Domyślnie ustawiliśmy Twój język na Polski, kliknij żeby zmienić

#12BOHATER

Wisła Kraków

Teraz musimy dawać z siebie jeszcze więcej po to, by nasza wspaniała historia trwała dalej.Teraz bardziej niż kiedykolwiek Wisła potrzebuje kolejnych BOHATERÓW!

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
 
99%Osiągnięto
297 503 PLNZebranych środków
23 dni Do końca
2123 kibicówDołączyło
Pierwszym celem projektu jest zebranie 300 000 PLN
do dnia 2017-02-11
Dołącz do projektu!

Ostatnie miesiące przyniosły spore trudności i wyzwania, nawet z perspektywy całej ponad stuletniej historii naszego Klubu. Dzięki szybkiej reakcji wiślackiego środowiska, najlepszych Kibiców na świecie oraz Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, udało się zmierzyć z licznymi, niełatwymi problemami. Losy piłkarskiej Białej Gwiazdy znowu zależą tylko od całej Wiślackiej Rodziny!  

Jesteśmy przekonani, że  wspólnie z Wami damy radę przezwyciężyć wszelkie trudności! W tych ciężkich chwilach często pytaliście nas, w jaki sposób możecie wesprzeć ukochany Klub, co możecie zrobić dla Wisły Kraków. Odpowiedzią jest ta akcja -  możecie być nie tylko 12. zawodnikiem podczas meczów, nie tylko kibicami na co dzień, ale kimś więcej - #12BOHATERem! W trakcie naszej akcji poznacie JEDENASTU BOHATERÓW - dla nich WISŁA to coś więcej - to „życie”, „rodzina”, „miłość”, „pasja”, „emocje”, „honor”, tak sami deklarują. Kapitanem będzie Radosław Sobolewski - kapitan ostatniej, mistrzowskiej drużyny.  

 

Celem akcji jest zebranie środków finansowych na funkcjonowanie Klubu, a jednocześnie nagrodzenie wszystkich Kibiców, którzy staną się Sponsorami Wisły Kraków. Wraz z osiąganiem kolejnych celów, wzrastać będą świadczenia sponsorskie, które oprócz kupionych nagród, otrzymają wszyscy Kibice biorący udział w akcji.

Przekroczenie granicy 300 tysięcy złotych, czyli wypracowanie pierwszego progu będzie równoznaczne z nagrodą sponsorską - jedno spotkanie w sezonie 2016/17 piłkarze Wisły Kraków rozegrają w wyjątkowych koszulkach, na których znajdą się imiona i nazwiska BOHATERÓW, którzy dołączyli do akcji! Dodatkowo - pojawią się one również na klubowej stronie w zakładce Sponsorzy. Drugi cel to 600 tysięcy złotych - jego osiągnięcie oznaczać będzie pojawienie się w rundzie wiosennej, specjalnej ogromnej reklamy na trybunie, a także unikalnej koszulki dla dzieci z eskorty meczowej z hasłem akcji #12BOHATER.  

Cel trzeci zostanie pokazany, jeżeli uda nam się osiągnąć cel pierwszy. 

Poczuj dumę z faktu bycia Sponsorem swojego ukochanego Klubu - BĄDŹ #12BOHATERem WISŁY KRAKÓW!  

Niektóre nagrody wymagają odpowiedzi na dodatkowe pytania, np. rozmiar koszulki. Odpowiedzi na pytania udzielasz po zakończeniu projektu w panelu użytkownika pod linkiem Twoje nagrody. Panel użytkownika widoczny jest po zalogowaniu w prawnym górnym rogu strony.

Poniżej przykłady nagród:

Koszulka okolicznościowa #12BOHATER:

Kubek okolicznościowy #12BOHATER:

Szalik okolicznościowy #12BOHATER:

Wyjątkowa koszulka meczowa z imionami i nazwiskami BOHATERÓW oraz z nazwami firm, które dołączyły do projektu. 

 

Kontakt z Klubem

W przypadku pytań dotyczączych zakupu oraz realizacji nagród prosimy o kontakt mailowy na adres: sprzedaz@wisla.krakow.pl

Pytania oraz kontakt z FANS4CLUB.COM

Jeżeli masz pytania zajrzyj do FAQ. Jeżeli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na pytania napisz do nas lub zadaj pytanie na naszym Facebooku.

 

Aktualizacja nr 5

11.01.2017

Kup karnet i zostań #12Bohaterem

Wybierz karnet na wiosenne mecze Wisły Kraków, dorzuć do niego wyjątkową Kartę Kibice Lyoness i bądź #12BOHATERem razem z tysiącami innych Wiślaków!  Już dziś wystartowała sprzedaż karnetów na wszystkie wiosenne mecze &bdq... czytaj więcej

Wybierz karnet na wiosenne mecze Wisły Kraków, dorzuć do niego wyjątkową Kartę Kibice Lyoness i bądź #12BOHATERem razem z tysiącami innych Wiślaków! 

Już dziś wystartowała sprzedaż karnetów na wszystkie wiosenne mecze „Białej Gwiazdy”. Możecie je kupować tak jak do tej pory, ale możecie też w nieco inny sposób – w ramach projektu #12BOHATER. W akcji znajdziecie możliwość nabycia karnetów wraz z Kartą Kibica Lyoness, która będzie dedykowaną klubowi kartą cashback oraz z biletem, który zostanie przekazany podopiecznym Domów Dziecka lub Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej. Wisła Kraków otrzyma 1% od każdej transakcji wykonanej przez posiadacza takiej karty!

Dodatkowo – imię i nazwisko każdego uczestnika projektu, który nabędzie jedną z nagród w projekcie #12BOHATER, pojawi się na koszulce meczowej wiślaków podczas jednego z tegorocznych spotkań. To właśnie Wasze imiona i nazwiska stworzą tę koszulkę! Mało tego – mamy jeszcze jedną niespodziankę: Wasze imiona i nazwiska znajdą się w miejscu, które w 2017 roku będzie towarzyszyło drużynie Wisły Kraków. O szczegółach dowiecie się wkrótce! 

Całość dochodu ze sprzedaży karnetów i Kart Kibica na Fans4Club.com zasili projekt #12BOHATER. Przypominamy jednocześnie, że środki z realizacji drugiego celu akcji zostaną przeznaczone na wzmocnienie budżetu transferowego naszego Klubu. 

Dołącz do akcji #12BOHATER, w puli nagród pojawiły się również nowe nagrody związane z rundą wiosenną. Wspólnie pokażmy naszą wielką moc!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 4

05.01.2017

Projekt #12Bohater przedłużony

Projekt #12BOHATER potrwa dłużej! Zakończymy go wraz z początkiem pierwszego ligowego spotkania z Koroną Kielce, czyli 11 lutego. Dlaczego? Dowiecie się już wkrótce, ale zapewniamy - będzie naprawdę ciekawie! Mamy już blisko DWA TYSIĄCE... czytaj więcej

Projekt #12BOHATER potrwa dłużej! Zakończymy go wraz z początkiem pierwszego ligowego spotkania z Koroną Kielce, czyli 11 lutego. Dlaczego? Dowiecie się już wkrótce, ale zapewniamy - będzie naprawdę ciekawie!

Mamy już blisko DWA TYSIĄCE BOHATERÓW, a jesteśmy przekonani, że wkrótce będzie nas dużo, dużo więcej. To dzięki Waszemu zaangażowaniu piłkarze Wisły jeszcze w tym miesiącu wyjadą na zgrupowanie do Turcji. Akcja #12BOHATER, dzięki której każdy z sympatyków Białej Gwiazdy może mieć wpływ na działanie klubu, miała pierwotnie zakończyć się w najbliższy poniedziałek. Przedłużamy jednak okres jej trwania do pierwszego ligowego spotkania Wisły w 2017 roku z Koroną Kielce, czyli do 11 lutego. Powód naszej decyzji poznacie już w przyszłym tygodniu! Na pewno będzie ciekawie, a przekonacie się o tym już wkrótce!

Pokażcie siłę!

Jesteśmy  bardzo blisko osiągnięcia pierwszego celu w akcji #12BOHATER, a wówczas przejdziemy do realizacji kolejnej fazy projektu. Każdy uczestnik akcji wygrywa atrakcyjne nagrody, związane z naszą akcją. Wasze imiona i nazwiska pojawią się również na koszulkach, w których piłkarze rozegrają jedno z ligowych spotkań. Czy takich niespodzianek będzie więcej - to zależy już tylko od Was. Pokażmy razem, jak wielka jest siła Wiślackiej Rodziny!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 3

22.12.2016

Chcesz mocniejszej Wisły Kraków? Wszystko w Twoich rękach!

To dzięki Wam - #12BOHATERom - piłkarze przygotują się do rundy wiosennej na zgrupowaniu w tureckiej miejscowości Belek. I to Wy przyczynicie się do tego, że zespół Wisły Kraków zostanie wzmocniony i przebudowany! Chcesz mieć wpływ na to... czytaj więcej

To dzięki Wam - #12BOHATERom - piłkarze przygotują się do rundy wiosennej na zgrupowaniu w tureckiej miejscowości Belek. I to Wy przyczynicie się do tego, że zespół Wisły Kraków zostanie wzmocniony i przebudowany! Chcesz mieć wpływ na to, jak będzie wkrótce wyglądała Biała Gwiazda? Dołącz do projektu #12BOHATER!

Gdy cztery miesiące temu przejmowaliśmy stery w Wiśle, nie mieliśmy pełnej świadomości jak wielkie i trudne czeka nas wyzwanie. Sytuacja zmieniała się bardzo dynamicznie, a razem z najlepszymi Kibicami na świecie i całym Wiślackim Środowiskiem udało się uporać się z najpilniejszymi potrzebami. Dziś widzimy już pierwsze efekty i możemy Was zapewnić, że w kolejnych tygodniach i miesiącach sporo się jeszcze zmieni. Tak w funkcjonowaniu całego klubu, jak i pierwszej drużyny.

Mamy pewność, że idziemy w jednym, właściwym kierunku - RAZEM Z WAMI. Jesteście dla nas nie tylko najwierniejszymi kibicami, ale #12BOHATERem. To Wy macie wpływ na działanie Wisły Kraków, właśnie poprzez udział w tym wyjątkowym i wspólnym projekcie! Chcemy Was poinformować, na co przeznaczone zostaną pieniądze zebrane w akcji #12BOHATER.

Ze środków uzyskanych z realizacji pierwszego celu sfinansujemy wyjazd piłkarzy Białej Gwiazdy na zimowe zgrupowanie w tureckiej miejscowości Belek. Potrwa ono 10 dni, a nasi zawodnicy zmierzą się w Turcji m.in. ze Steauą Bukareszt. Właśnie z tej okazji wśród nowych nagród, które pojawiły się na stronie jest między innymi udział w zgrupowaniu w Turcji razem z całą drużyną Wisły Kraków! Do osiągnięcia pierwszego celu pozostało już niewiele - dołączcie do tego projektu. Być może nagrody, które znajdują się w puli będą idealnym prezentem gwiazdkowym dla kogoś Wam bliskiego!

Gdy zrealizowany zostanie pierwszy cel, przejdziemy do drugiego. Środki wówczas uzyskane przeznaczymy na przebudowę i wzmocnienie drużyny, bo to jeden z naszych głównych celów w najbliższym czasie. Zwiększenie budżetu transferowego da nam większe możliwości w wyborze odpowiednich dla Wisły piłkarzy - takich, którzy szybciej pomogą 13-krotnym mistrzom Polski wrócić na właściwe im miejsce. Razem z Wami odbudowujemy Wiślacką Potęgę i powoli zaczynamy wołać w Polskę: za chwilę wracamy na szczyt!

 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 2

09.12.2016

Poznaj 5 Bohaterów

Pokochali JĄ w innych czasach, określają JĄ innymi słowami, są z NIĄ związani w różny sposób. Wszystkich łączy WISŁA KRAKÓW! Poznajcie pierwszych Bohaterów! Zapowiadając akcję #12BOHATER informowaliśmy Was, że w jej t... czytaj więcej

Pokochali JĄ w innych czasach, określają JĄ innymi słowami, są z NIĄ związani w różny sposób. Wszystkich łączy WISŁA KRAKÓW! Poznajcie pierwszych Bohaterów!

Zapowiadając akcję #12BOHATER informowaliśmy Was, że w jej trakcie poznacie „Jedenastu Bohaterów” - ludzi, dla których Wisła Kraków to coś więcej niż tylko klub. Takich, którzy poświęcili jej część życia. Którzy są z nią na dobre i na złe. Większość z nich wykonuje dla niej pracę, a efekty tej pracy widzicie lub... nie widzicie, bo o niej nie wiecie. Niektórych znacie z pierwszych stron gazet, inni działają po cichu, gdzieś z boku. A mówiąc o Wiśle, używają niby innych, ale w sumie bardzo podobnych słów: „rodzina”, „pasja”, „honor”, „życie”. Dziś przedstawiamy czworo Bohaterów!

Każdy zespół musi mieć swojego kapitana. Naszym jest Radosław Sobolewski - dziś trener Białej Gwiazdy, do niedawna zostawiający dla niej serce na boisku. W pamięci Kapitana szczególnie zapisały się dwa momenty: ten, gdy Wisła się nim zainteresowała, a także ten, kiedy jako kapitan Białej Gwiazdy podniósł trofeum za trzynaste mistrzostwo Polski.

Wiślackie życie Andrzeja Antosza - człowieka odpowiedzialnego za przygotowanie murawy - rozpoczęło się w momencie pojawienia się przy Reymonta podgrzewanego boiska.

Julia Kmiecik - mama wiślackiej Legendy Kazimierza Kmiecika nie opuściła meczu, gdy w koszulce z Białą Gwiazdą na piersi grał jej syn. Z jednym wyjątkiem, bo raz - z powodu choroby - na trybunach nie usiadła. I do dziś najbardziej to przeżywa. Po kilkudziesięciu latach! Jej syn - legendarny klubowy bohater, wciąż aktywnie działa w klubie, łącząc wiślackie pokolenia.

Z kolei prezes klubu - Marzena Sarapata, u której w domu zawsze obecna była Wisła, na faktyczną przygodę z klubem zdecydowała się w chwili, gdy Biała Gwiazda znalazła się na wielkim zakręcie. Miała obawy, nie miała wątpliwości - tej decyzji dziś nie żałuje.

Wszystkich łączy miłość do Wisły Kraków. Tej Wisły, która dziś potrzebuje ludzi oddanych! Dołącz do Drużyny Bohaterów i zostań #12BOHATERem! Każdy uczestnik akcji otrzymuje wyjątkowe nagrody!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 1

05.12.2016

#DerboweWyzywanie

Piłkarze odpowiadają na wyzwanie kibiców! Stań do pojedynku z piłkarzami Wisły przed 195. derbami Krakowa! Stawka jest wyjątkowa i piękna, bo podarunki od Wiślackiej Rodziny otrzymają maluchy z Domów Dziecka oraz z Miejskiego Ośrodka Pom... czytaj więcej

Piłkarze odpowiadają na wyzwanie kibiców! Stań do pojedynku z piłkarzami Wisły przed 195. derbami Krakowa! Stawka jest wyjątkowa i piękna, bo podarunki od Wiślackiej Rodziny otrzymają maluchy z Domów Dziecka oraz z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Wyzywanie wygląda tak:

1. Aby do niego przystąpić, kup bilet albo szalik dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPS-u w akcji #12BOHATER. Każdy maluch ucieszy się z takiego wyjątkowego, mikołajkowego prezentu.

2. W publicznym poście na Facebooku lub Twitterze zadeklaruj, jakie nagrody kupisz w przypadku wygranej Wisły w derbach lub w przypadku remisu, dodając hashtag #DerboweWyzwanie

3. Wreszcie - jeśli Wisła wygra lub zremisuje sobotnie spotkanie, kup te nagrody. Z kolei gdyby nasi piłkarze polegli w tym starciu to sami kupią tyle biletów dla podopiecznych Domów Dziecka lub MOPS-u, ile od teraz do rozpoczęcia meczu kibice wykupią biletów oraz szalików!

Podejmujesz rękawicę? Dołącz do akcji i stań się #12BOHATERem! W każdym przypadku zwycięzcami będą dzieci - kolejne pokolenie Kibiców Wisły Kraków!

