Wender
Polska, wałbrzych
24.01.2017
Paweł Rylewicz
24.01.2017
Mateusz Radwański
24.01.2017
Jan Potępa
Polska, Kraków
24.01.2017
Rafał Olejnik
Polska, Działoszyn
24.01.2017
Mateusz Iskrzycki
24.01.2017
Piotr Włodarczyk
Polska, Gdów
24.01.2017
Damian Smędra
Polska, Naklik
24.01.2017
Adrian Tarnawski
Norwegia, Horten
24.01.2017
Adrian Smalec
Polska, Przemków
24.01.2017
Jacek Bogacki
Polska, Kraków
24.01.2017
Janusz Pacułt
Polska, Wielkie Drogi
24.01.2017
Romuald Kaczmarczyk
Polska, Kraków
24.01.2017
ANDRZEJ MAKSYMOWICZ
Polska, OLKUSZ
24.01.2017
Anna Pacułt
24.01.2017
Maciej Musiał
Polska, Kraków
24.01.2017
Krzysztof Rapcia
Polska
24.01.2017
Tadeusz Cebula
Stany Zjednoczone, Palatine
24.01.2017
Mateusz Pęczek
Polska, Maków Podhalański
24.01.2017
Maciej Gacek
Polska, Zagórz
24.01.2017
Maciej Górski
Polska, Stubno
24.01.2017
Adam Koziński
23.01.2017
Mateusz Duda
Gorlice
23.01.2017
Julia Majka
Polska, Kraków
23.01.2017
Artur i Olga Giergielewicz
Polska, Myszków
23.01.2017
Artur Olejarz
Polska, Kraków
23.01.2017
Artur Strojek
Polska, Słomniki
23.01.2017
Marcin Siwek
Polska, Niepołomice
23.01.2017
Tomasz Kowalcze
Dobczyce
23.01.2017
Sławomir Sporek
Polska, Radocza
23.01.2017
Arkadiusz Pietraszewski
Polska, Kraków
23.01.2017
Maciej Budzowski
Polska, Zakliczyn
23.01.2017
Marcin Błachut
23.01.2017
Sebastian Zuziak
Polska, Nisko
23.01.2017
Stanisław Stachoń-Goł
Polska, Zakopane
23.01.2017
Krzysztof Leśniak
Irlandia, Kilkenny
23.01.2017
Norbert Bujas
23.01.2017
piotr kolasa
Polska, leńcze
23.01.2017
Andrzej Rakuś
Polska, Poznań
23.01.2017
Piotr Frankowski
Polska, Trójmiasto
23.01.2017
Damian Dukat
Polska, Kraków
23.01.2017
Roger Ćwieląg
Poznań
23.01.2017
Mateusz Izdebski
Polska
23.01.2017
Magdalena Nowak
Polska, Siedlec
23.01.2017
Marcin Wóicik
Polska, Wieliczka
23.01.2017
Jarosław Rodak
Kraków
23.01.2017
Paweł Hanczaryk
Polska, Wymiarki
23.01.2017
Beniamin Salwa
22.01.2017
Krzysztof Nęcka
Nielepice
22.01.2017
P.H.U. NEMBUD Jan Ulman Ulman
Polska, Myślenice
22.01.2017
Jakub Główczyński
21.01.2017
Michał Kacprzyk
Grabów nad Pilicą
21.01.2017
Dariusz Kogutowicz
Polska, Brzesko
21.01.2017
Dagmara Rz
21.01.2017
Marcin Starowicz
Polska, Kraków
21.01.2017
patrycja kapcia
królówka
21.01.2017
Adam Długokęcki
21.01.2017
Marcin Atroszczyk
Polska, Kraków
21.01.2017
Łukasz Kasperek
Polska, Chorzów
21.01.2017
Wacław Cygan
Polska, Świątniki Górne
20.01.2017
Bartłomiej Borówka
Polska, Kraków
20.01.2017
Marek Czesak
Polska, Rzezawa
20.01.2017
Łukasz Kwarciński
Polska, Gorlice
20.01.2017
Paweł Kosek
Wołowice
20.01.2017
Tomasz/XL Visions Worek
Stany Zjednoczone, Bensenville
20.01.2017
Jacek Gumula
20.01.2017
Michał Markut
20.01.2017
Sebastian Talapka
Polska, Wieliczka
20.01.2017
Maciej Sutor
20.01.2017
E-System Rafał Jagła
Polska, Wolbrom
20.01.2017
Eliza Dąbek
Polska, Trzebinia
20.01.2017
Krystian Kapica
20.01.2017
Adam Powrózek
Rzeszów
20.01.2017
Grzegorz Chmielnicki
Polska, Lusina
20.01.2017
Jacek Kuś
Polska, Kraków
20.01.2017
Mikołaj Wójcik
20.01.2017
Kamil Krasuski
Polska, Siedlce
20.01.2017
Agnieszka Jurowicz
Polska, Kraków
20.01.2017
Artur Królikowski
Polska, Wieliczka
20.01.2017
Mateusz Buczyński
Polska, Faliszówka
20.01.2017
Jakub Bogucki
20.01.2017
Marcin Balwierz
Polska, Kraków
20.01.2017
Krzysztof Tomczyk
Polska, Kraków
20.01.2017
Michaś Gruszka
Polska, Niedźwiada
20.01.2017
Michał Krawiec
Polska, Miłków
19.01.2017
Marcin Głód
Bochnia
19.01.2017
Rafał Kura
Polska, Kraków
19.01.2017
Dawid Zimny
19.01.2017
Łukasz Hajduk
Polska, Kraków
19.01.2017
Adrian Dec
Kraków
19.01.2017
Krzysztof Pobiarżyn
Polska, Wrocław
19.01.2017
LOMBARD DĘBOWSKI
KRAKÓW
19.01.2017
Rafal Pichla
Polska, Kraków
19.01.2017
Piotr Żyła
Polska, Przytkowice
18.01.2017
Rafał Langner
Polska, Zawiercie
18.01.2017
Grzegorz Kotarba
Irlandia, Bettystown
18.01.2017
Robert Sacha
Polska, Brzeg
18.01.2017
Roman Strumiński
Polska, Gaj
18.01.2017
Łukasz Wieczorek
Polska, Kraków
18.01.2017
Mateusz Swatek
Polska, Koprzywnica
18.01.2017
Wiktor Trzaska
Polska, Kraków
18.01.2017
Mariola Treszczynska
Polska, Gorzów Wielkopolski
18.01.2017
Kamil Korecki
Polska, Opole Lubelskie
18.01.2017
Krzysztof Szczupak
Polska, Michałowice
18.01.2017
Marcin Knych
Polska, Ropczyce
18.01.2017
Dawid Dura
Polska, Zbąszyń
18.01.2017
Jakub Litwiński
Polska, Nowy Sącz
18.01.2017
Roman Zawiliński
18.01.2017
Paweł Kasprzyk
Polska, Dulowa
18.01.2017
Marcin Jurek
Polska, Sulechów
17.01.2017
Remik Woroniecki
Wielka Brytania, Chelsford
16.01.2017
Miłosz Wawro
Polska, Libiąż
16.01.2017
Gabriela Molicka
Polska, Kraków
16.01.2017
Rafał Liśkiewicz
Polska, Głogczów 72
16.01.2017
Grzegorz Majerek
16.01.2017
Piotr Kolodziejczyk
Szwecja, Stockholm
16.01.2017
Damian Polek
Polska, Lipnica Górna
16.01.2017
Bartosz Bakalarz
Polska, Kraków
16.01.2017
Sebastian Włodarz
Polska, Kraków
16.01.2017
Agnieszka Łach
Polska, Staniątki 202
16.01.2017
Piotr Madej
15.01.2017
Katarzyna Anna Kopijka
Polska, Piekary
15.01.2017
Maciej Bożek
Kraków
15.01.2017
Mateusz Czaja
Polska, Krzywaczka
15.01.2017
Joanna Rynkowska
Polska, Janowice Wielkie
15.01.2017
Miroslaw Ochman
Polska, Kamienica
15.01.2017
Sławomir Juszczak
Polska, Łyczanka
15.01.2017
Michał Słota
Polska, Kraków
15.01.2017
Grzegorz Bebej
Polska, Kraków
15.01.2017
Dawid Bienias
Polska, Bochnia
15.01.2017
Dawid Włodarczyk
Polska, Koniecpol
15.01.2017
Łukasz Podsada
Polska, Kraków
15.01.2017
Alan Pakosz
Polska, Kraków
15.01.2017
Rafał Jewuła
Kraków
15.01.2017
BarTrpc Ro Zum
15.01.2017
Tomasz Stefański
Kraków
15.01.2017
Konrad Bartosz
Krakow
15.01.2017
Michał Hajduk
Polska, Kraków
15.01.2017
Sławomir Szpulecki
Polska, Kraków
14.01.2017
Rafał Piasecki
Polska, Kraków
14.01.2017
Dawid Trzaskoś
14.01.2017
Kuba Larwa
Polska, Leżajsk
14.01.2017
Waldemar Karaś
Polska, Skawina
14.01.2017
Łukasz Mazur
Polska, 05-500 ŁOZISKA
14.01.2017
Michał Krzyżanowski
14.01.2017
Erwin Legutko
Myślenice
14.01.2017
Krzysztof Cygan
Polska, Sieraków
14.01.2017
Arkadiusz Sroka
Myślenice
14.01.2017
Jakub Krawczyk
Polska, Podłęże
14.01.2017
Paweł Hałoń
Polska, Kraków
14.01.2017
Mateusz Kurlit
Skawina
14.01.2017
Cezary Milewski
Polska, Piaseczno
14.01.2017
Stanislaw Walaszczyk
Polska, Kraków
14.01.2017
Michał Mikuła
Polska, Dębica
14.01.2017
Arkadiusz Płatek
Polska, Kraków
14.01.2017
Sebastian Stefanik
Polska, Zakopane
14.01.2017
Maciej Maziarski
Polska, Tarnów
14.01.2017
Andrzej Zaręba
Polska, Kraków
13.01.2017
Chris KIDA
Kanada, Mississauga
13.01.2017
Kamil Marcinkowski
Polska, Kraków
13.01.2017
Joachim Dębosz
Polska, Wieliczka
13.01.2017
Krzysztof Marzec
Kraków
13.01.2017
Rafał Bomba
Kraków
13.01.2017
Kamil Kozlowski
Polska, Skawina
13.01.2017
Łukasz Wyrobek
Polska, Kraków
13.01.2017
Robert Kościelniak
Kraków
13.01.2017
Mateusz Wyrwiak
13.01.2017
Jakub Papuga
Polska, Bochnia
13.01.2017
Łukasz Woźniak
Polska, Długie
13.01.2017
Damian Pławecki
żegocina
13.01.2017
Szymon Kościelnik
Polska, Przeciszów
13.01.2017
Paweł Wieczorkowski
Polska, Warszawa
13.01.2017
Paweł Modelski
13.01.2017
Marcin Sroka
Polska, Kraków
13.01.2017
Michał Szatkowski
Krynica-Zdrój
13.01.2017
Dawid Zuber
Polska, Kraków
13.01.2017
tomasz hajnos
13.01.2017
Jakub Wojtusik
Polska, Niepołomice
13.01.2017
Michał Tomaszewski
Bieńkówka
13.01.2017
Tomasz Buczek
Polska, Kraków
13.01.2017
Dominik Żmijewski
Kraków
13.01.2017
Paweł Mendys
Polska, Kraków
13.01.2017
Konrad Strach
Polska, Stanisławice
12.01.2017
Tomasz Paletko
Polska, Kraków
12.01.2017
Katarzyna Skonieczka
Polska, Mogilany
12.01.2017
Leszek Ziembla
Polska, Kraków
12.01.2017
Wiktor Wysocki
Irlandia, Dublin
12.01.2017
Kamil Kolasa
Polska, Kraków
12.01.2017
Jakub Druzic
Kraków
12.01.2017
Damian Nowak
Polska, Radziemice
12.01.2017
Mateusz Hanus
Polska, Posada Górna
11.01.2017
Łukasz Kotra
Polska, Okocim
11.01.2017
Tomasz Chronowski
Polska
11.01.2017
Szymon Warias
11.01.2017
Pawel Muras
Polska, Wieliczka
11.01.2017
Marcin Kruczek
Polska, Krzyszkowice
11.01.2017
Wojciech Ryszka
Bochnia
10.01.2017
Wacław Stobierski
Polska, Nowy Sącz
10.01.2017
Grzegorz Kępski
Polska, Nowy Żmigród
10.01.2017
Jakub Jurka
Polska, Inwałd
10.01.2017
Marcin Szuliński
Polska, Gołaczewy
10.01.2017
ŁUKASZ PADUCH
Polska, bochnia
10.01.2017
Bartłomiej Pabiasz
Polska, Kraków
10.01.2017
Rafał Mazurek
Polska, Sosnowiec
10.01.2017
Mirosław Dudziński
Polska, Kraków
09.01.2017
Marek Kupiec
Polska, Kietrz
09.01.2017
Rafał Kaminiarz
Polska, Kraków
08.01.2017
Ryszard Nikiel
Polska, Chybie
07.01.2017
Kamil Gnat
Zabajka
07.01.2017
Bartek Obrok
Polska, Wieliczka
07.01.2017
Mariusz Sieńczewski
Polska, Łódź
07.01.2017
WOJCIECH PAŁKA
Polska, SKAWNA
06.01.2017
Mariusz Witek
Polska, Kraków
06.01.2017
Jacek Kawiako
Polska, Jelenia Góra
06.01.2017
Aleksandra Krawczyk
Polska, Iwanowice
06.01.2017
Marcin Skowron
Polska, Bielsko-Biała
06.01.2017
Daniel Schink
Polska, Warszawa
06.01.2017
Andrzej Żbik
Polska, Kraków
06.01.2017
Kamil Kalisz
Polska, Węgrzce
06.01.2017
Jacek Świerczek
Polska, Kraków
06.01.2017
Jan Szczepaniec
Lubień
05.01.2017
Krzysztof Młynarz
Polska, Libiąż
05.01.2017
Grzegorz Siudek
05.01.2017
Paweł Milka
Polska, Kraków
05.01.2017
Artur Słowik
05.01.2017
Katarzyna Okołowska
Polska, Ogrodzieniec
05.01.2017
Mikołaj Fischer
05.01.2017
Przemysław Łodyga
Polska, Kraków
05.01.2017
Michał Gać
Polska, Węgrzce
05.01.2017
JACEK PTAK
Polska, STARE ŻUKOWICE
05.01.2017
Mariusz Milc
Polska, Skawina
05.01.2017
Krzysztof Koziol
Stany Zjednoczone, Chicago ridge,Il
05.01.2017
Szymon Jan Piwowar
Wielka Brytania, Dartford
05.01.2017
Dominik Łuczak
Polska, Błaszki
04.01.2017
PRZEMYSŁAW PIĘTA
Polska, SKARBIMIERZ OSIEDLE
04.01.2017
Andrzej Zalewski
Polska, Gdańsk
04.01.2017
Kacper Szewczyk
Polska, Rabka - Zdrój
04.01.2017
Jakub Stolarczyk
Polska, Brzesko
04.01.2017
KRZYSZTOF Winiarski
Jelenia Góra
04.01.2017
ANNA ZMYSŁOWSKA
Polska, Wadowice
04.01.2017
Mariusz Kostecki
Polska, Kraków
04.01.2017
Michał Jaworski
Polska, Kraków
04.01.2017
Czesław Brzoskwinia
Polska, Kraków
04.01.2017
Edyta Kopacka
Wrocław
04.01.2017
Audrey i Maciej Korczyńscy
Polska, Kraków
04.01.2017
Dawid Gucwa
Polska, Kraków
04.01.2017
Marcin Kosiński
04.01.2017
Krzysztof Kawalec
Polska, Kraków
04.01.2017
Bartłomiej Bugaj
Polska, Siepraw
04.01.2017
Jarosław Kollar
Kraków
04.01.2017
Mariusz Raźniak
Polska, Kraków
04.01.2017
Łukasz Karwowski
Polska, Kraków
04.01.2017
Romuald Sitarz
Polska, Zamość
03.01.2017
Jakub Skrzypczyk
Polska, Wołczyn
03.01.2017
Kasia Wyrobiec
Polska, Kraków
03.01.2017
Marcin Ochlust
Polska, Bochnia
03.01.2017
Maciej Wójcik
Polska, Bochnia
03.01.2017
Paweł Kempa
Polska, Kraków
03.01.2017
Paweł Paleta
Polska, Kraków
03.01.2017
Jan Michalski
Polska, Podłęże
03.01.2017
Leszek Obrzut
Polska
03.01.2017
Jarosław Piątek
Polska, Rudnik
02.01.2017
Krzysztof Hrydziuszko
Polska, Szczawnica
02.01.2017
Iwona Mamak
Polska, Kamienica
02.01.2017
Mateusz Szwed
Polska, Krzęcin
02.01.2017
Michał Hans
Polska, Tokarnia
02.01.2017
Rafał Stolarzewicz
Polska, Kraków
02.01.2017
Anna Wesołowska
Polska, Kraków
02.01.2017
Lukasz Suwalski
Wielka Brytania, Coventry
02.01.2017
Dariusz Łukianiuk
Polska, Kraków
02.01.2017
Marcin Kieres
Polska, Chrzanów
02.01.2017
Łukasz Kyc
Polska, Rzeszów
02.01.2017
Izabela Roczniewska
Polska, Kraków
01.01.2017
Wojciech Kowalik
Polska, Brzezie
31.12.2016
Urszula Komenda
Polska, Słomniki
31.12.2016
Przemek Gadula
Polska, Kraków
31.12.2016
Maciej Przeginiak
Polska, Kraków
31.12.2016
Tomasz Dobrowolski
Wielka Brytania, Leicester
30.12.2016
Grzegorz Tucharz
Polska, Jerzmanowice 189
30.12.2016
Krzysztof Rams
Polska, Łazy Biegonickie 57
30.12.2016
Marek Brytan
Polska, DOBCZYCE
30.12.2016
Michał Huczyński
Polska, Kraków
30.12.2016
Krzysztof Wołoszczakiewicz
Polska, Libiąż
30.12.2016
Michał Kuklinski
30.12.2016
Marek Wąs
Polska, Strzelce Wielkie 55A
29.12.2016
Sławomir Gniecki
Polska, Lubomierz
29.12.2016
Grzegorz Bobka
Polska, Kraków
29.12.2016
Mariusz Kaleciński
Polska, Lubień
29.12.2016
Radosław Szempliński
Polska, Urzędów
29.12.2016
Tomasz Klimek
Polska, Kraków
29.12.2016
RYSZARD MICHALCZYK
Polska, IWONICZ
29.12.2016
Robert Chojnacki
Polska, Czechowice-Dziedzice
29.12.2016
Bartłomiej Kołpak
Polska, Rabka-Zdrój
29.12.2016
Bartosz Podsiedlak
29.12.2016
Monika Wachowska
Polska, Wyrzysk
29.12.2016
Marcin Ozimek
Polska, Jarosław
29.12.2016
Damian Dusza
29.12.2016
Łukasz Szumiec
Kraków
28.12.2016
Michał Kawula
Polska, Masłomiąca
28.12.2016
Przemysław Piskorz
Polska, Kraków
28.12.2016
Tomasz Gawryluk
Polska, Warszawa
28.12.2016
Mirosław Broś
Polska, Zastów
28.12.2016
Paweł Lisowski
28.12.2016
Łukasz Małysa
Polska, Bukowno
28.12.2016
Karolina Maślanka
Polska, Wieliczka
28.12.2016
Mateusz Maślanka
Polska, Wieliczka
28.12.2016
Jacek Wiśniewski
Polska, Pajęczno
28.12.2016
Radosław Noworyta
Polska, Grojec
28.12.2016
Sebastian Gacek
Polska, Bielsko-Biała
27.12.2016
Filip Skiendzielewski
Polska, Warszawa
27.12.2016
Edward Bigajski
Polska, Kraków
27.12.2016
Adam Pryka
Polska, Kraków
27.12.2016
Rafał Noworyta
Polska, Sułkowice
27.12.2016
Krzysztof Włodek
27.12.2016
Michał Wajdowicz
Polska, czarna
27.12.2016
Mateusz Bogdał
Polska, Raba Wyżna
27.12.2016
Daniel Habuda
Polska, Tomaszowice
27.12.2016
Tomasz Cieplak
27.12.2016
Krzysztof Zygarowicz
27.12.2016
Dawid Monkos
Polska, Lubliniec
26.12.2016
Paulina Krzywdzińska
Polska, Gardeja
26.12.2016
Bartłomiej Kogut
Polska, Katowice
25.12.2016
Krzysztof Kocher
Polska, Kłodzko
25.12.2016
Mirosław Zajdel
Polska, Iwonicz
25.12.2016
Paweł Wideł
Polska, Kraków
25.12.2016
Klaudia Syrek
Polska, Przytkowice
25.12.2016
Krzysztof Piotrowski
Polska, Kraków
25.12.2016
Marek Szuryga
Polska, Krasnystaw
25.12.2016
Joanna Chmiel
Polska, Wichrów
24.12.2016
Przemyslaw Kosmala
Polska, Radom
24.12.2016
Sebastian Stefański
Polska, Kraków
24.12.2016
Arkadiusz Stępień
Polska, Chrzanów
24.12.2016
Aleksandra Kaźmierczak
Toruń
24.12.2016
Rafał Urbaniak
Polska, Wieruszów
24.12.2016
Mateusz Wieszołek
Polska, Góra Kalwaria
24.12.2016
Michał Baster
Polska, Mników 254
24.12.2016
Paweł Konieczny
Polska, Kraków
24.12.2016
Marcin Żukowski
Polska, Łomża
24.12.2016
Marcin Piętka
24.12.2016
Waldemar Wroński
Polska, Sosnowiec
24.12.2016
Kuba Armata
Warszawa
23.12.2016
IRENEUSZ PASTERAK
Polska, STANISŁAW GÓRNY 81A
23.12.2016
Jakub Bratek
Polska, Przeciszów
23.12.2016
Paweł Radwan
Polska, Kraków
23.12.2016
Dariusz Kierepka
Różaniec
23.12.2016
Fabian Saulewicz
Polska, Wyszków
23.12.2016
Grzegorz Bykowski
Polska, Ropczce
23.12.2016
Grzegorz Sałapat
Polska, Bieńkówka
23.12.2016
Pawel Wilczynski
Polska, Żarów
23.12.2016
Paweł Zmikły
Polska, Radłów
23.12.2016
Błażej Demski
Polska, Ostrów Wielkopolski
23.12.2016
Tomek Tomczyk
23.12.2016
Paweł Ozga
Polska, Wielczka
23.12.2016
Mariusz Zięba
Polska, Wieliczka
23.12.2016
Robert Michalik
Polska, Wieliczka
23.12.2016
Szymon Fiedorowicz
Krakow
23.12.2016
Kacper Kubański
23.12.2016
Mateusz Szmigiel
