Domyślnie ustawiliśmy Twój język na Polski, kliknij żeby zmienić

KS Futsal Leszno

  • Kraj: Polska
  • Miasto: Leszno
  • Liga: I Liga

Futsal w Lesznie na wysokim poziomie. Dlaczego nie? Nadchodzący sezon będzie dowodem na to, że jak się bardzo chce, to można. Jako wielcy pasjonaci, mamy nadzieję, że krok po kroku dotrzemy do założonych przez siebie celów. Wierzymy, iż uda nam się stworzyć coś, czego jeszcze w naszym mieście nie było.

Bogatsi o doświadczenia z pierwszego sezonu, planujemy piąć się coraz wyżej. Stawiamy przed sobą nowe, ambitniejsze wyzwania. Początki nie były jednak łatwe. Rozpoczynając przygodę z piłką halową, musieliśmy się wszystkiego nauczyć. Teraz wchodzimy w nowe rozdanie, jakim są rozgrywki I ligi futsalu.

Co nas czeka? Na pewno wiele emocji i niezapomnianych wrażeń. Futsal to dyscyplina, w której wynik może diametralnie ulec zmianie w przeciągu zaledwie kilku sekund. Co więcej, na hali pada zazwyczaj mnóstwo bramek, a losy spotkań ważą do ostatniej syreny. To sprawia, że publika tak chętnie przybywa do hali Trapez. Jesteśmy jej wdzięczni za doping i liczymy na dalsze wsparcie. Razem możemy więcej, razem możemy stworzyć kapitalne widowiska i powalczyć o sukces sportowy. Bądźcie z nami, a nie zawiedziemy Was!

 

Aktualne projekty

W drodze po sukces!

Wypełnijmy RAZEM halę Trapez na meczach domowych i stwórzmy wyjątkową sektorówkę, by godnie reprezentować Leszno w drodze po sukces!
21 dni
pozostało
4 079 PLN
osiągnięto
19
kibiców
20%
postęp
Zobacz projekt
Liczba kibiców
20
Jesteś fanem tego klubu?
Dołącz do kibiców klubu