 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
Łukasz Hajduk
Polska, Kraków
19.01.2017
Adrian Dec
Kraków
19.01.2017
Krzysztof Pobiarżyn
Polska, Wrocław
19.01.2017
LOMBARD DĘBOWSKI
KRAKÓW
19.01.2017
Piotr Kieltyka
Kraków
19.01.2017
Rafał Olejnik
Polska, Działoszyn
19.01.2017
Rafal Pichla
Polska, Kraków
19.01.2017
Kamil Suder
Polska, Kraków
18.01.2017
Piotr Żyła
Polska, Przytkowice
18.01.2017
Rafał Langner
Polska, Zawiercie
18.01.2017
Grzegorz Kotarba
Irlandia, Bettystown
18.01.2017
Robert Sacha
Polska, Brzeg
18.01.2017
Roman Strumiński
Polska, Gaj
18.01.2017
Łukasz Wieczorek
Polska, Kraków
18.01.2017
Mateusz Swatek
Polska, Koprzywnica
18.01.2017
Wiktor Trzaska
Polska, Kraków
18.01.2017
Mariola Treszczynska
Polska, Gorzów Wielkopolski
18.01.2017
Kamil Korecki
Polska, Opole Lubelskie
18.01.2017
Krzysztof Szczupak
Polska, Michałowice
18.01.2017
Grzegorz Solarz
Polska, Jaroszowiec
18.01.2017
Marcin Knych
Polska, Ropczyce
18.01.2017
Dawid Dura
Polska, Zbąszyń
18.01.2017
Jakub Litwiński
Polska, Nowy Sącz
18.01.2017
Roman Zawiliński
18.01.2017
Paweł Kasprzyk
Polska, Dulowa
18.01.2017
Mateusz Wyroba
Polska, Skawina
18.01.2017
Marcin Jurek
Polska, Sulechów
17.01.2017
Dawid Pomierny
Olkusz
17.01.2017
Paweł Porębski
Polska, Kraków
17.01.2017
Łukasz Kopijka
Polska, Piekary
17.01.2017
Remik Woroniecki
Wielka Brytania, Chelsford
16.01.2017
Miłosz Wawro
Polska, Libiąż
16.01.2017
Gabriela Molicka
Polska, Kraków
16.01.2017
Rafał Liśkiewicz
Polska, Głogczów 72
16.01.2017
Grzegorz Majerek
16.01.2017
Piotr Kolodziejczyk
Szwecja, Stockholm
16.01.2017
Damian Polek
Polska, Lipnica Górna
16.01.2017
Bartosz Bakalarz
Polska, Kraków
16.01.2017
Sebastian Włodarz
Polska, Kraków
16.01.2017
Marcin Balwierz
Polska, Kraków
16.01.2017
Agnieszka Łach
Polska, Staniątki
16.01.2017
Piotr Madej
15.01.2017
Katarzyna Anna Kopijka
Polska, Piekary
15.01.2017
Maciej Bożek
Kraków
15.01.2017
Mateusz Czaja
Polska, Krzywaczka
15.01.2017
Joanna Rynkowska
Polska, Janowice Wielkie
15.01.2017
Miroslaw Ochman
Polska, Kamienica
15.01.2017
Wojtek Jarosz
Łętowe
15.01.2017
Sławomir Juszczak
Polska, Łyczanka
15.01.2017
Michał Słota
Polska, Kraków
15.01.2017
Grzegorz Bebej
Polska, Kraków
15.01.2017
Dawid Bienias
Polska, Bochnia
15.01.2017
Dawid Włodarczyk
Polska, Koniecpol
15.01.2017
Łukasz Podsada
Polska, Kraków
15.01.2017
Alan Pakosz
Polska, Kraków
15.01.2017
Rafał Jewuła
Kraków
15.01.2017
BarTrpc Ro Zum
15.01.2017
Tomasz Stefański
Kraków
15.01.2017
Jan Lelito
Polska, Warszawa
15.01.2017
Konrad Bartosz
Krakow
15.01.2017
Michał Hajduk
Polska, Kraków
15.01.2017
Sebastian Jurczak
Stany Zjednoczone, Palatine
15.01.2017
Sławomir Szpulecki
Polska, Kraków
14.01.2017
Rafał Piasecki
Polska, Kraków
14.01.2017
Wiktor Funek
Myślenice
14.01.2017
Dawid Trzaskoś
14.01.2017
Kuba Larwa
Polska, Leżajsk
14.01.2017
Waldemar Karaś
Polska, Skawina
14.01.2017
Grzegorz Sylwesiuk
Polska, Rokitno
14.01.2017
Łukasz Mazur
Polska, 05-500 ŁOZISKA
14.01.2017
Michał Krzyżanowski
14.01.2017
Erwin Legutko
Myślenice
14.01.2017
Krzysztof Cygan
Polska, Sieraków
14.01.2017
Arkadiusz Sroka
Myślenice
14.01.2017
Jakub Krawczyk
Polska, Podłęże
14.01.2017
Kamil Kasprzak
Bulowice
14.01.2017
Paweł Hałoń
Polska, Kraków
14.01.2017
Przemek Szaraniec
Polska, Kraków
14.01.2017
Mateusz Kurlit
Skawina
14.01.2017
Cezary Milewski
Polska, Piaseczno
14.01.2017
Katarzyna Balachowska
Polska, Staniątki
14.01.2017
Stanislaw Walaszczyk
Polska, Kraków
14.01.2017
Michał Mikuła
Polska, Dębica
14.01.2017
Arkadiusz Płatek
Polska, Kraków
14.01.2017
Sebastian Stefanik
Polska, Poznań
14.01.2017
Agata Paczka
Polska, Gorzów Wielkopolski
14.01.2017
Wacław Cygan
Polska, Świątniki Górne
14.01.2017
Lucjan Goliński
Kraków
14.01.2017
Maciej Maziarski
Polska, Tarnów
14.01.2017
Andrzej Zaręba
Polska, Kraków
13.01.2017
Chris KIDA
Kanada, Mississauga
13.01.2017
Grażyna Królik
13.01.2017
Zdzisław Królik
Liszki
13.01.2017
Cezary Misiąg
13.01.2017
Slawomir Saklak
Polska, Wojnicz
13.01.2017
Kamil Marcinkowski
Polska, Kraków
13.01.2017
Marek Niedbajło
Polska, Słupsk
13.01.2017
Joachim Dębosz
Polska, Wieliczka
13.01.2017
Krzysztof Marzec
Kraków
13.01.2017
Rafał Bomba
Kraków
13.01.2017
Kamil Kozlowski
Polska, Skawina
13.01.2017
Łukasz Wyrobek
Polska, Kraków
13.01.2017
Robert Kościelniak
Kraków
13.01.2017
Mateusz Wyrwiak
13.01.2017
Jakub Papuga
Polska, Bochnia
13.01.2017
Remonty"MARECKI" .
Polska, Bieruń
13.01.2017
Łukasz Woźniak
Polska, Długie
13.01.2017
Damian Pławecki
żegocina
13.01.2017
Szymon Kościelnik
Polska, Przeciszów
13.01.2017
Paweł Wieczorkowski
Polska, Warszawa
13.01.2017
Paweł Modelski
13.01.2017
Marcin Sroka
Polska, Kraków
13.01.2017
Michał Szatkowski
Krynica-Zdrój
13.01.2017
Tomasz Malinowski
13.01.2017
Dawid Zuber
Polska, Kraków
13.01.2017
tomasz hajnos
13.01.2017
Jakub Wojtusik
Polska, Niepołomice
13.01.2017
Michał Tomaszewski
Bieńkówka
13.01.2017
Tomasz Buczek
Polska, Kraków
13.01.2017
Łukasz Dyb
Polska, Niedomice
13.01.2017
Dominik Żmijewski
Kraków
13.01.2017
Paweł Mendys
Polska, Kraków
13.01.2017
Andrzej Łotocki
Polska, Jawornik
13.01.2017
Krzysztof Smagowicz
Stany Zjednoczone, Norridge IL
13.01.2017
Konrad Strach
Polska, Stanisławice
12.01.2017
Tomasz Paletko
Polska, Kraków
12.01.2017
Katarzyna Skonieczka
Polska, Mogilany
12.01.2017
Leszek Ziembla
12.01.2017
Mariusz Płachta
Polska, Zakliczyn
12.01.2017
Wiktor Wysocki
Irlandia, Dublin
12.01.2017
Kamil Kolasa
Polska, Kraków
12.01.2017
Jakub Druzic
Kraków
12.01.2017
Damian Nowak
Polska, Radziemice
12.01.2017
Mateusz Hanus
Polska, Posada Górna
11.01.2017
Łukasz Kotra
Polska, Okocim
11.01.2017
Tomasz Chronowski
Polska
11.01.2017
Szymon Warias
11.01.2017
Pawel Muras
Polska, Wieliczka
11.01.2017
Łukasz Worytkiewicz
11.01.2017
Wacław Stobierski
Polska, Nowy Sącz
11.01.2017
Marcin Kruczek
Polska, Krzyszkowice
11.01.2017
Wojciech Ryszka
Bochnia
10.01.2017
Grzegorz Kępski
Polska, Nowy Żmigród
10.01.2017
Jakub Jurka
Polska, Inwałd
10.01.2017
Marcin Szuliński
Polska, Gołaczewy
10.01.2017
Sebek Udała
Polska, Kraków
10.01.2017
ŁUKASZ PADUCH
Polska, bochnia
10.01.2017
Bartłomiej Pabiasz
Polska, Kraków
10.01.2017
Rafał Mazurek
Polska, Sosnowiec
10.01.2017
Tomas Kabała
Wielka Brytania, Bracknell
09.01.2017
Mirosław Dudziński
Polska, Kraków
09.01.2017
Marek Kupiec
Polska, Kietrz
09.01.2017
Rafał Kaminiarz
Polska, Kraków
08.01.2017
Tomasz Klimaszewski
Stany Zjednoczone, Darien
08.01.2017
Ryszard Nikiel
Polska, Chybie
07.01.2017
Kamil Gnat
Zabajka
07.01.2017
Bartek Obrok
Polska, Wieliczka
07.01.2017
Mariusz Sieńczewski
Polska, Łódź
07.01.2017
Marta Kopeć
Polska, Kraków
06.01.2017
WOJCIECH PAŁKA
Polska, SKAWNA
06.01.2017
Mariusz Witek
Polska, Kraków
06.01.2017
Jacek Kawiako
Polska, Jelenia Góra
06.01.2017
Aleksandra Krawczyk
Polska, Iwanowice
06.01.2017
Alina Stec
Polska, Baranów Sandomierski
06.01.2017
Marcin Skowron
Polska, Bielsko-Biała
06.01.2017
Bartłomiej Borówka
Polska, Kraków
06.01.2017
Daniel Schink
Polska, Warszawa
06.01.2017
Andrzej Żbik
Polska, Kraków
06.01.2017
Kamil Kalisz
Polska, Węgrzce
06.01.2017
Jacek Świerczek
Polska, Kraków
06.01.2017
Jan Szczepaniec
Lubień
05.01.2017
Krzysztof Młynarz
Polska, Libiąż
05.01.2017
Grzegorz Siudek
05.01.2017
Paweł Milka
Polska, Kraków
05.01.2017
Artur Słowik
05.01.2017
Katarzyna Okołowska
Polska, Ogrodzieniec
05.01.2017
Mikołaj Fischer
05.01.2017
Przemysław Łodyga
Polska, Kraków
05.01.2017
Michał Gać
Polska, Węgrzce
05.01.2017
JACEK PTAK
Polska, STARE ŻUKOWICE
05.01.2017
Mariusz Milc
Polska, Skawina
05.01.2017
Krzysztof Koziol
Stany Zjednoczone, Chicago ridge,Il
05.01.2017
Szymon Jan Piwowar
Wielka Brytania, Dartford
05.01.2017
Jakub Borkowski
Polska, Zbąszyń
04.01.2017
Dominik Łuczak
Polska, Błaszki
04.01.2017
PRZEMYSŁAW PIĘTA
Polska, SKARBIMIERZ OSIEDLE
04.01.2017
Adam Dębiński
Polska, Kraków
04.01.2017
Adam Nosko
Polska, Nowy Dwór Mazowiecki
04.01.2017
Wojciech Krakowski
Polska, Poznań
04.01.2017
Andrzej Zalewski
Polska, Gdańsk
04.01.2017
Kacper Szewczyk
Polska, Rabka - Zdrój
04.01.2017
Jakub Stolarczyk
Polska, Brzesko
04.01.2017
KRZYSZTOF Winiarski
Jelenia Góra
04.01.2017
ANNA ZMYSŁOWSKA
Polska, Wadowice
04.01.2017
Mariusz Kostecki
Polska, Kraków
04.01.2017
Michał Jaworski
Polska, Kraków
04.01.2017
Czesław Brzoskwinia
Polska, Kraków
04.01.2017
Edyta Kopacka
Wrocław
04.01.2017
Grzegorz Krzyżak
Polska, Kraków
04.01.2017
Audrey i Maciej Korczyńscy
Polska, Kraków
04.01.2017
Dawid Gucwa
Polska, Kraków
04.01.2017
Marcin Kosiński
04.01.2017
Krzysztof Kawalec
Polska, Kraków
04.01.2017
Bartłomiej Bugaj
Polska, Siepraw
04.01.2017
Jarosław Kollar
Kraków
04.01.2017
Mariusz Raźniak
Polska, Kraków
04.01.2017
Artur Szlachetka
Polska, Myślenice
04.01.2017
Łukasz Karwowski
Polska, Kraków
04.01.2017
Romuald Sitarz
Polska, Zamość
03.01.2017
Jakub Skrzypczyk
Polska, Wołczyn
03.01.2017
Kasia Wyrobiec
Polska, Kraków
03.01.2017
Marcin Ochlust
Polska, Bochnia
03.01.2017
Wojciech Karbowniczek
Polska, Kraków
03.01.2017
Maciej Wójcik
Polska, Bochnia
03.01.2017
Paweł Kempa
Polska, Kraków
03.01.2017
Paweł Paleta
Polska, Kraków
03.01.2017
Jan Michalski
Polska, Podłęże
03.01.2017
Jakub Matykiewicz
Polska, Wieliczka
03.01.2017
Leszek Obrzut
Polska
03.01.2017
Jarosław Piątek
Polska, Rudnik
02.01.2017
Andrzej Grabowski
Polska, Kraków
02.01.2017
Arkadiusz Piech
Polska, Kraków
02.01.2017
Krzysztof Hrydziuszko
Polska, Szczawnica
02.01.2017
Iwona Mamak
Polska, Kamienica
02.01.2017
Mateusz Szwed
Polska, Krzęcin
02.01.2017
Michał Hans
Polska, Tokarnia
02.01.2017
Rafał Stolarzewicz
Polska, Kraków
02.01.2017
Anna Wesołowska
Polska, Kraków
02.01.2017
Lukasz Suwalski
Wielka Brytania, Coventry
02.01.2017
Dariusz Łukianiuk
Polska, Kraków
02.01.2017
Marcin Kieres
Polska, Chrzanów
02.01.2017
Andrzej Sendur
Polska, Kraków
02.01.2017
Piotr Salawa
Polska, ZAKRZÓW 382
02.01.2017
Łukasz Kyc
Polska, Rzeszów
02.01.2017
Izabela Roczniewska
Polska, Kraków
01.01.2017
Pawel Kraszkiewicz
Polska, Kraków
01.01.2017
Wojciech Kowalik
Polska, Brzezie
31.12.2016
Urszula Komenda
Polska, Słomniki
31.12.2016
Przemek Gadula
Polska, Kraków
31.12.2016
Piotr Zachwieja
Polska, Krościenko nad Dunajcem
31.12.2016
Maciej Przeginiak
Polska, Kraków
31.12.2016
Przemek Łabuz
Polska, Wojbórz
31.12.2016
Paweł Łaciak
Polska, Gdów
31.12.2016
Tomasz Dobrowolski
Wielka Brytania, Leicester
30.12.2016
Grzegorz Tucharz
Polska, Jerzmanowice 189
30.12.2016
Krzysztof Rams
Polska, Łazy Biegonickie 57
30.12.2016
Marek Brytan
Polska, DOBCZYCE
30.12.2016
Michał Huczyński
Polska, Kraków
30.12.2016
Krzysztof Wołoszczakiewicz
Polska, Libiąż
30.12.2016
Michał Kuklinski
30.12.2016
Marek Wąs
Polska, Strzelce Wielkie 55A
29.12.2016
Sławomir Gniecki
Polska, Lubomierz
29.12.2016
Grzegorz Bobka
Polska, Kraków
29.12.2016
Tomasz Kowalcze
Dobczyce
29.12.2016
Mariusz Kaleciński
Polska, Lubień
29.12.2016
Radosław Szempliński
Polska, Urzędów
29.12.2016
Bartek Sarga
Kraków
29.12.2016
Tomasz Klimek
Polska, Kraków
29.12.2016
RYSZARD MICHALCZYK
Polska, IWONICZ
29.12.2016
Robert Chojnacki
Polska, Czechowice-Dziedzice
29.12.2016
Bartłomiej Kołpak
Polska, Rabka-Zdrój
29.12.2016
Bartosz Podsiedlak
29.12.2016
Monika Wachowska
Polska, Wyrzysk
29.12.2016
Marcin Ozimek
Polska, Jarosław
29.12.2016
Damian Dusza
29.12.2016
Bogusław Cebulski
Polska, Odolanów
28.12.2016
Łukasz Szumiec
Kraków
28.12.2016
Michał Kawula
Polska, Masłomiąca
28.12.2016
Przemysław Piskorz
Polska, Kraków
28.12.2016
Tomasz Gawryluk
Polska, Warszawa
28.12.2016
Mirosław Broś
Polska, Zastów
28.12.2016
Paweł Lisowski
28.12.2016
Łukasz Małysa
Polska, Bukowno
28.12.2016
Karolina Maślanka
Polska, Wieliczka
28.12.2016
Mateusz Maślanka
Polska, Wieliczka
28.12.2016
Jacek Wiśniewski
Polska, Pajęczno
28.12.2016
Radosław Noworyta
Polska, Grojec
28.12.2016
Sebastian Gacek
Polska, Bielsko-Biała
27.12.2016
Filip Skiendzielewski
Polska, Warszawa
27.12.2016
Edward Bigajski
Polska, Kraków
27.12.2016
Dawid Łanucha
Polska, Nowa Wieś
27.12.2016
Adam Pryka
Polska, Kraków
27.12.2016
Jacek Matusiak
Polska, Kraków
27.12.2016
Rafał Noworyta
Polska, Sułkowice
27.12.2016
Krzysztof Włodek
27.12.2016
Michał Wajdowicz
Polska, czarna
27.12.2016
Mateusz Bogdał
Polska, Raba Wyżna
27.12.2016
Daniel Habuda
Polska, Tomaszowice
27.12.2016
Tomasz Cieplak
27.12.2016
Rafał Juszczyk
Piotrkowice Małe
27.12.2016
Krzysztof Zygarowicz
27.12.2016
Łukasz Dukat
Polska
26.12.2016
Dawid Monkos
Polska, Lubliniec
26.12.2016
Paulina Krzywdzińska
Polska, Gardeja
26.12.2016
Bartłomiej Kogut
Polska, Katowice
25.12.2016
Krzysztof Kocher
Polska, Kłodzko
25.12.2016
Miroslaw Zajdel
Polska, Iwonicz
25.12.2016
Paweł Wideł
Polska, Kraków
25.12.2016
Klaudia Syrek
Polska, Przytkowice
25.12.2016
Krzysztof Piotrowski
Polska, Kraków
25.12.2016
Marek Szuryga
Polska, Krasnystaw
25.12.2016
Joanna Chmiel
Polska, Wichrów
24.12.2016
Agnieszka Zacińska
Polska, Kraków
24.12.2016
Przemyslaw Kosmala
Polska, Radom
24.12.2016
Sebastian Stefański
KRAKÓW
24.12.2016
Arkadiusz Stępień
Polska, Chrzanów
24.12.2016
Aleksandra Kaźmierczak
Toruń
24.12.2016
Rafał Urbaniak
Polska, Wieruszów
24.12.2016
Marek Wolanin
24.12.2016
Mateusz Wieszołek
Polska, Góra Kalwaria
24.12.2016
Michał Baster
Polska, Mników 254
24.12.2016
Paweł Konieczny
Polska, Kraków
24.12.2016
Marcin Żukowski
Polska, Łomża
24.12.2016
Maciej Górski
Polska, Stubno
24.12.2016
Marcin Piętka
24.12.2016
Waldemar Wroński
Polska, Sosnowiec
24.12.2016
Kuba Armata
Warszawa
23.12.2016
Konrad Smacki
Polska, Wodzisław
23.12.2016
IRENEUSZ PASTERAK
Polska, STANISŁAW GÓRNY 81A
23.12.2016
Jakub Bratek
Polska, Przeciszów
23.12.2016
Paweł Radwan
Polska, Kraków
23.12.2016
Dariusz Kierepka
Różaniec
23.12.2016
Fabian Saulewicz
Polska, Wyszków
23.12.2016
Grzegorz Bykowski
Polska, Ropczce
23.12.2016
Grzegorz Sałapat
Polska, Bieńkówka
23.12.2016
Pawel Wilczynski
Polska, Żarów
23.12.2016
Paweł Zmikły
Polska, Radłów
23.12.2016
Mirosław Skowronek
Polska, Kraków
23.12.2016
Błażej Demski
Polska, Ostrów Wielkopolski
23.12.2016
Tomek Tomczyk
23.12.2016
Julia Majka
Polska, Kraków
23.12.2016
Paweł Ozga
Polska, Wielczka
23.12.2016
Piotr Sałagacki
Polska, Warszawa
23.12.2016
Mariusz Zięba
Polska, Wieliczka
23.12.2016
Robert Michalik
Polska, Wieliczka
23.12.2016
Szymon Fiedorowicz
Krakow
23.12.2016
Kacper Kubański
23.12.2016
Mateusz Szmigiel
Polska, Bielsko-Biała
23.12.2016
Mateusz Durak
Siepraw
23.12.2016
Rafał Szczeciński
Polska, Bochnia
23.12.2016
Jerzy Pociecha
Polska, Tarnów
23.12.2016
Marcin Szalus
Polska, Nowa Sarzyna
23.12.2016
Piotr Flaga
Rzaska
22.12.2016
Kamil Ficek
Polska, Tenczynek
22.12.2016
Tomasz Klamka
Kraków
22.12.2016
Wojciech Olejnik
Polska, Niepołomice
22.12.2016
Artur Rzepka
Polska, Sucha Beskidzka
22.12.2016
Sławomir Mamoń
Polska, Spytkowice
22.12.2016
Ebi Eusebio
22.12.2016
Maciej Duda
Polska, Kraków
22.12.2016
Dawid Antkowiak
Kruchowo
22.12.2016
Tadeusz Repeta
Polska, Skawina
22.12.2016
Mateusz Kruczek
Polska, Tarnawa
22.12.2016
Łukasz Śleszyński
Polska, Częstochowa
22.12.2016
Radosław Łaskawiec
Polska, Laski
22.12.2016
Pablo Wisła
Polska, Kraków
22.12.2016
Kamil Cygnar
Polska, Rzepiennik Strzyżewski
22.12.2016
Stanisław Kret
Polska, Częstochowa
22.12.2016
Daniel Waszczyk
Wielka Brytania, Cannock
21.12.2016
Bartosz Maryniarczyk
Polska, Warszawa
21.12.2016
Roman Dzierwa
Polska, Wieliczka
21.12.2016
Sławek Nowogórski
Polska, Ochotnica Dolna
21.12.2016
Zbigniew Kumorek
Polska, Kraków
21.12.2016
Jerzy Katarzynski
Polska, Kraków
21.12.2016
Tomasz Jarzembiński
21.12.2016
Kamil Klimala
Polska, Kraków
20.12.2016
Lucjan Sułek
20.12.2016
Paweł Karpiarz
Polska, Kraków
20.12.2016
Robert Dornicki
Wielka Brytania, Huntingdon
20.12.2016
Daniel Mączka
Polska, Kraków
20.12.2016
Przemek Kowalski
Polska, Trzebielino
20.12.2016
Adam Kopacz
Polska, Osielec
20.12.2016
Szymon Grzywa
Polska, Jawiszowice
20.12.2016
Adam Koprowski
20.12.2016
Łukasz Sochacki
Francja, DEMOUVILLE
20.12.2016
Konrad Porada
Polska, Warszawa
19.12.2016
Mateusz Maniecki
Polska, Dobczyce
19.12.2016
Timothy Krol
Stany Zjednoczone, Kinnelon, New Jersey
19.12.2016
Aleksander Chryc
Polska, Łętownia
19.12.2016
Marcin Bujak
Polska, Myślenice
19.12.2016
Krzysztof Maniak
Polska, Kraków
19.12.2016
Mariusz Basiaga
Polska, Kamionka Wielka
19.12.2016
Dawid Mieszczak
19.12.2016
Jacek Bogacki
Polska, Kraków
19.12.2016
Adrian Rajda
19.12.2016
Jarosław Sitko
Polska, Kraków
19.12.2016
Mateusz Spicha
Polska, Wieliczka
18.12.2016
Rafał Wietrzyk
Polska, Kraków
18.12.2016
Anna Nastałek
Polska, Kraków
18.12.2016
Damian Nowak
Polska, Kraków
18.12.2016
Łukasz Idzik
Chrzanów
18.12.2016
Tomasz Pazera
Polska, Miechów
17.12.2016
Paweł Śladowski
Polska, Kraków
17.12.2016
PAWEŁ DUDA
Polska, SZCZUCIN