Polska, Bielsko-Biała
23.12.2016
Mateusz Durak
Siepraw
23.12.2016
Rafał Szczeciński
Polska, Bochnia
23.12.2016
Jerzy Pociecha
Polska, Tarnów
23.12.2016
Piotr Flaga
Rzaska
22.12.2016
Tomasz Klamka
Kraków
22.12.2016
Wojciech Olejnik
Polska, Niepołomice
22.12.2016
Artur Rzepka
Polska, Sucha Beskidzka
22.12.2016
Sławomir Mamoń
Polska, Spytkowice
22.12.2016
Ebi Eusebio
22.12.2016
Maciej Duda
Polska, Kraków
22.12.2016
Tadeusz Repeta
Polska, Skawina
22.12.2016
Mateusz Kruczek
Polska, Tarnawa
22.12.2016
Pablo Wisła
Polska, Kraków
22.12.2016
Kamil Cygnar
Polska, Rzepiennik Strzyżewski
22.12.2016
Stanisław Kret
Polska, Częstochowa
22.12.2016
Bartosz Maryniarczyk
Polska, Warszawa
21.12.2016
Sławek Nowogórski
Polska, Ochotnica Dolna
21.12.2016
Zbigniew Kumorek
Polska, Kraków
21.12.2016
Jerzy Katarzynski
Polska, Kraków
21.12.2016
Tomasz Jarzembiński
21.12.2016
Lucjan Sułek
20.12.2016
Robert Dornicki
Wielka Brytania, Huntingdon
20.12.2016
Daniel Mączka
Polska, Kraków
20.12.2016
Szymon Grzywa
Polska, Jawiszowice
20.12.2016
Adam Koprowski
20.12.2016
Łukasz Sochacki
Francja, DEMOUVILLE
20.12.2016
Konrad Porada
Polska, Warszawa
19.12.2016
Mateusz Maniecki
Polska, Dobczyce
19.12.2016
Timothy Krol
Stany Zjednoczone, Kinnelon, New Jersey
19.12.2016
Aleksander Chryc
Polska, Łętownia
19.12.2016
Marcin Bujak
Polska, Myślenice
19.12.2016
Krzysztof Maniak
Polska, Kraków
19.12.2016
Mariusz Basiaga
Polska, Kamionka Wielka
19.12.2016
Dawid Mieszczak
19.12.2016
Adrian Rajda
19.12.2016
Mateusz Spicha
Polska, Wieliczka
18.12.2016
Rafał Wietrzyk
Polska, Kraków
18.12.2016
Anna Nastałek
Polska, Kraków
18.12.2016
Damian Nowak
Polska, Kraków
18.12.2016
Łukasz Idzik
Chrzanów
18.12.2016
Tomasz Pazera
Polska, Miechów
17.12.2016
Paweł Śladowski
Polska, Kraków
17.12.2016
PAWEŁ DUDA
Polska, SZCZUCIN
17.12.2016
Bartłomiej Bartosz
17.12.2016
Agnieszka Lubowicz
Kraków
17.12.2016
Dariusz Starzec
Wieliczka
16.12.2016
Zakład Ogólnobudowlany Poniewierski Tomasz Poniewierski
Polska, Oleśnica
16.12.2016
Marcin Mazur
Kraków
16.12.2016
Jakub Litwa
Kraków
16.12.2016
Romana Włoczewska
Polska, Kraków
16.12.2016
Justyna Zurowska-Cegielska
16.12.2016
Marcin Żak
Polska, Kraków
16.12.2016
Jakub Sołys
Krzywaczka
16.12.2016
Piotr Piwowarczyk
Irlandia, Dublin
16.12.2016
Agnieszka Sokół
Polska, Szastarka
16.12.2016
Andrzej Markuszka
Polska, Rzeszów
16.12.2016
Adrian Sikora
15.12.2016
Miłosz Wieliński
Polska, Gdynia
15.12.2016
Tomasz Kubala
Niepołomice
15.12.2016
Asia Bartoszewska
Polska, Gdańsk
15.12.2016
Altkom Akademia Litwa Iwona
Polska, Kraków
15.12.2016
Kuba Michalik
Polska, Limanowa
15.12.2016
Marek Szczupak
Polska, Kraków
15.12.2016
Jacek Przęczkowski
Polska, Kraków
15.12.2016
Emanuel Kogutek
Polska, Kraków
15.12.2016
RAFAŁ ZAWIEJSKI
Polska, MYŚLENICE
14.12.2016
rafał łyczko
Polska, kobiernice
14.12.2016
Krzysztof Węglewski
Polska, Zagórów
14.12.2016
Michał Cholewa
Polska, Kraków
14.12.2016
Damian Nędza
Polska, Gródek nad Dunajcem
14.12.2016
WOJCIECH MARSZAŁEK
Polska, BRZEZIE
14.12.2016
Paweł Kałuski
Polska, Skawina
14.12.2016
Artur Witek
Polska, Wola
14.12.2016
Tomasz Wroński
Polska, Stare Żukowice
14.12.2016
Daniel Wiczanowski
Czersk
14.12.2016
Andrzej Turbasa
Kraków
14.12.2016
Łukasz Przybyło
Polska, Skawina
14.12.2016
Mateusz Turek
Polska, Bochnia
13.12.2016
renata komendera
Polska, bulowice
13.12.2016
Maciej Jakóbczyk
Polska, Iwkowa
13.12.2016
Michał Grzywa
Polska, Kraków
13.12.2016
Adam Górka
Polska, Ostrołęka
13.12.2016
Wojtek Lachowski
Polska, Lublin
13.12.2016
Michał Koperek
Polska, Gaj
13.12.2016
Mateusz Strug
13.12.2016
Kamil Piecuch
Zawadzkie
13.12.2016
Katarzyna Strzałba
Kraków
13.12.2016
Tomasz Węgrzyn
Polska, Kraków
12.12.2016
Maciej Kamiński
Wielka Brytania, Barnsley
12.12.2016
Artur Dygas
Polska, Lipsko
12.12.2016
Daniel Tyndyk
Polska, Bolesławiec
12.12.2016
Bartosz Chmielnik
Polska, Tarnów
12.12.2016
Sebastian Bosniak
Wielka Brytania, Pershore
12.12.2016
Grzegorz Kopytko
Polska, Brzesko
12.12.2016
Piotr Budz
12.12.2016
Łukasz Więcek
Polska, Landek
12.12.2016
Łukasz Korzec
Polska, Dębica
12.12.2016
Szymon Windak
Polska, Kraków
12.12.2016
Monia Monia
Kraków
12.12.2016
DARIUSZ MURACH
Polska, Olsztyn
12.12.2016
Tomasz Michalak
Polska, Łososina Dolna
12.12.2016
Sławomir Zdziebko
Polska, Lublin
12.12.2016
Robert Kramarz
Polska, Jastrzębie Zdrój
12.12.2016
Jarosław Rola
Polska, Kraków
11.12.2016
Stanisław Rybicki
Polska, Kraków
11.12.2016
Maciej Smykla
11.12.2016
Sebastian Piętka
Polska, Smółki
11.12.2016
Fans4club .com
Polska
11.12.2016
Łukasz Jankowski
Polska, Strumień
11.12.2016
DAMIAN RAWSKI
Polska, GOWINO
11.12.2016
Daniel Smalec
Polska, Zakopane
11.12.2016
Paweł Karpiel
Polska, Tymowa
11.12.2016
Renata Gworek
Polska, Wielkie Drogi
11.12.2016
Szymon Żymankowski
Polska, Chrzanów
11.12.2016
Alicja Nosek
11.12.2016
Mateusz Sitek
Polska, Zdzieszowice
11.12.2016
Karol Wiecheć
Polska, Kraków
11.12.2016
Małgorzata Soja
Nowy-Korczyn
11.12.2016
Przemek Rynkiewicz
Polska, Jawiszowice
10.12.2016
Tomek Kozłowski
10.12.2016
Alan Zadarnowski
10.12.2016
Kamil Morawski
Polska, Kraków
10.12.2016
Wojciech Idzik
Polska, Warszawa
10.12.2016
Sebastian Fijał
10.12.2016
Sebastian Wójcik
Polska, Regulice
10.12.2016
Andrzej Woźniak
Polska, Zagórze
10.12.2016
Magdalena Gąsiorska
10.12.2016
Justyna Gębarowska
Polska, Kraków
10.12.2016
Grzegorz Malczyk
Polska, Chrzanów
10.12.2016
Adam Milczarek
Brzeg
10.12.2016
Wojciech Haniszewski
Polska, Kraków
10.12.2016
Mateusz Murawski
Polska, WĄBRZEŹNO
10.12.2016
Wojtek Fijałkowski
10.12.2016
Mirosław Obara
Polska, Kraków
10.12.2016
Michał Dudek
Kraków
10.12.2016
Tomek Sobczak
Polska, Lubień
10.12.2016
Tomek Włodarski
Kraków
10.12.2016
Adam Różycki
Polska, Golkowice 444
10.12.2016
Rafał Grabiasz
Polska, Żegocna
10.12.2016
Wojciech Bartyzel
10.12.2016
Marcin Słoma
Polska, Bochnia
10.12.2016
Wojciech Redzimski
Polska, Żukowo
10.12.2016
Michal Kielbasinski
Polska, Gdynia
10.12.2016
bartosz gibula
Stany Zjednoczone, arlington hts il
10.12.2016
Przemyslaw Kukula
Polska, Kraków
10.12.2016
Michał Sanetra
Polska, Żory
10.12.2016
Mariusz Kierczak
Polska, Skawina
09.12.2016
Mateusz Weryszko
09.12.2016
Damian Wątor
09.12.2016
Krzysztof Martyniak
Polska, Kraków
09.12.2016
Michał Holewa
Polska, Kraków
09.12.2016
Kamil Mrzygłód
Polska, Kraków
09.12.2016
Adrian Przebinda
Polska, Czernichów
09.12.2016
Marcin Pokrywka
Kraków
09.12.2016
Jaroslaw Swiercz
Wielka Brytania, Reading
09.12.2016
Adrian Obara
Polska, Kraków
09.12.2016
Dariusz Sakiewicz
Marki
09.12.2016
Dariusz Horak
Polska
09.12.2016
Michał Niedowóż
Polska, Chrzanów
09.12.2016
Krzysztof Budziński
Polska, Kraków
09.12.2016
Grzegorz Strzałba
Polska, Kraków
09.12.2016
Tomasz Brzeziński
09.12.2016
Michał Modelewski
Pionki
09.12.2016
Bartłomiej Pachacz
kraków
09.12.2016
Andrzej Siembab
Polska, Kraków
09.12.2016
Marcin Masłowski
Polska, Pawłowice
09.12.2016
Maciej Szymlet
Polska, Kraków
09.12.2016
Jarosław Micek
09.12.2016
wojciech maraszewski
Polska, NIEPOŁOMICE
09.12.2016
Ryszard Słomski
Polska, Nowy Sącz
09.12.2016
Piotr Truchlewski
Polska, Radom
09.12.2016
Dominik Szymanek
09.12.2016
Dawid Łojek
Kraków
09.12.2016
Kamil Łoś
Walawa
09.12.2016
Mariusz Pulchny
Włosań
09.12.2016
Michał Michniak
Polska, Nowy Wiśnicz
09.12.2016
Sebastian Babiarski
Stany Zjednoczone, Glenview
09.12.2016
Sławomir Trębla
Polska, Bielsko-BIała
09.12.2016
Mateusz Rogala
Polska, Jeżowe
09.12.2016
Krzysztof Nowakowski
Polska, Pogorzyce
09.12.2016
Błażej Jadwisieńczak
Polska, Pantalowice
09.12.2016
Mateusz Stankiewicz
Polska, Kraków
09.12.2016
Filip Jopek
Węgrzce Wielkie
09.12.2016
Piotr Sarota
Polska, Krzeszowice
09.12.2016
Gosia Idzik
09.12.2016
Elżbieta Ziembla
09.12.2016
Jakub Kulpa
Polska, Kraków
09.12.2016
Andrzej Smolik
Polska, Kraków
09.12.2016
Seba Abes
09.12.2016
Rafał Wisłocki
Polska, Ropa
09.12.2016
MODA I URODA ARKADIUSZ SMOLKA
KATOWICE
09.12.2016
Robert Kości
Polska, Krzeszów
09.12.2016
Damian Tuleja
Polska, Jasło
09.12.2016
Wojciech Popiel
Sanok
09.12.2016
Dariusz Dudziak
Polska, Kraków
09.12.2016
Dariusz Waśniowski
Polska, Rzezawa
09.12.2016
Marcin Spólnik
Polska, Stryszów
09.12.2016
Maciej Dyrkacz
09.12.2016
Jacek Marchański
Polska, Iwanowice
09.12.2016
Michał Stachura
Polska, Kraków
09.12.2016
Norbert Wąsowicz
Skawina
09.12.2016
Sebastian Karwowski
Szwecja, Stockholm
09.12.2016
Tomek Piskadło
Polska, Trzciana
09.12.2016
Lubomír Janků
Polska, Sierpc
09.12.2016
ATERIMA Dawid Sierży
Polska, Kraków
09.12.2016
Marcin Podsiadło
Polska, Kraków
09.12.2016
Krzysztof Jamroży
Polska, Miechów
09.12.2016
MARCIN SAŁANDZIAK
Polska, ŻARY
09.12.2016
Damian Bratek
Polska, Dąbrowa Górnicza
09.12.2016
Mikołaj Zerhau
Polska, Kadzidło
09.12.2016
Kacper Karoń
Wola Kalinowska
09.12.2016
Robert Głuszak
Polska, Piotrków Trybunalski
09.12.2016
Rafal Kepski
Irlandia, Dunboyne
09.12.2016
Jakub Kucharczuk
Polska, Libiąż
09.12.2016
Wojciech Rydzik
Polska, Kraków
09.12.2016
Dawid Urbaniec
Polska, Kraków
08.12.2016
Adrian Bereżyński
Polska, Kraków
08.12.2016
Krzysztof Karbownik
Polska, wodzisław śląski
08.12.2016
Dawid Wasielak
Polska, Nowy Targ
08.12.2016
Marek (Kibic (L)egii)
Polska, Warszawa
08.12.2016
Szczepan Jędrusik
Polska, Kraków
08.12.2016
Piotr Hrabia
Wola Filipowska
08.12.2016
Jakub Gurdek
Polska, Spytkowice
08.12.2016
Jacek Sarliński
Polska, Łapczyca
08.12.2016
Bartłomiej Skoplak
Polska, Kraków
08.12.2016
Dawid Kwiecień
Polska, Nowe Brzesko
08.12.2016
Wiesław Palichleb
Polska, Kuków
08.12.2016
Michał Leniec
Polska, Poznań
08.12.2016
Bartosz Krawiec
Polska, Bochnia
08.12.2016
Piotr Skóra
Polska, Słupsk
08.12.2016
Łukasz Balon
Polska, Kraków
08.12.2016
Grzegorz Migdał
Polska, Okocim
08.12.2016
Konrad Filek
Polska, Kraków
08.12.2016
Michał Walczak
Polska, Kraków
08.12.2016
Piotr Wyjadłowski
Polska, Kraków
08.12.2016
Bartłomiej Molczyk
Norwegia, Oslo
08.12.2016
Jerzy Michalski
Polska, Bytom
08.12.2016
marek baran
Polska, zakliczyn
08.12.2016
Łukasz Stalmach
Kraków
08.12.2016
Marcin Cupał
Kraków
08.12.2016
Luka Tomm
Polska
08.12.2016
Tomasz Szwejser
Polska, Kraków
08.12.2016
Marek Nowos
Polska, Nowy Targ
08.12.2016
Grzegorz Skwarczyński
Kraków
08.12.2016
CHATAIN Aurélien
Francja, FERNEY VOLTAIRE
08.12.2016
Krzysiek Rygała
Polska, Czerwieńsk
08.12.2016
Kacper Krzysztofik
08.12.2016
Paweł Malinowski
Polska, Kraków
08.12.2016
Olaf Borowski
Polska, TRZEBINIA
08.12.2016
Konrad Jaworski
Polska, Warszawa
08.12.2016
Artur Czechowski
08.12.2016
Damian Burkat DamPRO
Polska, Bochnia
08.12.2016
Dariusz Kupczyk
Polska, Kraków
08.12.2016
Mateusz Sabal
Polska, Żywiec
08.12.2016
Tomasz Dańda
Kraków
08.12.2016
Marcin Fus
Biłgoraj
08.12.2016
Marcin Kuziel
08.12.2016
Ignacy Stolarski
Polska, Kraków
08.12.2016
Karol Świgut
Ostrów Wielkopolski
08.12.2016
IGOR NOWAK
JAWORZNO
08.12.2016
Wojciech Piróg
Polska, Cholewiana Góra
08.12.2016
Wojciech Jurasz
Polska, Frysztak
08.12.2016
Robert Buczek
Polska, Kraków
08.12.2016
Radosław Farenholz
Głubczyce
08.12.2016
Joanna Kapinos
08.12.2016
Rafał Drużyński
Polska, Kraków
08.12.2016
Tomasz Katra
Polska, Kraków
08.12.2016
Sebastian Per
Polska, Kraków
08.12.2016
Michal Siara
Polska, Słomniki
08.12.2016
Jacek Gadocha
Polska, Skawina
08.12.2016
Marcin Matusz
Polska, Wróblik Królewski
08.12.2016
Paweł Skrzypek
Polska
08.12.2016
Mariusz Witek
Polska, Kocmyrzów
07.12.2016
Marcin Szczepanek
Polska, libiąż
07.12.2016
Pawel Szczepaniak
Polska, Bienkowka 501
07.12.2016
Przemysław Machaj
Polska, Kraków
07.12.2016
Michał Michalak
07.12.2016
Grzegorz Szafraniec
Polska, Bibice
07.12.2016
Marcin Grabowski
Polska, Kraków
07.12.2016
RADOSŁAW BEŁŻEK
MOKRZYSKA
07.12.2016
Michał Pieńkowski
Polska, Zambrów
07.12.2016
Krzysztof Kaganiec
Polska, Sułoszowa
07.12.2016
Bartłomiej Sęk
Polska, Czarny Dunajec
07.12.2016
Robert Adamski
Polska, Kraków
07.12.2016
Krzysztof Ćwikliński
Polska, Zielonki
07.12.2016
Paweł Legutko
Polska, Nowy Sącz
07.12.2016
Wiesław Garncarz
Polska, Wola Zabierzowska 117
07.12.2016
Bartłomiej Talaga
Polska, Zembrzyce
07.12.2016
adam cyrek
Polska, bysina 276
07.12.2016
Adam Starzyk
Polska, Wrocław
07.12.2016
Adam Joński
Polska, Pruszków
07.12.2016
Al Paczino
07.12.2016
Daniel Widła
Polska, Kraków
07.12.2016
Marcin Piłat
Polska, Kłodawa
07.12.2016
Grzegorz Gębala
Polska, Mogilno
07.12.2016
Dawid Chruściński
07.12.2016
Radosław Pokrywka
Polska, Kraków
07.12.2016
Władysław Madejski
Polska, Kraków
07.12.2016
Sebastian Wójcik
Polska, Myszków
07.12.2016
Mirek Janisz
Jelenia Góra
07.12.2016
Krzysztof Flak
Polska, Kraków
07.12.2016
Karol Jajkiewicz
Polska, Szreniawa
07.12.2016
Paweł Czarnik
Polska, Kraków
07.12.2016
Michał Korzeń
07.12.2016
Mateusz Wolanowski
Polska, Kraków
07.12.2016
Dariusz Więsek
Polska, Kraków
07.12.2016
Tomek Żak
Libiąż
07.12.2016
Artur Błoniarz
Nowy Wiśnicz
07.12.2016
Przemysław Dutkiewicz
Polska, Nowy Targ
07.12.2016
Artur Wolarek
Polska, Łączany
07.12.2016
Arkadiusz Matrac
Polska, Chorągwica
07.12.2016
Mateusz Makieła
Wieliczka
07.12.2016
Michał Podmokły
Polska, Myślenice
07.12.2016
Kamil Przebinda
Polska, Piekary
07.12.2016
Wojciech Kałucki
Polska, Kraków
07.12.2016
Wojciech Gębczyk
Spytkowice
07.12.2016
Peter Zgraja
07.12.2016
Tomasz Grochocki
Polska, Olsztyn
07.12.2016
Adam Banyś
Polska, Kraków
07.12.2016
Jarosław Kulpa
Kraków
07.12.2016
Dawid Litwin
Polska, Kraków
07.12.2016
Przemysław Lewczuk
07.12.2016
Maciej Jóźwik
Polska, Radom
07.12.2016
Kamil Ćwiertnia
Kraków
07.12.2016
Krzysztof Targosz
Polska, Kraków
07.12.2016
ANDRZEJ SOWA
Polska, LIBIĄŻ
07.12.2016
Błażej Czesny
Polska, Giżycko
07.12.2016
paweł wójtowicz
Polska, skawina
06.12.2016
Marcin Kulon
Polska, Ruda Śląska
06.12.2016
Mateusz Góra
Polska, Kraków
06.12.2016
Michał Stępniak
Polska, Częstochowa
06.12.2016
Mirosław Bielecki
Polska, Zielone Drugie
06.12.2016
Ewa Dobosz vel Sypulska
Polska, Kraków
06.12.2016
Maciej Dąbrowski
Polska, Osięciny
06.12.2016
Bruno SIWIŃSKI
Polska, Zabierzów
06.12.2016
Łukasz Pęczek
Polska, Maków Podhalański
06.12.2016
Adam Prochal
Polska, Zielonki
06.12.2016
slawomir Bochenek
Polska, Lisia Gora
06.12.2016
Adrian Zieliński
06.12.2016
Natalia Banaś
Polska, Wieliczka
06.12.2016
Renata Stępień
Polska, Warszawa
06.12.2016
Joanna Wojciechowska
Polska, Orneta
06.12.2016
Rafał Czekaj
Polska, Luborzyca
06.12.2016
Łukasz Trębacz
Polska, Żywiec
06.12.2016
ZUWiM Eugeniusz Blak
Polska, Kraków
06.12.2016
Maciej Synowski
06.12.2016
Lucas Las
Irlandia, Ballincollig
06.12.2016
Dariusz Daniel
06.12.2016
ARTUR SIODLARZ
Polska, WIELICZKA
06.12.2016
Artur Janicki
Polska, Kraków
06.12.2016
Krzysztof Zątek
06.12.2016
Piotr Leśniak
Kraków
06.12.2016
Alex Jasek
06.12.2016
Wojciech Panek
Polska, Krzyszkowice
06.12.2016
Michał Romański
Kraków
06.12.2016
Dawid Pachowicz
Olkusz
06.12.2016
Mateusz Michałek
Polska, Piotrowice
06.12.2016
Szczepan Jędrusik
05.12.2016
Piotr Klus