17.12.2016
Bartłomiej Bartosz
17.12.2016
Agnieszka Lubowicz
Kraków
17.12.2016
Mateusz Pęczek
Polska, Maków Podhalański
17.12.2016
Dariusz Starzec
Wieliczka
16.12.2016
Zakład Ogólnobudowlany Poniewierski Tomasz Poniewierski
Polska, Oleśnica
16.12.2016
Marcin Mazur
Kraków
16.12.2016
Jakub Litwa
Kraków
16.12.2016
Romana Włoczewska
Polska, Kraków
16.12.2016
Justyna Zurowska-Cegielska
16.12.2016
Marcin Żak
Polska, Kraków
16.12.2016
Jakub Sołys
Krzywaczka
16.12.2016
Jacek Masłowski
16.12.2016
Paweł Makola
Polska, Wysocice
16.12.2016
Piotr Piwowarczyk
Irlandia, Dublin
16.12.2016
Agnieszka Sokół
Polska, Szastarka
16.12.2016
Andrzej Markuszka
Polska, Rzeszów
16.12.2016
Adrian Sikora
15.12.2016
Piotr Kucharczyk
Kraków
15.12.2016
Miłosz Wieliński
Polska, Gdynia
15.12.2016
Tomasz Kubala
Niepołomice
15.12.2016
Mateusz Chronowski
Polska, Kraków
15.12.2016
Kamil Kuźma
Polska, Brzeinka Dolna
15.12.2016
Renata Maciąg
Polska, Jelenia Góra
15.12.2016
Asia Bartoszewska
Polska, Gdańsk
15.12.2016
Marek Pogoda
Polska, Kraków
15.12.2016
Altkom Akademia Litwa Iwona
Polska, Kraków
15.12.2016
Radosław Bert
Polska, Kraków
15.12.2016
Kuba Michalik
Polska, Limanowa
15.12.2016
Marek Szczupak
Polska, Kraków
15.12.2016
Jacek Przęczkowski
Polska, Kraków
15.12.2016
Emanuel Kogutek
Polska, Kraków
15.12.2016
RAFAŁ ZAWIEJSKI
Polska, MYŚLENICE
14.12.2016
rafał łyczko
Polska, kobiernice
14.12.2016
Krzysztof Węglewski
Polska, Zagórów
14.12.2016
Michał Cholewa
Polska, Kraków
14.12.2016
Damian Nędza
Polska, Gródek nad Dunajcem
14.12.2016
WOJCIECH MARSZAŁEK
Polska, BRZEZIE
14.12.2016
Paweł Kałuski
Polska, Skawina
14.12.2016
Artur Witek
Polska, Wola
14.12.2016
Tomasz Wroński
Polska, Stare Żukowice
14.12.2016
Daniel Wiczanowski
Czersk
14.12.2016
Andrzej Turbasa
Kraków
14.12.2016
Łukasz Przybyło
Polska, Skawina
14.12.2016
Mateusz Turek
Polska, Bochnia
13.12.2016
renata komendera
Polska, bulowice
13.12.2016
Maciej Jakóbczyk
Polska, Iwkowa
13.12.2016
Michał Grzywa
Polska, Kraków
13.12.2016
Mariusz Bieda
Polska
13.12.2016
Adam Górka
Polska, Ostrołęka
13.12.2016
Wojtek Lachowski
Polska, Lublin
13.12.2016
Michał Koperek
Polska, Gaj
13.12.2016
Mateusz Strug
13.12.2016
Kamil Piecuch
Zawadzkie
13.12.2016
Katarzyna Strzałba
Kraków
13.12.2016
Tomasz Węgrzyn
Polska, Kraków
12.12.2016
Maciej Kamiński
Wielka Brytania, Barnsley
12.12.2016
Artur Dygas
Polska, Lipsko
12.12.2016
Daniel Tyndyk
Polska, Bolesławiec
12.12.2016
Bartosz Chmielnik
Polska, Tarnów
12.12.2016
Sebastian Bosniak
Wielka Brytania, Pershore
12.12.2016
Grzegorz Kopytko
Polska, Brzesko
12.12.2016
Piotr Budz
12.12.2016
Łukasz Więcek
Polska, Landek
12.12.2016
Łukasz Korzec
Polska, Dębica
12.12.2016
Szymon Windak
Polska, Kraków
12.12.2016
Monia Monia
Kraków
12.12.2016
DARIUSZ MURACH
Polska, Olsztyn
12.12.2016
Tomasz Michalak
Polska, Łososina Dolna
12.12.2016
Sławomir Zdziebko
Polska, Lublin
12.12.2016
Robert Kramarz
Polska, Jastrzębie Zdrój
12.12.2016
Maciej Musiał
Polska, Kraków
12.12.2016
Jarosław Rola
Polska, Kraków
11.12.2016
Stanisław Rybicki
Polska, Kraków
11.12.2016
Maciej Smykla
11.12.2016
Sebastian Piętka
Polska, Smółki
11.12.2016
Fans4club .com
Polska
11.12.2016
Łukasz Jankowski
Polska, Strumień
11.12.2016
DAMIAN RAWSKI
Polska, GOWINO
11.12.2016
Paweł Górecki
11.12.2016
Daniel Smalec
Polska, Zakopane
11.12.2016
Katarzyna Kucel
Kraków
11.12.2016
Paweł Karpiel
Polska, Tymowa
11.12.2016
Renata Gworek
Polska, Wielkie Drogi
11.12.2016
Szymon Żymankowski
Polska, Chrzanów
11.12.2016
Alicja Nosek
11.12.2016
Mateusz Sitek
Polska, Zdzieszowice
11.12.2016
Karol Wiecheć
Polska, Kraków
11.12.2016
Małgorzata Soja
Nowy-Korczyn
11.12.2016
Adrian Wantowski
Polska, Rybno
10.12.2016
Przemek Rynkiewicz
Polska, Jawiszowice
10.12.2016
Tomek Kozłowski
10.12.2016
Alan Zadarnowski
10.12.2016
Kamil Morawski
Polska, Kraków
10.12.2016
Wojciech Idzik
Polska, Warszawa
10.12.2016
Sebastian Fijał
10.12.2016
Sebastian Wójcik
Polska, Regulice
10.12.2016
Andrzej Woźniak
Polska, Zagórze
10.12.2016
Magdalena Gąsiorska
10.12.2016
Justyna Gębarowska
Polska, Kraków
10.12.2016
Damian Klupa
Kraków
10.12.2016
Grzegorz Malczyk
Polska, Chrzanów
10.12.2016
Adam Milczarek
Brzeg
10.12.2016
Wojciech Haniszewski
Polska, Kraków
10.12.2016
Mateusz Murawski
Polska, WĄBRZEŹNO
10.12.2016
Wojtek Fijałkowski
10.12.2016
Mirosław Obara
Polska, Kraków
10.12.2016
Mateusz Gucwa
10.12.2016
Michał Dudek
Kraków
10.12.2016
Grzegorz Hajduk
Polska, Kraków
10.12.2016
Tomek Sobczak
Polska, Lubień
10.12.2016
Damian Smędra
Polska, Naklik
10.12.2016
Tomek Włodarski
Kraków
10.12.2016
Adam Różycki
Polska, Golkowice 444
10.12.2016
Rafał Grabiasz
Polska, Żegocna
10.12.2016
Mariusz Olech
Polska, Roźwienica 37-565
10.12.2016
Wojciech Bartyzel
10.12.2016
Marcin Słoma
Polska, Bochnia
10.12.2016
Wojciech Redzimski
Polska, Żukowo
10.12.2016
Michal Kielbasinski
Polska, Gdynia
10.12.2016
bartosz gibula
Stany Zjednoczone, arlington hts il
10.12.2016
Przemyslaw Kukula
Polska, Kraków
10.12.2016
Michał Sanetra
Polska, Żory
10.12.2016
Grzegorz Młyński
09.12.2016
Mariusz Kierczak
Polska, Skawina
09.12.2016
Mateusz Weryszko
09.12.2016
Damian Wątor
09.12.2016
Krzysztof Martyniak
Polska, Kraków
09.12.2016
Michał Holewa
Polska, Kraków
09.12.2016
Kamil Mrzygłód
Polska, Kraków
09.12.2016
Adrian Przebinda
Polska, Kraków
09.12.2016
Marcin Pokrywka
Kraków
09.12.2016
Jaroslaw Swiercz
Wielka Brytania, Reading
09.12.2016
Adrian Obara
Polska, Kraków
09.12.2016
Dariusz Sakiewicz
Marki
09.12.2016
Dariusz Horak
Polska
09.12.2016
Michał Niedowóż
Polska, Chrzanów
09.12.2016
Krzysztof Budziński
Polska, Kraków
09.12.2016
Grzegorz Strzałba
Polska, Kraków
09.12.2016
Tomasz Brzeziński
09.12.2016
Michał Modelewski
Pionki
09.12.2016
Sylwester Kosior
Polska, Rabka Zdrój
09.12.2016
Bartłomiej Pachacz
kraków
09.12.2016
Marcin Masłowski
Polska, Pawłowice
09.12.2016
Andrzej Siembab
Polska, Kraków
09.12.2016
Maciej Szymlet
Polska, Kraków
09.12.2016
Grzegorz Kulisa
Polska, Staniątki
09.12.2016
Jarosław Micek
09.12.2016
wojciech maraszewski
Polska, NIEPOŁOMICE
09.12.2016
Ryszard Słomski
Polska, Nowy Sącz
09.12.2016
Piotr Truchlewski
Polska, Radom
09.12.2016
Dominik Szymanek
09.12.2016
Dawid Łojek
Kraków
09.12.2016
Kamil Łoś
Walawa
09.12.2016
Mariusz Pulchny
Włosań
09.12.2016
Michał Michniak
Polska, Nowy Wiśnicz
09.12.2016
Sebastian Babiarski
Stany Zjednoczone, Glenview
09.12.2016
Sławomir Trębla
Polska, Bielsko-BIała
09.12.2016
Mateusz Rogala
Polska, Jeżowe
09.12.2016
Krzysztof Nowakowski
Polska, Pogorzyce
09.12.2016
Błażej Jadwisieńczak
Polska, Pantalowice
09.12.2016
Mateusz Stankiewicz
Polska, Kraków
09.12.2016
Filip Jopek
Węgrzce Wielkie
09.12.2016
Piotr Sarota
Polska, Krzeszowice
09.12.2016
Gosia Idzik
09.12.2016
Elżbieta Ziembla
09.12.2016
Jakub Kulpa
Polska, Kraków
09.12.2016
Andrzej Smolik
Polska, Kraków
09.12.2016
Seba Abes
09.12.2016
Rafał Wisłocki
Polska, Ropa
09.12.2016
MODA I URODA ARKADIUSZ SMOLKA
KATOWICE
09.12.2016
Robert Kości
Polska, Krzeszów
09.12.2016
Damian Tuleja
Polska, Jasło
09.12.2016
Wojciech Popiel
Sanok
09.12.2016
Dariusz Dudziak
09.12.2016
Dariusz Waśniowski
Polska, Rzezawa
09.12.2016
Marcin Spólnik
Polska, Stryszów
09.12.2016
Maciej Dyrkacz
09.12.2016
Jacek Marchański
Polska, Iwanowice
09.12.2016
Michał Stachura
Polska, Kraków
09.12.2016
Norbert Wąsowicz
09.12.2016
Sebastian Karwowski
Szwecja, Stockholm
09.12.2016
Tomek Piskadło
Polska, Trzciana
09.12.2016
Lubomír Janků
Polska, Sierpc
09.12.2016
ATERIMA Dawid Sierży
Polska, Kraków
09.12.2016
Marcin Podsiadło
Polska, Kraków
09.12.2016
Krzysztof Jamroży
Polska, Miechów
09.12.2016
MARCIN SAŁANDZIAK
Polska, ŻARY
09.12.2016
Damian Bratek
Polska, Dąbrowa Górnicza
09.12.2016
Mikołaj Zerhau
Polska, Kadzidło
09.12.2016
Kacper Karoń
Wola Kalinowska
09.12.2016
Robert Głuszak
Polska, Piotrków Trybunalski
09.12.2016
Rafal Kepski
Irlandia, Dunboyne
09.12.2016
Jakub Kucharczuk
Polska, Libiąż
09.12.2016
Wojciech Rydzik
Polska, Kraków
09.12.2016
Dawid Urbaniec
Polska, Kraków
08.12.2016
Jan Potępa
Polska, Kraków
08.12.2016
Adrian Bereżyński
Polska, Kraków
08.12.2016
Artur Salamon
Polska, Kraków
08.12.2016
Krzysztof Karbownik
Polska, wodzisław śląski
08.12.2016
Dawid Wasielak
Polska, Nowy Targ
08.12.2016
Marek (Kibic (L)egii)
Polska, Warszawa
08.12.2016
Jarosław Zychowicz
Polska, Niepołomice
08.12.2016
Szczepan Jędrusik
Polska, Kraków
08.12.2016
Piotr Hrabia
Wola Filipowska
08.12.2016
Jakub Gurdek
Polska, Spytkowice
08.12.2016
Jacek Sarliński
Polska, Łapczyca
08.12.2016
Magdalena Szklarczyk
Polska, Kraków
08.12.2016
Leszek Machnik
Polska, Proszowice
08.12.2016
Bartłomiej Skoplak
Polska, Kraków
08.12.2016
Sławek Dz
08.12.2016
Dawid Kwiecień
Polska, Nowe Brzesko
08.12.2016
Wiesław Palichleb
Polska, Kuków
08.12.2016
Michał Leniec
08.12.2016
Bartosz Krawiec
Polska, Bochnia
08.12.2016
Piotr Skóra
Polska, Słupsk
08.12.2016
Jarosław Rodak
Kraków
08.12.2016
Olga Ołowska
Polska, Węgrów
08.12.2016
Łukasz Balon
Polska, Kraków
08.12.2016
Grzegorz Migdał
Polska, Okocim
08.12.2016
Konrad Filek
Polska, Kraków
08.12.2016
Michał Walczak
Polska, Kraków
08.12.2016
Piotr Wyjadłowski
Polska, Kraków
08.12.2016
Bartłomiej Molczyk
Norwegia, Oslo
08.12.2016
Jerzy Michalski
Polska, Bytom
08.12.2016
marek baran
Polska, zakliczyn
08.12.2016
Łukasz Stalmach
Kraków
08.12.2016
Marcin Cupał
Kraków
08.12.2016
Luka Tomm
Polska
08.12.2016
Tomasz Szwejser
Polska, Kraków
08.12.2016
Marek Nowos
Polska, Nowy Targ
08.12.2016
Grzegorz Skwarczyński
Kraków
08.12.2016
CHATAIN Aurélien
Francja, FERNEY VOLTAIRE
08.12.2016
Krzysiek Rygała
Polska, Czerwieńsk
08.12.2016
Kacper Krzysztofik
08.12.2016
Paweł Malinowski
Polska, Kraków
08.12.2016
Mark Gaweł
Niemcy
08.12.2016
Michał Kolberski
Kraków
08.12.2016
Olaf Borowski
Polska, TRZEBINIA
08.12.2016
Konrad Jaworski
Polska, Warszawa
08.12.2016
Artur Czechowski
08.12.2016
Wojtek Pszyk
Kraków
08.12.2016
Damian Burkat DamPRO
Polska, Bochnia
08.12.2016
Dariusz Kupczyk
Polska, Kraków
08.12.2016
Mateusz Sabal
Polska, Żywiec
08.12.2016
Tomasz Dańda
Kraków
08.12.2016
Robert Michalak
Polska, Poznań
08.12.2016
Marcin Fus
Biłgoraj
08.12.2016
Marcin Kuziel
08.12.2016
Ignacy Stolarski
Polska, Kraków
08.12.2016
Karol Świgut
Ostrów Wielkopolski
08.12.2016
IGOR NOWAK
JAWORZNO
08.12.2016
Wojciech Piróg
Polska, Cholewiana Góra
08.12.2016
Wojciech Jurasz
Polska, Frysztak
08.12.2016
Robert Buczek
Polska, Kraków
08.12.2016
Radosław Farenholz
Głubczyce
08.12.2016
Joanna Kapinos
08.12.2016
Rafał Drużyński
Polska, Kraków
08.12.2016
Tomasz Katra
Polska, Kraków
08.12.2016
Sebastian Per
Polska, Kraków
08.12.2016
Michal Siara
Polska, Słomniki
08.12.2016
Jacek Gadocha
Polska, Skawina
08.12.2016
Marcin Matusz
Polska, Wróblik Królewski
08.12.2016
Paweł Skrzypek
Polska
08.12.2016
Mariusz Witek
Polska, Kocmyrzów
07.12.2016
Marcin Szczepanek
Polska, libiąż
07.12.2016
Pawel Szczepaniak
Polska, Bienkowka 501
07.12.2016
Przemysław Machaj
Polska, Kraków
07.12.2016
Michał Michalak
07.12.2016
Michal Gadocha
07.12.2016
Grzegorz Szafraniec
Polska, Bibice
07.12.2016
Marcin Grabowski
Polska, Kraków
07.12.2016
RADOSŁAW BEŁŻEK
MOKRZYSKA
07.12.2016
Michał Pieńkowski
Polska, Zambrów
07.12.2016
Krzysztof Kaganiec
Polska, Sułoszowa
07.12.2016
Bartłomiej Sęk
Polska, Czarny Dunajec
07.12.2016
Robert Adamski
Polska, Kraków
07.12.2016
Krzysztof Ćwikliński
Polska, Zielonki
07.12.2016
Paweł Legutko
Polska, Nowy Sącz
07.12.2016
Wiesław Garncarz
Polska, Wola Zabierzowska 117
07.12.2016
Bartłomiej Talaga
Polska, Zembrzyce
07.12.2016
adam cyrek
Polska, bysina
07.12.2016
Adam Starzyk
Polska, Wrocław
07.12.2016
Adam Joński
Polska, Pruszków
07.12.2016
Al Paczino
07.12.2016
Daniel Widła
Polska, Kraków
07.12.2016
Marcin Piłat
Polska, Kłodawa
07.12.2016
Arkadiusz Pietraszewski
Polska, Kraków
07.12.2016
Grzegorz Gębala
Polska, Mogilno
07.12.2016
Dawid Chruściński
07.12.2016
Radosław Pokrywka
Polska, Kraków
07.12.2016
Władysław Madejski
Polska, Kraków
07.12.2016
Sebastian Wójcik
Polska, Myszków
07.12.2016
Mirek Janisz
Jelenia Góra
07.12.2016
Krzysztof Flak
Polska, Kraków
07.12.2016
Karol Jajkiewicz
Polska, Szreniawa
07.12.2016
Paweł Czarnik
Polska, Kraków
07.12.2016
Michał Korzeń
07.12.2016
Mateusz Wolanowski
Polska, Kraków
07.12.2016
Dariusz Więsek
Polska, Kraków
07.12.2016
Tomek Żak
Libiąż
07.12.2016
Artur Błoniarz
Nowy Wiśnicz
07.12.2016
Przemysław Dutkiewicz
Polska, Nowy Targ
07.12.2016
Artur Wolarek
Polska, Łączany
07.12.2016
DAMIAN JALOCHA
Wielka Brytania, KIRKCALDY
07.12.2016
Arkadiusz Matrac
Polska, Chorągwica
07.12.2016
Mateusz Makieła
Wieliczka
07.12.2016
Michał Podmokły
Polska, Myślenice
07.12.2016
Kamil Przebinda
Polska, Piekary
07.12.2016
Wojciech Kałucki
Polska, Kraków
07.12.2016
Wojciech Gębczyk
Spytkowice
07.12.2016
Peter Zgraja
07.12.2016
Tomasz Grochocki
Polska, Olsztyn
07.12.2016
Adam Banyś
Polska, Kraków
07.12.2016
Katarzyna Kardynał
Łobodno
07.12.2016
Jarosław Kulpa
Kraków
07.12.2016
Dawid Litwin
Polska, Kraków
07.12.2016
Przemysław Lewczuk
07.12.2016
Maciej Jóźwik
Polska, Radom
07.12.2016
Kamil Ćwiertnia
Kraków
07.12.2016
Piotr Frankowski
Polska, Trójmiasto
07.12.2016
Krzysztof Targosz
Polska, Kraków
07.12.2016
ANDRZEJ SOWA
Polska, LIBIĄŻ
07.12.2016
Błażej Czesny
Polska, Giżycko
07.12.2016
paweł wójtowicz
Polska, skawina
06.12.2016
Marcin Kulon
Polska, Ruda Śląska
06.12.2016
Mateusz Góra
Polska, Kraków
06.12.2016
Tomasz Szeląg
Polska, Kraków
06.12.2016
Michał Stępniak
Polska, Częstochowa
06.12.2016
Mirosław Bielecki
Polska, Zielone Drugie
06.12.2016
Ewa Dobosz vel Sypulska
Polska, Kraków
06.12.2016
Maciej Dąbrowski
Polska, Osięciny
06.12.2016
Bruno SIWIŃSKI
Polska, Zabierzów
06.12.2016
Łukasz Pęczek
Polska, Maków Podhalański
06.12.2016
Adam Prochal
Polska, Zielonki
06.12.2016
zdzisław hadała
Polska, kuźnia raciborska
06.12.2016
slawomir Bochenek
Polska, Lisia Gora
06.12.2016
Adrian Zieliński
06.12.2016
Natalia Banaś
Polska, Wieliczka
06.12.2016
Renata Stępień
Polska, Warszawa
06.12.2016
Grzegorz Król
Polska, Dubiecko
06.12.2016
Joanna Wojciechowska
Polska
06.12.2016
Stanisław Maciołek
Polska, Kraków
06.12.2016
Rafał Czekaj
Polska, Luborzyca
06.12.2016
Łukasz Trębacz
Polska, Żywiec
06.12.2016
ZUWiM Eugeniusz Blak
Polska, Kraków
06.12.2016
Maciej Synowski
06.12.2016
Łukasz Prochalski
Polska, Kraków
06.12.2016
Lucas Las
Irlandia, Ballincollig
06.12.2016
Dariusz Daniel
06.12.2016
ARTUR SIODLARZ
Polska, WIELICZKA
06.12.2016
Leszek Maziarz
Polska, Kraków
06.12.2016
Artur Janicki
Polska, Kraków
06.12.2016
Krzysztof Zątek
06.12.2016
Piotr Leśniak
Kraków
06.12.2016
Alex Jasek
06.12.2016
Wojciech Panek
Polska, Krzyszkowice
06.12.2016
Michał Romański
Kraków
06.12.2016
Dawid Pachowicz
Olkusz
06.12.2016
Dawid Zimny
06.12.2016
Mateusz Michałek
Polska, Piotrowice
06.12.2016
Kacper Nepokoj
Polska, Jedlina-Zdrój
06.12.2016
Szczepan Jędrusik
05.12.2016
Piotr Klus
Polska, Kraków
05.12.2016
Łukasz Kaczorowski
Polska, Kraków
05.12.2016
Kamil Kowalczyk
05.12.2016
Jacek Niemiec
Polska, Przylesie
05.12.2016
Paweł Hanczaryk
Polska, Wymiarki
05.12.2016
Wojciech Kulczycki
Polska, Kraków
05.12.2016
Paweł Kraj
Polska, Kraków
05.12.2016
Grzegorz Latos
05.12.2016
Andrzej Gibas
Wielka Brytania, Cardiff
05.12.2016
Ula Pytel
Polska, Kraków
05.12.2016
Mieczysław Wójcik
05.12.2016
Ryszard Rodak
Polska, Kraków
05.12.2016
Mateusz Grzywacz
Polska, Słomniki
05.12.2016
Arkadiusz Kwarciak
Polska, Zabierzów
05.12.2016
Marcin Waga
Polska, Zarzecze
05.12.2016
Piotr Chlebda
Polska, Wieliczka
05.12.2016
Magdalena Kozińska
Polska, Kraków
05.12.2016
Łukasz Wiercioch
Polska, Szczawnica
05.12.2016
Maciek Kąkol
Kraków
05.12.2016
Mateusz Tomczyk
Polska, Wilkasy
05.12.2016
Robert Dziadkowiec
Polska, Leśnica
05.12.2016
Michał Kudłacz
Polska, Kraków
05.12.2016
Mateusz Baster
Polska, Zabierzow
05.12.2016
Sebastian Latko
Polska, Zielonki
05.12.2016
Daniel Chałgasiewicz
Polska, Kraków
05.12.2016
Katarzyna Guzik
Polska, Kraków
05.12.2016
Łukasz Grüner
Polska, Kraków
05.12.2016
Adam Michalik
Kraków
05.12.2016
Daria Panek
Polska, Rabka-Zdrój
04.12.2016
Bogdan Sobesto
04.12.2016
Grzegorz Sułdecki
Wielka Brytania, Northampton
04.12.2016
Artur Kańczura
04.12.2016
Joanna Adamska
Kraków
04.12.2016
Aleksander Krywak
Polska, Kraków
04.12.2016
Rafał Kolasa
Polska, Wieliczka
04.12.2016
Maksymilian Brzozowski
Polska, Łapy
04.12.2016
Tomasz Miękina
Polska, Dobczyce
04.12.2016
Grzegorz Sudoł
Polska, Kraków
04.12.2016
Przemek Czubak
Polska, Zarzecze
04.12.2016
Tomasz Dukała
04.12.2016
Mateusz Statek
04.12.2016
Michał Koźlak
Polska, Kraków
04.12.2016
Igor Sowa
04.12.2016
GRAND-MEB Mirosław Cieślik
Polska, Kraków
04.12.2016
Roman Ludwikowski
04.12.2016
Konrad Tajdus
Polska, Wieliczka
04.12.2016
Dawid Piech
Wielka Brytania, Rotherham
04.12.2016
Tomasz Spendowski
04.12.2016
Wojciech Zborowski
Polska, Sułkowice
04.12.2016
Kamil Koziński
Kraków
04.12.2016
Krzysztof Surowiec
Polska, Widełka
04.12.2016
Robert Cygan
04.12.2016
Aleksander Wachciński
Polska, Morąg
04.12.2016
Marcin Lewicki
Polska, Warszawa
04.12.2016
Hubert Laszczyk
Polska, Kraków
04.12.2016
Marcin Gonet
Polska, Kraków
03.12.2016
wojciech czerniak
Wielka Brytania, bristol
03.12.2016
Radosław Nawrocki
Kamienna Góra
03.12.2016
Mariusz Daruk
Polska, Trzeszany
03.12.2016
Artur Szarek
Polska, Rozkochów
03.12.2016
Dariusz Szarek
Polska, Rozkochów
03.12.2016
Krzysztof Kaźmierczak
Polska, Kraków
03.12.2016
Konrad Górski
Polska, Turek
03.12.2016
Piotr Włudarz
Polska, Kraków
03.12.2016
Tomasz Stańczyk
Polska, Kraków
03.12.2016
Artur Starowicz
Polska, Łączany
03.12.2016
Przemysław Janus
Polska, Wieliczka
03.12.2016
Rafal Wolski
Krakow
03.12.2016
Krzysztof Piela
Polska, Jeżowe
03.12.2016
Krzysztof Madej
Polska, Kraków
02.12.2016
Sławomir Kalęba
Polska, Wola Filipowska
02.12.2016
Andrzej Jagła
Polska, Zofipole
02.12.2016
Marcin Wójcik
Polska, Zubrzyca Górna
02.12.2016
Magdalena Heretyk
Polska, Kozy
02.12.2016
Nikodem Kalita
Polska, Kraków
02.12.2016
Łukasz Wierzchowiec
Kraków
02.12.2016
Marcin Szarowski
Polska, Piotrków Kujawski
02.12.2016
Łukasz Solecki
Polska, Kraków
02.12.2016
Ania Świerkosz
Polska, Sucha Beskidzka
02.12.2016
Łukasz Księżarczyk
Kraków
02.12.2016
Rafał Sala
Polska, Jawor
02.12.2016
Marek Gibała
Polska, Skawina
02.12.2016
Jacek Wilk
Polska, JANUSZOWICE
02.12.2016
Krzysztof Handzel
Polska, Piekielnik 222
02.12.2016
Paweł Lewandowski
Polska, Skawina
02.12.2016
Piotr Kuśmierczyk
Ostrołęka
02.12.2016
Marcin Marszałek
Polska, Bieruń
02.12.2016
Sebastian Locher
02.12.2016
Michał Lichwała
Polska, Szczecin
02.12.2016
Jan Mucha
Polska
02.12.2016
Damian Jóźkiewicz
Polska, Giebułtów
02.12.2016
Patrick Drozd
Polska, Zaczernie
01.12.2016
Marcin Lalewicz
Polska, Wiślica
01.12.2016
Bartłomiej Pieniążek
Polska, Igołomia
01.12.2016
Mateusz Pardiak
01.12.2016
Krzysztof Putaj
Polska, Zabierzów
01.12.2016
Grażyna Osajda
Polska, Wrząsowice
01.12.2016
Sławomir Słota
Polska, Ropczyce
01.12.2016
Tomek Słota
Polska, Jadowniki
01.12.2016
Lula Uzarowicz
Kraków
01.12.2016
Sławomir Nowak
Gorlice
01.12.2016
Mateusz Łukowicz
Wielka Brytania, Slough
01.12.2016
Michał Gałązka
Polska
01.12.2016
Marcin Gibas
Polska, Jadowniki
01.12.2016
Kamil Dębiński
Polska, Juszczyn
30.11.2016
Tomasz Molenda
Polska, Zbąszyń
30.11.2016
Bartosz Hurec
Polska, Włynkówko
30.11.2016
Adrian Masłowski
Kraków
30.11.2016
Łukasz Mól
Polska, Kraków
30.11.2016
Tomasz Pająk
Kraków
30.11.2016
Tomasz Grzybowski
Polska, Kraków
30.11.2016
Kamil Janasik
Polska, Włocławek
30.11.2016
Gregor Mersi
30.11.2016
Piotr Bryś
Polska, Odrzykoń
30.11.2016
Wojciech Mattern
Polska, Ostróda
30.11.2016
Tomasz Król
Polska, Krzemień Pierwszy 17
30.11.2016
Jacek Studnicki
Polska, Stryszów
30.11.2016
Jarosław Michalik
Kraków
30.11.2016
Janusz Wierzbicki
Polska, Elbląg
30.11.2016
Tomek Śleboda
Kraków
30.11.2016
Michał Pryzwan
Polska, Skawina
30.11.2016
Rafal Walczyk
Stany Zjednoczone, Rockville
30.11.2016
Krzysztof Hebda
Polska, Nowy Sącz
29.11.2016
Pomidor Catering Stryszewski
Polska, Kraków
29.11.2016
Przemysław Różycki
Polska, Nysa
29.11.2016
Dariusz Pilecki
Polska, Gwoźnica Górna 469
29.11.2016
mateusz malinowski
Polska, skawina
29.11.2016
Tomasz Zych
Polska, Wieliczka
29.11.2016
Michał Bąk
Polska, Kraków
29.11.2016
Przemyslaw Gondek
Polska, Kraków
29.11.2016
Michał Rogula
Polska, Kraków
29.11.2016
HENRY-Elektroinstalacje Henryk Nieć
Polska, Jurków
29.11.2016
Łukasz Wiliński
Polska, Toruń
29.11.2016
Robert Sermak
Polska, Chrzanów
29.11.2016
Michał Adamczyk
Polska
29.11.2016
Michał Goebel
Polska, Kraków
29.11.2016
Michał Sikora
29.11.2016
Adam Guzowski
Ząbki
29.11.2016
Mateusz Pawlik
Polska, Wysoka
29.11.2016
Elżbieta Heichel
Polska, Kraków
29.11.2016
Krzysztof Wyrwa
Polska, Kraków
29.11.2016
Maciej Wojtasiewicz
Polska, Kraków
29.11.2016
andrzej barczyk
wolbrom
29.11.2016
Krzysztof Taborski
Polska, Kraków
29.11.2016
Adrian Smalec
Polska, Przemków
29.11.2016
Krzysztof Rzepecki
Polska, Kraków
29.11.2016
Patryk Wojtoń
29.11.2016
Jan Holocher
Polska, Kraków
29.11.2016
Mariusz Niełacny
Szczecin
29.11.2016
Adam Misztal
Polska, Kraków
29.11.2016
Tomasz Baran
Polska, Leżajsk
29.11.2016
Krzysztof Weber
Polska, Kraków
29.11.2016
Paweł Sarliński
Polska, Łapczyca
29.11.2016
Paweł Stochmal
Rączna
29.11.2016
Krzysztof Lelek
Polska, Wielkie Drogi
29.11.2016
Robert Pabijan
Polska, Kraków
29.11.2016
Marek Walaszczyk
Kraków
29.11.2016
Zając Waldemar
Polska, Koźmice Wielkie 312
29.11.2016
Artur Ziembiński
Krzeszowice
29.11.2016
Adam Bratek
Olkusz
29.11.2016
Patryk Strześniewski
29.11.2016
Dariusz Skrzyniarz
Bochnia
29.11.2016
maciej mazgaj
Polska, kwaczała
29.11.2016
Tomasz Turkot
Polska, Krzeszowice
29.11.2016
Krzysztof Łazarski
Polska, Spytkowice
28.11.2016
Piotr Franaszek
Polska, Kraków
28.11.2016
Marek Zaporowski
Polska, Kraków
28.11.2016
Lukasz Pietrek
Niemcy, Hamburg
28.11.2016
Adam Wciśliński
28.11.2016
Arkadiusz Bochenek
28.11.2016
Radko Buczak
28.11.2016
Piotr Pełech
Polska, Orły
28.11.2016
Weronika Dyda
Polska, Klucze
28.11.2016
Maciej Pietruszka
Wielka Brytania, Weymouth
28.11.2016
Agnieszka Burda
Polska, Rzeszotary
28.11.2016
Anna Gurgul
Polska, Kraków
28.11.2016
Andrzej Mendel
Polska, biskupice melsztyńskie
28.11.2016
Krystian Skraburski
Polska, Janków Przygodzki
28.11.2016
Tomasz Muszynski
Polska, Kraków
28.11.2016
Konrad Zawadzki
Polska, Kłaj
28.11.2016
Paweł Michalik
Koniusza
28.11.2016
Darek Matuszkiewicz
Wielka Brytania, livepool
28.11.2016
Kamil Jegliński
Olecko
28.11.2016
Agnieszka Spytek
Polska, Kraków
28.11.2016
Wojciech Rojek
Polska, PIELGRZYMOWICE
28.11.2016
Paweł Chmurzyński
Polska, Kraków
28.11.2016
GRZEGORZ BOCHENEK
Polska, Kraków
28.11.2016
Tomek Trzoslo
Polska, Kraków
28.11.2016
Łukasz Kowal
Polska, Sulechów 41
28.11.2016
Ryszard Zieliński
Polska, Kraków
28.11.2016
Krzysztof Goczał
Kraków
28.11.2016
Marcin Gałęziowski
Polska, Kraków
28.11.2016
ARTUR KITLIŃSKI
Polska, Kraków
28.11.2016
Sylwester Szczepanek
28.11.2016
Patryk Dudziak
Polska, Czaniec
28.11.2016
Maciej Krzywdziak
Polska, Kraków
28.11.2016
Jakub Muller
Kraków
28.11.2016
Tomasz Komenda
Polska, Kraków
28.11.2016
Paweł Krzęciasz
Polska, Modlnica
28.11.2016
Mateusz Prokopowicz
Polska, Kraków
28.11.2016
Tomasz Kuśnierz
Polska, Sławków
28.11.2016
Mateusz Szczęsny
Polska, Gwoźnica Górna
28.11.2016
Krzysiek Witek
Polska, Rzeszów
28.11.2016
Adrian Wójciga
Mucharz
28.11.2016
Krzysztof Wojdyło
Polska, Przemyśl
28.11.2016
Beata Palusińska
Polska, Kraków
28.11.2016
Andrzej Popiel
Polska, Kraków
28.11.2016
Piotr Tokarz
Polska, Kraków
28.11.2016
Krzysztof Pszyk
Kraków
28.11.2016
Paweł Walczak
Polska, Kraków
28.11.2016
PIOTR LIS
Polska, Kraków
28.11.2016
Piotr Boroń
28.11.2016
Andrzej Baś
Polska, Kraków
28.11.2016
Grzegorz Kucharczyk
Łapanów
28.11.2016
Wojtek Lichosyt
Polska, Sucha Beskidzka
28.11.2016
Mariusz Kuczek
Polska, Kraków
28.11.2016
Tomasz Jaskółka
Polska, Michałowice
28.11.2016
Michał Pac
Polska, Kraków
27.11.2016
Mariusz Kuliszewski
Wielka Brytania, Londyn
27.11.2016
Łukasz Szot
Polska, Sulejówek
27.11.2016
Martin Jedras
Australia, Maddingley
27.11.2016
Piotr Taraszkiewicz
Polska, Suwałki
27.11.2016
MARIUSZ ŁUKAWSKI
Polska, ŻURAWICA
27.11.2016
Andrzej Bodziacki
Polska, Niepołomice
27.11.2016
Piotr Kotwica
Polska, Kraków
27.11.2016
Wacław Twardosz
27.11.2016
Roch Stawski
27.11.2016
Jacek Trzcianowski
Polska, Kraków
27.11.2016
Damian Reiss
Polska, Pogorzyce
27.11.2016
MARIUSZ ŚMIGLA- (KRAKŻAL)
Polska, Kraków
27.11.2016
Przemysław Ptak
Wielka Brytania, Londyn
27.11.2016
Krzysiek Góra
Polska, Bibice
27.11.2016
Damian Legut
Polska, Czaniec
27.11.2016
Krzysztof Kawonczyk
Krzeszow
27.11.2016
Michał Kossakowski
Kraków
27.11.2016
Eliza Królik
Liszki
27.11.2016
Kuba Elsner
Lachowice
27.11.2016
Michał Duraj
Polska, Proszowice
27.11.2016
Agnieszka Sikora
Polska, Kraków
27.11.2016
Daniel Kwartnik
Wadowice
27.11.2016
Wiktoria Szymanek
Polska, Kraków
27.11.2016
Jarek Suchodolski
27.11.2016
Bartosz Baran
27.11.2016
Zbigniew Szymanek
Polska, Kraków
27.11.2016
Konrad Suder
Kraków
27.11.2016
Szymon Kajdan
Strzegowa
27.11.2016
Kinga Solarczyk
Polska, Niepołomice
27.11.2016
Patrycja Kalinowska
Polska, Tarnowskie Góry
27.11.2016
Ireneusz Żak
27.11.2016
Adam Fiema
Niepołomice
27.11.2016
Maciej Węgrzyn
Polska, Kraków
27.11.2016
Piotr Kalinowski
Polska, Tarnowskie Góry
27.11.2016
Bogusław Kołodziejczyk
Polska, Sucha Beskidzka
27.11.2016
Anna Desoń
Polska, Kraków
27.11.2016
Sławek Kołodziej
Polska, Strzeszyce
27.11.2016
Joanna Kołodziejczyk
Polska, Sucha Beskidzka
27.11.2016
Oskar Bulanda
Polska, Limanowa
27.11.2016
Piotr Bankowicz
Polska, Warszawa
27.11.2016
Sebastian Ścibor
Polska, Kraków
27.11.2016
Paweł Skraba
Polska, Bochnia
27.11.2016
Marcin Saramaga
Polska, Lubaczów
27.11.2016
Damian Dębowski
Polska, Kraków
27.11.2016
Łukasz Ślęzak
Polska, Kraków
27.11.2016
Romuald Kaczmarczyk
Polska, Kraków
27.11.2016
Radosław Szewczyk
Polska, Walowa Góra
27.11.2016
Tomasz Demski
Polska, Kraków
27.11.2016
Łukasz Kaczor
Kraków
27.11.2016
Kamil Kaleta
27.11.2016
Dawid Tecmer
27.11.2016
Dariusz Michalec
Polska, Unieście
27.11.2016
Konrad Banach
Polska, Drwinia
27.11.2016
Mateusz Grün
Polska, Leba
26.11.2016
Jacek Poręba
Polska, Rybna
26.11.2016
Mariusz Rogoziński
Polska, Kostrzyn nad Odrą
26.11.2016
Maciej Musiał
Polska, Kraków
26.11.2016
Bartek Pittner
Polska, Kraków
26.11.2016
Monika Julia Gądek
Kraków
26.11.2016
Wojciech Mazur
Kraków
26.11.2016
Andrzej Piekarski
Polska, Kolno
26.11.2016
Jacek Synowiec
Polska, Kraków
26.11.2016
Artur Rusiniak
Polska, Dzięcioły Bliższe 21
26.11.2016
Dawid Radziszewski
26.11.2016
Daniel Prażmowski
Polska, Dębica
26.11.2016
Zbigniew Malec
26.11.2016
Szymon Usydus
Polska, Kraków
26.11.2016
Tomasz Chećko
Polska, Kraków
26.11.2016
Michał Bury
Polska, Kraków
26.11.2016
Mateusz Skrzekut
Polska, Koszalin
26.11.2016
Mikołaj Domagała
26.11.2016
Miłosz Ul
Polska, Kraków
26.11.2016
Kamil Kałduński
Polska, Bukowno
26.11.2016
Piotr Mika
26.11.2016
Jakub Niewiara
26.11.2016
Rafał Despet
Polska, Liszki
26.11.2016
Rafal Kajderowicz
Stany Zjednoczone, harwood heights
26.11.2016
Michał Kolarczyk
Jaworzno
26.11.2016
Krzysztof Rapcia
Polska, Wołomin
26.11.2016
Bartek Lenart
26.11.2016
Michał Satała
Polska, Kraków
26.11.2016
Bartek Mokrzysz
Polska, Jarosław
26.11.2016
Sebastian Miernik
Polska, Warszawa
26.11.2016
Mariusz Gołyźniak
Polska, Kraków
26.11.2016
Paweł Nawrocki
Polska, Kwidzyn
26.11.2016
Przemek Majda
Polska, Świerzowa Polska
26.11.2016
Expander Jarosław Baran
Polska, Kraków
26.11.2016
Michal Witala
Wielka Brytania, PAISLEY
26.11.2016
Rafał Siemiński
Polska, Kraków
26.11.2016
Łukasz Kochman
Polska, Przemyśl
26.11.2016
Dominik Bober
Polska, Jadowniki
26.11.2016
Łukasz Rusin
26.11.2016
Karol Zgłobicki
Polska, Leszczyna
26.11.2016
Remigiusz Małecki
Polska, Brzeszcze
26.11.2016
Szymon Kwiatkowski
Polska, Tarnobrzeg
26.11.2016
Wiesław Strzelecki
Polska, Kraków
26.11.2016
Patryk Habas
Polska, Kraków
26.11.2016
Jacek Kądziołka
Polska, Kraków
26.11.2016
Grzesiek Gorszczyk
26.11.2016
Paulina Gigoń
Polska, Kraków
26.11.2016
Marcin Smok
Polska, Liszki
26.11.2016
Sebastian Król
26.11.2016
Emil Antkowiak
Polska, Kraków
26.11.2016
Robert Lach
26.11.2016
Arek Bajda
Wieliczka
26.11.2016
Julita Biszczanik
Polska, Kraków
26.11.2016
Grzegorz Więcek
Polska, Przeworsk
25.11.2016
Łukasz Gil
Kraków
25.11.2016
Alan Lachowicz
Polska, Łopoń
25.11.2016
Grzegorz Duszyk
Polska, Burów
25.11.2016
Adrian Piotrowski
25.11.2016
Jarosław Batóg
Polska, Olkusz
25.11.2016
Adam Staszak
Polska, Wieliczka
25.11.2016
Krzysiek Chyliński
Polska, OLKUSZ
25.11.2016
Łukasz Reszczyński
Polska, Krzeszowice
25.11.2016
Dariusz Kazek
Polska, Kraków
25.11.2016
Tomek Seremak
Polska, Kraków
25.11.2016
Mikołaj Leśniak
Polska, Dobczyce
25.11.2016
Piotr Włodarczyk
Gdów
25.11.2016
Tomasz Grabowski
Polska, Jędrzejów
25.11.2016
Rafał Kura
Polska, Kraków
25.11.2016
Martyna Majchrzak
Polska, Rybnik
25.11.2016
Mariusz Koper
Polska, Szczecin
25.11.2016
bigi bigi
25.11.2016
Andrzej Lehmann
Polska, Zgorzelec
25.11.2016
Rafał Krasny
Polska, Kraków
25.11.2016
Jacek Kubik
Polska, Bochnia
25.11.2016
Michał Sieprawski
Polska, Kraków
25.11.2016
Jakub Pikuła
25.11.2016
Jakub Pikuła
Polska, Jarosław
25.11.2016
Empek Tomaszewski
Polska, GLUBCZYCE
25.11.2016
Artur Bert
Polska, Kraków
25.11.2016
Justyna Żmuda
25.11.2016
Łukasz Góral
Polska, Kraków
25.11.2016
Maciej Uram
25.11.2016
Dominik Niechaj
25.11.2016
Beata Mlynarczyk
Wielka Brytania, Londyn
25.11.2016
Arleta Gibes
Polska
25.11.2016
Piotr Duraziński
Polska, Iłża
25.11.2016
Dariusz Stawiarski
Polska, Kraków
25.11.2016
Grzegorz Starosta
Polska, Kraków
25.11.2016
Maciej Luty
Kraków
25.11.2016
Maciek Frant
Antoniki
25.11.2016
Marek Cichoń
Polska, Skawina
25.11.2016
Krzysztof Tomczyk
Polska, Kraków
25.11.2016
Szymon Zając
25.11.2016
Rafał Tworzydło
Polska, Kraków
25.11.2016
Marcin Gabryś
Polska, Kraków
25.11.2016
darius janus
Polska, Kraków
25.11.2016
Marcin Szewczyk
Polska, Warszawa
25.11.2016
Paweł Tomczyk
Polska, Kraków
25.11.2016
Andrzej Czech
Gorna Wies
25.11.2016
Norbert Nowak
Staszów
25.11.2016
Joanna Kozerska
Proszowice
25.11.2016
Adam Jędrzejewski
Polska, Radziejów
25.11.2016
Mateusz Babula
25.11.2016
Łukasz Kleszcz
Polska, Kraków
25.11.2016
Adam Łuszczyński
Polska, Warszawa
25.11.2016
Tamara Padło
Biadoliny
25.11.2016
Mariusz Stopa
Polska, Kraków
25.11.2016
Katarzyna Latos
Polska, Urzędów
25.11.2016
Maciek Ziembla
25.11.2016
Kamil Tymicki
Polska, Rudnik
25.11.2016
Wieslaw Nosal
Polska, Rudno Dolne
25.11.2016
Wojciech Wszol
Slowacja, Blatne
25.11.2016
Sławomir Chudzik
Polska, Kraków
25.11.2016
Krzysztof Durda
Polska, Kraków
25.11.2016
Piotr Bieniek
Polska, Nowy Sącz
25.11.2016
Dariusz Kuzon
Polska, Połaniec
25.11.2016
Dominik Krawczyk
Polska, Kraków
25.11.2016
Renata Tynor
Kraków
25.11.2016
Adrian Pawlik
Polska, Wysoka
25.11.2016
Marek Świder
Polska, Zabierzów Bocheński
25.11.2016
Radek Wiliński
Polska, Kraków
25.11.2016
Michał Jurkiewicz
Balin
24.11.2016
anna fafara
Polska, Kraków
24.11.2016
Jarosław Childress
Polska, Kraków
24.11.2016
Gabriel Solarczyk
Polska, Niepołomice
24.11.2016
Bartłomiej Ożóg
Kraków
24.11.2016
Mateusz Trautsolt
Polska, Kwidyn
24.11.2016
Szymon Boroń
Polska, Kraków
24.11.2016
Przemysław Ślęzakiewicz
Polska, Oława
24.11.2016
Mateusz Mółka
Polska, Kraków
24.11.2016
Michał Batko
Polska, Kraków
24.11.2016
Jarosław Barczyk
Polska, Modlniczka
24.11.2016
Łukasz Muszkiet
Polska, Radomsko
24.11.2016
Jakub Gaik
Polska, Kraków
24.11.2016
Marcin Mazur
Polska, Zabierzów Bocheński 234
24.11.2016
Piotr Korolczuk
Polska, Kraków
24.11.2016
Łukasz Chwała
Polska, Palcza
24.11.2016
Tomasz Jaskólski
Polska, Sędziszów
24.11.2016
Włodzimierz Rębiś
Polska, Kraśnk
24.11.2016
Artur Płoskonka
Polska, Sławkowice
24.11.2016
Wojciech Taczała
miechów
24.11.2016
Maciej Karpiński
24.11.2016
JAROSŁAW BUDKA
Polska, Kraków
24.11.2016
Damian Juszczyk
Polska, Kraków
24.11.2016
Daniel Groń
Polska, Kraków
24.11.2016
Michał Tondos
Olkusz
24.11.2016
Krzysztof Komendera
Kalwaria Zebrzydowska
24.11.2016
Józef Świder
Polska, Kraków
24.11.2016
Marek Węgrodzki
Polska, Lubicz Dolny
24.11.2016
Radosław Lis
Polska
24.11.2016
PAWEL STRUGALA
Wielka Brytania, london
24.11.2016
Radosław Kowalczyk
Polska, Kraśnik
24.11.2016
Lukasz Wojcik
krakow
24.11.2016
Agnieszka Batko
Wielka Brytania, Hemel Hempstead
24.11.2016
Sebastian Nanek
Polska, Bochnia
24.11.2016
Sebastian Hojnor
Proszowice
24.11.2016
Jan Szydłowski
Polska, Kraków
24.11.2016
rafał cudejko
Polska, Olkusz
24.11.2016
ANDRZEJ MAKSYMOWICZ
Polska, OLKUSZ
24.11.2016
Krzysztof Warysz
24.11.2016
Grzegorz Jamka
24.11.2016
Piotr Piotrowicz
Polska, Węgrzce Wielkie
24.11.2016
Lukasz Malkiewicz
24.11.2016
Bartłomiej Malec
Polska, Poniatowa
24.11.2016
Wiktor Machowski
24.11.2016
Grzegorz Klakla
Polska, Trzebunia
24.11.2016
Kamil Adamik
24.11.2016
Adrian Gajewski
24.11.2016
Bartosz Pokładek
Polska, Bolesławiec
24.11.2016
Marcin Szczurek
Polska
24.11.2016
Paweł Sokołowski
Polska, Kraków
24.11.2016
Paweł Warchoł
Polska, Kwaczała
24.11.2016
Michał Sołoducha
24.11.2016
Kamil Pruszkowski
Irlandia, Drogheda
24.11.2016
Mieczyslaw Matyaszek
Polska, Krasne
24.11.2016
Michał Zmarzlik
Kraków
24.11.2016
Pawel Knitter
Niemcy, Berlin
24.11.2016
ernest kasia
Polska, wiązownica
24.11.2016
Michał Kobylarz
Polska, Liszki
24.11.2016
Piotr Kostogrys