Polska, Kraków
05.12.2016
Łukasz Kaczorowski
Polska, Kraków
05.12.2016
Kamil Kowalczyk
05.12.2016
Jacek Niemiec
Polska, Przylesie
05.12.2016
Wojciech Kulczycki
Polska, Kraków
05.12.2016
Paweł Kraj
Polska, Kraków
05.12.2016
Grzegorz Latos
05.12.2016
Andrzej Gibas
Polska, Żywiec
05.12.2016
Ula Pytel
Polska, Kraków
05.12.2016
Mieczysław Wójcik
05.12.2016
Ryszard Rodak
Polska, Kraków
05.12.2016
Arkadiusz Kwarciak
Polska, Zabierzów
05.12.2016
Marcin Waga
Polska, Zarzecze
05.12.2016
Piotr Chlebda
Polska, Wieliczka
05.12.2016
Maciek Kąkol
Kraków
05.12.2016
Mateusz Tomczyk
Polska, Wilkasy
05.12.2016
Robert Dziadkowiec
Polska, Leśnica
05.12.2016
Michał Kudłacz
Polska, Kraków
05.12.2016
Mateusz Baster
Polska, Zabierzow
05.12.2016
Sebastian Latko
Polska, Zielonki
05.12.2016
Daniel Chałgasiewicz
Polska, Kraków
05.12.2016
Katarzyna Guzik
Polska, Kraków
05.12.2016
Łukasz Grüner
Polska, Kraków
05.12.2016
Adam Michalik
Kraków
05.12.2016
Daria Panek
Polska, Rabka-Zdrój
04.12.2016
Bogdan Sobesto
04.12.2016
Grzegorz Sułdecki
Wielka Brytania, Northampton
04.12.2016
Artur Kańczura
04.12.2016
Joanna Adamska
Kraków
04.12.2016
Aleksander Krywak
Polska, Kraków
04.12.2016
Rafał Kolasa
Polska, Wieliczka
04.12.2016
Maksymilian Brzozowski
Polska, Łapy
04.12.2016
Tomasz Miękina
Polska, Dobczyce
04.12.2016
Grzegorz Sudoł
Polska, Kraków
04.12.2016
Przemek Czubak
Polska, Zarzecze
04.12.2016
Tomasz Dukała
04.12.2016
Mateusz Statek
04.12.2016
Michał Koźlak
Polska, Kraków
04.12.2016
Igor Sowa
04.12.2016
GRAND-MEB Mirosław Cieślik
Polska, Kraków
04.12.2016
Roman Ludwikowski
04.12.2016
Dawid Piech
Polska, Kraków
04.12.2016
Tomasz Spendowski
04.12.2016
Wojciech Zborowski
Polska, Sułkowice
04.12.2016
Kamil Koziński
Kraków
04.12.2016
Krzysztof Surowiec
Polska, Widełka
04.12.2016
Robert Cygan
04.12.2016
Aleksander Wachciński
Polska, Morąg
04.12.2016
Marcin Lewicki
Polska, Warszawa
04.12.2016
Hubert Laszczyk
Polska, Kraków
04.12.2016
Marcin Gonet
Polska, Kraków
03.12.2016
wojciech czerniak
Wielka Brytania, bristol
03.12.2016
Radosław Nawrocki
Kamienna Góra
03.12.2016
Mariusz Daruk
Polska, Trzeszany
03.12.2016
Artur Szarek
Polska, Rozkochów
03.12.2016
Dariusz Szarek
Polska, Rozkochów
03.12.2016
Krzysztof Kaźmierczak
Polska, Kraków
03.12.2016
Konrad Górski
Polska, Turek
03.12.2016
Piotr Włudarz
Polska, Kraków
03.12.2016
Tomasz Stańczyk
Polska, Kraków
03.12.2016
Artur Starowicz
Polska, Łączany
03.12.2016
Przemysław Janus
Polska, Wieliczka
03.12.2016
Krzysztof Piela
Polska, Jeżowe
03.12.2016
Krzysztof Madej
Polska, Kraków
02.12.2016
Sławomir Kalęba
Polska, Wola Filipowska
02.12.2016
Andrzej Jagła
Polska, Zofipole
02.12.2016
Magdalena Heretyk
Polska, Kozy
02.12.2016
Nikodem Kalita
Polska, Kraków
02.12.2016
Łukasz Wierzchowiec
Kraków
02.12.2016
Marcin Szarowski
Polska, Piotrków Kujawski
02.12.2016
Łukasz Solecki
Polska, Kraków
02.12.2016
Ania Świerkosz
Polska, Sucha Beskidzka
02.12.2016
Łukasz Księżarczyk
Kraków
02.12.2016
Rafał Sala
Polska, Jawor
02.12.2016
Marek Gibała
Polska, Skawina
02.12.2016
Paweł Lewandowski
Polska, Skawina
02.12.2016
Piotr Kuśmierczyk
Ostrołęka
02.12.2016
Marcin Marszałek
Polska, Bieruń
02.12.2016
Jan Mucha
Polska
02.12.2016
Patrick Drozd
Polska, Zaczernie
01.12.2016
Marcin Lalewicz
Polska, Wiślica
01.12.2016
Bartłomiej Pieniążek
Polska, Igołomia
01.12.2016
Mateusz Pardiak
01.12.2016
Krzysztof Putaj
Polska, Zabierzów
01.12.2016
Grażyna Osajda
Polska, Wrząsowice
01.12.2016
Sławomir Słota
Polska, Ropczyce
01.12.2016
Tomek Słota
Polska, Jadowniki
01.12.2016
Lula Uzarowicz
Kraków
01.12.2016
Sławomir Nowak
Gorlice
01.12.2016
Marcin Gibas
Polska, Jadowniki
01.12.2016
Tomasz Molenda
Polska, Zbąszyń
30.11.2016
Adrian Masłowski
Kraków
30.11.2016
Łukasz Mól
Polska, Kraków
30.11.2016
Tomasz Pająk
Kraków
30.11.2016
Tomasz Grzybowski
Polska, Kraków
30.11.2016
Kamil Janasik
Polska, Włocławek
30.11.2016
Gregor Mersi
30.11.2016
Piotr Bryś
Polska, Odrzykoń
30.11.2016
Wojciech Mattern
Polska, Ostróda
30.11.2016
Tomasz Król
Polska, Krzemień Pierwszy 17
30.11.2016
Jacek Studnicki
Polska, Stryszów
30.11.2016
Jarosław Michalik
Kraków
30.11.2016
Janusz Wierzbicki
Polska, Elbląg
30.11.2016
Tomek Śleboda
Kraków
30.11.2016
Michał Pryzwan
Polska, Skawina
30.11.2016
Rafal Walczyk
Stany Zjednoczone, Rockville
30.11.2016
Krzysztof Hebda
Polska, Nowy Sącz
29.11.2016
Pomidor Catering Stryszewski
Polska, Kraków
29.11.2016
Przemysław Różycki
Polska, Nysa
29.11.2016
Dariusz Pilecki
Polska, Gwoźnica Górna 469
29.11.2016
mateusz malinowski
Polska, skawina
29.11.2016
Tomasz Zych
Polska, Wieliczka
29.11.2016
Michał Bąk
Polska, Kraków
29.11.2016
Przemyslaw Gondek
Polska, Kraków
29.11.2016
Michał Rogula
Polska, Kraków
29.11.2016
Łukasz Wiliński
Polska, Toruń
29.11.2016
Michał Adamczyk
Polska
29.11.2016
Michał Goebel
Polska, Kraków
29.11.2016
Michał Sikora
29.11.2016
Adam Guzowski
Ząbki
29.11.2016
Mateusz Pawlik
Polska, Wysoka
29.11.2016
Elżbieta Heichel
Polska, Kraków
29.11.2016
Krzysztof Wyrwa
Polska, Kraków
29.11.2016
Maciej Wojtasiewicz
Polska, Kraków
29.11.2016
andrzej barczyk
wolbrom
29.11.2016
Krzysztof Taborski
Polska, Kraków
29.11.2016
Krzysztof Rzepecki
Polska, Kraków
29.11.2016
Patryk Wojtoń
29.11.2016
Jan Holocher
Polska, Kraków
29.11.2016
Mariusz Niełacny
Szczecin
29.11.2016
Adam Misztal
Polska, Kraków
29.11.2016
Tomasz Baran
Polska, Leżajsk
29.11.2016
Krzysztof Weber
Polska, Kraków
29.11.2016
Paweł Sarliński
Polska, Łapczyca
29.11.2016
Paweł Stochmal
Rączna
29.11.2016
Krzysztof Lelek
Polska, Wielkie Drogi
29.11.2016
Robert Pabijan
Polska, Kraków
29.11.2016
Marek Walaszczyk
Kraków
29.11.2016
Zając Waldemar
Polska, Koźmice Wielkie 312
29.11.2016
Adam Bratek
Olkusz
29.11.2016
Patryk Strześniewski
29.11.2016
Dariusz Skrzyniarz
Bochnia
29.11.2016
maciej mazgaj
Polska, kwaczała
29.11.2016
Tomasz Turkot
Polska, Krzeszowice
29.11.2016
Krzysztof Łazarski
Polska, Spytkowice
28.11.2016
Marek Zaporowski
Polska, Kraków
28.11.2016
Lukasz Pietrek
Niemcy, Hamburg
28.11.2016
Adam Wciśliński
28.11.2016
Arkadiusz Bochenek
28.11.2016
Radko Buczak
28.11.2016
Piotr Pełech
Polska, Orły
28.11.2016
Weronika Dyda
Polska, Klucze
28.11.2016
Maciej Pietruszka
Wielka Brytania, Weymouth
28.11.2016
Agnieszka Burda
Polska, Rzeszotary
28.11.2016
Anna Gurgul
Polska, Kraków
28.11.2016
Andrzej Mendel
Polska, biskupice melsztyńskie
28.11.2016
Krystian Skraburski
Polska, Janków Przygodzki
28.11.2016
Tomasz Muszynski
Polska, Kraków
28.11.2016
Konrad Zawadzki
Polska, Kłaj
28.11.2016
Paweł Michalik
Koniusza
28.11.2016
Darek Matuszkiewicz
Wielka Brytania, livepool
28.11.2016
Kamil Jegliński
Olecko
28.11.2016
Agnieszka Spytek
Polska, Kraków
28.11.2016
Paweł Chmurzyński
Polska, Kraków
28.11.2016
GRZEGORZ BOCHENEK
Polska, Kraków
28.11.2016
Tomek Trzoslo
Polska, Kraków
28.11.2016
Łukasz Kowal
Polska, Sulechów 41
28.11.2016
Ryszard Zieliński
Polska, Kraków
28.11.2016
Marcin Gałęziowski
Polska, Kraków
28.11.2016
ARTUR KITLIŃSKI
Polska, Kraków
28.11.2016
Sylwester Szczepanek
28.11.2016
Maciej Krzywdziak
Polska, Kraków
28.11.2016
Jakub Muller
Kraków
28.11.2016
Tomasz Komenda
Polska, Kraków
28.11.2016
Mateusz Prokopowicz
Polska, Kraków
28.11.2016
Tomasz Kuśnierz
Polska, Sławków
28.11.2016
Mateusz Szczęsny
Polska, Gwoźnica Górna
28.11.2016
Krzysiek Witek
Polska, Rzeszów
28.11.2016
Adrian Wójciga
Mucharz
28.11.2016
Krzysztof Wojdyło
Polska, Przemyśl
28.11.2016
Beata Palusińska
Polska, Kraków
28.11.2016
Piotr Tokarz
Polska, Kraków
28.11.2016
Krzysztof Pszyk
Kraków
28.11.2016
Paweł Walczak
Polska, Kraków
28.11.2016
PIOTR LIS
Polska, Kraków
28.11.2016
Piotr Boroń
28.11.2016
Grzegorz Kucharczyk
Łapanów
28.11.2016
Wojtek Lichosyt
Polska, Sucha Beskidzka
28.11.2016
Mariusz Kuczek
Polska, Kraków
28.11.2016
Tomasz Jaskółka
Polska, Michałowice
28.11.2016
Martin Jedras
Australia, Maddingley
27.11.2016
MARIUSZ ŁUKAWSKI
Polska, ŻURAWICA
27.11.2016
Andrzej Bodziacki
Polska, Niepołomice
27.11.2016
Wacław Twardosz
27.11.2016
Roch Stawski
27.11.2016
Jacek Trzcianowski
Polska, Kraków
27.11.2016
Damian Reiss
Polska, Pogorzyce
27.11.2016
MARIUSZ ŚMIGLA- (KRAKŻAL)
Polska, Kraków
27.11.2016
Przemysław Ptak
Wielka Brytania, Londyn
27.11.2016
Damian Legut
Polska, Czaniec
27.11.2016
Krzysztof Kawonczyk
Krzeszow
27.11.2016
Michał Kossakowski
Kraków
27.11.2016
Kuba Elsner
Lachowice
27.11.2016
Michał Duraj
Polska, Proszowice
27.11.2016
Agnieszka Sikora
Polska, Kraków
27.11.2016
Daniel Kwartnik
Wadowice
27.11.2016
Wiktoria Szymanek
Polska, Kraków
27.11.2016
Jarek Suchodolski
27.11.2016
Zbigniew Szymanek
Polska, Kraków
27.11.2016
Konrad Suder
Kraków
27.11.2016
Szymon Kajdan
Strzegowa
27.11.2016
Kinga Solarczyk
Polska, Niepołomice
27.11.2016
Patrycja Kalinowska
Polska, Tarnowskie Góry
27.11.2016
Ireneusz Żak
27.11.2016
Adam Fiema
Niepołomice
27.11.2016
Maciej Węgrzyn
Polska, Kraków
27.11.2016
Piotr Kalinowski
Polska, Tarnowskie Góry
27.11.2016
Bogusław Kołodziejczyk
Polska, Sucha Beskidzka
27.11.2016
Sławek Kołodziej
Polska, Strzeszyce
27.11.2016
Joanna Kołodziejczyk
Polska, Sucha Beskidzka
27.11.2016
Oskar Bulanda
Polska, Limanowa
27.11.2016
Piotr Bankowicz
Polska, Warszawa
27.11.2016
Sebastian Ścibor
Polska, Kraków
27.11.2016
Paweł Skraba
Polska, Bochnia
27.11.2016
Marcin Saramaga
Polska, Lubaczów
27.11.2016
Damian Dębowski
Polska, Kraków
27.11.2016
Łukasz Ślęzak
Polska, Kraków
27.11.2016
Radosław Szewczyk
Polska, Walowa Góra
27.11.2016
Tomasz Demski
Polska, Kraków
27.11.2016
Łukasz Kaczor
Kraków
27.11.2016
Kamil Kaleta
27.11.2016
Dawid Tecmer
27.11.2016
Dariusz Michalec
Polska, Mielno
27.11.2016
Konrad Banach
Polska, Drwinia
27.11.2016
Mateusz Grün
Polska, Kraków
26.11.2016
Jacek Poręba
Polska, Rybna
26.11.2016
Mariusz Rogoziński
Polska, Kostrzyn nad Odrą
26.11.2016
Maciej Musiał
Polska, Kraków
26.11.2016
Bartek Pittner
Polska, Kraków
26.11.2016
Jacek Synowiec
Polska, Kraków
26.11.2016
Artur Rusiniak
Polska, Dzięcioły Bliższe 21
26.11.2016
Dawid Radziszewski
26.11.2016
Daniel Prażmowski
Polska, Dębica
26.11.2016
Zbigniew Malec
26.11.2016
Szymon Usydus
Polska, Kraków
26.11.2016
Michał Bury
Polska, Kraków
26.11.2016
Mateusz Skrzekut
Polska, Koszalin
26.11.2016
Mikołaj Domagała
26.11.2016
Miłosz Ul
Polska, Kraków
26.11.2016
Kamil Kałduński
Polska, Bukowno
26.11.2016
Piotr Mika
26.11.2016
Jakub Niewiara
26.11.2016
Rafał Despet
Polska, Liszki
26.11.2016
Rafal Kajderowicz
Stany Zjednoczone, harwood heights
26.11.2016
Michał Kolarczyk
Jaworzno
26.11.2016
Michał Satała
Polska, Kraków
26.11.2016
Bartek Mokrzysz
Polska, Jarosław
26.11.2016
Sebastian Miernik
Polska, Warszawa
26.11.2016
Przemek Majda
Polska, Świerzowa Polska
26.11.2016
Expander Jarosław Baran
Polska, Kraków
26.11.2016
Michal Witala
Wielka Brytania, PAISLEY
26.11.2016
Rafał Siemiński
Polska, Kraków
26.11.2016
Łukasz Kochman
Polska, Przemyśl
26.11.2016
Dominik Bober
Polska, Jadowniki
26.11.2016
Łukasz Rusin
26.11.2016
Karol Zgłobicki
Polska, Leszczyna
26.11.2016
Remigiusz Małecki
Polska, Brzeszcze
26.11.2016
Szymon Kwiatkowski
Polska, Tarnobrzeg
26.11.2016
Wiesław Strzelecki
Polska, Kraków
26.11.2016
Patryk Habas
Polska, Kraków
26.11.2016
Grzesiek Gorszczyk
26.11.2016
Paulina Gigoń
Polska, Kraków
26.11.2016
Marcin Smok
Polska, Liszki
26.11.2016
Sebastian Król
26.11.2016
Emil Antkowiak
Polska, Kraków
26.11.2016
Robert Lach
26.11.2016
Julita Biszczanik
Polska, Kraków
26.11.2016
Grzegorz Więcek
Polska, Przeworsk
25.11.2016
Łukasz Gil
Kraków
25.11.2016
Alan Lachowicz
Polska, Łopoń
25.11.2016
Grzegorz Duszyk
Polska, Burów
25.11.2016
Adrian Piotrowski
25.11.2016
Jarosław Batóg
Polska, Olkusz
25.11.2016
Adam Staszak
Polska, Wieliczka
25.11.2016
Krzysiek Chyliński
Polska, OLKUSZ
25.11.2016
Łukasz Reszczyński
Polska, Krzeszowice
25.11.2016
Dariusz Kazek
Polska, Kraków
25.11.2016
Tomek Seremak
Polska, Kraków
25.11.2016
Mikołaj Leśniak
Polska, Dobczyce
25.11.2016
Tomasz Grabowski
Polska, Jędrzejów
25.11.2016
Martyna Majchrzak
Polska, Rybnik
25.11.2016
Mariusz Koper
Polska, Szczecin
25.11.2016
Andrzej Lehmann
Polska, Zgorzelec
25.11.2016
Rafał Krasny
Polska, Kraków
25.11.2016
Jacek Kubik
Polska, Bochnia
25.11.2016
Jakub Pikuła
25.11.2016
Jakub Pikuła
Polska, Jarosław
25.11.2016
Empek Tomaszewski
Polska, GLUBCZYCE
25.11.2016
Justyna Żmuda
25.11.2016
Maciej Uram
25.11.2016
Dominik Niechaj
25.11.2016
Beata Mlynarczyk
Wielka Brytania, Londyn
25.11.2016
Piotr Duraziński
Polska, Iłża
25.11.2016
Dariusz Stawiarski
Polska, Kraków
25.11.2016
Grzegorz Starosta
Polska, Kraków
25.11.2016
Maciek Frant
Antoniki
25.11.2016
Marek Cichoń
Polska, Skawina
25.11.2016
Szymon Zając
25.11.2016
Rafał Tworzydło
Polska, Kraków
25.11.2016
Marcin Gabryś
Polska, Kraków
25.11.2016
darius janus
Polska, Kraków
25.11.2016
Marcin Szewczyk
Polska, Warszawa
25.11.2016
Paweł Tomczyk
Polska, Kraków
25.11.2016
Andrzej Czech
Polska, Gorna Wies
25.11.2016
Norbert Nowak
Staszów
25.11.2016
Joanna Kozerska
Proszowice
25.11.2016
Adam Jędrzejewski
Polska, Radziejów
25.11.2016
Łukasz Kleszcz
Polska, Kraków
25.11.2016
Adam Łuszczyński
Polska, Warszawa
25.11.2016
Mariusz Stopa
Polska, Kraków
25.11.2016
Katarzyna Latos
Polska, Urzędów
25.11.2016
Kamil Tymicki
Polska, Rudnik
25.11.2016
Wieslaw Nosal
Polska, Rudno Dolne
25.11.2016
Wojciech Wszol
Slowacja, Blatne
25.11.2016
Krzysztof Durda
Polska, Kraków
25.11.2016
Piotr Bieniek
Polska, Nowy Sącz
25.11.2016
Dariusz Kuzon
Polska, Połaniec
25.11.2016
Dominik Krawczyk
Polska, Kraków
25.11.2016
Renata Tynor
Kraków
25.11.2016
Adrian Pawlik
Polska, Wysoka
25.11.2016
Marek Świder
Polska, Zabierzów Bocheński
25.11.2016
Michał Jurkiewicz
Balin
24.11.2016
anna fafara
Polska, Kraków
24.11.2016
Jarosław Childress
Polska, Kraków
24.11.2016
Gabriel Solarczyk
Polska, Niepołomice
24.11.2016
Bartłomiej Ożóg
Kraków
24.11.2016
Mateusz Trautsolt
Polska, Kwidyn
24.11.2016
Szymon Boroń
Polska, Kraków
24.11.2016
Mateusz Mółka
Polska, Kraków
24.11.2016
Michał Batko
Polska, Kraków
24.11.2016
Jarosław Barczyk
Polska, Modlniczka
24.11.2016
Jakub Gaik
Polska, Kraków
24.11.2016
Marcin Mazur
Polska, Zabierzów Bocheński 234
24.11.2016
Łukasz Chwała
Polska, Palcza
24.11.2016
Tomasz Jaskólski
Polska, Sędziszów
24.11.2016
Włodzimierz Rębiś
Polska, Kraśnk
24.11.2016
Artur Płoskonka
Polska, Sławkowice
24.11.2016
Wojciech Taczała
miechów
24.11.2016
JAROSŁAW BUDKA
Polska, Kraków
24.11.2016
Damian Juszczyk
Polska, Kraków
24.11.2016
Daniel Groń
Polska, Kraków
24.11.2016
Michał Tondos
Olkusz
24.11.2016
Krzysztof Komendera
Kalwaria Zebrzydowska
24.11.2016
Józef Świder
Polska, Kraków
24.11.2016
Marek Węgrodzki
Polska, Lubicz Dolny
24.11.2016
Radosław Lis
Polska
24.11.2016
PAWEL STRUGALA
Wielka Brytania, london
24.11.2016
Radosław Kowalczyk
Polska, Kraśnik
24.11.2016
Lukasz Wojcik
krakow
24.11.2016
Agnieszka Batko
Wielka Brytania, Hemel Hempstead
24.11.2016
Sebastian Nanek
Polska, Bochnia