24.11.2016
Paweł Kosek
Wołowice
24.11.2016
Damian Kras
24.11.2016
Pawel Niziolek
NIEDOMICE
24.11.2016
Rafał Mikołajczak
Polska, Kraków
24.11.2016
Grzegorz Przybyło
Polska, Gorlice
23.11.2016
Michał Głupczyk
Polska, Kraków
23.11.2016
Maciej Kaczmarczyk
Polska, Oleszyce
23.11.2016
Karol Suder
Polska, Wieliczka
23.11.2016
Bartosz Iwan
Polska, Gliwice
23.11.2016
Marek Legutko
Polska, Piekary
23.11.2016
Grzgorz Piórecki
Kraków
23.11.2016
Jarek Łaba
Polska, Żmigród
23.11.2016
KEDDEX Dudek Krzysztof
Polska, Limanowa
23.11.2016
Andrzej Rakuś
Polska, Poznań
23.11.2016
Kornel Krzyżak
Polska, Wieliczka
23.11.2016
Jakub Kruk
Polska, Kraków
23.11.2016
Mateusz Pastuszka
Polska, Półwieś
23.11.2016
Mateusz Dyrcz
Polska, Kraków
23.11.2016
Marek Kobel
Polska, Kraków
23.11.2016
Jakub Zachara
Polska, Mokrzyska
23.11.2016
Marcin Fidelus
Polska, Stronie 15
23.11.2016
Sławomir Sporek
Polska, Radocza
23.11.2016
Piotr Dębowski
23.11.2016
Daniel Kazała
Polska, Kraków
23.11.2016
Sebastian Kroczka
Polska, Kraków
23.11.2016
Tomasz Cich
Polska, Brzozówka
23.11.2016
Paweł Piasecki
Polska, Kraków
23.11.2016
Dariusz Torba
Polska
23.11.2016
Paweł Stabryła
Polska, Szczecin
23.11.2016
Artur Szymczak
23.11.2016
Jarosław Michalik
Warszawa
23.11.2016
Paweł Pzk
23.11.2016
Grzegorz Turek
Kraków
23.11.2016
Mirosław Krasnodębski
Polska, Wola Zarczycka
23.11.2016
Michał Bednarz
kraków
23.11.2016
Krzysztof Dzióbek
Polska, Dobczyce
23.11.2016
Wojciech Adamski
Polska, Brzezie
23.11.2016
Tomasz Czech
Polska, Modlnica
23.11.2016
Karol Baster
Polska, Mników 245
23.11.2016
Tomasz Zachariasz
Polska, Kraków
23.11.2016
Łukasz Eich
Polska, Tczew
23.11.2016
Hubert Pokorski
Warszawa
23.11.2016
Michał Kacprzyk
Grabów nad Pilicą
23.11.2016
Dorota Włudarz
Polska, Kraków
23.11.2016
Maciej Szlachta
Polska, Przeworsk
23.11.2016
PIOTR PALIDER
Polska, BIAŁY DUNAJEC
23.11.2016
Kamil Kostogrys
23.11.2016
Piotr Radwański
Niepołomice
23.11.2016
Stanisław Stachoń-Goł
Polska, Zakopane
23.11.2016
Dariusz Banach
Polska, Kraków
23.11.2016
Maciej Rączka
Polska, Kraków
23.11.2016
Szymon Smorąg
Polska, Henryków-Urocze
23.11.2016
Jakub Maslanka
Wielka Brytania, Londyn
23.11.2016
Maciej Świętek
Polska, Targowisko
23.11.2016
Kamil Bochnak
23.11.2016
Mariusz Kowalski
Polska, Kraków
23.11.2016
Daniel Dróżdż
Polska, Olkusz
23.11.2016
Wojciech Bucki
Polska, Kraków
23.11.2016
Marcin Wóicik
Polska, Wieliczka
23.11.2016
Marcin Bednarczyk
23.11.2016
Bartosz Kłósek
Polska, Kraków
23.11.2016
Piotr Gajdziński
Polska, Łask
23.11.2016
Grzegorz Jasik
Polska, Warszawa
23.11.2016
Marcin Zając
Ugniewo
23.11.2016
Mariusz Slusarz
Polska, Bochnia
23.11.2016
Damian Masel
Polska, Kraków
23.11.2016
Aleksandra Kołpak
Polska, Rabka-Zdrój
23.11.2016
Leszek Gondek
Kraków
23.11.2016
Damian Kuciel
Polska, Tenczynek
23.11.2016
Marcin Sygnarowicz
Wielka Brytania, Londyn
23.11.2016
Krol Ryszard
Stany Zjednoczone, Rosemont IL.
23.11.2016
Marcin Nagięć
Polska, Węgrzce Wielkie
23.11.2016
Wioletta Urbańczyk
Polska, Chrzanów
23.11.2016
Andrzej Strapagiel
Tuszyn
23.11.2016
Kazimierz Sośnierz
Zakopane
23.11.2016
Michał Pudłowski
Kraków
23.11.2016
Rafał Krzanak
Polska, Wieprz
23.11.2016
Marek Frączek
Polska, Kraków
23.11.2016
Sebastian Bożek
Polska, Kraków
23.11.2016
Agnieszka Stachowicz
Polska, Kraków
23.11.2016
Wojciech Poznański
23.11.2016
Jakub Janowski
Polska, Kraków
23.11.2016
Kamil Szostak
Kraków
23.11.2016
Przemysław Sekuła
Polska, Kraków
23.11.2016
Tomasz Chmielarczyk
Polska, Radziszów
23.11.2016
Wojciech Marchewka
Polska, Kraków
23.11.2016
Jordan Dudziak
Polska, Kościelisko
23.11.2016
Leszek Koscielny
Polska, Kraków
23.11.2016
Karina Banaś
Polska, Kraków
23.11.2016
Krzysztof Maj
Polska, Bogaynia
23.11.2016
Mateusz Młynarczyk
Polska, Libertów
23.11.2016
Nagel Elektronarzędzia Dorota Gwóźdź
Polska, Bibice
23.11.2016
Aleksander Kozanecki
Polska, Koniusza
23.11.2016
Patryk Jurowicz
Polska, Kepno
23.11.2016
Paweł Kołodziej
23.11.2016
Michał Wieczorek
23.11.2016
Marcin Makuch
Polska, Wegrzce Wielkie
23.11.2016
Kamil Chmielnicki
Polska, Lusina
23.11.2016
Michał Pawlicki
Polska, Kraków
23.11.2016
Arkadiusz Rybka
Polska, Tymbark
23.11.2016
Michał Natkaniec
Polska, Kraków
23.11.2016
Katarzyna Skoplak
Polska, Kraków
23.11.2016
Tomasz Drabek
Polska, Kobiernice
23.11.2016
PROSNET
Polska, Świdnica
23.11.2016
Bogusław Banaś
Polska, Kraków
23.11.2016
Damian Kozieł
Polska, Kwaśniów Dolny
23.11.2016
Mateusz Bystry
Polska, Częstochowa
23.11.2016
Jacek Mirocha
Polska, Kalwaria Zebrzydowska
23.11.2016
Tomasz Pietrusinski
Warszawa
23.11.2016
Tomasz Potańczyk
Kraków
23.11.2016
Mateusz Franczyk
Polska, Łącko
23.11.2016
Sebastian Chłanda
Polska, Gorlice
23.11.2016
Kamil Wolski
23.11.2016
Jacek Dąbrowski
Polska, 05-870 Błonie
23.11.2016
Kacper Hreniak
23.11.2016
Marek Kubas
Radziszów
23.11.2016
Paweł Wolf
Stara Wieś
23.11.2016
Łukasz Ziętara
Polska, Kraków
23.11.2016
Wojciech Dąbrowski
Szerzyny
23.11.2016
Szymon Barański
Kraków
23.11.2016
Mariusz Herma
Polska, Kozy
23.11.2016
Andrzej Jaskolski
Polska, Sedziszow
23.11.2016
Bartłomiej Marcinkowski
Polska, Wrocław
23.11.2016
Hubert Kuliński
Polska, Marki
23.11.2016
Marek Buska
Polska, Pasłęk
23.11.2016
Paweł Pirowicz
Polska, Łuków
23.11.2016
Zbigniew Czerkas
Polska, Kraków
23.11.2016
Roman K.
Polska, Kraków
23.11.2016
Łukasz Borówka
Kraków
23.11.2016
Michał Grudziński
Polska, Wrocław
23.11.2016
Łukasz Kwaśniewski
Polska, Kraków
23.11.2016
Marcin Nowak
Polska, Kraków
23.11.2016
Michał Olek
Kraków
23.11.2016
Jacek Falkowski
Polska, Olkusz
23.11.2016
Andrzej Samordak
Polska, Kraków
23.11.2016
Paweł Godek
Polska, Kraków
23.11.2016
Ryszard Wilaszek
Polska, Kraków
23.11.2016
Rafał Kłosowski
23.11.2016
Paweł Janik
Kraków
23.11.2016
Grzegorz Sroka
23.11.2016
Marcin Kołodziejczyk
23.11.2016
Filip Majka
Zawada
23.11.2016
Wojciech Najder
Polska, Kraków
23.11.2016
Łukasz Morawian
Polska, Nowe Brzesko
23.11.2016
Robert Chorazy
Stany Zjednoczone, new britain
23.11.2016
Radosław Rachwał
Polska, Brzozów
23.11.2016
Robert Ciodyk
Polska, Wieliczka
23.11.2016
Mariusz Pałka
Łaziska Górne
23.11.2016
Dominik Dudek
Polska, Koszalin
23.11.2016
Sebastian Biały
Polska, Węgrzce
23.11.2016
Mateusz Skrzypczak
Polska, Wadowice
23.11.2016
Jacek Francuz
Polska, Kraków
23.11.2016
Marcin Rakoczy
Polska, Bochnia
23.11.2016
Maciej Pomierny
22.11.2016
Hugo Grodzki
Polska, Kraków
22.11.2016
Robert Jonas
Polska, Kraków
22.11.2016
Adrian Puchała
Polska, Kęty
22.11.2016
Łukasz Kulig
Polska, Wężerów
22.11.2016
Agnieszka Krzyworzeka
Kraków
22.11.2016
Tomasz Sadkowski
Polska, Niepołomice
22.11.2016
Dariusz Zuber
Polska, Ełk
22.11.2016
Tomasz Bojda
Polska, Bielsko-Biała
22.11.2016
Mateusz Jarosz
Polska, Kraków
22.11.2016
Grzegorz Seweryn
Polska, Sosnowiec
22.11.2016
Tomasz Stankiewicz
Polska, Kraków
22.11.2016
Łukasz Ślusarczyk
Kraków
22.11.2016
KRZYSZTOF CIENKOSZ
Polska, MYŚLENICE
22.11.2016
Mateusz Węgrzyn
Polska, Dębno
22.11.2016
Bartłomiej Adamczyk
Polska, Częstochowa
22.11.2016
Damian Szewczyk
Polska, Wieliczka
22.11.2016
Łukasz Dobija
Bieruń
22.11.2016
miłosz babik
Polska, sułkowice
22.11.2016
Maciej Ciężadło
Polska, Tarnów
22.11.2016
Michał Kanarek
PASZKÓWKA
22.11.2016
łukasz łęgowski
Wielka Brytania, Warrington
22.11.2016
Artur Piechnik
Polska, Kraków
22.11.2016
Rafał Matuła
Polska, Grybów
22.11.2016
Aleksander Krawczyk
22.11.2016
Adam Sierzputowski
Polska, Białystok
22.11.2016
Marek Olesiak
Polska, MĘCINA
22.11.2016
Paweł Madeja
Polska, Skawa
22.11.2016
Slawek Dzimira
Polska, Rzeszów
22.11.2016
Roger Ćwieląg
Poznań
22.11.2016
Magda Dzierwa
Polska, Wielczka
22.11.2016
Grzegorz Lewandowski
Polska, Inowrocław
22.11.2016
Marek Wildner
Polska
22.11.2016
TOMASZ DANIELAK
Polska
22.11.2016
Paweł Łypik
Polska, Kalwaria Zebrzydowska
22.11.2016
Rafał Faran
Polska, Kraków
22.11.2016
Kinga Cieślik
Polska, Bibice
22.11.2016
ABJ ARTUR MARAJ
Polska, BOCHNIA
22.11.2016
Paweł Bieniek
Polska, Bochnia
22.11.2016
Dawid Drużkowski
Brzesko
22.11.2016
Wojciech Kurek
Polska, Rzozów
22.11.2016
Dominik Poczęsny
22.11.2016
Adam Łędzki
Polska, Kraków
22.11.2016
Piotr Mazur
22.11.2016
Pawel Liszka
22.11.2016
Mateusz Góralczyk
Siercza
22.11.2016
Mariusz Pilarczyk
Polska, Kraków
22.11.2016
Jacek Brojek
Chełmek
22.11.2016
Michał Adamczyk
Polska, Klimontów
22.11.2016
Michał Chmielewski
Kraków
22.11.2016
Adrian Latko
Polska, Kraków
22.11.2016
Krzysztof Przybyłowicz
Polska, Zabierzów Bocheński
22.11.2016
Rafał Mielecki
Rudnik
22.11.2016
Pawel Gondek
Stany Zjednoczone, Chicago
22.11.2016
Marcin Sznajder
Nowa Sól
22.11.2016
Andrzej Bisaga
Polska, Kraków
22.11.2016
Jarosław Gawlas
Polska, maków podhalański
22.11.2016
Tomasz Wrześniewski
Polska, Rybnik
22.11.2016
Sebastian Dzieciuchowicz
Polska, Kraków
22.11.2016
Karol Pustelnik
Polska, Sutkow 26B
22.11.2016
Adam Herdzina
Czerwionka-Leszczyny
22.11.2016
Karol Kobiałka
Polska, Frydrychowice
22.11.2016
Marcin Gawenda
Polska, Brzesko
22.11.2016
Michał Kędzior
Polska, Bednary
22.11.2016
Tomek Grabowski
22.11.2016
Jacek Rybczyński
Polska, Kraków
22.11.2016
Piotr Bober
Polska, Uszew
22.11.2016
Wacław Pysz
Polska, Bestwina
22.11.2016
Tomasz Wojas
Polska, Chrzanow
22.11.2016
Łukasz Stalmach
Polska, Kraków
22.11.2016
Angelika Głuszek
Polska, Maków Podhalański
22.11.2016
Marcin Szymański
22.11.2016
Paulina Kapuścińska
Polska, Wielkie Drogi
22.11.2016
ZREiT Elektrovat Mirek Agnieszka
Polska, Kraków
22.11.2016
Piotr Sitek
Polska, Poręba
22.11.2016
Sebastian Kask
22.11.2016
Konrad Spychał
Polska, Kraków
22.11.2016
Marcin Sieczkowski
Polska, Sząbruk
22.11.2016
Arkadiusz Bielak
Polska, Kraków
22.11.2016
Paweł Reczek
Kraków
22.11.2016
Mariusz Michoński
Mielec
22.11.2016
iwona machlowska
Polska, zabierzow
22.11.2016
Bartłomiej Głogowski
Polska, Kraków
22.11.2016
Bartłomiej Grabacki
Polska, Łapanów
22.11.2016
Konrad Rzeszótko
Polska, Ryglice
22.11.2016
Sebastian Zuziak
Polska, Nisko
22.11.2016
Paweł Sowa
Pleśna
22.11.2016
Jakub Malina
Polska, Jaworzno
22.11.2016
Radosław Grabysa
Polska, Stronie
22.11.2016
Adam Szumny
Polska, Będkowice
22.11.2016
Paweł Majewski
Polska, Brzeszcze
22.11.2016
Kamil Latuszek
Polska, Kraków
22.11.2016
Krzysztof Koza
Polska, Kraków
22.11.2016
Robert Bielec
Kraków
22.11.2016
Michał Kukułka
22.11.2016
Andrzej Szostek
Polska, Kraków
22.11.2016
Filip Woźniak
22.11.2016
Bartosz Bobkowski
Polska, Korsze
22.11.2016
Krzysztof Czepirski
Polska, Kraków
22.11.2016
Sebastian Kamieniarz
Polska, Dąbrowa Górnicza
22.11.2016
Mateusz Skalny
Polska, Chrzanów
22.11.2016
Marcin Leśniak
Polska, Kraków
22.11.2016
Jakub Bronowicz
Polska, Gołkowice
22.11.2016
Krzysztof Zdeb
Polska, Wieliczka
22.11.2016
Szymon Bojda
Polska, Bielsko-Biała
22.11.2016
Adam Guzik
Polska, Kraków
22.11.2016
Adrian Dutkiewicz
Wielka Brytania, Peterborough
22.11.2016
Marek Kowalski
Polska, Olsztyn
22.11.2016
Waldemar Sikora
Polska, Skawina
22.11.2016
Tomasz Kowalczuk
Stany Zjednoczone, Lake In The Hills ILLINOIS
22.11.2016
Maciej Królik
Polska, Krakowskie Przedmieście 30,Zielonki
22.11.2016
Monika Leśniak
Polska, Kraków
22.11.2016
Wojciech Gajos
Polska, Kraków
22.11.2016
Szymon Hajdyła
22.11.2016
Sebastian Bartusiak
Polska, Kraków
22.11.2016
Michał Knapik
Polska, Czajowice
22.11.2016
Łukasz Seweryn
Polska, Kraków
22.11.2016
Remigiusz Szurek
Polska, Ropa
22.11.2016
Marcin Samek
Wielka Brytania, peterborough
22.11.2016
Konrad Lach
Polska, Kraków
22.11.2016
Wojciech Ochniowski
Polska, Kraków
22.11.2016
Daniel Pyż
Kraków
22.11.2016
Michał Górowski
Polska, Tęgoborze
22.11.2016
Bartosz Kuziel
Stronie Śląskie
22.11.2016
Bartłomiej Nowosielski
Polska, Kamieniec Ząbkowicki
22.11.2016
Sławomir Ruśniak
Polska, Starogard Gdański
22.11.2016
Karolina Radzioch
Rębielice Królewskie
22.11.2016
MATTRA Polska
Tłuchowo
22.11.2016
Mirosław Świerkosz
Polska, Sucha Beskidzka
22.11.2016
Grzegorz Maciejasz
Wieliczka
22.11.2016
Jarosław Profic
Polska, Kraków
22.11.2016
Jacek Seweryn
Polska, Kraków
22.11.2016
Szymon Machaczka
kraków
22.11.2016
Paweł Chachaj
Polska, Chelm
22.11.2016
Mariusz Mirek
Kraków
22.11.2016
Sambor Petryna
Polska, Czechowice Dziedzice
22.11.2016
Krystian Czepiel
Polska, Mstów
22.11.2016
Agnieszka Antonow
Polska, Olsztyn
22.11.2016
JAKUB CHOŁOCIŃSKI
Polska, WADOWICE
22.11.2016
Michał Mika
Polska, siepraw
22.11.2016
Mateusz Kurnik
Polska, Kraków
22.11.2016
Piotr Łuczyński
Polska, Kraków
22.11.2016
Marcin Motyka
22.11.2016
Marcin Siwek
Polska, Niepołomice
22.11.2016
Kajtek Karlik
22.11.2016
Piotr Górski
Stany Zjednoczone, Trenton
22.11.2016
Michał Bielawski
Polska, Niżna Łąka
22.11.2016
Sławomir Drobny
Polska, Osielec
22.11.2016
Przemysław Pypno
Młoszowa
22.11.2016
maciej kowal
22.11.2016
Bernadeta Marcinowska
Polska, Leżajsk
22.11.2016
Grażyna Korman
Kołuda Wielka
22.11.2016
Maciej Wojtaszewski
Kęty
22.11.2016
Marcin Małek
Polska, Warszawa
22.11.2016
Mateusz Mic
Polska, Kraków
22.11.2016
ROREK Robert Kunda
Polska, Jastrzębie Zdrój
22.11.2016
Piotr Hołub
Polska, Łańcut
22.11.2016
Dariusz Młodzianowski
Polska, Kraków
22.11.2016
Łukasz Kolasa
Polska, Kraków
22.11.2016
Michał Kłeczek
Polska, Krzeszowice
22.11.2016
Karol Michalak
Polska, Siedlce
22.11.2016
Sebastian Jaworski
Polska, Tarnów
22.11.2016
Dawid Smółka
Trzebinia
22.11.2016
Mariusz Kordylewski
Polska, Kraków
22.11.2016
Patryk Szczerba
Polska, Kraków
22.11.2016
Tomasz Brożek
22.11.2016
Sebastian Wender
Polska, wałbrzych
22.11.2016
Krzysztof Gołyźniak
Polska, Kraków
22.11.2016
Piotr Lewicki
Polska, Siemiatycze
22.11.2016
Edward Gromkiewicz
Polska, Kraków
22.11.2016
Piotr Górszczak
Kraków
22.11.2016
Krzysiek Cudejko
Polska, OLKUSZ
22.11.2016
Piotr Chmielewski
Wielka Brytania, GLASGOW
22.11.2016
Tomasz Ochman
Polska, Brenna
22.11.2016
Magdalena Nowak
Polska, Siedlec
22.11.2016
Artur Spyrka
Polska, Skawica
22.11.2016
Krystian Rosołowski
22.11.2016
Rafał Firlej
Polska, Radom
22.11.2016
Marcin Niezgoda
Polska, Niemce
22.11.2016
Marcin Piasecki
Polska, Kraków
22.11.2016
Adam Jędrysik
Oświęcim
22.11.2016
Marcin Pitala
22.11.2016
Jakub Hachlowski
Polska, Kraków
22.11.2016
Łukasz Jeziorek
Polska, Podłęże
22.11.2016
rafał wilk
modlniczka
22.11.2016
Nowakowski Adrian Investment Nowakowski
Sosnowiec
22.11.2016
Piotr Bróg
22.11.2016
Piotr Łakomiak
Polska, Zagórów
22.11.2016
Karol Cichoń
22.11.2016
Marcin Zarakowski
Polska, Skawina
22.11.2016
Robert Leśniak
Gdów
22.11.2016
Artur Wacięga
Polska, Kraków
22.11.2016
Hubert Szumilas
Polska, Kraków
22.11.2016
Joanna Michalska
Polska, Kraków
22.11.2016
Łukasz Lulek
Polska, Kraków
22.11.2016
Mateusz Radwański
22.11.2016
Oliver Folta
22.11.2016
Jarek Sekuła
Polska, Skawina
22.11.2016
Jakub Be
Polska, Żory
22.11.2016
Dariusz Waśniowski
Polska, Trąbki
22.11.2016
Arkadiusz Wojtal
Polska, Kraków
22.11.2016
Rafał Furgał
Polska, Kraków
22.11.2016
Stefan Skoczek
Belgia, Bruxelles
22.11.2016
Marcin Bułat
Polska, Gdów
22.11.2016
Rafał Flazik
22.11.2016
Piotr Kwiecień
Polska, Kraków
22.11.2016
Michał Jamróz
Kraków
22.11.2016
Dominik Długosz
Polska, Kraków
22.11.2016
Dariusz Panek
Polska, Brzesko
22.11.2016
Marcin Osiak
Polska, Trzebunia
22.11.2016
Błażej Szwedo
Polska, Bolesławiec
22.11.2016
Michał Skiba
Polska, Iskrzyczyn
22.11.2016
Konrad Daszkiewicz
Polska, Kraków
22.11.2016
Jacek Gumula
22.11.2016
Robert Czekaj
Polska, Kraków
22.11.2016
Piotr Pryszcz
Polska, Kraków
22.11.2016
Artur Borysiak
Warszawa
22.11.2016
Rafał Napora
Polska, Skawina
22.11.2016
Jakub Podsiadło
Polska, Bochnia
22.11.2016
Justyna Gębarowska
Kraków
22.11.2016
Alicja Gaborska
Polska, Gomunice
22.11.2016
Paw Py
Kraków
22.11.2016
Mateusz Hudziak
Polska, Kalwaria Zebrzydowska
22.11.2016
Grzegorz Pietryga
Polska, Limanowa
22.11.2016
Marek Kolbiarz
Polska, Katowice
22.11.2016
Grzegorz Siudut
Kraków
22.11.2016
Bartlomiej Warchał
Stany Zjednoczone, Philadelphia PA
22.11.2016
Krzysztof Leśniak
Irlandia, Kilkenny
22.11.2016
Roman Drążkowski
Polska, Kraków
22.11.2016
Karol Brząkała
Polska, Bydgoszcz
22.11.2016
Radosław Chrząstek
Polska, Kutno
22.11.2016
Szymon Wesołowski
Zabrze
22.11.2016
Mateusz Wyrobkiewicz
Polska, Kraków
22.11.2016
Damian Filipek
22.11.2016
Tomasz Marzec
Polska, Kraków
22.11.2016
Tomasz Pawłowski
Przemyśl
22.11.2016
Mateusz Szczotka
Polska, Węgierska Górka
22.11.2016
Paweł Nowak
Kraków
22.11.2016
Marzena Sarapata
22.11.2016
Mateusz Sudenis
Polska, Kraków
22.11.2016
Piotr Szczepanik
Polska, Kraków
22.11.2016
Grzegorz Wosiński
Węgrzce Wielkie
22.11.2016
Marcin Longa
Polska, Staniątki
22.11.2016
Paweł Jabcoń
Polska, Warszawa
22.11.2016
Karol Machnicki
Polska, Kraków
22.11.2016
Dariusz Dybczak
Polska, Kraków
22.11.2016
Mateusz Skotnicki
Rzeszów
22.11.2016
Jakub Wróbel
Polska, Łysa Góra
22.11.2016

Anonimowych kibiców: 515

Artur Wacięga
19.01.2017
Witam, czy ta koszulka meczowa Semira to mogla by byc biała a nie czerwona?
Fans4club .com
19.01.2017
Jeśli chodzi o koszulkę personalizowaną: brak autografów nie będzie problemem. Prosimy po zakupie o kontakt z klubem na adres sprzedaz@wisla.krakow.pl oraz o zaznaczenie, że autografy nie mają być złożone w sekcji "Twoje nagrody" dostępnej w panelu użytkownika po zalogowaniu. Wystarczy dopisek w polu z podaniem tekstu personalizacji.
18.01.2017
Witam, czy jest możliwość zakupu personalizowanej koszulki meczowej bez autografów drużyny ? Pozdrawiam
Mateusz Swatek
18.01.2017
Mam, dzięki wielkie kolego :)
Fanonimous
18.01.2017
W prawym gornym rogu pisze moje konto. Najedz na to i wybierz Twoje nagrody. Tam masz opcje do wpisania
Mateusz Swatek
18.01.2017
Witam, wybrałem nagrodę za 35zł, zdjęcie zawodnika lub trenera z autografem, gdzie mam napisać, jakiego zawodnika chcę otrzymać zdjęcie? Pozdrawiam wszystkich zapaleńców Wisełki!
Wisła Kraków
18.01.2017
Kalendarze będą wysyłane w styczniu zgodnie z opisem nagrody. Postaramy się rozpocząć wysyłkę w przyszłym tygodniu.
Fanonimous
17.01.2017
Czy kalendarze będą do odbioru w tym roku?
Fans4club .com
15.01.2017
Koszulka okolicznościowa #12BOHATER nie ma przewidzianego umieszczania na niej nazwiska ani numeru. Czy chodzi może o "Personalizowaną koszulkę meczową"? Tam jest możliwość umieszczenia nazwiska oraz numeru.
Fanonimous
15.01.2017
Czy na koszulce #12BOHATER oprócz np. imienia lub nazwiska można umieszczony numer ?
Fanonimous
15.01.2017
Dodajcie zatem również koszulki meczowe wiślackich legend - Brożka i Głowackiego, w podobnej cenie. Zejdą jak świeże bułeczki. :)
Fans4club .com
15.01.2017
Potwierdzamy - koszulka meczowa to taka, w której piłkarze grają w Ekstraklasie. Zawiera loga oraz czcionkę "ekstraklasową".
Fanonimous
14.01.2017
Fans4club .com
Jeżeli koszulka jest taka sama w jakiej piłkarze grają w Ekstraklasie tzn. z reklamami na obu rękawkach i logo Ekstraklasy z przodu koszulki i "ekstraklasową" czcionką i numerem na plecach to znaczy, że jest meczowa. Możecie to potwierdzić to wszystko zostanie wyjaśnione i nikt nie będzie zadawał więcej pytań :)
14.01.2017
Czyli na rękawie logotyp sponsora a na drugim ekstraklasy ?
Fans4club .com
14.01.2017
To nie jest replika, to koszulka meczowa.
14.01.2017
Czyli jest to replika z nazwiskiem i numerem jak sadze
Fans4club .com
14.01.2017
Odnośnie koszulki Semira Stilicia: zgodnie z opisem nagrody, jest to koszulka meczowa z numerem 18 i nazwiskiem Stilic.
Fanonimous
14.01.2017
@Wisła Kraków

Podbijam pytanie o koszulkę Semira Stilića- jest to koszulka meczowa w jakiej będzie rozgrywał mecze w Ekstraklasie? Logotypy, czcionka, numer itp.? Z góry dzięki za odpowiedź.
Fanonimous
14.01.2017
@Fans4club .com

Też podbijam pytanie o koszulkę Semira Stilića- jest to koszulka meczowa w jakiej będzie rozgrywał mecze w Ekstraklasie? Logotypy, czcionka, numer itp.? Z góry dzięki za odpowiedź.
14.01.2017
Semira oczywiście
14.01.2017
Czy koszulka Seminarium jest oryginalna koszulka meczów tzn posiada logotypy sponsora ekstraklasy etc?
Artur Salamon
14.01.2017
Kiedy będą do odebrania kalendarze
Fans4club .com
14.01.2017
Tak, karty należy odebrać osobiście. Poniżej pełna informacja klubu:
Odbiór karty kibica oraz wybór miejsca następuje w dniach roboczych (nie wcześniej niż jeden dzień
po zakupie) w klubowych kasach, które znajdują się na stadionie Wisły Kraków w Strefie Kibica przy
ulicy Reymonta 20.
Aby zrealizować voucher musisz posiadać przy sobie kod vouchera oraz dokument tożsamości.
UWAGA! Karty należy odebrać osobiście.
Fanonimous
13.01.2017
A czy ktoś mi odpowie co z odbiorem karnetu muszę to zrobić osobiście ????
Michał Doroszyński
13.01.2017
Wiem dlatego pytam bo nie chcialem kupować w ciemno koszulki dla 2-latka, żeby nie musiał czekać roku by ją załóżyć :)
Fans4club .com
13.01.2017
@Michał Doroszyński:
Dostępne rozmiary koszulek dziecięcych:
3-4 lata (wzrost 110cm-122cm, szerokość 32cm)
5-6 lat (wzrost 122 cm-128cm, szerokość 35cm)
7-8 lat (wzrost 128 cm-134cm, szerokość 38cm)
9-11 lat (wzrost 134cm-140cm, szerokość 41cm)
12-14 lat (wzrost 146cm-152cm, szerokość 43cm)
Wyboru rozmiaru dokonuje się po zakupie nagrody.
Michał Doroszyński
13.01.2017
Jakie są rozmiary koszulek dziecięcych 12Bohater?
Fanonimous
13.01.2017
Chce zakupić pakiet karnetowicza.
Tylko tu rodzi się moje pytanie.
Na chwilę obecną nie przebywam w KRK mieszkam obecnie 600 km dalej, Ale mam brata który mieszka w KRK i CZY będzie możliwość aby to on odebrał Karnet i kartę Layoness???