24.11.2016
Jan Szydłowski
Polska, Kraków
24.11.2016
rafał cudejko
Polska, Olkusz
24.11.2016
Krzysztof Warysz
24.11.2016
Piotr Piotrowicz
Polska, Węgrzce Wielkie
24.11.2016
Lukasz Malkiewicz
24.11.2016
Bartłomiej Malec
Polska, Poniatowa
24.11.2016
Wiktor Machowski
24.11.2016
Grzegorz Klakla
Polska, Trzebunia
24.11.2016
Kamil Adamik
24.11.2016
Adrian Gajewski
24.11.2016
Bartosz Pokładek
Polska, Bolesławiec
24.11.2016
Paweł Sokołowski
Polska, Kraków
24.11.2016
Paweł Warchoł
Polska, Kwaczała
24.11.2016
Michał Sołoducha
24.11.2016
Kamil Pruszkowski
Irlandia, Drogheda
24.11.2016
Mieczyslaw Matyaszek
Polska, Krasne
24.11.2016
Michał Zmarzlik
Kraków
24.11.2016
ernest kasia
Polska, wiązownica
24.11.2016
Piotr Kostogrys
Kraków
24.11.2016
Paweł Kosek
Wołowice
24.11.2016
Damian Kras
24.11.2016
Pawel Niziolek
NIEDOMICE
24.11.2016
Rafał Mikołajczak
Polska, Kraków
24.11.2016
Grzegorz Przybyło
Polska, Gorlice
23.11.2016
Michał Głupczyk
Polska, Kraków
23.11.2016
Maciej Kaczmarczyk
Polska, Oleszyce
23.11.2016
Karol Suder
Polska, Wieliczka
23.11.2016
Bartosz Iwan
Polska, Gliwice
23.11.2016
Marek Legutko
Polska, Piekary
23.11.2016
Grzgorz Piórecki
Kraków
23.11.2016
Jarek Łaba
Polska, Żmigród
23.11.2016
KEDDEX Dudek Krzysztof
Polska, Limanowa
23.11.2016
Kornel Krzyżak
Polska, Wieliczka
23.11.2016
Jakub Kruk
Polska, Kraków
23.11.2016
Mateusz Pastuszka
Polska, Półwieś
23.11.2016
Marek Kobel
Polska, Kraków
23.11.2016
Jakub Zachara
Polska, Mokrzyska
23.11.2016
Piotr Dębowski
23.11.2016
Daniel Kazała
Polska, Kraków
23.11.2016
Tomasz Cich
Polska, Brzozówka
23.11.2016
Dariusz Torba
Polska
23.11.2016
Paweł Stabryła
Polska, Szczecin
23.11.2016
Artur Szymczak
23.11.2016
Jarosław Michalik
Warszawa
23.11.2016
Paweł Pzk
23.11.2016
Grzegorz Turek
Kraków
23.11.2016
Michał Bednarz
kraków
23.11.2016
Krzysztof Dzióbek
Polska, Dobczyce
23.11.2016
Tomasz Czech
Polska, Modlnica
23.11.2016
Karol Baster
Polska, Mników 245
23.11.2016
Tomasz Zachariasz
Polska, Kraków
23.11.2016
Łukasz Eich
Polska, Tczew
23.11.2016
Hubert Pokorski
Warszawa
23.11.2016
Dorota Włudarz
Polska, Kraków
23.11.2016
Maciej Szlachta
Polska, Przeworsk
23.11.2016
PIOTR PALIDER
Polska, BIAŁY DUNAJEC
23.11.2016
Kamil Kostogrys
23.11.2016
Maciej Rączka
Polska, Kraków
23.11.2016
Szymon Smorąg
Polska, Henryków-Urocze
23.11.2016
Jakub Maslanka
Wielka Brytania, Londyn
23.11.2016
Kamil Bochnak
23.11.2016
Mariusz Kowalski
Polska, Kraków
23.11.2016
Daniel Dróżdż
Polska, Olkusz
23.11.2016
Wojciech Bucki
Polska, Kraków
23.11.2016
Marcin Bednarczyk
23.11.2016
Bartosz Kłósek
Polska, Kraków
23.11.2016
Piotr Gajdziński
Polska, Łask
23.11.2016
Grzegorz Jasik
Polska, Warszawa
23.11.2016
Marcin Zając
Ugniewo
23.11.2016
Mariusz Slusarz
Polska, Bochnia
23.11.2016
Damian Masel
Polska, Kraków
23.11.2016
Aleksandra Kołpak
Polska, Rabka-Zdrój
23.11.2016
Leszek Gondek
Kraków
23.11.2016
Damian Kuciel
Polska, Tenczynek
23.11.2016
Marcin Sygnarowicz
Wielka Brytania, Londyn
23.11.2016
Krol Ryszard
Stany Zjednoczone, Rosemont IL.
23.11.2016
Marcin Nagięć
Polska, Węgrzce Wielkie
23.11.2016
Wioletta Urbańczyk
Polska, Chrzanów
23.11.2016
Andrzej Strapagiel
Tuszyn
23.11.2016
Kazimierz Sośnierz
Zakopane
23.11.2016
Michał Pudłowski
Kraków
23.11.2016
Marek Frączek
Polska, Kraków
23.11.2016
Sebastian Bożek
Polska, Kraków
23.11.2016
Agnieszka Stachowicz
Polska, Kraków
23.11.2016
Wojciech Poznański
23.11.2016
Jakub Janowski
Polska, Kraków
23.11.2016
Kamil Szostak
Kraków
23.11.2016
Przemysław Sekuła
Polska, Kraków
23.11.2016
Tomasz Chmielarczyk
Polska, Radziszów
23.11.2016
Wojciech Marchewka
Polska, Kraków
23.11.2016
Jordan Dudziak
Polska, Kościelisko
23.11.2016
Leszek Koscielny
Polska, Kraków
23.11.2016
Karina Banaś
Polska, Kraków
23.11.2016
Krzysztof Maj
Polska, Bogaynia
23.11.2016
Mateusz Młynarczyk
Polska, Libertów
23.11.2016
Nagel Elektronarzędzia Dorota Gwóźdź
Polska, Bibice
23.11.2016
Aleksander Kozanecki
Polska, Koniusza
23.11.2016
Patryk Jurowicz
Polska, Kepno
23.11.2016
Paweł Kołodziej
23.11.2016
Michał Wieczorek
23.11.2016
Marcin Makuch
Polska, Wegrzce Wielkie
23.11.2016
Kamil Chmielnicki
Polska, Lusina
23.11.2016
Michał Pawlicki
Polska, Kraków
23.11.2016
Katarzyna Skoplak
Polska, Kraków
23.11.2016
Tomasz Drabek
Polska, Kobiernice
23.11.2016
PROSNET
Polska, Świdnica
23.11.2016
Bogusław Banaś
Polska, Kraków
23.11.2016
Damian Kozieł
Polska, Kwaśniów Dolny
23.11.2016
Mateusz Bystry
Polska, Częstochowa
23.11.2016
Jacek Mirocha
Polska, Kalwaria Zebrzydowska
23.11.2016
Tomasz Pietrusinski
Warszawa
23.11.2016
Tomasz Potańczyk
Kraków
23.11.2016
Mateusz Franczyk
Polska, Łącko
23.11.2016
Sebastian Chłanda
Polska, Gorlice
23.11.2016
Kamil Wolski
23.11.2016
Jacek Dąbrowski
Polska, 05-870 Błonie
23.11.2016
Kacper Hreniak
23.11.2016
Marek Kubas
Polska, Radziszów
23.11.2016
Paweł Wolf
Stara Wieś
23.11.2016
Łukasz Ziętara
Polska, Kraków
23.11.2016
Mariusz Herma
Polska, Kozy
23.11.2016
Andrzej Jaskolski
Polska, Sedziszow
23.11.2016
Bartłomiej Marcinkowski
Polska, Wrocław
23.11.2016
Hubert Kuliński
Polska, Marki
23.11.2016
Paweł Pirowicz
Polska, Łuków
23.11.2016
Zbigniew Czerkas
Polska, Kraków
23.11.2016
Roman K.
Polska, Kraków
23.11.2016
Łukasz Borówka
Kraków
23.11.2016
Michał Grudziński
Polska, Wrocław
23.11.2016
Łukasz Kwaśniewski
Polska, Kraków
23.11.2016
Marcin Nowak
Polska, Kraków
23.11.2016
Michał Olek
Kraków
23.11.2016
Jacek Falkowski
Polska, Olkusz
23.11.2016
Andrzej Samordak
Polska, Kraków
23.11.2016
Paweł Godek
Polska, Kraków
23.11.2016
Ryszard Wilaszek
Polska, Kraków
23.11.2016
Rafał Kłosowski
23.11.2016
Paweł Janik
Kraków
23.11.2016
Grzegorz Sroka
23.11.2016
Marcin Kołodziejczyk
23.11.2016
Filip Majka
Zawada
23.11.2016
Wojciech Najder
Polska, Kraków
23.11.2016
Łukasz Morawian
Polska, Nowe Brzesko
23.11.2016
Robert Chorazy
Stany Zjednoczone, new britain
23.11.2016
Radosław Rachwał
Polska, Brzozów
23.11.2016
Robert Ciodyk
Polska, Wieliczka
23.11.2016
Mariusz Pałka
Łaziska Górne
23.11.2016
Dominik Dudek
Polska, Koszalin
23.11.2016
Sebastian Biały
Polska, Węgrzce
23.11.2016
Maciej Pomierny
22.11.2016
Hugo Grodzki
Polska, Kraków
22.11.2016
Robert Jonas
Polska, Kraków
22.11.2016
Adrian Puchała
Polska, Kęty
22.11.2016
Tomasz Sadkowski
Polska, Niepołomice
22.11.2016
Dariusz Zuber
Polska, Ełk
22.11.2016
Tomasz Bojda
Polska, Bielsko-Biała
22.11.2016
Mateusz Jarosz
Polska, Kraków
22.11.2016
Grzegorz Seweryn
Polska, Sosnowiec
22.11.2016
Tomasz Stankiewicz
Polska, Kraków
22.11.2016
Łukasz Ślusarczyk
Kraków
22.11.2016
KRZYSZTOF CIENKOSZ
Polska, MYŚLENICE
22.11.2016
Mateusz Węgrzyn
Polska, Dębno
22.11.2016
Bartłomiej Adamczyk
Polska, Częstochowa
22.11.2016
Damian Szewczyk
Polska, Wieliczka
22.11.2016
Łukasz Dobija
Bieruń
22.11.2016
miłosz babik
Polska, sułkowice
22.11.2016
Maciej Ciężadło
Polska, Tarnów
22.11.2016
Michał Kanarek
PASZKÓWKA
22.11.2016
łukasz łęgowski
Wielka Brytania, Warrington
22.11.2016
Artur Piechnik
Polska, Kraków
22.11.2016
Rafał Matuła
Polska, Grybów
22.11.2016
Aleksander Krawczyk
22.11.2016
Marek Olesiak
Polska, MĘCINA
22.11.2016
Paweł Madeja
Polska, Skawa
22.11.2016
Slawek Dzimira
Polska, Rzeszów
22.11.2016
Magda Dzierwa
Polska, Wielczka
22.11.2016
Grzegorz Lewandowski
Polska, Inowrocław
22.11.2016
Marek Wildner
Polska, Piekary Śląskie
22.11.2016
TOMASZ DANIELAK
Polska
22.11.2016
Paweł Łypik
Polska, Kalwaria Zebrzydowska
22.11.2016
Rafał Faran
Polska, Kraków
22.11.2016
ABJ ARTUR MARAJ
Polska, BOCHNIA
22.11.2016
Paweł Bieniek
Polska, Bochnia
22.11.2016
Dawid Drużkowski
Brzesko
22.11.2016
Wojciech Kurek
Polska, Rzozów
22.11.2016
Dominik Poczęsny
22.11.2016
Adam Łędzki
Polska, Kraków
22.11.2016
Piotr Mazur
22.11.2016
Pawel Liszka
22.11.2016
Mariusz Pilarczyk
Polska, Kraków
22.11.2016
Jacek Brojek
Chełmek
22.11.2016
Michał Adamczyk
Polska, Klimontów
22.11.2016
Michał Chmielewski
Kraków
22.11.2016
Adrian Latko
Polska, Kraków
22.11.2016
Rafał Mielecki
Rudnik
22.11.2016
Pawel Gondek
Stany Zjednoczone, Chicago
22.11.2016
Andrzej Bisaga
Polska, Kraków
22.11.2016
Jarosław Gawlas
Polska, maków podhalański
22.11.2016
Tomasz Wrześniewski
Polska, Rybnik
22.11.2016
Sebastian Dzieciuchowicz
Polska, Kraków
22.11.2016
Karol Pustelnik
Polska, Sutkow 26B
22.11.2016
Adam Herdzina
Czerwionka-Leszczyny
22.11.2016
Karol Kobiałka
Polska, Frydrychowice
22.11.2016
Marcin Gawenda
Polska, Brzesko
22.11.2016
Michał Kędzior
Polska, Bednary
22.11.2016
Tomek Grabowski
22.11.2016
Jacek Rybczyński
Polska, Kraków
22.11.2016
Piotr Bober
Polska, Uszew
22.11.2016
Wacław Pysz
Polska, Bestwina
22.11.2016
Łukasz Stalmach
Polska, Kraków
22.11.2016
Angelika Głuszek
Polska, Maków Podhalański
22.11.2016
Marcin Szymański
22.11.2016
Paulina Kapuścińska
Polska, Wielkie Drogi
22.11.2016
ZREiT Elektrovat Mirek Agnieszka
Polska, Kraków
22.11.2016
Piotr Sitek
Polska, Poręba
22.11.2016
Sebastian Kask
22.11.2016
Konrad Spychał
Polska, Kraków
22.11.2016
Marcin Sieczkowski
Polska, Sząbruk
22.11.2016
Arkadiusz Bielak
Polska, Kraków
22.11.2016
Paweł Reczek
Kraków
22.11.2016
Mariusz Michoński
Mielec
22.11.2016
iwona machlowska
Polska, zabierzow
22.11.2016
Bartłomiej Głogowski
Polska, Kraków
22.11.2016
Bartłomiej Grabacki
Polska, Łapanów
22.11.2016
Konrad Rzeszótko
Polska, Ryglice
22.11.2016
Paweł Sowa
Pleśna
22.11.2016
Jakub Malina
Polska, Jaworzno
22.11.2016
Adam Szumny
Polska, Będkowice
22.11.2016
Paweł Majewski
Polska, Brzeszcze
22.11.2016
Kamil Latuszek
Polska, Kraków
22.11.2016
Robert Bielec
Kraków
22.11.2016
Michał Kukułka
22.11.2016
Andrzej Szostek
Polska, Kraków
22.11.2016
Filip Woźniak
22.11.2016
Bartosz Bobkowski
Polska, Korsze
22.11.2016
Krzysztof Czepirski
Polska, Kraków
22.11.2016
Sebastian Kamieniarz
Polska, Dąbrowa Górnicza
22.11.2016
Mateusz Skalny
Polska, Chrzanów
22.11.2016
Marcin Leśniak
Polska, Kraków
22.11.2016
Jakub Bronowicz
Polska, Gołkowice
22.11.2016
Krzysztof Zdeb
Polska, Wieliczka
22.11.2016
Szymon Bojda
Polska, Bielsko-Biała
22.11.2016
Adam Guzik
Polska, Kraków
22.11.2016
Adrian Dutkiewicz
Wielka Brytania, Peterborough
22.11.2016
Marek Kowalski
Polska, Olsztyn
22.11.2016
Waldemar Sikora
Polska, Skawina
22.11.2016
Tomasz Kowalczuk
Stany Zjednoczone, Lake In The Hills ILLINOIS
22.11.2016
Maciej Królik
Polska, Krakowskie Przedmieście 30,Zielonki
22.11.2016
Monika Leśniak
Polska, Kraków
22.11.2016
Szymon Hajdyła
22.11.2016
Michał Knapik
Polska, Czajowice
22.11.2016
Łukasz Seweryn
Polska, Kraków
22.11.2016
Remigiusz Szurek
Polska, Ropa
22.11.2016
Marcin Samek
Wielka Brytania, peterborough
22.11.2016
Konrad Lach
Polska, Kraków
22.11.2016
Wojciech Ochniowski
Polska, Kraków
22.11.2016
Daniel Pyż
Kraków
22.11.2016
Michał Górowski
Polska, Tęgoborze
22.11.2016
Bartosz Kuziel
Stronie Śląskie
22.11.2016
Sławomir Ruśniak
Polska, Starogard Gdański
22.11.2016
Karolina Radzioch
Rębielice Królewskie
22.11.2016
MATTRA Polska
Tłuchowo
22.11.2016
Mirosław Świerkosz
Polska, Sucha Beskidzka
22.11.2016
Grzegorz Maciejasz
Wieliczka
22.11.2016
Jarosław Profic
Polska, Kraków
22.11.2016
Jacek Seweryn
Polska, Kraków
22.11.2016
Szymon Machaczka
kraków
22.11.2016
Paweł Chachaj
Polska, Chelm
22.11.2016
Mariusz Mirek
Kraków
22.11.2016
Sambor Petryna
Polska, Czechowice Dziedzice
22.11.2016
Krystian Czepiel
Polska, Mstów
22.11.2016
Agnieszka Antonow
Polska, Olsztyn
22.11.2016
JAKUB CHOŁOCIŃSKI
Polska, WADOWICE
22.11.2016
Michał Mika
Polska, siepraw
22.11.2016
Mateusz Kurnik
Polska, Kraków
22.11.2016
Piotr Łuczyński
Polska, Kraków
22.11.2016
Marcin Motyka
22.11.2016
Kajtek Karlik
22.11.2016
Piotr Górski
Stany Zjednoczone, Trenton
22.11.2016
Michał Bielawski
Polska, Niżna Łąka
22.11.2016
Przemysław Pypno
Młoszowa
22.11.2016
maciej kowal
22.11.2016
Bernadeta Marcinowska
Polska, Leżajsk
22.11.2016
Grażyna Korman
Kołuda Wielka
22.11.2016
Maciej Wojtaszewski
Kęty
22.11.2016
Marcin Małek
Polska, Warszawa
22.11.2016
Mateusz Mic
Polska, Kraków
22.11.2016
ROREK Robert Kunda
Polska, Jastrzębie Zdrój
22.11.2016
Piotr Hołub
Polska, Łańcut
22.11.2016
Dariusz Młodzianowski
Polska, Kraków
22.11.2016
Łukasz Kolasa
Polska, Kraków
22.11.2016
Michał Kłeczek
Polska, Krzeszowice
22.11.2016
Sebastian Jaworski
Polska, Tarnów
22.11.2016
Dawid Smółka
Trzebinia
22.11.2016
Patryk Szczerba
Polska, Kraków
22.11.2016
Tomasz Brożek
22.11.2016
Krzysztof Gołyźniak
Polska, Kraków
22.11.2016
Piotr Lewicki
Polska, Siemiatycze
22.11.2016
Edward Gromkiewicz
Polska, Kraków
22.11.2016
Piotr Górszczak
Kraków
22.11.2016
Krzysiek Cudejko
Polska, OLKUSZ
22.11.2016
Piotr Chmielewski
Wielka Brytania, GLASGOW
22.11.2016
Tomasz Ochman
Polska, Brenna
22.11.2016
Artur Spyrka
Polska, Skawica
22.11.2016
Krystian Rosołowski
22.11.2016
Rafał Firlej
Polska, Radom
22.11.2016
Marcin Niezgoda
Polska, Niemce
22.11.2016
Marcin Piasecki
Polska, Kraków
22.11.2016
Adam Jędrysik
Oświęcim
22.11.2016
Marcin Pitala
22.11.2016
Jakub Hachlowski
Polska, Kraków
22.11.2016
Nowakowski Adrian Investment Nowakowski
Sosnowiec
22.11.2016
Piotr Bróg
22.11.2016
Karol Cichoń
22.11.2016
Marcin Zarakowski
Polska, Skawina
22.11.2016
Robert Leśniak
Gdów
22.11.2016
Hubert Szumilas
Polska, Kraków
22.11.2016
Joanna Michalska
Polska, Kraków
22.11.2016
Oliver Folta
22.11.2016
Jarek Sekuła
Polska, Skawina
22.11.2016
Jakub Be
Polska, Żory
22.11.2016
Dariusz Waśniowski
Polska, Trąbki
22.11.2016
Arkadiusz Wojtal
Polska, Kraków
22.11.2016
Rafał Flazik
22.11.2016
Piotr Kwiecień
Polska, Kraków
22.11.2016
Michał Jamróz
Kraków
22.11.2016
Dominik Długosz
Polska, Kraków
22.11.2016
Dariusz Panek
Polska, Brzesko
22.11.2016
Marcin Osiak
Polska, Trzebunia
22.11.2016
Błażej Szwedo
Polska, Bolesławiec
22.11.2016
Michał Skiba
Polska, Iskrzyczyn
22.11.2016
Konrad Daszkiewicz
Polska, Kraków
22.11.2016
Robert Czekaj
Polska, Kraków
22.11.2016
Piotr Pryszcz
Polska, Kraków
22.11.2016
Artur Borysiak
Warszawa
22.11.2016
Rafał Napora
Polska, Skawina
22.11.2016
Jakub Podsiadło
Polska, Bochnia
22.11.2016
Justyna Gębarowska
Kraków
22.11.2016
Alicja Gaborska
Polska, Gomunice
22.11.2016
Paw Py
Kraków
22.11.2016
Mateusz Hudziak
Polska, Kalwaria Zebrzydowska
22.11.2016
Marek Kolbiarz
Polska, Katowice
22.11.2016
Grzegorz Siudut
Kraków
22.11.2016
Bartlomiej Warchał
Stany Zjednoczone, Philadelphia PA
22.11.2016
Roman Drążkowski
Polska, Kraków
22.11.2016
Karol Brząkała
Polska, Bydgoszcz
22.11.2016
Radosław Chrząstek
Polska, Kutno
22.11.2016
Szymon Wesołowski
Zabrze
22.11.2016
Mateusz Wyrobkiewicz
Polska, Kraków
22.11.2016
Damian Filipek
22.11.2016
Tomasz Pawłowski
Przemyśl
22.11.2016
Mateusz Szczotka
Polska, Węgierska Górka
22.11.2016
Paweł Nowak
Kraków
22.11.2016
Marzena Sarapata
22.11.2016
Mateusz Sudenis
Polska, Kraków
22.11.2016
Piotr Szczepanik
Polska, Kraków
22.11.2016
Grzegorz Wosiński
Węgrzce Wielkie
22.11.2016
Marcin Longa
Polska, Staniątki
22.11.2016
Karol Machnicki
Polska, Kraków
22.11.2016
Dariusz Dybczak
Polska, Kraków
22.11.2016