Szkoda że nie ma możliwości wypełnienia wniosku i po prostu przysłania karty wraz z karnetem.. :@
Fans4club .com
12.01.2017
Rozmiarówka koszulek firmy Adidas znajduje się tutaj: http://www.adidas.pl/help-topics-size_charts.html
Fanonimous
11.01.2017
Możecie podać rozmiarówkę białej koszulki meczowej z imionami i nazwiskami bohaterów? Z góry dziękuję.
Fanonimous
05.01.2017
Może dało by sie zorganizować sparing np z Rakowem czy inna drużyna gdzie kibice by mogli kupic bilet a mecz był by z widownia? może udało by sie dogadać z miastem.
Fanonimous
05.01.2017
Chętnie zakupiłbym puzzle ze zdjęciem lotniczym stadionu. Akcja została przedłużona, może dałoby się zrobić? :)
Fanonimous
05.01.2017
Klub poszedł bardzo na rękę przedłużając akcję. I mobilizacja, aby pokazać się m.in. Pogoni. Mają 82516zł/466kibiców = 177,07/1osobę. A my 271005zł/1933kibiców = 140,20zł/1osobę. Czy jest mecz jak przy ostatniej akcji czy nie, ale wartałoby pomóc, jeżeli każdy chce pomagać Wiśle i przychodzić na stadion. Zwłaszcza, że chcą coś dodatkowo zorganizować to przyda się każde wsparcie.
Marek Brytan
30.12.2016
SLICZNE DZIEKI
Fans4club .com
29.12.2016
Marek Brytan - tak, zgadza się.
Marek Brytan
29.12.2016
SLICZNE DZIEKI !! CHCIALEM SIE TYLKO UPEWNIC ....CZYLI NAJPIERW WYBIERAM NAGRODE,PLACE A DOPIERO POZNIEJ MAM OPCJE WPISANIA LUB WYBRANIA OPCJI NAZWY FIRMY KTORA EWENTUALNIE MIALABY POJAWIC SIE NA KOSZULCE ?
Fans4club .com
28.12.2016
Marek Brytan - prosimy się zalogować, wybrać nagrodę w projekcie i dokonać płatności - wtedy nagroda pojawi się w sekcji Twoje nagrody.
Marek Brytan
28.12.2016
WITAM,STARAM SIE DOLACZYC DO PROJEKTU !!! NACISNALEM TEN NAPIS PARE RAZY I W DALSZYM CIAGU KIEDY PRZECHODZE DO OPCJI TWOJE NAGROZY ZEBY UZUPELNIC ODPOWIEDZI ZA KAZDYM RAZEM WYSKAKUJE MI INFO ZE JESZCZE NIE DOLACZYLEM DO ZADNEGO PROJEKTU !!!!!!!!!! CO ROBIE ZLE ??????
Daniel Prażmowski
27.12.2016
Jak nie macie co kupić, to są bilety dla podopiecznych Domu Dziecka, albo MOPSu, to nie jest duży wydatek, a zostało ich ponad 3000!
Fanonimous
26.12.2016
Plakaty meczowe z derbów to też byłyby fajne nagrody.
Fanonimous
26.12.2016
A bilety?Była prośba,zostały dodane, a schodzą jak krew z nosa. Trudno o sparing w drugiej połowie grudnia, kiedy zawodnicy odpoczywają, a w styczniu ćwiczą formę/taktykę na zgrupowaniu nie w Krakowie.I przy takiej pogodzie. Trudno o nowe nagrody, jeżeli obecne się nie sprzedały. I faktycznie, tylko prawie 1800 kibiców dołączyło do akcji, a podobno wszyscy chcą pomagać. Nawet liczyć na minimalne kwoty to 3325*25zł = 83125zł i pierwszy cel spokojnie osiągnięty, odkryją trzeci i może coś dodadzą.
Fanonimous
25.12.2016
Czy jest szansa, żeby spersonalizowana koszulka meczowa została wysłana wcześniej niż na koniec marca 2017 roku? ktoś już pytał, ale nie było odpowiedzi
Fanonimous
23.12.2016
Plakaty, pocztówki, kubki i pewnie znalazłoby się kilka innych pomysłów, jak wykorzystać oprawę derbową.
Fanonimous
23.12.2016
Dokładnie, nie wiem dlaczego nie wykorzystywane są w żaden sposób oprawy z derbów.
Fanonimous
23.12.2016
Jest szansa dodać do nagród plakaty z oprawy meczu derbowego?
Grzegorz Mazos
22.12.2016
Problem nie jest w kibicach i to że mają nie kupić piwa czy czekolady, tylko w tym że klub działa w każdym aspekcie jak działa. To z resztą ma wyraz tutaj, ludzie mówią dajcie nam coś atrakcyjnego, a my zostawimy kasę, mają jakieś inicjatywy, a odpowiedzialne osoby za ten projekt nic z tego sobie nie robią. Co Oni myślą że na kubkach i szalikach zbiorą jakąś zawrotną sumę:) Akcja powinna być robiona z dużo wiekszym rozmachem.......
Fanonimous
21.12.2016
1) Akcja osłabła po ostatnich meczach drużyny.
2) Mecz na derbach był decydujący.

Dlaczego?
1- kara za race skoro nas stać na kary to po co dokładać do klubu? (myślenie dużej części osób)
2- gra była słaba przyszedł komplet a chłopaki nie dali rady zagrać na poziomie meczów wcześniejszych np z Lechem czy Legią niby remisy ale to jak grali cieszyło oko.
3- doping i podejście części kibiców było jak było kto był ten wie ale na zarzut, że było zbyt wulgarnie część kibiców źle zareagowała
Fanonimous
21.12.2016
Dokładnie, Michał Doroszyński ma rację w poprzednim projekcie dużo osób kupiło po prostu bilet na mecz i dlatego było tyle ludzi. Teraz tego nie ma. Chociaż nie wiadomo jaki jest nie podany na razie trzeci cel. Mam nadzieję, że dociągniemy pierwszy cel do końca a w drugim pojawią się jakieś fajne nowe nagrody i więcej mecenasów bo poprzednio było ich sporo.
Michał Doroszyński
21.12.2016
Bo pierwszy projekt napędzał mecz i te kilkanaście tysięcy przyszło tylko na mecz.
Fanonimous
21.12.2016
W pierwszym projekcie Wisła Kraków to nasza historia wzięło udział az
12849 kibiców...
A teraz jest ich TYLKO 1691 ???????????
To 7.5 razy mniej niż poprzednio...
Ta akcja nie jest tak rozpowszechniona jak tamta poprzednia.
Trochę wstyd że nie możemy poradzić sobie z kwota 300.000 zł i walczymy z nią tyle czasu...
Zostało TYLKO 19 dni i AZ 54.234 zł do zebrania. :(
Rozsylajcie ta akcje dalej... Udostepniajcie na fb... Wklejakcie na fora Wisły , niech każdy się dowie !!!!!!!!!!!!!!
Roman Dzierwa
20.12.2016
Skąd wiesz - a może właśnie tylu Nas zostało...
Fanonimous
20.12.2016
Na akcji pogoni jakoś potrafili dać Karty Kibica...
Pomyślcie w końcu o czymś więcej.
Przecież to szok że aż tak ciężko idzie NAM zebranie wymaganej kwoty pierwszego poziomu!!
Odmów dobie Fajek , Browara , Czekolady czegokolwiek i kup chociaż CERTYFIKAT za 5 zł....
Jest NAS więcej niż TYLKO 1679 kibiców....
Fanonimous
17.12.2016
Koszulki z podpisami zawodników będą wysyłane jakoś wcześniej. Czy dopiero na marzec się ich spodziewać?
Przemek Szaraniec
15.12.2016
Obecnie są nowe Karty Kibica we współpracy z Lyoness.
Fanonimous
15.12.2016
a może tak dać na nagrode Karte kibica 12 zawodnik. i np karnet na sezon?
Przemek Szaraniec
15.12.2016
Przecież mozesz "ukryć wykupione nagrody"
Fanonimous
15.12.2016
Dla czego nie usuniecie już nieaktualnych nagród?
Wisła Kraków
14.12.2016
Koszulki zostaną wysłane w ciągu najbliższych dni.
Fanonimous
13.12.2016
Ponawiam pytanie. kiedy planujecie wysyłkę koszulek meczowych z meczu z arką ?
Wisła Kraków
13.12.2016
@Stefan Skoczek - personalizacja to możliwość wyboru tekstu w miejscu nazwiska zawodnika oraz numeru na koszulce w przedziale 1-99.
Stefan Skoczek
13.12.2016
Witam w czym sie rozni koszulka meczowa z autografami za 359 PLN z personalizowana koszuka meczowa za 399 PLN ?
Z gory dziekuje za odpowiedz !
Fanonimous
12.12.2016
kiedy planujecie wysyłkę koszulek meczowy z meczy z arką ?
12.12.2016
Przyłączam sie o prośby o koszulki meczowe piłkarzy Dziwi mnie brak odp na te wezwania pomny doświadczeń z innymi tego typu akcjami Kochana Wisełko czekamy na koszulki naszych herosów idealny prezent świąteczny :)
Fanonimous
12.12.2016
@Wisła Kraków
@Fans4club .com

Proszę o dodanie meczowych koszulek całego zespołu z meczu z Cracovią. Tylko cena mogłaby być zróżnicowana za poszczególnych zawodników :-)

PS: Tak samo prosiłbym o dodanie meczowych koszulek z meczu Pucharu Polski z Lechem Poznań oraz Lechią Gdańsk z Ekstraklasy.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Fanonimous
12.12.2016
Proszę dodajcie nagrody, które się skończyły a nie wymagają nakładów finansowych klubu:
1. Zdjęcie z podpisem piłkarza
2. Wizyta w Myślenicach
3. Udział w Sesji zdjęciowej

itp.
Marcin Sieczkowski
11.12.2016
Witam! Ja proponuję elegancki krawat, spinki do mankietów lub koszule wizytowe. Dawno już nie było czegoś eleganckiego. Pozdrawiam
Sebastian Piętka
11.12.2016
Czy beda jeszcze dostepne kalendarze?
Grzegorz Gałązka
10.12.2016
Czy możecie zwiększyć pulę zdjęć zawodników, chciałem kupić 2 lecz nie zdążyłem
Wisła Kraków
10.12.2016
Panie Damianie, na poniższej grafice nasz nowy kalendarz: http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/wiadomosci/14811963673069.jpg
Damian Bratek
09.12.2016
Coś więcej nt kalendarza ?
Patryk Durecki
08.12.2016
Czy można zrobić przelew stacjonarny np. w banku lub na poczcie?
08.12.2016
A ja proponuje po raz kolejny smycz na klucze
Wisła Kraków
07.12.2016
VIP Silver - miejsca na środku stadionu i komfortowe krzesełka, dostęp do strefy VIP. Catering w cenie dostępny jest w biletach VIP Gold.
Łukasz Lulek
07.12.2016
Co gwarantuje bilet VIP Silver?
Fanonimous
06.12.2016
Ktoś marudził wcześniej na źle wydane pieniądze podczas poprzedniej akcji.
Ja tam nie uważam aby były źle wydane bo wszyscy wiemy w jakiej sytuacji znajduje się klub i ile ma jawnego długu z ostatnich lat + dług niejawny.

Może warto by było zrobić jakąś jawną akcję zbiórki pieniędzy np na transfer:
http://www.transfermarkt.pl/semir-stilic/profil/spieler/46340
tego pana dobrze znamy teraz nie ma klubu a można by było zebrać na 2-3 letni kontrakt pieniążki.
Fanonimous
06.12.2016
Ja również poproszę o koszulki z meczów z Lechią i Cracovią.
05.12.2016
Prosze o koszuli meczowe wybranych zawodnikow tak jak to malo miejsce po meczu z Arka
Karol Brząkała
04.12.2016
Proponował bym jeszcze tą akcje bardziej rozreklamować, poprosić legendy tego klubu do włączenia się w akcje, aby jeszcze bardziej pobudzić w nas większa potrzebę wspierania naszego klubu, tak jak było to na poprzedniej akcji
Wisła Kraków
02.12.2016
Kalendarz: zdjęcia z sesji, z autografem piłkarza z danego zdjęcia.
Odnośnie personalizacji koszulki: prosimy o wpisanie, żeby nic nie nadrukowywać.
Fanonimous
02.12.2016
Możecie zdradzić coś więcej na temat kalendarza? Będą tam zdjęcia z meczów, sesji zdjęciowej? Autografy całego zespołu czy tylko osób na zdjęciach?
Fanonimous
02.12.2016
Dajcie z 10 000 biletów dla podopiecznych Domów dziecka. Może wzbudzimy pasję do Wisły w tych dzieciakach. A przy rundzie rewanżowej jak na każdy mecz oddacie im 1000 biletów to automatycznie podniesiecie frekwencję na stadionie!!

Widać że Wiślakom ta forma nagrody się podoba więc co Wam szkodzi dać 10000 biletów do kupienia dla podopiecznych domów dziecka a Nawet więcej skoro i tak na meczach jest 1/3 stadionu.
Fanonimous
01.12.2016
jeśli chcę, aby zakupiona koszulka nie miała nadrukowanego imienia i nazwiska, była "czysta" to co mam wpisać w polu, w którym mam uzupełnić dane do nadruku?
Daniel Prażmowski
30.11.2016
Proponuję jako nagrodę kubek, ale taki większy, np 500-600ml.
Rafał Czeliński
28.11.2016
Można wystawić np ręcznik 12 bohater, bombkę pod choinkę, pościel
Wisła Kraków
28.11.2016
@Fanonimousw dniu jutrzejszym prześlemy maile do osób które zakupiły bilety ma sektor VIP
Fanonimous
28.11.2016
Kupilem bilet VIP Gold na Lechie, jak/kiedy zostanie to dostarczone?
MARIUSZ ŚMIGLA- (KRAKŻAL)
27.11.2016
Propozycja nagrody...WLEPA Serce w środku z Białą Gwiazdą i hasłem #12BOHATER- obwiesimy cały Kraków :)
Fans4club .com
26.11.2016
Dostępne rozmiary śpioszków: 56, 62, 68, 74, 80, 86, 92. Wybór po dokonaniu zakupu.
Błażej Jadwisieńczak
26.11.2016
Mam pytanie odnośnie zwiedzania bazy treningowej.
Wejście obowiązuje tylko dla jednej osoby i zdjęcie tylko z jednym wybranym piłkarzem?
Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania terminu zwiedzania (jestem poza granicami Polski w tym momencie)?
Fanonimous
26.11.2016
A może jedna z nagród może być miejsce. Sposnora głównego na Derby? Myśle ze chętny by się znalazł na 1mecz
Fanonimous
25.11.2016
Jakie rozmiary śpioszków?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
MateeTSW
25.11.2016
Witam :D Proponuje zrobić sparing przed runda rewanżowa kibice vs wisla dać do kupienia 11 miejsc dla drożyny kibiców + 7 tańszych miejsc dla rezerwowych :D mecz mógłby trwać nawet 2x 30
Arkadiusz Rybka
25.11.2016
Proponuję pamiątkę 110 lecia Wisły np proporczyk meczowy ;-)
Fans4club .com
25.11.2016
@ Leszek Maziarz: Kubek ceramiczny
Fans4club .com
25.11.2016
Odnośnie zakupu Skybox lub GOLD dla rodziny - nie ma problemu. Prosimy o kontakt po zakupie na adres sprzedaz@wisla.krakow.pl.
Leszek Maziarz
25.11.2016
Czy kubek jest ceramiczny czy plastikowy?
Martin Jedras
25.11.2016
Jestem w Australii i chciał bym kupic bilet albo Skybox albo Gold na derby, czy mógł bym przekazać bilet dla rodziny w Polsce?
Fanonimous
24.11.2016
Coś stanęło dzisiaj. Ledwo ponad 600 kibicow to jest 20x mniej niz w poprzedniej edycji. Namawiac znajomych, rodziny i jedziemy po 300k!
Fanonimous
24.11.2016
Witam!
A może dodatkowo bilety na mecze Wisła - Korona , Wisła - Jagiellonia , przyda dodatkowo fajnych pomysłów np. Puzzle najmłodszych od 100 do 1000 szt :) Wywiad z trenerem , piłkarzami itp :) dużo sporo mam pomysłu do wspieraniu ukochany klub :)
24.11.2016
@Wisła Kraków
@Fans4club.com

Witam, proszę dodać sprzedaż meczowych koszulek piłkarzy z autografem danego piłkarza po każdym meczu. Myślę, że każda koszulka zostałaby kupiona. Pozdrawiam.
Przemek Szaraniec
24.11.2016
Bilet GOLD -> gwarantuje m.in. kompletny catering, miejsce parkingowe, parking od strony trybuny A/B . Więcej informacji możesz otrzymać kontaktując się:

Kontakt z Działem Sprzedaży VIP oraz wszelkie informacje:
Jeniffer Straus-Sroka
tel.: +48 789 406 372
e-mail: vip@wisla.krakow.pl
Piotr Tokarz
24.11.2016
co wchodzi w sklad biletu vip gold na lechie/derby? miejsce parkingowe,catering itd.?
Michał Doroszyński
24.11.2016
Adrianie chyba troszke Cie ponioslo. Poprzednią akcje wsparło prawie 14000 ludzi i uzbieralismy ponad 800 000zł. Mysle ze milion złotych to maks co ogarniemy. Weźmy pod uwage, ze tu sa same rzeczowe "nagrody" a nie mozliwosc obejrzenia meczu.
Adrian Klakla
24.11.2016
Obstawiam, że zbierzemy 2mln. 20000 kibiców dołączy, średnio jak na razie jest dobrze ponad 100pln na kibica. Tylko błagam, rozreklamujcie solidnie akcję podczas meczów. Jeśli będzie wygrana, na fali entuzjazmu dużo osób dołączy.
Fanonimous
24.11.2016
Może dodacie jeszcze trochę tych biletów dla dzieciaków.
Wisła Kraków
24.11.2016
@Michał Doroszyński Kalendarz ścienny, 12 stron plus okładka
Michał Doroszyński
23.11.2016
Dzieki za realizacje mojego pomysłu tj. kalendarz
Pytanie czy robicie w koncu scienny czy biurkowy?
Wisła Kraków
23.11.2016
Już spieszymy z odpowiedzią. Każdy kto zamówi tą nagrodę, otrzyma koszulkę na której będzie widniało jego imię i nazwisko. Niestety ilość miejsca na koszulce jest ograniczona i w przypadku dużej ilości kibiców którzy kupią nagrody wszyscy mogą nie zmieścić się na jednej koszulce, wtedy będziemy dzielić. PS. oby tak było ;-)
Fanonimous
23.11.2016
A jak ma się nagroda "koszulka z imionami i nazwiskami bohaterów.." do tego "w przypadku sprzedaży dużej liczby imion i nazwisk, może powstać więcej niż jedna koszulka. W takim przypadku nazwiska zostaną podzielone na koszulkach alfabetycznie.." ?

Kupując taką koszulkę chciałbym aby było na niej moje nazwisko a nie np. kibiców z nazwiskami od A do M. Będzie możliwość wyboru?
Fans4club .com
23.11.2016
Potwierdzamy, że najlepszym sposobem proponowania nagród jest funkcjonalność zaproponuj nagrodę - po prawej stronie, pod nagrodami. Wszystkie propozycję zostaną rozpatrzone przez klub.
Dziękujemy również za wskazanie literówki - błąd został poprawiony.
23.11.2016
"Jeżeli chodzi o tablicę, to sytuacja jest bardziej skomplikowana. – Przez kilka ostatnich miesięcy klub czyni starania, które umożliwią zrealizowanie pamiątkowej tablicy. Niestety blisko tysiąc kibiców do dzisiaj nie podało nazwiska, które ma się na niej znaleźć. Z jednej strony Wiśle zależy na zrealizowaniu nagrody, ale też chce, by każdy kto wziął udział w akcji mógł się na tej tablicy znaleźć – wyjaśniają przedstawiciele platformy crwdfundingowej.
23.11.2016
Daj że już spokój z tą nieszczęsną tablicą. Zresztą to nie wina obecnego Zarządu, a Bednarza. Co do zbiórki to nie jest tak, że te pieniądze są na czysto. Przecież Ty nie wpłacasz darowizny tylko sobie coś kupujesz. Produkcja biletów, koszulek, bluz, kubków, szalików też coś kosztuję. Ty myślisz, że to z nieba spada? A poza tym milion złotych może pomóc w funkcjonowaniu 2-ligowej drużyny, a nie ekipy z Ekstraklasy.
Krzysztof Pojałowski
23.11.2016
Jest błąd w opisie nagrody.. 115 PLN
lub więcej
Bilet VIP Silver na Lechię

bilet VIP Silver na mecz z Lechą Gdańsk
Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER

chodzi o LECHĄ
Fanonimous
23.11.2016
Brałem udział w poprzedniej akcji, abstrahując od tego iż tablicy nadal nie ma, to mimo udanej akcji i zbiórki niemal 1 000 000 zł to stan klubu jest fatalny. Mam pytanie na co poszły te pieniądze? Powinno być to pokazane bo niestety brak transparentności budzi pewnie nie tylko moje obawy.
Jan Markowski
23.11.2016
Swietna akca......kazdy kibic Wisly powinien byc w nia zaangazowany....fajnie jak dodalibyscie jakies plyty CD z muzyka i trybunami Wiselki ....albo kompilacje najlepszych meczow i bramek DVD.....
Daniel Pyż
23.11.2016
Na dole po prawej stronie macie mozliwosc "zaproponowania nagrody". wiec zamiast pisac co ma byc a co nie wyslijcie propozycje a bedzie napewno uwzględniona
23.11.2016
I jeszcze nagroda "wspólny trening z piłkarzami Wisły" (chodzi o normalny trening codzienny, który mają piłkarze). No i przydałaby się wiślacka pościel... o którą od lat wszyscy dopytują :-)
23.11.2016
W poprzedniej edycji była nagroda w postaci wspólnego zdjęcia z zawodnikami Wisły Kraków i ta nagroda fajnie schodziła. Pomyślcie o tej nagrodzie.
Fanonimous
23.11.2016
Jeżeli certyfikat ma być taki sam jak ten do pobrania, to trochę badziewny. Powinien być chociaż imienny. To chyba nie problem?
Fanonimous
22.11.2016
Czy można się spodziewać jakiś nowych gadżetów w akcji ?.
Wisła Kraków
22.11.2016
Panie Wojciechu, w najbliższym czasie zostanie dodana nagroda o której Pan pisze, proszę odwiedzać stronę akcji :-) Pozdrawiamy
Wojciech Olejnik
22.11.2016
Jak widać bilety dla dzieci z domu dziecka idą świetnie, sam wspomogłem tę ideę. Czy można się spodziewać zwiększenia puli biletów i dodanie koszulek oraz szalików dla dzieci?
Fanonimous
22.11.2016
Co tak słabo? W 5h tylko 28tys i 238 kibicow? Stać nas na więcej! Jazda jazda jazda!
Fanonimous
22.11.2016
Dodajcie od razu szaliki albo koszulki dla dzieci z domów dziecka, a nie jak ostatnio
Ukryj wykupione nagrody:
Ukryj wykupione dodatki:

Certyfikat

5 PLN lub więcej

 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
229kibiców wybrało tę nagrodę
Planowana dostawa do: styczeń 2017
Wybieram

Imię i nazwisko na koszulce meczowej

19 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • w przypadku zrealizowana pierwszego celu akcji, zawodnicy zagrają jeden mecz w sezonie 2016/17 w koszulce z imionami i nazwiskami BOHATERÓW oraz z nazwami firm, które dołączyły do projektu
 • w przypadku sprzedaży dużej liczby imion i nazwisk, może powstać więcej niż jedna koszulka. W takim przypadku nazwiska zostaną podzielone na koszulkach alfabetycznie (np. od A do M i od N do Z). 
188kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 4812
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPS-u

25 PLN lub więcej

 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub Miejskego Ośrodka Pomocy Społecznej na mecz Lotto Ekstraklasy w sezonie 2016/17
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1857kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 3143
Planowana dostawa do: maj 2017
Wybieram

Smycz #12BOHATER

34 PLN lub więcej

 • smycz okolicznościowa #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
28kibiców wybrało tę nagrodę
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Zdjęcie zawodnika lub trenera z autografem

35 PLN lub więcej

 • zdjęcie wybranego zawodnika lub trenera z autografem w ramce
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • jeżeli wybrany zawodonik zmieni barwy klubowe, może zaistnieć konieczność zmiany wybranego zawodnika na innego. 
257kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 43
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Szalik dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPS-u

38 PLN lub więcej

 • szalik dla podopiecznego Domu Dziecka lub Miejskego Ośrodka Pomocy Społecznej
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
215kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 285
Planowana dostawa do: maj 2017
Wybieram

Kubek #12BOHATER

39 PLN lub więcej

 • kubek okolicznościowy #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
549kibiców wybrało tę nagrodę
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Szalik #12BOHATER

40 PLN lub więcej

 • szalik okolicznościowy #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
382kibiców wybrało tę nagrodę
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Karta kibica, bilet dla podopiecznego Domu Dziecka

49 PLN lub więcej

 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w miejscu, które będzie towarzyszyło drużynie Wisły Kraków przez 2017 rok. Szczegóły zostaną zaprezentowane wkrótce
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 5 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu. Odbiór będzie możliwy do 09.02.
4kibiców wybrało tę nagrodę
Planowana dostawa do: luty 2017
Wybieram

Zdjęcie Rafała Boguskiego

50 PLN lub więcej

 • Zdjęcie Rafała Boguskiego z meczu z Arką Gdynia  z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
13kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 37
Planowana dostawa do: luty 2017
Wybieram

Koszulka #12BOHATER dziecięca

59 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa #12BOHATER dziecięca
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
69kibiców wybrało tę nagrodę
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Poduszka #12BOHATER

65 PLN lub więcej

 • poduszka okolicznościowa #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
31kibiców wybrało tę nagrodę
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Śpioszek #12BOHATER

75 PLN lub więcej

 • śpioszek okolicznościowy #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • dostępne rozmiary: 56, 62, 68, 74, 80, 86, 92
20kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 80
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Koszulka #12BOHATER

79 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
235kibiców wybrało tę nagrodę
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Ekskluzywny kalendarz

80 PLN lub więcej

 • ekskluzywny kalendarz ze zdjęciami zawodników z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
100kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: styczeń 2017

Z Wisłą w Myślenicach

100 PLN lub więcej

 • zwiedzanie bazy treningowej w Myślenicach 
 • oglądanie treningu Wisły Kraków
 • zdjęcie z wybranym zawodnikiem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
60kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: kwiecień 2017

Koszulka "Wiślacki płomień nie gaśnie"

105 PLN lub więcej

 • koszulka "Wiślacki płomień nie gaśnie” z autografami, upamiętniająca byłych piłkarzy i bohaterów Wisły. W koszulkach rozgrzewali się piłkarze Białej Gwiazdy przed meczem z Górnikiem Łęczna
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
15kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Bilet VIP Silver na Lechię

115 PLN lub więcej

 • bilet VIP Silver na mecz z Lechią Gdańsk
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
2kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Koszulka #12BOHATER z autografami

119 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa #12BOHATER z autografami drużyny
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
100kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: marzec 2017

Bilet VIP Silver na derby

140 PLN lub więcej

 • bilet VIP Silver na mecz z Cracovią Kraków
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
9kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Pakiet karnetowicza I (ulgowy), Karta Kibica

144 PLN lub więcej

 • karnet ulgowy na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory B11-B12, D11-D12
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w miejscu, które będzie towarzyszyło drużynie Wisły Kraków przez 2017 rok. Szczegóły zostaną zaprezentowane wkrótce
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 13,40 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu. Odbiór będzie możliwy do 09.02. 
 • Nagroda dostępna tylko do 29.01
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 50
Planowana dostawa do: luty 2017
Wybieram

Konkurs karnych w przerwie meczu z Lechią

150 PLN lub więcej

 • udział w konkursie rzutów karnych w przerwie meczu z Lechią Gdańsk
 • bilet na mecz na sektor A11 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
6kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Konkurs karnych w przerwie meczu z Lechem

160 PLN lub więcej

 • udział w konkursie rzutów karnych w przerwie meczu pucharowego z Lechem Poznań 
 • bilet na mecz na sektor A11 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
5kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Bluza #12BOHATER

169 PLN lub więcej

 • bluza okolicznościowa #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
37kibiców wybrało tę nagrodę
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Pakiet karnetowicza II (ulgowy), Karta Kibica

174 PLN lub więcej

 • karnet ulgowy na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory B21-B24, C, D21-D24, G
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w miejscu, które będzie towarzyszyło drużynie Wisły Kraków przez 2017 rok. Szczegóły zostaną zaprezentowane wkrótce
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 15,80 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu. Odbiór będzie możliwy do 09.02. 
 • Nagroda dostępna tylko do 29.01
2kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 48
Planowana dostawa do: luty 2017
Wybieram

Konkurs karnych w przerwie meczu z derbowego

175 PLN lub więcej

 • udział w konkursie rzutów karnych w przerwie meczu z Cracovią Kraków
 • bilet na mecz na sektor A11 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
5kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Zdjęcie z zawodnikiem

180 PLN lub więcej

 • profesjonalne zdjęcie z wybranym zawodnikiem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • termin sesji zostanie podany z dwutygodniowym wyprzedzeniem 
10kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: marzec 2017

Przypinka pamiątkowa meczu z Lechią Gdańsk

199 PLN lub więcej

 • przypinka okolicznościowa meczu z Lechią Gdańsk
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 25
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Asysta meczowa z Lechią

200 PLN lub więcej

 • udział dziecka jako "chłopca" do podawania piłek w czasie meczu z Lechią Gdańsk
 • bilety na mecz dla dziecka i jednego opiekuna na sektor A11 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
5kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Pakiet karnetowicza III (normalny), Karta Kibica

204 PLN lub więcej

 • karnet normalny na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory B11-B12, D11-D12
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w miejscu, które będzie towarzyszyło drużynie Wisły Kraków przez 2017 rok. Szczegóły zostaną zaprezentowane wkrótce
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 18,20 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu. Odbiór będzie możliwy do 09.02. 
 • Nagroda dostępna tylko do 29.01
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 500
Planowana dostawa do: luty 2017
Wybieram

Wigilia z Wiślakami

209 PLN lub więcej

 • zaproszenie na wigilię, w której wezmą udział sportowcy oraz działacze Wisły Kraków
 • wigilia odbędzie się w poniedziałek 19.12 o godzinie 18:00 na trybunie zachodniej (wejście dla VIP)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
2kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Asysta meczowa na derbach

225 PLN lub więcej

 • udział dziecka jako "chłopca" do podawania piłek w czasie meczu z Cracovią Kraków
 • bilety na mecz dla dziecka i jednego opiekuna na sektor A11 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
5kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Przypinka pamiątkowa meczu derbowego

230 PLN lub więcej

 • przypinka okolicznościowa meczu derbowego
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 24
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Pakiet karnetowicza IV (normalny), Karta Kibica

234 PLN lub więcej

 • karnet normalny na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory B21-B24, C, D21-D24, G
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w miejscu, które będzie towarzyszyło drużynie Wisły Kraków przez 2017 rok. Szczegóły zostaną zaprezentowane wkrótce
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 20,60 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu. Odbiór będzie możliwy do 09.02. 
 • Nagroda dostępna tylko do 29.01
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 499
Planowana dostawa do: luty 2017
Wybieram

Życzenia

249 PLN lub więcej

 • video z życzeniami dla wybranej przez Ciebie osoby złożone przez piłkarza Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • wybór piłkarza będzie zależał od Twojej sugestii oraz dostępności zawodników (nie wcześniej niż 9.01.2017)
4kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 6
Planowana dostawa do: grudzień 2017
Wybieram

Nazwa firmy na koszulce

250 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat w ramce potwierdzający, że Twoja firma jest sponsorem Wisły Kraków w akcji #12BOHATER
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • w przypadku zrealizowana pierwszego celu akcji, zawodnicy zagrają jeden mecz w sezonie 2016/17 w koszulce z imionami i nazwiskami BOHATERÓW oraz z nazwami firm, które dołączyły do projektu. 
11kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 239
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Pakiet karnetowicza V (ulgowy), Karta Kibica

264 PLN lub więcej

 • karnet ulgowy na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory A11, A21-A23, E11-E16, E21-E26, H11, H21-H22
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w miejscu, które będzie towarzyszyło drużynie Wisły Kraków przez 2017 rok. Szczegóły zostaną zaprezentowane wkrótce
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 23 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu. Odbiór będzie możliwy do 09.02. 
 • Nagroda dostępna tylko do 29.01
2kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 498
Planowana dostawa do: luty 2017
Wybieram

Bilet VIP Gold na Lechię

265 PLN lub więcej

 • bilet VIP Gold na mecz z Lechią Gdańsk
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
7kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Sesja zdjęciowa z drużyną

280 PLN lub więcej

 • udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej z drużyną 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • termin sesji zostanie podany z dwutygodniowym wyprzedzeniem 
10kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: marzec 2017

Eskorta meczowa na meczu z Koroną

295 PLN lub więcej

 • wyprowadzenie piłkarzy na mecz z Koroną Kielce
 • bilety na mecz dla dziecka i jednego opiekuna na sektor A11 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • pierwsze 11 dzieci wyprowadzi piłkarzy Wisły, następne 3 sędziów, kolejne dzieci wyprowadzą piłkarzy Korony
3kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 22
Planowana dostawa do: luty 2017
Wybieram

Koszulka meczowa

299 PLN lub więcej

 • czerwona koszulka meczowa z numerem 12 i napisem BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
8kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 92
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Eskorta meczowa na derbach

300 PLN lub więcej

 • wyprowadzenie piłkarzy na mecz z Cracovią Kraków
 • bilety na mecz dla dziecka i jednego opiekuna na sektor A11 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
13kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Bilet VIP Gold na derby

315 PLN lub więcej

 • bilet VIP Gold na mecz z Cracovią Kraków
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
7kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Koszulka meczowa Semira Stilicia

319 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa Semira Stilicia z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
10kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 10
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Pakiet karnetowicza VI (normalny), Karta Kibica

329 PLN lub więcej

 • karnet normalny na mecze rundy wiosennej oraz finałowej na sektory A11, A21-A23, E11-E16, E21-E26, H11, H21-H22
 • imienna Karta Kibica Lyoness
 • bilet dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się w miejscu, które będzie towarzyszyło drużynie Wisły Kraków przez 2017 rok. Szczegóły zostaną zaprezentowane wkrótce
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • 28,20 PLN Cashbacku dla właściciela karty
 • Odbiór Karty Kibica oraz wybór miejsca na stadionie następuje w Strefie Kibica następnego dnia roboczego, po podaniu kodu voucherowego, dostępnego w panelu użytkownika w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu. Odbiór będzie możliwy do 09.02. 
 • Nagroda dostępna tylko do 29.01
6kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 494
Planowana dostawa do: luty 2017
Wybieram

Kolacja z drużyną

333 PLN lub więcej

 • kolacja z drużyną Wisły Kraków w strefie VIP
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
 • nagroda zostanie zrealizowana w przypadku sprzedaży minimum 30 sztuk. W przeciwnym wypadku środki zostaną zwrócone.
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 40
Planowana dostawa do: kwiecień 2017
Wybieram

Koszulka meczowa z autografami

359 PLN lub więcej

 • czerwona koszulka meczowa z autografami drużyny
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
22kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 78
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Personalizowana koszulka meczowa

399 PLN lub więcej

 • personalizowana czerwona koszulka meczowa z autografami drużyny
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
36kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 64
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Koszulka meczowa z imionami i nazwiskami BOHATERÓW

449 PLN lub więcej

 • wyjątkowa koszulka meczowa z imionami i nazwiskami kibiców oraz nazwami firm biorącymi udział w akcji #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
27kibiców wybrało tę nagrodę
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Odznaka „Zasłużony dla klubu”

500 PLN lub więcej

 • odznaka okolicznościowa „Zasłużony dla klubu"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
5kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: luty 2017

Piłka meczowa

600 PLN lub więcej

 • piłka meczowa z autografami drużyny
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
6kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 14
Planowana dostawa do: marzec 2017
Wybieram

Piłka z meczu

651 PLN lub więcej

 • piłka z meczu z Arką Gdynia podpisana przez Rafała Boguskiego
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 1
Planowana dostawa do: grudzień 2016
Wybieram

Koszulka Arkadiusza Głowackiego

706 PLN lub więcej

 • koszulka Arkadiusza Głowackiego z meczu z Arką Gdynia z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Koszulka Petara Brleka

721 PLN lub więcej

 • koszulka Petara Brleka z meczu z Arką Gdynia z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Koszulka Pawła Brożka

723 PLN lub więcej

 • koszulka Pawła Brożka z meczu z Arką Gdynia z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Koszulka Krzysztofa Mączyńskiego

729 PLN lub więcej

 • koszulka Krzysztofa Mączyńskiego z meczu z Arką Gdynia z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Koszulka Rafała Boguskiego

809 PLN lub więcej

 • koszulka Rafała Boguskiego z meczu z Arką Gdynia z autografem
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Koszulka Macieja Sadloka z derbów

904 PLN lub więcej

 • koszulka Macieja Sadloka z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 1
Planowana dostawa do: styczeń 2017
Wybieram

Koszulka Arkadiusza Głowackiego z derbów

906 PLN lub więcej

 • koszulka Arkadiusza Głowackiego z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: styczeń 2017

Koszulka Alana Urygi z derbów

908 PLN lub więcej

 • koszulka Alana Uryga z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 1
Planowana dostawa do: styczeń 2017
Wybieram

Koszulka Rafała Boguskiego z derbów

909 PLN lub więcej

 • koszulka Rafała Boguskiego z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: styczeń 2017

Koszulka Denisa Popoviča z derbów

910 PLN lub więcej

 • koszulka Denisa Popoviča z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 1
Planowana dostawa do: styczeń 2017
Wybieram

Koszulka Zdenka Ondráška z derbów

914 PLN lub więcej

 • koszulka Zdenka Ondráška z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: styczeń 2017

Koszulka Jakuba Bartosza z derbów

917 PLN lub więcej

 • koszulka Jakuba Bartosza z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 1
Planowana dostawa do: styczeń 2017
Wybieram

Koszulka Petara Brleka z derbów

921 PLN lub więcej

 • koszulka Petara Brleka z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: styczeń 2017

Koszulka Pawła Brożka z derbów

923 PLN lub więcej

 • koszulka Pawła Brożka z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: styczeń 2017

Koszulka Łukasza Załuski z derbów

924 PLN lub więcej

 • koszulka Łukasza Załuski z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 1
Planowana dostawa do: styczeń 2017
Wybieram

Koszulka Krzysztofa Mączyńskiego z derbów

929 PLN lub więcej

 • koszulka Krzysztofa Mączyńskiego z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: 0

Koszulka Patryka Małeckiego z derbów

988 PLN lub więcej

 • koszulka Patryka Małeckiego z meczu z Cracovią Kraków z autografem 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: styczeń 2017

Sponsor żółtej oraz czerwonej kartki

1,000 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy zostanie pokazana na telebimie przy każdej pokazanej żółtej oraz czerwonej kartce w trakcie meczu z Cracovią Kraków
 • informacja o Twojej firmie na Social Media klubu
 • nazwa Twojej firmy znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat w ramce potwierdzający, że Twoja firma jest sponsorem Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Loża prezydencka na Lechię

1,200 PLN lub więcej

 • zaproszenie do Loży Prezydenckiej na mecz z Lechią Gdańsk
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
2kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Loża prezydencka na derby

1,400 PLN lub więcej

 • zaproszenie do Loży Prezydenckiej na mecz z Cracovią Kraków 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
2kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Sponsor doliczonego czasu gry w derbach

1,500 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy zostanie pokazana na telebimie w trakcie pokazywania informacji o doliczonym czasie gry w meczu z Cracovią Kraków
 • informacja o Twojej firmie na Social Media klubu
 • nazwa Twojej firmy znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat w ramce potwierdzający, że Twoja firma jest sponsorem Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Sponsor bramki w derbach

1,906 PLN lub więcej

 • nazwa Twojej firmy zostanie pokazana na telebimie przy każdej bramce strzelonej przez Wisłę w trakcie meczu z Cracovią Kraków
 • informacja o Twojej firmie na Social Media klubu
 • nazwa Twojej firmy znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat w ramce potwierdzający, że Twoja firma jest sponsorem Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

Kolacja z zarządem

3,000 PLN lub więcej

 • Kolacja z zarządem dla dwóch osób
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: marzec 2017

Kolacja z trenerami

3,100 PLN lub więcej

 • kolacja z trenerami dla dwóch osób
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 1
Planowana dostawa do: maj 2017
Wybieram

Skybox na derby

12,906 PLN lub więcej

 • skybox dla 10 osób na mecz z Craovią Kraków
 • catering z dedykowaną obsługą kelnerską
 • wizyta zawodników po meczu
 • 3 miejsca parkingowe
 • imiona i nazwiska gości skyboxu znajdą się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat firmowy potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
1kibic wybrał tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 0
Planowana dostawa do: grudzień 2016

24h kontrakt z Wisłą Kraków

15,000 PLN lub więcej

 • 24h kontrakt z Wisłą Kraków
 • przedstawienie na konferencji prasowej
 • udział w treningu z drużyną
 • dzień spędzony wspólnie z drużyną
 • kompletny strój Wisły Kraków z Twoim nazwiskiem i wybranym przez Ciebie numerem w przedziale 1-99 
 • korki meczowe firmy Adidas
 • dres Wisły Kraków
 • torba klubowa
 • wyjątkowa koszulka meczowa z imionami i nazwiskami kibiców oraz nazwami firm biorącymi udział w akcji #12BOHATER
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na koszulce meczowej Wisły Kraków
 • certyfikat potwierdzający udział w akcji #12BOHATER
0kibiców wybrało tę nagrodę
Nagroda limitowana, zostało: 5
Planowana dostawa do: luty 2017
Wybieram
Zaproponuj
nagrodę
wyślij

Mecenasi

http://www.wisla.krakow.pl/index.htmlDrużyna Wisły Kraków

Mecenat

12500 PLN
Zaproponuj
współpracę
http://
wyślij
Ambasadorzy projektu