Anonimowych kibiców: 740

Fanonimous
04.10.2017
Ostatnie paczki mialy byc wyslane 1wrzesnia a juz jest 3 pazdziernik i nic
Fanonimous
22.09.2017
Przecież jest wyraźnie napisane, że jak będzie dużo nazwisk na koszulkę to będą podzielone alfabetycznie. Więc nic dziwnego, że wszystkich nie masz. ;) U mnie są wszyscy, którzy mieli być z tym nazwiskiem. Nie marudźcie tyle, najważniejszy był cel akcji! Pozdro
Fanonimous
08.09.2017
Koszulka po długim oczekiwaniu dotarła. Szkoda tylko, że brakuje trzech imion i nazwisk" 12 bohaterów "na koszulce meczowej. Brawo dla ludzi odpowiedzialnych za ten projekt chyba zawiódł w każdym aspekcie.
Fanonimous
06.09.2017
Dzis dotarla do mnie paczka do uk.Koszulka jest opisana jako xl a jest m-ka.Ale nie wazne i tak idzie na sciane.
wojciech cierniak
31.08.2017
We sobote dostalem przesylke jakie wielkie bylo moje zdziwienie gdy zauwazylem ze wsrod nagrod nie ma tej dla mnie najcenniejesz meczowki Macieja Sadloka z derbow Zle sie dzieje w panstwie dunskim Czy ktos z was otrzymal meczowke derbow z logotypem szchlachetnej paczki ?
Filip Kulaga
29.08.2017
U nas za granicą też dalej nic. Trochu to sie robi nudne.
Fanonimous
25.08.2017
Piłka dotarła, dzięki Wisełka
Łukasz Kasperek
23.08.2017
Witam. Parę dni temu otrzymałem wszystkie zamówione nagrody. Rozmiarówka zgadza się z tą którą podałem. Absolutnie nie żałuję udziału w akcji, mimo długiego oczekiwania na zamówienie. Pozdrawiam serdecznie.
Wisła Kraków
23.08.2017
Ostatnie paczki z akcji #12bohater zostaną wysłane do 1 września 2017r. Serdecznie przepraszamy za opóźnienie.
Fanonimous
22.08.2017
Tak was męczy napisanie jednego zdania z informacją kiedy wybrane nagrody się u nas pojawią ? Osoby pracujące przy tym projekcie nadają się tylko do zwolnienia , wstyd żeby przez pół roku nie ogarnąć 3 tysięcy osób przypominam że projekt zakończył się w lutym a nagrody miał być w marcu , hańba dla takiego klubu jakim jest Wisła
Fanonimous
22.08.2017
Jestem kibicem Wisły od lat ,ale kolejny cel tej akcji już bez mojego udziału i nie chodzi tu o pieniądze ,ale o podejście ,porażka i wstyd :-(((
Fanonimous
20.08.2017
Daleko jeszcze ?
Mateusz Swatek
19.08.2017
Witajcie Wiślacy, u mnie też cisza z nagrodami, jedna to zdjęcie Rafała Boguskiego po meczu z Arką, druga nagroda to zdjęcie z autografem wybranego piłkarza Wisły bądz trenera, wybrałem oczywiście Semira, ciekawe czy zdążył podpisać to zdjęcie... Pozdrawiam wszystkich nie cierpliwych... :)
Kacper Karoń
18.08.2017
Witam
Czy doczekam sie swoich nagród?
W kwietniu napisaliscie ze bedą w ciagu 6 tygodni
A nagród brak....
Dostanę w tym roku?
Bo to juz duża przesada
Fanonimous
14.08.2017
Dostał już ktoś koszulkę Semira ?
Łukasz Kasperek
13.08.2017
Dostałem awizo w SMS że od przedwczoraj moja paczka z zamówionymi nagrodami znajduje się już na poczcie. Jutro idę ją odebrać i napiszę czy wszystko się zgadza ze wzorami które zamawiałem i rozmiarówką. Dzięki!
PAWEŁ DUDA
13.08.2017
Nadal nie dostałem kubka i szalika :/ na jaki adres piszecie do nich maile ? Jak szybko odpowiadają ?
Józef Świder
11.08.2017
HURA !!! W samą porę . Nareszcie są koszulki i szale !!! Na derby jak znalazł !!! Tylko WISŁA tylko KRAKÓW..... CAŁA WISŁA ZAWSZE RAZEM !!!
Grzegorz Kulisa
11.08.2017
Ja też dzisiaj dostałem koszulkę rozmiar bardzo dobry,szalik i kubek.Kartka jest Sztos
Fanonimous
11.08.2017
Dzisiaj dostałem koszulkę i szalik (super tak przed derbami :D), powiadomienie o nadaniu przyszło wczoraj. Koszulka świetna, rozmiar dobry, autografy są, szalik też wow, ładnie zrobiony, nie za długi, miodzio :D
Fanonimous
10.08.2017
Transakcja z dnia 25-11-2016 i nadal cisza ,dwa tygodnie temu otrzymałem info. że piłka zostanie wysłana i dalej na obiecankach się kończy :-(
Tomasz Kuśnierz
08.08.2017
Dla zainteresowanych kawalek meila odnosnie wysylki nagrod za akcje ......uwagi na jutrzejszy mecz, paczka do Pana zostanie wysłana w najbliższy czwartek.
Raz jeszcze przepraszam za opóźnienie.
Fanonimous
07.08.2017
Widziałem ostatnio na Twitterze, że paczki zawierające koszulki meczowe zostaną wysłane w przyszłym tygodniu. To mają być ostatnie wysyłane nagrody. Finał zbliża się wielkimi klikami ;)
Marek Brytan
06.08.2017
WITAM,
W PIATEK I SOBOTE BEDE NA OBIEKTACH WISLY !!
CHCIALEM ZAPYTAC CZY JEST SZANSA ODEBRANIA MOICH NAGROD GDZIES NA MIEJSCU ??? NIE BEDZIECIE MUSIELI ICH WYSYLAC I
ZAOSZCZEDZICIE CZAS I PIENIADZE ZA PRZESYLKE !!!!!!!!
BARDZO MILO BYLOBY SIE POCHWALIC NA DERBACH NOWA KOSZULKA .........PROSZE O JAK NAJSZYBSZA ODPOWIEDZ !!
DZIEKUJE
PS.JUZ RAZ ZMIENILEM ADRES WYSYLKI Z ZAGRANICZNEGO NA POLSKI ZEBY ZAOSZCZEDZIC DLA KLUBU NA PRZESYLCE ..TERAZ CHCE SAM ODEBRAC !!! TO CHYBA MA SENS ??????
Fanonimous
02.08.2017
Słowa rzecznik prasowej na twitterze w odpowiedzi do kibica, który pyta czy będzie nagroda do piątku: "Paczki są systematycznie wysyłane. Ostanie przesyłki mają wyjść z Klubu za dwa tygodnie. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości."
ŻENADA
Fanonimous
02.08.2017
wczoraj dostałam maila jak zwykle - czyli wyślemy w tym tygodniu...
Fanonimous
01.08.2017
Czy ktos dostal jakies najnowsze info w sprawie wysylek? Pozdrawiam
Fanonimous
30.07.2017
Obiecanki cacanki , miałem otrzymać nagrodę w ubiegłym tygodniu i lipa :(
Wiadomości z przeprosinami i obietnicami wysyłają tak z automatu do każdego bo nawet imion nie zmieniają :-)
Stefan Skoczek
29.07.2017
Dzień dobry,

Jeśli chodzi o moją personalizowaną koszulkę meczową z autogragami drużyny, to specjalnie nie uzupełniłem tekstu w miejscu nazwiska ani numeru ponieważ chciałbym żeby żadne nazwisko i żadny numer się na niej nie znajdowały.

Chciałem kupić zwyczajną, nie personalizowaną koszulkę ale się pomyliłem i kupiłem tą, wiec chciałbym żeby ŻADNE NAZWISKO i ŻADNY NUMER się na niej nie znajdowały.
JAKUB MYTYCH
28.07.2017
Wszyscy robili zrzutkę pieniędzy bo kochają ten klub.Wiadome te rzeczy to było coś dodatkowego.Także mając te upominki uwidocznić przynależność do "Wiślackiej rodziny". Kibice mając szacunek do tradycji i klubu chcieli by aby ich też szanowano.A te nie wysyłanie to jest jak brak szacunku do nas kibiców.
Roman Dzierwa
28.07.2017
Nie byłbym taki pewien. Dwa miesiące temu wysłałem zapytanie mailem i otrzymałem odpowiedź "w przyszłym tygodniu".
Pytanie ponowiłem 7 lipca i 27 lipca i za każdym razem otrzymałem odpowiedź, że ... ? "w przyszłym tygodniu". Profesjonalizm tych ludzi to czysta kpina.
Fanonimous
28.07.2017
Wiadomość z dzisiaj o koszulki Semira nie ma się co martwić o to treść:

cały czas pakujemy i przygotowujemy do wysyłki
nagrody do Państwa, mamy nadzieje, że w przyszłym tygodniu lub
następnym uda nam się zamknąć wysyłkę.
Koszulki Semira Stilica mamy podpisane przez niego "
Fanonimous
28.07.2017
Ehh... W poprzedniej akcji Wisły wzięło udział 13 tys ludzi, plakat dostałem bodajże w miesiąc. Teraz bierze udział 3,5k kibiców i mija zaraz pół roku od #12bohatera a ja wciąż nie dostałem koszulki i szalika... Ciekawe co z ludźmi, którzy chcieli koszulkę meczową Semira... Wcześniej była wiadomość, że zostaną wysłane w "tym miesiącu" równie dobrze tym może być sierpień :P
Fanonimous
27.07.2017
Mówili że do końca tego miesiąca zostaną wysłane wszystkie nagrody .
Fanonimous
27.07.2017
Mam takie pytanko czy ktos wie jak stoi wysylka nagrod za akcje?
Fanonimous
23.07.2017
Ciekawe czy po tych zmianach właścicielskich jakie się zapowiadają otrzymamy wykupione nagrody ;-)
Roman Dzierwa
21.07.2017
Myślę, że w następnej akcji to nikt nie weźmie udziału. Ile można czekać na dwie koszulki i szaliki.
Jeszcze chwila a wzorem z cywilizowanych krajów zażądam zwrotu kasy.
Fanonimous
20.07.2017
przykro mi to stwierdzać, ale w następnej akcji raczej udziału nie wezmę.
i nie chodzi o kasę czy miłość do klubu, ale o rozczarowanie tym wiecznym oczekiwaniem i łzy dziecka czekającego na swój prezent kilka miesięcy.
Fanonimous
18.07.2017
Na pytanie : kiedy zostanie wysłana kolejna partia nagród otrzymałem dzisiaj w skrócie taką wiadomość
"Bardzo proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości. Wszystkie nagrody będą wysłane przez nas na pewno w tym miesiącu, bardzo możliwie, że już w przyszłym tygodniu zakończymy wysyłkę."
Fanonimous
17.07.2017
Witam, w dniu dzisiejszym otrzymałem nagrodę - nareszcie. Pierwsze wrażenia...koszulka, bo ją zamówiłem, ma na szczęście odpowiedni rozmiar. Również jak mój poprzednik zamówiłem ją w rozmiarze L choć muszę powiedzieć że mam koszulki w tym rozmiarze i ta jest od nich nieco większa. Co do prezentu pocieszenia to szczerze mówiąc jest trochę słaby. Tyle czekania a w zamian kartka z podziękowaniami z wydrukowanym podpisem Pani Prezes i naszego Kapitana. Pozdrawiam i życzę dużo radości z nagród.
Marek Niepogodziński
14.07.2017
Witam, nagroda dotarła w dniu dzisiejszym. Super! Otwieram paczkę i zaczynam się zastanawiać na co mam sobie tą koszulkę założyć?! Zamawiałem koszulkę w męskim rozmiarze L a dostałem malutki dziecięcy rozmiar...
Gdzie zgłosić tą pomyłkę i czy w ogóle ktoś się zajmie deklaracją?
Pzdr
Fanonimous
14.07.2017
Tylko czas odpowiedzi z tego maila to dobry tydzień. I odpowiedz typu: "przepraszamy, niebawem nagroda bedzie u Państwa." I mija juz tak ponad miesiąc od każdej kolejnej informacji na mailu i dalej nic...
Fanonimous
14.07.2017
@Mateusz pisz na sprzedaz@wisla.krakow.pl taki adres klub podał w sprawie nagród
Mateusz Trautsolt
13.07.2017
Witam. Do kogo napisać, jeżeli do dnia dzisiejszego nagroda nie przyszła (w moim wypadku chodzi o koszulkę #12BOHATER dziecięcą)??? Koszulkę dla brata wziąłem, ale jak będzie to tak dalej wyglądało to jedynie do gablotki sobie wstawić xD
Fanonimous
11.07.2017
No niestety,niektórzy czekają na kubel i szalik itp.
Fanonimous
11.07.2017
Ja czekam na koszulkę meczowa i dalej cisza. Na razie widac ze tylko kubki i szaliki zostały wysłane
Piotr Kapera
11.07.2017
Mam pytanie ,czy ktoś otrzymał już piłkę meczową czy tylko kubki są wysyłane w obecnej chwili ?
Fanonimous
11.07.2017
Nie ma ogromnej różnicy w stylizacji kubka. Całkiem fajnie wygląda. A sms-a dostałem dzień wcześniej, a kubek od razu na drugi dzień. I faktycznie, szału nie ma z tym dodatkiem, zwykłe dwie kartki - jedna z podziękowaniem, a druga o tym, że się jest #12 bohaterem, ale przynajmniej zawsze coś, jakaś pamiątka.
Fanonimous
10.07.2017
Na razie chyba tylko poszły kubki i szaliki. Dzis ktos dostał SMS o przesyłce?
Fanonimous
07.07.2017
Różnice są, ale spoko ten kubek :) Kartka z podziękowaniem też niezła, żaden szał, ale miły gest.
Fanonimous
07.07.2017
Kubek w końcu doszedł (4 miesiące opóźnienia). Szkoda tylko, że nie ma on nic wspólnego z tym co było prezentowane na wizualizacji przy wyborze nagrody...nie zgadza się kształt, kolorystyka. Jednym słowem porażka. Na szczęście chociaż cel akcji szczytny więc nie da się powiedzieć, że pieniądze wyrzucone w błoto. O gratisie za tyle miesięcy czekania już je będę pisał...
Fanonimous
07.07.2017
Wczoraj podobno wysłali paczki. Z tego co widzę na twitterze pierwsze osoby już otrzymały przesyłki.
Fanonimous
06.07.2017
:(
Fanonimous
04.07.2017
ja czekam tylko na jedną koszulkę, ale w tym tygodniu pewnie lipa z tego
wojciech cierniak
04.07.2017
tez nic nie dostalem a czekam na 3 koszulki ja znam zycie i rozczarowania lecz tylko dzieci mi szkoda dla nich to byla wielka frajda ze ich imiona znajda sie na koszulce najjaśniejszej z gwiazd Smutne
Fanonimous
04.07.2017
Ja osobiście jeszcze nic nie dostałem , maila żadnego nie było , chcesz uzyskać więcej informacji pisz do sprzedaz@wisla.krakow.pl odpowiadają po tygodniu .
Fanonimous
04.07.2017
mam nadzieję, że w tym tygodniu już będą nagrody u nas. A w ogóle ktoś już może dostał? był jakiś mail potwierdzający wysłanie?
Fanonimous
03.07.2017
W skrócie wiadomość z tamtego tygodnia :
"W obecnej chwili pakujemy i adresujemy systematycznie przeszło 1.900 przesyłek.
Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości."
Roman Dzierwa
30.06.2017
Pieniądze jest łatwo przyjmować...
Fanonimous
29.06.2017
Jeśli w ogóle się ich doczekamy...
Kamil Jegliński
29.06.2017
szybiej śmierć przyjdzie niż nasze nagrody
Fanonimous
29.06.2017
Chyba próżno czekać w tym tygodniu na info o wysyłce, podejrzewam, ze w kolejnym tez nie bedzie takiego info. Dziwne jest to, ze zarówno oficjalna strona milczy, jak i na e-mail nie ma żadnej odpowiedzi.
Fanonimous
28.06.2017
Dostał ktos juz moze jakaś informacje o wysyłce? Czy dalej cisza u wszystkich?
Fanonimous
26.06.2017
Mam takie info z klubu: jutro mają zostać wysłane gadżety, jeśli ktoś zamawiał po jednym. Jeśli mixy np. koszulka + kubek, to do końca tygodnia. Są właśnie pakowane i adresowane.
Fanonimous
24.06.2017
W ogóle powinno być sporo zdań wyjaśniających. Sorry, ale to słaba wymówka, np. z czekaniem na nagrody od producentów/dostawców. Info z poniżej od fans4club - że kasa już trafiła do klubu, akcja się już zakończyła dawno. Kiedy niby producenci dostali wzory jak ma wyglądać nagroda, 12 VI? Wzory nagród na pewno musieli dostać na początku akcji, aby mogli przystąpić jak najszybciej do odpowiedniego wymierzenia każdej nagrody itp itd. Jedyną niewiadomą była ilość.
Fanonimous
24.06.2017
Szkoda gadać. Powinna być kolejna informacja, a nie cisza i nawet nie odpisują na emaile. Żeby żadnej osobie nie wysłać jeszcze nagrody to jest jakaś hańba...
Fanonimous
23.06.2017
Fajnie że odpowiadacie na maile sprzedaz@wisla.krakow.pl
jesteście bardzo profesjonalni . NIE pozdrawiam
Fanonimous
23.06.2017
Wisła Kraków - bardzo proszę o informację, kiedy otrzymamy nagrody???

czy ktokolwiek już coś otrzymał???
Fanonimous
22.06.2017
sytuacja która tutaj zapanowała, nie powinna mieć w ogóle miejsca. Ludzie czekają i czekają. Codziennie chodzę na pocztę z myślą, że już na pewno jest moja wybrana nagroda. I niech nikt tutaj nie mówi, że jak kocha się klub to poczeka. Ludzie nie wpłacili po 10 zł, a czasem dużo więcej. Powybierali nagrody jako prezenty i ciągle muszą świecić oczami. Czasem te wsparcie klubu to było duże poświęcenie z ich strony i chcieli za to otrzymać wymarzoną rzecz.
Fanonimous
22.06.2017
Witam serdecznie długi weekend dobiegł końca a nagród z projektu #12BOHATER nadal nie ma ,proszę nie podawać kolejnych terminów które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością a jeden który się sprawdzi na 100% te same nagrody są już wysyłane 3 raz z tego co Państwo pisali , stopniowo przez 6 tygodni później że czekacie na ostatnie przedmioty od producentów i już wysyłacie a teraz po tym wspaniałym weekendzie . Proszę ustalcie jedną wersję między sobą i jak już coś mówicie to dotrzymajcie słowa
Fanonimous
22.06.2017
dalej to samo teraz do końca czerwca nie będzie żadnej informacji a później "Wypatrujcie listonosza w 1 tygodni lipca" później znów cisz do sierpnia i tak dalej i tak dalej . Po co te puste słowa "Teraz musimy dawać z siebie jeszcze więcej" jak kibice się starają a Wy robicie coś takiego .
Kamil Jegliński
21.06.2017
najgorsze jest to że padają kolejne terminy bez pokrycia
Fanonimous
21.06.2017
miało być po długim weekendzie, a tu już kolejny dzień mija i dalej nic. Ciekawe jak będą tłumaczyć się za tydzień... pewnie że poczta polska miała wielki problem, ale już za tydzień możecie wyglądać na swoje nagrody, które wybraliście 9 miesięcy temu
Fanonimous
20.06.2017
Witam
Mam pytanie. Czy ktoś z was dostał w końcu nagrodę ?
Pozdrawiam
Fanonimous
09.06.2017
Info z FB Wisły: Po przyszłotygodniowym długim weekendzie możecie wypatrywać listonosza! Za tak długi czas oczekiwania na wysyłkę bardzo przepraszamy.
Fanonimous
09.06.2017
Pani *****

Kubki producent dostarczy nam je dopiero 14.06, jak będziemy je mieć to ruszymy z ich wysyłką.

Pozdrawiam

Wisła Kraków SA
Adres ul. Reymonta 20; 30-059 Kraków
Fanonimous
09.06.2017
Kolega niżej ma w 100% racje, ta sytuacja robi się coraz bardziej chora. Kolejne terminy i kolejne obiecanki...
Fanonimous
08.06.2017
Kolejne terminy wysyłki podane z nieba .Jak to jest możliwe że nie jesteście w stanie wysłać czegoś co miało być w MARCU ! i nadal nie wiecie kiedy to się stanie . Co tydzień dajecie nam nadzieję o to już w tym tygodniu będę to nareszcie miał . Tydzień minął i dalej to samo w następnym w następnym ciekawe ile jeszcze będzie przyszłych tygodni ile potrwa produkcja bo informacje o rozmiarach już chyba macie .Cierpliwość się kończy ,ciekawe czy czulibyście się dobrze jak by ktoś Was tak traktował.
Fanonimous
02.06.2017
Dostałem wczoraj taką wiadomość od klubu:

"na początku najmocniej przepraszam za opóźnienie.
W tym momencie oczekujemy na ostatnie nagrody od producentów i jak tylko wszystkie otrzymamy, przystąpimy do ich wysyłki. Mam wielką nadzieje, że w przyszłym tygodniu będę mógł potwierdzić wysyłkę do Pana.

Jeszcze raz przeprszam za powstałe niedogodności oraz dziękujemy za cierpliwość."
Władysław Madejski
01.06.2017
Ludzie, jestem w takiej samej sytuacji jak Michał, dałem wnuczkowi certyfikat w lutym na urodziny, obiecując koszulkę najpóźniej do marca, potem, maja, dziecko pyta o koszulkę a ja świecę oczami , oczywiście za mój klub, co ja mam temu dziecku teraz powiedzieć?
Michał Jaryszyński
01.06.2017
dziś dokładnie mija 6 tyg, w których klub miał wysłać wszystkim nagrody (prezent który rzekomo ma być dołączony za te opóźnienia to pewnie coś za 1-2 zł). Szkoda, że Wisła tak to rozegrała, bo już nie ma co liczyć na kasę w kolejnej zbiórce. Ja wszystko rozumiem, opóźnienia itp. Ale pierwotnie miało być to wysłane do końca marca (mówię o koszulce za 399 zł). Na maile klub nie odpisuje, zero informacji co dalej, perspektywy na szybkie wysłanie kupionej nagrody są nikłe...
Fans4club .com
29.05.2017
@Wacław Cygan - Środki zebrane w projekcie trafiły do klubu. Nagrody z akcji na Fans4Club są realizowane przez kluby. Z informacji, które posiadamy od Wisły Kraków nagrody są obecnie realizowane. W razie pytań odnośnie ich realizacji adresem wskazanym przez klub do kontaktu jest sprzedaz@wisla.krakow.pl.
Fanonimous
27.05.2017
Zyskaliście na ten moment 5 tygodni i dalej nie jesteście wstania wysłać nagród które wybraliśmy , ciekawy jestem co napiszecie za tydzień jak nic nie dotrze ? większość zamówień została zrealizowana , resztę dotrze do Was w ciągu 3 tygodni ? a po tym czasie co ? Zobaczymy za tydzień.
Wacław Cygan
27.05.2017
Cóż zdecydowałem się zaangażować w akcję dla dobra mojego ukochanego klubu, ale ile można mieć cierpliwości - organizatorzy lecą w przysłowiowe gumki - 21 kwietnia piszą, że zaczynają wysyłkę, dzisiaj mamy 27 maja i co i JAJCO nic nie dotarło - ciekawy jestem czy faktycznie zebrane przez nas kibiców pieniądze trafiły do klubu czy może do .... no właśnie do kogo ???????????????? !!!!!!!!!!!! - bo jak jest z nimi tak jak z nagrodami to czarno to widzę !!!!!!!!!!!!!!
Fanonimous
19.05.2017
Dajcie spokój. Klub napisał 4 tygodnie temu, że wyśle w ciągu 6 tygodni, a Wy płaczecie kiedy otrzymacie nagrody. Trochę cierpliwości! Macie odpowiedź na skrzynkach z 20 kwietnia.
Fanonimous
19.05.2017
A później wielkie zdziwienie że mało kibiców angażuje się w akcje... To działa w dwie strony, skoro kibice są tak traktowani to później również klub zostaje potraktowany tak samo...
Łukasz Kasperek
19.05.2017
Witam.

Skoro mieli Państwo problemy z osobami które nie podały rozmiarówek podczas zamawiania nagród, to może trzeba było zacząć wysyłkę w pierwszej kolejności do osób które miały wybraną rozmiarówkę już podczas zakupu (jak np. ja). Do tej pory niczego nie otrzymałem, ale czekam cierpliwie. Na przyszłość proszę rozwarzyć moje zaproponowane rozwiązanie.

Pozdrawiam serdecznie.

WIDZEW&WISŁA&RUCH&ELANA
Grzegorz Kulisa
15.05.2017
Kiedy w końcu otrzymamy nagrody ?
Fanonimous
14.05.2017
Ja nadal nic nie otrzymałam !!!
Piotr Zachwieja
12.05.2017
Ja nic jeszcze nie dostałem. Wiem tylko tyle, że nazwiska, które wy
Katarzyna Kraj
04.05.2017
Dostał już ktoś coś ? :)
Wisła Kraków
21.04.2017
Wczorajsza wiadomość: Informujemy, że rozpoczęliśmy wysyłkę nagród. Zgodnie z informacją wysłaną w poprzednim mailu, wysyłka rozpoczęła się z opóźnieniem. Powodem opóźnienia było przedłużenie akcji oraz oczekiwanie na odpowiedzi dotyczące rozmiarów i personalizacji nagród. Ze względu na dużą liczbę paczek, nagrody będą stopniowo wysyłane przez najbliższe 6 tygodni. Zdajemy sobie sprawę z niedogodności wynikających z przesunięcia terminu, dlatego do każdej paczki dołączymy niespodziankę od klubu.
Fanonimous
19.04.2017
Długo jeszcze mamy czekać ? sprzedaż@wisla.krakow.pl nie odpowiada od miesiąca , podajcie inny email do którego możemy się zwrócić .
JAKUB MYTYCH
17.04.2017
Ja na swój kubeczek ukochanej Wisełki czekam półtora miecha :D. Te opóźnienie to jakieś mega ;D ... mi się zdaje ,że są wysyłane z kosmosu.
Fanonimous
14.04.2017
Jak długo będzie trzeba czekać na zamówione produkty ?
A drugie pytanie dotyczące sesji czy zdjęcia będą gdzieś dostępne ?
Katarzyna Kraj
10.04.2017
Jak duże jest to opóźnienie ? :) :)
Wisła Kraków
31.03.2017
Ze względu na przedłużenie akcji i oczekiwanie na odpowiedzi do nagród część z nich zrealizujemy z opóźnieniem. Pracujemy nad tym, żeby wysłać je Wam jak najszybciej.
Tomasz Kuśnierz
27.03.2017
Panie i panowie odpowiadajcie na obowiązkowe pytania pod swoimi nagrodami!!!! Przez waszą opieszałość przy wykonywaniu tej czynności dużo naszych kolegów i koleżanek nie otrzymało jeszcze nagród zakupionych przy tej akcji. Pozdrawiam
Piotr Kapera
25.03.2017
Witam ,co z nagrodami z projektu "#12BOHATER " które miały być dostarczone w marcu 2017 ?
JAKUB MYTYCH
24.03.2017
Mateusz nie jesteś jedyny..oni się coś ociągają bo też miałem termin do marca i nie widać ani słychu ani widu..
Mateusz Jachimczak
23.03.2017
Czy ktoś coś wie nt wysyłki ?
PAWEL STRUGALA
22.03.2017
Witam moja nagroda miala byc dostarczona prze marcem a juz jest 22 i nahrody niema ?
Łukasz Kasperek
11.03.2017
Jasne, faktycznie. Przepraszam.
Fans4club .com
10.03.2017
@Łukasz Kasperek: klub wskazał termin, w którym planuje zrealizować nagrodę, w opisie każdej nagrody.
Łukasz Kasperek
07.03.2017
Kiedy będą wysyłane zakupione produkty w ramach akcji #12?
Łukasz Kasperek
06.03.2017
Dziękuję za udzieloną odpowiedź. To świetnie, ponieważ myślałem że po zakupie trzeba tego dokonać osobiście.
Fans4club .com
03.03.2017
@Łukasz Kasperek: Klub będzie przekazywał bilety dla podopiecznych do Domów Dziecka oraz MOPS.
@Stefan Skoczek: Prosimy o kontakt z klubem na adres sprzedaz@wisla.krakow.pl.
Stefan Skoczek
25.02.2017
Witam zapomnialem odpowiedziec na jedna pytanie zwiazane z koszulka okolicznosciowa, czy moglem podac wam rozmiar ? Z gory dziekuje za odpowiedz.
Łukasz Kasperek
25.02.2017
Witam. Proszę przekazać zakupione przeze mnie nagrody tj. Bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPS-u oraz karta kibica, bilet dla podopiecznego Domu Dziecka odpowiednim instytucjom w moim imieniu. Czy jest to możliwe? Pozdrawiam.
Fans4club .com
12.02.2017
Wybór rozmiaru koszulki koszulki Semira Stilicia jest już możliwy - czas na uzupełnienie to 14 dni od zakończenia projektu. Rozmiary do wyboru: S, M, L, XL, XXL.
wojciech cierniak
11.02.2017
bo to ma byc meczowka Semira czyli jego rozmiar
Fanonimous
11.02.2017
Witam,chciałem zapytać odnosnie rozmiarów koszulki Semira Stilica jakie są ? Zakupiłem koszulkę ale nie mam możliwosći wyboru rozmiaru koszulki dlaczego?
Fans4club .com
11.02.2017
Można dokonać jednej transakcji i podać 3 różne nazwiska. Robi się to po dokonaniu płatności w sekcji Twoje nagrody.
wojciech cierniak
11.02.2017
Dziekuje i teraz wybralem 3 koszulki i chcialbym by Imiona moich dzieci byly uwzglednione byly jako bohaterowie czy musze dokonac indywidualnych tranzakcji czy za jednym razem i jak je wtedy wpisac ?
Fans4club .com
11.02.2017
Pula koszulek Semira Stilicia zwiększona.
wojciech cierniak
11.02.2017
Kupie Semira Sadloka z derbow i koszulkę meczowa z imionami nazwiskami bohaterow Tylko prosze o pomoc Dodajcie jeszcze koszulke Semira do sprzedazy Prosze
wojciech cierniak
11.02.2017
Czy jest szansa na dorzucenie koszulek Semira ? Bardzo bym chcial kupic corce
Artur Ulatowski
10.02.2017
A może znowu poprosimy o przedłużenie i uzbieramy na drugi cel :P ?

Pozdrowienia z Łodzi
Bartosz Marek
10.02.2017
Następny dzieciak będzie mógł zobaczyć BIAŁĄ GWIAZDE!!!!!
Jestem dumny z Wislackiej Rodziny,pozdrawiam z Bielska-Białej.
PIOTR PALIDER
07.02.2017
Do dzisiaj nie otrzymałem kalendarza, kiedy będzie dostawa, mamy luty
Anna Smolarczyk
07.02.2017
Wysłałam na ten adres e-mail Wisła sprzedaż itd. Nadal nie ma odpowiedzi a sobota coraz bliżej może jakiś kontakt telefoniczny. Proszę o pomoc dziękuję
Fans4club .com
07.02.2017
Rozmiary T-shirt:
Damska S (szer. 40 cm, długość 59,5 cm)
Damska M (szer. 42 cm, długość 62 cm)
Damska L (szer. 44 cm, długość 62 cm)
Damska XL (szer. 46 cm, długość 64 cm)
Damska XXL (szer. 48 cm, długość 66 cm)
Męska XS (szer. 48 cm, długość 68 cm)
Męska S (szer. 51 cm, długość 70 cm)
Męska M (szer. 53,5 cm, długość 72 cm)
Męska L (szer. 56 cm, długość 74 cm)
Męska XL (szer. 58 cm, długość 76 cm)
Męska XXL (szer. 61 cm, długość 78 cm)
Męska XXXL (szer. 66 cm, długość 82 cm)
Fanonimous
07.02.2017
Witam, jakie są rozmiary koszulek 12Bohater?
Fans4club .com
03.02.2017
@Anna Smolaczyk: Prosimy o kontakt z klubem na adres sprzedaz@wisla.krakow.pl.
Anna Smolarczyk
01.02.2017
Witam kupiłam 2 bilety na eskorte dla dzieci czy te bilety przyjdą pocztą co trzeba zrobić po zakupieniu biletow dziękuję za odpowiedź
Tomasz Nodzyński
01.02.2017
Czy kupisz tutaj czy w sklepie internetowym to Wisła zarobi a o to w tym chodzi przecież.
Marcin Sznajder
31.01.2017
tak wiem ale chciałem przez 12go Bohatera. Pozdrawiam Tomek
Tomasz Nodzyński
31.01.2017
https://sklep.wisla.krakow.pl/pl/kolekcja_do_domu/Kalendarz_scienny_12_kartkowy_2017/
Tomasz Nodzyński
31.01.2017
Są kalendarze dostępne w sklepie internetowym Wisły. Wystarczy tam wejść i zobaczyć.
Marcin Sznajder
31.01.2017
Proszę o odpowiedzi:
czy będzie wznowienie kalendarza na ten rok?
czy klub planuje wypuścić i dołączyć do tej akcji klubową pościel?
Fans4club .com
31.01.2017
@Jacek Krysa Klub nie udostępnił opcji odbioru osobistego w tej akcji. Nagrody zostaną przez klub wysłane.
@Fanonimous Co do punktów procentowych: Na przyszłość przemyślimy ten temat, ale w crowdfundingu % w projekcie odnosi się do stopnia realizacji pierwszego celu, natomiast projekt zawsze kończy czas a nie liczba celów i stopień ich realizacji.
Jacek Krysa
30.01.2017
Czy można zakupione produkty odebrać osobiście ??
Fanonimous
30.01.2017
Jeśli walczymy o drugi cel to ustawcie procenty adekwatnie do ilości zebranych pieniędzy (330 000 z 600 000 to 55%). 55% bardziej motywuje niż 109%. Większość ludzi pewnie myśli, że cel już zrealizowany, a to co wpłynie teraz na konto, to tylko dodatek.
Fans4club .com
30.01.2017
Zgodnie z informacją przy nagrodzie klub planuje realizację personalizowanej koszulki meczowej w marcu.
Koszulka meczowa Semira Stilicia może być bez autografu - prosimy o kontakt z klubem na adres sprzedaz@wisla.krakow.pl po dokonaniu transakcji. Dostępny jest kolor czerwony. Wyboru rozmiaru dokonuje się po dokonaniu transakcji w sekcji Twoje nagrody dostępnej w panelu użytkownika. Rozmiarówka dostępna jest tutaj: http://www.adidas.pl/help-topics-size_charts.html
Rafał Więcek
26.01.2017
Witam :)
Chciałbym się dowiedzieć czy koszulka meczowa Semira Stilica może być bez autografu ? jaki kolor koszulki jest dostępny i jaki jest z rozmiarówką ?
Fanonimous
26.01.2017
Imię i nazwisko na autokarze klubowym... A jaka jest pewność, że są to dane osoby która wsparła projekt, a nie inna, z odległego miasta, a o takim samym imieniu i nazwisku?
Fanonimous
25.01.2017
Personalizowane koszulki meczowe będą wysyłane wcześniej? czy dopiero w marcu?

ps. Pościel byłoby genialną sprawą :)
Marcin Sznajder
25.01.2017
czy będzie wznowienie kalendarza?
Marcin Sznajder
25.01.2017
Pościel klubowa?
Nie było chyba takiego gadżetu?
Michał Kacprzyk
21.01.2017
Dziękuje za szybką odpowiedź.
W takim razie trzymam za słowo i kupuję :)
Fans4club .com
21.01.2017
@Michał Kacprzyk Życzenia mogą być zrealizowane wcześniej. Po zakupie nagrody prosimy o kontakt z klubem na adres sprzedaz@wisla.krakow.pl

@Artur Wacięga Są szanse. Prośba o kontakt z klubem, adres jak wyżej.
Michał Kacprzyk
21.01.2017
@WislaKrakow czy jest szansa skrócić termin dostawy dla nagrody: Życzenia?
Potrzebuję na czerwic 2017
Fanonimous
20.01.2017
Zgadzam się z Wojtkiem. Jeśli chcemy dobić do 2 celu, pasowałoby dołożyć nagrody, które wiemy, że zejdą. Tak byłoby w przypadku koszulek meczowych zawodników. Podobna cena i ilość, jak w przypadku Stilicia, i myślę, że chętnych znalazłoby się wielu.
Wojciech Krakowski
20.01.2017
@WislaKrakow dajcie proszę więcej koszulek meczowych Arka Głowackiego. Zapewne jest to ostatni sezon naszego kapitana i byłaby to dla wielu wyjątkowa pamiątka. Dodatkowo sam mimo, że już kilka rzeczy zakupiłem, chętnie dorzuciłbym jeszcze kalendarz. Da radę Droga Wisło zwiększyć ilość kalendarzy?:)
Artur Spyrka
20.01.2017
beda jeszcze kalendarze??
Stacja Paliw Shell/ Artur Wacięga
19.01.2017
Witam, czy ta koszulka meczowa Semira to mogla by byc biała a nie czerwona?
Fans4club .com
19.01.2017
Jeśli chodzi o koszulkę personalizowaną: brak autografów nie będzie problemem. Prosimy po zakupie o kontakt z klubem na adres sprzedaz@wisla.krakow.pl oraz o zaznaczenie, że autografy nie mają być złożone w sekcji "Twoje nagrody" dostępnej w panelu użytkownika po zalogowaniu. Wystarczy dopisek w polu z podaniem tekstu personalizacji.
18.01.2017
Witam, czy jest możliwość zakupu personalizowanej koszulki meczowej bez autografów drużyny ? Pozdrawiam
Mateusz Swatek
18.01.2017
Mam, dzięki wielkie kolego :)
Fanonimous
18.01.2017
W prawym gornym rogu pisze moje konto. Najedz na to i wybierz Twoje nagrody. Tam masz opcje do wpisania
Mateusz Swatek
18.01.2017
Witam, wybrałem nagrodę za 35zł, zdjęcie zawodnika lub trenera z autografem, gdzie mam napisać, jakiego zawodnika chcę otrzymać zdjęcie? Pozdrawiam wszystkich zapaleńców Wisełki!
Wisła Kraków
18.01.2017
Kalendarze będą wysyłane w styczniu zgodnie z opisem nagrody. Postaramy się rozpocząć wysyłkę w przyszłym tygodniu.
Fanonimous
17.01.2017
Czy kalendarze będą do odbioru w tym roku?
Fans4club .com
15.01.2017
Koszulka okolicznościowa #12BOHATER nie ma przewidzianego umieszczania na niej nazwiska ani numeru. Czy chodzi może o "Personalizowaną koszulkę meczową"? Tam jest możliwość umieszczenia nazwiska oraz numeru.
Fanonimous
15.01.2017
Czy na koszulce #12BOHATER oprócz np. imienia lub nazwiska można umieszczony numer ?
Fanonimous
15.01.2017
Dodajcie zatem również koszulki meczowe wiślackich legend - Brożka i Głowackiego, w podobnej cenie. Zejdą jak świeże bułeczki. :)
Fans4club .com
15.01.2017
Potwierdzamy - koszulka meczowa to taka, w której piłkarze grają w Ekstraklasie. Zawiera loga oraz czcionkę "ekstraklasową".
Fanonimous
14.01.2017
Fans4club .com
Jeżeli koszulka jest taka sama w jakiej piłkarze grają w Ekstraklasie tzn. z reklamami na obu rękawkach i logo Ekstraklasy z przodu koszulki i "ekstraklasową" czcionką i numerem na plecach to znaczy, że jest meczowa. Możecie to potwierdzić to wszystko zostanie wyjaśnione i nikt nie będzie zadawał więcej pytań :)
wojciech cierniak
14.01.2017
Czyli na rękawie logotyp sponsora a na drugim ekstraklasy ?
Fans4club .com
14.01.2017
To nie jest replika, to koszulka meczowa.
wojciech cierniak
14.01.2017
Czyli jest to replika z nazwiskiem i numerem jak sadze
Fans4club .com
14.01.2017
Odnośnie koszulki Semira Stilicia: zgodnie z opisem nagrody, jest to koszulka meczowa z numerem 18 i nazwiskiem Stilic.
Fanonimous
14.01.2017
@Wisła Kraków

Podbijam pytanie o koszulkę Semira Stilića- jest to koszulka meczowa w jakiej będzie rozgrywał mecze w Ekstraklasie? Logotypy, czcionka, numer itp.? Z góry dzięki za odpowiedź.
Fanonimous
14.01.2017
@Fans4club .com

Też podbijam pytanie o koszulkę Semira Stilića- jest to koszulka meczowa w jakiej będzie rozgrywał mecze w Ekstraklasie? Logotypy, czcionka, numer itp.? Z góry dzięki za odpowiedź.
wojciech cierniak
14.01.2017
Semira oczywiście
wojciech cierniak
14.01.2017
Czy koszulka Seminarium jest oryginalna koszulka meczów tzn posiada logotypy sponsora ekstraklasy etc?
Artur Salamon
14.01.2017
Kiedy będą do odebrania kalendarze
Fans4club .com
14.01.2017
Tak, karty należy odebrać osobiście. Poniżej pełna informacja klubu:
Odbiór karty kibica oraz wybór miejsca następuje w dniach roboczych (nie wcześniej niż jeden dzień
po zakupie) w klubowych kasach, które znajdują się na stadionie Wisły Kraków w Strefie Kibica przy
ulicy Reymonta 20.
Aby zrealizować voucher musisz posiadać przy sobie kod vouchera oraz dokument tożsamości.
UWAGA! Karty należy odebrać osobiście.
Fanonimous
13.01.2017
A czy ktoś mi odpowie co z odbiorem karnetu muszę to zrobić osobiście ????
Michał Doroszyński
13.01.2017
Wiem dlatego pytam bo nie chcialem kupować w ciemno koszulki dla 2-latka, żeby nie musiał czekać roku by ją załóżyć :)
Fans4club .com
13.01.2017
@Michał Doroszyński:
Dostępne rozmiary koszulek dziecięcych:
3-4 lata (wzrost 110cm-122cm, szerokość 32cm)
5-6 lat (wzrost 122 cm-128cm, szerokość 35cm)
7-8 lat (wzrost 128 cm-134cm, szerokość 38cm)
9-11 lat (wzrost 134cm-140cm, szerokość 41cm)
12-14 lat (wzrost 146cm-152cm, szerokość 43cm)
Wyboru rozmiaru dokonuje się po zakupie nagrody.
Michał Doroszyński
13.01.2017
Jakie są rozmiary koszulek dziecięcych 12Bohater?
Fanonimous
13.01.2017
Chce zakupić pakiet karnetowicza.
Tylko tu rodzi się moje pytanie.
Na chwilę obecną nie przebywam w KRK mieszkam obecnie 600 km dalej, Ale mam brata który mieszka w KRK i CZY będzie możliwość aby to on odebrał Karnet i kartę Layoness???

Szkoda że nie ma możliwości wypełnienia wniosku i po prostu przysłania karty wraz z karnetem.. :@
Fans4club .com
12.01.2017
Rozmiarówka koszulek firmy Adidas znajduje się tutaj: http://www.adidas.pl/help-topics-size_charts.html
Fanonimous
11.01.2017
Możecie podać rozmiarówkę białej koszulki meczowej z imionami i nazwiskami bohaterów? Z góry dziękuję.
Fanonimous
05.01.2017
Może dało by sie zorganizować sparing np z Rakowem czy inna drużyna gdzie kibice by mogli kupic bilet a mecz był by z widownia? może udało by sie dogadać z miastem.
Fanonimous
05.01.2017
Chętnie zakupiłbym puzzle ze zdjęciem lotniczym stadionu. Akcja została przedłużona, może dałoby się zrobić? :)
Fanonimous
05.01.2017
Klub poszedł bardzo na rękę przedłużając akcję. I mobilizacja, aby pokazać się m.in. Pogoni. Mają 82516zł/466kibiców = 177,07/1osobę. A my 271005zł/1933kibiców = 140,20zł/1osobę. Czy jest mecz jak przy ostatniej akcji czy nie, ale wartałoby pomóc, jeżeli każdy chce pomagać Wiśle i przychodzić na stadion. Zwłaszcza, że chcą coś dodatkowo zorganizować to przyda się każde wsparcie.
Marek Brytan
30.12.2016
SLICZNE DZIEKI
Fans4club .com
29.12.2016
Marek Brytan - tak, zgadza się.
Marek Brytan
29.12.2016
SLICZNE DZIEKI !! CHCIALEM SIE TYLKO UPEWNIC ....CZYLI NAJPIERW WYBIERAM NAGRODE,PLACE A DOPIERO POZNIEJ MAM OPCJE WPISANIA LUB WYBRANIA OPCJI NAZWY FIRMY KTORA EWENTUALNIE MIALABY POJAWIC SIE NA KOSZULCE ?
Fans4club .com
28.12.2016
Marek Brytan - prosimy się zalogować, wybrać nagrodę w projekcie i dokonać płatności - wtedy nagroda pojawi się w sekcji Twoje nagrody.
Marek Brytan
28.12.2016
WITAM,STARAM SIE DOLACZYC DO PROJEKTU !!! NACISNALEM TEN NAPIS PARE RAZY I W DALSZYM CIAGU KIEDY PRZECHODZE DO OPCJI TWOJE NAGROZY ZEBY UZUPELNIC ODPOWIEDZI ZA KAZDYM RAZEM WYSKAKUJE MI INFO ZE JESZCZE NIE DOLACZYLEM DO ZADNEGO PROJEKTU !!!!!!!!!! CO ROBIE ZLE ??????
Daniel Prażmowski
27.12.2016
Jak nie macie co kupić, to są bilety dla podopiecznych Domu Dziecka, albo MOPSu, to nie jest duży wydatek, a zostało ich ponad 3000!
Fanonimous
26.12.2016
Plakaty meczowe z derbów to też byłyby fajne nagrody.
Fanonimous
26.12.2016
A bilety?Była prośba,zostały dodane, a schodzą jak krew z nosa. Trudno o sparing w drugiej połowie grudnia, kiedy zawodnicy odpoczywają, a w styczniu ćwiczą formę/taktykę na zgrupowaniu nie w Krakowie.I przy takiej pogodzie. Trudno o nowe nagrody, jeżeli obecne się nie sprzedały. I faktycznie, tylko prawie 1800 kibiców dołączyło do akcji, a podobno wszyscy chcą pomagać. Nawet liczyć na minimalne kwoty to 3325*25zł = 83125zł i pierwszy cel spokojnie osiągnięty, odkryją trzeci i może coś dodadzą.
Fanonimous
25.12.2016
Czy jest szansa, żeby spersonalizowana koszulka meczowa została wysłana wcześniej niż na koniec marca 2017 roku? ktoś już pytał, ale nie było odpowiedzi
Fanonimous
23.12.2016
Plakaty, pocztówki, kubki i pewnie znalazłoby się kilka innych pomysłów, jak wykorzystać oprawę derbową.
Fanonimous
23.12.2016
Dokładnie, nie wiem dlaczego nie wykorzystywane są w żaden sposób oprawy z derbów.
Fanonimous
23.12.2016
Jest szansa dodać do nagród plakaty z oprawy meczu derbowego?
Grzegorz Mazos
22.12.2016
Problem nie jest w kibicach i to że mają nie kupić piwa czy czekolady, tylko w tym że klub działa w każdym aspekcie jak działa. To z resztą ma wyraz tutaj, ludzie mówią dajcie nam coś atrakcyjnego, a my zostawimy kasę, mają jakieś inicjatywy, a odpowiedzialne osoby za ten projekt nic z tego sobie nie robią. Co Oni myślą że na kubkach i szalikach zbiorą jakąś zawrotną sumę:) Akcja powinna być robiona z dużo wiekszym rozmachem.......
Fanonimous
21.12.2016
1) Akcja osłabła po ostatnich meczach drużyny.
2) Mecz na derbach był decydujący.

Dlaczego?
1- kara za race skoro nas stać na kary to po co dokładać do klubu? (myślenie dużej części osób)
2- gra była słaba przyszedł komplet a chłopaki nie dali rady zagrać na poziomie meczów wcześniejszych np z Lechem czy Legią niby remisy ale to jak grali cieszyło oko.
3- doping i podejście części kibiców było jak było kto był ten wie ale na zarzut, że było zbyt wulgarnie część kibiców źle zareagowała
Fanonimous
21.12.2016
Dokładnie, Michał Doroszyński ma rację w poprzednim projekcie dużo osób kupiło po prostu bilet na mecz i dlatego było tyle ludzi. Teraz tego nie ma. Chociaż nie wiadomo jaki jest nie podany na razie trzeci cel. Mam nadzieję, że dociągniemy pierwszy cel do końca a w drugim pojawią się jakieś fajne nowe nagrody i więcej mecenasów bo poprzednio było ich sporo.
Michał Doroszyński
21.12.2016
Bo pierwszy projekt napędzał mecz i te kilkanaście tysięcy przyszło tylko na mecz.
Fanonimous
21.12.2016
W pierwszym projekcie Wisła Kraków to nasza historia wzięło udział az
12849 kibiców...
A teraz jest ich TYLKO 1691 ???????????
To 7.5 razy mniej niż poprzednio...
Ta akcja nie jest tak rozpowszechniona jak tamta poprzednia.
Trochę wstyd że nie możemy poradzić sobie z kwota 300.000 zł i walczymy z nią tyle czasu...
Zostało TYLKO 19 dni i AZ 54.234 zł do zebrania. :(
Rozsylajcie ta akcje dalej... Udostepniajcie na fb... Wklejakcie na fora Wisły , niech każdy się dowie !!!!!!!!!!!!!!
Roman Dzierwa
20.12.2016
Skąd wiesz - a może właśnie tylu Nas zostało...
Fanonimous
20.12.2016
Na akcji pogoni jakoś potrafili dać Karty Kibica...
Pomyślcie w końcu o czymś więcej.
Przecież to szok że aż tak ciężko idzie NAM zebranie wymaganej kwoty pierwszego poziomu!!
Odmów dobie Fajek , Browara , Czekolady czegokolwiek i kup chociaż CERTYFIKAT za 5 zł....
Jest NAS więcej niż TYLKO 1679 kibiców....
Fanonimous
17.12.2016
Koszulki z podpisami zawodników będą wysyłane jakoś wcześniej. Czy dopiero na marzec się ich spodziewać?
Przemek Szaraniec
15.12.2016
Obecnie są nowe Karty Kibica we współpracy z Lyoness.
Fanonimous
15.12.2016
a może tak dać na nagrode Karte kibica 12 zawodnik. i np karnet na sezon?
Przemek Szaraniec
15.12.2016
Przecież mozesz "ukryć wykupione nagrody"
Fanonimous
15.12.2016
Dla czego nie usuniecie już nieaktualnych nagród?
Wisła Kraków
14.12.2016
Koszulki zostaną wysłane w ciągu najbliższych dni.
Fanonimous
13.12.2016
Ponawiam pytanie. kiedy planujecie wysyłkę koszulek meczowych z meczu z arką ?
Wisła Kraków
13.12.2016
@Stefan Skoczek - personalizacja to możliwość wyboru tekstu w miejscu nazwiska zawodnika oraz numeru na koszulce w przedziale 1-99.
Stefan Skoczek
13.12.2016
Witam w czym sie rozni koszulka meczowa z autografami za 359 PLN z personalizowana koszuka meczowa za 399 PLN ?
Z gory dziekuje za odpowiedz !
Fanonimous
12.12.2016
kiedy planujecie wysyłkę koszulek meczowy z meczy z arką ?
wojciech cierniak
12.12.2016
Przyłączam sie o prośby o koszulki meczowe piłkarzy Dziwi mnie brak odp na te wezwania pomny doświadczeń z innymi tego typu akcjami Kochana Wisełko czekamy na koszulki naszych herosów idealny prezent świąteczny :)
Fanonimous
12.12.2016
@Wisła Kraków
@Fans4club .com

Proszę o dodanie meczowych koszulek całego zespołu z meczu z Cracovią. Tylko cena mogłaby być zróżnicowana za poszczególnych zawodników :-)

PS: Tak samo prosiłbym o dodanie meczowych koszulek z meczu Pucharu Polski z Lechem Poznań oraz Lechią Gdańsk z Ekstraklasy.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Fanonimous
12.12.2016
Proszę dodajcie nagrody, które się skończyły a nie wymagają nakładów finansowych klubu:
1. Zdjęcie z podpisem piłkarza
2. Wizyta w Myślenicach
3. Udział w Sesji zdjęciowej

itp.
Marcin Sieczkowski
11.12.2016
Witam! Ja proponuję elegancki krawat, spinki do mankietów lub koszule wizytowe. Dawno już nie było czegoś eleganckiego. Pozdrawiam
Sebastian Piętka
11.12.2016
Czy beda jeszcze dostepne kalendarze?
Grzegorz Gałązka
10.12.2016
Czy możecie zwiększyć pulę zdjęć zawodników, chciałem kupić 2 lecz nie zdążyłem
Wisła Kraków
10.12.2016
Panie Damianie, na poniższej grafice nasz nowy kalendarz: http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/wiadomosci/14811963673069.jpg
Damian Bratek
09.12.2016
Coś więcej nt kalendarza ?
Patryk Durecki
08.12.2016
Czy można zrobić przelew stacjonarny np. w banku lub na poczcie?
Sławomir Tabiś
08.12.2016
A ja proponuje po raz kolejny smycz na klucze
Wisła Kraków
07.12.2016
VIP Silver - miejsca na środku stadionu i komfortowe krzesełka, dostęp do strefy VIP. Catering w cenie dostępny jest w biletach VIP Gold.
Łukasz Lulek
07.12.2016
Co gwarantuje bilet VIP Silver?
Fanonimous
06.12.2016
Ktoś marudził wcześniej na źle wydane pieniądze podczas poprzedniej akcji.
Ja tam nie uważam aby były źle wydane bo wszyscy wiemy w jakiej sytuacji znajduje się klub i ile ma jawnego długu z ostatnich lat + dług niejawny.

Może warto by było zrobić jakąś jawną akcję zbiórki pieniędzy np na transfer:
http://www.transfermarkt.pl/semir-stilic/profil/spieler/46340
tego pana dobrze znamy teraz nie ma klubu a można by było zebrać na 2-3 letni kontrakt pieniążki.
Fanonimous
06.12.2016
Ja również poproszę o koszulki z meczów z Lechią i Cracovią.
wojciech cierniak
05.12.2016
Prosze o koszuli meczowe wybranych zawodnikow tak jak to malo miejsce po meczu z Arka
Karol Brząkała
04.12.2016
Proponował bym jeszcze tą akcje bardziej rozreklamować, poprosić legendy tego klubu do włączenia się w akcje, aby jeszcze bardziej pobudzić w nas większa potrzebę wspierania naszego klubu, tak jak było to na poprzedniej akcji
Wisła Kraków
02.12.2016
Kalendarz: zdjęcia z sesji, z autografem piłkarza z danego zdjęcia.
Odnośnie personalizacji koszulki: prosimy o wpisanie, żeby nic nie nadrukowywać.
Fanonimous
02.12.2016
Możecie zdradzić coś więcej na temat kalendarza? Będą tam zdjęcia z meczów, sesji zdjęciowej? Autografy całego zespołu czy tylko osób na zdjęciach?
Fanonimous
02.12.2016
Dajcie z 10 000 biletów dla podopiecznych Domów dziecka. Może wzbudzimy pasję do Wisły w tych dzieciakach. A przy rundzie rewanżowej jak na każdy mecz oddacie im 1000 biletów to automatycznie podniesiecie frekwencję na stadionie!!

Widać że Wiślakom ta forma nagrody się podoba więc co Wam szkodzi dać 10000 biletów do kupienia dla podopiecznych domów dziecka a Nawet więcej skoro i tak na meczach jest 1/3 stadionu.
Fanonimous
01.12.2016
jeśli chcę, aby zakupiona koszulka nie miała nadrukowanego imienia i nazwiska, była "czysta" to co mam wpisać w polu, w którym mam uzupełnić dane do nadruku?
Daniel Prażmowski
30.11.2016
Proponuję jako nagrodę kubek, ale taki większy, np 500-600ml.
Rafał Czeliński
28.11.2016
Można wystawić np ręcznik 12 bohater, bombkę pod choinkę, pościel
Wisła Kraków
28.11.2016
@Fanonimousw dniu jutrzejszym prześlemy maile do osób które zakupiły bilety ma sektor VIP
Fanonimous
28.11.2016
Kupilem bilet VIP Gold na Lechie, jak/kiedy zostanie to dostarczone?
MARIUSZ ŚMIGLA- (KRAKŻAL)
27.11.2016
Propozycja nagrody...WLEPA Serce w środku z Białą Gwiazdą i hasłem #12BOHATER- obwiesimy cały Kraków :)
Fans4club .com
26.11.2016
Dostępne rozmiary śpioszków: 56, 62, 68, 74, 80, 86, 92. Wybór po dokonaniu zakupu.
Błażej Jadwisieńczak
26.11.2016
Mam pytanie odnośnie zwiedzania bazy treningowej.
Wejście obowiązuje tylko dla jednej osoby i zdjęcie tylko z jednym wybranym piłkarzem?
Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania terminu zwiedzania (jestem poza granicami Polski w tym momencie)?
Fanonimous
26.11.2016
A może jedna z nagród może być miejsce. Sposnora głównego na Derby? Myśle ze chętny by się znalazł na 1mecz
Fanonimous
25.11.2016
Jakie rozmiary śpioszków?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
MateeTSW
25.11.2016
Witam :D Proponuje zrobić sparing przed runda rewanżowa kibice vs wisla dać do kupienia 11 miejsc dla drożyny kibiców + 7 tańszych miejsc dla rezerwowych :D mecz mógłby trwać nawet 2x 30
Arkadiusz Rybka
25.11.2016
Proponuję pamiątkę 110 lecia Wisły np proporczyk meczowy ;-)
Fans4club .com
25.11.2016
@ Leszek Maziarz: Kubek ceramiczny
Fans4club .com
25.11.2016
Odnośnie zakupu Skybox lub GOLD dla rodziny - nie ma problemu. Prosimy o kontakt po zakupie na adres sprzedaz@wisla.krakow.pl.
Leszek Maziarz
25.11.2016
Czy kubek jest ceramiczny czy plastikowy?
Martin Jedras
25.11.2016
Jestem w Australii i chciał bym kupic bilet albo Skybox albo Gold na derby, czy mógł bym przekazać bilet dla rodziny w Polsce?
Fanonimous
24.11.2016
Coś stanęło dzisiaj. Ledwo ponad 600 kibicow to jest 20x mniej niz w poprzedniej edycji. Namawiac znajomych, rodziny i jedziemy po 300k!
Fanonimous
24.11.2016
Witam!
A może dodatkowo bilety na mecze Wisła - Korona , Wisła - Jagiellonia , przyda dodatkowo fajnych pomysłów np. Puzzle najmłodszych od 100 do 1000 szt :) Wywiad z trenerem , piłkarzami itp :) dużo sporo mam pomysłu do wspieraniu ukochany klub :)
24.11.2016
@Wisła Kraków
@Fans4club.com

Witam, proszę dodać sprzedaż meczowych koszulek piłkarzy z autografem danego piłkarza po każdym meczu. Myślę, że każda koszulka zostałaby kupiona. Pozdrawiam.
Przemek Szaraniec
24.11.2016
Bilet GOLD -> gwarantuje m.in. kompletny catering, miejsce parkingowe, parking od strony trybuny A/B . Więcej informacji możesz otrzymać kontaktując się:

Kontakt z Działem Sprzedaży VIP oraz wszelkie informacje:
Jeniffer Straus-Sroka
tel.: +48 789 406 372
e-mail: vip@wisla.krakow.pl
Piotr Tokarz
24.11.2016
co wchodzi w sklad biletu vip gold na lechie/derby? miejsce parkingowe,catering itd.?
Michał Doroszyński
24.11.2016
Adrianie chyba troszke Cie ponioslo. Poprzednią akcje wsparło prawie 14000 ludzi i uzbieralismy ponad 800 000zł. Mysle ze milion złotych to maks co ogarniemy. Weźmy pod uwage, ze tu sa same rzeczowe "nagrody" a nie mozliwosc obejrzenia meczu.
Adrian Klakla
24.11.2016
Obstawiam, że zbierzemy 2mln. 20000 kibiców dołączy, średnio jak na razie jest dobrze ponad 100pln na kibica. Tylko błagam, rozreklamujcie solidnie akcję podczas meczów. Jeśli będzie wygrana, na fali entuzjazmu dużo osób dołączy.
Fanonimous
24.11.2016
Może dodacie jeszcze trochę tych biletów dla dzieciaków.
Wisła Kraków
24.11.2016
@Michał Doroszyński Kalendarz ścienny, 12 stron plus okładka
Michał Doroszyński
23.11.2016
Dzieki za realizacje mojego pomysłu tj. kalendarz
Pytanie czy robicie w koncu scienny czy biurkowy?
Wisła Kraków
23.11.2016
Już spieszymy z odpowiedzią. Każdy kto zamówi tą nagrodę, otrzyma koszulkę na której będzie widniało jego imię i nazwisko. Niestety ilość miejsca na koszulce jest ograniczona i w przypadku dużej ilości kibiców którzy kupią nagrody wszyscy mogą nie zmieścić się na jednej koszulce, wtedy będziemy dzielić. PS. oby tak było ;-)
Fanonimous
23.11.2016
A jak ma się nagroda "koszulka z imionami i nazwiskami bohaterów.." do tego "w przypadku sprzedaży dużej liczby imion i nazwisk, może powstać więcej niż jedna koszulka. W takim przypadku nazwiska zostaną podzielone na koszulkach alfabetycznie.." ?

Kupując taką koszulkę chciałbym aby było na niej moje nazwisko a nie np. kibiców z nazwiskami od A do M. Będzie możliwość wyboru?
Fans4club .com
23.11.2016
Potwierdzamy, że najlepszym sposobem proponowania nagród jest funkcjonalność zaproponuj nagrodę - po prawej stronie, pod nagrodami. Wszystkie propozycję zostaną rozpatrzone przez klub.
Dziękujemy również za wskazanie literówki - błąd został poprawiony.
23.11.2016
"Jeżeli chodzi o tablicę, to sytuacja jest bardziej skomplikowana. – Przez kilka ostatnich miesięcy klub czyni starania, które umożliwią zrealizowanie pamiątkowej tablicy. Niestety blisko tysiąc kibiców do dzisiaj nie podało nazwiska, które ma się na niej znaleźć. Z jednej strony Wiśle zależy na zrealizowaniu nagrody, ale też chce, by każdy kto wziął udział w akcji mógł się na tej tablicy znaleźć – wyjaśniają przedstawiciele platformy crwdfundingowej.
23.11.2016
Daj że już spokój z tą nieszczęsną tablicą. Zresztą to nie wina obecnego Zarządu, a Bednarza. Co do zbiórki to nie jest tak, że te pieniądze są na czysto. Przecież Ty nie wpłacasz darowizny tylko sobie coś kupujesz. Produkcja biletów, koszulek, bluz, kubków, szalików też coś kosztuję. Ty myślisz, że to z nieba spada? A poza tym milion złotych może pomóc w funkcjonowaniu 2-ligowej drużyny, a nie ekipy z Ekstraklasy.
Krzysztof Pojałowski
23.11.2016
Jest błąd w opisie nagrody.. 115 PLN
lub więcej
Bilet VIP Silver na Lechię

bilet VIP Silver na mecz z Lechą Gdańsk
Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER

chodzi o LECHĄ
Fanonimous
23.11.2016
Brałem udział w poprzedniej akcji, abstrahując od tego iż tablicy nadal nie ma, to mimo udanej akcji i zbiórki niemal 1 000 000 zł to stan klubu jest fatalny. Mam pytanie na co poszły te pieniądze? Powinno być to pokazane bo niestety brak transparentności budzi pewnie nie tylko moje obawy.
Jan Markowski
23.11.2016
Swietna akca......kazdy kibic Wisly powinien byc w nia zaangazowany....fajnie jak dodalibyscie jakies plyty CD z muzyka i trybunami Wiselki ....albo kompilacje najlepszych meczow i bramek DVD.....
Daniel Pyż
23.11.2016
Na dole po prawej stronie macie mozliwosc "zaproponowania nagrody". wiec zamiast pisac co ma byc a co nie wyslijcie propozycje a bedzie napewno uwzględniona
23.11.2016
I jeszcze nagroda "wspólny trening z piłkarzami Wisły" (chodzi o normalny trening codzienny, który mają piłkarze). No i przydałaby się wiślacka pościel... o którą od lat wszyscy dopytują :-)
23.11.2016
W poprzedniej edycji była nagroda w postaci wspólnego zdjęcia z zawodnikami Wisły Kraków i ta nagroda fajnie schodziła. Pomyślcie o tej nagrodzie.
Fanonimous
23.11.2016
Jeżeli certyfikat ma być taki sam jak ten do pobrania, to trochę badziewny. Powinien być chociaż imienny. To chyba nie problem?
Fanonimous
22.11.2016
Czy można się spodziewać jakiś nowych gadżetów w akcji ?.
Wisła Kraków
22.11.2016
Panie Wojciechu, w najbliższym czasie zostanie dodana nagroda o której Pan pisze, proszę odwiedzać stronę akcji :-) Pozdrawiamy
Wojciech Olejnik
22.11.2016
Jak widać bilety dla dzieci z domu dziecka idą świetnie, sam wspomogłem tę ideę. Czy można się spodziewać zwiększenia puli biletów i dodanie koszulek oraz szalików dla dzieci?
Fanonimous
22.11.2016
Co tak słabo? W 5h tylko 28tys i 238 kibicow? Stać nas na więcej! Jazda jazda jazda!
Fanonimous
22.11.2016
Dodajcie od razu szaliki albo koszulki dla dzieci z domów dziecka, a nie jak ostatnio

Nagrody

Certyfikat

5 PLN lub więcej

 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
287kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: styczeń 2017

Imię i nazwisko na koszulce meczowej

19 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • w przypadku zrealizowana pierwszego celu akcji, zawodnicy zagrają jeden mecz w sezonie 2016/17 w koszulce z imionami i nazwiskami BOHATERÓW oraz z nazwami firm, które dołączyły do projektu
 • w przypadku sprzedaży dużej liczby imion i nazwisk, może powstać więcej niż jedna koszulka. W takim przypadku nazwiska zostaną podzielone na koszulkach alfabetycznie (np. od A do M i od N do Z). 
266kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Imię i nazwisko na klubowym autokarze

20 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na klubowym autokarze Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • Nagroda dostępna tylko do 29.01. Ze względu na przekazanie listy kibiców do oklejenia autokaru kolejnego dnia modyfikacje nazwisk nie będą uwzględniane.
398kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPS-u

25 PLN lub więcej

 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub Miejskego Ośrodka Pomocy Społecznej na mecz Lotto Ekstraklasy w sezonie 2016/17
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
2474kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Smycz #12BOHATER

34 PLN lub więcej

 • smycz okolicznościowa #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
84kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Zdjęcie zawodnika lub trenera z autografem

35 PLN lub więcej

 • zdjęcie wybranego zawodnika lub trenera z autografem w ramce
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • jeżeli wybrany zawodonik zmieni barwy klubowe, może zaistnieć konieczność zmiany wybranego zawodnika na innego. 
298kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Szalik dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPS-u

38 PLN lub więcej

 • szalik dla podopiecznego Domu Dziecka lub Miejskego Ośrodka Pomocy Społecznej
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
367kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Kubek #12BOHATER

39 PLN lub więcej

 • kubek okolicznościowy #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
798kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Szalik #12BOHATER

40 PLN lub więcej

 • szalik okolicznościowy #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
547kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Karta kibica, bilet dla podopiecznego Domu Dziecka

49 PLN lub więcej

 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie na klubowym autokarze Wisły Kraków
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 5 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu. Odbiór będzie możliwy do 09.02.
 • Nagroda dostępna tylko do 29.01. Ze względu na przekazanie listy kibiców do oklejenia autokaru kolejnego dnia modyfikacje nazwisk nie będą uwzględniane.
12kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Zdjęcie Rafała Boguskiego

50 PLN lub więcej

 • Zdjęcie Rafała Boguskiego z meczu z Arką Gdynia  z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
16kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Koszulka #12BOHATER dziecięca

59 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa #12BOHATER dziecięca
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
98kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Reyman i Głowacki

60 PLN lub więcej

 • plakat z wizerunkiem Henryka Reymana i Arkadiusza Głowackiego
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
24kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Poduszka #12BOHATER

65 PLN lub więcej

 • poduszka okolicznościowa #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
43kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Śpioszek #12BOHATER

75 PLN lub więcej

 • śpioszek okolicznościowy #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • dostępne rozmiary: 56, 62, 68, 74, 80, 86, 92
46kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Koszulka #12BOHATER

79 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
305kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Ekskluzywny kalendarz

80 PLN lub więcej

 • ekskluzywny kalendarz ze zdjęciami zawodników z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
100kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: styczeń 2017

T-shirt

81 PLN lub więcej

 • jeden z trzech T-shirtów: Biała Gwiazda, Wisła, Radek Sobolewski
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • wizualizacje koszulek dostępne pod linkiem: https://fans4club.com/update-262,1,162 - jedna z aktualizacji w projekcie.
206kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Z Wisłą w Myślenicach

100 PLN lub więcej

 • zwiedzanie bazy treningowej w Myślenicach 
 • oglądanie treningu Wisły Kraków
 • zdjęcie z wybranym zawodnikiem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
60kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka "Wiślacki płomień nie gaśnie"

105 PLN lub więcej

 • koszulka "Wiślacki płomień nie gaśnie” z autografami, upamiętniająca byłych piłkarzy i bohaterów Wisły. W koszulkach rozgrzewali się piłkarze Białej Gwiazdy przed meczem z Górnikiem Łęczna
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
15kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Bilet VIP Silver na Lechię

115 PLN lub więcej

 • bilet VIP Silver na mecz z Lechią Gdańsk
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Koszulka #12BOHATER z autografami

119 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa #12BOHATER z autografami drużyny
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
100kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Reyman i Głowacki z autografem kapitana

120 PLN lub więcej

 • plakat z wizerunkiem Henryka Reymana i Arkadiusza Głowackiego z autografem obecnego kapitana
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
10kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Pakiet Karnetowicza VII (ulgowy), Karta Kibica

124 PLN lub więcej

 • karnet ulgowy na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory B11-B12, D11-D12
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 13,40 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Bilet VIP Silver na derby

140 PLN lub więcej

 • bilet VIP Silver na mecz z Cracovią Kraków
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
9kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Konkurs karnych w przerwie meczu z Lechią

150 PLN lub więcej

 • udział w konkursie rzutów karnych w przerwie meczu z Lechią Gdańsk
 • bilet na mecz na sektor A11 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
6kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Pakiet Karnetowicza VIII (ulgowy), Karta Kibica

154 PLN lub więcej

 • karnet ulgowy na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory B21-B24, C, D21-D24, G
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 15,80 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
13kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Konkurs karnych w przerwie meczu z Lechem

160 PLN lub więcej

 • udział w konkursie rzutów karnych w przerwie meczu pucharowego z Lechem Poznań 
 • bilet na mecz na sektor A11 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Bluza #12BOHATER

169 PLN lub więcej

 • bluza okolicznościowa #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
53kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Pakiet karnetowicza II (ulgowy), Karta Kibica

174 PLN lub więcej

 • karnet ulgowy na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory B21-B24, C, D21-D24, G
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie na klubowym autokarze Wisły Kraków
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 15,80 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
 • Nagroda dostępna tylko do 29.01. Ze względu na przekazanie listy kibiców do oklejenia autokaru kolejnego dnia modyfikacje nazwisk nie będą uwzględniane.
11kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Konkurs karnych w przerwie meczu z derbowego

175 PLN lub więcej

 • udział w konkursie rzutów karnych w przerwie meczu z Cracovią Kraków
 • bilet na mecz na sektor A11 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Zdjęcie z zawodnikiem

180 PLN lub więcej

 • profesjonalne zdjęcie z wybranym zawodnikiem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • termin sesji zostanie podany z dwutygodniowym wyprzedzeniem 
10kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Pakiet Karnetowicza IX (normalny), Karta Kibica

184 PLN lub więcej

 • karnet normalny na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory B11-B12, D11-D12
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 18,20 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Przypinka pamiątkowa meczu z Lechią Gdańsk

199 PLN lub więcej

 • przypinka okolicznościowa meczu z Lechią Gdańsk
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Asysta meczowa z Lechią

200 PLN lub więcej

 • udział dziecka jako "chłopca" do podawania piłek w czasie meczu z Lechią Gdańsk
 • bilety na mecz dla dziecka i jednego opiekuna na sektor A11 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Pakiet karnetowicza III (normalny), Karta Kibica

204 PLN lub więcej

 • karnet normalny na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory B11-B12, D11-D12
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie na klubowym autokarze Wisły Kraków
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 18,20 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
 • Nagroda dostępna tylko do 29.01. Ze względu na przekazanie listy kibiców do oklejenia autokaru kolejnego dnia modyfikacje nazwisk nie będą uwzględniane.
3kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Wigilia z Wiślakami

209 PLN lub więcej

 • zaproszenie na wigilię, w której wezmą udział sportowcy oraz działacze Wisły Kraków
 • wigilia odbędzie się w poniedziałek 19.12 o godzinie 18:00 na trybunie zachodniej (wejście dla VIP)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Pakiet Karnetowicza X (normalny), Karta Kibica

214 PLN lub więcej

 • karnet normalny na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory B21-B24, C, D21-D24, G
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 20,60 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
14kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Asysta meczowa na derbach

225 PLN lub więcej

 • udział dziecka jako "chłopca" do podawania piłek w czasie meczu z Cracovią Kraków
 • bilety na mecz dla dziecka i jednego opiekuna na sektor A11 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Przypinka pamiątkowa meczu derbowego

230 PLN lub więcej

 • przypinka okolicznościowa meczu derbowego
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Pakiet karnetowicza IV (normalny), Karta Kibica

234 PLN lub więcej

 • karnet normalny na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory B21-B24, C, D21-D24, G
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie na klubowym autokarze Wisły Kraków
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 20,60 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
 • Nagroda dostępna tylko do 29.01. Ze względu na przekazanie listy kibiców do oklejenia autokaru kolejnego dnia modyfikacje nazwisk nie będą uwzględniane.
9kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Pakiet Karnetowicza XI (ulgowy), Karta Kibica

244 PLN lub więcej

 • karnet ulgowy na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory A11, A21-A23, E11-E16, E21-E26, H11, H21-H22
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 23 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
4kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Życzenia

249 PLN lub więcej

 • video z życzeniami dla wybranej przez Ciebie osoby złożone przez piłkarza Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • wybór piłkarza będzie zależał od Twojej sugestii oraz dostępności zawodników (nie wcześniej niż 9.01.2017)
6kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2017

Nazwa firmy na koszulce

250 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat w ramce potwierdzający, że Twoja firma jest sponsorem Wisły Kraków w akcji #12BOHATER
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • w przypadku zrealizowana pierwszego celu akcji, zawodnicy zagrają jeden mecz w sezonie 2016/17 w koszulce z imionami i nazwiskami BOHATERÓW oraz z nazwami firm, które dołączyły do projektu. 
12kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Pakiet karnetowicza V (ulgowy), Karta Kibica

264 PLN lub więcej

 • karnet ulgowy na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory A11, A21-A23, E11-E16, E21-E26, H11, H21-H22
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie na klubowym autokarze Wisły Kraków
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 23 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
 • Nagroda dostępna tylko do 29.01. Ze względu na przekazanie listy kibiców do oklejenia autokaru kolejnego dnia modyfikacje nazwisk nie będą uwzględniane.
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Bilet VIP Gold na Lechię

265 PLN lub więcej

 • bilet VIP Gold na mecz z Lechią Gdańsk
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
7kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Udział w prezentacji autokaru

275 PLN lub więcej

 • podwójne zaproszenie na udział w prezentacji nowego autokaru Wisły Kraków 22.02.2017
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Sesja zdjęciowa z drużyną

280 PLN lub więcej

 • udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej z drużyną 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • termin sesji zostanie podany z dwutygodniowym wyprzedzeniem 
10kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Eskorta meczowa na meczu z Koroną

295 PLN lub więcej

 • wyprowadzenie piłkarzy na mecz z Koroną Kielce
 • bilety na mecz dla dziecka i jednego opiekuna na sektor A11 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • pierwsze 11 dzieci wyprowadzi piłkarzy Wisły, następne 3 sędziów, kolejne dzieci wyprowadzą piłkarzy Korony
12kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Koszulka meczowa

299 PLN lub więcej

 • czerwona koszulka meczowa z numerem 12 i napisem BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
12kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Eskorta meczowa na derbach

300 PLN lub więcej

 • wyprowadzenie piłkarzy na mecz z Cracovią Kraków
 • bilety na mecz dla dziecka i jednego opiekuna na sektor A11 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
13kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Pakiet Karnetowicza XII (normalny), Karta Kibica

309 PLN lub więcej

 • karnet normalny na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory A11, A21-A23, E11-E16, E21-E26, H11, H21-H22
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 28,20 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
16kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Bilet VIP Gold na derby

315 PLN lub więcej

 • bilet VIP Gold na mecz z Cracovią Kraków
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
7kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Koszulka meczowa Semira Stilicia

319 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Semira Stilicia z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
33kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Pakiet karnetowicza VI (normalny), Karta Kibica

329 PLN lub więcej

 • karnet normalny na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory A11, A21-A23, E11-E16, E21-E26, H11, H21-H22
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie na klubowym autokarze Wisły Kraków
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 28,20 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
 • Nagroda dostępna tylko do 29.01. Ze względu na przekazanie listy kibiców do oklejenia autokaru kolejnego dnia modyfikacje nazwisk nie będą uwzględniane.
12kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Kolacja z drużyną

333 PLN lub więcej

 • kolacja z drużyną Wisły Kraków w strefie VIP
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • nagroda zostanie zrealizowana w przypadku sprzedaży minimum 30 sztuk. W przeciwnym wypadku środki zostaną zwrócone.
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: kwiecień 2017

Koszulka meczowa z autografami

359 PLN lub więcej

 • czerwona koszulka meczowa z autografami drużyny
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
36kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Personalizowana koszulka meczowa

399 PLN lub więcej

 • personalizowana czerwona koszulka meczowa z autografami drużyny
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
48kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Koszulka meczowa z imionami i nazwiskami BOHATERÓW

449 PLN lub więcej

 • wyjątkowa koszulka meczowa z imionami i nazwiskami kibiców oraz nazwami firm biorącymi udział w akcji #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
39kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Odznaka 12 Bohater

490 PLN lub więcej

 • odznaka okolicznościowa „12 Bohater"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
3kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

Odznaka „Zasłużony dla klubu”

500 PLN lub więcej

 • odznaka okolicznościowa „Zasłużony dla klubu"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
5kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Piłka meczowa

600 PLN lub więcej

 • piłka meczowa z autografami drużyny
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
9kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Piłka z meczu

651 PLN lub więcej

 • piłka z meczu z Arką Gdynia podpisana przez Rafała Boguskiego
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Koszulka Arkadiusza Głowackiego

706 PLN lub więcej

 • koszulka Arkadiusza Głowackiego z meczu z Arką Gdynia z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Koszulka Petara Brleka

721 PLN lub więcej

 • koszulka Petara Brleka z meczu z Arką Gdynia z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Koszulka Pawła Brożka

723 PLN lub więcej

 • koszulka Pawła Brożka z meczu z Arką Gdynia z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Koszulka Krzysztofa Mączyńskiego

729 PLN lub więcej

 • koszulka Krzysztofa Mączyńskiego z meczu z Arką Gdynia z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Sponsor żółtej kartki oraz czerwonej kartki w czasie meczu z Koroną

800 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy zostanie pokazana na telebimie przy każdej pokazanej żółtej oraz czerwonej kartce w trakcie meczu z Koroną Kielce
 • informacja o Twojej firmie na Social Media klubu
 • nazwa Twojej firmy znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat w ramce potwierdzający, że Twoja firma jest sponsorem Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Koszulka Rafała Boguskiego

809 PLN lub więcej

 • koszulka Rafała Boguskiego z meczu z Arką Gdynia z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Koszulka Macieja Sadloka z derbów

904 PLN lub więcej

 • koszulka Macieja Sadloka z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: styczeń 2017

Koszulka Arkadiusza Głowackiego z derbów

906 PLN lub więcej

 • koszulka Arkadiusza Głowackiego z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: styczeń 2017

Koszulka Alana Urygi z derbów

908 PLN lub więcej

 • koszulka Alana Uryga z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: styczeń 2017

Koszulka Rafała Boguskiego z derbów

909 PLN lub więcej

 • koszulka Rafała Boguskiego z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: styczeń 2017

Koszulka Denisa Popoviča z derbów

910 PLN lub więcej

 • koszulka Denisa Popoviča z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: styczeń 2017

Koszulka Zdenka Ondráška z derbów

914 PLN lub więcej

 • koszulka Zdenka Ondráška z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: styczeń 2017

Koszulka Jakuba Bartosza z derbów

917 PLN lub więcej

 • koszulka Jakuba Bartosza z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: styczeń 2017

Koszulka Petara Brleka z derbów

921 PLN lub więcej

 • koszulka Petara Brleka z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: styczeń 2017

Koszulka Pawła Brożka z derbów

923 PLN lub więcej

 • koszulka Pawła Brożka z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: styczeń 2017

Koszulka Łukasza Załuski z derbów

924 PLN lub więcej

 • koszulka Łukasza Załuski z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: styczeń 2017

Koszulka Krzysztofa Mączyńskiego z derbów

929 PLN lub więcej

 • koszulka Krzysztofa Mączyńskiego z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: 0

Koszulka Patryka Małeckiego z derbów

988 PLN lub więcej

 • koszulka Patryka Małeckiego z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: styczeń 2017

Zaproszenie do Loży Prezydenckiej

999 PLN lub więcej

 • zaproszenie do Loży Prezydenckiej dla 2 osób na wybrany mecz, oprócz meczu z Koroną Kielce
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: czerwiec 2017

Sponsor żółtej oraz czerwonej kartki

1 000 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy zostanie pokazana na telebimie przy każdej pokazanej żółtej oraz czerwonej kartce w trakcie meczu z Cracovią Kraków
 • informacja o Twojej firmie na Social Media klubu
 • nazwa Twojej firmy znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat w ramce potwierdzający, że Twoja firma jest sponsorem Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Loża prezydencka na Lechię

1 200 PLN lub więcej

 • zaproszenie do Loży Prezydenckiej na mecz z Lechią Gdańsk
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Loża prezydencka na derby

1 400 PLN lub więcej

 • zaproszenie do Loży Prezydenckiej na mecz z Cracovią Kraków 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
2kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Sponsor doliczonego czasu gry w derbach

1 500 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy zostanie pokazana na telebimie w trakcie pokazywania informacji o doliczonym czasie gry w meczu z Cracovią Kraków
 • informacja o Twojej firmie na Social Media klubu
 • nazwa Twojej firmy znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat w ramce potwierdzający, że Twoja firma jest sponsorem Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Sponsor bramki w meczu z Koroną

1 700 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy zostanie pokazana na telebimie przy każdej bramce strzelonej przez Wisłę w trakcie meczu z Koroną Kielce
 • informacja o Twojej firmie na Social Media klubu
 • nazwa Twojej firmy znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat w ramce potwierdzający, że Twoja firma jest sponsorem Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Sponsor bramki w derbach

1 906 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy zostanie pokazana na telebimie przy każdej bramce strzelonej przez Wisłę w trakcie meczu z Cracovią Kraków
 • informacja o Twojej firmie na Social Media klubu
 • nazwa Twojej firmy znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat w ramce potwierdzający, że Twoja firma jest sponsorem Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016

Kolacja z zarządem

3 000 PLN lub więcej

 • Kolacja z zarządem dla dwóch osób
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: marzec 2017

Kolacja z trenerami

3 100 PLN lub więcej

 • kolacja z trenerami dla dwóch osób
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: maj 2017

24h kontrakt z Wisłą Kraków

8 000 PLN lub więcej

 • 24h kontrakt z Wisłą Kraków
 • przedstawienie na konferencji prasowej
 • udział w treningu z drużyną
 • dzień spędzony wspólnie z drużyną
 • kompletny strój Wisły Kraków z Twoim nazwiskiem i wybranym przez Ciebie numerem w przedziale 1-99 
 • korki meczowe firmy Adidas
 • dres Wisły Kraków
 • torba klubowa
 • wyjątkowa koszulka meczowa z imionami i nazwiskami kibiców oraz nazwami firm biorącymi udział w akcji #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Realizacja do: luty 2017

Skybox na derby

12 906 PLN lub więcej

 • skybox dla 10 osób na mecz z Craovią Kraków
 • catering z dedykowaną obsługą kelnerską
 • wizyta zawodników po meczu
 • 3 miejsca parkingowe
 • imiona i nazwiska gości skyboxu znajdą się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat firmowy potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Realizacja do: grudzień 2016
Zaproponuj
nagrodę
wyślij

Mecenasi

http://www.wisla.krakow.pl/index.htmlDrużyna Wisły Kraków

Mecenat

12500 PLN
Zaproponuj
współpracę
http://
wyślij